New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
a Tombrédi - Fatty Rexy trash talkra reagálva Mark Sanchez kicsit szentimentális hangulatban kijelentette:

"I love the Patriots. I love Tom." 😀

((( Mintha nem is olyan régen lett volna egy kisebb polémia az NFL hozzáállásáról a "mássághoz" ))) 😛

Szerk.: Remélem a Hard Knocks-ba berakják, ezt látni kell...Witchdoctor
tessék:

és egy ami inkább a másságra céloz, adult swim fanok előnyben

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tuti biztos hogy Revis az aláírás utáni első edzésen 3 darabba szakítja a térdét 😛
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ha már Jets, újra megy a találgatás pft-n a lehetséges Revis megegyezésről.

Én nagyon bízom benne, hogy legalább szeptember v19.-ig még nem egyeznek meg, és a Revis nélküli Jets-el találkozunk az új Meadowlands stadionban.Witchdoctor
inkább egyezzenek meg addig és revisszel a fedélzeten kenje el a pats a szájukat az új csili-vili stadionban. 😊
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Ha már Jets, újra megy a találgatás pft-n a lehetséges Revis megegyezésről.

Én nagyon bízom benne, hogy legalább szeptember v19.-ig még nem egyeznek meg, és a Revis nélküli Jets-el találkozunk az új Meadowlands stadionban.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
a Tombrédi - Fatty Rexy trash talkra reagálva Mark Sanchez kicsit szentimentális hangulatban kijelentette:

"I love the Patriots. I love Tom." 😀

((( Mintha nem is olyan régen lett volna egy kisebb polémia az NFL hozzáállásáról a "mássághoz" ))) 😛

Szerk.: Remélem a Hard Knocks-ba berakják, ezt látni kell...

több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
tessék viito:
szerintem a pats azért lesz gyenge idén, mert nem látja be BB hogy jobb lenne ha Mesko irányítana a kiégett Brady helyettbriareos
mondoménhogyTiBotkellettvolnabehúznunk, látod?😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 871 — StuG Life
tessék viito:
szerintem a pats azért lesz gyenge idén, mert nem látja be BB hogy jobb lenne ha Mesko irányítana a kiégett Brady helyett

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elnézegetve ezt a lájk-nemlájk funkció, emlékeztek még arra a GB Fan megmondóemberre aki időnként feltűnt az nfl.hu-s pats topicban, és kiosztott mindenkit? 😊
Nekem a kedvencem tőle amikor cca. az első héten kijelentette, hogy Sanchez a király és TB temető, kb. mert dobott 200 yardot + 1 TD-t, TB meg 1 INT-et. 😀 😊
Na szerintem neki elég hamar lesüllyedt volna a user karmája... 😀Witchdoctor
tényleg!!! most, hogy mondod. Eddig mindig onnantól kezdődött nálam az új szezon, hogy megjött az aktuális megmondóember, és elmondta, hogy a Patriots miért lesz rémesen gyenge (esetleg éppen ellenkezőleg matematikai elven modellezte, hogy miért mi nyerjük a sb-t) Idén nem értettem, hogy mi hiányzik a hangulatomhoz : ))))
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Elnézegetve ezt a lájk-nemlájk funkció, emlékeztek még arra a GB Fan megmondóemberre aki időnként feltűnt az nfl.hu-s pats topicban, és kiosztott mindenkit? 😊
Nekem a kedvencem tőle amikor cca. az első héten kijelentette, hogy Sanchez a király és TB temető, kb. mert dobott 200 yardot + 1 TD-t, TB meg 1 INT-et. 😀 😊
Na szerintem neki elég hamar lesüllyedt volna a user karmája... 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont tavaly gyakorlatilag nem merült fel a vezetésben, hogy Hoyer mellé/elé hozzanak valakit komolyan, hiába volt Tom sérülésből lábadozó éve, hiába volt túl közel a Casseles év, szemrebbenés nélkül nekimentek a szezonnak egy Brady-Hoyer párossal, szóval komoly bizalom volt a srác felé nagyon.
viito
Nagyon úgy néz ki, hogy a BB ezt a legyen-egy-vén-csont-QB-a-rosteren trendet 2006 óta beszüntette - talán épp azért, mert Tom már jómaga is lassan képes volt felvenni ezt a szerepkört😊

Vinny Testaverde 2006 (szezon közben hoztuk)
Doug "drop kick" Flutie 2005
Jim Miller 2004
Damon Huard 2001-2003 (monjuk ekkor még csak 27-30 éves volt)

Idén is tutira csak 2 QB-t hagyunk a rosteren, Robinson pedig mehet a PS-be.Gyulus
nem tudom, hogy pl 2006-ban kellett e még a tapasztalat Tom mögé (PB, SB győztes stb franchise qb), vagy inkább az volt a szempont, hogy legyen valaki, akinek egy esetleges sérülés (és itt most nem IR-rel végződőre gondolok feltétlen csak mondjuk sack közben kicsit megütögetik) esetén is képes tovább managelni a csapatot, ha nem is magas szinten, de biztos kézzel.

