New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
van valakinek egy linkje a tavalyi támadó play/personnel %-ról?
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Goodell megint el fogja meszelni Bradyt 1 meccsre túlzott 'Illegal use of hands" miatt. 😊 😊 😊
...
iktriad
Ha a Te kezed lenne ott, az volna illegális (bár Te biztosan élveznéd). De Bradynek törvény adta joga van ott pihentetni a kacsóját. Az amúgy sem a dobó keze.
😉

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Goodell megint el fogja meszelni Bradyt 1 meccsre túlzott 'Illegal use of hands" miatt. 😊 😊 😊
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kösz Gyulus , hogy nem írtál két nappal a draft után gradeket😀
Azért az látszik, hogy a több pick nem jelent automatikusan több jó játékost..
Mivel az elkövetkező években egész jó cap helyzetben leszünk megtehettük, hogy idén inkább kész játékosokat hoztunk csere által.
Nekem tetszik ez az agresszív politika, a keret pedig borzasztóan erős és mély.
Jó lenne még idén egy Solder kiterjesztés mert egy top10es LT jó ha hosszú időre le van láncolva.
Olvasgatva a többi topikot idén örülni fogok ha a po meglesz mert úgy néz ki, hogy idén 200pro bowler érkezett a draftra.😀
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Kicsit furán mutat ez a négyfős draft class... de valószínűsíthetően 3 roster lock is van benne (Rivers, Garcia, Wise)... akik révén három kritikusabb depth is javult (OT, DE, LB).

A draft pickeken kívül a következő játékjogokat is az idei draftból szereztük be:
- Cooks 1. és 3. kör (2017-2018) + kaptunk egy 4. köröst
- Ealy 2. kör (2017) + kaptunk egy 3. köröst (8 helyett csúsztunk össz)
- Allen 4. kör (2017-2019) + kaptunk egy 6. kört
- Mingo 5. kör (2016-ban, 1 évet játszott nálunk)
- Gillislee 5. kör (2017-2018)
- Van Noy 6. kör (2016-2017)
- Michael Williams 7. kör (2015-2016, most újraigazoltuk)

A Mingo-trade-en kívül szinte az összes megérte, Allen 3 szezonra, a többiek 2 szezonra lettek a mienk... Ealy-ért pedig tényleg csak egy zacskó szotyit adtunk.

Ez a stratégia persze hoszú távon nem járható, az olcsó, fiatal játékosok nélkül minden csapatszerkezet összeomlik. Az elmúlt években azonban annyi fiatal került a csapatba, hogy lazán belefért egy ilyen preseason is. Csak az elmúlt 3 draftot nézve 29(!) játékost húztunk be, ami az idei 4-el kiegészülve 8.25-ös átlagot ad ki.

Nézzük meg, hogy ki van még velünk ezekből a classokból:

2014
1. Easley
2. Gerappa
4. Stork 😕
4. White
4. Fleming
6. Halapio
6. Zach Moore
6. Jamea Thomas
7. Gallon


+ Butler, mint UDFA

2015
1. Brown
2. Richards
3. Grissom
4. Flowers
4. Jackson
4. Mason
5. Cardona
6. Wells
6. AJ Derby
7. Darryl Roberts
7. Dickson

+ Andrews, mint UDFA

2016
2. Jones
3. Thuney
3. Brissett
3. Valentine
4. Mitchell
6. Grugier-Hill
6. Roberts
6. Karras
7. Lucien

+ Jonathan Jones, mint UDFa

18 rookie contract (ha jól számolom) + White hosszabbítás és Butler RFA tender. Lehetne köztük kicsivel több kezdő is... de így is "kijön" ezekből a pickekből az OL közepe (Thuney-Andrews-Mason) a fél DL (Brown-Flowers), egy pro bowl CB (Butler) egy jobbfajta passing down RB (White) és egy rakat olyan játékos, akiből egy nap még kezdő lehet...

Nah ehhez még jön egy rakat UDFA, akikből - mint mindig - 1 v 2 valahogy bent marad a rosteren.
több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Gary Barnidge nem érne meg egy próbát?

