Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?
Sinisa
Flores miért menne bárhová dc nek ha Pat távozása után itt is az lenne?
Márpedig Pat megy az tuti.
gordon
A Cardsnál hcként merült fel a neve, nem dcként.
valakis
Mivel fekete a lelkem.
tomi-tomi
Egy őszinte vallomás egy pats szurkoló szájából.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?
Sinisa
Flores miért menne bárhová dc nek ha Pat távozása után itt is az lenne?
Márpedig Pat megy az tuti.
gordon
A Cardsnál hcként merült fel a neve, nem dcként.
valakis
Mivel fekete a lelkem.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?
Sinisa
Flores miért menne bárhová dc nek ha Pat távozása után itt is az lenne?
Márpedig Pat megy az tuti.
gordon
A Cardsnál hcként merült fel a neve, nem dcként.

We just form a fucking wall.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?
Sinisa
Flores miért menne bárhová dc nek ha Pat távozása után itt is az lenne?
Márpedig Pat megy az tuti.
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?
Sinisa
Pozíciós edzőt koordinátori interjúra nem köteles elengedni a franchise tudtommal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
Solymi
Tuti lenne, ha vinnék a DC-t is es a backup-ot is.
De ha jol tudom erre is van szabály, hogy kit mikor es hova kötelesek elengedni es mikor lehet beinteni.
Ha jol emlékszem "felfelé" el kell mindig engedni?

Szerkesztette: Sinisa

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 9 517
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Vhol azt írták, hogy a Card Flores iránt is érdeklődik.
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
ehh van olyan érzésem,hogy elfogadja idén valamelyik HC melót 😕
De mondjuk megérdemli, mert piszok jó munkát végez és a játékosállomány és a sérülések sem feltétlen könnyítik meg a munkáját.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
Erre van valami konkrét forrás, amire alapozod?
A leírtak alapjan erősebb, mint egy megérzés. 😉
Sinisa
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...
manuszka86
Meg a Giants is.

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
Erre van valami konkrét forrás, amire alapozod?
A leírtak alapjan erősebb, mint egy megérzés. 😉
Sinisa
Állítólag a Cards is érdeklődik Patricia iránt és hívják interjúra is...

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
Erre van valami konkrét forrás, amire alapozod?
A leírtak alapjan erősebb, mint egy megérzés. 😉
Sinisa
A többi jelöltet nem érzem arra alkalmasnak amiről Quinn beszél.
Sem Vrabel sem Wilks nem olyan edző akire egy Bob Quinn (én egy kurva okos GMnek tartom akinek mindenre van konkrét terve és nem pillanatnyi elhatározás alapján dönt) feltenné a GM karrierjét.
Egyértelműen bajnoki címről beszél amit egy Patricia mentalitású edző hozhat el nekünk.
Patricia olyan kultúrából érkezhet ahol csak a győzelem elfogadható.
Ez Quinn szerint is egy olyan roster ami alkalmasabb lett volna egy komolyabb eredményre, ezért ment Caldwell. A defense oldalt kell rendbe rakni ezért nem érzem a Shurmur pletykát komolynak.
Ilyesmi. 😉

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
Erre van valami konkrét forrás, amire alapozod?
A leírtak alapjan erősebb, mint egy megérzés. 😉

