New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vegsebessegben azert nem is picit 😊 de neki is kell a hely, hogy begyorsuljon, es hasonloan hatekony a golvonalnal. Mondjuk cserebe sokkal jobbak a kezei es pass blockban is imadja Carr

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Azt amit Blount csinált nekünk tavaly a ligában lévő erőfutók minimum fele ugyanúgy teljesítette volna. Ennyi erővel jöhetne Latty Murray is aki legalább annyiban előrelépés lenne hozzá képest, hogy fiatalabb és egy picivel (nem sokkal) de gyorsabb... A számok nagyon nem minden, a látványbeli különbség közte és a liga többi minimum hasonló mennyiséget játszó RB-i között magáért beszél. Lassított felvétel élőben, ennél az RB piac alakulását elnézve úgy néz ki, hogy lehet jobbat szerezni olcsón. Márpedig BB ugye arról híres, hogy ha teheti nem elégszik meg a középszerrel...

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Értem én, hogy szerinted minden rookie megcsinálja, de a történelem nem ezt igazolja. Nem csinálta meg senki, nemhogy rookie, de ereje teljében lévő no1 futó se. Soha.
Szerintem nagyon jól kiegészítette az O munkáját, az ellen sosem tudta, hogy rövid yardos szituációban futunk (mert az is ment!) vagy passzolunk, TE-re feldobjuk stb. Azért az elmúlt években ez nem volt ennyire egyértelműen előny...
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/legarrette-blount-6766/market-value/
Szerintük LG korrigált "piaci ára" 3 év 13,1 milka... muhaha

 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/donta-hightower-9835/market-value/
HT 4 év 41 milka... ami azonban reális...
Gyulus
Én 3-3,5 M/évért megtartanám Blountot. Szotyiért játszott nálunk eddig, tavaly hozta a franchise történetének legtöbb futott TD-jét!!! Short yard pozícióban kiemelkedően jó, fáradó D ellen hosszabbakat is tud futni, nem nagyon sérülékeny. Jobb lenne idehozni AP-t többért, aki tök bizonytalan, hogy mit teljesítene? Leszállóágban van szerintem, sérülékeny, nem O-fitt.
De én szeretem LG játékát😊
Attila Pál
igen, csak ebből a 18-ból 14, 3 vagy annál rövidebb yardról sikerült összehozni(11 TD-t egy yardról), ezt bármelyik nagyobb testű rookie megcsinálja szinte nulla pénzért, így ezt nem nevezném erénynek

én is szeretem LG játékát, főleg azt hogy sosem megy le és csak pedálozik akár 3-4 emberrel is a nyakán, az esetek többségében ez nagyon jó, de van amikor nem (SB LI)
évi 1-2 millánál többet teljesen felesleges neki adni és azt is max két évre

3 éve (egy 5 Y/C-s év után) a Steelers adott neki 2 évre kicsit kevesebb mint 4 milliót, azóta az RB poszt csak egyre jobban elértéktelenedik és Blount sem lett jobb



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
168 millas capnel egy punter keres kb ennyit, tulzasokba sem kell azert esni

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ezzel a cappel 3 milla egyaltalan nem rossz neki. Nezd meg, Lacika kapott valami 5.55 mihalyt

Btw, AP melyik offense-be nem fit? Amugy Cooks sem az a mienkbe, aztan mennyire erdekelte ez BB-t 😊 Majd csak megoldja valahogy
Wyatt
Lacikának volt piaca.
Ezzel a cap-el? Az elmúlt 1hét arról szólt, hogy aut sem akarjuk megadni senkinek amit ér, nem, hogy egy kicsit többet😁
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
2-3 nyilván
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Nem írtam el, de én nemhogy BB nem vagyok, de még bb sem😊 Szerintem a mostani pénzügyi helyzetünkben lehetne egy fejnehéz 2-36 éves szerződést adni neki.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezzel a cappel 3 milla egyaltalan nem rossz neki. Nezd meg, Lacika kapott valami 5.55 mihalyt

Btw, AP melyik offense-be nem fit? Amugy Cooks sem az a mienkbe, aztan mennyire erdekelte ez BB-t 😊 Majd csak megoldja valahogy

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/legarrette-blount-6766/market-value/
Szerintük LG korrigált "piaci ára" 3 év 13,1 milka... muhaha

