New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Richard Shermant állítólag el akarja cserélni a Hawks. Az újságírós balhéja után berágott rá a GM, nincs a szíve csücskében. Egy megfelelő ajánlat esetén megválnának tőle..Legalábbis ez az aktuális pletyka.
Ha megy Butler (s erre több, mint nagy a sansz), s visszakapjuk érte az 1/32-t, azzal lehetne egy üzletet kötni Shermanért .Most lenne rá pénzünk is. Elvileg.. Gilmore-Sherman CB duó pedig nem lenne rossz. De valószínűleg bilibe lóg a kezem. 😀
kyobalu
"De valószínűleg bilibe lóg a kezem."
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Richard Shermant állítólag el akarja cserélni a Hawks. Az újságírós balhéja után berágott rá a GM, nincs a szíve csücskében. Egy megfelelő ajánlat esetén megválnának tőle..Legalábbis ez az aktuális pletyka.
Ha megy Butler (s erre több, mint nagy a sansz), s visszakapjuk érte az 1/32-t, azzal lehetne egy üzletet kötni Shermanért .Most lenne rá pénzünk is. Elvileg.. Gilmore-Sherman CB duó pedig nem lenne rossz. De valószínűleg bilibe lóg a kezem. 😀
kyobalu
És mellé küld a Hawks egy második kört. Azt odaadjátok JimmyG-vel a Texansnak a kiöregedő Wattért, plusz egy hatodik körért. Ezt továbbkülditek Amendolával karöltve a Steelershez akik készséggel elengedik Bellt. Goodell rájön, hogy Bradynek volt igaza és nem tudott a labdákról ezért ad elnézésként egy első kört amit szépen elfogad a Browns Thomasért. Remélem nem hagytam ki semmit 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 037 — nabege2@yahoo.com
Gilmore-Sherman CB duó pedig nem lenne rossz. De valószínűleg bilibe lóg a kezem. 😀
kyobalu
Csodálom, hogy nem jelent meg Bazza és küldte el a topicot melegebb éghajlatra😊
Még mondjuk jöhetne Watt és akkor elégedett lennék😊
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Richard Shermant állítólag el akarja cserélni a Hawks. Az újságírós balhéja után berágott rá a GM, nincs a szíve csücskében. Egy megfelelő ajánlat esetén megválnának tőle..Legalábbis ez az aktuális pletyka.
Ha megy Butler (s erre több, mint nagy a sansz), s visszakapjuk érte az 1/32-t, azzal lehetne egy üzletet kötni Shermanért .Most lenne rá pénzünk is. Elvileg.. Gilmore-Sherman CB duó pedig nem lenne rossz. De valószínűleg bilibe lóg a kezem. 😀

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
 twitter.com/DougKyed/status/842522179107504129
Gogo
Szerintem ez eddig is nyilvánvaló volt, hogy nem fogjuk érte a 11.-et odaadni.
A legvalószínűbb szerintem az lesz, hogy aláírja a tendert és visszaküldjük nektek a 32.-et.


több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
 twitter.com/DougKyed/status/842522179107504129

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem szép ilyen hírre hazajönni, de akkor majd húzunk egy pöpec kis CB-t, az van sok jó idén, meg legalább mégis lesz pickünk

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Sajnos ezt már vehetjük biztosra még ha jelen pillanatban még nincsen is megegyezés... 😕

Mike Reiss írt ma egy érdekes dolgot ezzel kapcsolatban...
Hogy a tavalyi megszakadt tárgyalások után furcsa hogy egyáltalán nem is volt szó Butler hosszabításáról idén...
Mintha valami más lenne a háttérben...
Valami személyes Butlerrel kapcsolatban...

Persze ő is csak találgat, de az biztos hogy Butler teljesítménye alapján legalább tárgyalásoknak lenniük kellett volna még ha "elvileg" nagy különbségek is vannak az igényeket illetően...
Ha kísérletet sem teszünk rá már az is mond valamit...
Mintha "valamiért" lemondtak volna róla BB-ék...

