Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Guggenheim 38
TL;DR
Véleményem szerint, ha az elmúlt pár hét történéseit is nézzük, bennem előjött egy afféle konspirációs teória, hogy ki is itt a hunyó. Én ugyanis arról az oldalról nézném a sztorit, hogy ki lehet a fő forrás? Mármint olyan fő forrás, akinek a szavára ad is az ESPN. Véleményem szerint ott is kell lennie valamilyen újságírói szakmai minimumnak, azért pusztán néhány nagyon alacsony beosztású személy információira alapozva nem vállalnának be egy ilyen volumenű cikket, jogi és személyi következményeket ők sem vállalnák be. No meg hát, 3-4 emberen is keresztül kell mennie egy ilyen sztorinak Amerikában, mielőtt azt megjelenne, azok is „belső cenzúrát” jelenthetnek, ha komolytalanok a források. Szerintem az ESPN forrásának fel kell tudnia mutatnia valamilyen kötődést mindhárom személyhez, ténylegesen bennfentesnek kell lennie.

Szerintem a stábból alapból nem nagyon beszélne ki senki. Az elmúlt években nem nagyon lehetett hallani ilyesfajta kiszólásokat a csapat berkein belül, semmilyen ehhez hasonló sztorit nem találkozhattuk oly módon tálalva, hogy valamely Patriots alkalmazott lett volna a forrás (mint most itt). Személy szerint én nem hiszek abban, hogy egyszerre „dozen sources” (ahogy a cikk szerzője hitelesíti a sztoriját) egyszerre, egyszólamban mondanák el a belső történéseket, hanem arra mernék ebben az esetben is tippelni (mint ahogy jópárszor volt már ilyen forgatókönyv), hogy van egy főkolompos, aki elmondja a sztori nagy részét, és az újságíró megpróbálva utána menni az elmondottaknak megkérdez egy csomó embert, és ha már mondjuk kettő-három-négy, akin nem cáfolja a főkolompos állításait, akiknek az újságíró szerint egyébként simán cáfolniuk kéne, akkor az már is számára egy cikkben nyilvánosságra hozható állítás. És akkor ők így együtt egy nagy halmazt alkotnak: a forrást. Szóval alighanem kell lennie egy főkolomposnak, akinek valamilyen személyes sértettsége van, ami miatt ezt bevállalja, és erről ilyen-olyan, akármilyen tálalásban beszámol az ESPN-nek.

És nálam elsőre Guerero neve ugrik be. Kiteszik a csapat mellől, méghozzá viszonylag nagy nyilvánosságot kapott az eltávolítása, és el tudom képzelni, hogy befeszül, ezért afféle kicsinyes bosszúból előáll ezzel a sztorival az ESPN-nek, hogy ha már az ő nevét sikerült nyilvánosan egy kicsit besározni a kirakásával, akkor most rajta sor. Simán el tudom képzelni, nem egyszer láttam már a saját munkahelyemen vagy hallottam ismerőseim munkahelyeiről ilyen sztorit. El tudom képzelni, hogy ez is épp olyan játszma, mint bármilyen más munkahelyi intrika, csak épp a Patriotsnál természetesen nagyon is van ennek hírértéke, ha egy alkalmazott ilyen sértődötten viselkedik, aminek egy kommersz munkahelyen meg hát nulla.

Igorra válaszolva, véleményem szerint az ESPN előzetesen megkereshette Patriotsot (vagy külön Kraft-ot, BB-t, Brady-t), hogy nyilatkozzanak az ügyről, hiszen az említett újságírói minimumhoz hozzátartozik a „hallgattassék meg a másik fél” elve is. De az is lehet, hogy egy valódi jóakarójuk odaszólt az ESPN-től, hogy „figyusz, készül egy ilyen cikk itt, csináljatok, amit akartok, csak szólok” jelleggel. Azért reagáltak ilyen gyorsan és így, mert tudták, hogy mikor és milyen tartalmú cikk fog jönni, abszolút rákészültek erre.

Továbbá az én tippem szerint Kraft, BB, Brady a közleményben azért nem fenyegeti meg perrel az ESPN-t, mert igaz a cikk tényállítás része. Vélhetően tényleg volt egy találkozó, akkor, amit a cikk állít, bizonyos mondatok tényszerűen (nem szó szerint) úgy hangozhattak el, ezeket nem lehet sikerrel támadni, főként, ha mondjuk a tárgyaláson a bizonyítás során ezek túlnyomórész beigazolódnának (jól ismerjük: more probably than not). És a tényeken alapuló véleményekbe, értékítéletekbe pedig hát Amerikába (is) nehéz belekötni, elég erős a véleménynyilvánítás szabadság ilyen tekintetben (Sullivan-szabály), kb. csak szándékosan, rosszindulattal tett véleménynyilvánítások miatt lehetne sikerrel perelni. Én arra mernék tippelni, hogy egyszerűen csak nem akartak egy ilyen eleve kockázatos per afféle „fenyegetésnek” bedobni, mivel úgy sem merik majd meglépni. Aztán kitudja, lehet, hogy most majd egy jogi csapat a ténylegesen lehozott cikket nagyítóval nézi át, és találnak pár olyan mondatot, amire fel lehet építeni egy pert, aztán pedig mégiscsak megy az egész ügy a bíróságra.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
WORD!