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Akkor egy pár szó Patriciaról, mert nem tudom elképzelni, hogy jövőre maradna, annyira képben van a Lionsnál és már tavaly is mondogatták oda. A kapcsolat is megvan Quinn miatt.
Amióta NFl-t nézek Patriciat tartom a legjobb koordinátorunknak. Egyszerűen igazán jó alapanyag sose állt rendelkezésére (vagy a sérülések közbe szóltak), de mindig sikerült top 10 védelmet összeraknia kapott pontok alapján. Ráadásul folyamatosan fejlődött és az utolsó két évében amit csinál az nálam a hihetetlen kategória.
Points/game helyezések Patricia alatt:
2012: 9.
2013: 10.
2014: 8.
2015: 10.
2016: 1.
2017: 5.
Ez az év pedig feltette a koronát a munkájára a szememben. Ha megnézzük a védelem alapanyagát (számítva a sérüléseket is) a liga második felében kellene lenni. DE poszton Flowers leszámítva nincs komplett játékos, futás ellen mindenki más használhatatlan, egy pár sacket összehoznak a többiek, de folyamatos nyomást senki se képes gyakorolni.
A DT poszton hasonló a helyzet, a nyomás nulla, cserébe futás ellen is Brown-on kívül mindenki súlytalan (oké Guy a decemberi játékával már hoz egy szintet. )
Az LB sorban lévő kezdőjátékosok Van Noy kivételével max. cserék lennének, de Van Noy se a liga első felébe tartozik (és akkor még finoman fogalmaztam). Sokat elmond az egységről, hogy az év elején hozott Flowers, akit spec team szerepre hoztunk, milyen sok szerepet kap.
Persze cserébe a seondary alapanyagra akár elitnek is mondható, de ilyen front7el nagyon nehéz dolga van egy koordinátornak, hiszen a DB-knek a futás ellen is sokkal több dolguk van, jobban kell figyelniük és a nyomás hiánya miatt coverage-ben is nagyobb nyomás megy rájuk. De mindezek ellenére mégis összeállt egy olyan defense ami engedett pontokban nagyon jó. Mindezt úgy, hogy év eleji 4 meccses kommunikációs hibák miatt hatalmas hátrányból indultak. Ráadásul amikor kell akkor előtud lépni a defense, rendre amikor a támadók beragadnak, vagy meccs végére hozzák a jobb teljesítményt. Úgyhogy nagyon nagy respect Patricianák, szerintem nagyon alul van ő értékelve. Félek, hogy jövőre nagyon megfogjuk érezni a hiányát.

Hogy milyen HC lesz azt nehéz megmondani. Én tartom, hogy ezt mi szurkolók soha nem is fogjuk tudni jól megtippelni, mert a két pozíció annyira eltér, hogy egy jó koordinátor nem biztos, hogy jó HC lesz, illetve egy nem annyira jó koordinátorból is lehet jó HC. De annyi biztos, hogy ő olyan típus, hogy mindig fejlődni akar, elhivatott. Ugye sokat elmond róla, hogy a diplomájával is könnyen agyon kereshette volna magát, de inkább a ranglétra aljáról szépen fokozatosan felküzdte magát és a jelenlegi NFL egyik legjobb koordinátora lett.

Gondolom az utódja belülről jön Flores személyében, ő is már régóta a csapatnál van, szintén végig járta a ranglétrát, már 6 éve a védelemmel foglalkozik, hátha az ő kinevezése is jól sül el, de nagyon nehéz dolga lesz.
fodi91
Alapvetoen egyetértek Veled.
En bízom benne, hogy Matty P maradni fog, tavaly is mehetett volna, de megis maradt. Ha jol emlékszem hasonlóan nyilatkozott ezügyben, mint anno Ninko.
En jobban el tudom képzelni, hogy JMD megy.

Abban en is biztos vagyok, innen a fotelbol 😊 hogy "Malcolm, GO" Flores lenne az utód, es akkor Steve B lenne az LB coach, azaz egy lépéssel közelebb a DC pozihoz.
Sinisa
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
egyrészt ennek örülnék mert nagyon kedvelem Patriciat és a Lions is, másfelől szar lenne mert egy nagyon jó DC-t vesztenénk el vele, mindenesetre örülnék ha a kinevezés csak február negyedike után lehetne hivatalos
Cuchulain82
Csak a kiesésetek után lehet az.
A többi rajtatok múlik.