Nekem hiányozni fog és sok sikert kívánok neki a Saints-ben, mert sokat tett a csapatért és öröm volt nézni a játékát, a tüzet ahogy játssza ezt a játékot...
Castleai01
Ha Butlerrel lenne magatartásbeli probléma akkor arról már azért még tőlünk is szivárgott volna már ki valami. Az én teóriám inkább az, hogy Butler ügynöke valamit nagyon elszúrt tavaly és BB olyan fapofával állt fel a tárgyalóasztaltól akkor, hogy ez nem is esett le neki csak most. Minden report arról szól, hogy nagyon közel volt a megegyezés tavaly, lehet hogy az ügynök az utolsó pillanatban állt elő valami irreális követeléssel és ez betette a kiskaput az öregnél. Van ugye néhány forrás arról is, hogy 'asked for the moon' ez esetleg ebből eredhet. Márpedig van arról sztori, hogy került már feketelistára BB-nél játékosügynök akivel nem állt később szóba senki kapcsán...

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Allen is trade keretében érkezett

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Sajnos ezt már vehetjük biztosra még ha jelen pillanatban még nincsen is megegyezés... 😕

Mike Reiss írt ma egy érdekes dolgot ezzel kapcsolatban...
Hogy a tavalyi megszakadt tárgyalások után furcsa hogy egyáltalán nem is volt szó Butler hosszabításáról idén...
Mintha valami más lenne a háttérben...
Valami személyes Butlerrel kapcsolatban...

Persze ő is csak találgat, de az biztos hogy Butler teljesítménye alapján legalább tárgyalásoknak lenniük kellett volna még ha "elvileg" nagy különbségek is vannak az igényeket illetően...
Ha kísérletet sem teszünk rá már az is mond valamit...
Mintha "valamiért" lemondtak volna róla BB-ék...

Nekem hiányozni fog és sok sikert kívánok neki a Saints-ben, mert sokat tett a csapatért és öröm volt nézni a játékát, a tüzet ahogy játssza ezt a játékot...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 832 — !SuPeR6BoWL!
 twitter.com/PardonMyTake/status/842450395251265537
ervinator
Nyemá....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
 twitter.com/PardonMyTake/status/842450395251265537
ervinator
Ez nem fake? Amúgy akkor ez azt jelenti, hogy Butler aláírta a tendert?
Burkus
Lehet fake, viszont retweetelte az a csávó aki a capet számolja, így akár igaz is lehet. Tender aláírásáról én még nem olvastam semmit, de lehet, hogy a 2 csapat már megegyezett az árban.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 twitter.com/PardonMyTake/status/842450395251265537
ervinator
Ez nem fake? Amúgy akkor ez azt jelenti, hogy Butler aláírta a tendert?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
 twitter.com/PardonMyTake/status/842450395251265537

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...
Maniac84
Külső szemlélőként úgy tűntök mint a milliomos szülők gyereke akinek mindene megvan mégsem elégedett és elveszi a szegény gyerekektől is a játékukat.
Na nehogymán azok jól érezzék magukat a kurvaistenit.
Olyan ez mint amikor a Bayern drukker elégedetlenkedik egy döntetlen után amikor már októberben megnyerték a szeptemberben induló bajnokságot.
Bazzani
így az vélekedik, aki kb januárban kezdte el követni az NFL-t, eddig azért többet néztem ki belőled...

baromi demagóg a hasonlat és ráadásul köszönő viszonyban sincs a valósággal... azért a Bayern fölényét egy lapon említeni a Pats-ével elég megmosolyogtató, ajánlom nézd át a két csapat milyen bevételi és fizetési különbözetekkel rendelkezik a riválisaihoz képest

végre jól dolgozik a Lions FO (köszönd meg BB-nek 😛 ), nincs miért panaszkodni, most marad a "Pats már márciusban unalmassá tette a szezont" mantra?

