New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Menjen bunyózni, táncizni, kosarazni, síelni, ki nem szarja le. Csak ne rendeljen pizzát! Hall a megmondhatója, a pizza az emberek legnagyobb ellensége.

Viszont én a Pats helyében nem tűrném ezt, Gronko egy pöcs, megérdemelné, hogy egy 6. körért jól Indianapolisba küldjék.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
 twitter.com/ProFootballTalk/status/848898066895785984


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Emlékszem, a spanyol fociválogatott kapusa, Canizares azért hagyta ki a 2002-es VB-t, mert a fürdőszobában valami üveget a lábára ejtett és széjjelvágta a lábfejét. Asszem soha többet nem volt válogatott, mert jött Casillas. Akkor tehát Gronk a fürdőszobától is tartózkodjon?

A Wrestle Mania szinészkedés. Meg lehet benne sérülni, de nem hiszem, hogy BB az apja lenne ezeknek a srácoknak, hogy aggódjon, ha 10 után mennek haza. Ha meg valamelyik hülyeséget csinál, úgyis megkapja érte a büntijét.
Kollega
A WrestleMania nem a szervezet neve, hanem a szervezet, azaz a WWE legnagyobb gálája, a WrestleManiat pedig akár nevezhetjük a pankráció Super Bowljának. Kizárt, hogy a Patriots tudta nélkül csinálta ezt a 3 perces műsort Gronk. Ez nem valami hokkendáré esemény, még ha a többségünk nem is érti mit kajálnak ezen az amerikaiak.
És hogy milyen pénzek forognak a pankrációban? Tavaly az általában sérült vagy mid cardon szereplő John Cena 9,5 millió dolláros alapfizetést kapott. Gronknak is biztos megérte a dolog. 😊
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Emlékszem, a spanyol fociválogatott kapusa, Canizares azért hagyta ki a 2002-es VB-t, mert a fürdőszobában valami üveget a lábára ejtett és széjjelvágta a lábfejét. Asszem soha többet nem volt válogatott, mert jött Casillas. Akkor tehát Gronk a fürdőszobától is tartózkodjon?

A Wrestle Mania szinészkedés. Meg lehet benne sérülni, de nem hiszem, hogy BB az apja lenne ezeknek a srácoknak, hogy aggódjon, ha 10 után mennek haza. Ha meg valamelyik hülyeséget csinál, úgyis megkapja érte a büntijét.
Kollega
Nem. Lehet olyan sérülés az életben, ami elintézi a karriered, de nem rajtad múlik. Pech. Lábadra ejted az after shave-t vagy teljesen szabályosan autózol és egy barom úgy beléd megy, hogy tolókocsiba kerülsz egy életre. Ez benne van a mindennapi létezés kockázatában, kivédhetetlen (lehet, hogy Edelman ennek kivédésére hord szakállat? 😊 ). A Gronk-féle kockázat elvileg nincs benne az életben szükségszerűen és kivédhető. A síelés például ilyen kockázat. Pár éve egy NBA játékossal bontottak szerződést, mert benne volt feltételként, hogy nem síelhet és lebukott.

Szeretem Gronk játékát és azt gondolom, hogy vele idén tényleg verhetetlen lenne - és lesz - a csapat. Az ESPN-n volt egy tudományos elemzés Gronkról, amit rendszeresen játszottak be, ami arról szólt hogy miért foghatatlan: a súlypontemelkedésével, a hosszú kezeivel akkora teret képes bejátszani az elkapásnál mint egy amerikai szemeteskocsi! Oda is animálták a kocsit, hogy lásd... Szeretném még sokáig játszani látni, bár én is úgy gondolom, ahogy itt már sokan kifejtették korábban, hogy nagyon el van használódva a teste és csak limitált snapszámra lesz képes, azt sem Örülnék ha nem ilyen marhaságokkal rövidítené meg vagy kockáztatná ezt a pályafutást. (Hogy ez most mennyire volt tényleges sérülési lehetőség, nem tudom, - utálom a pankrációt - de egy viszonylag frissen operált porckorongsérvnek biztos nem használ.)