több mint 8 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Akkor egy pár szó Patriciaról, mert nem tudom elképzelni, hogy jövőre maradna, annyira képben van a Lionsnál és már tavaly is mondogatták oda. A kapcsolat is megvan Quinn miatt.
Amióta NFl-t nézek Patriciat tartom a legjobb koordinátorunknak. Egyszerűen igazán jó alapanyag sose állt rendelkezésére (vagy a sérülések közbe szóltak), de mindig sikerült top 10 védelmet összeraknia kapott pontok alapján. Ráadásul folyamatosan fejlődött és az utolsó két évében amit csinál az nálam a hihetetlen kategória.
Points/game helyezések Patricia alatt:
2012: 9.
2013: 10.
2014: 8.
2015: 10.
2016: 1.
2017: 5.
Ez az év pedig feltette a koronát a munkájára a szememben. Ha megnézzük a védelem alapanyagát (számítva a sérüléseket is) a liga második felében kellene lenni. DE poszton Flowers leszámítva nincs komplett játékos, futás ellen mindenki más használhatatlan, egy pár sacket összehoznak a többiek, de folyamatos nyomást senki se képes gyakorolni.
A DT poszton hasonló a helyzet, a nyomás nulla, cserébe futás ellen is Brown-on kívül mindenki súlytalan (oké Guy a decemberi játékával már hoz egy szintet. )
Az LB sorban lévő kezdőjátékosok Van Noy kivételével max. cserék lennének, de Van Noy se a liga első felébe tartozik (és akkor még finoman fogalmaztam). Sokat elmond az egységről, hogy az év elején hozott Flowers, akit spec team szerepre hoztunk, milyen sok szerepet kap.
Persze cserébe a seondary alapanyagra akár elitnek is mondható, de ilyen front7el nagyon nehéz dolga van egy koordinátornak, hiszen a DB-knek a futás ellen is sokkal több dolguk van, jobban kell figyelniük és a nyomás hiánya miatt coverage-ben is nagyobb nyomás megy rájuk. De mindezek ellenére mégis összeállt egy olyan defense ami engedett pontokban nagyon jó. Mindezt úgy, hogy év eleji 4 meccses kommunikációs hibák miatt hatalmas hátrányból indultak. Ráadásul amikor kell akkor előtud lépni a defense, rendre amikor a támadók beragadnak, vagy meccs végére hozzák a jobb teljesítményt. Úgyhogy nagyon nagy respect Patricianák, szerintem nagyon alul van ő értékelve. Félek, hogy jövőre nagyon megfogjuk érezni a hiányát.

Hogy milyen HC lesz azt nehéz megmondani. Én tartom, hogy ezt mi szurkolók soha nem is fogjuk tudni jól megtippelni, mert a két pozíció annyira eltér, hogy egy jó koordinátor nem biztos, hogy jó HC lesz, illetve egy nem annyira jó koordinátorból is lehet jó HC. De annyi biztos, hogy ő olyan típus, hogy mindig fejlődni akar, elhivatott. Ugye sokat elmond róla, hogy a diplomájával is könnyen agyon kereshette volna magát, de inkább a ranglétra aljáról szépen fokozatosan felküzdte magát és a jelenlegi NFL egyik legjobb koordinátora lett.

Gondolom az utódja belülről jön Flores személyében, ő is már régóta a csapatnál van, szintén végig járta a ranglétrát, már 6 éve a védelemmel foglalkozik, hátha az ő kinevezése is jól sül el, de nagyon nehéz dolga lesz.
fodi91
Alapvetoen egyetértek Veled.
En bízom benne, hogy Matty P maradni fog, tavaly is mehetett volna, de megis maradt. Ha jol emlékszem hasonlóan nyilatkozott ezügyben, mint anno Ninko.
En jobban el tudom képzelni, hogy JMD megy.

