Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Én a norbiupdate fitnesszgurura gondoltam, nem a JG ügyre. Az adja most a spekilációs cikkek alapját nem?

A JG trade egyébként el tudom képzelni, hogy nagyon mélyen érintette Belichicket. Az öreg megélt már mindent, negyven éve edző, tudja milyen a lent és a fent. És 18 éve vezet egy rendkívül sikeres franchise-t szakmailag, és tisztában van vele, hogy ennek a rendkívüli sikernek az egyik kulcsa egy 18 évvel ezelőtt meghozott döntése volt. Akkor arról kellett döntenie, hogy a megérzésére hallgat-e (és a fiatal hatodik körös játékosát választja) vagy pedig biztosra megy (és a frissen csúcsgázsival megtartott franchise QB-t választja). A megérzésére hallgatott, és life changing-nek bizonyult a döntés. Ha most Belichick hasonlót érzett Garoppoloval kapcsolatban, és azt kellett megélnie, hogy Kraft nem érti. nem érzi. hogy hasonlóan fontos döntésről van szó, mint annak idején, azt nagyon nehéz lehetett megélni. Az egy dolog, hogy rendszeresen vannak esetleg viták, nézeteltérések. Normális vágányban ennek nincs jelentősége. De ha life changing döntésről van szó, az nem olyan, mint a többi. Egy ilyen esetén - mindegy, hogy Belichicknek igaza van-e, vagy csak így érezte - szörnyű lehet tehetetlenül végig nézni, hogy kicsúszik a kezéből a következő másfél évtized sorsa. Nem is biztos, hogy 65 évesen sikerül teljesen feldolgozni.

De ez szakmai krízis, aminek aligha lehet bármilyen hatása arra, hogy mi lesz a hátralevő egykét Brady-s évben. Inkább a Brady utáni időkre lehet befolyása. Másfelé kezdi el irányítani az életét. Netán visszavonul, a fiának más karrier-ösvényt kezd el kitaposni, a saját embereinek elkezdi másfelé is keresni a lehetőségeket, ilyesmi. De ez meg miért pont egy wilc card hét közepén jönne elő?
peterk2005
Én úgy vettem észre, hogy a két ügyet most össze akarják mosni, hogy valami ügyet kreáljanak. Természetesen sohasem tudjuk meg, hogy a másik kérdésben neked van igazad, vagy nekem. Én azt hiszem, hogy 18 év alatt az Öregnek számos komoly tévedése volt, amit túlélt a csapat. Ha most Kraft tévedett, azt is túl fogja. Kizártnak tartom, hogy ezen ne tudjon túl lépni. Ennél több hatalma egy csapatban csak GM-ként lehetne (bár kvázi itt is az), de mindig a tulajdonos mondja ki az utolsó szót. Ez minden csapatnál így van. Kraft úr pedig elég sok tulajdonoson túltesz football szakmai kérdésekben ahhoz, hogy el lehessen fogadni.

Valószínüleg azután, hogy Gruden bankot robbantott, ő is ki fog magának tárgyalni egy kis emelést.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Éket verni a csapat és Brady közé, meg akkora marhaság szerintem, hogy csak na. Ezen Brady és Guererro is csak veszíthet emberíleg és üzletileg is. De komolyan, van az USA-ban egymillió ilyen önjelölt fitnesz isten, a világ legtelítettebb piaca. Ha kirakják a Patriots Place-ről az irodájukat, végképp vége a szenzációnak.

