New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Antonio Bryantet WR cutolta a Bengals! Nem tudjátok miért?

Cunninghamről valami infót nem tudtok?GhostLead
Térdsérülése van, drága lett volna 3. számú WR-nek 7milla /évért (TO és Ochocinco mögé). Meg a Bengalsnál amúgy is hagyományai vannak annak, hogy hoznak valami jó drága longterm WR-t aztán kivágják gyorsan 😊
több mint 13 éve
GhostLead New England Patriots 295
Antonio Bryantet WR cutolta a Bengals! Nem tudjátok miért?

Cunninghamről valami infót nem tudtok?
több mint 13 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Pace kiesésével jó sansz van arra hogy AD végülis a Jetsnél tünjön fel újra...
alig várom h G-Force földbe gyalulja run blocking címén...😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mondtam, hogy nem kell Brace MRI-je miatt előre aggódni, úgy tűnik, hogy csak egy kificamodott boka, és folytathatja a felkészülést.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
az az érdekes, hogy ha visszaolvasnék a régi fórumon, alá tudnám támasztani, h legalább 2 éve, megy a, ezt a pár évet ki kell bekkelni, jövőre meg azután kiemelkedő draft kell mantra.
aztán csak összejön mindig 10-11 win legalábbbriareos
mert még van annyi kakaó a régiekben, hogy legyen, meg BB, meg szerencse... amúgy meg ha lett volna 2 kiemelkedő draft az elmúlt években, most is SB contenderek lehetnénk 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
az az érdekes, hogy ha visszaolvasnék a régi fórumon, alá tudnám támasztani, h legalább 2 éve, megy a, ezt a pár évet ki kell bekkelni, jövőre meg azután kiemelkedő draft kell mantra.
aztán csak összejön mindig 10-11 win legalább

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
sokszor mondom amúgy, hogy idehaza csak a SB-nak van értéke, a többi eredményt mintha elfelejtenék az emberek. viito
arról az országról beszélünk, amiben egy olimpia ezüst buktának számít az emberek szemében... ez gáz, de ez van...

Szerintem Spikes jó lesz, Mayoval megoldhatják a LB sor legkellemetlenebb részét, a falakat majd meglátjuk, de jövőre oda is illene már egy komoly infúzió - a labda mind a két oldalára - sec jó lehet, csak pr nélkül nekik is nehezebb a dolguk azért jóval, egész más szintet hoznának mondjuk egy Vikings DL mögött.

BB 58 éves idén, nem tudom mennyi szezon lehet még benne ezen a szinten - remélem legalább 7-8 - én azt gondolom a következő 2 évet valahogy ezen a szinten - PO csapatként - ki kéne "bekkelni", még az is lehet, ha van egy kis szerencsénk komoly eredmény is lehet belőle, de ez alatt a 2 év alatt össze kéne hozni 2 kiemelkedő draftot, és akkor ennek a 7-8 éves periódusnak a végére, mire adott esetben BB felhagyna az edzősködéssel, megint lehetne 2-3 SB contender év. Ez a csapat, a védelemben még 2-3 kiemelkedő játékossal kiegészítve, és az O-t teljesen újjáépítve nagyon komoly tényező maradna..

Ebben az O átalakításban benne lehet bármi, attól függően milyen embereket hozunk, de ahhoz, hogy adott esetben 2 HoF-er QB kövesse egymást nálunk a csapat vezéreként - mint mondjuk a 49ersnél - , már nagy adag szerencse is kéne. Nem látok sajnos bele BB fejébe - pedig jó lenne - de valahogy mindig kicsit más úton mentünk, mint a többi franchise, kíváncsian várom a következő 2 évet, hogy merre is indulunk.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A válaszokat látva nem ugyanarra a dominanciára gondoltunk.
Szép dolog, hogy ennyi ideje uralja a csapat a csoportot, de a dominancia alatt én a SB győztes szezonokat vagy a 2007-es szezont értettem.
(Amikor az egész ligában domináns volt a Pats, nem csak a csoportban, ahol azért valljuk meg, előfordultak elég reménytelen évet futó ellenfelek is.)Gogo
egy csapat elsődleges célja mindig a saját csoportjának a dominálása. A PO-ban gyakorlatilag bármi előfordulhat, ott még egy nagyon domináns csapatnak is sokkal nehezebb évről évre a SB-ig menetelni.

