New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Ez a QB macera csak akkor lett volna egyszerű, ha Brady az ötödik gyűrű után a szemébe húzza a cowboykalapot és ellovagol a naplementébe.Miután ez nem így történt, az optimista megközelítés, hogy mindenképp van franchise irányító (first world problem); a pesszimista meg az, hogy eldönthetik, a saját nagylábujjukra vagy a hüvelykujjukra húznak egy isteneset a tíz kilós kalapáccsal...
I swung a saber and I was a young Hussar
"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Jo azert izgulni nem kell. Huzunk egy iranyitot 2018-ban, ha kell akkor 2019-ben is, valamelyik csak jo lesz Brady utanra. Easy. Jimmynek en megcsak szurkolni tudok

több mint 8 éve
De itt pont arrol van szo,hogy elvileg a franchise filozofiaja az,hogy mindig az tortenik ami a fr. hosszutavu erdeke. Nem az ami egy jatekos erdeke ( meg ha Ő a GOAT is) es foleg nem amit erzelmek indokolnak.De Te sem valaszoltal,hogy ha meg tudod oldani egy fr. jovojenek legfontosabb posztjat hosszu evekre,vagy max 3 evre,akkor melyiket teszed. A csapat fennen hangoztatott filozofiaja nem ezt a dontest indokolta volna. Es itt nem egy igeretes jatekosrol van szo,hiszen meg1x mondom,hogy mi ismertuk legjobban h Jimmy mire lehet kepes. Ez a Ninersnek lehetett egy igeret,nekunk ennel sokkal tobb infonk kellett hogy legyen. Es JG Ninersben mutatott teljesitmenye is azt mutatja,hogy ez az info azt kellett mutassa h Ő lehet a jovo. A merleg egyik serpenyojeben Brady 2018-tol max 3 eves teljesitmenye es Jimmy esetleges teljesitmenye kozotti kulonbseg- hiszen ezt aldoztuk volna be ha JG hosszutavu megtartasara szavazunk TB helyett-lett volna,mig a masik serpenyoben egy fr qb biztositasa hosszutavra volt. Es pont a Niners peldaja mutatja,vagy meg szamtalan peldat lehetne hozni (Denver,Jagsvagy korabban a Texans) hogy mit jelent egy csapatnak egy fr qb megtalalasa. Es nem olyan konnyu azert ilyet leakasztani.Több riport is kijött arról, hogy Kraft nem engedte (volna) trade-elni Bradyt, ami nem csak érzelmileg, hanem üzletileg is érthető, gondolj bele mi menne egy Brady trade esetén. Brady nem egy Mankins, nem egy Seymour, ő a franchise arca, az ő eltrade-elését nem lehetett volna lenyeletni a rajongókkal. Meg amúgyis egy MVP formában lévő, totális clutch irányítót egy ígéretes játékosért ne akarjunk már kidobni. Brady tőlünk fog visszavonulni, ami szerintem jár is neki.Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.és mégis mit kellett volna tenni?És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
kolok1972
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?
most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte
ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
kolok1972
A franchise taget pedig nem tudom, hogyan tudtuk volna kigazdálkodni. A trade legjobb része amúgy az volt, hogy az NFC-be került Jimmy.
kisdef
Szerkesztette: kolok1972
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Több riport is kijött arról, hogy Kraft nem engedte (volna) trade-elni Bradyt, ami nem csak érzelmileg, hanem üzletileg is érthető, gondolj bele mi menne egy Brady trade esetén. Brady nem egy Mankins, nem egy Seymour, ő a franchise arca, az ő eltrade-elését nem lehetett volna lenyeletni a rajongókkal. Meg amúgyis egy MVP formában lévő, totális clutch irányítót egy ígéretes játékosért ne akarjunk már kidobni. Brady tőlünk fog visszavonulni, ami szerintem jár is neki.Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.és mégis mit kellett volna tenni?És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
kolok1972
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?
most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte
ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
kolok1972
A franchise taget pedig nem tudom, hogyan tudtuk volna kigazdálkodni. A trade legjobb része amúgy az volt, hogy az NFC-be került Jimmy.
több mint 8 éve
Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.és mégis mit kellett volna tenni?És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
kolok1972
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?
most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte
ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
A baj az, hogy ebből sehogy sem tudtunk volna jól kijönni. Bradyvel jóformán sikerre vagyunk ítélve, de JimmyG pedig a jövő, és láthatjuk, hogy most a 49ers-nél mit művel. A két rossz közül valószínűleg a kisebbik rosszat választottuk, de nagyon nagy kérdés, hogy Brady mikor kezd gyengülni. Mert Manning is szinte egyik szezonról a másikra lett fék Denverben.és mégis mit kellett volna tenni?És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
kolok1972
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?
most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte
ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
több mint 8 éve
Taggel elcsereltuk volna gond nelkul, de igy Jimmynek tobb ideje volt osszeszokni uj csapataval. Taggel is ennyit kaptunk volna, csak nekunk lett volna jobb biztositekunk

