New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért a 46-14 perc Time Possession a Rams javára elég kínos adat.Jól olvastam,hogy Brace,Vödör,Wheatley is összeszedett vmi sérülést?kolok1972
a meccset még nem láttam, de ha jól látom, akkor ők futottak valami 136 yardot, mi 28-at, és volt egy kickoff return TD-nk, valamint egy INT a Rams saját térfelén, közel a gólvonalhoz, egy gyors TD-vel végződött, egy 65 yardos Moss bomba, aminek következtében kevesebb, mint 40 sec alatt TD-t értünk el, szóval önmagában a labdabirtoklás nem tűnik annyira egyoldalúnak, mivel döbbenetesen gyors pontokat szereztünk.viito
Ezt értem viito,de akkor a maradék időben nem nagyon csináltunk semmit.Mondjuk úgy is lehet meccset nyerni,tavaly azt hiszem talán a Colts nyert így a 'Phins ellen?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Brace jól tolta, ahogy rávetette magát Bradfordra komolyan azt gondoltam, hogy a srác egy kicsit nyekegni fog utána, de nem volt gond...

Ami még érdekes, hogy majdnem volt egy Pollard 2.0-a a meccsen, Brady nagyon gyorsan felkapta a lábát, amint látta a közeledő sisakot...

Első két negyedet láttam. Passrush? Burgess barátunk lóf***t sem csinált. De TBC sem. De legalább az O működött a második félidőben. De elég kellemetlen, hogy a rams egy újonc irányítóval /még ha 1/1-es is/ ezt csinálja a védelmünkkel... 😕 Mondjuk Brace egész jól mozgott: 4 tackle, 1 sack.

szerk.: Javítom önmagam: R. Brace 4-3 1.0nDRo

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
LoMo érdekes lenne. Contract yearben van, és igazából teljesen felesleges lenne kivágni szerintem így a cap mentes évben nyugodtan maradhat, aztán jövőre jön az új ember (muszáj, mert Morris-Taylor duó nem maradhat sokáig). McKenzie viszont érdekes, egyre többen vetik fel, hogy mennie kellhet. Kár lenne érte, de lehet, hogy ennek orvosi okai vannak.viito
Valahol már olyat is olvastam - talán Reiss pedzegette - , hogy LoMo trade to Denver. JMD+RB kórházat figyelembe véve még akár lehet is benne valami.

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Első két negyedet láttam. Passrush? Burgess barátunk lóf***t sem csinált. De TBC sem. De legalább az O működött a második félidőben. De elég kellemetlen, hogy a rams egy újonc irányítóval /még ha 1/1-es is/ ezt csinálja a védelmünkkel... 😕 Mondjuk Brace egész jól mozgott: 4 tackle, 1 sack.

szerk.: Javítom önmagam: R. Brace 4-3 1.0
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
(2:44) 14-Z.Mesko punts 29 yards to SL 40, Center-47-J.Ingram, downed by NE-48-T.Williams.

ne feledjük el Meskó barátunkat sem, aki a meccs utolsó labdabirtoklását így adta oda az ellennek (első punttól eltekintve elég csapnivaló lehetett a számok alapján)

a statokat elnézve egyébként sz*rrádominálták a (kezdő)falainkat, ami azért igencsak szomorú az ellenfél ismeretében....

más: Reiss a tegnapi meccset és a játékidőt elnézve a LoMo/Wheatley/McKenzie hármast emelte ki - mint lehetséges cut-várományosokatGyulus
LoMo érdekes lenne. Contract yearben van, és igazából teljesen felesleges lenne kivágni szerintem így a cap mentes évben nyugodtan maradhat, aztán jövőre jön az új ember (muszáj, mert Morris-Taylor duó nem maradhat sokáig). McKenzie viszont érdekes, egyre többen vetik fel, hogy mennie kellhet. Kár lenne érte, de lehet, hogy ennek orvosi okai vannak.
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
(2:44) 14-Z.Mesko punts 29 yards to SL 40, Center-47-J.Ingram, downed by NE-48-T.Williams.

ne feledjük el Meskó barátunkat sem, aki a meccs utolsó labdabirtoklását így adta oda az ellennek (első punttól eltekintve elég csapnivaló lehetett a számok alapján)

a statokat elnézve egyébként sz*rrádominálták a (kezdő)falainkat, ami azért igencsak szomorú az ellenfél ismeretében....

más: Reiss a tegnapi meccset és a játékidőt elnézve a LoMo/Wheatley/McKenzie hármast emelte ki - mint lehetséges cut-várományosokat
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Én egészen idáig láttam a meccset - csapatrészenként - :