sokszor mondom amúgy, hogy idehaza csak a SB-nak van értéke, a többi eredményt mintha elfelejtenék az emberek. Pedig nem véletlen van az, hogy kint az USA-ban egy divisional tiltle is hatalmas szónak és büszkeségnek számít, míg nálunk sokan úgy fogják fel, hogy csak egy semmire sem jó állomás a SB felé, és ha ez utóbbi nem jön össze akkor giga csalódás a szezon.
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A válaszokat látva nem ugyanarra a dominanciára gondoltunk.
Szép dolog, hogy ennyi ideje uralja a csapat a csoportot, de a dominancia alatt én a SB győztes szezonokat vagy a 2007-es szezont értettem.
(Amikor az egész ligában domináns volt a Pats, nem csak a csoportban, ahol azért valljuk meg, előfordultak elég reménytelen évet futó ellenfelek is.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...Gogo
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?viito
Viito: nem azt írtam, hogy vége van, hanem, hogy közeledik a vége, szerintem... TB sem lesz fiatalabb, nem hiszem, hogy még 5-7 évet nyomna, csak hogy olyan legyen mint Favre, a nem is olyan régen elit OL halvány árnyéka önmagának, ringathatjuk magunkat álmokban, hogy mennyire jók leszünk - ne legyen igazam - csak sajnos az irány egyelőre nem ennek tűnik.
Ahogy meg Bria írta: az elmúlt 2-3 évet meg inkább köszönhetjük a csoport többi GM-nek, mint magunknak. Idén szerintem jók leszünk, hozzuk az eddig megszokottat, még jövőre is, utána kezdődnek majd a komoly gondok, ha addig nem tudunk produkálni 2 kiemelkedően jó draftot.Geronimo
nem is Neked válaszoltam, hamnem Gogo kollégának 😊

a csoport többi GM-e dologgal meg nem értek egyet. A Jetsnél kb 5 éve hallgatjuk, hogy majd most, majd most mekkorát domborítanak, megnyíltak a pénzes csapok, megvolt a nagybevásárlás, jön a henger... ezek után ha egy csapat folyton így dumál, akkor utána ne mondjuk már azt, hogy csak azért nyertünk, mert gyenge a csoport.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
engem Cuningham sérülésében az zavar hogy nem tudni semmit sem róla ( mennyire súlyos, egyáltalán milyen sérülés, mikor térhet vissza), nyilván minél később lesz képes teljes értékű munkát végezni ill. játszani annál nehezebben illeszkedik be a D-be. Remélem Burgess nem kezdő OLB lesz..ha netán igen akkor nagy baj van 😊
Inkább egy TBC-Murrell páros legyen, ahogy Dom is írta ebben lehet némi fantáziát látni, és ha Cuni felépül majd meglátjuk mi várható tőle.
Tény hogy az elmúlt pár drafton a D-be hoztunk embereket, de jövőre is muszáj D-be draftolni, főleg pass rush és DE posztra. Viszont most már az O javítgatása is elindulhat O-line, Rb stb..
Az is igaz hogy az előző draftok nem lettek túl jók, de azért egy Mayo-t csak hoztunk ( az egyik kedvenc játékosom a jelenlegi D-ből), és azért Spikes jó kis zúzógép lesz ott középen 😊
Optimistának kell lenni a szezont illetően, rosszak nem leszünk de tény SB esélyesek nem vagyunk, de bármi történhet (a nehéz schedule ellenére) 😀

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Az már régen rossz, ha egy csapatnál idény előtt is a jövő évi draftot emlegetik, hogy majd akkor mennyire jól kell célozni, mert ez csak azt mutatja, hogy nincs minőségi depth, ami a 2006, 2007, 2008-as draft erős kritikája. Gyakorlatilag a veterán játékospolitika két jó lépése (Moss, Welker) és Tom Brady személye az, ami miatt itt tart a csapat. A többit elintézi nekünk az ellenfelek többsége (a 2008-as év ennek az iskolapéldája volt --- komoly együttest le se bírtunk győzni, mégis pofás 11 győzelmet össze lehetett kalapálni), hogy megint a Belichick-interjút idézzem:

Jimmy [Johnson] probably said the same thing to you that he once said to me: “You’re really only competing with about 10 teams a year. If you just say out of the way, the other 20 teams will screw it up themselves. Whether it’s ownership or personnel or coaching or some combination of factors.” Ego, internal struggle, something will happen to two-thirds of the teams, that was Jimmy’s theory. That leaves you with about 10 teams that you’re going to have to really battle with. Those teams have it together. They’re going to make good decisions and if you play bad football, they’re going to take advantage of it. They’re going to find some undrafted guy or some middle-round pick or some veteran free agent who is going to spark their team.
Ha a secondary - akármilyen szinten is lesz a pass rush idén - minimális elvárásként nem tudja coverage összeomlások nélkül lehozni a meccsek döntő többségét, akkor az jelzésértékű probléma lesz.