Abban en is biztos vagyok, innen a fotelbol 😊 hogy "Malcolm, GO" Flores lenne az utód, es akkor Steve B lenne az LB coach, azaz egy lépéssel közelebb a DC pozihoz.
Sinisa
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.
Bazzani
egyrészt ennek örülnék mert nagyon kedvelem Patriciat és a Lions is, másfelől szar lenne mert egy nagyon jó DC-t vesztenénk el vele, mindenesetre örülnék ha a kinevezés csak február negyedike után lehetne hivatalos
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Akkor egy pár szó Patriciaról, mert nem tudom elképzelni, hogy jövőre maradna, annyira képben van a Lionsnál és már tavaly is mondogatták oda. A kapcsolat is megvan Quinn miatt.
Amióta NFl-t nézek Patriciat tartom a legjobb koordinátorunknak. Egyszerűen igazán jó alapanyag sose állt rendelkezésére (vagy a sérülések közbe szóltak), de mindig sikerült top 10 védelmet összeraknia kapott pontok alapján. Ráadásul folyamatosan fejlődött és az utolsó két évében amit csinál az nálam a hihetetlen kategória.
Points/game helyezések Patricia alatt:
2012: 9.
2013: 10.
2014: 8.
2015: 10.
2016: 1.
2017: 5.
Ez az év pedig feltette a koronát a munkájára a szememben. Ha megnézzük a védelem alapanyagát (számítva a sérüléseket is) a liga második felében kellene lenni. DE poszton Flowers leszámítva nincs komplett játékos, futás ellen mindenki más használhatatlan, egy pár sacket összehoznak a többiek, de folyamatos nyomást senki se képes gyakorolni.
A DT poszton hasonló a helyzet, a nyomás nulla, cserébe futás ellen is Brown-on kívül mindenki súlytalan (oké Guy a decemberi játékával már hoz egy szintet. )
Az LB sorban lévő kezdőjátékosok Van Noy kivételével max. cserék lennének, de Van Noy se a liga első felébe tartozik (és akkor még finoman fogalmaztam). Sokat elmond az egységről, hogy az év elején hozott Flowers, akit spec team szerepre hoztunk, milyen sok szerepet kap.
Persze cserébe a seondary alapanyagra akár elitnek is mondható, de ilyen front7el nagyon nehéz dolga van egy koordinátornak, hiszen a DB-knek a futás ellen is sokkal több dolguk van, jobban kell figyelniük és a nyomás hiánya miatt coverage-ben is nagyobb nyomás megy rájuk. De mindezek ellenére mégis összeállt egy olyan defense ami engedett pontokban nagyon jó. Mindezt úgy, hogy év eleji 4 meccses kommunikációs hibák miatt hatalmas hátrányból indultak. Ráadásul amikor kell akkor előtud lépni a defense, rendre amikor a támadók beragadnak, vagy meccs végére hozzák a jobb teljesítményt. Úgyhogy nagyon nagy respect Patricianák, szerintem nagyon alul van ő értékelve. Félek, hogy jövőre nagyon megfogjuk érezni a hiányát.

Hogy milyen HC lesz azt nehéz megmondani. Én tartom, hogy ezt mi szurkolók soha nem is fogjuk tudni jól megtippelni, mert a két pozíció annyira eltér, hogy egy jó koordinátor nem biztos, hogy jó HC lesz, illetve egy nem annyira jó koordinátorból is lehet jó HC. De annyi biztos, hogy ő olyan típus, hogy mindig fejlődni akar, elhivatott. Ugye sokat elmond róla, hogy a diplomájával is könnyen agyon kereshette volna magát, de inkább a ranglétra aljáról szépen fokozatosan felküzdte magát és a jelenlegi NFL egyik legjobb koordinátora lett.

Gondolom az utódja belülről jön Flores személyében, ő is már régóta a csapatnál van, szintén végig járta a ranglétrát, már 6 éve a védelemmel foglalkozik, hátha az ő kinevezése is jól sül el, de nagyon nehéz dolga lesz.
fodi91
Alapvetoen egyetértek Veled.
En bízom benne, hogy Matty P maradni fog, tavaly is mehetett volna, de megis maradt. Ha jol emlékszem hasonlóan nyilatkozott ezügyben, mint anno Ninko.
En jobban el tudom képzelni, hogy JMD megy.

Abban en is biztos vagyok, innen a fotelbol 😊 hogy "Malcolm, GO" Flores lenne az utód, es akkor Steve B lenne az LB coach, azaz egy lépéssel közelebb a DC pozihoz.
Sinisa
Én 99%-ra biztos vagyok benne, hogy Patricia Lions HC lesz. Szerintem ez már le van zsírozva.

