New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Patriots announce the signing of S Ross Ventrone. To make room for Ventrone, the team waives seventh-round draft choice Kade Weston.briareos
hát még abban se vagyok biztos h bekerül az 53as rosterre

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Patriots announce the signing of S Ross Ventrone. To make room for Ventrone, the team waives seventh-round draft choice Kade Weston.

több mint 13 éve
Csabiii New England Patriots 198
Ha már úgy is divat ilyentájt, akkor megpróbálkoztam én is egy tippeléssel. Legalább vissza tudom majd nézni, hogy mennyit lőttem mellé 😊

QB: Brady, Hoyer [2] (Robinson PS)
RB: Maroney, Faulk, Taylor, Morris [4] (BJGE hiába fiatal, nem nagyon van benne fejlődési
potenciál... Fiatal meg majd jöhet jövőre az első 4 pick valamelyikével)
FB: Williams [1]
WR: Moss, Welker, Tate, Edelman, Price, Aiken (Only ST) [6] (Farnham PS)
TE: Crumpler, Gronkowski, Hernandez [3]
OL: Light, Connolly, Koppen, Neal, Vollmer, LeVoir, Ohrenberger, Larsen, Ojinnaka [9] (Welch PS)

DL: Warren, Wilfork, Wright, Brace, Pryor, Deaderick [6] (Richard PS)
OLB: Banta-Cain, Murrell, Ninkovich, Cunningham, Woods (Only ST) [5] (Nincs az az isten, hogy a
tavalyi év, illetve az idei TC ellazsálás után legyen maradása Burgess-nek)
ILB: Mayo, Spikes, Guyton, McKenzie [4] (Fletcher PS) (Háromnál több roster helyet jelen helyzetben
túl nagy luxus fentartani csak ST playákra, akiknek "eredeti" posztjukon való bevetése legrosszabb
rémálmainkban jön elő. Ezért Woods-tól vagy Alexander-től könnyes búcsút veszünk. Tippem az utóbbi,
mert az ILB depht > OLB depht)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Wheatley, Wilhite, Arrington (Only ST, bár még legszívesebben őt
látnám pályán eredeti posztján az ST-menők közül) [6]
S: Meriweather, Chung, McGowan, Brown [4] (Sanders-nek sem ízlene, ha csak Nickel/Dime
felállásoknál jönne fel a D-be, és valszeg ott is az év előrehaladtával egyre ritkábban. Vérzik a
szívem, de az az érzésem, hogy egy cca. 5. körös draftcetliért elengedjük ha viszik.)
K: Gostkowski [1]
P: Mesko [1]
LS: Ingram [1]
több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Brady egy reggeli interjúban kijelentette, hogy nem néz Hard Knocks-ot. A magyarázat igen egyszerű: "I hate the Jets".

Szerintem igen kevesen lepődtünk meg azon, hogy Rex Ryan pedig már délután kommentálta is, miszerint "He already knows that we hate the Patriots… so what’s the difference?""I respect him, but I don't like him"

Rodney szerint Ryan nagyszájúsága a pats-nek kedveznek. Hát, majd meglátjuk. Én bíztam tavaly abban, hogy a nagy nyári trash talk után megmutatjuk nekik. Hát nem így sikerült az első meccsen. 😕

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
Weston valszeg IR-re megy
Terrence Johnson cut

Ventrone visszajött

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amennyi special teamerünk van, nyugodtan kieshet egy, ha helyette van egy potenciális kezdő szintű játékos
majd valamelyik nap, ha ráérek, én is összedobok valami szösszenet

több mint 13 éve
Spigo New England Patriots 1 109 — Patriots GM
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊Csabiii
Akkor megnyugodhatsz 😊, mert Bodden és Guyton is visszatért ma, Cuni meg biciklizett.

Sőt TBC is újra pályán
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Igaz. Mindenesetre kíváncsi vagyok hol köt ki. A maradásában nem nagyon hiszek.
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.zinedine5
Mintha rémlene nekem valami olyasmi amit DoM feszegetett régebben, hogy Mankins nem dobna nagyot egy retek O falon, viszont amelyik csapatnak nem rossz az O line-ja annak nem ér meg ennyi pénzt vagy pedig nem engedheti meg magának. Valahogy az az érzésem hogy erre ő fog ráfaragni. Értem én hogy éhezik meg ilyenek , de nem úgy néz ki hogy ebből ő sok lóvét fog kihozni.Gonoszmanoka
Ez Ok, de mindig van valaki aki fizet. Lásd pl. Cassel.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.zinedine5
Mintha rémlene nekem valami olyasmi amit DoM feszegetett régebben, hogy Mankins nem dobna nagyot egy retek O falon, viszont amelyik csapatnak nem rossz az O line-ja annak nem ér meg ennyi pénzt vagy pedig nem engedheti meg magának. Valahogy az az érzésem hogy erre ő fog ráfaragni. Értem én hogy éhezik meg ilyenek , de nem úgy néz ki hogy ebből ő sok lóvét fog kihozni.
több mint 13 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
A sérülések (Ty Warren, Kaczur), Mankins holdout, és teljesítményről szóló hírekből, szereplési időből adódóan úgy látszik kezdenek eldőlni a dolgok, hogy hogyan alakulhat majd az 53. A tartalék OL poszt nagyon kérdéses, meg hogy ki lesz kezdő OLB poszton, egy-egy hely adott, amiért lehet harcolni RB, S, CB poszton is kb. Én most így látom:

