New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 881 — StuG Life
mondjuk a Billsnél szvsz amúgy sem a qb kérdés a legfontosabb. Van gyakorlatilag 3 olyan QB-juk, aki egy jó fal és működő futójták+védelem mellett képes lenne game manager szerepkörben elműködni. Csakhát, mostanában nincs működő faluk, emiatt nincs működő futójták sem nagyon, és a védelem is inkább fura mint jó.viito
futójáték nem rossz, tavaly ligaszinten 16.ikak, ami azért messze van a nem működőtől

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azért sok lenne a jóból, ha még a Bills is bejelentkezne a csoportból egy playoffhelyre...
Legalább egy csapat legyen, aki előreláthatóan nem veszélyes.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk a Billsnél szvsz amúgy sem a qb kérdés a legfontosabb. Van gyakorlatilag 3 olyan QB-juk, aki egy jó fal és működő futójták+védelem mellett képes lenne game manager szerepkörben elműködni. Csakhát, mostanában nincs működő faluk, emiatt nincs működő futójták sem nagyon, és a védelem is inkább fura mint jó.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért valljuk meg őszintén abból a felhozatalból nem nehéz összehozni a 3. helyet a depht charton. 😉 Függetlenül attól, hogy nálunk akkor se kapta el a labdát ha homlokon verték vele. 😀Proxi
valamint, hogy nálunk egy 3. számú WR-re éppen szükség lett volna 😊viito
De csak tavaly, mert 2008-ban még ott volt Gaffney. Ha már Bills: Érdeklődnek Leinart iránt, bár nem igazán látom mennyiben tudná őket segíteni. Max lenne egy 1. körös QB-juk. 😀 Inkább behúzták volna Clausen-t.Proxi
ezt a pletykát cáfolták is.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
egyébként durva, de ha jól látom, akkor Chad Jacksonnak minden esélye megvan a Bills 3. számú WR helyére. Úgy látszik csak itt nem tudta összeszedni magát.viito
Azért valljuk meg őszintén abból a felhozatalból nem nehéz összehozni a 3. helyet a depht charton. 😉 Függetlenül attól, hogy nálunk akkor se kapta el a labdát ha homlokon verték vele. 😀Proxi
valamint, hogy nálunk egy 3. számú WR-re éppen szükség lett volna 😊viito
De csak tavaly, mert 2008-ban még ott volt Gaffney. Ha már Bills: Érdeklődnek Leinart iránt, bár nem igazán látom mennyiben tudná őket segíteni. Max lenne egy 1. körös QB-juk. 😀 Inkább behúzták volna Clausen-t.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként durva, de ha jól látom, akkor Chad Jacksonnak minden esélye megvan a Bills 3. számú WR helyére. Úgy látszik csak itt nem tudta összeszedni magát.viito
Azért valljuk meg őszintén abból a felhozatalból nem nehéz összehozni a 3. helyet a depht charton. 😉 Függetlenül attól, hogy nálunk akkor se kapta el a labdát ha homlokon verték vele. 😀Proxi
valamint, hogy nálunk egy 3. számú WR-re éppen szükség lett volna 😊
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
egyébként durva, de ha jól látom, akkor Chad Jacksonnak minden esélye megvan a Bills 3. számú WR helyére. Úgy látszik csak itt nem tudta összeszedni magát.viito
Azért valljuk meg őszintén abból a felhozatalból nem nehéz összehozni a 3. helyet a depht charton. 😉 Függetlenül attól, hogy nálunk akkor se kapta el a labdát ha homlokon verték vele. 😀 Bár ha jól emlékszem rookie-ként volt néhány TD-je azután 2007-ben jött a nagy WR bevásárlás és depth aljára került.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egyébként durva, de ha jól látom, akkor Chad Jacksonnak minden esélye megvan a Bills 3. számú WR helyére. Úgy látszik csak itt nem tudta összeszedni magát.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Murrel jól teljesített a preseasonban? (azonkívül, hogy minden kétkezű és kétlábú szerencsétlen bekerülhet az 53 közé, ha OLB van a neve mellé biggyesztve 😀)
Ha Burgess cut, akkor egyértelmű, hogy bent van.Gogo
A Saints ellen pass rusher OLB-re emlékeztetett a mozgása kezdőként, ami már hatalmas nagy szó a Patsnél a felhozatalt elnézve.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
TBC mellett Murell az egyetlen OLB-nk, aki a pre meccsek során többet mutatott az irányító támadása terén annál, hogy a snap pillanatában elrikkantja magát: "mellé dobod" 😊