több mint 8 éve
és mégis mit kellett volna tenni?És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
kolok1972
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?
most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte
ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Én már alapból 40-nel számoltam a cserénél. Olcsó volt a kutyanak nem kell remdszeriranyito, de ezt mar akkor is mondtuk 😊

több mint 8 éve
Úgyis ha 2/2-3 lett volna,az öreg tuti letradelt volna.... 😀És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni.
Wyatt
kolok1972
Viszont örülök hogy Jimmy G jól tolja, remélem le tudom tölteni a meccset és megnézni mit is alkotott 😊
több mint 8 éve
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
Wyatt
Szerkesztette: kolok1972
Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
just another day at the office

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Elso nezesre, azt hiszem nem kell panaszkodnunk az iteletekre ma... Viszont a pocsek kezdes utan majdnemhogy vallalhato lett a vedelem, Brady az ajandeka utan teljesen jo volt mar. Szep ajandek lett nekunk 😊Jimmy hozza meg a kovetkezot

több mint 8 éve
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊Sejtettem, hogy azt a tempót, amit az első félidőben diktált a Bills, nem fogják végig bírni. Kellett az eleje, hogy bedaráljuk őket. Állóképességben ez a Pats magasan veri a ligát.
Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
NB2
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Minden hiba amivel Richards távolabb kerül a pályától hasznos, gyomorgörcsöm van mikor meglátom a defenseben.néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panaszValahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
zinedine5
több mint 8 éve
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panaszValahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
több mint 8 éve
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
több mint 8 éve
White és Hogan sem játszik ma, így Gillislee megkapja az utolsó esélyt a bizonyításrakicsit tartok tőle, hogy Gronkra utazni fognak a Bills védői, nem a szándékos sérülés okozással, inkább csak üzenet jelleggel nem fogják majd visszafogni magukat

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Igazoljuk le Harrisont 😎
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
nem is lehet más kimenetel 😀 😀 😀twitter.com/ezlazar/status/944663061348147200

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kicsit túl van misztifikálva ez az egész dolog.Az Ncore-on fent van.
Egyértelmű, hogy BB nem akar egy olyan embert a csapat közelében tartani, aki folyamatosan megkérdőjelezi az orvosi stáb munkáját és szembeszáll az edzőkkel.
Magának Guerreronak a tevékenysége kérdéses és nagyon sokaknak nem ez a problémája, hanem az, hogy nem osztják meg az eredményeket, nem engedik tanulmányozni a módszert.
TB-ről tudni kell, hogy nem hisz a nyugati orvoslásban és az élethez való hozzáállását is nagyban befolyásolta Don Miguel Ruiz The Four Agreements című könyve (magyarul is elérhető, engem speciel érdekel).
Ha jól tudom még edzi Edelmant, Amendolát és Gronkowskit is, meg talán többeket a csapatból
Csatoltam két korábbi cikket, érdemes elolvasni ezt is.
docflynn.com/2017/05/08/alex-guerrero-a-doctors-take-on-bradys-body-coach/
www.mensjournal.com/health-fitness/the-secrets-of-tom-bradys-personal-trainer-w479755/
Solymi
