New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 14 éve
GhostLead New England Patriots 295
boston.com is írja hogy ACL szakadása van Faulknak 😕
hiányozni fog!
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
én inkább edelmanra tippelnékbriareos
jaja, sztem is ő lesz inkább... a hétvégén is volt h RB-ként állt fel.Danna
ez jobban hangzik 😊 mondjuk azért érdekes történet az övé is college QB-ból WR/RB.
Woodhead marad rosteren? vagy csak a Jets meccs miatt jött?MattMiller
valószínűleg marad, el sem utazott a csapattal New York-ba, ebből következtetik a szakik h nem emiatt jött, hanem tényleg számolnak vele.

39-es, LoMo régi számát választotta.
több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
én inkább edelmanra tippelnékbriareos
jaja, sztem is ő lesz inkább... a hétvégén is volt h RB-ként állt fel.Danna
ez jobban hangzik 😊 mondjuk azért érdekes történet az övé is college QB-ból WR/RB.
Woodhead marad rosteren? vagy csak a Jets meccs miatt jött?

több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
én inkább edelmanra tippelnékbriareos
jaja, sztem is ő lesz inkább... a hétvégén is volt h RB-ként állt fel.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
@RapSheet - A source confirms to the Herald that Kevin Faulk has a torn ACL. What everyone thought... but terrible news. 😕Danna
Sajnos több helyen is írják már:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/21/kevin-faulk-has-a-torn-acl/
http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5600766

Lehet, hogy vasárnap láttuk utoljára a pályán?
😕 😕 😕 😕Sinisa
Neki is térdszalag-szakadás. :/
Két meccset töltött pályán az utolsó évében.
Írtó nagy hiány lesz a csapatnak is.

Megvan nektek a serülés videójáról a link?

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 548 — StuG Life
én inkább edelmanra tippelnék

több mint 14 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Remélem játszik még Faulk. Nagyon hiányozna 😕
amíg nincs addig lehet megoldás a 3rd down back szerepre Woodhead? olvastam vhol egy ilyen fejtegetést.
szerintetek helyettesítheti?

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
@RapSheet - A source confirms to the Herald that Kevin Faulk has a torn ACL. What everyone thought... but terrible news. 😕Danna
Sajnos több helyen is írják már:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2010/09/21/kevin-faulk-has-a-torn-acl/
http://sports.espn.go.com/boston/nfl/news/story?id=5600766

Lehet, hogy vasárnap láttuk utoljára a pályán?
😕 😕 😕 😕

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Kérdésem lenne DANNA-hoz, hogy a kinti újságírók felé ezt a "BUTA"-ság kérdést nem lehet feszegetni: mi lesz szerintük a megoldás???GOSB4
Hidd el, a maguk módján próbálják a bostoni újságírók is megkérdezni ezt akár a játékosoktól, akár BB-től de csak a szokásos semmitmondó válaszokat kapják.


@RapSheet - A source confirms to the Herald that Kevin Faulk has a torn ACL. What everyone thought... but terrible news. 😕
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 2 924 — Gràcies Pep!
Erről beszéltünk volna a napokban? :/

Wes Welker -- 18 targets/14 catches
Randy Moss -- 18 targets/7 catches
Kevin Faulk -- 10 targets/6 catches
Aaron Hernandez -- 8 targets/7 catches
Brandon Tate -- 6 targets/5 catches
Rob Gronkowski -- 3 targets/2 catches
Fred Taylor -- 2 targets/2 catches
Julian Edelman -- 2 targets/1 catch
Sammy Morris -- 2 targets/1 catch
Alge Crumpler -- 1 target/0 catches


Faulk elvesztése pedig brutális lenne
Nem nézett ki jól a meccsen sem a sérülés, súlyosnak tűnt.
Az elmúlt években mindig Ő játszotta a legtöbb snap-et az RB közül, 3&x-nél nélkülözhetetlen, arról nem is beszélve, hogy talán a legjobb a pass protection-ben az RB között. Hihetetlenül fog hiányozni!

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Úgy tűnik Faulk-kal nagy a baj! 😕

"Patriots coach Bill Belichick said only that the Patriots' medical staff was "still doing tests" on Kevin Faulk (knee).

