New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Két hét és itt a DRAFT, szóval szerintem érdemes lenne kicsit áttekinteni mi várhat ránk, mik a csapat lehetőségei, így hogy (jelen állás szerint) nincs se első, se második körös pickünk. Ehhez segítségül a hétvégi mock drafton húzott választásaimat hozom, hogy kicsit körbejárjam, merrefelé gondolkozhatnak a war roomban
Needjeink: DE,RB,OT,TE,LB,SS
ZERO_L
Én nem látom, hogy a DE akkora need lenne. Mindenképp kell hozni oda embert, de nálam nem feltétlen top prioritás.

3/72 Taylor Moton OT Western Michigan
A poszt jó lenne viszont Moton semmiképp nem Tackle, így őt feleslegesnek érzem kihúzni, pláne az első pickkel. Garcia viszont nem lenne rossz választás, bár vele kapcsolatban is vannak kétségeim, de mivel 3. körben húzunk először ez talán érthető is 😊

3/96 Adam Shaheen TE Ashland
Ő speciel nekem is tetszik és itt már kifejezetten jó értéket is képvisel. Hatalmas méretéhez képest kellően atletikus, jó elkapó és használható blokkoló. Jöhet.


4/131 Trey Hendrickson DE Florida Atlantic
Poszt jó, Hendrickson nekem annyira nem tetszik, de annyival jobb alternatívát nem is tudnék mondani a megmaradók közül, így végülis jöhet Hendrickson.

Többi pickhez nem szólnék hozzá mert sokkal kevésbé térképeztem fel őket, viszont így az OT poszt megoldatlan maradt, ami nálam inkább top prioritás, mint a DE.
ervinator
DE poszton konkrétan egy szem kezdőnk van. Még ha nagyon jóindulatúan Ealy-t annak is vesszük, akkor is a 33 éves Ninkovich az egyetlen rotációs emberünk és az OL-lel ellentétben itt fontos, kötelező a rotáció, a támadófalban csak elővigyázatosság (és a BB-féle egy évvel előre tervezés) miatt kellene egy újoncot hozni.

Moton-nal kapcsolatban számomra pont az döntött, hogy ha alkalmatlan lesz OT-nak, akkor OG-ként még simán beférhet (1 év után) a kezdőbe. Bár első ránézésre telített ez a poszt, de Jackson kihagyta az egész tavalyi évet, edzőtáborban elválik fel tudott-e épülni (de előtte is voltak problémák a játékával), Karras ki tudja mennyit fejlődik, Mason inkább csak a futás ellen jó/tűrhető, többiek camp bodyk, egyedül Thuney az akinek biztos helye van. A fal belseje fontos Brady miatt, így annyira nem érzem felesleges picknek.
Ha Scar már most azt mondja, hogy ebből a srácból képtelen OT-t faragni, akkor tényleg inkább Garcia jobb választás, ezt aláírom.
ZERO_L
Én nem akartam ebbe beleszólni, mert ezek szubjektív dolgok, na de na most már.


Futás ellen lehet, hogy tűrhető, de szerencsére nem védő, hogy ez kiderüljön. Ellenben ligaszinten is nagyon jó RG, Thuney meg tavalyi 3. körös, és rossz sem volt. Nem hiszem, hogy egy újabb 3. körös OG most nagyobb hasznot tudna hozni, mint Thuney mondjuk, és tök jó lenne, ha lenne egy 3. kezdő szintű OG-nk is, de talán vannak fontosabb posztok is

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Két hét és itt a DRAFT, szóval szerintem érdemes lenne kicsit áttekinteni mi várhat ránk, mik a csapat lehetőségei, így hogy (jelen állás szerint) nincs se első, se második körös pickünk. Ehhez segítségül a hétvégi mock drafton húzott választásaimat hozom, hogy kicsit körbejárjam, merrefelé gondolkozhatnak a war roomban
Needjeink: DE,RB,OT,TE,LB,SS
ZERO_L
Én nem látom, hogy a DE akkora need lenne. Mindenképp kell hozni oda embert, de nálam nem feltétlen top prioritás.

3/72 Taylor Moton OT Western Michigan
A poszt jó lenne viszont Moton semmiképp nem Tackle, így őt feleslegesnek érzem kihúzni, pláne az első pickkel. Garcia viszont nem lenne rossz választás, bár vele kapcsolatban is vannak kétségeim, de mivel 3. körben húzunk először ez talán érthető is 😊

3/96 Adam Shaheen TE Ashland
Ő speciel nekem is tetszik és itt már kifejezetten jó értéket is képvisel. Hatalmas méretéhez képest kellően atletikus, jó elkapó és használható blokkoló. Jöhet.


