New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
@Adam_Schefter Tom Brady didn't mince words on the Patriots performance: "We just sucked."

😀 az öreg Tom megmondja

több mint 14 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 729 — Patriots és Kaposvári KK fan
Előre is bocsi mert hosszú lett:

Olyan kétarcú csapat vagyunk, hogy azt se lehet tudni pontosan mit akarunk az meg más kérdés, hogy azt meg tudjuk-e csinálni, meg merjük-e csinálni..
Azt mindenki tudta, hogy ez a fiatal, átalakított D# nem fogja tudni megnyerni ezt a meccset, de mivel a 2. félidőben az O-tól semmilyen segítséget nem kaptak ez várható volt, hogy teljesen elfáradnak és atomjaira hullanak. Az 1. félidőben voltak futások, remek TE passzok szép megoldások, varázslatos Moss elkapás (szezon eddigi legszebb momentuma és talán a meccs legjobb pillanata!) és működött a játék. Aztán mintha felébresztettük volna az alvó "oroszlánt" aka Jets minden a feje tetejére állt és megfordult sajnos.
Ezt a meccset egyértelműen mi veszítettük el, azzal, hogy nem tudtunk semmi újítást, playbookban változást behozni. Gyengén játszottunk aminek sok összetevője volt. Korábban le is lettek írva nem is írom le. Ki lehet kapni egy Jetstől aki ráadásul hazai pályán játszik, de nem így, hogy nulla akarással, tűz, harcosság nélkül. Egyáltalán elhittük, hogy ezt a Jetset le tudjuk győzni? Hatalmas változások kellenek, mert borzasztó egysíkú és kiszámítható lett a játékunk amikor ilyen "fegyverarzenál" áll rendelkezésünkre akkor igenis ki kell használ. Nálunk van a liga legjobb Wr duója, remek TE-k, használható RB-k és egy minőségi O# fal. Kell ennél több egy franchise O#-nek??
Remélem elég korán jött ez a pofon mert mindenképp sokkal több kell!!!
Csak előre kell tekinteni! A következő két meccset hozni kell mert utána brutális a sorsolás

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Konyorgom szerezzunk egy elemzoi csapatot, mert az egy vicc amit tavaly meg iden a masodik felidoben muvelunk :mad:Spigo
ehhez koordinátorok kellenének...

legalább olyan fantáziadús játék volt a mai, mint a Ravens ellen tavaly a PO-ban.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Konyorgom szerezzunk egy elemzoi csapatot, mert az egy vicc amit tavaly meg iden a masodik felidoben muvelunk :mad:Spigo
Ez már tavaly is nagy gond volt 😕

Van a meccs elején egy jó gameplane, aztán az elemzések után mindig sz...unk!!!

Rátaláltak Butler-re és onnan teljesen végünk volt. :mad:

Az O is mutathatott volna valamit a 2. félidőben...
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Brady:

3. negyed 23 yard összesen.

4. negyed (amikor már 2 TD hátrány volt) 40 yard három passzból. Kettő Tatenek, egy Hernandeznek.

Szerintem ez sokat mondó adat.

Na jó éjt!
több mint 14 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
Konyorgom szerezzunk egy elemzoi csapatot, mert az egy vicc amit tavaly meg iden a masodik felidoben muvelunk :mad:
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
((én azért magam részéről messze nem vagyok megelégedve hocsuliékkal))Wyatt
Ezzel én is egyetértek, bár nem rajtuk ment el a meccs. Megkapták a hazai pályát, de az O-nek többet kellett volna hoznia. Második félidőben 0-pont, 2 INT+1 fumble, statokat nem néztem, de cca. 80 yard... Ez édeskevés. Minden összeomlott, a D pedig itt engedett 18 pontot...