Faulk didn't talk to the media after the game and was seen with his eyes red from tears, so it certainly seems possible that the injury is serious. Given the Patriots' disclosure regarding injuries, we won't know the severity until they absolutely have to tell us.
Source: Boston Globe"Castleai01
Ez nem túl rózsás hír. De bizakodjunk!

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kérdésem lenne DANNA-hoz, hogy a kinti újságírók felé ezt a "BUTA"-ság kérdést nem lehet feszegetni: mi lesz szerintük a megoldás???GOSB4
nem vagyok Danna, de szurkolóklubbként nem biztos, hogy bölcs dolog lenne ilyesmit feszegetni, és esetleg rontani a meglévő jó viszonyt akár a csapattal, akár a kinti zsurnalisztákkal.

ellenben a boston globe-nak és Mike Reissnek is van hivatalos szurkolói Q&A postaládája, egyénileg bármikor írhatsz nekik egy levelet, és megkérdezheted, amit tudni akarsz. Bár nem hiszem, hogy ez nagyon számítana, valószínűleg ezeket a kérdéseket felteszik sok helyen sok formában (pl, hogy biztos, hogy BB elég e one man showként a csapat élére), az egy másik kérdés, hogy jelen állás szerint a döntési pozícióban lévő emberek szerint a válasz IGEN.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igazad van, de játszhattunk volna jól is, ha már az ellenfél gyenge.GOSB4
ok, csak nem értem, mi lett volna a jó játék. Azon a meccsen ha akarunk szerzünk 10TD-t játszva. Vödör INTje kb el is döntötte a meccset, a Tampa pont addig akart valamit a pályán, utána szerintem csak a meccs végét akarták, és menni vissza haza az államokba. Az ilyen meccseken ha megveszül is a csapat, akkor sem tud jól játszani, én kevésbé szertem ilyen szemponból azokat a meccseket is, mint a tavalyi Titans elleni, ahol nem elég, hogy nekünk minden összejön de az ellenfél egy sima handoff-ot is elszúr, amit utoljára talán a HS-ben hibáztak el a játékosok.

Éppen ezért gondolom, hogy annak aki még nem látott NFL-t (vagy bármilyen sportot) két féle meccsel nem szabad kezdeni. Az egyik egy mondjuk 30-6-os alázás, aminél már a félidőben 27-0 az állás, a második félidőben meg jön pár FG, a másik pedig mondjuk az olyan küzdelmes, hajtós, ütközős, védőfocit hozó meccsek, ahol hatalmas a birkózás, de a hozzá nem értő gyakorlatilag unatkozik, sok a punt, a végén dönt egy FG vagy egy talált TD (főleg akkor gázosak ezek a meccsek a laikusnak ha még az időjárás is gáz mellé, mint például a Steelers-Dolphins féle mud bowl, aminél ha zene is szólt volna, akkor mindenki azt hiszi, hogy ritmikus szinkron (iszap)birkózás van a pályán nem pedig foci).
több mint 14 éve
Castleai01 New England Patriots 1 571 — Patriots fan
Úgy tűnik Faulk-kal nagy a baj! 😕

"Patriots coach Bill Belichick said only that the Patriots' medical staff was "still doing tests" on Kevin Faulk (knee).

Faulk didn't talk to the media after the game and was seen with his eyes red from tears, so it certainly seems possible that the injury is serious. Given the Patriots' disclosure regarding injuries, we won't know the severity until they absolutely have to tell us.
Source: Boston Globe"

