New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 161 — vaccpáör fan
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊szaba
Rams meccset ugyan nem láttam szóval nem tudom hogy azon a meccsen hogy teljesített, de Atlanta és a Saints ellen nagyon jól játszott, egész jó szezonja lehet ha elkerülik a sérülések. Szerintem kellemes meglepetés a teljesítménye kb mint tavaly Vollmeré.Manuszka86
Azért nem kell túlzásokba esni. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a tavaly RG poszton szerencsétlenkedő Connolly képes megbirkózni az LG szerep nyújtotta kihívásokkal betli nélkül. Ezt simán magyarázza, hogy ennyivel "könnyebben" játszható az LG poszt, mint az RG, és nehezebb olyat hibázni, aminek durva, látható eredménye van első nézésre is.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 063 — Patriots fan
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊szaba
Rams meccset ugyan nem láttam szóval nem tudom hogy azon a meccsen hogy teljesített, de Atlanta és a Saints ellen nagyon jól játszott, egész jó szezonja lehet ha elkerülik a sérülések. Szerintem kellemes meglepetés a teljesítménye kb mint tavaly Vollmeré.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 170
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ez még a pats fanek által megszokott "klasszikus BB szint"-hez képest is igencsak rövidre sikeredett. Az is beszédes, hoy semmilyen pozitívumot nem emelt ki, csak azt, hogy csapat szinten volt 0 a teljesítmény.

Egon bá-hoz csatlakoznék, aki kicsit pesszimistábban látja a szezont, mint az átlag, mivel igazából nem látom a TC után a megoldást azokra a problémákra, amit már az offseason kezdete óta pedzegetünk. 😕 Remélem a fiatalok a meccsrutin segítségével legalább a szezon felére már belerázódnak annyira, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt tudjanak nyújtani.

BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
kicsit korlátozottnak tűnik a szókincse 😀briareos
Witchdoctor
Laurence Maroney didn't register any carries. Should we read anything into that?
Yeah, we never had the ball. ez legnagyobb 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Maroney témához csak annyit, hogy BB azt nyilatkozta, hogy természetesen az alapszakaszban fog neki szerep jutni. Ha így nyomja, akkor ha másre nem, vizespalack cipelésre jó lesz. 😀
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Majd 9/12 eldől minden majd, hogy milyenek leszünkThundersNFL
remélem, azért ez nem olyan lesz, mint amikor 9/11-én dőlt elviito
Hát viito remélem, hogy 9/12 nem 9/11-ünk lesz mert akkor akkora CUMIT kapunk, hogy öröm lesz nézni és ez a Bengals O egészen pofás Okocsínó, T.O., Shipley, Gresham, Benson fúú nehéz dolgunk lesz

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Majd 9/12 eldől minden majd, hogy milyenek leszünkThundersNFL
remélem, azért ez nem olyan lesz, mint amikor 9/11-én dőlt el
több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 14 575 — !SuPeR6BoWL!
Majd 9/12 eldől minden majd, hogy milyenek leszünk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Brace bokáját MRI vizsgálat alá kell vetni. Nem hangzik biztatóan :/Boston
szvsz nem jelent semmit, ahol egy pár ezer forintos MRI ára nem vágja a földhöz az orvosi teamet, ott nyugodtan nyomhatják, hogy lássák pontosan mi a helyzet, nem kell feltétlen azt mondaniuk, hogy várjunk 2 hetet, hogy lemenjen a duzzanat, és kiderüljön mi van.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
Brace bokáját MRI vizsgálat alá kell vetni. Nem hangzik biztatóan :/

Do your job
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LoMoval meg nem tom mi van, már a 2. meccsen nem lép egyáltalán pályára, nem lepődnék meg ha árulnánk és azért nem játszik. Biztosan nem véletlen, hisz egészséges.Danna
Preseasonben szvsz az árulandó játékosokat ink játszatni szokták h lássa a többi csapat h milyen formában van, van-e értelme megszerezniempty taxi
LoMo-t a kristálytörekenységével jobb pályán kívül hagyni ilyen esetben, hidd el...😊 Másrészt ez utalhat arra hogy már bőven van jelentkező csak még megy a kufárkodás.
Egyébként trade-nek én sem látom sok értelmét, contract yearben van, ilyenkor még lehet h ő is megtáltosodik...
Nem hinném h 4.-5. körös picknél jobbat kapunk érte (a delfines Ronnie Brownt is max hasonló áron érdemes beszerezni bárkinek)Gyulus
pontosan, az árulandó játékosokat inkább mutogatni szokták (mi meg pl leginkább BJGE-t mutogatjuk).