QB: Brady, Hoyer (2) (Robinson PS)
WR: Moss, Welker, Edelman, Tate, Price, Aiken (6) (Slater ideje lejárt)
RB: Faulk, Taylor, Maroney, Morris/BJGE (4)
TE: Crumpler, Hernandez, Gronk (3)
OL: Vollmer, Neal, Koppen, Light, Connolly, LeVoir, Ohrenberger, Wendell/Larsen, Bussey (9) (Welch PS)

DL: Wilfork, Wright, Warren, Pryor, Deaderick, Brace, D. Lewis (7) (Weston és Richard PS)
OLB: TBC, Cunningham, Murrell, Ninkovich, Burgess (5) (Woods ideje lejárt)
ILB: Mayo, Guyton, Spikes, McKenzie/Alexander (4) (Dane Fletcher és Thomas Williams is inkább kintről kukuccskál)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Arrington, Wheatley/Wilhite (5)
S: Vödör, Chung, McGowen, Sanders (4) (Brown (PS) és Lockett is inkább kintről kukucskál, ha nincs egy trade)
K: Gost (1)
P: Mesko (1)
LS: Ingram (1)

Hopp, eggyel elszámoltam magam, ez csak 52, uh valaki még befér 😀 az legyen egy jolly-joker hely, oda igazolunk valakit 😛_bb
nagyjából korrekt, de ha Alexander marad McKenzie kárára, akkor nagyon nem fogok örülniWyatt
Alexander számomra egy nagy talány. Eddig mindig kárhoztattuk, de mindig valahogy megragadt az 53-ban.
Az ATL ellen szerintem nem is játszott rosszul, és nem csak 1 snap-et volt a pályán.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ami az 53-as dolgot illeti: a fentebb vázolt dolog nem azt jelzi, hogy mit szeretnék, hanem hogy mit tartok most valószínűnek.
Fred Taylor: az elejtett passzokon és némi passz prot. blokkolásbeli nehézségeken kívül csupa pozitívum érkezett róla
McKenzie vs. Alexander: én is jobban örülnék McKenzienek, a háttere, múltja, hozzáállása, keménysége nagyon szimpatikus, ugyanakkor lehet, hogy az edzők nem látnak benne elég fejlődést ahhoz, hogy megváljanak attól az Alexandertől akinek ismerik a képességeit mind ST-ben mind D-ben (?)... az kétségtelen, hogy Alexander eddig több lehetőséget kapott.
Burgess: Valamiért bízik benne BB, bár én is remélem, hogy inkább vmelyik fiatal válik be, de az se baj, ha Burgess csinál egy szuper évet váratlanul 😛
Wilhite vs. Wheatley: Wheatleynek pozitív a campje, Wilhiteról meg azt tartjuk, hogy jól fedezi az emberét csak a labdát ritkán veszi észre... Wilhitenak több a tapasztalata, az edzők kb tudják mire képes slotban, s bár sokunknak elege van belőle, mégis több az esélye Wheatleynél
Támadófal depth tényleg kell 😊

Bodden miatt nem kell aggódni túlságosan, jelezte, hogy nem komoly. Cunningham már nagyobb kérdőjel.
Mankinstől én már nem várom, hogy feltűnjön a 10 hét előtt, de ha mégis, annál jobb.

Érdekes, hogy mindenhol kiemelik, hogy Wes ugye visszatért a TÉRDSÉRÜLÉSÉBŐL és már ütést is kapott, és felpattant egyből, de arról a vállsérülésről már senki sem tesz említést, pedig bizony még az is volt ott!
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?Gonoszmanoka
tuti. Mindig van aki megfizeti.

Ahogy azért DoM is leírta, ne vegyük készpénznek azt a 7 milliós pletykát. Nem tudjuk mik voltak a feltételek.