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Kérdésem lenne DANNA-hoz, hogy a kinti újságírók felé ezt a "BUTA"-ság kérdést nem lehet feszegetni: mi lesz szerintük a megoldás???
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Igazad van, de játszhattunk volna jól is, ha már az ellenfél gyenge.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
3.)
Tavaly ott voltam Londonban a TB ellen, de meg kell mondjam végtelenül csalódott voltam, mert a páromnak azt harangoztam be, hogy egy jó csapatot fog látni. Amit látott "átlagos" volt: se nem jó, se nem rossz egy gyenge Tampa ellen. Még egyszer NFL mecs kedvéért nem jön el velem az tuti. Ennyire volt jó tavaly is a csapatunk. GOSB4
Azért egy jó meccshez alapjában véve 2 (jó) csapat kell. Londonban pedig csak egy csapat volt a pályán, a Tampa másodpercekig sem tudott nyomást gyakorolni a Patriotsra, így ezzel nem feltétlen a csapatot jellemezném, hogy a kinti meccs nem volt az évszázad mérkőzése (ugye a MU értékeit sem az határozná meg, hogy a cserecsapattal 10-0-al átgázol mondjuk Fradin 😊, a párodnak peche volt, hogy pont egy olyan meccset fogott ki, ahol az egyik csapat félgőzzel is megverte a másikat, aki gyorsan fel is adta a mérkőzést fejben, így esély sem volt egy parázs csatára)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Én is megírom a kis "BALLADÁMAT"

1.)
A CIN mecs előtt leadtam a tippemet a szezonra. Fordítva gondoltam az 1-1-t, de mindegy, mert továbbra is úton vagyunk a 6-10 felé (sorsolás brutális), de ha épeszű lenne a playcall, + a félidei elemzés, akkor lehetne 10-6 is. Szerintem idén nem lesz PO, mert kikapunk azoktól a csapatoktól, ahol tud dobni az irányító + kikapunk azoktól a csapatoktól, ahol jó a védelem. Ha ez egybeesik, nagyon kikapunk.

2.)
Én imádom a PATS-t, az első mecstől kezdve nézem az összes mecsünket, de tavaly óta érzem, hogy "BUTÁK" vagyunk. Korábban a játékhívások mind Def., mind O. téren minimum ötletesek voltak, legfeljebb nem mindig jött be. Ettől lett "nagy", "isteni" BB. Elherdálta a csapat azokat a kiegészítő embereket, akik a szellemi munkaalapot adták, így e nélkül olyan a csapat, mintha egy jól felépített, jól kinéző, tehetséges sportoló - bármilyen sportban - , karikatúrája lenne önmagának és a sportágnak. Erre mondják más esetben, hogy addig volt okos, míg nem szólalt meg. Ilyen a csapatunk. Ami miatt mindig tiszteltem a PATS háttér munkáját, az a félidei elemzések és a jó válaszok: ez halott, ez eltűnt, sőt apró darabokra szelnek bennünket az ellenfelek szakemberei.

3.)
Tavaly ott voltam Londonban a TB ellen, de meg kell mondjam végtelenül csalódott voltam, mert a páromnak azt harangoztam be, hogy egy jó csapatot fog látni. Amit látott "átlagos" volt: se nem jó, se nem rossz egy gyenge Tampa ellen. Még egyszer NFL mecs kedvéért nem jön el velem az tuti. Ennyire volt jó tavaly is a csapatunk.

4.)
Idén kiváló játékosok kerültek a csapathoz és bár sok volt az aggodalom, úgy gondolom több probléma szűnt meg, mint amennyi keletkezett. Ha lenne Bodden, talán nem volna ennyire nyilvánvaló a SEC. gyengeségünk, DE nincs.

5.)
Depresszív vagyok, mert BUTA csapat nem tud igazából fejlődni: kergeti a saját farkát, amíg össze nem esik. Ezt fogjuk látni. Ha nyerünk, akkor annál kevésbé fogunk tanulni, pedig nem kívánom, hogy veszítsünk.

6.)
Az OFF. bénázásához (szerintem menetelhetnénk úgy, mint 2007-ben)

Egy meccsen általában a DEF. tartja életben a csapatot, nem az O. Ha a DEF. jó, vagy legalább közepes, akkor egy olyan O., mint a miénk ki tud jönni a gödörből, mert senki nem játszik 19x60 percig jól. Jelenleg az történik, hogy a DEF kb. 15-20 percig játszik jól. Az O. állandó nyomás alatt van és aztán a DEF. bénázásai után remegve, görcsösen a pontszerzés kényszere alatt elvérzik. Amíg kicsit is állja a sarat a DEF., addig az O. is működik. Ez a fent említett BUTA csapat szindróma: rossz játékhívás DEF. oldalon, majd görcsös és szintén rossz játékhívás OFF oldalon = PÁNIK = vereség = égés és mecs végén teljes lelki beletörődés sokadszor 2 éven belül. Ez az ami fáj, mert ez kiégeti a játékosok és a csapatért dolgozók és a szurkolók lelkesedését, így amikor lehetőség lesz, akkor sem leszünk készek arra, hogy megragadjuk.