 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/donta-hightower-9835/market-value/
HT 4 év 41 milka... ami azonban reális...
Gyulus
Én 3-3,5 M/évért megtartanám Blountot. Szotyiért játszott nálunk eddig, tavaly hozta a franchise történetének legtöbb futott TD-jét!!! Short yard pozícióban kiemelkedően jó, fáradó D ellen hosszabbakat is tud futni, nem nagyon sérülékeny. Jobb lenne idehozni AP-t többért, aki tök bizonytalan, hogy mit teljesítene? Leszállóágban van szerintem, sérülékeny, nem O-fitt.
De én szeretem LG játékát😊
Attila Pál
Szerintem elírtad. 3millát két évre adnék neki max.
2down futó és még Lewis is jobban blokkol nála.
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/legarrette-blount-6766/market-value/
Szerintük LG korrigált "piaci ára" 3 év 13,1 milka... muhaha

 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/donta-hightower-9835/market-value/
HT 4 év 41 milka... ami azonban reális...
Gyulus
Én 3-3,5 M/évért megtartanám Blountot. Szotyiért játszott nálunk eddig, tavaly hozta a franchise történetének legtöbb futott TD-jét!!! Short yard pozícióban kiemelkedően jó, fáradó D ellen hosszabbakat is tud futni, nem nagyon sérülékeny. Jobb lenne idehozni AP-t többért, aki tök bizonytalan, hogy mit teljesítene? Leszállóágban van szerintem, sérülékeny, nem O-fitt.
De én szeretem LG játékát😊
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/legarrette-blount-6766/market-value/
Szerintük LG korrigált "piaci ára" 3 év 13,1 milka... muhaha

 www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/donta-hightower-9835/market-value/
HT 4 év 41 milka... ami azonban reális...

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
 twitter.com/RapSheet/status/841952867149856769

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Lewis-nak és White-nak is lejár a szerződése jövőre...
RB draft helyett Rex-el tervezzük szerintem megoldani legalább az egyiküknek a pótlását...
Castleai01
Ettől még ne cipelsz három hasonló skill settel bíró RB-t a rosteren... főleg, mert kétlem hogy 4 RB-nél több férne be a végső keretbe (1 FB, 2 TE és 5 WR tutira lesz).

Mondjuk még azt sem tudjuk, hogy milyen pénzt kap, simán lehet hogy szeptember 1 előtt búcsút intünk neki.

Ettől eltekintve tetszik az igazolás, passzol ebbe az O-ba (shotgunból jól fut, türelmes, irányváltások, WR posztra is kiküldhető). A videóit elnézve nekem nem FaFej jut róla eszembe, hanem egy butított, ámde erőteljesebb Lewis...

Bolden teljesen kiszorult az O-ból (16 snap), pedig az évek során többször is beküzdhette volna magát ebbe az egységbe is. Ha TREX hasonlót produkál ST-ben, máris beljebb vagyunk.

RB poszt kapcsán nekem még az a kérdés merült fel, hogy mégis milyen fizut szeretne Blount... még free agent vizitje sem volt sehol. Tavaly 1 milliót keresett... őszintén szólva kétlem, egy 1-2 éves, évi 2 milliós szerződésnél nagyobbal kínáltuk volna be.
Szvsz drafton oldjuk meg az erőfutó posztot, mély az RB class, remélhetően a 4.-5. körben is találhatunk 50-100 carry-re jó short yardage backet. A többit a "kicsik" megoldják, ez az O jövőre kevés heavy frontot fog látni...
Gyulus
Én is meglepődnék ha 4nél több RB lenne rosteren és ezzel már 3 meg is van ebből. Még mindig reménykedem egy diszkont áras AP-ben is, de valóban valószínűbb a draft 2.-4. kör környékén. Mindenesetre ezzel jövőre nyugodt szívvel el tudja engedni BB a White-Lewis páros egyikét vagy akár mindkettőt ha egyik sem hajlandó olyan áron szerződést kötni amit ő gondol. Valamint ezzel Boldennek nálunk kb. reszeltek, bárhol is köt ki jól fog vele járni az a csapat mert ST-ben tényleg ász.

több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
HT-nek adott a Steelers egy komoly ajánlatot. Állítólag 10 misi felett. DE azt mondták neki, hogy az ajánlat addig él amíg el nem hagyja a várost. Nem akarják, hogy az ő tervükkel tartsa sakkban a NE-t. HT meg matekozik, hogy mi legyen.. 😉
kyobalu
HT már elhagyta az épületet...