Őt szerintem egyetlen esetben fogjuk kivágni, ha a csapat úgy gondolja, hogy első számú védelmek ellen gyakorlatilag ő is teljesen súlytalan lenne, mert akkor talán inkább a tapasztaltabb Burgess-nek érdemes bizalmat szavazni bízva benne, hogy legalább 1-2 alkalommal összejön neki valami. Woods mint OLB szvsz nem jobb lehetőség, mintha én állnék a helyén 😊
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Murrel jól teljesített a preseasonban? (azonkívül, hogy minden kétkezű és kétlábú szerencsétlen bekerülhet az 53 közé, ha OLB van a neve mellé biggyesztve 😀)
Ha Burgess cut, akkor egyértelmű, hogy bent van.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
DoM: Akkor te biztosra tartod Murrellt? Csak mert a boston herald 53-as jóslatában nem volt benne, ami eléggé aggasztott többek között engem is.F.Schleck
Tekintve, hogy Cuningham státusza minimum kérdéses, hogy idén mit tud hozzátenni a csapat játékához; Burgess, Woods egyszerűen katasztrófa; nem tudom elképzelni, hogy megengedhetné a csapat az ő elküldését.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DoM: Akkor te biztosra tartod Murrellt? Csak mert a boston herald 53-as jóslatában nem volt benne, ami eléggé aggasztott többek között engem is.

több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Burgernek ennyire biztos a helye?A premeccseken ő sem mutatott sokat nem?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Cunningham nem sérült?Gogo
Van sérülése, de nincs sérült listán.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Cunningham nem sérült?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Kis játék a rosterrel. először próbáltam egy olyan listát összeállítani, amin azok szerepelnek, akiknek biztos a helyük, majd jött a bubble, a fennmaradó helyekért a csaták:

Remélem jól számoltam, és egyetlen alapember sem maradt ki.

QB: T. Brady, B. Hoyer (2)
RB: L. Maroney, K. Faulk, S. Morris, F. Taylor (6)
WR: R. Moss, W. Welker, B. Tate, J. Edelman, T. Price* (11)
TE: A. Crumpler, R. Gronkowski, A. Hernandez (14)
OL: M. Light, S. Vollmer, D. Connolly, S. Neal, D. Koppen (19)

DL: G. Warren, V. Wilfork, M. Wright, R. Brace, M. Pryor (24)
OLB: T. Banta-Cain, D. Burgess*, R. Ninkovich, M. Murrell, J. Cunningham (29)
ILB: J. Mayo, B. Spikes, G. Guyton (32)
S: B. Meriweahter, P. Chung, J. Sanders, B. McGowan (37)
CB: D. Butler, D. McCourty, J. Wilhite, T. Wheatley, K. Arrington (42)

ST: J. Ingram, S. Gostkowski, Meskó Z. (45)

*T. Price semmi olyat nem mutatott a premeccseken, ami indokolná a helyét a rosteren, de hármadik körös picket nem nagyon szoktak PS-be tenni. D. Burgess: nagyon remélem, hogy cut lesz a rövidre szabott nyári jelenlétének az eredménye. Semmi szükség nincs rá. Semmi pluszt nem ad a csapat játékához.

Maradék 8 helyre a csaták:

5. futó: B. Green-Ellis v. T. Williams
Williams személyében lenne főállású fullback a négy futó mellé a rosteren. (46)

6. elkapó: S. Aiken v. M. Slater
Mindketten főleg az St miatt maradnának. Az is elképzelhető, hogy mindketten maradnak. (47)

Csere belső falember: R. Ohrnberger v. T. Larsen v. R. Wendell v. E. Ghiaciuc v. Q. Ojinnaka
Ojinnaka mellett szól, hogy tud OT-t is játszani. Ohrnberger helye talán a legbiztosabb. (49)

Csere OT: M. LeVoir v. G. Bussey v. Q. Ojinnaka v. T. Welch
Welch szinte biztosan PS, ha Ojinnaka guardként is befér, akkor nincs is csata. (51)

6. DL: B. Deaderick v. D. Lewis
Az újonc helye elég bizonytalan lenne a PS-ben, Lewis mellett a tapasztalat és a rutin szól. Talán jobb pass rusher sub-felállásoknál. (52)

4. ILB: E. Alexander v. T. McKenzie: rövidtávon előbbi a jobb megoldás, viszont McKenzie még fejlődhet, és akár feljebb is léphet a szamárlétrán. (53)

Sergio Brownnak nem jutott hely, ő is azok közé tartozhat, akinek nem lenne biztos helye a PS-ben az előszezon alapján. Ha B. McGowan sérülése komolyabb, vagy esetleges J. Sanders trade kapcsán beférne az 53-ba safetyként, vagy ha nem lesz ötödik futó vagy ha a nagyon remélt Burgess cut bekövetkezik.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
"Az egyetlen forgatókönyv, amiben el tudom fogadni Woodsot a keretben, ha D. Burgess cut van. Egy Cunningham IR-re már gondolni sem merek... ez a rejtett második variáció."

