Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Szerintetek van e olyan az edzői stábban akit egy esetleges HC kinevezéskor Patricia vagy McDaniels magával vihet OC vagy DC posztra?
Scarnecchia-t emlegették mint Patricia OC, de szerintem ő már a háta közepére sem kívánná az egészet és BB-n kívül másnak már semmilyen pozícióban nem dolgozna. A koráról nem is beszélve.

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
BB-ék még az előszezonban játszott detroiti meccs alkalmával találkoztak azzal az edzővel, aki elsőként adott Belichicknek teljes körű állást az NFL-ben

 www.youtube.com/watch?v=8T6Pv7CuWx0



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 643 — Patriots fan
Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛
Castleai01
Bár elmentem volna én is 😀
nnnorbert
Ma hajnalban, a Celtics meccsen, nem a Superbowl-on... 😉

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛
Castleai01
Bár elmentem volna én is 😀
több mint 8 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
Kis off:
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊
bogec7
Nem ugrott itt senki semmire. Tudom, hogy a "Celtics" ebben a kontextusban a kosárlabda csapatot jelenti. Éppen ezért hülyeség, amit írt.
De lehet, hogy csak bosszantásul írta. Úgy érthető lenne.
ötös műhold
CSAK hülyéskedett!

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
ötös műhold New England Patriots 333
Kis off:
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊
bogec7
Nem ugrott itt senki semmire. Tudom, hogy a "Celtics" ebben a kontextusban a kosárlabda csapatot jelenti. Éppen ezért hülyeség, amit írt.
De lehet, hogy csak bosszantásul írta. Úgy érthető lenne.
több mint 8 éve
Castleai01 New England Patriots 1 643 — Patriots fan
Én félidőben inkább elmentem aludni... Hiba volt... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
bogjosi New England Patriots 2 297
Kis off:
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
ötös műhold
Mivel a szarkazmus illetve a másik fél amerikai sportokban jártassága pár sor alapján nem jön át egyértelműen, így:
Celtics --> Boston --> Boston Celtics --> NBA
Nem kell egyből ugrani 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 8 éve
ötös műhold New England Patriots 333
Kis off:
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
Ka'deemCarey25
Super Bowlban, másfél negyed alatt? Vagy mégsem úgy?
Teljesen nyugodt lehetsz afelől, hogy az a bravúr nem fog megismétlődni a következő negyed században. De lehet, hogy 4x negyedszázadban sem.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Kis off:
A Celtics lenyomta a Patriots bravúrját. -26-ról nyertek éjjel.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Na ezt a hsz-t majd akkor olvasom el, ha lesz időm a végére jutni valamikor a könyvnek 😀

Addig is 😮

Wyatt
Scar-Gate 😊

Szerkesztette: gordon
több mint 8 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Ja vilagos, elhiszem, csak a Gronk-konyvnel abba is hagytam 😀
Wyatt
Én a Belichick and Brady-t olvasom éppen. Kb. a 150. oldalnál járok, de mindenkinek tudom ajánlani.

Nem egy szépirodalmi remekmű (néha úgy érzem, h a szerző kicsit csapong ill. gyorsan vált a témák között és nincs teljesen jól tagolva), de nagyon jól lehet nosztalgiázni arról, h hogyan is indult az egész Dynasty- feeling 2001-ben és megy végig a sztorin.

Rengeteg korábbi játékos nyilatkozatából idéz, nagyon jól festi le, h mikor hogyan állt hozzá a média Belichickhez, Brady-hez és a Pats-hez és mikor milyen légkör vette őket körül.
Úgyh aki szeretné a régi szép emlékeket felidézni és kicsit alaposabban is belemenni dolgokba, amiket mi nem annyira láttunk/láthattunk/érezhettünk át, annak érdemes elolvasnia.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja vilagos, elhiszem, csak a Gronk-konyvnel abba is hagytam 😀

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
direkt nem írtam bele spoiler-t

azoknak próbáltam összefoglalót írni, akik vacilláltak megvegyék-e, és mégis milyen plusz információra számíthatnak a könyvből



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na ezt a hsz-t majd akkor olvasom el, ha lesz időm a végére jutni valamikor a könyvnek 😀

Addig is 😮

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Én is kivégeztem a Gronk könyvet

Minden olyan embernek különösen ajánlom, aki annyival elintézi a srácot, hogy "ilyen méretekkel könnyű"...

Van benne jó, vicces, gronkos és totálisan abszurd (hamburgeres) történet, de nem meglepő módon tényleg csakis a saját történetére koncentrál. Aki azt várja, hogy magáról a csapatról bármi extrát tud meg az csalódni fog. Nincsen csapattársakról, edzőkről öltözői vagy pályán kívüli sztorik. Ha szezon van akkor futball, ha nincs NFL akkor meg haverokkal buli, ha éppen nem sérüléssel bajlódik. A legtöbb csapattárs csak említés erejéig szerepel benne, Brady és Belichick nyilván többször előkerül, de semmi olyat nem oszt meg amit ne tudna már most egy átlag drukker.