több mint 8 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Akkor egy pár szó Patriciaról, mert nem tudom elképzelni, hogy jövőre maradna, annyira képben van a Lionsnál és már tavaly is mondogatták oda. A kapcsolat is megvan Quinn miatt.
Amióta NFl-t nézek Patriciat tartom a legjobb koordinátorunknak. Egyszerűen igazán jó alapanyag sose állt rendelkezésére (vagy a sérülések közbe szóltak), de mindig sikerült top 10 védelmet összeraknia kapott pontok alapján. Ráadásul folyamatosan fejlődött és az utolsó két évében amit csinál az nálam a hihetetlen kategória.
Points/game helyezések Patricia alatt:
2012: 9.
2013: 10.
2014: 8.
2015: 10.
2016: 1.
2017: 5.
Ez az év pedig feltette a koronát a munkájára a szememben. Ha megnézzük a védelem alapanyagát (számítva a sérüléseket is) a liga második felében kellene lenni. DE poszton Flowers leszámítva nincs komplett játékos, futás ellen mindenki más használhatatlan, egy pár sacket összehoznak a többiek, de folyamatos nyomást senki se képes gyakorolni.
A DT poszton hasonló a helyzet, a nyomás nulla, cserébe futás ellen is Brown-on kívül mindenki súlytalan (oké Guy a decemberi játékával már hoz egy szintet. )
Az LB sorban lévő kezdőjátékosok Van Noy kivételével max. cserék lennének, de Van Noy se a liga első felébe tartozik (és akkor még finoman fogalmaztam). Sokat elmond az egységről, hogy az év elején hozott Flowers, akit spec team szerepre hoztunk, milyen sok szerepet kap.
Persze cserébe a seondary alapanyagra akár elitnek is mondható, de ilyen front7el nagyon nehéz dolga van egy koordinátornak, hiszen a DB-knek a futás ellen is sokkal több dolguk van, jobban kell figyelniük és a nyomás hiánya miatt coverage-ben is nagyobb nyomás megy rájuk. De mindezek ellenére mégis összeállt egy olyan defense ami engedett pontokban nagyon jó. Mindezt úgy, hogy év eleji 4 meccses kommunikációs hibák miatt hatalmas hátrányból indultak. Ráadásul amikor kell akkor előtud lépni a defense, rendre amikor a támadók beragadnak, vagy meccs végére hozzák a jobb teljesítményt. Úgyhogy nagyon nagy respect Patricianák, szerintem nagyon alul van ő értékelve. Félek, hogy jövőre nagyon megfogjuk érezni a hiányát.

Hogy milyen HC lesz azt nehéz megmondani. Én tartom, hogy ezt mi szurkolók soha nem is fogjuk tudni jól megtippelni, mert a két pozíció annyira eltér, hogy egy jó koordinátor nem biztos, hogy jó HC lesz, illetve egy nem annyira jó koordinátorból is lehet jó HC. De annyi biztos, hogy ő olyan típus, hogy mindig fejlődni akar, elhivatott. Ugye sokat elmond róla, hogy a diplomájával is könnyen agyon kereshette volna magát, de inkább a ranglétra aljáról szépen fokozatosan felküzdte magát és a jelenlegi NFL egyik legjobb koordinátora lett.

Gondolom az utódja belülről jön Flores személyében, ő is már régóta a csapatnál van, szintén végig járta a ranglétrát, már 6 éve a védelemmel foglalkozik, hátha az ő kinevezése is jól sül el, de nagyon nehéz dolga lesz.
fodi91
Alapvetoen egyetértek Veled.
En bízom benne, hogy Matty P maradni fog, tavaly is mehetett volna, de megis maradt. Ha jol emlékszem hasonlóan nyilatkozott ezügyben, mint anno Ninko.
En jobban el tudom képzelni, hogy JMD megy.

Abban en is biztos vagyok, innen a fotelbol 😊 hogy "Malcolm, GO" Flores lenne az utód, es akkor Steve B lenne az LB coach, azaz egy lépéssel közelebb a DC pozihoz.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 8 éve
fodi91 196
Akkor egy pár szó Patriciaról, mert nem tudom elképzelni, hogy jövőre maradna, annyira képben van a Lionsnál és már tavaly is mondogatták oda. A kapcsolat is megvan Quinn miatt.
Amióta NFl-t nézek Patriciat tartom a legjobb koordinátorunknak. Egyszerűen igazán jó alapanyag sose állt rendelkezésére (vagy a sérülések közbe szóltak), de mindig sikerült top 10 védelmet összeraknia kapott pontok alapján. Ráadásul folyamatosan fejlődött és az utolsó két évében amit csinál az nálam a hihetetlen kategória.
Points/game helyezések Patricia alatt:
2012: 9.
2013: 10.
2014: 8.
2015: 10.
2016: 1.
2017: 5.
Ez az év pedig feltette a koronát a munkájára a szememben. Ha megnézzük a védelem alapanyagát (számítva a sérüléseket is) a liga második felében kellene lenni. DE poszton Flowers leszámítva nincs komplett játékos, futás ellen mindenki más használhatatlan, egy pár sacket összehoznak a többiek, de folyamatos nyomást senki se képes gyakorolni.
A DT poszton hasonló a helyzet, a nyomás nulla, cserébe futás ellen is Brown-on kívül mindenki súlytalan (oké Guy a decemberi játékával már hoz egy szintet. )
Az LB sorban lévő kezdőjátékosok Van Noy kivételével max. cserék lennének, de Van Noy se a liga első felébe tartozik (és akkor még finoman fogalmaztam). Sokat elmond az egységről, hogy az év elején hozott Flowers, akit spec team szerepre hoztunk, milyen sok szerepet kap.
Persze cserébe a seondary alapanyagra akár elitnek is mondható, de ilyen front7el nagyon nehéz dolga van egy koordinátornak, hiszen a DB-knek a futás ellen is sokkal több dolguk van, jobban kell figyelniük és a nyomás hiánya miatt coverage-ben is nagyobb nyomás megy rájuk. De mindezek ellenére mégis összeállt egy olyan defense ami engedett pontokban nagyon jó. Mindezt úgy, hogy év eleji 4 meccses kommunikációs hibák miatt hatalmas hátrányból indultak. Ráadásul amikor kell akkor előtud lépni a defense, rendre amikor a támadók beragadnak, vagy meccs végére hozzák a jobb teljesítményt. Úgyhogy nagyon nagy respect Patricianák, szerintem nagyon alul van ő értékelve. Félek, hogy jövőre nagyon megfogjuk érezni a hiányát.