A múltkor azt írtam, hogy Bradynek szobra van Massachussettsben. De azt ő pontosan tudja, hogy azt a szobrot Belichicknek és a Kraft családnak köszönheti és nem a fitnesz tanácsadójának.
Kollega
Amíg Bradynél ez a dolog megmarad a bevált, tetszik, szuperjó, bizniszt is látok benne státuszban, addig nem lehet gond. Akkor lehet csak probléma, ha túllép ezen és hiszek benne lesz belőle. Hit esetén már nem feltétlenül a józan ész diktál.
peterk2005
Én jóval hamarabb, páros lábbal rúgtam volna ki a stadionból azt a posztgraduálisan továbbfejlesztett tévés távgyógyítót, aki úgy átmossa a franchise QB agyát, hogy az nem átall olyanokat nyilatkozni/leírni, mint:
"[Brady] is so well-hydrated that "even with adequate exposure to the sun, I won't get sunburned""
meg:
""The moment another player's helmet makes contact with my body, my muscles are pliable enough to absorb what's happening instantly," he writes. "My brain is thinking only lengthen and soften and disperse before my body absorbs and disperses the impact evenly and I hit the ground.""
(Amendola, Edelman, Hightower és Gronkowski is biztos bőszen bólogat, lévén ugyanannak az önjelölt sámánnak az ügyfelei - csak sajnálatos módon ez az ütközés előtti ruganyos agykontroll nekik nem annyira megy és ezért vannak ketten IR-en, és a másik kettő sem Joe Thomassal verseng terhelhetőség terén.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De ez meg miért pont egy wilc card hét közepén jönne elő?
peterk2005
Mert az ESPN-nek ez a heppje. Feltűnhetett volna már.

több mint 8 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Éppenséggel lehet, hogy tényleg összebalhéztak, de ha már eltolták eddig a szekeret együtt, biztosan megpróbálják még együtt tolni pár hétig. Aztán majd ha vége szezonnak meg is késelhetik egymást. Addig viszont mindenkinek az az érdeke, hogy egy irányba húzzanak. A hivatalos dumától függetlenül.
Kollega
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/bill-belichick-sees-opening-coach-giants-source-article-1.3739643?utm_content=bufferf4eec&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter

[troll]Nem a JMD-Patricia duó interjúztatásáért utaztak el a tökig érő hóban Maráék. Believe it and it will happen 😀😀😀[/troll]
Asbee
Annyira meredek lenne, hogy simán megtörténhet. Grudenről ugyanezt gondoltuk, hogy trollmágnes.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tuti biztos, hogy volt vita a vezetésben a Garoppolo trade miatt. Biztos, hogy Brady véleményét is kikérték, aki nyilván elmondta, hogy még 1-2 évig játszani szeretne. Még az is lehet, hogy BB és Kraft nem ugyanazon a véleményen volt. De ebben a csapatban mindig Kraft úré az utolsó szó. Ezt megtanulta Parcells is, és biztos, hogy BB is tudja már rég óta. Egész biztos, hogy 18 év alatt nem ez az első trade, amiben nem értettek egyett.
Kollega
Én a norbiupdate fitnesszgurura gondoltam, nem a JG ügyre. Az adja most a spekilációs cikkek alapját nem?

A JG trade egyébként el tudom képzelni, hogy nagyon mélyen érintette Belichicket. Az öreg megélt már mindent, negyven éve edző, tudja milyen a lent és a fent. És 18 éve vezet egy rendkívül sikeres franchise-t szakmailag, és tisztában van vele, hogy ennek a rendkívüli sikernek az egyik kulcsa egy 18 évvel ezelőtt meghozott döntése volt. Akkor arról kellett döntenie, hogy a megérzésére hallgat-e (és a fiatal hatodik körös játékosát választja) vagy pedig biztosra megy (és a frissen csúcsgázsival megtartott franchise QB-t választja). A megérzésére hallgatott, és life changing-nek bizonyult a döntés. Ha most Belichick hasonlót érzett Garoppoloval kapcsolatban, és azt kellett megélnie, hogy Kraft nem érti. nem érzi. hogy hasonlóan fontos döntésről van szó, mint annak idején, azt nagyon nehéz lehetett megélni. Az egy dolog, hogy rendszeresen vannak esetleg viták, nézeteltérések. Normális vágányban ennek nincs jelentősége. De ha life changing döntésről van szó, az nem olyan, mint a többi. Egy ilyen esetén - mindegy, hogy Belichicknek igaza van-e, vagy csak így érezte - szörnyű lehet tehetetlenül végig nézni, hogy kicsúszik a kezéből a következő másfél évtized sorsa. Nem is biztos, hogy 65 évesen sikerül teljesen feldolgozni.