ST: TD
D: beszívott TD
O: 3& out
D: PUNT
O: 3& out
D: FG
O: 3& out
D: beszívott TD
O: 3& out

Annyira siralmas volt nézni a teljesítményünket, hogy én itt feladtam, persze ezután megtáltosodott legalább az O, de ez ilyen. 😊

BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
Tipikus szűkszavú BB nyilatkozat 😀
mondjuk csak meló után fogom tudni megnézni a meccset, de azért Gronkowski nem játszhatott rosszul a számok alapján, és arra kérdésre is csak a szokásos válasz jött 😊
Azt nem teljesen értem hogy bírtunk kikapni egy Rams-től...az előző meccseken a D nem volt rossz és most piszok sok pontot szívtunk...3. kísérletekben gyengék voltunk, míg a Rams produkált 64%-ot ezeknél a kísérleteknél.Manuszka86

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a 46-14 perc Time Possession a Rams javára elég kínos adat.Jól olvastam,hogy Brace,Vödör,Wheatley is összeszedett vmi sérülést?kolok1972
a meccset még nem láttam, de ha jól látom, akkor ők futottak valami 136 yardot, mi 28-at, és volt egy kickoff return TD-nk, valamint egy INT a Rams saját térfelén, közel a gólvonalhoz, egy gyors TD-vel végződött, egy 65 yardos Moss bomba, aminek következtében kevesebb, mint 40 sec alatt TD-t értünk el, szóval önmagában a labdabirtoklás nem tűnik annyira egyoldalúnak, mivel döbbenetesen gyors pontokat szereztünk.
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Azért a 46-14 perc Time Possession a Rams javára elég kínos adat.Jól olvastam,hogy Brace,Vödör,Wheatley is összeszedett vmi sérülést?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
Hétvégén tudom csak megnézni a mecset, de kiváncsi vagyok hogy jött ki ez az eredmény.
Akik látták az összecsapást azokhoz lenne két kérdésem:
Hogy játszott Burgess és az új szerzemény Ojinaka?
Köszönöm előre is!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 063 — Patriots fan
BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
Tipikus szűkszavú BB nyilatkozat 😀
mondjuk csak meló után fogom tudni megnézni a meccset, de azért Gronkowski nem játszhatott rosszul a számok alapján, és arra kérdésre is csak a szokásos válasz jött 😊
Azt nem teljesen értem hogy bírtunk kikapni egy Rams-től...az előző meccseken a D nem volt rossz és most piszok sok pontot szívtunk...3. kísérletekben gyengék voltunk, míg a Rams produkált 64%-ot ezeknél a kísérleteknél.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Tud valaki tippet adni, hol nézhetném meg az éjszakai meccset?😊nDRo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131szittes
atdhe-n találtam közbe de azért kössz😊
több mint 13 éve
szittes 95 — Patriots fan
Tud valaki tippet adni, hol nézhetném meg az éjszakai meccset?😊nDRo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=131


több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Tud valaki tippet adni, hol nézhetném meg az éjszakai meccset?😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
3,5 milla átlagban? 😮
hát az nagyon durva, mennyi a garantált? remélem az csak az összes bónusszal együtt ennyi,és max ilyen 2 milla körül lesz
szerk: na 5 milla garantált, vagyis 1.25 milla évenként, nagyon tisztességes így már, aztán ha sb-t nyerünk, ki nem szarja le mennyit kap 😀Wyatt
Reiss nagyon jól foglalja össze, hogy tipikusan egy olyan szerződés, amiben mindkét fél enged valamennyit. Sebastian Janikowski 4milla/éves szerződését (legjobban fizetett kicker) valszeg Gostko is megkaphatta volna jövőre, egy jó szezon után, de akkor kockáztatja, hogy esetleg változás lesz a CBA-ban, vagy sérülés esetén is gondja van. A csapat pedig nem volt rákényszerítve a gyors resignre, de így azért csak nyugodtabb a helyzet, nem kell jövőre franchise tagot lőni.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
3,5 milla átlagban? 😮
hát az nagyon durva, mennyi a garantált? remélem az csak az összes bónusszal együtt ennyi,és max ilyen 2 milla körül lesz
szerk: na 5 milla garantált, vagyis 1.25 milla évenként, nagyon tisztességes így már, aztán ha sb-t nyerünk, ki nem szarja le mennyit kap 😀

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Csak nekem tűnik ez egy nagyon kellemesen zsíros szerződésnek?