"Röviden" ennyi. Szándékosan nem írtam egy nevet sem.
Együtt BUTA a csapat és minden csapatnál fejétől "bűzlik" a hal. Azt, hogy most nálunk a "pénztárca", az "Isten", vagy a "Megbízott" a HAL, azt mindenki maga döntse el.

Szerintem új. DC. és OC. kell, akik frissességet hoznak, mégha csak a szezon vége felé jön meg az eredménye akkor is.

ÜDV,


GOSB4
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
“I was trying a lot of things in camp, to see if they’d work. They wasn’t. Instead of me stopping trying them and doing what I was coached, I kept trying.”

Mondta Brandon Meriweather, a csapatnál negyedik évét töltő pro bowl safety 50 NFL meccs (28 kezdőként) rutinjával.

Vagyis saját maga talál ki játékokat, hogy éppen mit csinál a pályán, legalábbis az edzőtáborban ezt próbálgatta. Mivel nem működtek, inkább azt teszi majd, amit az edzők tanítottak neki. Bónusznak saját bevallása szerint azért nem volt kezdő, mert edzéseken nem nagyon van ott fejben/lélekben, és az edzők így próbálnak hatni rá. Csakis a saját hibája, hogy nincs pályán eleget.

"I haven’t been myself in practice. Coaches wanted to show me that just because I wasn’t, that I still have to come and play. Basically, it’s all my fault that I’m not on the field as much."

gsn nem is találhatta volna jobban telibe, amikor annyira ellenezte a draftját.

http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/09/20/why-can-patriots-s-brandon-meriweather-seem-so-happy-after-losses/
http://www.bostonherald.com/blogs/sports/rap_sheet/index.php/2010/09/20/why-patriots-s-brandon-meriweather-hasnt-been-starting/
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
By the end of the day, the Jets had taken everything else away from the Pats -- their offense, their defense, their genius and their swagger. What was left was supposed team leaders like Matt Light and Vince Wilfork wordlessly slinking out of the locker room, leaving kids like Darius Butler behind to face the music alone. Is it not the most senior men who should stand up at such a time and take the heat the way Willie McGinest, Richard Seymour, Tedy Bruschi, Ty Law and Rodney Harrison once did? It was bad enough to be dominated by the J-E-T-S Jets in the second half on both sides of the ball, but for such veterans to leave the kids behind to answer for the group’s dismal display is not what this team once was. Then again, neither was the way it played in Sunday’s 28-14 loss.

http://www.bostonherald.com/sports/football/patriots/view/20100921patriots_report_card/

Vagyis a veteránok egy része szó nélkül szépen eltűnt a riporterek elől az öltözőből, és hagyták, hogy a fiatalok magyarázzák meg a kínos vereséget.
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM!

Szerinted most ki az a játékos Mosson kívül, akivel ezeket a mélységi passzokat reális veszélyként eltudnánk adni? Abban gondolom egyetértünk h enélkül bizony még a tegnapi 2. félideinél is halottabb lenne a támadójátékunk...Danna
Brady 2005-ben 4000 yard felett passzolt a Branch, Givens, Troy Brown, Ben Watson, Faulk ötös vezetésével olyan védelemmel a hátában, amit az antitalentum Mangini irányított 4. helyezett run stop mellett 29. hely passz ellen, 17. legtöbb kapott pont, 23. legkevesebb sack mellett.

A Tate, Welker, Edelman, Hernandez, Gronkowski, Faulk csoport nem jelentős visszaesés ehhez képest.

Természetesen ez sosem fog megtörténni, mert Moss addig lesz Foxboroban ameddig Brady, és jövőre annyi változás lesz, hogy O'Brien és Patricia kinevezett koordinátor lesz.
több mint 14 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 404 — Ajmo Vatreni
Nagyon röviden: vagy O'Brien a bűnös, mert olyan játékokat hív, amelyek látványosan nem működnek a pályán, vagy Brady hívja át így a játékokat meccs közben, és megy folyamatosan szembe az edzőkkel, vagy O'Briennek igazából nincs más választása, mert Belichick diktálja a támadójátékot is, amivel senki sem mer/mehet szembe.

