New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sérülések (Ty Warren, Kaczur), Mankins holdout, és teljesítményről szóló hírekből, szereplési időből adódóan úgy látszik kezdenek eldőlni a dolgok, hogy hogyan alakulhat majd az 53. A tartalék OL poszt nagyon kérdéses, meg hogy ki lesz kezdő OLB poszton, egy-egy hely adott, amiért lehet harcolni RB, S, CB poszton is kb. Én most így látom:

QB: Brady, Hoyer (2) (Robinson PS)
WR: Moss, Welker, Edelman, Tate, Price, Aiken (6) (Slater ideje lejárt)
RB: Faulk, Taylor, Maroney, Morris/BJGE (4)
TE: Crumpler, Hernandez, Gronk (3)
OL: Vollmer, Neal, Koppen, Light, Connolly, LeVoir, Ohrenberger, Wendell/Larsen, Bussey (9) (Welch PS)

DL: Wilfork, Wright, Warren, Pryor, Deaderick, Brace, D. Lewis (7) (Weston és Richard PS)
OLB: TBC, Cunningham, Murrell, Ninkovich, Burgess (5) (Woods ideje lejárt)
ILB: Mayo, Guyton, Spikes, McKenzie/Alexander (4) (Dane Fletcher és Thomas Williams is inkább kintről kukuccskál)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Arrington, Wheatley/Wilhite (5)
S: Vödör, Chung, McGowen, Sanders (4) (Brown (PS) és Lockett is inkább kintről kukucskál, ha nincs egy trade)
K: Gost (1)
P: Mesko (1)
LS: Ingram (1)

Hopp, eggyel elszámoltam magam, ez csak 52, uh valaki még befér 😀 az legyen egy jolly-joker hely, oda igazolunk valakit 😛
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
A DL -el úgy gondolom a preseason alapján nincs sok gond.
Az OL sem siralmas, amég Neal vagy Light meg nem sérül..

Akkor most az OL vagy a DL falunk lesz gyengébb???ThundersNFL

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 854 — !SuPeR6BoWL!
Akkor most az OL vagy a DL falunk lesz gyengébb???

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Mondjuk az tény, hogy ha lesz megállapodás akkor az első lépés Mankinstől kell, hogy jöjjön. Ő van jelen pillanatban kvázi szar helyzetben. A Pats eljátszik nélküle is, viszont ő nem engedheti meg magának, hogy üljőn egy évet mert akkor tuti nem fog jövőre nagy pénzt kapni. Innen ő max akkor jön ki jól ha aláírja az évi 7 millás szerződést. Most azt mondom, hogy neki még a tender se lenne jó mert sokkal kevesebbet keresne mint a hosszútávúval + jövőre gond nélkül mehetne rá a tag és minden kezdődik elölről.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha a hosszútávú 7 milliós szerződését nem írta alá, akkor biztos nem fog egy évre aláírni 4-5 millióért. F.Schleck
Nem venném készpénznek ezt az évi 7 milliós szerződést, ráadásul ennek is lehet olyan struktúrája volt, hogy csak papíron ért ennyit, és nem garantált hosszútávú foglalkoztatást. Sajnos nagyon kevés a biztos infó, ezért nehéz értékelni a helyzetet. Ami tény: Evans mega-szerződése nem tett jót a guard piacnak, és a Pats kivárásra játszó taktikájának (az idénre hagyott Wilfork szerződés miatt ez nem volt prioritás..).

Az egyéves sokmilliós szerződést a Pats kizárt, hogy meglépje, ezzel túl káros precedenst teremtene. Aki több pénzt akar, csak balhézzon nyugodtan, mi fizetünk...

Itt a labda Mankins térfelén van. Vagy aláírja az egyéves tendert vagy belemegy abba a hosszútávúba, amit a Pats ajánlott neki (bármilyen számok is álljanak benne), ha az még az asztalon van egyáltalán.
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Sztm megpróbálnak aláíratni vele egy számára kedvezőbb hosszútávú szerződést és ha az sem tetszik neki akkor trade.

