New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gyakorlatilag úgy megyünk neki a draftnak, hogy az O-ba nem is feltétlenül kell húzni, max O-line depthre van szükség (projekt swing-tackle, szokásos UDFA interior OL projekt)

Egyébként megkockáztatom, hogy a jelenlegi O-állomány egy kicsivel erősebb még a 2007-esnél is. Az biztos, hogy a skill pozik terén sokkal "mélyebb", RB-k terén 3-4 játékosból álló rotáció is mehet... és azért az "laza", amikor egy Danny Amendola/Chris Hogan/Malcolm Mithell trió harcol a #3-#4-#5 WR posztért.

Amendoláról annyit, hogy nem sok olyan játékos van a ligában, aki egymást követő 3(!) pay cutba is belemegy. Max 1,7 milliót keres az idei évben (cap száma 3 millió)... Biztos kezű, clutch slot WR, a terhelésére (sérülékenységére) vigyázva lazán kihozhat 500-600 yardot és 4-5 TD-t egy másik csapat #3 WR-eként. Ezért évi 3-4 milliót lazán fizethettek volna neki.

Szóval respekt és hála. Ennyiért már akkor is megéri, ha Jules cseréjeként nyomja végig a szezont. Edelman kibaszott sok ütést kap, érdemes lehet őt pihentetni... és ha nagy gáz van (sérülés), akkor azért túlélhető downgrade.
Gyulus
De akkor az O-nál feltételezed, hogy Gronk harcra kész lesz, még ha csökkentett snapszámmal is, nem? Megnézve pár videót, Ben Watson azért jobb TE-nek tűnik nekem mint Allen.

Nekem az O-fal erősítés mellett LB meg DE kellene a draftról.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Gyakorlatilag úgy megyünk neki a draftnak, hogy az O-ba nem is feltétlenül kell húzni, max O-line depthre van szükség (projekt swing-tackle, szokásos UDFA interior OL projekt)

Egyébként megkockáztatom, hogy a jelenlegi O-állomány egy kicsivel erősebb még a 2007-esnél is. Az biztos, hogy a skill pozik terén sokkal "mélyebb", RB-k terén 3-4 játékosból álló rotáció is mehet... és azért az "laza", amikor egy Danny Amendola/Chris Hogan/Malcolm Mithell trió harcol a #3-#4-#5 WR posztért.

Amendoláról annyit, hogy nem sok olyan játékos van a ligában, aki egymást követő 3(!) pay cutba is belemegy. Max 1,7 milliót keres az idei évben (cap száma 3 millió)... Biztos kezű, clutch slot WR, a terhelésére (sérülékenységére) vigyázva lazán kihozhat 500-600 yardot és 4-5 TD-t egy másik csapat #3 WR-eként. Ezért évi 3-4 milliót lazán fizethettek volna neki.

Szóval respekt és hála. Ennyiért már akkor is megéri, ha Jules cseréjeként nyomja végig a szezont. Edelman kibaszott sok ütést kap, érdemes lehet őt pihentetni... és ha nagy gáz van (sérülés), akkor azért túlélhető downgrade.
több mint 7 éve
triangle 1 283
viszont a második kérdés tényleg fejvakarós.. egy 5. körért jön egy gyak nullkilométeres RB nagy upside-dal (yard per futás stb.). oké senki nem látta még workhorse-ként, de senki másnak nem ér meg egy próbát egy 5. körös cetliért? ha csak cserének is... a draft azért kicsit lutri kit fogsz tudni húzni stb., pláne ott az 5. körben már nem nagyon találni ilyen RB-t.