De ez szakmai krízis, aminek aligha lehet bármilyen hatása arra, hogy mi lesz a hátralevő egykét Brady-s évben. Inkább a Brady utáni időkre lehet befolyása. Másfelé kezdi el irányítani az életét. Netán visszavonul, a fiának más karrier-ösvényt kezd el kitaposni, a saját embereinek elkezdi másfelé is keresni a lehetőségeket, ilyesmi. De ez meg miért pont egy wilc card hét közepén jönne elő?

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Éket verni a csapat és Brady közé, meg akkora marhaság szerintem, hogy csak na. Ezen Brady és Guererro is csak veszíthet emberíleg és üzletileg is. De komolyan, van az USA-ban egymillió ilyen önjelölt fitnesz isten, a világ legtelítettebb piaca. Ha kirakják a Patriots Place-ről az irodájukat, végképp vége a szenzációnak.

A múltkor azt írtam, hogy Bradynek szobra van Massachussettsben. De azt ő pontosan tudja, hogy azt a szobrot Belichicknek és a Kraft családnak köszönheti és nem a fitnesz tanácsadójának.
Kollega
Amíg Bradynél ez a dolog megmarad a bevált, tetszik, szuperjó, bizniszt is látok benne státuszban, addig nem lehet gond. Akkor lehet csak probléma, ha túllép ezen és hiszek benne lesz belőle. Hit esetén már nem feltétlenül a józan ész diktál.
peterk2005
Tuti biztos, hogy volt vita a vezetésben a Garoppolo trade miatt. Biztos, hogy Brady véleményét is kikérték, aki nyilván elmondta, hogy még 1-2 évig játszani szeretne. Még az is lehet, hogy BB és Kraft nem ugyanazon a véleményen volt. De ebben a csapatban mindig Kraft úré az utolsó szó. Ezt megtanulta Parcells is, és biztos, hogy BB is tudja már rég óta. Egész biztos, hogy 18 év alatt nem ez az első trade, amiben nem értettek egyett.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Éket verni a csapat és Brady közé, meg akkora marhaság szerintem, hogy csak na. Ezen Brady és Guererro is csak veszíthet emberíleg és üzletileg is. De komolyan, van az USA-ban egymillió ilyen önjelölt fitnesz isten, a világ legtelítettebb piaca. Ha kirakják a Patriots Place-ről az irodájukat, végképp vége a szenzációnak.

A múltkor azt írtam, hogy Bradynek szobra van Massachussettsben. De azt ő pontosan tudja, hogy azt a szobrot Belichicknek és a Kraft családnak köszönheti és nem a fitnesz tanácsadójának.
Kollega
Amíg Bradynél ez a dolog megmarad a bevált, tetszik, szuperjó, bizniszt is látok benne státuszban, addig nem lehet gond. Akkor lehet csak probléma, ha túllép ezen és hiszek benne lesz belőle. Hit esetén már nem feltétlenül a józan ész diktál.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Minden félinformációtól, találgatástól, kamu és átértelmezett belső infótól függetlenül: Amilyen kép él bennem Belichickről, simán elhiszem, hogy tele a töke Brady gurujával, és az ő tervezés/munka/pontosság alapú világképébe nehezen beilleszthető lélektani hókuszpókuszaival és titkos tanaival. És ebben maximálisan igazat is tudok neki adni.Sobri Jóska
Mit is csinál ez a Guerrero egyébként a csapatnál? Azt tudom, hogy Bradynek a kaja-étrend-életmód guruja, de nem tudtam, hogy a Patriotsnál is van valami állása.
peterk2005
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.
Kollega
meg a terápia központja is a pats épületében volt, onnan is mennie kellett év elején. sok játékos jár hozzá, pl edelman és gronk is
triangle
Én úgy tudom, hogy a Patriosts Place-n van a központjuk, ami nem a csapat létesítménye, hanem egy bazi nagy pláza a stadion mellett. Természetesen az is a Kraft család tulajdona, de arról nem tudok, hogy onnan is kirakták volna.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.
Kollega
A státus alatt valami tényleges pozíciót értesz, vagy kapott egy belépőkártyát a nyakába, hogy az oldalvonal mellől varázsoilja ki Brady lábából a zsibbadást?

