Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ez a QB macera csak akkor lett volna egyszerű, ha Brady az ötödik gyűrű után a szemébe húzza a cowboykalapot és ellovagol a naplementébe.
Miután ez nem így történt, az optimista megközelítés, hogy mindenképp van franchise irányító (first world problem); a pesszimista meg az, hogy eldönthetik, a saját nagylábujjukra vagy a hüvelykujjukra húznak egy isteneset a tíz kilós kalapáccsal...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jo azert izgulni nem kell. Huzunk egy iranyitot 2018-ban, ha kell akkor 2019-ben is, valamelyik csak jo lesz Brady utanra. Easy. Jimmynek en megcsak szurkolni tudok

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.
kolok1972
Több riport is kijött arról, hogy Kraft nem engedte (volna) trade-elni Bradyt, ami nem csak érzelmileg, hanem üzletileg is érthető, gondolj bele mi menne egy Brady trade esetén. Brady nem egy Mankins, nem egy Seymour, ő a franchise arca, az ő eltrade-elését nem lehetett volna lenyeletni a rajongókkal. Meg amúgyis egy MVP formában lévő, totális clutch irányítót egy ígéretes játékosért ne akarjunk már kidobni. Brady tőlünk fog visszavonulni, ami szerintem jár is neki.
A franchise taget pedig nem tudom, hogyan tudtuk volna kigazdálkodni. A trade legjobb része amúgy az volt, hogy az NFC-be került Jimmy.
kisdef
De itt pont arrol van szo,hogy elvileg a franchise filozofiaja az,hogy mindig az tortenik ami a fr. hosszutavu erdeke. Nem az ami egy jatekos erdeke ( meg ha Ő a GOAT is) es foleg nem amit erzelmek indokolnak.De Te sem valaszoltal,hogy ha meg tudod oldani egy fr. jovojenek legfontosabb posztjat hosszu evekre,vagy max 3 evre,akkor melyiket teszed. A csapat fennen hangoztatott filozofiaja nem ezt a dontest indokolta volna. Es itt nem egy igeretes jatekosrol van szo,hiszen meg1x mondom,hogy mi ismertuk legjobban h Jimmy mire lehet kepes. Ez a Ninersnek lehetett egy igeret,nekunk ennel sokkal tobb infonk kellett hogy legyen. Es JG Ninersben mutatott teljesitmenye is azt mutatja,hogy ez az info azt kellett mutassa h Ő lehet a jovo. A merleg egyik serpenyojeben Brady 2018-tol max 3 eves teljesitmenye es Jimmy esetleges teljesitmenye kozotti kulonbseg- hiszen ezt aldoztuk volna be ha JG hosszutavu megtartasara szavazunk TB helyett-lett volna,mig a masik serpenyoben egy fr qb biztositasa hosszutavra volt. Es pont a Niners peldaja mutatja,vagy meg szamtalan peldat lehetne hozni (Denver,Jagsvagy korabban a Texans) hogy mit jelent egy csapatnak egy fr qb megtalalasa. Es nem olyan konnyu azert ilyet leakasztani.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.
kolok1972
Több riport is kijött arról, hogy Kraft nem engedte (volna) trade-elni Bradyt, ami nem csak érzelmileg, hanem üzletileg is érthető, gondolj bele mi menne egy Brady trade esetén. Brady nem egy Mankins, nem egy Seymour, ő a franchise arca, az ő eltrade-elését nem lehetett volna lenyeletni a rajongókkal. Meg amúgyis egy MVP formában lévő, totális clutch irányítót egy ígéretes játékosért ne akarjunk már kidobni. Brady tőlünk fog visszavonulni, ami szerintem jár is neki.
A franchise taget pedig nem tudom, hogyan tudtuk volna kigazdálkodni. A trade legjobb része amúgy az volt, hogy az NFC-be került Jimmy.
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
Ha azt gondolom hogy Jimmy a franchise kovetkezo 10 evenek a fr. iranyitoja,akkor igen,lemondok a legfeljebb 3 evre megoldast nyujto iranyitomrol.( es akkor arrol meg nem is beszeltunk,hogy ez a legoptimalisabb forgatokonyv,hogy TB jateka nem esik vissza,amire semmilyen garancia nincs). Meg akkor is ha Ő minden idok legjobb iranyitoja. Mert elmeletileg itt az a szlogen ,hogy a csapat erdeke a legfontosabb. Es a csapat erdeke az,hogy ha biztosithatod a fr QB szemelyet 10 evre,vagy max 3 evre,akkor nem az utobbit valasztod. Mert a csapat hosszutavu erdeke nem az! Persze csak akkor ha JimmyG-t ilyen iranyitonak lattak. De ki ismerte volna jobban mint mi! Es a jelek azt mutatjak,hogy Soldi velekedesevel ellentetben Jimmy igenis gyoztes tipusu fr QB.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton
ZERO_L
A baj az, hogy ebből sehogy sem tudtunk volna jól kijönni. Bradyvel jóformán sikerre vagyunk ítélve, de JimmyG pedig a jövő, és láthatjuk, hogy most a 49ers-nél mit művel. A két rossz közül valószínűleg a kisebbik rosszat választottuk, de nagyon nagy kérdés, hogy Brady mikor kezd gyengülni. Mert Manning is szinte egyik szezonról a másikra lett fék Denverben.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Taggel elcsereltuk volna gond nelkul, de igy Jimmynek tobb ideje volt osszeszokni uj csapataval. Taggel is ennyit kaptunk volna, csak nekunk lett volna jobb biztositekunk

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.
kolok1972
és mégis mit kellett volna tenni?
-év végén tagelni 30M+ért, úgy hogy jelenleg 3M helyünk van a sapka alatt?
-esetleg a GOAT módba kapcsoló és 40 évesen IS MVP fővárományos Brady-ről mondasz le?