Hát nézzünk előre, remélem legalább tanulnak belőle (bár tavaly sem tették, a play calling igazán kriminális volt)

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egészen félelmetes, ahogy a biztató kezdés után mindig úgy össze tudunk esni, hogy csak na...
védelem: száncsó nagy tudott lenni, ez mindennél többet elmond...
támadás: elején faszán használjuk te-ket, egy-egy futás is megy, welker+moss, szépen haladunk, aztán mindent elfelejtünk, szar futás, pontatlan, hülye passzok, semmi kreativitás
többik: Gost lassan elkezdhetne csinálni valamit, mert ez idén eddig nagyon kevés..., Meskó.. lehetne jobb is, de jobb lenne, ha nem kéne ennyit látni...
összességében, elég kevés volt ez a mai játék, bár az uccsó drive a végét leszámítva egész tetszetős volt azért
((én azért magam részéről messze nem vagyok megelégedve hocsuliékkal))

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Leigazoltuk Danny Woodhead-et, a WW méretű RB/WR kombót, akit kedden pakolt ki a Jets. 😀

Bár csak "insider" segítségnek tűnik a Jets ellen, ennek ellenére nekem nagyon szimpatikus, a foci iránt elkötelezett játékosnak tűnt a Hard Knocksban, akiben lehet esetleg potenciál - lehet klónozunk még egy WW-t? 😀 -.Witchdoctor
Fafej minden idők legtött futott yardott szerzett játékosa az NCAA történetében. Igaz hogy a harmadosztályban adta elő de akkoris 😀
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Javarris James akkor mégsem került hozzánk? Mert a pats.hu-n át van húzva hogy idekerült hozzánk.Gonoszmanoka
Elég hátul maradt a hír, de az áthúzás csak a 53-as keretre vonatkozott. Az alábbi eredeti cikkben szerepel, hogy a gyakorló csapatnak tagja.

http://patriots.hu/gyakorlo-csapat/DoM
Köszönöm. legközelebb jobban megnézem. 😀
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Javarris James akkor mégsem került hozzánk? Mert a pats.hu-n át van húzva hogy idekerült hozzánk.Gonoszmanoka
Elég hátul maradt a hír, de az áthúzás csak a 53-as keretre vonatkozott. Az alábbi eredeti cikkben szerepel, hogy a gyakorló csapatnak tagja.

http://patriots.hu/gyakorlo-csapat/
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Javarris James akkor mégsem került hozzánk? Mert a pats.hu-n át van húzva hogy idekerült hozzánk.Gonoszmanoka
Szerintem PS-ban van.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Kezdődjön már, nagyon kíváncsi leszek mit produkálunk. 😀

Ja, majdnem lemaradt, GAMEDAY! 😀

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Javarris James akkor mégsem került hozzánk? Mert a pats.hu-n át van húzva hogy idekerült hozzánk.
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Több, mint érdekes a tavalyi védelmünkhöz kapcsolódóan:
Le Kevin Smith, Jarvis Green, Adalius Thomas, és Shawn Springs mind FA.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Leigazoltuk Danny Woodhead-et, a WW méretű RB/WR kombót, akit kedden pakolt ki a Jets. 😀

Bár csak "insider" segítségnek tűnik a Jets ellen, ennek ellenére nekem nagyon szimpatikus, a foci iránt elkötelezett játékosnak tűnt a Hard Knocksban, akiben lehet esetleg potenciál - lehet klónozunk még egy WW-t? 😀 -.

több mint 14 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
HÁt ez gyönyörű 😕

http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/18/patriots-fan-dies-at-gillette-stadium-with-son-at-his-side/

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jelenleg igen, de ha JMD még bízik benne, akkor hosszú távon nem kérdés, és ellentétben sokakkal, egy 4-6. körért teljesen jó vételnek tartom részükről még ígyis