Amúgy azzal meg még jobban egyetértek, hogy LoMot mi a fenének zavarnánk a pályára, csak megsérülhet. A tegnapi meccsen meccsen a két futónk nyomott összesen 10 carry-t, 2.5-es átlaggal. Mi lett volna, ha bejön LoMo, megtáltosodik, és 2x ilyen jól fut, mint a pályén lévők? akkor a félelmetes 50 yard közelébe juthatott volna. Szvsz akkor már jobb volt, hogy a sokkal jobban nélkülözhető Morris és BJGE bohóckodtak a teljesen impotens run blocking fal mögött.
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
CSak gondoltam megjegyzem, hogy már magyarul is elérhető a "tartalmas" BB interjú 😊
http://patriots.hu/meccs-utani-szoismetles/

"Laurence Maroney-nak egy labdacipelés sem jutott. Van valami e mögött?
Ja, az hogy sosem volt nálunk a labda."_bb
Esküszöm nevettem egy jót ezeken a válaszokon 😀 Öröm az ürömben, vagy mi a szösz.

Ki hány snap-et töltött a pályán az O-ből :

FOXBOROUGH, Mass. – A look at snaps played by Patriots skill-position players in the team’s 36-35 loss to the Rams:

QB Tom Brady – 30 of 39
WR Randy Moss – 29 of 39
WR Brandon Tate – 28 of 39
TE Rob Gronkowski – 24 of 39
WR Sam Aiken – 18 of 39
TE Alge Crumpler – 16 of 39
RB Sammy Morris – 16 of 39
RB Kevin Faulk – 15 of 39
WR Wes Welker – 15 of 39
TE Carson Butler – 10 of 39
RB BenJarvus Green-Ellis – 10 of 39
WR Taylor Price – 10 of 39
QB Brian Hoyer – 9 of 39
TE Rob Myers – 4 of 39
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
CSak gondoltam megjegyzem, hogy már magyarul is elérhető a "tartalmas" BB interjú 😊
http://patriots.hu/meccs-utani-szoismetles/

"Laurence Maroney-nak egy labdacipelés sem jutott. Van valami e mögött?
Ja, az hogy sosem volt nálunk a labda."
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
LoMoval meg nem tom mi van, már a 2. meccsen nem lép egyáltalán pályára, nem lepődnék meg ha árulnánk és azért nem játszik. Biztosan nem véletlen, hisz egészséges.Danna
Preseasonben szvsz az árulandó játékosokat ink játszatni szokták h lássa a többi csapat h milyen formában van, van-e értelme megszerezniempty taxi
LoMo-t a kristálytörekenységével jobb pályán kívül hagyni ilyen esetben, hidd el...😊 Másrészt ez utalhat arra hogy már bőven van jelentkező csak még megy a kufárkodás.
Egyébként trade-nek én sem látom sok értelmét, contract yearben van, ilyenkor még lehet h ő is megtáltosodik...
Nem hinném h 4.-5. körös picknél jobbat kapunk érte (a delfines Ronnie Brownt is max hasonló áron érdemes beszerezni bárkinek)
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 859 — Scream and scout
(2:44) 14-Z.Mesko punts 29 yards to SL 40, Center-47-J.Ingram, downed by NE-48-T.Williams.

ne feledjük el Meskó barátunkat sem, aki a meccs utolsó labdabirtoklását így adta oda az ellennek (első punttól eltekintve elég csapnivaló lehetett a számok alapján)

a statokat elnézve egyébként sz*rrádominálták a (kezdő)falainkat, ami azért igencsak szomorú az ellenfél ismeretében....

más: Reiss a tegnapi meccset és a játékidőt elnézve a LoMo/Wheatley/McKenzie hármast emelte ki - mint lehetséges cut-várományosokatGyulus
vsz elfáradt, azért lehetett az a 29 yardos. annyit puntolt az első félidőben, amit vsz eddig összesen nem a 2 meccsen. 😀

Ahogy az első két meccset nem kell túlértékelni, úgy ezt a tegnapit sem. Írtam is hajnalban, h vsz jókor jött a pofon, kicsit visszarántott mindenkit a földre és lehet tovább alázattal dolgozni, még mielőtt bárki is elhitte volna h a kerítés is kolbászból van.