Egyébként a szezon opening QB felhozatal:
2000: Bledsoe, Bishop, Friesz, Brady (rookie)
2001: Bledsoe, Brady, Huard
2002: Brady, Davey (rookie), Huard
2003: Brady, Davey, Huard
2004: Brady, Davey, Miller
2005: Brady, Cassel (rookie), Flutie
2006: Brady, Cassel (év közben Testaverde)
2007: Brady, Cassel, Gutierrez (rookie)
2008: Brady, Cassel, O'Connell (rookie)
2009: Brady, Hoyer (rookie)

Abban tehát igazad van, hogy 2006-ban megszakadt a "kell egy vén csont a rosterre" sorozatunk, viszont ha megnézed, akkor olyan sem volt, hogy a franchise QB mellett csak egy rookie lett volna, Brady mellé ott volt Friesz, Davey mellé Huard, Casselnek Flutie.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Viszont tavaly gyakorlatilag nem merült fel a vezetésben, hogy Hoyer mellé/elé hozzanak valakit komolyan, hiába volt Tom sérülésből lábadozó éve, hiába volt túl közel a Casseles év, szemrebbenés nélkül nekimentek a szezonnak egy Brady-Hoyer párossal, szóval komoly bizalom volt a srác felé nagyon.
viito
Nagyon úgy néz ki, hogy a BB ezt a legyen-egy-vén-csont-QB-a-rosteren trendet 2006 óta beszüntette - talán épp azért, mert Tom már jómaga is lassan képes volt felvenni ezt a szerepkört😊

Amióta TB betöltötte a 30-at, nincs nála idősebb QB a rosteren:

Vinny Testaverde 2006 (szezon közben hoztuk)
Doug "drop kick" Flutie 2005
Jim Miller 2004
Damon Huard 2001-2003 (monjuk ekkor még csak 27-30 éves volt)


Idén is tutira csak 2 QB-t hagyunk a rosteren, Robinson pedig mehet a PS-be.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Apropó, a 2009-es QB classt elnézve tényleg vicc hogy nem húzta be senki a drafton.
Az első körös QB-ken kívül gyakorlatilag ő az egyetlen biztos #2 QB.Gyulus
Én annó eléggé meglepődtem, mert emlékeztem, hogy egy évvel korábbi ranglistákon még igencsak előkelő helyen szerepelt, aztán a draftra nagyon lehúzták a szakértők a nem túl fényes utolsó szezonja miatt (állítólag akkoriban elég sok homály dolgot művelt a pályán).

Ennek ellenére egy késői kört simán megérhetett volna bárkinek.
Számomra amúgy a leginkább meggyőző vele kapcsolatban az, hogy BB jellemzően szerette ha Tom mögött van egy veterán QB. Casselnél is elszerencsétlenkedtünk még egy darabig pl Testaverdével ugye 😊

Viszont tavaly gyakorlatilag nem merült fel a vezetésben, hogy Hoyer mellé/elé hozzanak valakit komolyan, hiába volt Tom sérülésből lábadozó éve, hiába volt túl közel a Casseles év, szemrebbenés nélkül nekimentek a szezonnak egy Brady-Hoyer párossal, szóval komoly bizalom volt a srác felé nagyon.

Amúgy a draft után gyakorlatilag azonnal megegyezett a Patriotssal, ilyenkor állítólag már azért nem húzzák be a csapatok az ilyen játékost pl a 7. körben, mert előre tudják, hogy ingyen is meglehet egy kis mázlival. Ha Hoyer így folytatja évekre meg lehet oldva a backup QB kérdéskör, és szerintem ez már önmagában biztató, nem egy csapat van (nem olyan régen még mi is azok közé tartoztunk), ahol a preseason meccseken feltűnő 2. számú bohóc miatt retteg mindenki, hogy mi lesz ha az 1. számú QB-nak csak egy drivre le kell jönnie a szezonban. Mi szerintem most nem kell, hogy féljünk.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Azt hiszem Hoyer eddig eléggé bizonyított azoknak, akik a draft előtt az utlsó szezonja miatt teljesen leírták (pedig az utolsó évét megelőzően még elég magasan rangsorolták).

