New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem Hoyer eddig eléggé bizonyított azoknak, akik a draft előtt az utlsó szezonja miatt teljesen leírták (pedig az utolsó évét megelőzően még elég magasan rangsorolták).

Nekem egyébként határozottan tetszik amit csinál, az elmúlt években nem nagyon láttunk preseason meccsen olyan Patriots QB-t (Tomot leszámítva), aki nem esett hasra a saját lábában, Hoyer meg elég jól mozog. Azt hiszem, hogy korai még Brady utódnak kikiáltani, de jó munkát végeznek a sráccal.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Nekem nagyon tetszet Hoyer játéka. Főleg a második meccsen. Igazi vezér volt a pályán, nagyon jól olvasta a védelmet és általában megtalálta a célpontjait. Az a TDje a Falcons ellen nagyon szép volt. Látva a játékát nem remegnék meg annyira egy Brady sérülés esetén mint két éve Casselnél. Ha így fejlődik tovább Hoyer én simán eltudom képzelni, hogyha 3-4 év múlva befejezi Brady akkor ő legyen az utód.FViktor93
stíl szerűen egy michigan QB után egy michigan state QB-nak kell jönnie 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Nekem nagyon tetszet Hoyer játéka. Főleg a második meccsen. Igazi vezér volt a pályán, nagyon jól olvasta a védelmet és általában megtalálta a célpontjait. Az a TDje a Falcons ellen nagyon szép volt. Látva a játékát nem remegnék meg annyira egy Brady sérülés esetén mint két éve Casselnél. Ha így fejlődik tovább Hoyer én simán eltudom képzelni, hogyha 3-4 év múlva befejezi Brady akkor ő legyen az utód.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?Sobri Jóska
Mindkét meccset látván sokkal jobb mint Cassel volt. Magabiztos, eddig szinte nem is hibázott. Az Atlanta ellen volt egy passza, ami majdnem int lett, de azon kívűl jól nyomta.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
Lemaradtam a preseason meccsről, így megkérdezem, hogy Hoyer milyen benyomást keltett? Be tud ugrani, ha Brady kidől a szezon elején (ha már nem draftoltuk Tebow-t 😛 ), van benne Cassel-i potenciál?

több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
Köszi bb!
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?kolok1972
Bár nem vagyok DoM, de:

A lényeg az, hogy az a szabály, hogy ha egy holdout-oló játékos nem áll csapata rendelkezésére az alapszakasz 10. játékhetét követően sem, tehát nem fogható játékra az utolsó 6 meccsen, akkor automatikusan elveszti a jogot arra, hogy ez az éve teljesített szezonnak legyen elismerve, és ott fog tartani, mint egy évvel ezelőtt, azaz elvileg restricted freeagent, azaz korlátolt szabadügynök lenne és a csapat rendelkezne a játékjogával.

Ugyanakkor Mankins simán játszhat arra, ami nagyon valószínű, hogy az új CBA ("a megállapodás") keretében a free agent szabályok azok lesznek mint a régiek, és így öt év után már unrestricted free agent, azaz korlátlan szabadügynnök lenne és azt csinálna amit akarna, s ebben az esetben nem venné a fáradságot, hogy megjelenjen a 10. hetet követően. Mankins csak a CBA lejárta, annak utolsó évébe lépése miatt maradt restricted freeagent, egyébként már korlátlan szabadügynökké vált volna, ha nincsenek a CBA utolsó évét érintő különleges szabályok (ez a DoM által fentebb linkelt cikkben is szerepelt)._bb

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?kolok1972
Bár nem vagyok DoM, de:

A lényeg az, hogy az a szabály, hogy ha egy holdout-oló játékos nem áll csapata rendelkezésére az alapszakasz 10. játékhetét követően sem, tehát nem fogható játékra az utolsó 6 meccsen, akkor automatikusan elveszti a jogot arra, hogy ez az éve teljesített szezonnak legyen elismerve, és ott fog tartani, mint egy évvel ezelőtt, azaz elvileg restricted freeagent, azaz korlátolt szabadügynök lenne és a csapat rendelkezne a játékjogával.

