New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Elvileg a felmentéstől omlott össze. Valszeg ki is jöhetett volna vmikor 20 év múlva....
Kókusz8
Mi köze a két ítéletnek egymáshoz? És mitől nyerte vissza ettől a becsületét?
somoskovig
Mert az egyik gyilkosság a másik eltussolása miatt volt. Nem azt mondom, hogy becsületes lett, de sztem a felelősség vállalása egyfajta becsületet jelez. Vitaképes. Ha egy súlyos ítélet után lett volna öngyilkos, akkor az gyávaság, de így nekem mást jelent.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Elvileg a felmentéstől omlott össze. Valszeg ki is jöhetett volna vmikor 20 év múlva....
Kókusz8
Mi köze a két ítéletnek egymáshoz? És mitől nyerte vissza ettől a becsületét?

több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Elvileg a felmentéstől omlott össze. Valszeg ki is jöhetett volna vmikor 20 év múlva....
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Mondjuk azert kezd fura lenni az ugy. Elvileg a kettos gyilkossag miatt kerult sor az ujabbra, na most abbol meg felmentettek. Nem melyultem el a temaban, hogy a masikban volt eleg bizonyitek-e ellene, de ha elvileg amiatt kerult ra sor, akkot erdekes, hogy az alol meg felmentettek. De hogy az itelet utan nehany nappal megolje magat, az meg furabb idozites. Mi van, ha nem is sajatkezuleg tortent?

De persze, ha minden ugy van, ahogy tunik, akkor eleg gany sztori

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.

több mint 7 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
több mint 7 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
Bennem ilyenkor mindig felmerül a költői kérdés, hogy egy tehetséges embernek miért kell ezt az utat (itt az egész történetre gondolok) választani ? Pénze meg volt és mára 2x SB győztesként élhetné az életét vidáman... RIP
Egon
Ezt mi, átlagemberek nem tudjuk felfogni. Teljesen más közegből jönnek az NFL játékosok nagyrésze, gettók, bandák, ahol teljesen más szabályok uralkodtak/nak, és más nevelést kaptak, többnyire azt is az utcától.
PEEtör
Igen, de ebben a történetben még ez sem szokványos, mert Hernandez egy középosztálybeli, két szülős házból jött
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
Bennem ilyenkor mindig felmerül a költői kérdés, hogy egy tehetséges embernek miért kell ezt az utat (itt az egész történetre gondolok) választani ? Pénze meg volt és mára 2x SB győztesként élhetné az életét vidáman... RIP
Egon
Ezt mi, átlagemberek nem tudjuk felfogni. Teljesen más közegből jönnek az NFL játékosok nagyrésze, gettók, bandák, ahol teljesen más szabályok uralkodtak/nak, és más nevelést kaptak, többnyire azt is az utcától.
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Csináltam egy kis statisztikát a futóinkról, de nem tudom, hogy lehet itt beilleszteni. Képként be lehet tenni ide?
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 109 — Saints GM
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
Bennem ilyenkor mindig felmerül a költői kérdés, hogy egy tehetséges embernek miért kell ezt az utat (itt az egész történetre gondolok) választani ? Pénze meg volt és mára 2x SB győztesként élhetné az életét vidáman... RIP

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Mark Dominic a Tampa GM-e szerint a Pats és Saints meg fog egyezni Butler kapcsán, mert a csapat nagyon szeretné Butlert. Azonban a Saint's nem szeretné odaadni az 1/11-et, mert nekik az túl drága lenne, az 1/32 pedig nem elég a Patriotsnak. Így valószínű, hogy a Saint's 1/16-1/19 körüli pickre cserélni az 1/11-ét ami feltehetően elég csere alap lenne a Patriotsnak is Butlerért. Dominic megjegyezte, hogy szerinte Garoppolo üzlet még nincs lefutva és szerinte egy első körös cetliért elmegy tőlünk a QB.
Véleményem szerint is ez a forgatókönyv várható. Saint's játékos lesz Butler és szerintem Browns játékos lesz Gerappa. Két első körös választásunk lesz az idei drafton. Ott pedig lehet választani elit DE-t, edge rushert. 😉
kyobalu
1/1. Garrett. 😊 A másik pickért jön Sherman. És rögtön a draft után át is adják a Lombardit Belichicknek.
Burkus
Kezed meg vállig szaros a biliben.... 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Patriots waived OG Tre' Jackson.

Ez azért nem kicsit meglepő számomra... 😮

Közben Butler aláírta a tendert, kérdés hogy lesz-e csere...
Castleai01
úgy látszik akkor nem sikerült olyan jól a felépülés, annyira nem meglepő