Amúgy a világ röheje lenne ha fél emberöltőt lehúztak egymással, túlélt a kapcsolat két csapatnyi elit játékos, kiváló szakember, időnként barát elvesztését - sőt volt, hogy ők küldték el a barátot/társat mert a biznisz ilyen -, és akkor jön egy ilyen norbiupdate és miatta szétrobban az egész.
peterk2005
Ha nincs hivatalos státusa, a liga nem nagyon engedi, hogy meccs közben ott legyen a pálya mellett. Volt valami névleges státusa az edzői stábban.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
triangle 1 283
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.
Kollega
A státus alatt valami tényleges pozíciót értesz, vagy kapott egy belépőkártyát a nyakába, hogy az oldalvonal mellől varázsoilja ki Brady lábából a zsibbadást?

...
peterk2005
utóbbi
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.
Kollega
A státus alatt valami tényleges pozíciót értesz, vagy kapott egy belépőkártyát a nyakába, hogy az oldalvonal mellől varázsoilja ki Brady lábából a zsibbadást?

Amúgy a világ röheje lenne ha fél emberöltőt lehúztak egymással, túlélt a kapcsolat két csapatnyi elit játékos, kiváló szakember, időnként barát elvesztését - sőt volt, hogy ők küldték el a barátot/társat mert a biznisz ilyen -, és akkor jön egy ilyen norbiupdate és miatta szétrobban az egész.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
no Baltimore Ravens 8 897
Éppenséggel lehet, hogy tényleg összebalhéztak, de ha már eltolták eddig a szekeret együtt, biztosan megpróbálják még együtt tolni pár hétig. Aztán majd ha vége szezonnak meg is késelhetik egymást. Addig viszont mindenkinek az az érdeke, hogy egy irányba húzzanak. A hivatalos dumától függetlenül.
Kollega
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/bill-belichick-sees-opening-coach-giants-source-article-1.3739643?utm_content=bufferf4eec&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter

[troll]Nem a JMD-Patricia duó interjúztatásáért utaztak el a tökig érő hóban Maráék. Believe it and it will happen 😀😀😀[/troll]
Asbee
mondjuk azt én is megnézném, hogyan épít csapatot BB úgy, hogy nincs meg a franshisenak a következő 5 év első három körös pickje 😀 😀 😀
ZERO_L
nem mintha az elsokoroseitektol lennetek nagyon jok. Azert nem faragna 20 perc alatt meg egy dinasztiat az is biztos.
több mint 8 éve
triangle 1 283
BB-nek egyébként meddig van szerződése?
empty taxi
Kb. ameddig akarja 😊
Kollega
nem tudni semmi hivatalosat, mindig annyit mondanak hogy 10m per év körül és újítgatják krafttal folyton. de semmi konkrétum
több mint 8 éve
triangle 1 283
Minden félinformációtól, találgatástól, kamu és átértelmezett belső infótól függetlenül: Amilyen kép él bennem Belichickről, simán elhiszem, hogy tele a töke Brady gurujával, és az ő tervezés/munka/pontosság alapú világképébe nehezen beilleszthető lélektani hókuszpókuszaival és titkos tanaival. És ebben maximálisan igazat is tudok neki adni.Sobri Jóska
Mit is csinál ez a Guerrero egyébként a csapatnál? Azt tudom, hogy Bradynek a kaja-étrend-életmód guruja, de nem tudtam, hogy a Patriotsnál is van valami állása.
peterk2005
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.
Kollega
meg a terápia központja is a pats épületében volt, onnan is mennie kellett év elején. sok játékos jár hozzá, pl edelman és gronk is
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Minden félinformációtól, találgatástól, kamu és átértelmezett belső infótól függetlenül: Amilyen kép él bennem Belichickről, simán elhiszem, hogy tele a töke Brady gurujával, és az ő tervezés/munka/pontosság alapú világképébe nehezen beilleszthető lélektani hókuszpókuszaival és titkos tanaival. És ebben maximálisan igazat is tudok neki adni.Sobri Jóska
Mit is csinál ez a Guerrero egyébként a csapatnál? Azt tudom, hogy Bradynek a kaja-étrend-életmód guruja, de nem tudtam, hogy a Patriotsnál is van valami állása.
peterk2005
Volt. Bradyre való tekintettel kapott egy státust, hogy ott lehessen a sideline-on a meccseken. De ezt BB megszüntette, mert háborúba kezdett az orvosi stábbal. Gyakorlatilag kitiltották a csapat létesítményeiből.