Ugyanakkor Mankins simán játszhat arra, ami nagyon valószínű, hogy az új CBA ("a megállapodás") keretében a free agent szabályok azok lesznek mint a régiek, és így öt év után már unrestricted free agent, azaz korlátlan szabadügynnök lenne és azt csinálna amit akarna, s ebben az esetben nem venné a fáradságot, hogy megjelenjen a 10. hetet követően. Mankins csak a CBA lejárta, annak utolsó évébe lépése miatt maradt restricted freeagent, egyébként már korlátlan szabadügynökké vált volna, ha nincsenek a CBA utolsó évét érintő különleges szabályok (ez a DoM által fentebb linkelt cikkben is szerepelt).
több mint 13 éve
kolok1972 New England Patriots 2 429 — Pats fan
DoM!
Nem vágom teljesen h milyen szabály miatt valószínű hogy Mankins ha nincs megegyezés akkor a 10. héten fog beszállni?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Westont IR-re akarják tenni, csak ehhez még túl kell élnie a waivert (kötelező procedúra, hogy ne lehessen újoncoknál redshirt intézményként használni az IR-t.DoM
Ez pontosan, hogy is van? Mely újoncokra vonatkozik? Mert gyanítom ha az 1/1-es QB-mat lezúzzák az első pre meccsen akkor érdekesen nézne ki ha vele is ezt a procedúrát kellene végigjátszani...Csabiii
Csak a 75 fős keretszűkítésig él ez a szabály.

Itt az eredeti cikk a Josh Barrett eset kapcsán: http://espn.go.com/blog/boston/new-england-patriots/post/_/id/4681111/a-closer-look-at-barrett-claim
több mint 13 éve
Csabiii New England Patriots 198
Westont IR-re akarják tenni, csak ehhez még túl kell élnie a waivert (kötelező procedúra, hogy ne lehessen újoncoknál redshirt intézményként használni az IR-t.DoM
Ez pontosan, hogy is van? Mely újoncokra vonatkozik? Mert gyanítom ha az 1/1-es QB-mat lezúzzák az első pre meccsen akkor érdekesen nézne ki ha vele is ezt a procedúrát kellene végigjátszani...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:ThundersNFL
Mit is jelent pontosan a cap mentes év: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=526

Ezután nagyon meglepődnék, ha nem változna meg a fenti véleményed.DoM
DoM elolvastam és igazad lett. Változott a véleményem.
Ha jól vettem ki a cikkből próbáltak minél kisebb felületeket adni a gigaszerződéseknek?ThundersNFL
Igen. Hiaba hivjak capmentes evnek, komoly korlatok maradtak bent, hogy ne lehessen orrverzesig koltekezni.
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Boston Herald:

http://bostonherald.com/sports/football/patriots/view.bg?articleid=1276640

zinedine5
Jó kis cikk, nekem nagyon szimpatikus volt, amit Mankins életviteléről írtak. Holdouttól függetlenül szerény, normális emberként mutatják be...

Egyszerűen úgy érzi jár neki egy Evans típusú deal az alapján amit eddig letett az asztalra, és ha nem kapja meg, akkor inkább nem játszik...

(lehet az asszony fűti otthon... 😀 😉 )

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 026 — Ajmo Vatreni
Igaz. Mindenesetre kíváncsi vagyok hol köt ki. A maradásában nem nagyon hiszek.Gonoszmanoka
Valószinűleg túl sokat már nem kell várnunk, és megtudjuk mi lesz a sorsa.GRAFI
Boston Herald:

http://bostonherald.com/sports/football/patriots/view.bg?articleid=1276640

He believes they promised to make him better compensated than Saints guard Jahri Evans, who recently signed a seven-year, $56.7 million deal ($8.1 million average). Mankins’ camp said the Pats offered a deal worth only $6.5 million per season (seven years, $45.5 million).

Bár továbbra sem tudjuk a részleteket (garantált, bónuszok), de ha jól értem egy ilyet utasított vissza.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Igaz. Mindenesetre kíváncsi vagyok hol köt ki. A maradásában nem nagyon hiszek.Gonoszmanoka
Valószinűleg túl sokat már nem kell várnunk, és megtudjuk mi lesz a sorsa.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:ThundersNFL
Mit is jelent pontosan a cap mentes év: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=526

Ezután nagyon meglepődnék, ha nem változna meg a fenti véleményed.DoM
DoM elolvastam és igazad lett. Változott a véleményem.
Ha jól vettem ki a cikkből próbáltak minél kisebb felületeket adni a gigaszerződéseknek?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Persze, hogy ez a cél, hogy franchise játékost kell húzni, és akkor meg is érné...elvileg. DE:
1. Egy csomó példa van arra, hogy később is simán húznak a csapatok franchise játékost (a második kör közepéig "majdnem" ugyanannyi az esélyük), ők meg megússzák olcsón... kicsit több előnyt jelenthetne, hogy előrébb húzol, ha (hasraütésre) pl. 20 millió dollárban (5 év) lenne maximalizálva a rookie fizetés.
2. Te is tudod, hogy a draft nem egzakt tudomány, elég csak megnézni az utóbbi 10 év draftjainak első 10 választását... és ne mondd nekem, hogy nincs ott jó pár bust, akiben te is hittél draft idején._bb
Nyilván nem egzakt tudomány, de lehet megfelelő szűrőkkel is elkölteni azt a sok pénzt, és a mega szerződések + no-trade helyek még mindig inkább a top5-re vonatkoznak. Vannak posztok melyekből hagyományosan jó a merítés, és 2. 3. körtől lefelé is lehet stabil kezdőt találni. Például futók. Ezek után vannak pozíciók, ahol bármennyire is klasszis valaki, az a csapat játékát ha a feje tetejére áll, akkor sem tudja jelentősen befolyásolni. Emellett ott van a jellem, hozzáállás, mint az egyik legfontosabb tényező ami alapján különbség tehető a top játékosoknál, és az egyik leggyakoribb buktató. Valóban érettek a profi sport világára? A másik ilyen, amikor nem feltétlenül NFL kompatibilis játékrendszerből behúznak valakit az első kör legelején, mert micsoda statjai vannak, workout warrior és milyen combine-ja volt. A többit meg majd megtanítják neki, mert ők a legjobb edzők az NFL-ben...