Woods > Burgess mint OLB?
(Engem jelenleg mindkettő elkeserít azon a poszton. :/)Gogo
OLB-nak mindkettő pocsék, de Woods legalább jó ST játékos.
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 616 — Így remélem megfelelek nektek.....
ESPN America
TV SCHEDULE

19:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Cincinnati at New England
😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊

22:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Green Bay at Philadelphia

02:00:00
Sunday
12 Sep 2010
Dallas at Washington - Sunday Night Footballrolando83
Tudjuk itt van rá a külön topic http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=6519#p6519szittes
Na ezt a hírt mint Eagles fan nagyon köszönöm nem kell a streammel bajlódnom 😛
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Az egyetlen forgatókönyv, amiben el tudom fogadni Woodsot a keretben, ha D. Burgess cut van. Egy Cunningham IR-re már gondolni sem merek... ez a rejtett második variáció."

Woods > Burgess mint OLB?
(Engem jelenleg mindkettő elkeserít azon a poszton. :/)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Ez az állítás igaz a tavalyi alapszakasz meccsekre. Az idei pre-meccseken viszont más volt a helyzet. Ennek két oka lehet: Alexandernak nincs szüksége bizonyítani, mert biztos a helye, mint az ST vezére és inkább az újak játékára volt a stáb kíváncsi VAGY nem pótolhatatlan, és ezért a többieknek minden lehetőségre szükségük volt, hogy a stáb eldöntse, hogy kivel lehetne az ő játékát ott helyettesíteni.

Guregian meg a jobb beat writerek közé tartozik, nem szokott hülyeségeket beszélni.DoM
oké Alexander = Larry Izzo 2.0+némi D# használhatóság is, ezt még elfogadom. De mi a halált keres Woods a rosteren? 😊viito
Az egyetlen forgatókönyv, amiben el tudom fogadni Woodsot a keretben, ha D. Burgess cut van. DoM
Esélytelen mint kurva a jámborságra! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Nem akarok senkivel vitatkozni meg erősködni, nem is értek hozzá, csak a bostonherald.com-on olvastam egy tippet a végső rosterre, ahová Alexandert írták ILB-be McKenzievel szemben.
A szerző (Karen Guregian, nem tudom, ő mennyire számít szakértőnek vagy sem), ott azt írta: "Alexander plays on all four units." Ő ott McKenzie-t a practice squadba tippelte.Gogo
Ez az állítás igaz a tavalyi alapszakasz meccsekre. Az idei pre-meccseken viszont más volt a helyzet. Ennek két oka lehet: Alexandernak nincs szüksége bizonyítani, mert biztos a helye, mint az ST vezére és inkább az újak játékára volt a stáb kíváncsi VAGY nem pótolhatatlan, és ezért a többieknek minden lehetőségre szükségük volt, hogy a stáb eldöntse, hogy kivel lehetne az ő játékát ott helyettesíteni.

Guregian meg a jobb beat writerek közé tartozik, nem szokott hülyeségeket beszélni.DoM
oké Alexander = Larry Izzo 2.0+némi D# használhatóság is, ezt még elfogadom. De mi a halált keres Woods a rosteren? 😊viito
Az egyetlen forgatókönyv, amiben el tudom fogadni Woodsot a keretben, ha D. Burgess cut van. Egy Cunningham IR-re már gondolni sem merek... ez a rejtett második variáció.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
McK-t waiver-ről tuti elvinné valaki! :/ Nem tudnánk betuszkolni a ps-ba.
szerk.: viito megelőzött. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem akarok senkivel vitatkozni meg erősködni, nem is értek hozzá, csak a bostonherald.com-on olvastam egy tippet a végső rosterre, ahová Alexandert írták ILB-be McKenzievel szemben.
A szerző (Karen Guregian, nem tudom, ő mennyire számít szakértőnek vagy sem), ott azt írta: "Alexander plays on all four units." Ő ott McKenzie-t a practice squadba tippelte.Gogo
Ez az állítás igaz a tavalyi alapszakasz meccsekre. Az idei pre-meccseken viszont más volt a helyzet. Ennek két oka lehet: Alexandernak nincs szüksége bizonyítani, mert biztos a helye, mint az ST vezére és inkább az újak játékára volt a stáb kíváncsi VAGY nem pótolhatatlan, és ezért a többieknek minden lehetőségre szükségük volt, hogy a stáb eldöntse, hogy kivel lehetne az ő játékát ott helyettesíteni.

Guregian meg a jobb beat writerek közé tartozik, nem szokott hülyeségeket beszélni.DoM
oké Alexander = Larry Izzo 2.0+némi D# használhatóság is, ezt még elfogadom. De mi a halált keres Woods a rosteren? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a baj a McK->PS projekttel, hogy Mangenius vagy JMD 100%, hogy elvinné onnan, és akkor csak a két legvalószínűbbet említettem 😊

ui: Piolit ki is felejtettem 😉