Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 15 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
semmi logikát nem találok abban, h 3. körösért odaadjuk. ezt megkaphatjuk 1 év múlva comp-ként is. Ráadásul a 11-es draftra már így is van egy csomó pickünk, értelme nincs még 1 harmadiknak (úgy h azt így is, úgy is megkapnánk). inkább maradjon akkor, és vigyen 2 embert továbbra is magával...

vsz ha ezt meglépjük, akkor a vezetőség egyértelműen lemond erről az évről. Wesre fog állni Revis és a többi top CB, Tate pedig lesz az egyetlen szélső elkapónk. remek kilátások... maradnak a TE-k és talán Woodhead, de ez azért elég karcsú így... :/Danna
Azért ez így nem igaz.
Edelman gyakorlatilag nem tud pályára lépni, mert csak 4. vagy inkább 5. receiver Hernandez mögött, arról pedig fogalmunk sincs, hogy Price milyen állapotban van, mennyire megy neki már az összjáték Bradyvel.

Abban egyetértünk, hogy a 3. kört valószínűleg compensation pickben is megkapnánk, ezért annál többet kéne kisajtolni. Talán egy 2. körös már megfelelő ajánlat.

Bár az eszemmel tudom, hogy ez jó döntés lenne, de azért sajnálnám. 😕
több mint 15 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
semmi logikát nem találok abban, h 3. körösért odaadjuk. ezt megkaphatjuk 1 év múlva comp-ként is. Ráadásul a 11-es draftra már így is van egy csomó pickünk, értelme nincs még 1 harmadiknak (úgy h azt így is, úgy is megkapnánk). inkább maradjon akkor, és vigyen 2 embert továbbra is magával...

vsz ha ezt meglépjük, akkor a vezetőség egyértelműen lemond erről az évről. Wesre fog állni Revis és a többi top CB, Tate pedig lesz az egyetlen szélső elkapónk. remek kilátások... maradnak a TE-k és talán Woodhead, de ez azért elég karcsú így... :/
több mint 15 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Randy fél lábbal már Minnesotában van... 😕

állítólag egy 3. körös pick az ellenérték, sztem k. kevés... :o

Rapoport szerint még az 1. hét után hívta fel Moss ügynöke BB-t és kérte a cserét.

én baromira nem örülök neki, DoM viszont megnyugodhat. 😛Danna
azt hiszem ez be fog következni - túl sok helyen olvasom a hírt (espn, nfl, cbs, fox), hogy ne így legyen, és a pats kategorikusan kijelentette, hogy there is no deal, ami általában azt jelenti, hogy not yet. Ami a harmadik körös picket illeti én úgy értettem, hogy ez lenne a kompenzációs draft cetli 2012-ben, ha év végén FA-ként menne el tőlünk és mi ezt cserélhetnénk el egy ideire a trade-del, de én úgy gondolom, hogy ez csak egy kiindulási alap. Ha azt nézem, hogy branch első kört ért (muhaha), akkor randy egy várhatóan második kör végi pickkel simán egyenértékű lehet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 15 éve
Danna 698 — Pats Fan Club vezető
Randy fél lábbal már Minnesotában van... 😕

állítólag egy 3. körös pick az ellenérték, sztem k. kevés... :o

Rapoport szerint még az 1. hét után hívta fel Moss ügynöke BB-t és kérte a cserét.

én baromira nem örülök neki, DoM viszont megnyugodhat. 😛
több mint 15 éve
Witchdoctor New England Patriots 321 — Patriots fan
Megint a D és az ST... Mint a Bengals ellen.

Szép volt, mind TB rekordja, mind a TD-k sokszínűsége szempontjából...

DE

Én kicsit szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban... Elég csak a Jets vagy a Bills elleni meccsre gondolni, ott nem nagyon jöttek a nagy játékok a D-től, vagy ST-től... Meglátjuk, csak szerintem nem szabad túlértékelni ezt a meccset, de cáfoljanak rám a fiúk, és minden meccsen hasonló teljesítményt tegyenek le az asztalra... 😀

Go Pats...

több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Gratula a BIG SIX-hez. A Pats olyan, mint a főnix, saját hamvaiból is képes újjáéledni 😊
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...Gyulus
Pont az esze miatt szidjuk mindig.
Ma volt két nagyon szép negatív yardos szerelése, ahol igenis használta a fejét. 😊Sinisa
na de volt legalább annyi bődületes melléugrása is a meccsen 😀

több mint 15 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...Gyulus
Pont az esze miatt szidjuk mindig.
Ma volt két nagyon szép negatív yardos szerelése, ahol igenis használta a fejét. 😊

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ahogy elöttem is írtad, írták a védelmünk a TO-kon kívűl engedett 302 yardot. Persze nem lehet külön venni a kettőt, de, ha egyszer nem jön be minden akkor, marad az, hogy 302 yard és mondjuk 1-2 TD. Azzal pedig bárki nyerhet ellenünk. Oriási mákunk voltak végig, a két nagyon fontos Ninko pick, a kikcoff TD, a blokkolt punt, field goal visszahordás. Ilyen nincs minden héten, ezt bízonyítja, hogy repült is az ST coach Miamiban.
Az meg, hogy az első félidőben két int mellett csak két FG-ra voltunk jók, nem éppen egy félelmetes támadógépezet ismérve.