Lehet, hogy Belichicknek nincs beleszólása, hogy mit csinál a szezonnak ebben a részében - bár nyilván vannak erre is szabályok, Hörnivel is szerződést tudtak rögtön bontani, a puszta gyanú alapján - és lehet, hogy tesz rá magasról, de nem az a típus, aki annyira díjazná a fegyelmezetlenséget.

Hörni... Vajon most a la Csontdarálók nyomja? 😊 Bár múltkor olvastam, hogy a balhéi miatt most már egy maximális biztonsági fokozatú - dutyiban van, de korábban másfél mérföldre ült a Gillette Stadiumtól. Ha fülelt, hallotta a TD miatt ujjongó szurkolókat...

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Emlékszem, a spanyol fociválogatott kapusa, Canizares azért hagyta ki a 2002-es VB-t, mert a fürdőszobában valami üveget a lábára ejtett és széjjelvágta a lábfejét. Asszem soha többet nem volt válogatott, mert jött Casillas. Akkor tehát Gronk a fürdőszobától is tartózkodjon?

A Wrestle Mania szinészkedés. Meg lehet benne sérülni, de nem hiszem, hogy BB az apja lenne ezeknek a srácoknak, hogy aggódjon, ha 10 után mennek haza. Ha meg valamelyik hülyeséget csinál, úgyis megkapja érte a büntijét.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szóval azt mondod, Kaaya jön? 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen en erre a konkret "feloklelesre" gondoltam. Par eve egy partyhelyen csinalt ilyen kamu dobast is, na az veszelyesebb volt azert 😀

Brady meg a sziklaugrasaval es a sielesevel eleg sok idegrendszert kikezdett 😀
Wyatt
A Ballers jutott eszembe - amikor a DE paintballozás közben szenved Achilles-ín szakadást és majdnem rámegy a szerződése. Azt gondoltam, Gronk örülni fog, ha szeptemberre harcképes lesz, ha harcképes lesz valaha egyáltalán ezzel a háttal és nem kockáztat ilyen marhaságokat. De nyilván nem mindenki építi magát olyan tudatosan mint Brady.
Burkus
Nekem meg az, hogy Suggs a kisszobában keféli a csajt, közben beszól telón a hadiszállásra, aminek következtében a fehér gyereket kiviszik 1/5-re.

Kinek mi, ugyebár. x-D
Stez
Igaz, az (is) szép jelenet volt. Nekem a Draftday-nél jutott eszembe, amikor Kostnert felhívja az elején a LB srác a kocsiból, hogy tessék őt választani és enyhén szólva presszionálja, hogy látom magam előtt, hogy Belichickkel így merjen beszélni valaki a draftra várva... És azt is, hogy a végén Belichick tényleg őt választja.
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Jaj gyerekek. Mar a pats-polos csokanal sem ertettem a reakciokat, de ez a szineszkedos szarra erkezok mar tenyeg nevetsegesek 😕

AP!!!
Wyatt
Akkor félreérthetően fogalmaztam. Nem törtem pálcát Gronk felett emiatt,csak tényleg kiváncsi vagyok ,hogy ilyenkor az Öreg vajon melyik álláspontot képviseli? Hogy mi a tosznak vállal felesleges kockázatot egy frissen műtött skill playere (el tudom képzelni) vagy hogy amíg semmi gubanc nem adódik belőle addig teszek rá (ezt is el tudom képzelni). Nyilván soha nem fog kiderülni,de ettől még kiváncsi lennék hogy mit gondol ezekről.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Igen en erre a konkret "feloklelesre" gondoltam. Par eve egy partyhelyen csinalt ilyen kamu dobast is, na az veszelyesebb volt azert 😀

Brady meg a sziklaugrasaval es a sielesevel eleg sok idegrendszert kikezdett 😀
Wyatt
A Ballers jutott eszembe - amikor a DE paintballozás közben szenved Achilles-ín szakadást és majdnem rámegy a szerződése. Azt gondoltam, Gronk örülni fog, ha szeptemberre harcképes lesz, ha harcképes lesz valaha egyáltalán ezzel a háttal és nem kockáztat ilyen marhaságokat. De nyilván nem mindenki építi magát olyan tudatosan mint Brady.
Burkus
Nekem meg az, hogy Suggs a kisszobában keféli a csajt, közben beszól telón a hadiszállásra, aminek következtében a fehér gyereket kiviszik 1/5-re.