Az idei offseason legnagyobb katasztrófája egyértelműen Cunningham sérülése, és hogy emiatt nem tud pályára kerülni. Most jöhet az a szöveg, amit Crable-nél is mindig leírtunk, hogy ezzel jó eséllyel egy teljes évet tolódik az ő beillesztése a védelembe. Erre nincs más szó, mint hogy sajnálatos katasztrófa. Amit csak tovább ront upside nélküli Derrick Burgess jelenléte...

Nagyon örülnék, ha Murrell lenne a kezdő TBC mellett, mert benne látszódott a fantázia, és egy "Banta-Cainszerű" karrier kinézhet neki a Patsnél, ami jelenleg majdnem megváltás lenne a pass rush számára.

Idény előtti helyzetértékelésem szerint a Pats most valahol a fent idézett tíz csapatnak a második felében/utolsó harmadában tanyázik. Ha a fiatalok, különösen a másodévesek a slump helyett megcsinálják a sophomore jumpot, és vmi csoda folytán összeállna a pass rush, akkor november-decemberben és különösen a PO-ban szárnyalhatna ez a csapat, még úgyis ha esetleg nem jönne össze ismét a divízióelsőség.
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?viito
Viito: nem azt írtam, hogy vége van, hanem, hogy közeledik a vége, szerintem... TB sem lesz fiatalabb, nem hiszem, hogy még 5-7 évet nyomna, csak hogy olyan legyen mint Favre, a nem is olyan régen elit OL halvány árnyéka önmagának, ringathatjuk magunkat álmokban, hogy mennyire jók leszünk - ne legyen igazam - csak sajnos az irány egyelőre nem ennek tűnik.
Ahogy meg Bria írta: az elmúlt 2-3 évet meg inkább köszönhetjük a csoport többi GM-nek, mint magunknak. Idén szerintem jók leszünk, hozzuk az eddig megszokottat, még jövőre is, utána kezdődnek majd a komoly gondok, ha addig nem tudunk produkálni 2 kiemelkedően jó draftot.Geronimo
Nem kell az ördögöt a falra festeni. Inkább arról van szó hogy nagyon is megszoktuk hogy csoportelsők vagyunk, PO-ban szereplünk, SB-esélyesek vagyunk. Kicsit le kell higgadni, az a csapat már elöregedett, új csapat építésén dolgozik a mester. Nyílván szükség lesz jövőre egy jó draftra, fel kell frissíteni a támadófalat, és egy jobbacska futó sem ártana, akire lehet számítani, ha már Brady nem lesz, és új irányító lesz, de én azért bízok benne, hogy találunk egy foxborough-i Rodgers-t 😊nDRo
"foxborough-i Rodgers" ez nagyon tetszik 😀 nem akarom én a falra festeni az ördögöt, csak nagyon jól kéne szervezni a következő 2-3 évet, hogy megint 10 szép év köszönjön ránk 😊