triangle
Más franchisenál nem igazán lehet "próbálkozni".
Csak nagyon kevés franchisenál -ha nem egyedül a Patsnél, és némileg Seattle, Steelers, Packers- van olyan struktúra, hogy a HC(GM) ennyire szabad kezet kap, ennyire bejön, amit csinál, végtelen a türelem az irányába ÉS jönnek a sikerek.
Az NFL kurva konzervatív, az elmúlt 20 évben kb. annyi "bevállalósság" történt, hogy az Eagles megpróbálta Chip Kellyt, Vicket kivitték 1/1-re, Tebowt kivitték az első körben, a Miami egyszer ránknyomta a wildcatet és a Jax puntert húzott a harmadik körben.
A GM-ek, HC-k fosnak próbálkozni, szinte csak Belichick ilyen bátor.
És lehet, hogy csak ő teheti meg, neki fér bele simán, ha nem jön be a dolog.
Mert azért nem mindig jön be, volt itt bepróbálás Ocho Cinco, Haynesworth, meg egy rakás 2-3 körös bust a secondary-be (Ras-I, Wheatley, stb.), Maroneyről, Hernandezről, Cableről, Easleyről, vagy Chad Jacksonról (szerintem miatta nem tradelünk soha többé felfele) nem is beszélve, akiket megpróbált BB, de nem jött be.
Sobri Jóska
ez mondjuk jogos. esetleg az olyan hc/gm-eknél tudnám még elképzelni, ahol ég a kispad alattuk, és egy ilyen pici túlfizetés (ha nem sikerül az év és repülnek) már a köv hc/gm cap problémája lesz. de hát még ilyen helyzetben is a rég be(nem)vált módszereikhez ragaszkodnak...
több mint 7 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Jelen állás szerint mennyi draft pickünk van?
ThundersNFL
azt hiszem így állunk:

3/72
3/96
4/131
5/183
6/200
7/239
topin
Ha BB tovább trollkodik pickünk sem marad 😁
ThundersNFL
Mondjuk ahhoz képest hogy mennyit elpartizánkodott Billi bá még mindig van 6 pikkünk 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
viszont a második kérdés tényleg fejvakarós.. egy 5. körért jön egy gyak nullkilométeres RB nagy upside-dal (yard per futás stb.). oké senki nem látta még workhorse-ként, de senki másnak nem ér meg egy próbát egy 5. körös cetliért? ha csak cserének is... a draft azért kicsit lutri kit fogsz tudni húzni stb., pláne ott az 5. körben már nem nagyon találni ilyen RB-t.

triangle
Más franchisenál nem igazán lehet "próbálkozni".
Csak nagyon kevés franchisenál -ha nem egyedül a Patsnél, és némileg Seattle, Steelers, Packers- van olyan struktúra, hogy a HC(GM) ennyire szabad kezet kap, ennyire bejön, amit csinál, végtelen a türelem az irányába ÉS jönnek a sikerek.
Az NFL kurva konzervatív, az elmúlt 20 évben kb. annyi "bevállalósság" történt, hogy az Eagles megpróbálta Chip Kellyt, Vicket kivitték 1/1-re, Tebowt kivitték az első körben, a Miami egyszer ránknyomta a wildcatet és a Jax puntert húzott a harmadik körben.
A GM-ek, HC-k fosnak próbálkozni, szinte csak Belichick ilyen bátor.
És lehet, hogy csak ő teheti meg, neki fér bele simán, ha nem jön be a dolog.
Mert azért nem mindig jön be, volt itt bepróbálás Ocho Cinco, Haynesworth, meg egy rakás 2-3 körös bust a secondary-be (Ras-I, Wheatley, stb.), Maroneyről, Hernandezről, Cableről, Easleyről, vagy Chad Jacksonról (szerintem miatta nem tradelünk soha többé felfele) nem is beszélve, akiket megpróbált BB, de nem jött be.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
talán ha Browns hátra tud tradelni (bár pont ellenkező pletykákat lehet olvasni) akkor, de jelen állás szerint igen nagy meglepetés lenne...

(magyarul nem érdemes éjszakázni, ha emiatt kérdezed 😀 )



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Mennyi az esély, hogy az első körben a Browns logo hirtelen Flying Elvisre vált?
ThundersNFL
Szerintem nagyon alacsony.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Mennyi az esély, hogy az első körben a Browns logo hirtelen Flying Elvisre vált?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Jelen állás szerint mennyi draft pickünk van?
ThundersNFL
azt hiszem így állunk:

3/72
3/96
4/131
5/183
6/200
7/239
topin
Ha BB tovább trollkodik pickünk sem marad 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1.3 milláról 2.5 akkor sem sarokba szorítás, pláne nem ilyen elkapónál. Nehezebb helyzetbe hoztuk őket, de 1.2 millát bármelyik csapatnál felszabadítok én most itt neked úgy, hogy egy másodperc probléma ne legyen vele
Wyatt
Lol, kár hogy nem te vagy akkor a GM. Persze simán lehet ilyen flegmán visszatekinteni erre az esetre, tudva hogy Sanders mit tett le azóta az asztalra, de akkortájt az a matchelés közel sem volt annyira egyértelmű és lefutott, ahogy most előadod.
Maniac84
A topicban az elmúlt hónapokban zajló emelkedett gondolatmenetek után az én flegmaságom már talán ne legyen probléma. Néha már én hányok, ha ide benézek, milyen gondolatok vannak itt, pedig én a csapatnak szurkolok

Nagy kár biza, bár így sem sikertelen a csapat, úgyhogy ez max nekem nagy kár

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
1.3 milláról 2.5 akkor sem sarokba szorítás, pláne nem ilyen elkapónál. Nehezebb helyzetbe hoztuk őket, de 1.2 millát bármelyik csapatnál felszabadítok én most itt neked úgy, hogy egy másodperc probléma ne legyen vele
Wyatt
Lol, kár hogy nem te vagy akkor a GM. Persze simán lehet ilyen flegmán visszatekinteni erre az esetre, tudva hogy Sanders mit tett le azóta az asztalra, de akkortájt az a matchelés közel sem volt annyira egyértelmű és lefutott, ahogy most előadod.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1.3 milláról 2.5 akkor sem sarokba szorítás, pláne nem ilyen elkapónál. Nehezebb helyzetbe hoztuk őket, de 1.2 millát bármelyik csapatnál felszabadítok én most itt neked úgy, hogy egy másodperc probléma ne legyen vele

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hát azért olyan marha nagy sarokba szorítást ne jelentsen már egy Sanders-szintű elkapónak 2.5 millió dollár/1 év matchelése... 😊)
Wyatt
Az azért volt nagyobb sarokba szorítás mert egyáltalán nem volt helye rá akkor a Steelers-nek, nem úgy mint most a Billsnek. Ha az emlékeim nem csalnak akkor ahhoz, hogy matcheljék cutolniuk átstrukturálniuk kellett, a Bills ezt meg még neccesen meg tudta volna oldani anélkül is.
A Sanders-szint meg közel sem volt olyan magas akkor mint most. 😉

több mint 7 éve
triangle 1 283
Nekem inkább az a furcsa, hogy:
1. A Bills miért csak 5.körös tendert rakott rá amikor a 2.körös tender sem lett volna egy ökör ára.
2. Más csapatok miért nem mozdultak rá?
Bazzani
az első kérdésre még lehet is válasz, hogy annyira szorít a cap, hogy 1 milla is számít (ha nagyon akarják pár szerződés átstruktúrálásával mondjuk lehet előteremteni kis plusz helyet)
viszont a második kérdés tényleg fejvakarós.. egy 5. körért jön egy gyak nullkilométeres RB nagy upside-dal (yard per futás stb.). oké senki nem látta még workhorse-ként, de senki másnak nem ér meg egy próbát egy 5. körös cetliért? ha csak cserének is... a draft azért kicsit lutri kit fogsz tudni húzni stb., pláne ott az 5. körben már nem nagyon találni ilyen RB-t.
tavaly hogan ugyanez volt, teljesen
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nekem inkább az a furcsa, hogy:
1. A Bills miért csak 5.körös tendert rakott rá amikor a 2.körös tender sem lett volna egy ökör ára.
2. Más csapatok miért nem mozdultak rá?
Bazzani
A futók idén nagyon mellőzöttek minden téren, engem annyira nem lep meg, hogy a többség nem Gillislee-ben keresi a megoldást, ha már lényegesen nagyobb nevek is a piacon vannak, pick nélkül, matchelési esély nélkül, ráadásul drafton sem rossz a felhozatal

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem inkább az a furcsa, hogy:
1. A Bills miért csak 5.körös tendert rakott rá amikor a 2.körös tender sem lett volna egy ökör ára.
2. Más csapatok miért nem mozdultak rá?