ESPN-n Steve Young mondta, hogy a csapat védelmének rengeteg lyukas posztja van, pl: igazi pass rusher, és ezért TO-kat kell kierőszakolni. Ez mindíg nem fog sikerülni és akkor jönni fognak a vereségek.

Reménykedem, hogy fejlődni fog a védelem és addig is bemákolunk, igazából beST-zünk még sok ilyen győzelmet.zinedine5
Hát igen egyedül a run D szerepel a középmezőnyben a statok alapján, a pass D az botrány sajnos még egy gagyi qb is szétpasszol minket. Kajak "szürke" arcok vannak OLB poszton, egyikük se kezdő kaliber és melléjük van egy rookie Cunningham, ebből azért sokat nem lehet kifőzni, majd idén húzunk a drafton egy igazi elit rushert 😛
Ilyen D mellett egy szárnyaló O képes csak meccset hozni( ami azért nem mindig jön össze), de a neheze csak most jön igazi kemény D ellen játszunk többször is, itt majd kiderül mennyire is jó az O playcalling és erős az O no meg a félidei elemzések.

több mint 15 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
lassan vége a sport2-es ismétlésnek
Vödör a 4. negyedben a saját lábán állva vígan szurkol az oldalvonal mellett, ránézésre nem lehet komolyabb baja, remélhetően nagyobb volt a sérülés füstje mint a lángja...
több mint 15 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
Mondjuk a D nyelte a yardokat azért rendesen és a 3. downos védekezésünk még mindig nagyon halovány, ezen jó lenne javítani lesz most idő a hibák javításáramanuszka86
Örülni kell a győzelemnek, de az általunk és más fórum (itthon és külföldön egyaránt) szurkolói által látott problémák egy nagy része azért nem oldodott meg.
Ahogy elöttem is írtad, írták a védelmünk a TO-kon kívűl engedett 302 yardot. Persze nem lehet külön venni a kettőt, de, ha egyszer nem jön be minden akkor, marad az, hogy 302 yard és mondjuk 1-2 TD. Azzal pedig bárki nyerhet ellenünk. Oriási mákunk voltak végig, a két nagyon fontos Ninko pick, a kikcoff TD, a blokkolt punt, field goal visszahordás. Ilyen nincs minden héten, ezt bízonyítja, hogy repült is az ST coach Miamiban.
Az meg, hogy az első félidőben két int mellett csak két FG-ra voltunk jók, nem éppen egy félelmetes támadógépezet ismérve.

ESPN-n Steve Young mondta, hogy a csapat védelmének rengeteg lyukas posztja van, pl: igazi pass rusher, és ezért TO-kat kell kierőszakolni. Ez mindíg nem fog sikerülni és akkor jönni fognak a vereségek.

Reménykedem, hogy fejlődni fog a védelem és addig is bemákolunk, igazából beST-zünk még sok ilyen győzelmet.
több mint 15 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
nah meló után végre a meccset is sikerült megnézni, korábban említett játékosok tényleg remekül játszottak.
Mondjuk a D nyelte a yardokat azért rendesen és a 3. downos védekezésünk még mindig nagyon halovány, ezen jó lenne javítani lesz most idő a hibák javítására és vissza kellene vágni a Ravensnek a tavalyi PO zakóért 😛
Amúgy senki nem említett Cunningham nevét itt a fórumon, de szerintem ő is jól játszott és aránylag sokat is volt a pályán (talán idén eddig a legtöbbet).
Edelmannal mi a helyzet, annak ellenére hogy egészséges igen kevésszer tűnik fel v. csak nekem tűnik úgy (ezen a meccsen csak a false start jutott neki)?!

több mint 15 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Proxi, én is megkaphatnám a linket?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
OFF

igen tudom, de sajna nincs nálunk a koleszban sport2...csak sport1, eurosport és digisport...

vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.Proxi
mkander
Ment PM!
Gogo! neked is ment!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
OFF

igen tudom, de sajna nincs nálunk a koleszban sport2...csak sport1, eurosport és digisport...

vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.Proxi
több mint 15 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszimkander
Most kezdődik az ismétlés a sport2-n.