Legalábbis erről lehetett olvasni.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Minden félinformációtól, találgatástól, kamu és átértelmezett belső infótól függetlenül: Amilyen kép él bennem Belichickről, simán elhiszem, hogy tele a töke Brady gurujával, és az ő tervezés/munka/pontosság alapú világképébe nehezen beilleszthető lélektani hókuszpókuszaival és titkos tanaival. És ebben maximálisan igazat is tudok neki adni.Sobri Jóska
Mit is csinál ez a Guerrero egyébként a csapatnál? Azt tudom, hogy Bradynek a kaja-étrend-életmód guruja, de nem tudtam, hogy a Patriotsnál is van (volt?) valami állása.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
BB-nek egyébként meddig van szerződése?
empty taxi
Kb. ameddig akarja 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
BB-nek egyébként meddig van szerződése?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Éppenséggel lehet, hogy tényleg összebalhéztak, de ha már eltolták eddig a szekeret együtt, biztosan megpróbálják még együtt tolni pár hétig. Aztán majd ha vége szezonnak meg is késelhetik egymást. Addig viszont mindenkinek az az érdeke, hogy egy irányba húzzanak. A hivatalos dumától függetlenül.
Kollega
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/bill-belichick-sees-opening-coach-giants-source-article-1.3739643?utm_content=bufferf4eec&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter

[troll]Nem a JMD-Patricia duó interjúztatásáért utaztak el a tökig érő hóban Maráék. Believe it and it will happen 😀😀😀[/troll]
Asbee
mondjuk azt én is megnézném, hogyan épít csapatot BB úgy, hogy nincs meg a franshisenak a következő 5 év első három körös pickje 😀 😀 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
 www.facebook.com/NewEnglandPatriotsFanClub1/videos/1688999911164268/

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Alex Guerrero
Over the past few years, many people have tried to paint a picture of who I am. But none of these pictures has been complete.

I get that many of my beliefs are not mainstream and I know they may differ from others’. But they reflect my experience from over 22 years of practice working with some of the best athletes in the world. I understand that some people may disagree with me about how to treat injuries or how to train in order to maximize potential. I welcome this and think it is normal and healthy in all careers, because it helps everyone learn, grow, and improve.

Throughout my career I have been blessed to work with many remarkable athletes in a variety of sports. With every one of these clients, my only goal has been to help them bring forth positive changes in their body & mind. I have always tried to be respectful of the staff each player answers to, and I have never tried to create divisiveness or conflict. My ultimate goal has always been to do my very best to help the player get back on the field and help their team. I have never had any motive other than that. My approach is and always has been to give people information based on my beliefs — then let them follow their own path toward what they believe works best for them. Ultimately every decision is up to each individual athlete.

Many of the athletes I have worked with I consider not only clients, but also close friends. One of those is Tom Brady with whom I have a great friendship that I cherish. It is a privilege working alongside someone with his commitment and discipline. Watching Tom succeed as he grows older has been a personal and professional highlight, because I consider seeing players’ and clients’ achievements in their own careers to be the most gratifying part of my work.