húúú de hosszú lesz ez az offseason 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk úgy könnyű nektek, hogy nálatok van minden idők legjobb vezetőedzője és minden idők legnagyobb irányítója😊. A két legfontosabb poszt egy nfl csapatnál. Azért még korai inni előre a medve bőrére, a draft még sikerülhet rosszul, mert ránézésre az igazolásokat nem sikerült elbaltáznotok😊.
pfefe8
Szoktam olvasgatni a Steelers topikot, nekem úgy tűnt eddig, hogy a Tomlin-BigBen páros minden idők legjobbja. A Patsnél csak a rendszer miatt tűnnek a valóságosnál sokkal jobbnak az emberek.
Jelen állás szerint legfeljebb 3. kör elején húzhat BB egy hátsó körös safety-t, ahogy az utóbbi három-négy évben szokta. De lassan rájövünk, hogy ez amolyan kabalaféleség, kétszer bejött.
Nem iszunk a medve bőrére, Bazza csak próbál minket délibábos álmokba ringatni. Viszont mi már az első előszezon meccs harmadik percében tudni fogjuk, hogy úgy szar az egész, ahogy van.
😊
tomi-tomi
Tisztelni kell a hagyomanyokat 😀 ha ez kell ahhoz, hogy mukodjon a csapat, akkor sokszor le kell irni ut kozben. Ilyen onfelaldozo az egyszeri szurkolo 😀

több mint 7 éve
polo62 New England Patriots 22
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...
Maniac84
Külső szemlélőként úgy tűntök mint a milliomos szülők gyereke akinek mindene megvan mégsem elégedett és elveszi a szegény gyerekektől is a játékukat.
Na nehogymán azok jól érezzék magukat a kurvaistenit.
Olyan ez mint amikor a Bayern drukker elégedetlenkedik egy döntetlen után amikor már októberben megnyerték a szeptemberben induló bajnokságot.
Bazzani
Elnézést, hogy a Pats-es csapattopikban van élet és felvetjük, hogy kit látnánk még szívesen nálunk mivel van még bőven pénz és nyilvánvaló, hogy lesz még érkező. Ha meg még emellett a HT visszaigazolás óta minden második hsz-ben leírjuk, hogy ez már eddig is nagyon tetszetős akkor ez nyilván azt jelenti, hogy elkényeztetett gyerek módjára elégedetlenkedünk.

Nem mondom, hogy nincsenek olyan szurkolóink akik már a PS-ben szeretik temetni a csapatot, de azért az ebből kialakult prekoncepciót nem kéne mindenre ráhúzni és néha lehet szöveget értelmezve is olvasni.
Maniac84
szerintem egyáltalán nem volt rossz szándék abban, amit írt, ráadásul van is benne igazság, mert a csapat az elmúlt jó pár évben úgy elkényeztette a szurkolókat, hogy a legjobba is van, aki beleköt.
több mint 7 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Mondjuk úgy könnyű nektek, hogy nálatok van minden idők legjobb vezetőedzője és minden idők legnagyobb irányítója😊. A két legfontosabb poszt egy nfl csapatnál. Azért még korai inni előre a medve bőrére, a draft még sikerülhet rosszul, mert ránézésre az igazolásokat nem sikerült elbaltáznotok😊.
pfefe8
Szoktam olvasgatni a Steelers topikot, nekem úgy tűnt eddig, hogy a Tomlin-BigBen páros minden idők legjobbja. A Patsnél csak a rendszer miatt tűnnek a valóságosnál sokkal jobbnak az emberek.
Jelen állás szerint legfeljebb 3. kör elején húzhat BB egy hátsó körös safety-t, ahogy az utóbbi három-négy évben szokta. De lassan rájövünk, hogy ez amolyan kabalaféleség, kétszer bejött.
Nem iszunk a medve bőrére, Bazza csak próbál minket délibábos álmokba ringatni. Viszont mi már az első előszezon meccs harmadik percében tudni fogjuk, hogy úgy szar az egész, ahogy van.
😊
tomi-tomi
Én sosem mondtam ilyet a Tomlin-Bigben párosról, még csak nem is gondoltam😊. Amúgy még a Browns-t lehúzhatjátok egy első körrel Garoppolóért😊. Akkor majd kiderül mekkora király a gyerek egy másik csapatnál😊.

Steelers fan
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...
Maniac84
Külső szemlélőként úgy tűntök mint a milliomos szülők gyereke akinek mindene megvan mégsem elégedett és elveszi a szegény gyerekektől is a játékukat.
Na nehogymán azok jól érezzék magukat a kurvaistenit.
Olyan ez mint amikor a Bayern drukker elégedetlenkedik egy döntetlen után amikor már októberben megnyerték a szeptemberben induló bajnokságot.
Bazzani
Elnézést, hogy a Pats-es csapattopikban van élet és felvetjük, hogy kit látnánk még szívesen nálunk mivel van még bőven pénz és nyilvánvaló, hogy lesz még érkező. Ha meg még emellett a HT visszaigazolás óta minden második hsz-ben leírjuk, hogy ez már eddig is nagyon tetszetős akkor ez nyilván azt jelenti, hogy elkényeztetett gyerek módjára elégedetlenkedünk.