több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...Gogo
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?viito
Viito: nem azt írtam, hogy vége van, hanem, hogy közeledik a vége, szerintem... TB sem lesz fiatalabb, nem hiszem, hogy még 5-7 évet nyomna, csak hogy olyan legyen mint Favre, a nem is olyan régen elit OL halvány árnyéka önmagának, ringathatjuk magunkat álmokban, hogy mennyire jók leszünk - ne legyen igazam - csak sajnos az irány egyelőre nem ennek tűnik.
Ahogy meg Bria írta: az elmúlt 2-3 évet meg inkább köszönhetjük a csoport többi GM-nek, mint magunknak. Idén szerintem jók leszünk, hozzuk az eddig megszokottat, még jövőre is, utána kezdődnek majd a komoly gondok, ha addig nem tudunk produkálni 2 kiemelkedően jó draftot.Geronimo
Nem kell az ördögöt a falra festeni. Inkább arról van szó hogy nagyon is megszoktuk hogy csoportelsők vagyunk, PO-ban szereplünk, SB-esélyesek vagyunk. Kicsit le kell higgadni, az a csapat már elöregedett, új csapat építésén dolgozik a mester. Nyílván szükség lesz jövőre egy jó draftra, fel kell frissíteni a támadófalat, és egy jobbacska futó sem ártana, akire lehet számítani, ha már Brady nem lesz, és új irányító lesz, de én azért bízok benne, hogy találunk egy foxborough-i Rodgers-t 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Mondjuk abban reménykedek, hogy kicsit nagyobb hatékonysággal fogunk választani OL embert, mint eddig a D-be,mert akit eddig ide hoztunk, az 1-2 kivétellel, eddig nem hozza azt amit várnánk tőlük. Lehet ezt sokféleképpen magyarázni, h miért van így, de ahogy többen is írtátok: nincs pass rush évek óta, ahol egy TBC-től várjuk a csodát, ott azért elég nagy baj van... 😕 Lassan teljesen kikopik a "nagy generáció", akik azt a szintet hozták, ami miatt ekkora a tábor itthon is, és akik azóta jöttek, egyelőre nem váltották meg a világot, de sajnos mi a SB álmainkat sem. Nem akarom temetni a csapatot, mert még csak PS van, és hosszú az év, tényleg bármi lehet, de egyre jobban gyűlnek a fellegek a dominancia felett... 😕Geronimo
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...Gogo
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?viito
Viito: nem azt írtam, hogy vége van, hanem, hogy közeledik a vége, szerintem... TB sem lesz fiatalabb, nem hiszem, hogy még 5-7 évet nyomna, csak hogy olyan legyen mint Favre, a nem is olyan régen elit OL halvány árnyéka önmagának, ringathatjuk magunkat álmokban, hogy mennyire jók leszünk - ne legyen igazam - csak sajnos az irány egyelőre nem ennek tűnik.
Ahogy meg Bria írta: az elmúlt 2-3 évet meg inkább köszönhetjük a csoport többi GM-nek, mint magunknak. Idén szerintem jók leszünk, hozzuk az eddig megszokottat, még jövőre is, utána kezdődnek majd a komoly gondok, ha addig nem tudunk produkálni 2 kiemelkedően jó draftot.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Mondjuk abban reménykedek, hogy kicsit nagyobb hatékonysággal fogunk választani OL embert, mint eddig a D-be,mert akit eddig ide hoztunk, az 1-2 kivétellel, eddig nem hozza azt amit várnánk tőlük. Lehet ezt sokféleképpen magyarázni, h miért van így, de ahogy többen is írtátok: nincs pass rush évek óta, ahol egy TBC-től várjuk a csodát, ott azért elég nagy baj van... 😕 Lassan teljesen kikopik a "nagy generáció", akik azt a szintet hozták, ami miatt ekkora a tábor itthon is, és akik azóta jöttek, egyelőre nem váltották meg a világot, de sajnos mi a SB álmainkat sem. Nem akarom temetni a csapatot, mert még csak PS van, és hosszú az év, tényleg bármi lehet, de egyre jobban gyűlnek a fellegek a dominancia felett... 😕Geronimo
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...Gogo
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?viito
gyenge csoport