(Érik a Moton pick 😛 )
ZERO_L
Garcia lesz belőle 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
gedam 5 700
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
Kemény. Hát remélem a földben megtalálja a nyugalmát.
vpi
bár nem volt egy "jó" ember, a története megrendítő.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 588 — Patriot
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
Kemény. Hát remélem a földben megtalálja a nyugalmát.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
uhhh... Az egész olyan igazi gettósztori lett. 😕
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Mark Dominic a Tampa GM-e szerint a Pats és Saints meg fog egyezni Butler kapcsán, mert a csapat nagyon szeretné Butlert. Azonban a Saint's nem szeretné odaadni az 1/11-et, mert nekik az túl drága lenne, az 1/32 pedig nem elég a Patriotsnak. Így valószínű, hogy a Saint's 1/16-1/19 körüli pickre cserélni az 1/11-ét ami feltehetően elég csere alap lenne a Patriotsnak is Butlerért. Dominic megjegyezte, hogy szerinte Garoppolo üzlet még nincs lefutva és szerinte egy első körös cetliért elmegy tőlünk a QB.
Véleményem szerint is ez a forgatókönyv várható. Saint's játékos lesz Butler és szerintem Browns játékos lesz Gerappa. Két első körös választásunk lesz az idei drafton. Ott pedig lehet választani elit DE-t, edge rushert. 😉
kyobalu
1/1. Garrett. 😊 A másik pickért jön Sherman. És rögtön a draft után át is adják a Lombardit Belichicknek.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Jaja középen már vannak kérdőjelek, mondjuk nálam James Conner ott megérne már egy picket. Hasonló eset mint annak idején Cannon volt, simán magasabbra taksált lenne ha nem lett volna a betegsége. Persze az RB pick esélye nagyot esett most, de BBnél sose lehet tudni.

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Mark Dominic a Tampa GM-e szerint a Pats és Saints meg fog egyezni Butler kapcsán, mert a csapat nagyon szeretné Butlert. Azonban a Saint's nem szeretné odaadni az 1/11-et, mert nekik az túl drága lenne, az 1/32 pedig nem elég a Patriotsnak. Így valószínű, hogy a Saint's 1/16-1/19 körüli pickre cserélni az 1/11-ét ami feltehetően elég csere alap lenne a Patriotsnak is Butlerért. Dominic megjegyezte, hogy szerinte Garoppolo üzlet még nincs lefutva és szerinte egy első körös cetliért elmegy tőlünk a QB.
Véleményem szerint is ez a forgatókönyv várható. Saint's játékos lesz Butler és szerintem Browns játékos lesz Gerappa. Két első körös választásunk lesz az idei drafton. Ott pedig lehet választani elit DE-t, edge rushert. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk az elso ket korben nem huzunk, igy azert azokrol a nagy nevekrol lemaradunk. Kozepen meg azert lutrisabbsk vannak. Mixont nem huzzuk, ugyhogy en nem is banom

több mint 7 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Örülök Gillislee érkezésének,de szokás szerint nem nagyon értem BB logikáját. Az okosok szerint az utóbbi 10 év legjobb RB draftclassa jön,mi viszont FA-ról hozunk futókat,nem is két zacskó szotyiért. Mindegy,mindkét futó személye kifejezetten tetszik,így a többi része nem nagyon érdekel,főleg mert nagyon komoly offseasont tolunk. Az Öreg nagyon jól kavarja.

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.
Sinisa
White a hosszabbítást választotta:
 twitter.com/AdamSchefter/status/854469267600920576

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...
Sinisa
Szerintem sem 😉
Elhatározta, hogy újra olyat tesz, mint eddig még senki...
SB győzelem után vagy nem draftol és ugy lesz megint SB favorit, vagy max. az 1/1-t akarja behúzni 😁😁😁
FunHun
Lewist tuti megpróbáljuk hátsó körösre cserélni, ha nem jön össze és nem tudja megcsípni a 4. RB helyet csak akkor cut. Azért a Gilislie-White-Burkhead trió nem nézne ki rosszul. Viszlát Blount😊

Én még azzal várnék, hogy idén nem draftolunk. Butler simán várhatott volna az aláírással draft utánig, lehet hogy olyan csere van a háttérben amire ő is rábólintott. A Browns meg elkeseredésében lehet, hogy tesz egy visszautasíthatatlan ajánlatot JimmyG-ért, ugyanis nem ebből a classból fogják kihúzni a jövő irányítóját, ennél sokkal erősebb QB draftokon is mellélőttek...

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Emellett...
Bills restricted free agent RB Mike Gillislee signed a two-year, $6.4 million offer sheet with the Patriots.
Castleai01
Lehet készülődni az érzékeny búcsúra Blounttól.
(Howe szerint a Bills-nek esze ágában sincs matchelni a szerződést.)
tomi-tomi
És még kitől? Nem hiszem, hogy 5futó +Develin 53ban lesz.
gordon
Szerintem Lewis és Foster fog élet-halál harcot vívni az edzőtáborban a 4. spotért.
tomi-tomi
Szerintem Lewis cut lesz.
Foster meg arra az eshetőségre készül, ha jövőre White a sok pénzt választja.

Btw Bill idén nem akar draftolni...
Sinisa
Idén nem a draft lesz a fontos, hanem az irtózatos UDFA kukázás, hogy feltöltsék 90 főre a keretet...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Patriots waived OG Tre' Jackson.

Ez azért nem kicsit meglepő számomra... 😮

Közben Butler aláírta a tendert, kérdés hogy lesz-e csere...
Castleai01
úgy látszik akkor nem sikerült olyan jól a felépülés, annyira nem meglepő

(Érik a Moton pick 😛 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/