Ezek szerint én vagyok nagyon lemaradva, de amit kap az szép pénz egy Kickerhez képest. Mankinsnek az RFA tendere volt cca. 3,8 mUSD 2010-re. Én még arra emlékszem, hogy Vinatieri - aki ugye 2 SB-t "hozott" a FG-jaival - azért ment el a Kóchoz 5 évre 12 mUSD-ért, mert nem akartuk megadni neki a nagy szerződést. Ez ugye cca. 2,4 mUSD/év. Ennél most Goost cca. 50%-al kap többet. Mindegy, csak vicces, mert Madden11-ben én soknak tartottam neki a 3 milliót/év. 😛

na jó hír 😊 legalább ez a poszt is hosszú távra meg lesz oldva 😊Wyatt
Bezony,ennek én is örülök. Kíváncsi vagyok azért mennyiért írt alá.Joco
átlagban 3,5 milla évente 2014 igbriareos

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Inkább az a kartörés és az elszúrt rehab vághatta tönkre.DoM
Hát azért a hozzáállása sem volt éppen fényes tavaly. Pats szurkolóként legalábbis csapatidegen volt néhány megmozdulása.Witchdoctor
Ez nézőpont kérdése. A hozzáállás még sosem riaszt el 31 másik csapatot a leigazolástól.

Adalius oldala a történetnek: http://patriots.hu/adalius-jetson-thomas-mesel/

Valószínűleg sosem tudjuk meg mi is zajlott a színfalak mögött.DoM
Ez igaz, azt viszont igen nehéz elhinni, hogy egy csapat szándékosan tönkreteszi egy meghatározó (de inkább bármelyik) játékosának a rehabilitációját... Meg azt is, hogy ne értenének hozzá...

Do your job
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
legújabb bowl.hu rövidhír:
Gostowski hosszabbít
(New England Patriots)
2010-08-26 00:35:49

A New England Patriots az előzetes jelentések szerint 4 évvel hosszabbította meg a rugójának, Stephen Gostowskinak a szerződését.briareos
na jó hír 😊 legalább ez a poszt is hosszú távra meg lesz oldva 😊Wyatt
Bezony,ennek én is örülök. Kíváncsi vagyok azért mennyiért írt alá.Joco
átlagban 3,5 milla évente 2014 ig

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
legújabb bowl.hu rövidhír:
Gostowski hosszabbít
(New England Patriots)
2010-08-26 00:35:49

A New England Patriots az előzetes jelentések szerint 4 évvel hosszabbította meg a rugójának, Stephen Gostowskinak a szerződését.briareos
na jó hír 😊 legalább ez a poszt is hosszú távra meg lesz oldva 😊Wyatt
Bezony,ennek én is örülök. Kíváncsi vagyok azért mennyiért írt alá.

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
legújabb bowl.hu rövidhír:
Gostowski hosszabbít
(New England Patriots)
2010-08-26 00:35:49

A New England Patriots az előzetes jelentések szerint 4 évvel hosszabbította meg a rugójának, Stephen Gostowskinak a szerződését.briareos
na jó hír 😊 legalább ez a poszt is hosszú távra meg lesz oldva 😊

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Hát a jelek azt mutatják, hogy mégse a csapattal hanem sokkal inkább ADvel volt a probléma. Nem véletlen, hogy sehova nem kellet eddig.FViktor93
Inkább az a kartörés és az elszúrt rehab vághatta tönkre.DoM
Hát azért a hozzáállása sem volt éppen fényes tavaly. Pats szurkolóként legalábbis csapatidegen volt néhány megmozdulása.Witchdoctor
Ez nézőpont kérdése. A hozzáállás még sosem riaszt el 31 másik csapatot a leigazolástól.

Adalius oldala a történetnek: http://patriots.hu/adalius-jetson-thomas-mesel/

Valószínűleg sosem tudjuk meg mi is zajlott a színfalak mögött.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
legújabb bowl.hu rövidhír:
Gostowski hosszabbít
(New England Patriots)
2010-08-26 00:35:49

A New England Patriots az előzetes jelentések szerint 4 évvel hosszabbította meg a rugójának, Stephen Gostowskinak a szerződését.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Nem tudjátok mi van Adalius Thomas-al?Még mindig nem kell senkinek?Joco
Hát a jelek azt mutatják, hogy mégse a csapattal hanem sokkal inkább ADvel volt a probléma. Nem véletlen, hogy sehova nem kellet eddig.FViktor93
Inkább az a kartörés és az elszúrt rehab vághatta tönkre.DoM
Hát azért a hozzáállása sem volt éppen fényes tavaly. Pats szurkolóként legalábbis csapatidegen volt néhány megmozdulása.