New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
DoM: Akkor te biztosra tartod Murrellt? Csak mert a boston herald 53-as jóslatában nem volt benne, ami eléggé aggasztott többek között engem is.F.Schleck
Engem teljesen meglepeztt Murrell játéka. egész jól mozgott pre meccseken, ahhoz képest, hogy ST playerként volt szituálva érkezésekor.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még 18-an mennek ha jól számolom?

mondjuk még van egy rakás nagyon könnyű döntés mindig, szóval egyelőre igazán nincs nagy izgalom, meg is lep kicsit, hogy pl Lewis hamarabb ment ki mint vagy egy fél tucat könnyű célpont. Gondolom a veteránnak igyekeznek adni még egy lehetőséget, hogy valahova emergency megoldásként mehessen.viito
az RB-kre vagyok kiváncsi, hogy hányan maradnak, meg a McKenzie vs Alexander csatára

mi a határidő amúgy?MattMiller
szeptember 4.-e
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
még 18-an mennek ha jól számolom?

mondjuk még van egy rakás nagyon könnyű döntés mindig, szóval egyelőre igazán nincs nagy izgalom, meg is lep kicsit, hogy pl Lewis hamarabb ment ki mint vagy egy fél tucat könnyű célpont. Gondolom a veteránnak igyekeznek adni még egy lehetőséget, hogy valahova emergency megoldásként mehessen.viito
az RB-kre vagyok kiváncsi, hogy hányan maradnak, meg a McKenzie vs Alexander csatára

mi a határidő amúgy?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
még 18-an mennek ha jól számolom?

mondjuk még van egy rakás nagyon könnyű döntés mindig, szóval egyelőre igazán nincs nagy izgalom, meg is lep kicsit, hogy pl Lewis hamarabb ment ki mint vagy egy fél tucat könnyű célpont. Gondolom a veteránnak igyekeznek adni még egy lehetőséget, hogy valahova emergency megoldásként mehessen.
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
OL Eric Ghiaciuc is cutMattMiller
ezt hol olvastad?viito
http://twitter.com/realpatriots/statuses/22918963685

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OL Eric Ghiaciuc is cutMattMiller
ezt hol olvastad?
több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
OL Eric Ghiaciuc is cut

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
According to a "league source," Maroney has been dealing with an abdominal strain, plus groin and ankle injuries of late, the Boston Globe reports

Spin:
The injuries have not kept Maroney out of practices, but they could help explain why he has been used sparingly in the team's exhibition games. At this point, the Patriots' backfield is a muddled situation from a fantasy perspective. Our best guess is that Fred Taylor will be out there for the Patriots' first series in Week 1, but beyond that, injuries and who has the hot hand will likely be the prime factors in determining how the team's carries are distributed beyond that.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Brace pedig ha fog egy szolid Ngata szintet hozni, akkor talán maradhat. 😊F.Schleck
BJ Raji is 330 fonttal játszott DE-t a Packersben tavaly.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vele kapcsolatban az feltűnt, hogy ránézésre is jobb formában van mint a tavalyi Titans preseasonben volt. Most se vékony, de szerintem leadott jópár kilót a tavalyi falemberi súlyából.
F.Schleck
Volt róla cikk nyáron, talán a Globe-on, hogy 260 körülire tornázta le a versenysúlyát, hogy atlétikusabb legyen. amúgy elkapásoknál is használható, a titansnél is volt kb 25 elkapása évente, előtte meg hozott egy 40 rec-es átlagot.DoM
Ezt nem olvastam, de akkor jól láttam. Remélem használni is fogjuk a TE-ket, mert igen sok lehetőség leledzik bennük szerintem.

Brace pedig ha fog egy szolid Ngata szintet hozni, akkor talán maradhat. 😊

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Vele kapcsolatban az feltűnt, hogy ránézésre is jobb formában van mint a tavalyi Titans preseasonben volt. Most se vékony, de szerintem leadott jópár kilót a tavalyi falemberi súlyából.
F.Schleck
Volt róla cikk nyáron, talán a Globe-on, hogy 260 körülire tornázta le a versenysúlyát, hogy atlétikusabb legyen. amúgy elkapásoknál is használható, a titansnél is volt kb 25 elkapása évente, előtte meg hozott egy 40 rec-es átlagot.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
BB egyébként Alge szolgálatati felbecsülhetetlennek nevezte a felkészülési időszakban, főleg a két fiatal TE fejlődésével kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy a pályán, a huddle-ben, az öltözőben, stb mindenhol vezéregyéniség volt, és sokat segített a fiataloknak és a vezetőségnek.

