New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Szerintem azért minimális tisztelet meg Hörnit is megilleti...

Azon sem lennék meglepve, ha kiderülne az idegenkezuseg.
Nekem fura az időzítés, de nem akarok Hernandez konteo-kat indítani.
Sinisa
Majd a dokumentumfilmből kiderül.
Matthew99
Hogy erről is Goodell tehet 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintem azért minimális tisztelet meg Hörnit is megilleti...

Azon sem lennék meglepve, ha kiderülne az idegenkezuseg.
Nekem fura az időzítés, de nem akarok Hernandez konteo-kat indítani.
Sinisa
Majd a dokumentumfilmből kiderül.
Matthew99
Hát hogyne.
Stez
Mondom. Tutira 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem azért minimális tisztelet meg Hörnit is megilleti...

Azon sem lennék meglepve, ha kiderülne az idegenkezuseg.
Nekem fura az időzítés, de nem akarok Hernandez konteo-kat indítani.
Sinisa
Majd a dokumentumfilmből kiderül.
Matthew99
Hát hogyne.

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Gronk megtrollkodta a hivatalos fehérházi sajtótájékoztatót😊 Állat.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ncm758a658wbi9iplvq9
Rob Gronkowski invades Sean Spicer press briefing
On the day the Patriots visited the White House to be celebrated for their Super Bowl LI victory, Rob Gronkowski crashed the daily press briefing of White House press secretary Sean Spicer.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintem azért minimális tisztelet meg Hörnit is megilleti...

Azon sem lennék meglepve, ha kiderülne az idegenkezuseg.
Nekem fura az időzítés, de nem akarok Hernandez konteo-kat indítani.
Sinisa
Majd a dokumentumfilmből kiderül.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Szerintem azért minimális tisztelet meg Hörnit is megilleti...

Azon sem lennék meglepve, ha kiderülne az idegenkezuseg.
Nekem fura az időzítés, de nem akarok Hernandez konteo-kat indítani.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Leülte.
Sobri Jóska
Szerintem meg ellógta, hogy leülje.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Na, most meglestem, azért ez nagyon nincs így 😊
Vereen: 3 év/12.35 millió, 4.75 millió garantált
White: 4 év/12.69 millió, 4.69 millió garantált
Azért ez nagyon nem mindegy különbség 😊
(oké, felmehet ez még 15.69-re is, mondjuk akkor szerintem már hatszoros bajnokoknak kell lennünk, szóval bánja kánya 😀)
Wyatt
persze, mert beleszámoltad a rookie szerződését is, a hosszabbítás maga az csak 3 év
ZERO_L
Naná, hogy beleszámoltam 😊
Pont az a lényeg, hogy megegyeztünk vele, hogy a következő négy évre ennyit kap, vagyis egy átlag 3.17 millás átlagú szerződéssel játszik nálunk a következő négy évben, ez meg igencsak baráti a mai piacon (mondjuk pont a futóké nem növekszik, de most kicsin ne akadjunk fent 😀), jövőre szerintem jóval drágább lett volna a bolt

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Na, most meglestem, azért ez nagyon nincs így 😊
Vereen: 3 év/12.35 millió, 4.75 millió garantált
White: 4 év/12.69 millió, 4.69 millió garantált
Azért ez nagyon nem mindegy különbség 😊
(oké, felmehet ez még 15.69-re is, mondjuk akkor szerintem már hatszoros bajnokoknak kell lennünk, szóval bánja kánya 😀)
Wyatt
persze, mert beleszámoltad a rookie szerződését is, a hosszabbítás maga az csak 3 év



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Na, most meglestem, azért ez nagyon nincs így 😊
Vereen: 3 év/12.35 millió, 4.75 millió garantált
White: 4 év/12.69 millió, 4.69 millió garantált
Azért ez nagyon nem mindegy különbség 😊
(oké, felmehet ez még 15.69-re is, mondjuk akkor szerintem már hatszoros bajnokoknak kell lennünk, szóval bánja kánya 😀)

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Leülte.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezt mondjuk adom, futásnál annyira nem hatékony sajna, Lewis lett volna a legjobb ebből a szempontból, de hát na 😊
Nem baj, majd Gillislee 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...
ZERO_L
Miért? Édesanyja miatt?
Burkus
Igen


White szerződés részletei:
 twitter.com/RapSheet/status/854743278905937920
ervinator
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Vagy eltelt két év, és ez már olcsónak számít 😊
Wyatt
nyilván emelkedett a cap, de ettől még White nem lett több egy kvázi egydimenziós játékosnál

persze a mi rendszerünkben aranyat gyűrűt ér, főleg a nehéz szitukban, de ez még kevés szokott lenni az öregnél



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...
ZERO_L
Miért? Édesanyja miatt?
Burkus
Igen


White szerződés részletei:
 twitter.com/RapSheet/status/854743278905937920
ervinator
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Vagy eltelt két év, és ez már olcsónak számít 😊
Wyatt
Szuper mert megint egy playmaker aki. 1 marék szotyiért dolgoztatunk. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Most zajlik itt az élet sajna.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...
ZERO_L
Miért? Édesanyja miatt?
Burkus
Igen


