New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Szerintetek van e olyan az edzői stábban akit egy esetleges HC kinevezéskor Patricia vagy McDaniels magával vihet OC vagy DC posztra?Scarnecchia-t emlegették mint Patricia OC, de szerintem ő már a háta közepére sem kívánná az egészet és BB-n kívül másnak már semmilyen pozícióban nem dolgozna. A koráról nem is beszélve.
több mint 8 éve
BB-ék még az előszezonban játszott detroiti meccs alkalmával találkoztak azzal az edzővel, aki elsőként adott Belichicknek teljes körű állást az NFL-benwww.youtube.com/watch?v=8T6Pv7CuWx0

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Ma hajnalban, a Celtics meccsen, nem a Superbowl-on... 😉Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛Bár elmentem volna én is 😀
Castleai01
nnnorbert
"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛Bár elmentem volna én is 😀
Castleai01
több mint 8 éve
CSAK hülyéskedett!Nem ugrott itt senki semmire. Tudom, hogy a "Celtics" ebben a kontextusban a kosárlabda csapatot jelenti. Éppen ezért hülyeség, amit írt.Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:Kis off:Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊
bogec7
De lehet, hogy csak bosszantásul írta. Úgy érthető lenne.
ötös műhold
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
Nem ugrott itt senki semmire. Tudom, hogy a "Celtics" ebben a kontextusban a kosárlabda csapatot jelenti. Éppen ezért hülyeség, amit írt.Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:Kis off:Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊
bogec7
De lehet, hogy csak bosszantásul írta. Úgy érthető lenne.
több mint 8 éve
Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛
"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:Kis off:Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊
...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
Kis off:Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
több mint 8 éve
Kis off:A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
több mint 8 éve
Ja vilagos, elhiszem, csak a Gronk-konyvnel abba is hagytam 😀Én a Belichick and Brady-t olvasom éppen. Kb. a 150. oldalnál járok, de mindenkinek tudom ajánlani.
Wyatt
Nem egy szépirodalmi remekmű (néha úgy érzem, h a szerző kicsit csapong ill. gyorsan vált a témák között és nincs teljesen jól tagolva), de nagyon jól lehet nosztalgiázni arról, h hogyan is indult az egész Dynasty- feeling 2001-ben és megy végig a sztorin.
Rengeteg korábbi játékos nyilatkozatából idéz, nagyon jól festi le, h mikor hogyan állt hozzá a média Belichickhez, Brady-hez és a Pats-hez és mikor milyen légkör vette őket körül.
Úgyh aki szeretné a régi szép emlékeket felidézni és kicsit alaposabban is belemenni dolgokba, amiket mi nem annyira láttunk/láthattunk/érezhettünk át, annak érdemes elolvasnia.
több mint 8 éve
direkt nem írtam bele spoiler-tazoknak próbáltam összefoglalót írni, akik vacilláltak megvegyék-e, és mégis milyen plusz információra számíthatnak a könyvből

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Na ezt a hsz-t majd akkor olvasom el, ha lesz időm a végére jutni valamikor a könyvnek 😀Addig is 😮

több mint 8 éve
Én is kivégeztem a Gronk könyvetMinden olyan embernek különösen ajánlom, aki annyival elintézi a srácot, hogy "ilyen méretekkel könnyű"...
Van benne jó, vicces, gronkos és totálisan abszurd (hamburgeres) történet, de nem meglepő módon tényleg csakis a saját történetére koncentrál. Aki azt várja, hogy magáról a csapatról bármi extrát tud meg az csalódni fog. Nincsen csapattársakról, edzőkről öltözői vagy pályán kívüli sztorik. Ha szezon van akkor futball, ha nincs NFL akkor meg haverokkal buli, ha éppen nem sérüléssel bajlódik. A legtöbb csapattárs csak említés erejéig szerepel benne, Brady és Belichick nyilván többször előkerül, de semmi olyat nem oszt meg amit ne tudna már most egy átlag drukker.
Viszont jól bemutatja a középiskola-egyetem-NFL útvonalon szembejövő nehézségek és döntési szituációkat. A sérüléseit és fájdalmait is elég részletesen kivesézi, szörnyű is belegondolni mennyi fájdalommal kellet megküzdenie és hányszor került veszélybe az egész pályafutása.
Egyébként a meccsek (saját szemszögéből) kulcspillanatait jól bemutatja, én olvasás közben visszakerestem ezeket a jeleneteket youtube-on, szinte csak NFL-esek vannak fent, de sokat hozzáadott az élményhez, meg egy kis nosztalgiának sem volt rossz (bár furcsálltam, hogy a Denver elleni egykezese pl szóba sem került)
Szóval minden olyan embernek ajánlom, aki a bulizós, focizós nagyra nőtt gyerek mögé akar egy kicsit bepillantani
UI.:
ha már múltkor szóba jött a "csapatérdek mindenek felett" elv, akkor hozzá lehetne tenni a "nem a rekordok számítanak hanem a W" elvet is, amit például Gronk esetében is felrúgtak az edzők mikor engedték, hogy egy megnyert meccsen rámenjen az all-time rekordra. bizonyos esetekben tehetnek kivételt
egyébkéntis megnézném azt a játékost aki elkezdi verni az asztalt, hogy Brady marasztalása miatt sérült a "csapatérdek mindenek felett" elv, így ő x millióval többet követel magának 😀 😀

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
OFF:Lett egy felesleges karácsonyi ajándék, ha valakit érdekel akkor biztos megtudunk egyezni:
europe.nflshop.com/stores/nfl/en/product/new-england-patriots-boycut-tri-t-shirt---womens/193120
több mint 8 éve
twitter.com/ezlazar/status/946084356568895489

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
A Bengalsban egyébként SLB-t játszott 4-3-ban emlékeim szerint 😊Tökmindegy, akkor még tudott valamennyire futni. 😊 Most már az is ajándék lesz, ha bemelegítésnél nem szakad izom, mert akkor a meccsen rá tud dőlni a guard-ra.
empty taxi
"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
A Bengalsban egyébként SLB-t játszott 4-3-ban emlékeim szerint 😊

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
hmm vajon mennyi maradt abban a tankban? Idén alig játszott,minimális snap szám, de mondjuk ha nálunk generálni tud némi PR-t az már ajándék nekünk.... 😊
több mint 8 éve
azért előttem van, hogy BB már összeállított egy videócsomagot Harrison bénázásairól csak a miheztartás végett... de persze csak finoman nehogy az öregre dobja azokat a súlyokat amivel szériázni szokott 😀ki is az öreg? 😊
ZERO_L

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Futás ellen még lehet értelme, T. Flowers kivételével az összes DE-nk kuka ebben. Nyilvánvaló futásos szitukban vagy épp futásra alapozó csapatok ellen (Jags) hasznát vehetjük.Ok, nem a palya csucsan van mar. de a szemelyisege segithet a palyan es foleg az oltozoben, a vasasrol az ismerete meg mastercard.
Kétlem, h pass rusherként maradt volna benne bármi is.
Gyulus
Pass rusherkent meg mar allitolag 5 eve nincs benne semmi. | Csak neki nem szolt senki. |