4/131 Trey Hendrickson DE Florida Atlantic
Poszt jó, Hendrickson nekem annyira nem tetszik, de annyival jobb alternatívát nem is tudnék mondani a megmaradók közül, így végülis jöhet Hendrickson.

Többi pickhez nem szólnék hozzá mert sokkal kevésbé térképeztem fel őket, viszont így az OT poszt megoldatlan maradt, ami nálam inkább top prioritás, mint a DE.
ervinator
DE poszton konkrétan egy szem kezdőnk van. Még ha nagyon jóindulatúan Ealy-t annak is vesszük, akkor is a 33 éves Ninkovich az egyetlen rotációs emberünk és az OL-lel ellentétben itt fontos, kötelező a rotáció, a támadófalban csak elővigyázatosság (és a BB-féle egy évvel előre tervezés) miatt kellene egy újoncot hozni.

Moton-nal kapcsolatban számomra pont az döntött, hogy ha alkalmatlan lesz OT-nak, akkor OG-ként még simán beférhet (1 év után) a kezdőbe. Bár első ránézésre telített ez a poszt, de Jackson kihagyta az egész tavalyi évet, edzőtáborban elválik fel tudott-e épülni (de előtte is voltak problémák a játékával), Karras ki tudja mennyit fejlődik, Mason inkább csak a futás ellen jó/tűrhető, többiek camp bodyk, egyedül Thuney az akinek biztos helye van. A fal belseje fontos Brady miatt, így annyira nem érzem felesleges picknek.
Ha Scar már most azt mondja, hogy ebből a srácból képtelen OT-t faragni, akkor tényleg inkább Garcia jobb választás, ezt aláírom.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hoppá:

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/04/14/jury-finds-aaron-hernandez-not-guilty-in-double-murder-trial/
vpi
Ettől még továbbra is életfogytos, szóval kb. mind1.
Maniac84
Tudtommal a másikba sincs még itélet.
vpi
Abban jogerősen életfogytiglanra ítélték, feltételesen sem helyezhető szabadlábra a jövőben. Szóval hacsak a mostani ügyvédjei nem tudják azt az ítéletet sikeresen megtámadni, akkor rács mögött tölti az életét. Ott is a helye...

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Hoppá:

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/04/14/jury-finds-aaron-hernandez-not-guilty-in-double-murder-trial/
vpi
Ettől még továbbra is életfogytos, szóval kb. mind1.
Maniac84
Tudtommal a másikba sincs még itélet.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hoppá:

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/04/14/jury-finds-aaron-hernandez-not-guilty-in-double-murder-trial/
vpi
Ettől még továbbra is életfogytos, szóval kb. mind1.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Hoppá:

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/04/14/jury-finds-aaron-hernandez-not-guilty-in-double-murder-trial/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Két hét és itt a DRAFT, szóval szerintem érdemes lenne kicsit áttekinteni mi várhat ránk, mik a csapat lehetőségei, így hogy (jelen állás szerint) nincs se első, se második körös pickünk. Ehhez segítségül a hétvégi mock drafton húzott választásaimat hozom, hogy kicsit körbejárjam, merrefelé gondolkozhatnak a war roomban
Needjeink: DE,RB,OT,TE,LB,SS
ZERO_L
Én nem látom, hogy a DE akkora need lenne. Mindenképp kell hozni oda embert, de nálam nem feltétlen top prioritás.

3/72 Taylor Moton OT Western Michigan
A poszt jó lenne viszont Moton semmiképp nem Tackle, így őt feleslegesnek érzem kihúzni, pláne az első pickkel. Garcia viszont nem lenne rossz választás, bár vele kapcsolatban is vannak kétségeim, de mivel 3. körben húzunk először ez talán érthető is 😊

3/96 Adam Shaheen TE Ashland
Ő speciel nekem is tetszik és itt már kifejezetten jó értéket is képvisel. Hatalmas méretéhez képest kellően atletikus, jó elkapó és használható blokkoló. Jöhet.


4/131 Trey Hendrickson DE Florida Atlantic
Poszt jó, Hendrickson nekem annyira nem tetszik, de annyival jobb alternatívát nem is tudnék mondani a megmaradók közül, így végülis jöhet Hendrickson.