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
vki tudna légyszi küldeni emailben vagy PM-ben linket a tegnapi meccshez? vmiért a tyt nem műxik 😕 köszi
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
hmm, amikor Tate bekapcsolja 40 yardnál a rakétákat az döbbenetes. Odáig megkap minden blokkot de ott legalább 3 ember mellett megy el tempóból.

Woodhead meg így folytatja, akkor elég félemetes 4-esünk lesz: Welker-Edelman-Hernandez-Woodhead. Mind a 4-en kb ugyanat a területet tudják bejátszani a lehető legváltozatosabb módon, rövid passzok, vagy futás után mindegyikük simán képes hozni a first downt. Mókás lesz így 😊
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Érdekes, én meg pont nagyon egyetértettem az NFL.com no name defense megfogalmazásával.

A védelmünkben persze akadnak kiemelkedő játékosok, akiktől papíron is sokat vár az ember (Wilfork, Mayo, Chung), de mellettük olyan játékosok meghatározóak, mint TBC, Writht, Pryor, Arrington, Guyton, McGowan, Nikovic, és alapjában véve nem mondhatjuk egyikükre sem, hogy pont ők lennének a védelem kerékkötői, vagy azt sem, hogy ezekkel a játékosokkal az NCAA karrierjük végént követően mondjuk a drafton bármi olyan történt volna, ami miatt azt várnánk tőlük, hogy egy stabil PO csapat védelmében kezdőként szerepeljenek.
több mint 15 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Nagyon kellett ez a győzelem, amikor először csak az eredményt láttam, akkor nagyon simának tűnt, így olvasva már nem annyira, de a lényeg a W.
Kutyakemény lesz a következő három meccs, remélhetőleg a csapat most lendületbe jön a bye-week ellenére, úgyhogy hajrá!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 15 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
és 3. kísérlet pontosságában(55%).El Bandi
És az milyen? Mindig a második és a negyedik közt van pontosan? 😛

(Persze tudom, hogy sikerességben csak tetszett az elírás.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 15 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Arringtonnak és Chungnak nagyon örülök. Ha még Paget sikerülne beépíteni valahogy állandóra, az kicsit helyrebillentené a lelki egyensúlyomat.
Mindenesetre a győzelem nagyon jól jött. Éljen.
több mint 15 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 863 — Patriots és Kaposvári KK fan
Borzasztó fontos és kulcs csoportgyőzelmet sikerült szereznünk.
Nagyon jót tett ez az egész csapatnak és persze nekünk szurkolóknak is. Látszott a tűz a hajtás a pályán, pálya szélén, padoknál pl Sanders is, hogy hergelte a D#. Az arcok, a tekintetek sok mindent elárultak. BB-éknek sikerült felrázni a társaságot az biztos.
Összejött minden a 2. félidőben kis túlzással, a speciális egység abszolút dominált, a Woodhead TD-nél pedig a playcalling már-már a régi szép időkre vezethető vissza.
Változatos, sikeres és kivitelezhető.
Egész meccsen fejben rendkívül ott voltak a srácok és ez nagyon jó a későbbieket nézve.
Korábban le lett írva, hogy a mekkorát fordult a világ a 2. játékrészben. Ninko, Chung, Mayo, BJGE, Ghost és a ST hatalmas dícséret, klasszis módon játszottak.
Tom 100. győzelme és rekordokat sikerült dönteni!
Tegnap nagyon jóérzés volt Pats szurkolónak és nem csak annak aki a stadionban üvöltötte, hogy Let's go Pats!!!!

A lényeg továbbra is Hajrá Pats (nem Colts, nem Fins, stb.) csak a Pats!!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 15 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Up
Patrick Chung -- The second-year safety blocks a punt, blocks a field goal and returns an interception 51 yards for a touchdown in a performance that makes him a favorite for NFL Player of the Week honors.

Rob Ninkovich -- Five-year veteran struggles early setting the edge against the run but makes up for it with two big interceptions and a sack.

Brandon Tate -- A 103-yard kickoff return for a touchdown at the start of the third quarter shifts momentum and the Patriots never look back.

Down
Jake Ingram -- Long snapper is shaky, but is bailed out by holder Zoltan Mesko.

Matt Light -- Picks up a first-quarter holding penalty which negates a big gain by tight end Aaron Hernandez.

Sebastian Vollmer -- Offensive tackle has his hands full with Cameron Wake.



Hát igen Vollmer elég homály volt, de azért második félidőre feljavult az O-line teljesítménye is.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
Meccsenkénti pontátlagban vezetjük a ligát... 😀Witchdoctor
...és szerzett TD-ban(17), és 3. kísérlet pontosságában(55%). A speciális csapatrész szerezte a legtöbb TD-t(2), valamint a védelem is ligaelső szerzett TD kategóriában(3TD)!!! 😊