Állítólag évi 12 milliót akar, mi tavaly évi 10-es hosszabbítást ajánlottunk fel neki. Gondolom most is hasonló lehet az ajánlat. Titans, Steelers kiesett... elvileg a Jets még versenyben van.
Érzésem szerint marad. Kivéve ha addig húzza a dolgot h BB-éknek elfogy a türelem és behúznak valakit a pótlására (nekem elsőre Zach Brown jutott az eszembe, pass rushra nem fogható de bizonyos szempontból upgrade lenne a sideline-to-sideline sebessége).

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Lewis-nak és White-nak is lejár a szerződése jövőre...
RB draft helyett Rex-el tervezzük szerintem megoldani legalább az egyiküknek a pótlását...
Castleai01
Ettől még ne cipelsz három hasonló skill settel bíró RB-t a rosteren... főleg, mert kétlem hogy 4 RB-nél több férne be a végső keretbe (1 FB, 2 TE és 5 WR tutira lesz).

Mondjuk még azt sem tudjuk, hogy milyen pénzt kap, simán lehet hogy szeptember 1 előtt búcsút intünk neki.

Ettől eltekintve tetszik az igazolás, passzol ebbe az O-ba (shotgunból jól fut, türelmes, irányváltások, WR posztra is kiküldhető). A videóit elnézve nekem nem FaFej jut róla eszembe, hanem egy butított, ámde erőteljesebb Lewis...

Bolden teljesen kiszorult az O-ból (16 snap), pedig az évek során többször is beküzdhette volna magát ebbe az egységbe is. Ha TREX hasonlót produkál ST-ben, máris beljebb vagyunk.

RB poszt kapcsán nekem még az a kérdés merült fel, hogy mégis milyen fizut szeretne Blount... még free agent vizitje sem volt sehol. Tavaly 1 milliót keresett... őszintén szólva kétlem, egy 1-2 éves, évi 2 milliós szerződésnél nagyobbal kínáltuk volna be.
Szvsz drafton oldjuk meg az erőfutó posztot, mély az RB class, remélhetően a 4.-5. körben is találhatunk 50-100 carry-re jó short yardage backet. A többit a "kicsik" megoldják, ez az O jövőre kevés heavy frontot fog látni...

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
HT-nek adott a Steelers egy komoly ajánlatot. Állítólag 10 misi felett. DE azt mondták neki, hogy az ajánlat addig él amíg el nem hagyja a várost. Nem akarják, hogy az ő tervükkel tartsa sakkban a NE-t. HT meg matekozik, hogy mi legyen.. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Burkheadnek kifejezetten örülök. Fafej után csípem az ilyen nevű futókat.😏

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy erőfutó kelleni fog még ez tény, de ennek semmilyen kihatása nincsen véleményem szerint erre az igazolásra...
Nem arra a "posztra" jött...
Castleai01
Tehát akkor ugyanazt magyarázzuk feleslegesen

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Egy erőfutó kelleni fog még ez tény, de ennek semmilyen kihatása nincsen véleményem szerint erre az igazolásra...
Nem arra a "posztra" jött...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az rendben van, de egyelőre kéne valaki eléjük is

több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Lewis-nak és White-nak is lejár a szerződése jövőre...
RB draft helyett Rex-el tervezzük szerintem megoldani legalább az egyiküknek a pótlását...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/MikeReiss/status/841751643288928256

Boldenhez képest előrelépés
fodi91
Bolden igazi unsung hero.
Az ST egyik alapembere, nem mellékesen Brady talán legjobb barátja a csapatban.

En meg lennék lepve, ha veterán minimumert nem hozzák vissza.
Sinisa
Igen, de ha ő képes ST-ben átvenni a helyét, akkor a támadójátékhoz van esélye hozzá is adni valamit. Boldennek nincs. Mondjuk ettől függetlenül nekem a Lewis, White, Burkhead hármas nem kielégítő opció. Ide jöhetne valami magasan draftolt futó vagy AP 😀

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
 twitter.com/MikeReiss/status/841751643288928256

Boldenhez képest előrelépés
fodi91
Bolden igazi unsung hero.
Az ST egyik alapembere, nem mellékesen Brady talán legjobb barátja a csapatban.

En meg lennék lepve, ha veterán minimumert nem hozzák vissza.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.