Kinek mi, ugyebár. x-D

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen en erre a konkret "feloklelesre" gondoltam. Par eve egy partyhelyen csinalt ilyen kamu dobast is, na az veszelyesebb volt azert 😀

Brady meg a sziklaugrasaval es a sielesevel eleg sok idegrendszert kikezdett 😀
Wyatt
A Ballers jutott eszembe - amikor a DE paintballozás közben szenved Achilles-ín szakadást és majdnem rámegy a szerződése. Azt gondoltam, Gronk örülni fog, ha szeptemberre harcképes lesz, ha harcképes lesz valaha egyáltalán ezzel a háttal és nem kockáztat ilyen marhaságokat. De nyilván nem mindenki építi magát olyan tudatosan mint Brady.
Burkus
Az mondjuk tény, hogy bármiben meg lehet sérülni 😊
Hát Brady az offseasonben nem mindig tűnt úgy, mint egy tudatosan építő emberke 😀
De ha egy ilyen fake mozdulatba belesérül, az szomorú lenne 😊 Meg inkább edzésre se menjen, mert ott lényegesen nagyobb erőhatások érik majd 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Igen en erre a konkret "feloklelesre" gondoltam. Par eve egy partyhelyen csinalt ilyen kamu dobast is, na az veszelyesebb volt azert 😀

Brady meg a sziklaugrasaval es a sielesevel eleg sok idegrendszert kikezdett 😀
Wyatt
A Ballers jutott eszembe - amikor a DE paintballozás közben szenved Achilles-ín szakadást és majdnem rámegy a szerződése. Azt gondoltam, Gronk örülni fog, ha szeptemberre harcképes lesz, ha harcképes lesz valaha egyáltalán ezzel a háttal és nem kockáztat ilyen marhaságokat. De nyilván nem mindenki építi magát olyan tudatosan mint Brady.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Gronk megéli az amerikai álmot. Nfl sztár, fut neki a saját márkája plusz “verekedhetet” élőben egy pankrációban. Egyszerüen az élet császára.
ParadSEC
Az Dan Bilzerian.

több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Gronk megéli az amerikai álmot. Nfl sztár, fut neki a saját márkája plusz “verekedhetet” élőben egy pankrációban. Egyszerüen az élet császára.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen en erre a konkret "feloklelesre" gondoltam. Par eve egy partyhelyen csinalt ilyen kamu dobast is, na az veszelyesebb volt azert 😀

Brady meg a sziklaugrasaval es a sielesevel eleg sok idegrendszert kikezdett 😀

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jaj gyerekek. Mar a pats-polos csokanal sem ertettem a reakciokat, de ez a szineszkedos szarra erkezok mar tenyeg nevetsegesek 😕

AP!!!
Wyatt
Mondjuk annyira nem az. Főleg, miután az elmúlt pár évben minden évben van kb., aki kimegy gengelni a kosárpályára, aztán ott sérül meg súlyosan – én például ezért nem értem a Giantset, hogy nem tiltja meg majom Beckham dzsuninak, hogy minden holt szezonban elmebeteg zsákolásokkal bohóckodjon. És nyilván az sem lepett volna meg, ha Brady esetében azért BB odaszólt volna a síeléses videó láttán, hogy azért legyen esze, mivel ott bőven benne van, hogy bármi miatt szarul érkezzen és a fejére essen, de bármilyen súlyos sérülés. A kosárnál is, kurvára mindegy, hogy nekifutsz-e, zsákolsz, szarul érkezel, kibocsaklik a bokád, a térded, szevasz-helló szalagok, főleg Bekemnél, aki 120 centi, így egy zsákoláshoz méginkább kell erőlködnie, nem brahiból kell emelkednie 25 centit, mint egy Shaqnek.

Oké, Gronk esetében ez tényleg színészkedés, mondjuk azért halkan hozzáteszem, hogy az ilyen hülye dobálgatásokba elég sokak nyaka sérült bele, de valószínűleg egyik fél sem volt hülye, és Gronk meccse ennyiből állt kb., nem fűszerezték további csodás vetődésekkel és dobálgatásokkal, főként ő „nem repült”. Ez így ebben a formájában annyira nem gáz.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jaj gyerekek. Mar a pats-polos csokanal sem ertettem a reakciokat, de ez a szineszkedos szarra erkezok mar tenyeg nevetsegesek 😕

AP!!!

