New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Én nem aggódok egy teljes alapszakasz és két PO meccs után a gameplan miatt. Jobban féltem volna attól a scenariotól, hogy Antonio Brown jön hozzánk és elkapja az elkaphatatlant.Igen, pont ezt mondom én is. A Jags nem mostanában fog még egyszer ilyen jól játszani, mint a Steelers ellen, legalábbis ez valószínűtlen. Így az a valószínű, hogy fegyelmezett játékkal (elbizakodni nem szabad, az nagyon káros az egészségre), egy viszonylag sima meccsen (a Streelers elleni meccsüknél simábban) győzünk. Nagy meglepetés lenne, ha nem így lenne. Úgyhogy most kivételesen én nem is aggódom emiatt a meccs miatt. Majd a SB-ban, ott aggódom. Bááááár... ennyire sima út (oda), nem tudom, mikor lesz legközelebb.
Burkus
Szerkesztette: ötös műhold
több mint 8 éve
Majd Garoppolo elmondja a titkot, hogy hogyan kell 44 pontot hinteni a Jags védelemnek. 😊 A Tennessee is oda-vissza verte a Jaguárokat, pedig nem egy világverő alakulat, ahogy szombaton kiderült... Belichick meg a másik két HC a stábban meg fogja találni a megoldást. Én nem aggódok egy teljes alapszakasz és két PO meccs után a gameplan miatt. Jobban féltem volna attól a scenariotól, hogy Antonio Brown jön hozzánk és elkapja az elkaphatatlant.Nekünk a rájátszás eddig a lehető legjobban alakul. Kiesett az Atlanta (nem lett volna jó egy bosszúszomjas Atlanta a SB-ban), és most a Steelers is. Azért bármilyen jól is játszott most a Jacksonville, a Steelers jobb csapat, ellenük nehezebb elődöntő lenne.Szerintem ez pont fordítva van. Steelers-t már tökéletesen kiismerte BB és tudja is milyen gameplan-el lehet megverni őket. Viszont a JAX totál kiszámíthatatlan ebből a szempontból, biztos hogy úgy fognak kimenni a gyepre, hogy az alapzatig letapossák a pályát attól nem kell félni. Csak a PO rutin és BB szól szerintem most a Pats mellett, mégegyszer nem fog ez a D 42 pontot kapni és nyílván az O se fog 45-t felrakni.
ötös műhold
Coughlin papa biztos ellátja az övéit egy-két hasznos tanáccsal a héten, a recept ugyanaz lesz mint a Giants-nél, ütni-verni kell Bradyt a Front-sevennek és akkor megvan az esély egy újonc döntősre. Kiélezett és szoros meccsre számítok, valamint JAX W-re ahogy most is biztos (megéreztem) voltam benne, hogy behúzzák.
Rodaron
több mint 8 éve
Szerintem nem adjuk meg a lehetőséget a Jagsnek, szépen outcoachingolják a meccset ahogy kellet volna Tomilinéknak is, és Pats szutyok meccsen de behúzza a W-+tNekünk a rájátszás eddig a lehető legjobban alakul. Kiesett az Atlanta (nem lett volna jó egy bosszúszomjas Atlanta a SB-ban), és most a Steelers is. Azért bármilyen jól is játszott most a Jacksonville, a Steelers jobb csapat, ellenük nehezebb elődöntő lenne.Szerintem ez pont fordítva van. Steelers-t már tökéletesen kiismerte BB és tudja is milyen gameplan-el lehet megverni őket. Viszont a JAX totál kiszámíthatatlan ebből a szempontból, biztos hogy úgy fognak kimenni a gyepre, hogy az alapzatig letapossák a pályát attól nem kell félni. Csak a PO rutin és BB szól szerintem most a Pats mellett, mégegyszer nem fog ez a D 42 pontot kapni és nyílván az O se fog 45-t felrakni.
ötös műhold
Coughlin papa biztos ellátja az övéit egy-két hasznos tanáccsal a héten, a recept ugyanaz lesz mint a Giants-nél, ütni-verni kell Bradyt a Front-sevennek és akkor megvan az esély egy újonc döntősre. Kiélezett és szoros meccsre számítok, valamint JAX W-re ahogy most is biztos (megéreztem) voltam benne, hogy behúzzák.
Rodaron
„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 8 éve
Nekünk a rájátszás eddig a lehető legjobban alakul. Kiesett az Atlanta (nem lett volna jó egy bosszúszomjas Atlanta a SB-ban), és most a Steelers is. Azért bármilyen jól is játszott most a Jacksonville, a Steelers jobb csapat, ellenük nehezebb elődöntő lenne.Szerintem ez pont fordítva van. Steelers-t már tökéletesen kiismerte BB és tudja is milyen gameplan-el lehet megverni őket. Viszont a JAX totál kiszámíthatatlan ebből a szempontból, biztos hogy úgy fognak kimenni a gyepre, hogy az alapzatig letapossák a pályát attól nem kell félni. Csak a PO rutin és BB szól szerintem most a Pats mellett, mégegyszer nem fog ez a D 42 pontot kapni és nyílván az O se fog 45-t felrakni.