DoM
Ennyi, bárki is a hibás, O'Brien-nek mennie kell. Vagy azért mert súlytalan, vagy mert balfék.
több mint 14 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
DoM!

Abban tökéletesen egyetértünk h új OC kell(ene). Ez nem kérdés... emlékezz rá, tavasszal én voltam a leghangosabb aki kérte Weist vissza. Napokig duzzogtam utána h nem jött... ezt egy percig sem vitatom, én csak a Moss cut-ra reagáltam. És abban továbbra sem értünk egyet, h egy Moss nélküli meccs volna a megoldás...

Szerinted most ki az a játékos Mosson kívül, akivel ezeket a mélységi passzokat reális veszélyként eltudnánk adni? Abban gondolom egyetértünk h enélkül bizony még a tegnapi 2. félideinél is halottabb lenne a támadójátékunk...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Az a baj, hogy mi nem látunk be a színfalak mögé és csak találgatni tudunk!

Szerintem az elkapóbrigád minőségére nem lehet panaszunk, mert egy Caldwell "the look" leading receiver-rel is majdnem SB-t játszottunk és tőle itt majdnem csak jobb van!

A playbook nem feltétlenül rossz, mert az első félidei gamelpane teljesen ül a meccseken, sőt tetszetős is, tehát van aki kitalálja és megtervezi a playeket (persze erre több nap idő áll rendelkezésre), ez a szünet után romlik el! MIÉRT???
- O'Brian nem elég kreatív a hívásokhoz?, vagy
- BB hív és ugyebár ez nem az ő asztala?, vagy
- Tom ragaszkodik ennyire az elsődleges célponthoz Mosshoz?, vagy
- Mindenáron változtatni akarunk?

Azért JMD-nek is voltak hibái, sőt nálam az ő a ludas az elvesztett SB kapcsán, de nem hiszem el, hogy két év alatt nem tudtunk, vagy akartunk találni valakit, aki tehetséges, vagy egyszerűen jobb, mint O'Brian!!!

Én nagyon szeretem és tisztelem BB-t, de kvázi ő is úgy tud megújulni, ha valaki hozza az új ötleteit, gondolatait, de egyre inkább úgy tűnik, mintha ő akarna mindent irányítani és ehhez ő is kevés!!!

A defence-nél ennél a meccsnél nem merném színtisztán kijelenteni, hogy nem volt PR, sőt többször jelentettünk veszélyt Sanchezre, mint a méltán erős Jets védelem Bradyre!

DE

ezt a "kilomérerrevédelekünkazelkapóktól" felfogást el kéne felejteni!!!
Ty Law-ék idejében még pont azzal illettek minket, hogy milyen brutális a secondary! Ha ott állnak a WR-ek mellett és esetleg PI-t ítélnek, akkor is onnan jönnek, mint ahonnan jó esetben most szerelünk. Kerestem, de nem találtam csapat szinten pass deflection statisztikát, mert szerintem ez sokat elárulna a védekezésünk alapfelfogásáról...

Védekezésben is jól kezdtünk mindkét meccsen, de valamiért itt is mi akarunk változtatni, de miért kell megváltoztatni valamit, ha megy???

Elnézést, ha hosszú voltam, csak hangosan gondolkoztam és nem tudom megbeszélni/kibeszélni senki hozzáértővel a közvetlen környezetemből.

DoM! Megelőztél 😉
több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Csak emlékeztetőnek Trent Edwards statjai az eddigi két forduló tükrében:

29-52, 55.8%, 241 yard, 4.6 y/kísérlet, 1 TD, 2 INT, 7 sack

Túlteljesíti vajon ezt a Gillette-ben a hétvégén?DoM
most olvasom, hogy a rettegett Ryan Fitzpatrick kezd vasárnap.gabtsi
Lehet készülni a 2008-as Tyler Thigpen Chiefs játékból.