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
szerintem meg azzal, hogy megvont bizonyos jogokat a "gurutól" BB lezárnak tekinti a témát 😛



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 450 — #NoStress
Minden félinformációtól, találgatástól, kamu és átértelmezett belső infótól függetlenül:
Amilyen kép él bennem Belichickről, simán elhiszem, hogy tele a töke Brady gurujával, és az ő tervezés/munka/pontosság alapú világképébe nehezen beilleszthető lélektani hókuszpókuszaival és titkos tanaival.
És ebben maximálisan igazat is tudok neki adni.

Az persze számunkra már megismerhetetlen, hogy a valóságban mennyire és milyen szinten van valóban beépülve Guerrero Brady agyába, hogy ez mennyire valós konfliktus BB-el, hogy milyen egyéb harcai, vitái, ellenvetési voltak és vannak bárkivel is a csapatnál.
Én csak azt az egyet hiszem el, hogy egy ilyen hülye guru-attitűd, és az ebből következhető kvázi-szélhámosságok és az ő irányítása alól történő kibújások biztosan felbasszák az agyát.
Hogy ez mit idéz elő, az megjósolhatatlan, de nem lennék meglepődve, hogy amikor ez a szezon véget ér a Pats-nél, akkor elkezdenek dőlni a dominók - jelentsen ez a konkrétumok szintjén akármit is.
Szerintem el akarta zavarni a szezon végén a faszba Guerrerot, aki vagy viszi Bradyt, vagy nem, és ehhez lett volna neki egy aduász az ingujjában lévő Garoppolo. És ezt húzta ki Kraft, amit BB elfogadott, de nem tette túl nagy örömmel.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Éppenséggel lehet, hogy tényleg összebalhéztak, de ha már eltolták eddig a szekeret együtt, biztosan megpróbálják még együtt tolni pár hétig. Aztán majd ha vége szezonnak meg is késelhetik egymást. Addig viszont mindenkinek az az érdeke, hogy egy irányba húzzanak. A hivatalos dumától függetlenül.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát lehet, hogy fura, én ebbe nem akarok őszintén szólva belemenni nagyon. Nekem az is fura, hogy az ESPN folyton felhoz ilyen témákat néhány évente a PO-nk idején nagyon korrekten, aztán amikor valami nem jön össze, akkor meg csendben hallgat utána. Na, nekem inkább ez a fura és a szomorú, de ha jön megint a mindenki minket bánt mentalitás, egye fene, még lehet, meg is köszöni nekik valaki 😊

több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
 twitter.com/Patriots/status/949308406879449089
triangle
Jó, de ezt akárki mondhasssssa. Mernéd 100 százalékra állítani, hogy nem csak bizonyos bérencek próbálják beállítani úgy, mintha mindenki egy célért küzdene, hogy ne legyen balhé a soros meccsünk előtt?
Wyatt
Soros Györggyel is meccseltek? Hajrá, ha őt is sikerül legyőznötök, akkor mindenképp ti vagytok a kiválasztott csapat!

PS: komolyra fordítva - egyébként igen... akárki mondhatja. Jó, hogy iróniával megpróbálod elkenni, de mintha egy ilyen joint statement kiadása nem a tipikus első lépés lenne - attól teljesen függetlenül, hogy akár van baj házon belül, akár nincs... azonnal, egyből tagadni.

Mondjuk az egy picit meglepő amúgy, hogy nem egyből a bepereléssel fenyegetőztetek.. nem tudom miért nem volt ezúttal agresszívebb Kraft / a franchise. Lehetne a lufit fújni, meg a "mindenki ellenünk van" szöveget tolni, egyből meglenne az ürügy a vereségre is... az ESPN szépen feladta nektek a labdát, és a Pats nem ütötte le (teljesen.)