Természetesen még ezek figyelembe vételével is balul sülhet el egy-egy pick, de egy-egy bustot top5-ben még jó salary cap kezeléssel, és helyes helyzetértékeléssel az önámítás helyett lehet kezelni. Aki meg évről-évre a top5-10-ben draftol, az nem a magas újonc fizetések miatt tart ott ahol, hanem mert egyszerűen sorozatosan rossz döntéseket hoz. Ráadásul jellemzően nem csak ezen a területen, hanem sémák, stratégiák, FA politika, személyzeti döntések stb. tárgyban is.
több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊Csabiii
Akkor megnyugodhatsz 😊, mert Bodden és Guyton is visszatért ma, Cuni meg biciklizett.

Sőt TBC is újra pályánSpigo
Azzal nehezen fogja megközelíteni az ellenfél QB-jét😊Gyulus
Ez lesz BB újabb zseniális húzása 😊
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊Csabiii
Akkor megnyugodhatsz 😊, mert Bodden és Guyton is visszatért ma, Cuni meg biciklizett.

Sőt TBC is újra pályánSpigo
Azzal nehezen fogja megközelíteni az ellenfél QB-jét😊
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ha már úgy is divat ilyentájt, akkor megpróbálkoztam én is egy tippeléssel. Legalább vissza tudom majd nézni, hogy mennyit lőttem mellé 😊....

Csabiii
Nem tudom, véletlenül vagy szándékosan hagytad-e ki a védőfalból Damien Lewist, ő szerintem bent marad.

Burgess-szel az a baj, hogy - nekem sem szimpatikus - BB kedveli és többet lát benne mint mi. (Akkor egyébként több is van benne.) Szóval szerintem ő tuti marad.

ILB-be pedig McKenzie nagyon hátul van. Fletcher is elötte van állítólag depth charton. És az is sokat jelent, hogy amikor Alexander és McKenzie voltak bent ILB-ben akkor Alexander osztotta az észt a védelemnek.
szóval sajnálom, de szerintem ő cut.

Sandersnél pedig az a kérdés, hogy Chungnak van-e agya. Ha BB azt gondolja, hogy van akkor Sanders megy.zinedine5
Weston egyébként könnyen lehet h hozzánk kerül IR-re - feltételezve hogy nem kel el a waiver listáról...

D. Lewis azért erőteljesen határeset, a jelenlegi DL-depthet elnézve (számban továbbra is elég jól állunk) valószínűleg jobban megéri valamelyik fiatalt (pl.: Deadrick) megtartani helyette --> a jövő védelmét építjük, Lewis pedig (G. Warrennel szemben, aki szvsz teljesen korrekt 3-4 DE lesz) eleddig annyira azért nem csillogott. Könnyen lehet h cut lesz a vége.

Burgess valószínűleg tényleg marad, kár azért a kihagyott TC-ért:S Mindenesetre a tavalyi szezon végére egészen összekapta magát pass rush terén, remélhetően csak szituációs rusherként fogjuk látni, futás elég reménytelen vállalkozás... remélem Cunningham beváltja a hozzá fűzött reményeket, nagyon elkellene egy stabil erősoldali OLB korrekt futás elleni védekezéssel és passz rushhal. [a fekete ló továbbra is Ninkovich, legalábbis nálam]

Igencsak durván kikészülök, ha Alexander megmarad a rosteren, McKenzie pedig nem. Utóbbinak mentségére szól, h majd' 2 év kihagyás után játszik és érezhető rajta rendesen a rozsda--> mindenesetre kár lenne ilyen hamar túladni McK-en, iszonyat bika felépítése van és kiemelkedő jellem.
Fletchert mindenképpen érdemes lenne valamilyen módon becsempészni a PS-be, kérdés hogy van-e erre esély.