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk abban reménykedek, hogy kicsit nagyobb hatékonysággal fogunk választani OL embert, mint eddig a D-be,mert akit eddig ide hoztunk, az 1-2 kivétellel, eddig nem hozza azt amit várnánk tőlük. Lehet ezt sokféleképpen magyarázni, h miért van így, de ahogy többen is írtátok: nincs pass rush évek óta, ahol egy TBC-től várjuk a csodát, ott azért elég nagy baj van... 😕 Lassan teljesen kikopik a "nagy generáció", akik azt a szintet hozták, ami miatt ekkora a tábor itthon is, és akik azóta jöttek, egyelőre nem váltották meg a világot, de sajnos mi a SB álmainkat sem. Nem akarom temetni a csapatot, mert még csak PS van, és hosszú az év, tényleg bármi lehet, de egyre jobban gyűlnek a fellegek a dominancia felett... 😕Geronimo
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...Gogo
hmm:
az elmúlt 7 évéből 6-ban bajnokok voltunk az AFC Eastben, 2008-ban a franchise QB hiányával együtt 11/5-ös eredménnyel ugyanolyan mérlegünk volt, mint a győztes Dolphinsnak, de csak a 2. helyen végeztünk.
Ez mi, ha nem dominancia?
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mondjuk abban reménykedek, hogy kicsit nagyobb hatékonysággal fogunk választani OL embert, mint eddig a D-be,mert akit eddig ide hoztunk, az 1-2 kivétellel, eddig nem hozza azt amit várnánk tőlük. Lehet ezt sokféleképpen magyarázni, h miért van így, de ahogy többen is írtátok: nincs pass rush évek óta, ahol egy TBC-től várjuk a csodát, ott azért elég nagy baj van... 😕 Lassan teljesen kikopik a "nagy generáció", akik azt a szintet hozták, ami miatt ekkora a tábor itthon is, és akik azóta jöttek, egyelőre nem váltották meg a világot, de sajnos mi a SB álmainkat sem. Nem akarom temetni a csapatot, mert még csak PS van, és hosszú az év, tényleg bármi lehet, de egyre jobban gyűlnek a fellegek a dominancia felett... 😕Geronimo
Milyen dominanciára gondolsz? Szvsz az már odavan...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Azt hiszem, hogy ezen a téren hasonló rebuildra lesz szükség a következő két évben, mint amit a D#nél látunk az LB és a DB sornál. Idén számomra ezért volt meglepő, hogy nem húztunk magasan sorolt (első 3 kör) OL embert. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják ezt megoldani a front office-ban mert egyrészt jó lenne egy olyan falat összekalapálni megint közel egyívású játékosokból, akik megint egy 5-6 évre megoldást jelenthetnének számunkra, másrészt viszont pont az OL, ahol az összeszokottság az egyik leginkább sarkalatos pont, tehát nem lehet még jó draftokkal sem 1 év alatt lecserélni mindenkit.viito
Na igen. Beszédes adat, hogy 2008 óta 15 játékost választott a Pats az első három körben, és ebből 10 védő: Mayo, Wheatley, Crable, Chung, Brace, Butler, McKenzie, McCourty, Cunningham, Spikes.

Ráadásul a támadófallal az átmeneti évek elég lassan, és fájdalmasan tudnak telni.DoM
Mondjuk abban reménykedek, hogy kicsit nagyobb hatékonysággal fogunk választani OL embert, mint eddig a D-be,mert akit eddig ide hoztunk, az 1-2 kivétellel, eddig nem hozza azt amit várnánk tőlük. Lehet ezt sokféleképpen magyarázni, h miért van így, de ahogy többen is írtátok: nincs pass rush évek óta, ahol egy TBC-től várjuk a csodát, ott azért elég nagy baj van... 😕 Lassan teljesen kikopik a "nagy generáció", akik azt a szintet hozták, ami miatt ekkora a tábor itthon is, és akik azóta jöttek, egyelőre nem váltották meg a világot, de sajnos mi a SB álmainkat sem. Nem akarom temetni a csapatot, mert még csak PS van, és hosszú az év, tényleg bármi lehet, de egyre jobban gyűlnek a fellegek a dominancia felett... 😕

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Azt hiszem, hogy ezen a téren hasonló rebuildra lesz szükség a következő két évben, mint amit a D#nél látunk az LB és a DB sornál. Idén számomra ezért volt meglepő, hogy nem húztunk magasan sorolt (első 3 kör) OL embert. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják ezt megoldani a front office-ban mert egyrészt jó lenne egy olyan falat összekalapálni megint közel egyívású játékosokból, akik megint egy 5-6 évre megoldást jelenthetnének számunkra, másrészt viszont pont az OL, ahol az összeszokottság az egyik leginkább sarkalatos pont, tehát nem lehet még jó draftokkal sem 1 év alatt lecserélni mindenkit.viito
Na igen. Beszédes adat, hogy 2008 óta 15 játékost választott a Pats az első három körben, és ebből 10 védő: Mayo, Wheatley, Crable, Chung, Brace, Butler, McKenzie, McCourty, Cunningham, Spikes.