ötös műhold
Coughlin papa biztos ellátja az övéit egy-két hasznos tanáccsal a héten, a recept ugyanaz lesz mint a Giants-nél, ütni-verni kell Bradyt a Front-sevennek és akkor megvan az esély egy újonc döntősre. Kiélezett és szoros meccsre számítok, valamint JAX W-re ahogy most is biztos (megéreztem) voltam benne, hogy behúzzák.
több mint 8 éve
Jövő héten legyen az a disznóbőr rendesen felfújva. 😊azóta egy picit több pénzünk van és a bírókat kenjük meg😊
iktriad
több mint 8 éve
Jövő héten legyen az a disznóbőr rendesen felfújva. 😊
több mint 8 éve
Előre elnézést a jövő heti Jax győzelemért. 😊De ha valami csoda folytán a Pats menne tovább, ígérem, a SB-ban beszurkolom a hatodikat. 😉
több mint 8 éve
Nekünk a rájátszás eddig a lehető legjobban alakul. Kiesett az Atlanta (nem lett volna jó egy bosszúszomjas Atlanta a SB-ban), és most a Steelers is. Azért bármilyen jól is játszott most a Jacksonville, a Steelers jobb csapat, ellenük nehezebb elődöntő lenne.
több mint 8 éve
Majdnem 😊Egyiknek sem örültem volna, egyiktől sem kell feltétlenül feltétlenül félni viszont. Nagyon jó ez a Jaguars-védelem, de azért látható, hogy nem hibátlan, bemutatta ezt Jimmy is, Big Ben is. Jó kis hentelés lehet a jövő héten 😊A Vasasok alapszakaszban Brown nélkül is majdnem megvertek minket, igaz, a Heinz Fielden.
Wyatt
A Jags védelem beszedett 42 pontot ezen a meccsen, a Pats offense semmivel sem rosszabb most mint a Steelersé.
Ha ezt a meccset a Steelers megnyeri, mentálisan is a csúcson jöttek volna hozzánk, a Jags játékosain meg ott lesz a Gillette és az AFC döntő nyomása.
Szerintem jobban jártunk így, bár nyilván nincs könnyű ellenfél az AFC döntőben. (Ez nem igaz a Luck-féle 2014-es Coltsra. 😊 )
Burkus
Hát igazából ja, azért nyerjük csak meg, az sem zavarna nagyon ha simán 😊

több mint 8 éve
Egyiknek sem örültem volna, egyiktől sem kell feltétlenül feltétlenül félni viszont. Nagyon jó ez a Jaguars-védelem, de azért látható, hogy nem hibátlan, bemutatta ezt Jimmy is, Big Ben is. Jó kis hentelés lehet a jövő héten 😊A Vasasok alapszakaszban Brown nélkül is majdnem megvertek minket, igaz, a Heinz Fielden.
Wyatt
A Jags védelem beszedett 42 pontot ezen a meccsen, a Pats offense semmivel sem rosszabb most mint a Steelersé.
Ha ezt a meccset a Steelers megnyeri, mentálisan is a csúcson jöttek volna hozzánk, a Jags játékosain meg ott lesz a Gillette és az AFC döntő nyomása.
Szerintem jobban jártunk így, bár nyilván nincs könnyű ellenfél az AFC döntőben. (Ez nem igaz a Luck-féle 2014-es Coltsra. 😊 )
több mint 8 éve
akkor még ma Harrison cut?! 😀
több mint 8 éve
Egyiknek sem örültem volna, egyiktől sem kell feltétlenül feltétlenül félni viszont. Nagyon jó ez a Jaguars-védelem, de azért látható, hogy nem hibátlan, bemutatta ezt Jimmy is, Big Ben is. Jó kis hentelés lehet a jövő héten 😊

több mint 8 éve
Akkor jön a JAX.Nagyon fontos dolog: vigyázni a labdára!
több mint 8 éve
Jax trashtalkers szevasztok!Kiugrott Pats drukkerek szevasztok!
