New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem elég, ha a kövi Super Bowlon is lesz egy kulcsjátéka, aminek segítségével nyerünk 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
Pittsburgben máris megmondják a frankót:

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2017/03/15/donta-hightower-patriotrs-steelers-free-agency-rumors-2017-lawrence-timmons-ryan-shazier/stories/201703150164

kedvenc részem:
Hightower is overrated and overhyped, partly because he made two key plays to help the Patriots win two Super Bowls, partly because he was a first-round draft pick and partly, well, because he played in New England.

szóval van egy túlfizetett LB-nk, ne örüljetek... 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Bacca meg ezért volt a nagy szarakodás?" Ingyé" maradt HT ezt az elején is elintézhették volna, fölöslegesen lett borzolva az idegrendszerünk

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
én nem látok itt all in-t, Butlert lecserélte Cooks-ra és Gilmore-ra+pick, a többi deal is inkább a "fenntartható fejlődésnek" szól

ha visszakapjunk min az első körünket, akkor szakmai szempontból nincs bajom Butler elküldésével, többet kaptunk érte, inkább az emberi dolgok miatt fájna (+ baromira imádtam a játékát), meg azért mégis csak jó volna a pályán látni ezt a Gilmore-Chung-DMC-Rowe-Butler sec-et 😊

Jimmy-t viszont nagy szeretném ha megtartanánk, én baromi sokat látok benne, tényleg csak 1+1, 1+2 ajánlat esetén engedném el, nem tudom ennek mennyi a realitás



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez nagyon durván hangzik, hogy nincs első két körünk, de azért a 2/32 vs 3/8 között ekkora nagy difi nincs...

Tavaly sem volt első körünk, szóval nem lesz annyira újdonság 😛

Van cserébe

3/72
3/96
4/131
5/163
5/183
6/200 (kár, hogy nem 199 😀)
7/239

Szal gyakorlatilag egy 1. kör mínuszban vagyunk csak, vedd úgy, hogy most legalább nem elvették, hanem kaptunk érte egy Cooksot 😀

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Butler esetében az az érdekes hogy igazából nem is a pénzen múlik, mert az lenne akár még egy Gilmore-szerű szerződésre is neki...
Hanem arról hogy a csapat mennyire "taksálja" őt számszakilag...
Rendszer vs. Ember... 😀

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Rex Burkhead's one-year, $3.15 million deal makes him the highest-paid Patriots running back since Fred Taylor in 2010.

Wow...
Azt hiszem kezdőként számolunk vele... 😛
Castleai01
Bürke jó lesz,meglátjátok! HT-nek nagyon örülök,ez szvsz egy nagyon korrekt deal. Kiváncsi vagyok a véleményetekre:mindig azt mondtuk hogy BB sosem mond all in-t. Szerintetek most mégis ez történt és ki akarja maxolni TB hátralévő idejét vagy csak egyszerűen arról van szó,hogy kihasználta a kedvező trade lehetőségeket. Ha nem tradeljuk se Gerappat,se Butlert akkor nem lesz első két körünk,ami az eddigi offseason tevékenységét tekintve ngyon szokatlan lenne az Öregtől.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
The #Patriots and star LB @zeus30hightower reach a deal for 4 years, $43.5M, $19M guaranteed, per @_sportstrust.
Nomac
Ez korrektnek tűnik...
(Olyan nagy piaca akkor nem lehetett a jelek szerint...)
Castleai01
Egesz korrekt, sot.
Mar csak Butlert kene megtartani.
Lecci-lecci 😀

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
The #Patriots and star LB @zeus30hightower reach a deal for 4 years, $43.5M, $19M guaranteed, per @_sportstrust.
Nomac
Ez korrektnek tűnik...
(Olyan nagy piaca akkor nem lehetett a jelek szerint...)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Nomac New England Patriots 2 638 — balazs.t85@gmail.com
The #Patriots and star LB @zeus30hightower reach a deal for 4 years, $43.5M, $19M guaranteed, per @_sportstrust.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne is öt perccel korábban, áhh...

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
 twitter.com/_SportsTrust/status/842065920524734465
ZERO_L
Atom gyors vagy😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
 twitter.com/_SportsTrust/status/842065920524734465



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Jason Cole @JasonColeBR
Told that the #Jets have offered more than $12M per season for #Patriots LB Dont'a Hightower as he gets closer to decision.