most úgy tudtuk eltradelni, hogy kiválaszthattuk melyik csapatba kerül (jövőre a Jets-ben vagy a Jax-ben sokkal jobb lenne látni?) ÉS még magas picket is kaptunk érte


ennél jobban csak akkor járhattunk volna, ha valamelyik elkeseredett GM túlfizet minket elsőkörös(ökk)el a drafton



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105


New Orleans megtrollkodta az Atlantát. 😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már alapból 40-nel számoltam a cserénél. Olcsó volt a kutyanak nem kell remdszeriranyito, de ezt mar akkor is mondtuk 😊

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni.
kolok1972
Úgyis ha 2/2-3 lett volna,az öreg tuti letradelt volna.... 😀
Viszont örülök hogy Jimmy G jól tolja, remélem le tudom tölteni a meccset és megnézni mit is alkotott 😊

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊
Wyatt
Meg persze ezzel együtt azt is,hogy az a 2/2-3-as pick is inkább 2/8-as legyen. 😊 Egyfelol nagyon orulok hogy JimmyG nagyon jol jatszik,masfelol viszont egyre tovabb erosodik a trade soran kifejtett velemenyem,hogy hatalmas hiba volt elengedni. Én tavaly is azt gondoltam,hogy azzal a D-vel nem lehet SB-t nyerni és az eredemeny ugye szerencsere megcafolt engem,azota a jovore nezve semmilyen josolgatasra nem vallalkozom.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És Jimmy megoldotta a pihenőt is 😊

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
just another day at the office




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elso nezesre, azt hiszem nem kell panaszkodnunk az iteletekre ma... Viszont a pocsek kezdes utan majdnemhogy vallalhato lett a vedelem, Brady az ajandeka utan teljesen jo volt mar. Szep ajandek lett nekunk 😊

Jimmy hozza meg a kovetkezot

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊
Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
NB2
Sejtettem, hogy azt a tempót, amit az első félidőben diktált a Bills, nem fogják végig bírni. Kellett az eleje, hogy bedaráljuk őket. Állóképességben ez a Pats magasan veri a ligát.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Valahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
zinedine5
Minden hiba amivel Richards távolabb kerül a pályától hasznos, gyomorgörcsöm van mikor meglátom a defenseben.

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben
ZERO_L
Valahogy amikor van terület, akkor az egész sec borzasztóan teljesit. Butlert hülyére vette Thompson, Gilmoret Benjamin, de DMC is csinált fura dolgokat.
Amikor viszont red zone D van, akkor elkezd az egész jobban működni. (Most tekintsünk vél attól a még nem adott TD-től)
Szinte biztos vagyok benne, hogy a totál csere LB sorunknak is szerepe van ebben. Kíváncsi leszek, hogy ha visszajön Van Noy akkor is ilyen fogalmatlanok lesznek.
Csóri Richards bejött, Clay elkapott mellette egy 15 yardosat, egyből pad.
Egyébként az O és Brady első félidei töketlenkedése sokkal meglepőbb, mint a D teljesítménye.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
néha nagyon idegesítőek ezek a 15-30yard+os totális brainfart playek a védelemtől, de a 9 pont az 9 pont, volt nyomás is, összességében nem lehetett rájuk panasz

ami viszont nagyon aggaszt, hogy Butler elvesztette a recovery speedjét (nem csak a mai meccsen ütközött ki), így a front7 sérüléseit már nehezebben tudjuk ellensúlyozni a sec-ben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 069 — nabege2@yahoo.com
A mester mondja mindig, hogy 60 perc foci. Nem lehetne, hogy tényleg minimum 50 legyen?😊
Múlt héten is a DEF a 2. félidőben lehúzta a rolót. Most is benyalunk 13(17) pontot az első félidőben de utána csak 3-at. Az első félidő alapján szkeptikus voltam, de ez a második félidő már tetszett😊 Nem lehetne mindig így? Volt nyomás, működött az O, ez a decemberi pats!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
White és Hogan sem játszik ma, így Gillislee megkapja az utolsó esélyt a bizonyításra

kicsit tartok tőle, hogy Gronkra utazni fognak a Bills védői, nem a szándékos sérülés okozással, inkább csak üzenet jelleggel nem fogják majd visszafogni magukat



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 279 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Igazoljuk le Harrisont 😎

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156044207112372&id=42693447371

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
nem is lehet más kimenetel 😀 😀 😀

 twitter.com/ezlazar/status/944663061348147200



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Kicsit túl van misztifikálva ez az egész dolog.
Egyértelmű, hogy BB nem akar egy olyan embert a csapat közelében tartani, aki folyamatosan megkérdőjelezi az orvosi stáb munkáját és szembeszáll az edzőkkel.

Magának Guerreronak a tevékenysége kérdéses és nagyon sokaknak nem ez a problémája, hanem az, hogy nem osztják meg az eredményeket, nem engedik tanulmányozni a módszert.

TB-ről tudni kell, hogy nem hisz a nyugati orvoslásban és az élethez való hozzáállását is nagyban befolyásolta Don Miguel Ruiz The Four Agreements című könyve (magyarul is elérhető, engem speciel érdekel).

Ha jól tudom még edzi Edelmant, Amendolát és Gronkowskit is, meg talán többeket a csapatból

Csatoltam két korábbi cikket, érdemes elolvasni ezt is.

 docflynn.com/2017/05/08/alex-guerrero-a-doctors-take-on-bradys-body-coach/

 www.mensjournal.com/health-fitness/the-secrets-of-tom-bradys-personal-trainer-w479755/
Solymi
Az Ncore-on fent van.