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Mostani playoffban szurkoltam eddig a Panthersnek,ebben a körben az Altantának,most már rohadtul HAJRÁ PATS!! | remélem szerencsét hozok |
több mint 8 éve
M. Butlert nagyon sokszor és nagyon sokoldalúan használjuk. Ezen a meccsen is volt QB siettetése, megállított 4. downja, és majd (de lehet, hogy az összes) snap-et fent volt a pályán. Nem volt kiemelten jó meccse, de a TD-k azért nagyon ott voltak a szeren, kb. bravúrok voltak. Az egykezes mindenképp. Butler ezeknél nem maradt le, rajta volt az elkapókon, mégis megcsinálták. Nem csak a hibáit kéne nézni, ha nagyon nem lennének megelégedve vele (pl. BB., MattP), akkor nem ő lenne a legtöbb snap*et a pályán! Ott van Rowe, JJones, Bademosi, heló?Sose nézz eredménykövetőt saját meccsen. Ezt egy 6-8 éve mindenkinek el kellett volna már sajátítani, aztán akkor nincs para. Utólag meg max úgyis röhög rajtuk az ember 😀Nemcsak az elkapás volt az, a passz is, Mariota odadobta, ahol sosem érhette el egyetlen védő sem. De amúgy ez nem (sem) volt Butler meccse, egy idő után őt is keresték kifejezetten mint nekik legjobb matchupot. Mindent megtesz annak érdekében, hogy discount áron kössünk vele hosszú távra szerződést.
Én nem Butlert hibáztatom, zseniális elkapás volt
Wyatt
De az első negyed után olyan sima győzelem volt, hogy a harmadik negyed végére már az unalomba fulladt a meccs.
Burkus
több mint 8 éve
Sose nézz eredménykövetőt saját meccsen. Ezt egy 6-8 éve mindenkinek el kellett volna már sajátítani, aztán akkor nincs para. Utólag meg max úgyis röhög rajtuk az ember 😀Nemcsak az elkapás volt az, a passz is, Mariota odadobta, ahol sosem érhette el egyetlen védő sem. De amúgy ez nem (sem) volt Butler meccse, egy idő után őt is keresték kifejezetten mint nekik legjobb matchupot. Mindent megtesz annak érdekében, hogy discount áron kössünk vele hosszú távra szerződést.
Én nem Butlert hibáztatom, zseniális elkapás volt
Wyatt
De az első negyed után olyan sima győzelem volt, hogy a harmadik negyed végére már az unalomba fulladt a meccs.
több mint 8 éve
Viszont időnként elég sok nyomás volt Mariotán, a 8 sack azért elég csinos, Gilmore hatalmasat játszott szerintem, jó volt ez így.És ez úgy döbbenetes, hogy a PO-ban a holding megszűnt létezni😊 Az eddig lejátszott 6 meccsen nem dobtak 5 sárgát a falemberekre. Pedig...
Wyatt
több mint 8 éve
Jó volt jó volt, bár Branch hiányzott 😉
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
...Még Belichick is vár hétfőig, hogy lealázza a játékosait. Egy órával a meccs után legalább egy kicsit örülhetnétek, hogy agyonvertük az ellenfelet és nem azt keresni, ki játszott gyenegén.
jaj hagyjuk már ezt, a meccs előtt arról megy a diskurzus, hogy engedtessék már meg kijelenteni jobbak vagyunk nem is kicsivel, most meg hatalmas áhítattal kéne tudomásul venni, hogy évek óta az egyik legkönnyebb PO ellenfél ellen magabiztosan győztünk?
igen, kritikus szemmel kell nézni, mert nem a Titans a mérce ennek a csapatnak
majd ha a Steelers/Vikings/Saints/Eagles támadók ellen is csak 1 TD-t enged Butler és garbage time-ot csinálunk a második félidőből, akkor elhiheted egy büdös rossz szavam nem lesz senki felé
de addig Butler totális inkonzisztens játéka számomra aggodalomra ad okot, és nem, nem csak a mai meccs okán, hanem az egész szezonban nyújtott teljesítménye miatt
ZERO_L
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Oké, visszanéztem. Butler tényleg nem élete meccsét játszotta sajna 😀Viszont időnként elég sok nyomás volt Mariotán, a 8 sack azért elég csinos, Gilmore hatalmasat játszott szerintem, jó volt ez így.
TOP 5 GRADES:
TE Rob Gronkowski, 88.7 overall grade
CB Stephon Gilmore, 86.8 overall grade
Edge Trey Flowers, 84.8 overall grade
QB Tom Brady, 83.8 overall grade
WR Danny Amendola, 82.1 overall grade

több mint 8 éve
Sose nézz eredménykövetőt saját meccsen. Ezt egy 6-8 éve mindenkinek el kellett volna már sajátítani, aztán akkor nincs para. Utólag meg max úgyis röhög rajtuk az ember 😀Mondjuk azt a stop & go-t csúnyán megette előtte, de igazából mindegy, mert belefért. A Vasas/Jags ellen ne engedjen TD-t és akkor tárgytalan a tegnapi. 😊
Én nem Butlert hibáztatom, zseniális elkapás volt
Wyatt