Jelen helyzetben a Pats nem engedhet. Mankinsnek és az ügynökének kell előszőr visszaülni az asztalhoz és elkezdeni a tárgyalást. Persze attól még lehet alkudozni észszerű keretek között.
több mint 13 éve
Csabiii New England Patriots 198
Engem Cuni sérülése mellett egyre inkább aggaszt Bodden és Guyton hiányzása is. Főleg az előbbié aki már több, mint 2 hete nem edzett...

Egyébként _bb: tetszik a jóslatod, bár néhány helyen másként látom a helyzetet, majd ha nagyon unatkozom összedobok egy 53-at 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Üdv mindenkinek. Régóta olvasgatom a fórumot. Lenne egy kérdésem. Lenne olyan csapat a ligában aki hajlandó lenne Mankins-nek megadni amit kér? Mert a Pats-et megértem, de példának okáért egy Redskins szerű játékospolitikájú klub adna annyit egy guardnak?
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
na látom az új fórumon is aktívak vagyunk, azért az hogy Burgess mint kezdő OLB az kicsit túlzás lenne, rosteren elférhet, de a többiekben jóval nagyobb potenciált érzek mint benne.
Mankins témához: én a helyében simán elfogadnám azt a 7 millás ajánlatot, ugyanis itt csak ő bukhat nagyot függetlenül attól hogy lesz következő szezon v. sem hiszen ha ezt az évet kihagyja akkor tényleg alacsony értéke lesz az NFL piacon, de hát ő tudja van e értelme durcizni még. De a többiek akik holdoutolnak azoknak is kb ugyanez a helyzetük, nagy gázsit akarnak de a nagyfőnök annyit meg nem hajlandó adni és hát kivárásra játszanak, tudják ha játszani akarnak és pénzt keresni akkor beállnak a libasorba...jöhetne már a Rams elleni meccs 😊
Wilhiteról mindig azt gondoltam hogy labdaérzéke nulla, de valahogy Atlanta ellen egy picket csak szedett, ami már csoda kategória nála, de hát nagyon gyengus szegény, viszont az újonc Cb-nk játéka tetszik és spec teamben is király.

több mint 13 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
de ki lesz Conolly és Neal mögött és mi lesz Light-tal (sérülés esetén) ő se annyira biztos pont LT poszton? Ez is a jövő kérdéseBruschi85
Szerintem tradeljük el Mankinst McNeillért... Rosszabbul nem járunk... 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért sztem a OLB poszton TBC és Burgess lesz a kezdő, pedig ettől nem vagyok elragadtatva és McKenzie mindenképp maradjon
Az OLinenál meg az érdekes nevű új srác Quinn Ojinnaka G/T is számításba jöhet, a kezdők nagyjából ok de ki lesz Conolly és Neal mögött és mi lesz Light-tal (sérülés esetén) ő se annyira biztos pont LT poszton? Ez is a jövő kérdése
a RB-knél sztem Taylort is ide lehet venni a Morris/BJGE duó mellé, kedvelem a rutinos "öreg rókát" de Morris és ő is a problémás sérülékenysége miatt elég kockázatos, de majd meglátjuk mit mutatnak a Rams ellen
DLinenál Weston cut friss hír szerint
Wilhite nem nagyon szeretném a CB rosteren látni tehát maradjon Wheatley a bőség zavara
A többi sztem jó lett
Jöhet a Rams elleni meccs akkor talán már többet látunk

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!Bruschi85
Szerintem (és remélem) Fred Taylor helye teljesen biztos a rosteren. Tudom, hogy nem szabad sok következtetést levonni belőle, de e preseason meccsen nagyon meggyőző volt és sokat is játszott, szóval szerintem számítunk rá. Úgy tűnik nekem, hogy idén sokkal jobb formában van, mint tavaly.

Wilhite pedig nem olyan rossz szerintem, mint páran beállítjátok, de lehet hogy én vagyok túl megértő vele szemben. 😊

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért sztem a OLB poszton TBC és Burgess lesz a kezdő, pedig ettől nem vagyok elragadtatva és McKenzie mindenképp maradjon
Az OLinenál meg az érdekes nevű új srác Quinn Ojinnaka G/T is számításba jöhet, a kezdők nagyjából ok de ki lesz Conolly és Neal mögött és mi lesz Light-tal (sérülés esetén) ő se annyira biztos pont LT poszton? Ez is a jövő kérdése
a RB-knél sztem Taylort is ide lehet venni a Morris/BJGE duó mellé, kedvelem a rutinos "öreg rókát" de Morris és ő is a problémás sérülékenysége miatt elég kockázatos, de majd meglátjuk mit mutatnak a Rams ellen
DLinenál Weston cut friss hír szerint
Wilhite nem nagyon szeretném a CB rosteren látni tehát maradjon Wheatley a bőség zavara
A többi sztem jó lett
Jöhet a Rams elleni meccs akkor talán már többet látunk