Többi pickhez nem szólnék hozzá mert sokkal kevésbé térképeztem fel őket, viszont így az OT poszt megoldatlan maradt, ami nálam inkább top prioritás, mint a DE.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Két hét és itt a DRAFT, szóval szerintem érdemes lenne kicsit áttekinteni mi várhat ránk, mik a csapat lehetőségei, így hogy (jelen állás szerint) nincs se első, se második körös pickünk. Ehhez segítségül a hétvégi mock drafton húzott választásaimat hozom, hogy kicsit körbejárjam, merrefelé gondolkozhatnak a war roomban
Needjeink: DE,RB,OT,TE,LB,SS

3/72 Taylor Moton OT Western Michigan
Nem lehet vita tárgya, hogy a DE poszt a legnagyobb needünk, így ésszerű lenne ezt orvosolni még kvázi a draft elején. Én azzal kalkuláltam, hogy a Bowser-Basham-Willis trióból (erősorrendben) egyik csak bent fog maradni, de sajnos nem így lett. A kedvencem Basham (Bowserrel ellentétben talán van realitása is hogy bent marad), akinek a futás elleni védekezésén kéne javítani, emellé még egy kis izmot is fel kell pakolnia, de akár OLB-ként is használható lenne. Paraméterei egy az egyben Ealy-re hajaz, az egyikből csak ki tudnánk nevelni egy minőségi pass-rushert.
Személy szerint nagyon kíváncsi vagyok, ebben a helyzetben (nincs értéken elvihető DE) mit lépne BB. RB-TE-ért reachelni felesleges, a maradék DE-kből még azért a harmadik kör végére is bent maradna használható játékos. Egyértelmű letrade lenne a megoldás, szerezve így egy extra negyedik kört, de mivel ezzel itt nem kalkulálhattunk ezért egy második körre taksált OT-t vittem (Garcia és közte vacilláltam). Bármennyire nem erős az idei OT class, backupot mindenféleképpen hozni kell így az első két pickünk valamelyikén én számítok egy hasonló húzásra. Mindent összevetve lehet okosabb döntés egy gyenge class elejéből választani és inkább a mélyebb classból később választani, mint fordítva.
Egyébként egy ponton úgy voltam vele, ha tényleg kiviszik az összes kiszemeltemet, akkor inkább behúzom, Sidney Jones-t, akit vélhetően egy évig nélkülözni kéne, amit a jelenlegi secondary-vel simán át tudunk vészelni, de ő is kiment a második kör végén. Szerintem a valóságban ezt a luxust nem merik majd meghúzni a GM-ek, szóval titkon reménykedek benne, hogy BB-ék lecsapnak egy ilyen vissza nem térő alkalomra.

3/96 Adam Shaheen TE Ashland
Itt is egyértelműen DE volt a prioritás, és Derek Rivers-t akár oda is lehetne tenni az előbbi körben felsorolt hármas mellé, mert jól használja a kezeit, 3 igen jó évet tolt, nem voltak sérülései, de azt olvastam róla, hogy lehet neki a 3-4DE lesz az igazi posztja, így hagytam csúszni hátha itt be tudom húzni, sajnos 2 pick-kel előttem elvitték. Megint abban a helyzetben voltam, hogy vagy reachelek RB-t, DE-t vagy elviszek egy sokáig csúszót. És hát Shaheen-t a harmadik kör végén egyszerűen nem lehetett bent hagyni. Brutál a srác, fizikai mérete, atletikussága egyértelműen NFL szintet képviselnek, inkább egy elkapó TE-ről van szó, akit sok helyen használtak, így az útvonalakat rendesen meg tudja futni, főleg passzblockban erős, viszont futás blokkolásban rengeteget kell tanulnia. Allen és Gronk mellett szerintem pont egy ilyenre van szükségünk. Egyetlen problémája, hogy a másodosztályban szerepelt, ami ilyen adottságok mellett szerintem nem jelent akkora red flaget.
És ha már tight end-ek, későbbi körökben még Kittle az, aki szerintem számításba jöhet, ő pont a kevés kivalló blokkoló TE-ek egyike, neki a route-okat kéne jobban futnia, mivel nem sokat használták elkapásokra, de amikor igen akkor azért megmutatta, hogy képes miss matchet jelenteni, volt pár meccse, amit sérülés miatt kellett kihagynia, talán 4-5 körben még bent lehet. És halkan azért megjegyezném Cethan Carter nevét ő valószínűleg UDFA lesz, move TE lehet belőle, iszonyat gyorsan indul meg, jó elkapó képességekkel bír, de béna QB-val volt egy csapatban és sérült is volt a végzős évében szóval inkább, mint személyes kedvencem említem meg.