Hogy milyen HC lesz azt nehéz megmondani. Én tartom, hogy ezt mi szurkolók soha nem is fogjuk tudni jól megtippelni, mert a két pozíció annyira eltér, hogy egy jó koordinátor nem biztos, hogy jó HC lesz, illetve egy nem annyira jó koordinátorból is lehet jó HC. De annyi biztos, hogy ő olyan típus, hogy mindig fejlődni akar, elhivatott. Ugye sokat elmond róla, hogy a diplomájával is könnyen agyon kereshette volna magát, de inkább a ranglétra aljáról szépen fokozatosan felküzdte magát és a jelenlegi NFL egyik legjobb koordinátora lett.

Gondolom az utódja belülről jön Flores személyében, ő is már régóta a csapatnál van, szintén végig járta a ranglétrát, már 6 éve a védelemmel foglalkozik, hátha az ő kinevezése is jól sül el, de nagyon nehéz dolga lesz.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Vagy lehet, hogy egyszerűen nem volt igazad. Ááááh, az nem lehet...

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lehetne egy picit még flegmábban is tolni ezt, csak nem lenne könnyű 😀

több mint 8 éve
ötös műhold New England Patriots 333
Én a legtöbbeteknél már sokkal régebben netezem, vitázom, blogolok, csinálok mindenfélét a neten, amit csak el lehet képzelni. A többségetek még valószínűleg pelenkába kakált, amikor kezdtem ezt a műfajt. Ezért kb. mindent, és mindenfélét láttam már, ami itt (a neten) előfordul. De ilyen értetlen társaságot keveset. Mondom ezt nem megrovóan, nem is rosszindulattal, csak tárgyszerűen. Minden szavamat félreértik, amit csak félre lehet érteni. És a szavak már csak ilyenek ugye... másik szavakkal lehet őket támadni. Belekötnek még a száraz fába is. A fenének van kedve itt (is) akadémiai székfoglaló alaposságú értekezéseket írni. Leírtam az elképzeléseimet, a jóslásaimat, az "érzéseimet". És nem arról van szó, hogy nem tudnám őket megvédeni, hanem arról, hogy minek? Arról, hogy melyik év csapata a "meggyőzőbb"? Nekem ennek az évnek a csapata az (még Minitron nélkül is). De ezt részletezni, hogy pontosan miért, melyik játékosok miatt van így,,,? Akinek 2 anyja volt, csinálja az egy ilyen közegben.
több mint 8 éve
fodi91 196
Úgyhogy, ez kiváltképpen a "most vagy soha" év.
ötös műhold
Ez a most vagy soha szöveg szerintem nagyon nem illik ide. Ez kb. úgy hangzik, mintha már évek óta nem nyertünk volna semmit, pedig az elmúlt 3 évből kétszer is miénk lett a Super Bowl trófea.
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 066 — nabege2@yahoo.com
Eddig úgy alakul, ahogy, és amit az idény elején gondoltam: reményem szerint, ennél simább utunk a SB-ba nem mostanában volt, és lesz. Az idény elején főleg azért gondoltam ezt, mert a papírforma szerint elképesztően erősnek tűnt az offense. Még az után is, hogy Minitron mindjárt az elején kiesett. Aztán, ahogy alakult az idény, már nem tűnt annyira elképesztően erősnek a csapat (csak erősnek). Viszont akkor meg azért gondoltam a fentit, mert 1. a konkurenseink keresztbe-kasul verték egymást, és 2. a nagy örökös konkurenseink, vagy mumusaink (Seattle, Giants, Baltimore, Denver, Green Bay) gyengélkedtek, olyannyira, hogy végül be sem jutottak a rájátszásba. Mikor lesz legközelebb ilyen "alkalmunk"? Persze egy egyenes kieséses rendszerben egy meccsen bármi beüthet, de ez most nagy esély... A Steelers majd nyilván bosszút akar állni, a múltkoriért de ha otthon nem tudjuk őket megverni, akkor nem is érdemlünk SB-t. Úgyhogy, ez kiváltképpen a "most vagy soha" év.