Nekem egyébként határozottan tetszik amit csinál, az elmúlt években nem nagyon láttunk preseason meccsen olyan Patriots QB-t (Tomot leszámítva), aki nem esett hasra a saját lábában, Hoyer meg elég jól mozog. Azt hiszem, hogy korai még Brady utódnak kikiáltani, de jó munkát végeznek a sráccal.viito
Hát, Hoyer egy igazi jó munkásember, game manager QB-ként a jelenlegi fegyverekkel valószínűleg már most megállná a helyét... tudtommal nála (Casselhez hasonlóan) elsősorban a dobóerő/hosszú passzok hibádznak, így pl. Moss igazi erősségeit ő sem tudja igazán hasznosítani.

Annyi biztos hogy Cassel ilyen egyenletes teljesítményt egy preseason során sem nyomott, a 2008-as pre-season után egyenesen felháborító volt az, hogy megmaradhatott a rosteren... aztán végül egész szép szezont produkált a Kis Berzerker irányítása alatt😊

Persze éles meccsen, kiélezett helyzetben nem láttuk még a srácot de minden jel arra mutat, hogy egy kifejezetten életképes QB-t szereztünk be anno UDFA-ként.

Apropó, a 2009-es QB classt elnézve tényleg vicc hogy nem húzta be senki a drafton.
Az első körös QB-ken kívül gyakorlatilag ő az egyetlen biztos #2 QB.

Sanchez, Staff és Freeman - első körösök, tavaly mindegyik kezdett az év valamely szakaszában
Pat White (2. kör) - jelenleg negyedik számú QB a 'finsnél, valószínüleg nem éli meg a keretszűkítést
McGee és Bomar/Nate Davis (4. és 5. kör) - harmadik számú QB-k csapataiknál

Brandstaternek (5. kör) és Teelnek (6. kör) pedig egy év után ajtót intettetek --> utóbbit a 'hawks cut után nem csak mi, hanem már a Bears is elküldte...
és még van Null (6. kör) akiről személy szerint nem sokat tudok, Painteren meg a fél liga röhög az idei pre-seasonban...

Mondjuk én nem TB utódját látom benne, inkább azt a srácot, aki TB (mondjuk) 2 szezon múlva esedékes viszavonulása után 1 szezon erejéig (1/2 körös QB pick betanulásáig) elirányítgatja a csapatot - majd azt követően jó pénzért megválunk tőle😊
[persze mindez csupán puszta fantáziálás...]
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Weston átment a waiveren, így mehetett az IR-re
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem Hoyer eddig eléggé bizonyított azoknak, akik a draft előtt az utlsó szezonja miatt teljesen leírták (pedig az utolsó évét megelőzően még elég magasan rangsorolták).

Nekem egyébként határozottan tetszik amit csinál, az elmúlt években nem nagyon láttunk preseason meccsen olyan Patriots QB-t (Tomot leszámítva), aki nem esett hasra a saját lábában, Hoyer meg elég jól mozog. Azt hiszem, hogy korai még Brady utódnak kikiáltani, de jó munkát végeznek a sráccal.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Nekem nagyon tetszet Hoyer játéka. Főleg a második meccsen. Igazi vezér volt a pályán, nagyon jól olvasta a védelmet és általában megtalálta a célpontjait. Az a TDje a Falcons ellen nagyon szép volt. Látva a játékát nem remegnék meg annyira egy Brady sérülés esetén mint két éve Casselnél. Ha így fejlődik tovább Hoyer én simán eltudom képzelni, hogyha 3-4 év múlva befejezi Brady akkor ő legyen az utód.FViktor93
stíl szerűen egy michigan QB után egy michigan state QB-nak kell jönnie 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Nekem nagyon tetszet Hoyer játéka. Főleg a második meccsen. Igazi vezér volt a pályán, nagyon jól olvasta a védelmet és általában megtalálta a célpontjait. Az a TDje a Falcons ellen nagyon szép volt. Látva a játékát nem remegnék meg annyira egy Brady sérülés esetén mint két éve Casselnél. Ha így fejlődik tovább Hoyer én simán eltudom képzelni, hogyha 3-4 év múlva befejezi Brady akkor ő legyen az utód.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Mindkét meccset látván sokkal jobb mint Cassel volt. Magabiztos, eddig szinte nem is hibázott. Az Atlanta ellen volt egy passza, ami majdnem int lett, de azon kívűl jól nyomta.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 357 — #NoStress
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?