4/131 Trey Hendrickson DE Florida Atlantic
Nálam ez az utolsó pont (worst case scenario), ahol azt mondom, hogy még értékét tekintve normális pass-rushert lehet húzni.
Nem akartam tovább várni ráadásul úgy, hogy Hendrickson és Hall között vacilláltam. Inkább az utóbbit favorizáltam, mert nem akartam megint egy small school srácot húzni, de persze megint pont előttem vitték ki a kiszemeltemet. Trey sem rossz játékos, sokan sleepernek gondolják, mert iszonyatosan nyers még, viszont hibái jó stábbal simán kiküszöbölhetőek, pozitívumként hozzák fel mellette, hogy kreatívan, változatosan támadja a támadófalat nem ragad le egy move-nál, amit állandóan erőltet, jó de nem kiváló atléta, negatívumként a futás ellen védekezését hozzák fel, ahol sokat kell még tanulnia és mivel gyenge egyetemről jön ezért NFL szintű falemberek ellen semmi tapasztalat sincs. Hall szintén egy igen nyers játékos, akivel rengeteg meló lesz, ő ügye a vélhetően 1/1-es Garrett másik oldalán játszott ezért nehéz volt neki kitűnnie, de így is egy jó kis run stopper (sok TFL), nem olyan gyors és robbanékony, mint ahogy egy DE-től elvárható. (Combine adatai miatt egyesek egy kiforratlan Chandler Jones-nak tartják)
Talán még Deatrishe Wise-t érdemes kiemelni a későbbi körökre taksált játékosok közül, aki nagyon jól használja a kezeit, de igazából csak ebből él, mert nincs meg a sebessége, gyorsasága, viszont jó passz és futás ellen is. Személy szerint azon se lepődnék meg, ha az elején húznánk egy biztos pass-rusher picket és a draft végén szintén erre a posztra egy low risk high reward srácot. Kérdés a stáb mennyire érzi szükségességét egy minőségi harmadik számú TE-nek illetve CB, SS backup posztot hogyan ítélik meg.

5/163 Marlon Mack RB South Florida
RB poszt évről évre értéktelenedik el, ezért én teljesen feleslegesnek érzem az ötödik körnél előbb húzni futót. Főleg a mostani classban, ahol van mondjuk 2-3 tényleg kivételes futó(+egy bokszoló), a többiek meg kis túlzással mind egykutya. Nekem nem kell AP, sem Blount mostani classból simán találhatunk egy 1000 yardos futót.
Igazából nem is futó volt a prioritás, egy CB-t szerettem volna elvinni, a mély classból Howard Wilson személyében, de hát őt is pont előttem vitték ki. Ez egy ilyen nap volt… Így inkább egyesek szerint harmadik kör végére taksált futót húztam Mack személyében. Egy robbanékony playmakerről beszélünk, akinek megvan a sebessége ahhoz, hogy végigfusson a pályán, egyesek szerint az NFL védőket is képes lesz lefutni, elkapásban sem rossz, a passz blokkolásban kell sokat fejlődnie, de ettől powerbacknek simán elmegy. Nem pattannak le róla a védők, mert nincs meg a fizikuma hozzá. A legnagyobb red flag vele szemben a fumble-k száma. 12 volt 586 cipelés alatt, így lehet BB-ék Big Boardján fent sem lesz…
Egyébként a többi futóval sincs semmi problémám, ugyan úgy örülnék Perine-nek, Foreman-nek, Conner-nek(bár nála a rákból való felépülése miatt kérdőjeles), csak ahova őket taksálják 3-4 kör szerintem reachnek számítanak. Ha White-ék utódját akarjuk már most megtalálni (1 év van a szerződésükből), akkor talán McGuire vagy TJ Logan lehet az emberünk, akik főleg elkapásokban mutatták meg képességeiket volt, hogy többször elkapóként is álltak fel, előbbi jó passz blokkban is.