Viszont jól bemutatja a középiskola-egyetem-NFL útvonalon szembejövő nehézségek és döntési szituációkat. A sérüléseit és fájdalmait is elég részletesen kivesézi, szörnyű is belegondolni mennyi fájdalommal kellet megküzdenie és hányszor került veszélybe az egész pályafutása.

Egyébként a meccsek (saját szemszögéből) kulcspillanatait jól bemutatja, én olvasás közben visszakerestem ezeket a jeleneteket youtube-on, szinte csak NFL-esek vannak fent, de sokat hozzáadott az élményhez, meg egy kis nosztalgiának sem volt rossz (bár furcsálltam, hogy a Denver elleni egykezese pl szóba sem került)

Szóval minden olyan embernek ajánlom, aki a bulizós, focizós nagyra nőtt gyerek mögé akar egy kicsit bepillantani



UI.:
ha már múltkor szóba jött a "csapatérdek mindenek felett" elv, akkor hozzá lehetne tenni a "nem a rekordok számítanak hanem a W" elvet is, amit például Gronk esetében is felrúgtak az edzők mikor engedték, hogy egy megnyert meccsen rámenjen az all-time rekordra. bizonyos esetekben tehetnek kivételt
egyébkéntis megnézném azt a játékost aki elkezdi verni az asztalt, hogy Brady marasztalása miatt sérült a "csapatérdek mindenek felett" elv, így ő x millióval többet követel magának 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
 youtu.be/Zw15rsnnOG0?t=3m23s

Sírok ezen az emberen. 😀
több mint 8 éve
topin New England Patriots 2 392
OFF:

Lett egy felesleges karácsonyi ajándék, ha valakit érdekel akkor biztos megtudunk egyezni:

 europe.nflshop.com/stores/nfl/en/product/new-england-patriots-boycut-tri-t-shirt---womens/193120
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
 twitter.com/ezlazar/status/946084356568895489



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
New England Old Boys 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Bengalsban egyébként SLB-t játszott 4-3-ban emlékeim szerint 😊
empty taxi
Tökmindegy, akkor még tudott valamennyire futni. 😊 Most már az is ajándék lesz, ha bemelegítésnél nem szakad izom, mert akkor a meccsen rá tud dőlni a guard-ra.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
A Bengalsban egyébként SLB-t játszott 4-3-ban emlékeim szerint 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
hmm vajon mennyi maradt abban a tankban? Idén alig játszott,minimális snap szám, de mondjuk ha nálunk generálni tud némi PR-t az már ajándék nekünk.... 😊

több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 135 — no es importante
azért előttem van, hogy BB már összeállított egy videócsomagot Harrison bénázásairól csak a miheztartás végett... de persze csak finoman nehogy az öregre dobja azokat a súlyokat amivel szériázni szokott 😀
ZERO_L
ki is az öreg? 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.82787-15/628445872_18378528952095749_2479879480625656479_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_e35_s640x640_tt6&_nc_cat=109&ccb=7-5&_nc_sid=18de74&efg=eyJlZmdfdGFnIjoiRkVFRC5iZXN0X2ltYWdlX3VybGdlbi5DMyJ9&_nc_ohc=mjN0an0hSegQ7kNvwFwcCZa&_nc_oc=Adp6Mjj1XLPFsI2mCLIEyybBTO_cEm8XXZpLiGC4byVEAwubhwa4X-ZIZs0E6BwG28c&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&_nc_gid=PLZYv10clbU1HTsASoRhJQ&_nc_ss=7b60f&oh=00_Af9yIEb0qsg357wCyMZrwsBx4hdMraWa8UrOWRn7X9YfqA&oe=6A46C1F4
James Harrison on Instagram: "Finally... A teammate that’s older than me!😂😂 @tombrady"
305K likes, 35K comments - jhharrison92 on December 26, 2017: "Finally... A teammate that’s older than me!😂😂 @tombrady".


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Futás ellen még lehet értelme, T. Flowers kivételével az összes DE-nk kuka ebben. Nyilvánvaló futásos szitukban vagy épp futásra alapozó csapatok ellen (Jags) hasznát vehetjük.

Kétlem, h pass rusherként maradt volna benne bármi is.
Gyulus
Ok, nem a palya csucsan van mar. de a szemelyisege segithet a palyan es foleg az oltozoben, a vasasrol az ismerete meg mastercard.

Pass rusherkent meg mar allitolag 5 eve nincs benne semmi. | Csak neki nem szolt senki. |