Ojinnaka igazolása pedig sztm jelzi Kaczur IR-jének közeledtét sajnos..
Egyébként nekem szimpatikus a srác, jó backup lesz belőle.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egy olyan verzió elképzelhetetlen szerintetek, hogy egy éves cca 4-5 milliós szerződés - full garantált - + tagmentesség jövőre (majdnem mint Asanténál). Lenne egy éve játszani, kapna értékelhető pénzt (még ha az egy év miatt kevesebbet is), és lehetne tárgyalni az új szerződésről is, vagy akár egy traderől, etc.Witchdoctor
Szerintem Logan biztos, hogy nem vállalna be egy ilyen szerződést.
Ha a hosszútávú 7 milliós szerződését nem írta alá, akkor biztos nem fog egy évre aláírni 4-5 millióért. Pont azért szeretne minden játékos hosszútávú szerződést, hogyha mondjuk valami sérülést szerez - ami ebben a sportban eléggé esélyes sajnos - akkor is tudjon miből megélni. Ha megnézed, az az általános az egy játékosnak felkínált szerződésben minél hosszabb távra szól, annál kisebb az átlag. Szóval szerintem, ha Logannel szeretnénk kötni egy egyéves szerződést, akkor azt igen vastagon fogó tollal kell írni. Bár mivel fizetési sapka nincs, ezért Kraftékon múlik a dolog.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Addig OK, hogy neki nagy szopás, és hogy a holdouttal nincs egyedül - Revis, Jackson, McNeill ( náluk sem jobb a helyzet eddig -, de a másik oldalról ha nem játszik idén, jövőre lehet nincs szezon, és így két év elmegy a karrierjéből. Két év kihagyással a Pro Bowl szezonod után már azért lehet nem lesz annyira könnyű visszazökkenni az NFL ritmusába.

Ez lehet a másik oldal, és ehhez viszonyítva a szerződés amit kínáltak már nem tekinthető annyira elfogdhatatlannak. Sajnálnám, ha ezzel egy lose-lose szituációt okozna magának és a csapatnak is.

Egy olyan verzió elképzelhetetlen szerintetek, hogy egy éves cca 4-5 milliós szerződés - full garantált - + tagmentesség jövőre (majdnem mint Asanténál). Lenne egy éve játszani, kapna értékelhető pénzt (még ha az egy év miatt kevesebbet is), és lehetne tárgyalni az új szerződésről is, vagy akár egy traderől, etc.

Egyre kevésbé bízom benne, hogy sikerül megállapodni. Eléggé égető a need ahhoz, hogy már régen egy összeborulást kellene látnunk Kraft és Mankins között ha tényleg meg akarnánk adni neki a nagy zsét... Ha meg nem, akkor mehet a nézelődés...

Én nagy BB fan vagyok, de ha Mankinst is eltradeli, akkor azért már kicsit durve, hogy a legjobb embereinket future draft pickekre cserélgeti...Witchdoctor
Ha hinni lehet a híreknek Logan asztalára letettek egy szerződést, ami cca évi 7 milláról szólt, azonban MAnkins Jahri Evans fizetése körül kér, ami 7 évre 56 misi... Itt azért nem arról van szó, hogy szart sem kínáltunk neki...
Megértem Logant, mert ő szopott csak igazán ezzel a cap nélküli évvel és eddig liga szinten röhejes fizetésért nyomta, de nem a farok fogja csóválni a kutyát.Boston

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Egyre kevésbé bízom benne, hogy sikerül megállapodni. Eléggé égető a need ahhoz, hogy már régen egy összeborulást kellene látnunk Kraft és Mankins között ha tényleg meg akarnánk adni neki a nagy zsét... Ha meg nem, akkor mehet a nézelődés...

Én nagy BB fan vagyok, de ha Mankinst is eltradeli, akkor azért már kicsit durve, hogy a legjobb embereinket future draft pickekre cserélgeti...Witchdoctor
Ha hinni lehet a híreknek Logan asztalára letettek egy szerződést, ami cca évi 7 milláról szólt, azonban MAnkins Jahri Evans fizetése körül kér, ami 7 évre 56 misi... Itt azért nem arról van szó, hogy szart sem kínáltunk neki...
Megértem Logant, mert ő szopott csak igazán ezzel a cap nélküli évvel és eddig liga szinten röhejes fizetésért nyomta, de nem a farok fogja csóválni a kutyát.