5/183 Nazair Jones DT North Carolina
Itt is először egy corner volt a kiszemelt Brian Allen személyében. Aztán inkább BPA-ztam. DT nem hiányposzt viszont Branch sem lesz már fiatalabb a vélhetően két éve alatt Jonesból akár az utódját is ki lehet nevelni. Már most elég jó futás ellen, tavaly például csak két missed tackleje volt. Egy igen biztos picknek mondanám így az ötödik kör végén, rotációba simán beférhetne.

6/200 Ejuan Price OLB Pittsburgh
Ahogy korábban mondtam, nem lepődnék meg két DE húzáson. Price-t valahol edge-nek máshol meg OLB-nek írják. Halálos a spin moveja, remek egyensúllyal rendelkezik, bár mérete nem ideális. Igazából az egészsége az, ami a legnagyobb kérdőjel, két teljes szezont is kihagyott. Hatodik körben igazi low-rish high reward srác.

7/239 Marquez White CB Florida State
Hazudnék, ha azt mondanám, őt előre kinéztem volna. Tulajdonképpen a draft alatt néztem utána. Papíron elég jó statisztikái vannak, emberfogásnál csak két TD-t engedélyezett az utóbbi három évben, 62,3as passer ratingnél nagyobbat nem engedélyezett az utóbbi két évében. Tavaly ST-ben mind két oldalon játszott. Viszont nagyon gyengén szerel, a rajta vesztett yardot több mint 36%-a YAC volt. Az utóbbi 3 szezonjában szereléseinek a 22%-t elhibázta, kevés INT-et (3 db 2 év alatt) szerzett. Camp bodynak elmegy, ha mutat valamit és bekerül az 53-ba, akkor első két évében ST-ben kaphatna szerepet, aztán ha megtanul szerelni talán többre is viheti, ha nem akkor sem dől össze világ.


Összességében nem mondanám, hogy tökéletes draft volt. Leginkább a CB és a minőségi DE picket sajnálom, remélem IRL ezek összejönnek. Számomra még Chung pótlása sem letisztázott(Richardsban még látnak valamit? Semmiből hozhat egy Flowers-es szezont?), szóval lehet BB idén is hoz valakit erre a posztra, bár ahogy olvasgattam a SS prospecteket háromból kettő gyengén szerel vagy rossz a technikája, ami azért nem éppen ideális. Talán még egy hetedik körös kicker húzás lehetséges, de ez megint csak felfogás kérdése, én Gost-nak még adnék egy évet bizonyítani, ha nem tud javulni mehet egy paycut, végül ha ez nem tetszik neki csak akkor hoznék egy újoncot a nyakára.

Azért remélem valahogyan összekaparunk egy első körös cetlit | amit majd két második körösre cserélünk 😀 | .



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
polonic New England Patriots 443 — Patriots fan
Volt már?

EXCLUSIVE: Bill Belichick on leadership, winning, and Tom Brady not being a 'great natural athlete'
 video.cnbc.com/gallery/?video=3000609960&play=1

Win Lose or Tie, We are Patriots fans till we die!

My favourite ring is the next one
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mike Gillislee vizitel nálunk, 5. körös pickért jöhetne, ami szerintem még nem is lenne rossz üzlet.

Titans kitette Jason McCourtyt. Őt korábban próbáltuk megszerezni, nem lennék meglepve, ha BB lecsapna rá.
ervinator
Gillislee jó lenne, nagyon jól tolta ellenünk (több Bills meccset nem láttam 😀 ). Kérdés mennyire rendszerfit.

JMC érdekes kérdés. Mivel ikrek így gondolom könnyebben összehangolódnának.
Viszont sérülés miatt kihagyott 16 meccset és tavaly 8,8 milliót keresett, az azért sok lenne.
Plusz nem tudom mennyire lenne szerencsés két testvért játszani egy védelemben. Ha vmelyiknek nem megy annyira vagy problémás, az kihathat a másikra is.
Solymi
itt van, mit mondott róla BB:
 twitter.com/OliverBThomas/status/852520904357814272

Viszont a Billsnek van még 10 milla szabad helye a sapka alatt, szóval valószínűleg tudná matchelni az ajánlatunkat.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 412
Mike Gillislee vizitel nálunk, 5. körös pickért jöhetne, ami szerintem még nem is lenne rossz üzlet.

Titans kitette Jason McCourtyt. Őt korábban próbáltuk megszerezni, nem lennék meglepve, ha BB lecsapna rá.
ervinator
Gillislee jó lenne, nagyon jól tolta ellenünk (több Bills meccset nem láttam 😀 ). Kérdés mennyire rendszerfit.