Azt hiszem rá nem véletlen csaptunk le annyira gyorsan, egyrészt megint megkapja BB a kevelt blokkoló TE-jét (ugye korábban volt a csapatban ilyen pl Graham, és később K. Brady személyében, bár Alge pl Bradynél jobb elkapó, sőt tavaly Baker is szinte csak ezzel foglalkozott), másrészt valóban egy tapasztalt TE, akitől tanulhatnak a srácok.viito
Volt egy remek elkapása a Rams ellen az oldal vonalnál, ami életben tartotta a TD-vel végződő drive-unkat. Az bármelyik elkapónak a becsületére vált volna. Brady nem panaszkodhat, ismét kitűnő célpontjai vannak.Proxi
Vele kapcsolatban az feltűnt, hogy ránézésre is jobb formában van mint a tavalyi Titans preseasonben volt. Most se vékony, de szerintem leadott jópár kilót a tavalyi falemberi súlyából.

Amin elgondolkoztam még az a Brace, mint DE projekt. Úgy látszik ez a poszt nagyságrendekkel jobban esik neki mint az NT, de más 3-4-es csapatnál volt már rá példa, hogy ekkora súlyú ember játsszon azon a poszton?F.Schleck
Gerard Warren is 325 font. Wilfork 325+G. Warren+Brace 330 nem semmi Dline széltébe elfoglalnák a pályát. 😂

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BB egyébként Alge szolgálatati felbecsülhetetlennek nevezte a felkészülési időszakban, főleg a két fiatal TE fejlődésével kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy a pályán, a huddle-ben, az öltözőben, stb mindenhol vezéregyéniség volt, és sokat segített a fiataloknak és a vezetőségnek.

Azt hiszem rá nem véletlen csaptunk le annyira gyorsan, egyrészt megint megkapja BB a kevelt blokkoló TE-jét (ugye korábban volt a csapatban ilyen pl Graham, és később K. Brady személyében, bár Alge pl Bradynél jobb elkapó, sőt tavaly Baker is szinte csak ezzel foglalkozott), másrészt valóban egy tapasztalt TE, akitől tanulhatnak a srácok.viito
Volt egy remek elkapása a Rams ellen az oldal vonalnál, ami életben tartotta a TD-vel végződő drive-unkat. Az bármelyik elkapónak a becsületére vált volna. Brady nem panaszkodhat, ismét kitűnő célpontjai vannak.Proxi
Vele kapcsolatban az feltűnt, hogy ránézésre is jobb formában van mint a tavalyi Titans preseasonben volt. Most se vékony, de szerintem leadott jópár kilót a tavalyi falemberi súlyából.

Amin elgondolkoztam még az a Brace, mint DE projekt. Úgy látszik ez a poszt nagyságrendekkel jobban esik neki mint az NT, de más 3-4-es csapatnál volt már rá példa, hogy ekkora súlyú ember játsszon azon a poszton?F.Schleck
Ngata
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
BB egyébként Alge szolgálatati felbecsülhetetlennek nevezte a felkészülési időszakban, főleg a két fiatal TE fejlődésével kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy a pályán, a huddle-ben, az öltözőben, stb mindenhol vezéregyéniség volt, és sokat segített a fiataloknak és a vezetőségnek.

Azt hiszem rá nem véletlen csaptunk le annyira gyorsan, egyrészt megint megkapja BB a kevelt blokkoló TE-jét (ugye korábban volt a csapatban ilyen pl Graham, és később K. Brady személyében, bár Alge pl Bradynél jobb elkapó, sőt tavaly Baker is szinte csak ezzel foglalkozott), másrészt valóban egy tapasztalt TE, akitől tanulhatnak a srácok.viito
Volt egy remek elkapása a Rams ellen az oldal vonalnál, ami életben tartotta a TD-vel végződő drive-unkat. Az bármelyik elkapónak a becsületére vált volna. Brady nem panaszkodhat, ismét kitűnő célpontjai vannak.Proxi
Vele kapcsolatban az feltűnt, hogy ránézésre is jobb formában van mint a tavalyi Titans preseasonben volt. Most se vékony, de szerintem leadott jópár kilót a tavalyi falemberi súlyából.

Amin elgondolkoztam még az a Brace, mint DE projekt. Úgy látszik ez a poszt nagyságrendekkel jobban esik neki mint az NT, de más 3-4-es csapatnál volt már rá példa, hogy ekkora súlyú ember játsszon azon a poszton?

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
BB egyébként Alge szolgálatati felbecsülhetetlennek nevezte a felkészülési időszakban, főleg a két fiatal TE fejlődésével kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy a pályán, a huddle-ben, az öltözőben, stb mindenhol vezéregyéniség volt, és sokat segített a fiataloknak és a vezetőségnek.

Azt hiszem rá nem véletlen csaptunk le annyira gyorsan, egyrészt megint megkapja BB a kevelt blokkoló TE-jét (ugye korábban volt a csapatban ilyen pl Graham, és később K. Brady személyében, bár Alge pl Bradynél jobb elkapó, sőt tavaly Baker is szinte csak ezzel foglalkozott), másrészt valóban egy tapasztalt TE, akitől tanulhatnak a srácok.viito
Volt egy remek elkapása a Rams ellen az oldal vonalnál, ami életben tartotta a TD-vel végződő drive-unkat. Az bármelyik elkapónak a becsületére vált volna. Brady nem panaszkodhat, ismét kitűnő célpontjai vannak.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
BB egyébként Alge szolgálatati felbecsülhetetlennek nevezte a felkészülési időszakban, főleg a két fiatal TE fejlődésével kapcsolatban. Azt nyilatkozta, hogy a pályán, a huddle-ben, az öltözőben, stb mindenhol vezéregyéniség volt, és sokat segített a fiataloknak és a vezetőségnek.