ötös műhold
Jah, csak éppen az előző években a PO-ra egy meggyőzőbb csapat jutott be. Lehet én vagyok egy picit szkeptikusabb, de meccsen belül olyan leolvadásokra vagyunk képesek, hogy ihaj. A védelmet már lenyeltem, de az O is, van olyan, hogy negyedekre eltűnjön, ami akkor bosszant igazán amikor utána meg 5 drive-ból 3 perc alatt átrobogunk a pályán😊
Alapban igen mi vagyunk az esélyesek a Steelerssel az AFC döntőre, de a többi csapaton már nincs teher, innentől kezdve kimennek és játszanak egy jót, ami nagyon veszélyessé teszi őket!
Bills: már kiestek, de akkor jött Dalton és PO-ba repítette őket, ellenünk vért innának, csoport rivális, nem egyszerű
KC: a gödör aljáról jöttek vissza, kezdenek formába lendülni
JAX: a meglepetés csapat 0 PO rutinnal, de ha a légvédelem beindul, talán szét lehet őket futni
PIT: mekkora bizonyítási vágy lehet bennünk az alapszakasz meccs és pluszban Harrison miatt
Talán egyedül a Titans tűnik tutira verhetőnek, bennük nem látom a potenciált amiért verhetnének bennünket.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Eddig úgy alakul, ahogy, és amit az idény elején gondoltam: reményem szerint, ennél simább utunk a SB-ba nem mostanában volt, és lesz. Az idény elején főleg azért gondoltam ezt, mert a papírforma szerint elképesztően erősnek tűnt az offense. Még az után is, hogy Minitron mindjárt az elején kiesett. Aztán, ahogy alakult az idény, már nem tűnt annyira elképesztően erősnek a csapat (csak erősnek). Viszont akkor meg azért gondoltam a fentit, mert 1. a konkurenseink keresztbe-kasul verték egymást, és 2. a nagy örökös konkurenseink, vagy mumusaink (Seattle, Giants, Baltimore, Denver, Green Bay) gyengélkedtek, olyannyira, hogy végül be sem jutottak a rájátszásba. Mikor lesz legközelebb ilyen "alkalmunk"? Persze egy egyenes kieséses rendszerben egy meccsen bármi beüthet, de ez most nagy esély... A Steelers majd nyilván bosszút akar állni, a múltkoriért de ha otthon nem tudjuk őket megverni, akkor nem is érdemlünk SB-t. Úgyhogy, ez kiváltképpen a "most vagy soha" év.
ötös műhold
Tavaly mivel volt másabb?
Sem Baltimore, sem Denver, sem Jets, sem a többi. A szokásos Texans és a kedvező matchuppal bíró Steelers. Szerintem a tavalyi volt viszonylag sima. Persze nem bánnám, ha megint bejutnánk a döntőbe és megint nyernénk, csak szerintem az előző idénybeli menetrendet valamiért méltatlanul nem veszed figyelembe ezeknél a gondolataidnál most már sorozatban 😊

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
NFL Network's Ian Rapoport reports the Lions are expected to interview Patriots DC Matt Patricia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
polonic New England Patriots 444 — Patriots fan
A Gronkos nem gondoltam, hogy lesz magyarul.
polonic
Pedig ha valahol van piaca, az pont Magyarország, tekintve, hogy az itteni szurkolók 50 százaléka a Patsnek szurkol 😊
Wyatt
Jogos. Bele sem gondoltam.

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one