Na, ez fura.
Igor
Vigyázz Wyatt mit kìvànsz Soros kapcsàn, mert a végén a gázszerelő kilóra megveszi a csapatot és átnevezi gyakadémiàra. Belülről bomlasztja Ámérikàt!
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 874 — Dr Kongó fan
 twitter.com/Patriots/status/949308406879449089
triangle
Jó, de ezt akárki mondhasssssa. Mernéd 100 százalékra állítani, hogy nem csak bizonyos bérencek próbálják beállítani úgy, mintha mindenki egy célért küzdene, hogy ne legyen balhé a soros meccsünk előtt?
Wyatt
Soros Györggyel is meccseltek? Hajrá, ha őt is sikerül legyőznötök, akkor mindenképp ti vagytok a kiválasztott csapat!

PS: komolyra fordítva - egyébként igen... akárki mondhatja. Jó, hogy iróniával megpróbálod elkenni, de mintha egy ilyen joint statement kiadása nem a tipikus első lépés lenne - attól teljesen függetlenül, hogy akár van baj házon belül, akár nincs... azonnal, egyből tagadni.

Mondjuk az egy picit meglepő amúgy, hogy nem egyből a bepereléssel fenyegetőztetek.. nem tudom miért nem volt ezúttal agresszívebb Kraft / a franchise. Lehetne a lufit fújni, meg a "mindenki ellenünk van" szöveget tolni, egyből meglenne az ürügy a vereségre is... az ESPN szépen feladta nektek a labdát, és a Pats nem ütötte le (teljesen.)

Na, ez fura.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 394 — Bears & Illinois fan
 twitter.com/Patriots/status/949308406879449089
triangle
Jó, de ezt akárki mondhasssssa. Mernéd 100 százalékra állítani, hogy nem csak bizonyos bérencek próbálják beállítani úgy, mintha mindenki egy célért küzdene, hogy ne legyen balhé a soros meccsünk előtt?
Wyatt
Te kis áthallásos.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na látod, Metán barátunk megírta a frankót, ti meg hinnétek mindenféle dzsointsztétmentnek
Wyatt
én arra várok, hogy az nso írjon már valamit, Faragó Richard anyukája, a fűzővel kifelé és a hosszabbitas.hu triója szinte teljesen meggyőzött, de még egy utolsó lökés kellene :p
baggio 🏈
Még nem írták meg? Irgum-burgum, így legyen szabadnapja az embernek 😮
Na majd holnap jól nem írom meg!

több mint 8 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Brady és Gronk is elcső csapatos All-Pro lett 😊
Slater pedig a második csapatba fért bele.
ervinator
Ne offolj már! 😂

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Brady és Gronk is elcső csapatos All-Pro lett 😊
Slater pedig a második csapatba fért bele.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Na látod, Metán barátunk megírta a frankót, ti meg hinnétek mindenféle dzsointsztétmentnek
Wyatt
én arra várok, hogy az nso írjon már valamit, Faragó Richard anyukája, a fűzővel kifelé és a hosszabbitas.hu triója szinte teljesen meggyőzött, de még egy utolsó lökés kellene :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
A joint statement ezesetben azt jelenti, hogy mindenki be volt szìvva, aki az állítást teszi.

#JointGate

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 8 éve
gedam 6 508
..én már elvesztettem a fonalat, most akkor ki volt a gyilkos?
petey
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Igazából a JMD + a Patricia interjú csak álca, valójában Bellichick folytatja nálunk


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
..én már elvesztettem a fonalat, most akkor ki volt a gyilkos?

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mi kirúgjuk Rodgerst, ti Bradyt, a két játékos helyet cserél, az ESPN pedig elélvez.
Kampman
Caperst ne hozzuk el Patricia helyére?

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 545
Mi kirúgjuk Rodgerst, ti Bradyt, a két játékos helyet cserél, az ESPN pedig elélvez.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na látod, Metán barátunk megírta a frankót, ti meg hinnétek mindenféle dzsointsztétmentnek

több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Na, még valakiiii
Wyatt


szaros New-york-i média még csak most kapott rá igazán, várd ki hova görgetik ezt jövőhétig 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 twitter.com/Patriots/status/949308406879449089
triangle
Jó, de ezt akárki mondhasssssa. Mernéd 100 százalékra állítani, hogy nem csak bizonyos bérencek próbálják beállítani úgy, mintha mindenki egy célért küzdene, hogy ne legyen balhé a soros meccsünk előtt?

több mint 8 éve
topin New England Patriots 2 392
de szentül hiszem, hogy az ő fejében csak a győzelem jár és pontosan tudja, hogy a szertárostól a tulajdonosig, ehhez mindenkire szükség van.
Kollega
Ez szinte ezer százalék, éppen ezért játszik annyiért amennyiért.
több mint 8 éve
triangle 1 283
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Délután három óra, és ma még egyszer sem vettünk meg egy bírót sem. Kicsit rosszul érzem magam.
Wyatt
Elfogytak...mindet megvettétek már 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