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Off: itt egy nektek való kép, aki magára ismer jelentkezhet 😛

 index.hu/galeria/index/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/11
dande
de akkor már miért nem a lényeget linkelted?😊
 galeria.index.hu/belfold/2017/04/02/tobb_ezres_tuntetes_a_ceu_mellett/7

mondjuk tuti nem én voltam ilyenekkel még csak közös levegőt sem szívnék😊
NB2
A barna lányra gondolsz? Mert az fetomy, mögötte ano leselkedik.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Gronk elég jó erőben van. 😀
 twitter.com/TotalProSports/status/848664760866533378
kisdef
Azért nagyon kíváncsi lennék,hogy az Öreg mit gondol erről!
kolok1972
Jelenleg nagyjából azt, hogy amíg teljesít addig csináljon amit akar. Majd amikor visszaesik Gronk, akkor derül ki igazán, hogy vélekedik az ilyesmiről BB. Egyébként én nagyon bírom Gronkot, remek a pályán azon kívül meg tud ám élni emberünk, de elég nagy tétben mernék fogadni rá, hogy nem nálunk fejezi be a pályafutását...
Maniac84
Nem is az életmódjára gondoltam,hanem hogy ahhoz mit szól,hogy egy krónikus hátproblémákkal küzdő,frissen műtött skill playere ilyet vállal.Még akkor is ha ez színészkedés.
kolok1972
Szerződésében aligha van megtiltva, így nem hiszem, hogy BB szóvátenné. Brady is ugrott le szikláról, meg bukfencezett sielés közben. Nyilván, ha rásérülne a hátára, akkor lehetne retorzió, de amíg nem, addig azt csinál az offseasonban, amit akar és amit a szerződése enged.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gronk elég jó erőben van. 😀
 twitter.com/TotalProSports/status/848664760866533378
kisdef
Azért nagyon kíváncsi lennék,hogy az Öreg mit gondol erről!
kolok1972
Jelenleg nagyjából azt, hogy amíg teljesít addig csináljon amit akar. Majd amikor visszaesik Gronk, akkor derül ki igazán, hogy vélekedik az ilyesmiről BB. Egyébként én nagyon bírom Gronkot, remek a pályán azon kívül meg tud ám élni emberünk, de elég nagy tétben mernék fogadni rá, hogy nem nálunk fejezi be a pályafutását...
Maniac84
Nem is az életmódjára gondoltam,hanem hogy ahhoz mit szól,hogy egy krónikus hátproblémákkal küzdő,frissen műtött skill playere ilyet vállal.Még akkor is ha ez színészkedés.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Gronk elég jó erőben van. 😀
 twitter.com/TotalProSports/status/848664760866533378
kisdef
Azért nagyon kíváncsi lennék,hogy az Öreg mit gondol erről!
kolok1972
Jelenleg nagyjából azt, hogy amíg teljesít addig csináljon amit akar. Majd amikor visszaesik Gronk, akkor derül ki igazán, hogy vélekedik az ilyesmiről BB. Egyébként én nagyon bírom Gronkot, remek a pályán azon kívül meg tud ám élni emberünk, de elég nagy tétben mernék fogadni rá, hogy nem nálunk fejezi be a pályafutását...

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gronk elég jó erőben van. 😀
 twitter.com/TotalProSports/status/848664760866533378
kisdef
Azért nagyon kíváncsi lennék,hogy az Öreg mit gondol erről!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Free agent Adrian Peterson will visit the Patriots on Monday

(Source: Adam Schefter on Twitter)

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Gronk elég jó erőben van. 😀
 twitter.com/TotalProSports/status/848664760866533378
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha holt szezon, savazások
 www.nfl.com/nflnetwork/main/network/shows/extras/best-catch-2016?campaign=fb-nf-sf67393136-sf67393136&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 548 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off: Ööő semmi politikai gondolat nem volt mögötte, egyszerűen maga a póló miatt, érdekességként nem amiatt, hogy ezt most hol viselte. Elég lett volna maga a kép, csak azt önmagában nem tudtam belinkelni. 😊 on