Thank you to everyone who has supported me in my career, and to the professional organizations that have allowed me to treat their players — including the New England Patriots. I am grateful to Robert Kraft and his coaches and staff. I am proud to have co-founded the TB12 Sports Therapy Center with Tom, where we’re able to make a daily impact in thousands of people's lives.

Finally, my deepest gratitude goes to my family, clients, and friends. It’s because of you that I do what I do, and it’s the greatness you achieve that continues to motivate me. I wish nothing but the best for everyone and for each of us to be able to live our lives to our utmost potential.

- Alex


 tb12sports.com/blogs/tb12-playbook-we-got-this/ag-in-my-own-words

Mondjuk az tény, hogy Kraftot és Bradyt név szerint említi, mint akinek hálás, BB pedig egy "coaches and staff"-ot kap 😊

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Éppenséggel lehet, hogy tényleg összebalhéztak, de ha már eltolták eddig a szekeret együtt, biztosan megpróbálják még együtt tolni pár hétig. Aztán majd ha vége szezonnak meg is késelhetik egymást. Addig viszont mindenkinek az az érdeke, hogy egy irányba húzzanak. A hivatalos dumától függetlenül.
Kollega
 www.nydailynews.com/sports/football/giants/bill-belichick-sees-opening-coach-giants-source-article-1.3739643?utm_content=bufferf4eec&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=NYDNSports+Twitter

[troll]Nem a JMD-Patricia duó interjúztatásáért utaztak el a tökig érő hóban Maráék. Believe it and it will happen 😀😀😀[/troll]


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Mindenki induljon időben 😀
 www.facebook.com/patriotshu/posts/1606523372724939
Wyatt


Szerkesztette: vpi

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Elég nagy hülyeség az USA-ban perrel fenyegetni a sajtót. Ha csak teljes baromságot nem írnak, teljesen alaptalanul, nincs olyan bíró, amelyik igazat adna a felperesnek. Márpedig viták minden csapatban vannak.

Guerrero pedig nem lesz kitéve a szezon végén, hanem már konkrétan ki van rúgva. Nem léphet be a csapat létesítményeibe, és nem utazhat a csapattal az idegenbeli meccsekre. Egyedül annyit tehet, hogy adhat tanácsot a játékosoknak azok szabad idejében, amit törvényesen nem lehet megtiltani. Viszont a játékosok szerződésében meg az van, hogy kötelesek betartani a csapat orvosi stábjának utasításait.

Éket verni a csapat és Brady közé, meg akkora marhaság szerintem, hogy csak na. Ezen Brady és Guererro is csak veszíthet emberíleg és üzletileg is. De komolyan, van az USA-ban egymillió ilyen önjelölt fitnesz isten, a világ legtelítettebb piaca. Ha kirakják a Patriots Place-ről az irodájukat, végképp vége a szenzációnak.

A múltkor azt írtam, hogy Bradynek szobra van Massachussettsben. De azt ő pontosan tudja, hogy azt a szobrot Belichicknek és a Kraft családnak köszönheti és nem a fitnesz tanácsadójának.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
TL;DR
Véleményem szerint, ha az elmúlt pár hét történéseit is nézzük, bennem előjött egy afféle konspirációs teória, hogy ki is itt a hunyó. Én ugyanis arról az oldalról nézném a sztorit, hogy ki lehet a fő forrás? Mármint olyan fő forrás, akinek a szavára ad is az ESPN. Véleményem szerint ott is kell lennie valamilyen újságírói szakmai minimumnak, azért pusztán néhány nagyon alacsony beosztású személy információira alapozva nem vállalnának be egy ilyen volumenű cikket, jogi és személyi következményeket ők sem vállalnák be.
Guggenheim
De cuki. Ajánlom a Brady és Belichick könyv ide vonatkozó passzusát, mennyire súlyosak voltak a labdás sztorinál írt hülyeségek kapcsán is a szankciók és mennyi helyesbítő cikket kellett lehozniuk utána.