White szerződés részletei:
 twitter.com/RapSheet/status/854743278905937920
ervinator
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton
ZERO_L
Vagy eltelt két év, és ez már olcsónak számít 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...
ZERO_L
Miért? Édesanyja miatt?
Burkus
Igen


White szerződés részletei:
 twitter.com/RapSheet/status/854743278905937920
ervinator
azért érdekes, hogy megkapta szinte 1az1-ben azt, amit anno Vereen kapott a Giantstől

kérdés ez azért van mert BB kvázi belátta a poszt/szerep fontosságát a támadó, vagy mert White-nak nem látja az utódját, akár csapaton belül, akár drafton



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 651
Akkor lenne egy öngyilkosság respekt ha az nem az életfogytiglanját töltő magánzárkában történne hanem a luxusvillájában,szabadlábon, és ami a legfontosabb lelkiismereti okokból. Ezek közül szerintem egyik sem áll fenn. Biztos hogy megbánta de az nem biztos hogy Odin meggyilkolását, sokkal inkább azt amit ezzel elvesztett. Ha nem derül ki, ennek az embernek semmilyen gondja nem lenne most magával hanem élné a puerto ricoi faszagyerek életét.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
A lelkiismeretét senki sem tudja elnyomni saját magában.

Amikor kiderült ez az egész anno róla, akkor néztem meg, hogy pontosan abban az évben, és azon a napon született, mint én...
Vrij6
Hát akkor rövid ideig fényes, de nem nagy jövő vár Rád 😊
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 812 — Слава Україні! Героям слава!
Azta
BRÉKING: Aaron Hernandez öngyilkos lett a börtönben. A lepedőjével akasztotta fel magát, egyelőre ennyit tudni.
120 yard
Wyatt
A lelkiismeretét senki sem tudja elnyomni saját magában.

Amikor kiderült ez az egész anno róla, akkor néztem meg, hogy pontosan abban az évben, és azon a napon született, mint én...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Elvileg a felmentéstől omlott össze. Valszeg ki is jöhetett volna vmikor 20 év múlva....
Kókusz8
Mi köze a két ítéletnek egymáshoz? És mitől nyerte vissza ettől a becsületét?
somoskovig
Alig hinném, hogy valaha kijöhetett volna. Ráadásul az a felmentés is fellebbezhető volt még.
Ahogy élt, ahogy viselkedett és ahogy eltékozolta a tehetségét, szerintem nincs kitisztázva azzal, hogy felkötötte magát.

De ha már élni nem tudott-, legalább nyugodjék békében! Ennyi mindenkinek kijár a földön.
Kollega
Én azon agyaltam, hogy szerintem abba golyózott be, hogy Odint azért ölte meg, hogy rá ne valljon a kettős gyilkosságban (legalábbis ez volt a hír). És erre megúszta a kettős gyilkosságot, amit elkövethetett, különben nem kellett volna eltenni láb alól a tanút. Nem hiszem, hogy nem szolgált rá arra, amit büntetésként kapott.

Burkus
Ebben az esetben egy nyomorult hülye volt. Nincs rajta mit sajnálni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...
ZERO_L
Miért? Édesanyja miatt?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az én szememben Hernandez visszanyerte a becsületét, RIP!
Kókusz8
Megölt egy embert, aztán gyáva volt leülni a büntetését, ezért inkább megölte magát, tényleg full respect.... Pfff.
somoskovig
Elvileg a felmentéstől omlott össze. Valszeg ki is jöhetett volna vmikor 20 év múlva....
Kókusz8
Mi köze a két ítéletnek egymáshoz? És mitől nyerte vissza ettől a becsületét?
somoskovig
Alig hinném, hogy valaha kijöhetett volna. Ráadásul az a felmentés is fellebbezhető volt még.
Ahogy élt, ahogy viselkedett és ahogy eltékozolta a tehetségét, szerintem nincs kitisztázva azzal, hogy felkötötte magát.

De ha már élni nem tudott-, legalább nyugodjék békében! Ennyi mindenkinek kijár a földön.
Kollega
Hörni a másik ügyben a kegyelem lehetősége nélkül lett életfogytiglanra ítélve. ( a sentence of life in prison without a possibility of parole - Massachusettsben ez automatikus ítélet, ha első fokú gyilkosságban találnak bűnösnek valakit.) Én azon agyaltam, hogy szerintem abba golyózott be, hogy Odint azért ölte meg, hogy rá ne valljon a kettős gyilkosságban (legalábbis ez volt a hír). És erre megúszta a kettős gyilkosságot, amit elkövethetett, különben nem kellett volna eltenni láb alól a tanút. Nem hiszem, hogy nem szolgált rá arra, amit büntetésként kapott.

Én keményebb fiúnak hittem, bár végül is ahhoz is keménység kell, hogy szembenézzen a helyzet reménytelenségével és végezzen magával. Nyugodjon békében.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
White szerződés részletei:
 twitter.com/RapSheet/status/854743278905937920

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
A nap fontos híre, hogy Brady nem megy el holnap a "cimbijéhez" a Fehér Házba a csapattal. Gondolom ezt is az asszony tanácsolta... 😊
Kollega
tudva mi miatt maradt távol, szerintem annyira nem vicces a helyzet...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/