No, pénz vagy esély az újabb gyűrűre?
Beki
According to source familiar with the negotiations, the Jets have been out of the Hightower market since he left the building @nflnetwork

Ki tudja mi itt az igazság? 😀
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Viszont csak 1 éves deal...
Így jövőre szabadügynök lesz Lewis, White és Burkhead is...
Ergó nem lesz RB rosteren... 😀

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, meghajlok az érvek súlya alatt (10-12=18😊, de fenntartom a jogot, hogy a kövi szezon alatt, ha nem lesz érdemi futójáték, akkor mondhassam, hogy BLOUNT! (Feltéve, ha nem nálunk játszik.) Azért ezek szerint simán kifizetünk 3 milcsi dolcsit futónak. Mondjuk neki még a monogramja is RB...
Attila Pál
Nana, Blounttal pont nem volt érdemi futójátékunk, amikor kellett volna (fontos meccsek és PO–Colts...), szóval sajna ez elég komolytalan megmondás lenne 😊
A közeli TD-k helyett majd legfeljebb Brady passzol sokat, és több lesz a TD-je :d

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Ok, meghajlok az érvek súlya alatt (10-12=18😊, de fenntartom a jogot, hogy a kövi szezon alatt, ha nem lesz érdemi futójáték, akkor mondhassam, hogy BLOUNT! (Feltéve, ha nem nálunk játszik.) Azért ezek szerint simán kifizetünk 3 milcsi dolcsit futónak. Mondjuk neki még a monogramja is RB...
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jason Cole @JasonColeBR
Told that the #Jets have offered more than $12M per season for #Patriots LB Dont'a Hightower as he gets closer to decision.

No, pénz vagy esély az újabb gyűrűre?
Beki
Szerintem ez a mi ajánlatunktól függ...
Ha "csak" 10-et ajánlunk pl. akkor szerintem megy...
11-nél kétesélyes...
És akkor még a garantált összegekről nem is beszéltünk... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jason Cole @JasonColeBR
Told that the #Jets have offered more than $12M per season for #Patriots LB Dont'a Hightower as he gets closer to decision.

No, pénz vagy esély az újabb gyűrűre?
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Rex Burkhead's one-year, $3.15 million deal makes him the highest-paid Patriots running back since Fred Taylor in 2010.

Wow...
Azt hiszem kezdőként számolunk vele... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ridley teljesen jó futó volt
290/1,263 4.4 12 TD-s éve kifejezetten jó volt, csak sajna nem el-el vesztegette a labdákat, és nem bírta a büntetést, ez volt a nagyobbik baj. Amúgy az elmúlt 12 szezon legjobb futója volt Patriots-mezben

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Ebből a listából egyedül a 2004-es Dillon volt klasszis futó... az volt az első szezon, amit végignéztem, nagggyon durván nyomta 😊

Maroney egy igéretes újonc-szezon után "eltáncikálta" a karrierjét, Smith/Morris/BJGE/Ridley jó munkásemberek voltak...
A short yardage szituk jórészt a játékhíváson és a falon múlnak... nem érzem azt, hogy LG-hez képest egy hasonló méretű - ámde fiatalabb - erőfutó ne tudna ugyanúgy összehozni 10-12 TD-t.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Ezzel a cappel 3 milla egyaltalan nem rossz neki. Nezd meg, Lacika kapott valami 5.55 mihalyt
Wyatt
Lacika azert kapott ennyit, mert felrak meg magára 30 fontot es OG lesz. 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Átnéztem 2000 óta a futóink teljesítményét. Az első számú futók legjobb számai:
2016 LGB 299 carry, 1161 yard, 18 TD
2012 Stevan Ridley 290c, 1263y, 12TD
2010 BGE 229c, 1008y, 13TD
2009 Laurence Maroney 194c, 757y, 9TD
2008 Sammy Morris 156c, 727y, 7TD
2006 Corey Dillon (!) 199c, 812y, 13TD
2004 Corey Dillon 345c (!), 1635y (!), 12TD
2001 Antowain Smith 287c, 1157y, 12TD

Ez idő alatt nyertünk 5 SB. Mégis milyen futó kéne?
Attila Pál
Pont a 2004-es példa lenne jó. Ha már mindent megismételtünk most a 13 évvel ezelőttiből, jöhetne a teljes kör:
SB, skip, SB, SB
És az utolsó évre egy ligaelit futót megszerzünk, aki a gyűrű reményében olcsón jön, és óriási évet fut. Én karmolnám AP-t 😀

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Átnéztem 2000 óta a futóink teljesítményét. Az első számú futók legjobb számai:
2016 LGB 299 carry, 1161 yard, 18 TD
2012 Stevan Ridley 290c, 1263y, 12TD
2010 BGE 229c, 1008y, 13TD
2009 Laurence Maroney 194c, 757y, 9TD
2008 Sammy Morris 156c, 727y, 7TD
2006 Corey Dillon (!) 199c, 812y, 13TD
2004 Corey Dillon 345c (!), 1635y (!), 12TD
2001 Antowain Smith 287c, 1157y, 12TD

Ez idő alatt nyertünk 5 SB. Mégis milyen futó kéne?