A következő pre-season meccs során valószínűleg választ kapunk a Sanders-kérdésre, a 3. meccsen játszanak ugyebár legtöbbet a kezdők. Ha sikerül nélküle összefogni a secondary-t akkor utat kell engednie valamennyi, tehetségesebb csapattársának... ami nálam nem csak Chung-ot, hanem McGowan-t is jelenti.
A felsorolt játékosok közül egyedül ő képvisel valamennyi trade-értéket, egy 5.-6. körös picket jó esetben még kaphatunk érte. Szegényt egyébként eléggé sajnálom, jobban járt volna anno ha több pénzért Philly-be igazol.

végül... Quinn Ojinnaka ma LT és RT poszton gyakorolt, valószínűleg idén is 4 OT-val szeretnénk kezdeni a szezont... kiváncsi vagyok h meg tud-e maradni a srác, valószínűleg a Falcons-szal tartott közös edzésen szemelte ki Scar😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛_bb
Hát hogy 6 éves 60 milkás szerződést kap, holott még semmit sem tett le azt asztalra...Nekem ez nagyon idegen.nDRo
Top 10-ben franchise játékost kell húzni, az pedig minden esetben megér ennyit. Az a csapat amelyik sorozatban lő mellé ilyen korán, meg is érdemli, hogy évekre a liga alján maradjon.DoM
Legjobb példa ebből a szempontból a Raiders: JMR ordas bust, DMC is szépen halad afelé, ha akkora nem is lesz - nem tragédia, de ezt egy 3dik körös is hozná - míg DHB pedig, hogy is fogalmazott valaki egy kinti fórumon: tök jók a számai, ha ezt egy mérkőzésen hozza össze, nem egy szezonban...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛_bb
Hát hogy 6 éves 60 milkás szerződést kap, holott még semmit sem tett le azt asztalra...Nekem ez nagyon idegen.nDRo
Top 10-ben franchise játékost kell húzni, az pedig minden esetben megér ennyit. Az a csapat amelyik sorozatban lő mellé ilyen korán, meg is érdemli, hogy évekre a liga alján maradjon.DoM
Persze, hogy ez a cél, hogy franchise játékost kell húzni, és akkor meg is érné...elvileg. DE:
1. Egy csomó példa van arra, hogy később is simán húznak a csapatok franchise játékost (a második kör közepéig "majdnem" ugyanannyi az esélyük), ők meg megússzák olcsón... kicsit több előnyt jelenthetne, hogy előrébb húzol, ha (hasraütésre) pl. 20 millió dollárban (5 év) lenne maximalizálva a rookie fizetés.
2. Te is tudod, hogy a draft nem egzakt tudomány, elég csak megnézni az utóbbi 10 év draftjainak első 10 választását... és ne mondd nekem, hogy nincs ott jó pár bust, akiben te is hittél draft idején.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:ThundersNFL
Mit is jelent pontosan a cap mentes év: http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=526

Ezután nagyon meglepődnék, ha nem változna meg a fenti véleményed.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛_bb
Hát hogy 6 éves 60 milkás szerződést kap, holott még semmit sem tett le azt asztalra...Nekem ez nagyon idegen.nDRo
Top 10-ben franchise játékost kell húzni, az pedig minden esetben megér ennyit. Az a csapat amelyik sorozatban lő mellé ilyen korán, meg is érdemli, hogy évekre a liga alján maradjon.
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Már amikor behozták, hogy salary cap mentes év lesz akkor sejtettem, hogy bérek terén elfog szabadulni a pokol! :mad:

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Valahogy meg tudom érteni őket - a tulajdonosokat - , kezd nagyon elfajulni a dolog...Engem már Albert bácsi szerződése is sokkolt tavaly.nDRo
A fizetési sapka ezt kordában tudja tartani. Nem lehet 53 ilyen jól megfizetett játékosa egyetlen csapatnak sem. Én nem tartom szükségesnek a további szigorítást. Még a top10-es pickeknél sem. A salary cap elegendő biztosíték.DoM
A TOP10-es pick dologban nem értünk egyet. Egyszerűen észbontó, hogy kirakat polírra fizetnek csapatok akkora összegeket, amiket egyesek 5 év top teljesítmény után próbálnak kiharcolni. Ezt lentebb kell nyomni, már csak azért is, hogy ne büntetés legyen egy TOP10-es pick, az amúgy is szenvedő csapatoknak, akik így meg se tudnak tőlük nagyon szabadulni. Emellett a veteránoknak is több juthatna.... peeersze tudom, hogy idealista vagyok 😛_bb
Hát hogy 6 éves 60 milkás szerződést kap, holott még semmit sem tett le azt asztalra...Nekem ez nagyon idegen.