Gronk első TD-je fantasztikus volt, a második is az övé, túl magas volt a passz, de 2 védővel megoldotta. És jó volt látni újra egy Brady to Mosst. 😊

LoMoval meg nem tom mi van, már a 2. meccsen nem lép egyáltalán pályára, nem lepődnék meg ha árulnánk és azért nem játszik. Biztosan nem véletlen, hisz egészséges.Danna
Preseasonben szvsz az árulandó játékosokat ink játszatni szokták h lássa a többi csapat h milyen formában van, van-e értelme megszerezni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
(2:44) 14-Z.Mesko punts 29 yards to SL 40, Center-47-J.Ingram, downed by NE-48-T.Williams.

ne feledjük el Meskó barátunkat sem, aki a meccs utolsó labdabirtoklását így adta oda az ellennek (első punttól eltekintve elég csapnivaló lehetett a számok alapján)

a statokat elnézve egyébként sz*rrádominálták a (kezdő)falainkat, ami azért igencsak szomorú az ellenfél ismeretében....

más: Reiss a tegnapi meccset és a játékidőt elnézve a LoMo/Wheatley/McKenzie hármast emelte ki - mint lehetséges cut-várományosokatGyulus
vsz elfáradt, azért lehetett az a 29 yardos. annyit puntolt az első félidőben, amit vsz eddig összesen nem a 2 meccsen. 😀

Ahogy az első két meccset nem kell túlértékelni, úgy ezt a tegnapit sem. Írtam is hajnalban, h vsz jókor jött a pofon, kicsit visszarántott mindenkit a földre és lehet tovább alázattal dolgozni, még mielőtt bárki is elhitte volna h a kerítés is kolbászból van.

Gronk első TD-je fantasztikus volt, a második is az övé, túl magas volt a passz, de 2 védővel megoldotta. És jó volt látni újra egy Brady to Mosst. 😊

LoMoval meg nem tom mi van, már a 2. meccsen nem lép egyáltalán pályára, nem lepődnék meg ha árulnánk és azért nem játszik. Biztosan nem véletlen, hisz egészséges.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezek szerint egy kicsit félreértettek engem!

Én nem temetem a csapatot, sőt még pesszimista sem vagyok! Ez a csapat is képes lesz egy pozitív szezonra, esetleg PO-ra, de nem fogadnék nagy tételben még AFC döntős részvételre sem (így gondoltam, hogy nem várok sokat, pl.SB).

A triplázás idején élmény volt nézni a védelem játékát, alig vártam hogy pályára kerüljenek! A 18-1 szezonnál ugyanez elmondható az offenseről, de még a klasszikus CW időkben is élvezet volt nézni a játékot, mert senki nem tudta ki kapja majd a labdát. Tavaly futás középre, Moss szinte csak a vonal melletti játékokra "hajlandó" (középen fél az ütésektől), pedig ideális slant célpont lenne... Illetve Wes minden mennyiségben.
A védelemnél nincs hatékony PR, a fal esetleg futás ellen jó, de nem olyan mint a klasszikus Sey-Wilfork-Ty hármas idején. Remélem, hogy a védelemben idén legalább az új vezérek kinevelődnek és jövőre valahogy 1-2 emberrel (FA, Draft) megoldódik PR is. Mert utána lehet új legokockákat keresni az offensehez 😉

Elnézést kérek mindenkitől, akit esetleg "félrevezettem"
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 337 — dart@freestart.hu
és akkor most mindenki 100x leírja, hogy "preseason meccsen mutatott teljesítmény miatt nem kötöm fel magam"

emlékeztek még az ominózus Brady sérüléses évre? Casselnek 1db épkézláb megmozdulása nem volt az egész preseasonban -beleértve a sisakja felvételét-, aztán mégsem lett katasztrófa a szezon, pedig Tom kiesett. Most miről beszélünk? Ne veszítsünk embereket, és legyünk túl az egész preseasonon, utána meglátjuk mire elég a csapat.viito
Ez egy nagy +1 a részemről is. viitonak
Egy hete még mindenki oda-vissza volt a Falcons elleni győzelem után. Ezeknek a meccseknek az lenne a lényege többek között, hogy a hiányosságok és hibák kiütközzenek és ki lehessen javítani (ha sikerül...). Egy ilyen meccsből megjósolni az egész szezont elég érdekes kihívás lehet.
A másk csapat minősítgetésével meg csak csínján szerintem. 1általán nem biztos, hogy ez a Rams ugyanaz a Rams, mint a tavalyi.

Do your job
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és akkor most mindenki 100x leírja, hogy "preseason meccsen mutatott teljesítmény miatt nem kötöm fel magam"

emlékeztek még az ominózus Brady sérüléses évre? Casselnek 1db épkézláb megmozdulása nem volt az egész preseasonban -beleértve a sisakja felvételét-, aztán mégsem lett katasztrófa a szezon, pedig Tom kiesett. Most miről beszélünk? Ne veszítsünk embereket, és legyünk túl az egész preseasonon, utána meglátjuk mire elég a csapat.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
hát nem tudom honnan lesz pass rushotok, akár mennyire nem használtatok különleges védelmi csomagokat, ez így kemény lesz... az meg h szétfutják a védelmet az is eléggé nonszensz
mindez a rams brutális támadó fala ellen.
mindegy, már nem kell sokat várni és minden kiderül.
sérültekről van valami infótok?