több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Köszi bb!
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?kolok1972
Bár nem vagyok DoM, de:

A lényeg az, hogy az a szabály, hogy ha egy holdout-oló játékos nem áll csapata rendelkezésére az alapszakasz 10. játékhetét követően sem, tehát nem fogható játékra az utolsó 6 meccsen, akkor automatikusan elveszti a jogot arra, hogy ez az éve teljesített szezonnak legyen elismerve, és ott fog tartani, mint egy évvel ezelőtt, azaz elvileg restricted freeagent, azaz korlátolt szabadügynök lenne és a csapat rendelkezne a játékjogával.

Ugyanakkor Mankins simán játszhat arra, ami nagyon valószínű, hogy az új CBA ("a megállapodás") keretében a free agent szabályok azok lesznek mint a régiek, és így öt év után már unrestricted free agent, azaz korlátlan szabadügynnök lenne és azt csinálna amit akarna, s ebben az esetben nem venné a fáradságot, hogy megjelenjen a 10. hetet követően. Mankins csak a CBA lejárta, annak utolsó évébe lépése miatt maradt restricted freeagent, egyébként már korlátlan szabadügynökké vált volna, ha nincsenek a CBA utolsó évét érintő különleges szabályok (ez a DoM által fentebb linkelt cikkben is szerepelt)._bb

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?kolok1972
Bár nem vagyok DoM, de:

A lényeg az, hogy az a szabály, hogy ha egy holdout-oló játékos nem áll csapata rendelkezésére az alapszakasz 10. játékhetét követően sem, tehát nem fogható játékra az utolsó 6 meccsen, akkor automatikusan elveszti a jogot arra, hogy ez az éve teljesített szezonnak legyen elismerve, és ott fog tartani, mint egy évvel ezelőtt, azaz elvileg restricted freeagent, azaz korlátolt szabadügynök lenne és a csapat rendelkezne a játékjogával.

Ugyanakkor Mankins simán játszhat arra, ami nagyon valószínű, hogy az új CBA ("a megállapodás") keretében a free agent szabályok azok lesznek mint a régiek, és így öt év után már unrestricted free agent, azaz korlátlan szabadügynnök lenne és azt csinálna amit akarna, s ebben az esetben nem venné a fáradságot, hogy megjelenjen a 10. hetet követően. Mankins csak a CBA lejárta, annak utolsó évébe lépése miatt maradt restricted freeagent, egyébként már korlátlan szabadügynökké vált volna, ha nincsenek a CBA utolsó évét érintő különleges szabályok (ez a DoM által fentebb linkelt cikkben is szerepelt).
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Westont IR-re akarják tenni, csak ehhez még túl kell élnie a waivert (kötelező procedúra, hogy ne lehessen újoncoknál redshirt intézményként használni az IR-t.DoM
Ez pontosan, hogy is van? Mely újoncokra vonatkozik? Mert gyanítom ha az 1/1-es QB-mat lezúzzák az első pre meccsen akkor érdekesen nézne ki ha vele is ezt a procedúrát kellene végigjátszani...Csabiii
Csak a 75 fős keretszűkítésig él ez a szabály.

Itt az eredeti cikk a Josh Barrett eset kapcsán: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4681111/a-closer-look-at-barrett-claim
több mint 13 éve
Csabiii New England Patriots 198
Westont IR-re akarják tenni, csak ehhez még túl kell élnie a waivert (kötelező procedúra, hogy ne lehessen újoncoknál redshirt intézményként használni az IR-t.DoM
Ez pontosan, hogy is van? Mely újoncokra vonatkozik? Mert gyanítom ha az 1/1-es QB-mat lezúzzák az első pre meccsen akkor érdekesen nézne ki ha vele is ezt a procedúrát kellene végigjátszani...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:ThundersNFL
Mit is jelent pontosan a cap mentes év: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=526

Ezután nagyon meglepődnék, ha nem változna meg a fenti véleményed.DoM
DoM elolvastam és igazad lett. Változott a véleményem.
Ha jól vettem ki a cikkből próbáltak minél kisebb felületeket adni a gigaszerződéseknek?ThundersNFL
Igen. Hiaba hivjak capmentes evnek, komoly korlatok maradtak bent, hogy ne lehessen orrverzesig koltekezni.