JMC érdekes kérdés. Mivel ikrek így gondolom könnyebben összehangolódnának.
Viszont sérülés miatt kihagyott 16 meccset és tavaly 8,8 milliót keresett, az azért sok lenne.
Plusz nem tudom mennyire lenne szerencsés két testvért játszani egy védelemben. Ha vmelyiknek nem megy annyira vagy problémás, az kihathat a másikra is.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Titans kitette Jason McCourtyt. Őt korábban próbáltuk megszerezni, nem lennék meglepve, ha BB lecsapna rá.
ervinator
CB1-nek már valóban nem az igazi így érthető a Titans húzása viszont CB2-nek Butler helyett jó lenne. Ha meg esetleg összejönne egy Gilmore-Butler-JMC trió, akkor bátran ki lehet jelenteni, hogy papíron nálunk a legerősebb a secondary. 😊

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Titans kitette Jason McCourtyt. Őt korábban próbáltuk megszerezni, nem lennék meglepve, ha BB lecsapna rá.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ot mondjuk drafton vittem volna, ellenunk egesz jo volt most

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 789 — Gràcies Pep!
Mike Gillislee vizitel nálunk, 5. körös pickért jöhetne, ami szerintem még nem is lenne rossz üzlet.
ervinator
Bill idén nem akar tul sok időt tölteni a draft-tal... 😀

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mike Gillislee vizitel nálunk, 5. körös pickért jöhetne, ami szerintem még nem is lenne rossz üzlet.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nem hazudtolta meg magát, túl sok konkrétat nem mond inkább csak sztorizgat, de azért vannak benne érdekes apróságok

 twitter.com/mikeinwpb7307/status/852473698716200960



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
nézd el neki, év közben nem szívhat ebből a cuccból, mert azonnal eltiltanák 120 meccsre...

 twitter.com/ESPNNFL/status/852220276804919297



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nosztalgikus hangulatba kerultem, meglestem ujra ezt a csodat 😊


Aztan szerencsere visszarazodtam a hetkoznapokba Jarvis Landry segitsegevel 😊

Akkor 14-2-vel toljuk a szezont? 😊)
| a Dolphins soporni fog minket |

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Revis: szerintem a karrier érdemi részének vége
Sherman: are you mad, bro?
Peterson: diszkont áron egy éves próbára miért ne?

Gogo
Shermant nem kedvelem, (...)
topin
Én se. Pont ezért írtam, amit.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Revis: szerintem a karrier érdemi részének vége
Sherman: are you mad, bro?
Peterson: diszkont áron egy éves próbára miért ne?

Gogo
Shermant nem kedvelem, totál más kaliber mint egy patrióta..kitartok a véleményem mellett, hogy nélküle is elég erős lesz a sec. Pláne ha Butler marad. De ha menne, se lenne gondunk azon a poszton.

Peterson szintén anti karakter a pályán kívüli dolgai miatt, Kraft mama szembeköpése lenne ha jönne. Ráadásul szükségét sem érzem a pályán sem. Itt is kitartok amellett, hogy egy újoncot hozzunk, aki majd bizonyít jövőre, ha a pályára kerül. Nekünk nem nagyon kell azonnali kezdőt hozni egyik posztra sem.

És Collins sem kezdett újonc évének első felében, Mayo sérülése is kellett hozzá hogy kezdjen, ha jól emlékszem, de ez nem biztos. Míg a super bowl hőse J.White konkrétan a fél magyar pats tábor által lett megkövezve szerencsétlen, hogy mennyire béna és nem bír pályára kerülni. Igaz, ezek a hangok véletlenül se vették észre, hogy ott van előtte Vereen, akinek egy év múlva lejár a szerződése és nem fogjuk megtartani, ezért már előre hoztunk a helyére valakit. Aztán valahogy csak kiderült, hogy elég jó ez a White gyerek is és nem véletlenül választottuk. Szerencsére elég jó helyzetbe vagyunk, majd minden poszton ahhoz, hogy ne kelljen levitézlett embereket, vagy karakter idegen manusokat igazolgatni, amikor kb nincs rájuk szükség. A Gilmore deal nekem elég meggyőző, hogy nem véletlenül adtunk annyit. és bár returnerként Cyrus tavaly megbukott, CB-ként ugyanolyan előrelépést várok tőle mint Collins, vagy White esetében volt. Rowe,Jo.Jones, Coleman trióval kiegészülve Butler sem kell feltétlenül. De vele nyilván elit lenne ez az egység, de ha nem lesz elit azt is ki fogjuk bírni. És elég jó cb class jön a draftra, akár hozhatunk is valakit.