Azt hiszem rá nem véletlen csaptunk le annyira gyorsan, egyrészt megint megkapja BB a kevelt blokkoló TE-jét (ugye korábban volt a csapatban ilyen pl Graham, és később K. Brady személyében, bár Alge pl Bradynél jobb elkapó, sőt tavaly Baker is szinte csak ezzel foglalkozott), másrészt valóban egy tapasztalt TE, akitől tanulhatnak a srácok.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tight ends Rob Myers and Carson Butler have been informed that they will be waived by the Patriots as the team trims its roster to the 53-man limit by Saturday's deadline.rolando83
itt ugye egy pillanatnyi ideig sem gondolta senki, hogy a Hernandez, Gronko, Crumpler triót veszélyeztethetik 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Patriots cut DL Damione Lewis!rolando83
Ennyit a boston herald tippről. 😊
Én ennek örülök amúgy, mert Deadrickről igen jó véleményeket hallottam, már ami az egyetemi pályafutását illeti. Hátha nálunk is beválik.F.Schleck
D. Lewis gyakorlatilag végig on the bubble volt szerintem, sokat számított, hogy a vezetés a pillanatnyi előnyt (tapasztalt, azonnali segítséget jelentő Lewist) vagy a hosszabb távú fejlődést tartja e szem előtt (Deadrick).

Ezzel el is dőlt gyakorlatilag a DL összes kérdése, kezdőben a G. Warren - Wilfork - Wright trió lesz fent, míg Vince cseréjeként Pryor léphet elő, a két DE-t pedig Brace és Deaderick válthatja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tight ends Rob Myers and Carson Butler have been informed that they will be waived by the Patriots as the team trims its roster to the 53-man limit by Saturday's deadline.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Patriots cut DL Damione Lewis!rolando83
Ennyit a boston herald tippről. 😊
Én ennek örülök amúgy, mert Deadrickről igen jó véleményeket hallottam, már ami az egyetemi pályafutását illeti. Hátha nálunk is beválik.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Patriots cut DL Damione Lewis!
több mint 13 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
egy érdekes statisztika arról, hogy a futójátékosaink hogyan osztották el maguk között a PS labdacipeléseit.

BenJarvus Green-Ellis -- 48
Thomas Clayton -- 40
Sammy Morris – 39
Laurence Maroney -- 39
Fred Taylor – 30
Kevin Faulk – 28
Chris Taylor -- 17viito
LoMo 39 futása nekem soknak tűnik. Biztos ez? Ez nem inkább a snapek száma?Proxi
Igaz, ez a snapek száma. 39x volt pályán, és 17 kísérlete volt, 62 yardot futott. Van olyan feltételezés, hogy megint sérüléssel küzd...

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
egy érdekes statisztika arról, hogy a futójátékosaink hogyan osztották el maguk között a PS labdacipeléseit.

BenJarvus Green-Ellis -- 48
Thomas Clayton -- 40
Sammy Morris – 39
Laurence Maroney -- 39
Fred Taylor – 30
Kevin Faulk – 28
Chris Taylor -- 17viito
LoMo 39 futása nekem soknak tűnik. Biztos ez? Ez nem inkább a snapek száma?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
egy érdekes statisztika arról, hogy a futójátékosaink hogyan osztották el maguk között a PS labdacipeléseit.

BenJarvus Green-Ellis -- 48
Thomas Clayton -- 40
Sammy Morris – 39
Laurence Maroney -- 39
Fred Taylor – 30
Kevin Faulk – 28
Chris Taylor -- 17
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondjuk a Billsnél szvsz amúgy sem a qb kérdés a legfontosabb. Van gyakorlatilag 3 olyan QB-juk, aki egy jó fal és működő futójták+védelem mellett képes lenne game manager szerepkörben elműködni. Csakhát, mostanában nincs működő faluk, emiatt nincs működő futójták sem nagyon, és a védelem is inkább fura mint jó.viito
futójáték nem rossz, tavaly ligaszinten 16.ikak, ami azért messze van a nem működőtőlbriareos
egy olyan csapatnál, akinél a passzjáték a 29. a ligában egy 16. helyezés a futások terén nem tűnik túlzottan meggyőzőnek, ha figyelembe vesszük, hogy gyakorlatilag csak futva (lennének) képesek haladni. Ez a 16. hely gyakorlatilag a liga közepét jelenti, egy alapjában véve futó beállítottságú csapatnál szerintem nyugodtan lehet mondani, hogy nem működik.