Nem mondom, hogy nincsenek olyan szurkolóink akik már a PS-ben szeretik temetni a csapatot, de azért az ebből kialakult prekoncepciót nem kéne mindenre ráhúzni és néha lehet szöveget értelmezve is olvasni.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Az SB nem volt elég izgalmas? 😉
Off
Grat az aláírásodhoz, nagyon ott van.
Boston
Matthew99 és Bob Quinn kellett hozzá.
Én csak élvezem a helyzetet mert ilyet még nem láttam nálunk. 😀

Szerkesztette: Bazzani

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
New Patriots salary cap space number which accounts for EVERYONE (signed and tendered) is $27,473,351. Yes, everyone also means Dont'a.

This is wild. Patriots can still go out and sign whoever they want.
Or extend any RFA on the roster who might be in a contract dispute.😀
triangle
Dola paycut? DMC, Solder kiterjesztés és fel is megy ez 35re😊
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...
Maniac84
Külső szemlélőként úgy tűntök mint a milliomos szülők gyereke akinek mindene megvan mégsem elégedett és elveszi a szegény gyerekektől is a játékukat.
Na nehogymán azok jól érezzék magukat a kurvaistenit.
Olyan ez mint amikor a Bayern drukker elégedetlenkedik egy döntetlen után amikor már októberben megnyerték a szeptemberben induló bajnokságot.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mondjuk úgy könnyű nektek, hogy nálatok van minden idők legjobb vezetőedzője és minden idők legnagyobb irányítója😊. A két legfontosabb poszt egy nfl csapatnál. Azért még korai inni előre a medve bőrére, a draft még sikerülhet rosszul, mert ránézésre az igazolásokat nem sikerült elbaltáznotok😊.
pfefe8
Szoktam olvasgatni a Steelers topikot, nekem úgy tűnt eddig, hogy a Tomlin-BigBen páros minden idők legjobbja. A Patsnél csak a rendszer miatt tűnnek a valóságosnál sokkal jobbnak az emberek.
Jelen állás szerint legfeljebb 3. kör elején húzhat BB egy hátsó körös safety-t, ahogy az utóbbi három-négy évben szokta. De lassan rájövünk, hogy ez amolyan kabalaféleség, kétszer bejött.
Nem iszunk a medve bőrére, Bazza csak próbál minket délibábos álmokba ringatni. Viszont mi már az első előszezon meccs harmadik percében tudni fogjuk, hogy úgy szar az egész, ahogy van.
😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...
Maniac84
Mondjuk úgy könnyű nektek, hogy nálatok van minden idők legjobb vezetőedzője és minden idők legnagyobb irányítója😊. A két legfontosabb poszt egy nfl csapatnál. Azért még korai inni előre a medve bőrére, a draft még sikerülhet rosszul, mert ránézésre az igazolásokat nem sikerült elbaltáznotok😊.

Steelers fan
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
AHÁ!!! Köszi az infót!
Attila Pál
Én még egy Zach Brown-t azért el tudnék viselni az LB sorunkban, cap space-ünk még mindig van bőven... Nagyon elkényeztetett eddig ez az offseason, ha még ez is teljesülne... 😊
Maniac84
Annyira szeretem, hogy nem vagytok telhetetlenek. 😊
Már kb így is halálbiztos az AFC győzelem de kell még az erősítés.

Nektek nem jó ha nagyon néha egy kicsit van izgalom is a meccsen?
Bazzani
Szóval hiába van még egy rakat pénzünk ne hozzunk senkit, mert annyival jobbak vagyunk, hogy csak így lesz ez fair az egyébként ugyanabban a rendszerben és ugyanakkora keretből gazdálkodó többi csapattal szemben. Komolyan?

Nehogy már elnézést kelljen kérni azért mert a többi csapat túlnyomó részénél ennyivel jobb az FO-nk. Lefutott szezon meg nincsen a sportban, pláne nem az NFL-ben...