A lényeg továbbra is Hajrá Pats!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Wilhite hanyadik corner a sorban? 3-dik számú?ThundersNFL
Ahogy nézegettem Wheatley teljesitményét még negyedik sem.
Bodden, Butler, McCourty, Wheatley, és aztán Wilhite. Ez az én tippem.
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
A jolly-joker legyen az új srác, úgy is kell 10db OL ember..
Wheatley és McKenzie meg maradjon 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A sérülések (Ty Warren, Kaczur), Mankins holdout, és teljesítményről szóló hírekből, szereplési időből adódóan úgy látszik kezdenek eldőlni a dolgok, hogy hogyan alakulhat majd az 53. A tartalék OL poszt nagyon kérdéses, meg hogy ki lesz kezdő OLB poszton, egy-egy hely adott, amiért lehet harcolni RB, S, CB poszton is kb. Én most így látom:

QB: Brady, Hoyer (2) (Robinson PS)
WR: Moss, Welker, Edelman, Tate, Price, Aiken (6) (Slater ideje lejárt)
RB: Faulk, Taylor, Maroney, Morris/BJGE (4)
TE: Crumpler, Hernandez, Gronk (3)
OL: Vollmer, Neal, Koppen, Light, Connolly, LeVoir, Ohrenberger, Wendell/Larsen, Bussey (9) (Welch PS)

DL: Wilfork, Wright, Warren, Pryor, Deaderick, Brace, D. Lewis (7) (Weston és Richard PS)
OLB: TBC, Cunningham, Murrell, Ninkovich, Burgess (5) (Woods ideje lejárt)
ILB: Mayo, Guyton, Spikes, McKenzie/Alexander (4) (Dane Fletcher és Thomas Williams is inkább kintről kukuccskál)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Arrington, Wheatley/Wilhite (5)
S: Vödör, Chung, McGowen, Sanders (4) (Brown (PS) és Lockett is inkább kintről kukucskál, ha nincs egy trade)
K: Gost (1)
P: Mesko (1)
LS: Ingram (1)

Hopp, eggyel elszámoltam magam, ez csak 52, uh valaki még befér 😀 az legyen egy jolly-joker hely, oda igazolunk valakit 😛_bb
nagyjából korrekt, de ha Alexander marad McKenzie kárára, akkor nagyon nem fogok örülni

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Wilhite hanyadik corner a sorban? 3-dik számú?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A sérülések (Ty Warren, Kaczur), Mankins holdout, és teljesítményről szóló hírekből, szereplési időből adódóan úgy látszik kezdenek eldőlni a dolgok, hogy hogyan alakulhat majd az 53. A tartalék OL poszt nagyon kérdéses, meg hogy ki lesz kezdő OLB poszton, egy-egy hely adott, amiért lehet harcolni RB, S, CB poszton is kb. Én most így látom:

QB: Brady, Hoyer (2) (Robinson PS)
WR: Moss, Welker, Edelman, Tate, Price, Aiken (6) (Slater ideje lejárt)
RB: Faulk, Taylor, Maroney, Morris/BJGE (4)
TE: Crumpler, Hernandez, Gronk (3)
OL: Vollmer, Neal, Koppen, Light, Connolly, LeVoir, Ohrenberger, Wendell/Larsen, Bussey (9) (Welch PS)

DL: Wilfork, Wright, Warren, Pryor, Deaderick, Brace, D. Lewis (7) (Weston és Richard PS)
OLB: TBC, Cunningham, Murrell, Ninkovich, Burgess (5) (Woods ideje lejárt)
ILB: Mayo, Guyton, Spikes, McKenzie/Alexander (4) (Dane Fletcher és Thomas Williams is inkább kintről kukuccskál)
CB: Bodden, Butler, McCourty, Arrington, Wheatley/Wilhite (5)
S: Vödör, Chung, McGowen, Sanders (4) (Brown (PS) és Lockett is inkább kintről kukucskál, ha nincs egy trade)
K: Gost (1)
P: Mesko (1)
LS: Ingram (1)

Hopp, eggyel elszámoltam magam, ez csak 52, uh valaki még befér 😀 az legyen egy jolly-joker hely, oda igazolunk valakit 😛
több mint 13 éve
pasztoyb New England Patriots 104
A DL -el úgy gondolom a preseason alapján nincs sok gond.
Az OL sem siralmas, amég Neal vagy Light meg nem sérül..

Akkor most az OL vagy a DL falunk lesz gyengébb???ThundersNFL

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test