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát azért olyan marha nagy sarokba szorítást ne jelentsen már egy Sanders-szintű elkapónak 2.5 millió dollár/1 év matchelése... 😊)

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...
Bazzani
Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogytud mindig így tradelni, igazolni a Pats. Már-már azt hiszi az ember, hogy Billék u.n. "visszautasíthatatlan ajánlatot" tesznek a csapatoknak. (vicc)
PEEtör
Gondolom a delikvenseknek felötlik az a pár ékszer a Pats vitrinjeiben, mikor az A4-es papír alján az aláírás mezőt nézi. Ilyenkor kicsit halványul a szemnek a pár sorral feljebb lévő bér és juttatások sor. Tuti a szoba világításával lehet valami baj 😀
Matthew99
Az rendben is van, de az ellenfeleknek ezert epp hogy dragabban kellene adniuk ertekeiket nekunk, vagy matchelni az ajanlatunkat, hogy ne segitsek a csapatepitest, latszolag pedig egesz olcson jottunk ki iden is a dolgokbol, amin elegedetlenkedett Bazza 😊
Wyatt
Okosan alkották meg BBék Gillislee szerződését, cap hell lett volna a Billsnél. De egy jól működő franchise-nak ezt meg kell tudnia oldani. A Steelers pl. meg tudta oldani pár éve Sanders esetében, és ők akkor még jobban sarokba voltak szorítva mint most a Bills. Mondjuk ők nem is original round tendert tettek volna rá, már ezen a ponton elszúrta a BUF...

Ez az offseason tényleg úgy néz ki, hogy BB sakkozik, a többiek meg még a játékszabályokkal ismerkednek. 😀

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Nagyon rendben lesz ez a keret. 😀
O oldalon brutálisan jó a depth a skill postionoket tekintve, az OL-ba pedig már csak egy swing OT-t kérnék a padra a biztonság kedvéért.
A DL-be kéne még egy korai DE pick, de úgy érzem, hogy a tavalyi szintet fogják tudni hozni. LB érdekes kérdés, perpill csak 1 fulltime playerünk van, tavaly sem kellett több, de azért ide is örülnék valakinek. Secondary meg a liga legjobbja papíron, valamint az ST is rendben.

Nincs olyan csapat a ligában aki ne ennél sokkal nagyobb need-ekkel futna neki a draftnak😊
Szerintem a borítékolható DE picket leszámítva BPA draft lesz ez, na persze a saját draftboardunk alapján, szóval senki ne lepődjön meg mondjuk egy a 'szakértők' által 6. körre taksált játékoson a harmadikban😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...
Bazzani
Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogytud mindig így tradelni, igazolni a Pats. Már-már azt hiszi az ember, hogy Billék u.n. "visszautasíthatatlan ajánlatot" tesznek a csapatoknak. (vicc)
PEEtör
Gondolom a delikvenseknek felötlik az a pár ékszer a Pats vitrinjeiben, mikor az A4-es papír alján az aláírás mezőt nézi. Ilyenkor kicsit halványul a szemnek a pár sorral feljebb lévő bér és juttatások sor. Tuti a szoba világításával lehet valami baj 😀
Matthew99
Az rendben is van, de az ellenfeleknek ezert epp hogy dragabban kellene adniuk ertekeiket nekunk, vagy matchelni az ajanlatunkat, hogy ne segitsek a csapatepitest, latszolag pedig egesz olcson jottunk ki iden is a dolgokbol, amin elegedetlenkedett Bazza 😊

több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...
Bazzani
Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogytud mindig így tradelni, igazolni a Pats. Már-már azt hiszi az ember, hogy Billék u.n. "visszautasíthatatlan ajánlatot" tesznek a csapatoknak. (vicc)
PEEtör
Gondolom a delikvenseknek felötlik az a pár ékszer a Pats vitrinjeiben, mikor az A4-es papír alján az aláírás mezőt nézi. Ilyenkor kicsit halványul a szemnek a pár sorral feljebb lévő bér és juttatások sor. Tuti a szoba világításával lehet valami baj 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...
Bazzani
Én egyszerűen nem tudom megérteni, hogytud mindig így tradelni, igazolni a Pats. Már-már azt hiszi az ember, hogy Billék u.n. "visszautasíthatatlan ajánlatot" tesznek a csapatoknak. (vicc)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amendola <3

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Jelen állás szerint mennyi draft pickünk van?
ThundersNFL
azt hiszem így állunk:

3/72
3/96
4/131
5/183
6/200
7/239
topin
van egy olyan érzésem, hogy csütörtök éjjel nem ez lesz a legpörgősebb topik 😊
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...