Do your job
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Érdekes ez a Guard igazolás. Bár nem hiszem, hogy pont ő fogja megváltani a világot nálunk, de ha egy rendes backup lesz belőle az már jó.
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Üdv Mindenkinek az új helyen.Ez az Ojinnaka gyerek milyen volt ellenünk a pre meccsen?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Source tells FOXSports.com that the Falcons have agreed to trade OL Quinn Ojinnaka to the Patriots. Compensation undisclosed.

Wow. Na majd pont ő lesz a megoldás... 😛Höri
tuti a neve miatt hozzuk 😛Joci
az első meccsen tuti nem játszhat, mivel egy meccses eltiltást kapott.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Source tells FOXSports.com that the Falcons have agreed to trade OL Quinn Ojinnaka to the Patriots. Compensation undisclosed.

Wow. Na majd pont ő lesz a megoldás... 😛Höri
tuti a neve miatt hozzuk 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Source tells FOXSports.com that the Falcons have agreed to trade OL Quinn Ojinnaka to the Patriots. Compensation undisclosed.

Wow. Na majd pont ő lesz a megoldás... 😛

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐Joco
sajnos erre szinte tutira nem fog sor kerülni, Nick kiesésével egyébként elvileg Logan tárgyalási pozíciója javult... én továbbra is azt mondom h 8. héttől lesz edzésben és a 10. meccstől pedig a pályán...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na akkor üdv itt is 😊
remélhetőleg a „bowl.hu-s időszakban” is hasonlóan eredményes lesz kedvelt klubunk, mint korábban 😊

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Üdvözlök Mindenkit a megújult Pats topicban is!
Éljen az újdonság varázsa előre a legtöbb hsz-ért ha már azt a szép kerek számot sikerült elérni 😀

Az idei szezonban szerintem ezzel a megfiatalított védelemmel, kényszerből átalakított támadó és védőfallal, ezzel a kemény menetrenddel nem hiszem, hogy bárki is SB esélyesként emlegetne minket. De azért a PO-ba jutást a divízió megnyerését azért mindenképp célként kell kitűzni!

Mindenképp pozitív, ahogy a csapat játszott az első 2 pre meccsen. Nagyon fontos lenne égető szükséglet a Mankins "ügy" mert ez a holdout mindkét fél számára egyértelmű csalódás
Conolly megfelelően tudta pótolni egyenlőre, de mire lesz képes éles szituációban - nehéz kérdés ráadásul Neal is borzasztó sérülékeny
Mindenképp kell egy biztos Oline mert csak azután lehet a tervekről, célokról beszélni

Remélem Cunningham felépül a titokzatos sérüléséből és látjuk mire képes mert egyenlőre kérdéses számomra ki a legalkalmasabb a másik kezdő OLB posztra TBC mellett. Burgess háát..inkább ne

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐Joco
Egyre kevésbé bízom benne, hogy sikerül megállapodni. Eléggé égető a need ahhoz, hogy már régen egy összeborulást kellene látnunk Kraft és Mankins között ha tényleg meg akarnánk adni neki a nagy zsét... Ha meg nem, akkor mehet a nézelődés...

Én nagy BB fan vagyok, de ha Mankinst is eltradeli, akkor azért már kicsit durve, hogy a legjobb embereinket future draft pickekre cserélgeti... Ezzel el lehet érni, hogy pozitív szezonok jöjjenek sorra- ameddig van egy TB-nk (vagy Hoyerünk, nekem nagyon tetszik a srác játéka) - de igazi SB esélyesként nem vágunk neki a szezonnal. Ki tudja melyik a jobb, egy hullámgörbe, vagy a stabil egyenes...

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊MattMiller
de ha végeztünk a sajnálattal jó lenne Mankins új szerződéséről is olvasni valami friss hírt 😐

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕nDRo
lassan kezdhetjük Kaczurt is sajnálni 😕

de az új oldal tényleg király 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Hazaértem nyaralásból, gólyatáborból 😊 Az új oldal tetszik, a csapat körüli hírek már kevésbé. Szegény Ty 😕
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Üdv az ú fórumon. 😀
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Hát elindult...Azért szép volt az a több mint 25000 hozzászólás... Meg kell szokni majd az új helyet... Deakkoriscsakapecc... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
-