Én inkább szorítok noname/kevésbé ismert játékosoknak, mint all star alakulatnak.
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
De most április van, és most nincs senki, aki ebben a csapatban jobban futna a posztján, mert aki jött, vagy jön, még egy snapet se tolt.
Kollega
Ilyen alapon sose jönne új ember, mert az ugye még egy snapet se tolt és Blount akkor 80 évesen is prioritást élvez mint egy újonc..

Amúgy eléggé úgy fest hogy Burkhead jobbnak találtatott a FO szemében mint Blount, szóval van helyette már valaki..ja hogy ő nem valami nagy név? Hát pont ekkora teljesítmény volt Blounté, hogy akárki pótolhatja kb..Ettől még kedvelem, de azért ne ájuldozzunk el tőle. Nem véletlen, hogy semennyire nem kapkodnak érte.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Könnyen lehet, hogy LG az egyik legbénább erőfutó a ligában, azok közül, akik játszanak is. De elég sűrűn nyerünk vele egy-egy Super Bowl-t. Én ezért ragaszkodok hozzá.
Kollega
Wow, ez aztán az érv 😮

Akkor el ne cseréljük Garoppolót, amióta draftoltunk három évből kétszer bajnokok lettünk!
Wyatt
Miért? Statisztikákat vártál tőlem? Akkor értsd másként: Ez a srác megmutatta, hogy meg tud dögleni a pályán. Ebben a csapatban nem sok olyan játékos van, akit elsőként hoznának el a drafton, még is meg tudnak fordítani egy meccset akkor, amikor már én se hiszem el, hogy lehetséges.

Ha a csapat érdeke az, hogy Butler menjen el, majd megbékélek vele. Ha jön valaki, aki jobban fut, mint LG, majd örülök neki. De most április van, és most nincs senki, aki ebben a csapatban jobban futna a posztján, mert aki jött, vagy jön, még egy snapet se tolt. Egyelőre nálam azok a favoritok, akik a döntőn ott voltak.

Garoppolo is. Baszki! Kétszeres super bowl győztes: PM-nek 40 év kellett ehhez 😉
Kollega
Nem, de a nyertünk vele egy-egy Super Bowl-részhez kb annyi köze volt, mint Garoppolónak vagy Cardonának.

Én jobban örülnék valami jobb megoldásnak, de eret sem vágok, ha ő marad 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Könnyen lehet, hogy LG az egyik legbénább erőfutó a ligában, azok közül, akik játszanak is. De elég sűrűn nyerünk vele egy-egy Super Bowl-t. Én ezért ragaszkodok hozzá.
Kollega
Wow, ez aztán az érv 😮

Akkor el ne cseréljük Garoppolót, amióta draftoltunk három évből kétszer bajnokok lettünk!
Wyatt
Miért? Statisztikákat vártál tőlem? Akkor értsd másként: Ez a srác megmutatta, hogy meg tud dögleni a pályán. Ebben a csapatban nem sok olyan játékos van, akit elsőként hoznának el a drafton, még is meg tudnak fordítani egy meccset akkor, amikor már én se hiszem el, hogy lehetséges.

Ha a csapat érdeke az, hogy Butler menjen el, majd megbékélek vele. Ha jön valaki, aki jobban fut, mint LG, majd örülök neki. De most április van, és most nincs senki, aki ebben a csapatban jobban futna a posztján, mert aki jött, vagy jön, még egy snapet se tolt. Egyelőre nálam azok a favoritok, akik a döntőn ott voltak.

Garoppolo is. Baszki! Kétszeres super bowl győztes: PM-nek 40 év kellett ehhez 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Könnyen lehet, hogy LG az egyik legbénább erőfutó a ligában, azok közül, akik játszanak is. De elég sűrűn nyerünk vele egy-egy Super Bowl-t. Én ezért ragaszkodok hozzá.
Kollega
Wow, ez aztán az érv 😮

Akkor el ne cseréljük Garoppolót, amióta draftoltunk három évből kétszer bajnokok lettünk!
Wyatt
Ilyen szempontból Dion Lewis az, aki minden pénzt megér... 😊
Vele még (amikor aktív volt) nem vesztettünk meccset, ha jól emlékszem!