Ráadásul a támadófallal az átmeneti évek elég lassan, és fájdalmasan tudnak telni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊szaba
Rams meccset ugyan nem láttam szóval nem tudom hogy azon a meccsen hogy teljesített, de Atlanta és a Saints ellen nagyon jól játszott, egész jó szezonja lehet ha elkerülik a sérülések. Szerintem kellemes meglepetés a teljesítménye kb mint tavaly Vollmeré.Manuszka86
Azért nem kell túlzásokba esni. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a tavaly RG poszton szerencsétlenkedő Connolly képes megbirkózni az LG szerep nyújtotta kihívásokkal betli nélkül. Ezt simán magyarázza, hogy ennyivel "könnyebben" játszható az LG poszt, mint az RG, és nehezebb olyat hibázni, aminek durva, látható eredménye van első nézésre is.DoM
vollmeri magasságokat én sem emlegetnék Vele kapcsolatban, de az biztos, hogy amit eddig láttunk tőle, az alapján szerencsére nem lesz teljesen lyukas a fal nála, nekem is kellemes meglepetés volt a mutatott játéka.

Viszont az mindenképpen érdekes kérdés, hogy mit fogunk kezdeni a fallal a következő 1-2 évben. Gyakorlatilag 2005 óta állandó a Koppen-Neal-Mankins-Kaczur-Light sorozat. Közülük hosszabb távú jövője (2 évnél hosszabb) szerintem egyedül Mankinsnak van, neki viszont mint Patrióta kérdéses a sorsa. Tavaly nagyon szerencsés kézzel húztuk be Vollmert, aki az egyik T posztot (LT) megoldhatja évekre, ezzel gyakorlatilag elmondtam az OL egyetlen biztos pontját mondjuk a 2012-es vagy a 2013-as évben. Azt hiszem, hogy ezen a téren hasonló rebuildra lesz szükség a következő két évben, mint amit a D#nél látunk az LB és a DB sornál. Idén számomra ezért volt meglepő, hogy nem húztunk magasan sorolt (első 3 kör) OL embert. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogják ezt megoldani a front office-ban mert egyrészt jó lenne egy olyan falat összekalapálni megint közel egyívású játékosokból, akik megint egy 5-6 évre megoldást jelenthetnének számunkra, másrészt viszont pont az OL, ahol az összeszokottság az egyik leginkább sarkalatos pont, tehát nem lehet még jó draftokkal sem 1 év alatt lecserélni mindenkit.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊szaba
Rams meccset ugyan nem láttam szóval nem tudom hogy azon a meccsen hogy teljesített, de Atlanta és a Saints ellen nagyon jól játszott, egész jó szezonja lehet ha elkerülik a sérülések. Szerintem kellemes meglepetés a teljesítménye kb mint tavaly Vollmeré.Manuszka86
Azért nem kell túlzásokba esni. Ez legfeljebb azt mutatja, hogy a tavaly RG poszton szerencsétlenkedő Connolly képes megbirkózni az LG szerep nyújtotta kihívásokkal betli nélkül. Ezt simán magyarázza, hogy ennyivel "könnyebben" játszható az LG poszt, mint az RG, és nehezebb olyat hibázni, aminek durva, látható eredménye van első nézésre is.
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊szaba
Rams meccset ugyan nem láttam szóval nem tudom hogy azon a meccsen hogy teljesített, de Atlanta és a Saints ellen nagyon jól játszott, egész jó szezonja lehet ha elkerülik a sérülések. Szerintem kellemes meglepetés a teljesítménye kb mint tavaly Vollmeré.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Connolly hogy játszik kezdőként? Már ha GM játéknál szóba jöttek az olcsó, kezdővé váló noname playák. 😊
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Ez még a pats fanek által megszokott "klasszikus BB szint"-hez képest is igencsak rövidre sikeredett. Az is beszédes, hoy semmilyen pozitívumot nem emelt ki, csak azt, hogy csapat szinten volt 0 a teljesítmény.

Egon bá-hoz csatlakoznék, aki kicsit pesszimistábban látja a szezont, mint az átlag, mivel igazából nem látom a TC után a megoldást azokra a problémákra, amit már az offseason kezdete óta pedzegetünk. 😕 Remélem a fiatalok a meccsrutin segítségével legalább a szezon felére már belerázódnak annyira, hogy kiegyensúlyozott teljesítményt tudjanak nyújtani.

BB meccs utáni sajtótájékoztatója:

http://www.boston.com/sports/football/patriots/extra_points/2010/08/belichick_retic.html

Nem irigylem a játékosokat azért, amit kaphattak... 😀 Hard Knocks extra...Witchdoctor
kicsit korlátozottnak tűnik a szókincse 😀briareos
Witchdoctor
Laurence Maroney didn't register any carries. Should we read anything into that?
Yeah, we never had the ball. ez legnagyobb 😊