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hmm. LoMo OUT a Denvernél. Érdekes, úgy tűnik, mégsem csak jegeltük a srácot. Ezek után viszont a két kezünket összerakhatjuk a 4. körért, bár azt nehezebb megérteni, hogy JMD miért cserélt egy olyan RB-ért, aki nem rögtön bevethető, szvsz ebben a pillanatban a RB ínséges idejükben még BJGE-el is jobban jártak volna...
több mint 14 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 947 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ahogy látom még nem volt:
http://espn.go.com/blog/afceast/post/_/id/18314/jets-need-to-bring-heat-on-tom-brady
Egy érdekes statisztika :Jets passroush vs Tom
Sanchez elég szimpatikusan nyilatkozik ,nemcsak akkor ha azt nézzük ki a HC-je.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267briareos
Az elején kiemeled, h egy forduló alapján nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni (ami igaz is), ennek ellenére a Jets-et teljesen leírtad, az meg pláne erős sztem, h ha kikapnak most a Pats-től akkor annyi a szezonuknak. Amúgy persze jó volt hallgatni, úgyh csak így tovább.Szesze
Kérdés, hogy mihez képest írta le a Jetset. Bria is annak a véleményének adott már szezon előtt is többször hangot, hogy borzasztó túlértékelt Rex Ryan & co. és előbb a PO-ba kellene bejutni, mielőtt mindenki csoportfavoritról, meg SB-ről hülyéskedik.DoM
Ettől függetlenül "a Patriots és a Jets jelenleg egész egyszerűen nem egy kategória" sztem mindenképpen erős, de erre a kérdésre legalább elég hamar választ kapunk 😊
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szerintem teljesen korrekt volt, pár apróbb dolgot máshogy látunk, oké, hogy Gost 1/3-ja nem épp tisztes kategória, ám 56-ról nem sokan vágják be, tény, hogy a 47-est ettől függetlenül berúghatta volna 😊

Gronko elkapása szép td-t ért, míg sajna Hernandeznek volt egy nagyon csúnya dropja end zone-on belül, akkor már két te-td is lett volna 😛 komolyra fordítva, én is jobban örülnék neki, ha többet használnánk őket 😊

Pats és a Jets nem egy kategória, nagy verésbe futhat bele a Jets - úgy legyen 😀 de legyen egy egypontos nyögvenyelős siker, sérülés nélkül 😊 persze ne úgy, hogy félidőre agyonnyerjük a meccset, és a végén kishíján elkúrjuk, mert abból már volt elég mostanában 😀

összességében, nagyon jó lett szerintem, mindenféleképpen a folytatás mellett voksolok 😊

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267briareos
Az elején kiemeled, h egy forduló alapján nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni (ami igaz is), ennek ellenére a Jets-et teljesen leírtad, az meg pláne erős sztem, h ha kikapnak most a Pats-től akkor annyi a szezonuknak. Amúgy persze jó volt hallgatni, úgyh csak így tovább.Szesze
Kérdés, hogy mihez képest írta le a Jetset. Bria is annak a véleményének adott már szezon előtt is többször hangot, hogy borzasztó túlértékelt Rex Ryan & co. és előbb a PO-ba kellene bejutni, mielőtt mindenki csoportfavoritról, meg SB-ről hülyéskedik.
több mint 14 éve
Szesze New York Giants 21 108 — Giants fan
hallgatnivaló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=1267briareos
Az elején kiemeled, h egy forduló alapján nem érdemes messzemenő következtetéseket levonni (ami igaz is), ennek ellenére a Jets-et teljesen leírtad, az meg pláne erős sztem, h ha kikapnak most a Pats-től akkor annyi a szezonuknak. Amúgy persze jó volt hallgatni, úgyh csak így tovább.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
na direkt visszahalgattam, nem azt mondtam v akartam mondani h rossz volt az offense. arra akartam utalni h szerintem arra számítottatok h nem csak welkerre támaszkodtok majdbriareos
Én is nagyon élveztem, még akkor is ha sok dologgal nem értettem egyet, de tényleg jó volt.

(Apróbb hibák: Chung kezdő volt, Gost pedig nem a legjobban kereső rugó, az Janikowski, de ez csak a szőrszálas dolog.)