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Ez még a pats fanek által megszokott "klasszikus BB szint"-hez képest is igencsak rövidre sikeredett. Az is beszédes, hoy semmilyen pozitívumot nem emelt ki, csak azt, hogy csapat szinten volt 0 a teljesítmény.

Egon bá-hoz csatlakoznék, aki kicsit pesszimistábban látja a szezont, mint az átlag, mivel igazából nem látom a TC után a megoldást azokra a problémákra, amit már az offseason kezdete óta pedzegetünk. 😕 Remélem a fiatalok a meccsrutin segítségével legalább a szezon felére már belerázódnak annyira, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt tudjanak nyújtani.

BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
kicsit korlátozottnak tűnik a szókincse 😀briareos

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 259 — StuG Life
BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
kicsit korlátozottnak tűnik a szókincse 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem amennyire szűkszavú, annyira sokatmondó ez a nyilatkozat BB-től. Vagy nagyon jó színész, vagy tényleg nagyon felhúzta magát a csapat teljesítményén. Viszont, hogy lehet-e azzal kezdeni valamit, hogy a fiúk nem koncentrálnak a pályán, az egy másik kérdés. Nem lenne jó azt látni, mint tavaly, hogy egy-egy meccsen elalszik a védelem... vagy mostmár nem csak a meccsek második, hanem első félidejében is 😊

...az meg, hogy Meskónak sem ment a játék csak arra utal, hogy nagy benne a csapatszellem 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én végig néztem!

Nem a vereség ténye volt dühítő (mivel PS), hanem a mutatott játék!

Az első félidő mind offense, mind defense részről siralmas volt! A támadóhívások megint a tavalyi állapotokat idézték, a védelmen pedig úgy mentek át ahogy akartak...

Remélem ez egy olyan nap volt csupán, amikor nem jön össze semmi. Biztos azért ettől jobbak vagyunk, de túl sokat én személy szerint nem várok a csapattól erre az idényre, mert nem vagyunk képesek (főleg a védelem) kiegyensúlyozott jó teljesítményre.

G-Force volt az egyetlen aki kiemelkedő teljesítményt nyújtott (főleg az első TD-je volt lenyűgöző)!!!

Meskó pedig hozta azt az ingadozó teljesítményt, amit a TC alatt írtak róla. Az első puntja mesteri volt (inside 10), utána pedig volt jó néhány, ami nem volt sem elég hosszú, sem pedig elég magas. Viszont az ő hozzáállásával és sok gyakorlással ez pozitív irányba fog változni.

Nekem Spikes játéka továbbra is nagyon tetszik, de még sok hiba van benne és én megtartanám mind a 4 safteynket, mert mind a négy másban jó.

Ha Vödörnek egy kis esze (játékintelligencia) is lenne, akkor legendává válhatna az NFL-ben...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért a 46-14 perc Time Possession a Rams javára elég kínos adat.Jól olvastam,hogy Brace,Vödör,Wheatley is összeszedett vmi sérülést?kolok1972
a meccset még nem láttam, de ha jól látom, akkor ők futottak valami 136 yardot, mi 28-at, és volt egy kickoff return TD-nk, valamint egy INT a Rams saját térfelén, közel a gólvonalhoz, egy gyors TD-vel végződött, egy 65 yardos Moss bomba, aminek következtében kevesebb, mint 40 sec alatt TD-t értünk el, szóval önmagában a labdabirtoklás nem tűnik annyira egyoldalúnak, mivel döbbenetesen gyors pontokat szereztünk.viito
Ezt értem viito,de akkor a maradék időben nem nagyon csináltunk semmit.Mondjuk úgy is lehet meccset nyerni,tavaly azt hiszem talán a Colts nyert így a 'Phins ellen?kolok1972
ez egy PS meccs volt, az eredmény szerintem elég másodlagos. A time management a mi részünkről elég gyatra lehetett, és a védelemnek sem tesz jót, ha a meccs 60%-ban a pályán vannak, de azt hiszem azért nem az történt, ami gyakorlatilag a tavalyi Titans-Patrioson, hogy akár náluk volt a labda, akár nálunk, bénáztak, és szórták el a lasztikat, és a végén kikaptak egymillió-nullra...