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Leigazoltunk a Hollister ikreket is, egyik WR másik TE. Long shot mind2, de van spec team potenciál is bennük szóval ki tudja. Cikk róluk:
http://www.foxsports.com/college-football/story/hollister-twins-nfl-draft-jacob-cody-prospects-jacob-cody-arkansas-wyoming-football-feldman-042617

Én még azért a McCourty ikerpárt is el tudnám nálunk képzelni. Jason szívesen jönne szerintem 3-4 milláért egy évre. 😉

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Wise Jr.-nak ki nem találjátok ki volt a mentora a Razorbacks-nél: Trey Flowers 😀

Apropó Arkansas, így az offseasonban mindig jólesik az embernek egy jobbacska amcsi focis film, szóval a 'Greater' mozit bátran ajánlom. Nameg most már kettős kötődésünk is van hozzájuk.😉

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a lenyeg 😊

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
UDFA lista eddig:

Austin Carr, WR, Northwestern
Cody Hollister, WR, Arkansas

Jacob Hollister, TE, Wyoming

Josh Augusta, DT, Missouri
Adam Butler, DT, Vanderbilt

Corey Vereen, DE, Tennessee

Harvey Langi, LB, BYU

David Jones, DB, Richmond
D.J. Killings, CB, Central Florida
Kenny Moore, CB, Valdosta State
Jason Thompson, S, Utah

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Majd jon Langi vagy Cole 😊
Wyatt
Josh Augusta and Harvey Langi signed, per twitter reports.

Langi meg is van a jelek szerint... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4-5. korben gondolkodtam rajta, 6. vegen ajandek 😊 jo lehet o, igazabol a 6-7. koroknel majdnem hogy jobb egy UDFA-val megallapodni elore, szerintem ez is popec pick , es nekem az egesz off season karmolos 😊

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ertekre ez is nagyon jo, most mar a melysegre sem lehet panasz, 4/4 jo pick, a tobbin meg jo jatekos jott, nem is kell sokat huzogatni 😀
Wyatt
Nagyon jónak azért véleményes, legalábbis az nfl.com ismertetője alapján (én csak azt néztem meg róla):
"Core strength is well-below desired NFL level. Bull-rushers can put him on skates and roll him back into the quarterback. Operates with weak punch in pass sets."
Eszerint lehet, hogy kosaras centernek atletikus volt, de NFL OT-nek (egyelőre) gyönge. Gondolom, az első évét a konditeremben fogja tölteni, ha megragad a csapatnál. PS aspiráns.
Nyilván itt csak mázlival lehet future HoF-ert húzni, de azért egy erősödésre szoruló projekt cover LB-t szívesebben láttam volna Garcia után.
Sokat persze nem oszt, nem szoroz, okés volt eddig ez az offseason.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt azért idebiggyesztem 😊
 twitter.com/BenVolin/status/858371772282003462
ervinator
Mióta elkezdtek b*sztatni a deflategate miatt, és tuti tökéletesre fújt labdával játszunk, nyertünk 3-ból 2 superbowlt. A spygate után nyomtuk a 16-0-t. Remélem Bill bácsi már töri valamiben a fejét... 😊
LordTamas
Úgy legyen. Biztos voltam benne, hogy LB-t húzunk, mégpedig viszonylag magasan, mert ha HT megsérül - amire többször volt példa, - Van Noyt, Roberts és MekElek ligaátlag alatti szintet fog jelenteni.
Burkus
Bold (LB):
- Jön majd egy UDFA aki bekerül az 53-ba.
- Ninko öreg es lassú mar, ILB/MLB meg úgysem volt
Sinisa
Frappáns terv 😊

Lehet, hogy van egy UDFA első körös szintet játékos, akivel BB megállapodott a draft előtt, hogy nem jelentkezik, majd mi leigazoljuk 😊 Vagy UDFA csak draftra jelentkezett és nem draftolt játékos lehet?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Majd jon Langi vagy Cole 😊

több mint 7 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
Ezt azért idebiggyesztem 😊
 twitter.com/BenVolin/status/858371772282003462
ervinator
Mióta elkezdtek b*sztatni a deflategate miatt, és tuti tökéletesre fújt labdával játszunk, nyertünk 3-ból 2 superbowlt. A spygate után nyomtuk a 16-0-t. Remélem Bill bácsi már töri valamiben a fejét... 😊
LordTamas
Úgy legyen. Biztos voltam benne, hogy LB-t húzunk, mégpedig viszonylag magasan, mert ha HT megsérül - amire többször volt példa, - Van Noyt, Roberts és MekElek ligaátlag alatti szintet fog jelenteni.
Burkus
Bold (LB):
- Jön majd egy UDFA aki bekerül az 53-ba.
- Ninko öreg es lassú mar, ILB/MLB meg úgysem volt

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ezt azért idebiggyesztem 😊
 twitter.com/BenVolin/status/858371772282003462
ervinator
Mióta elkezdtek b*sztatni a deflategate miatt, és tuti tökéletesre fújt labdával játszunk, nyertünk 3-ból 2 superbowlt. A spygate után nyomtuk a 16-0-t. Remélem Bill bácsi már töri valamiben a fejét... 😊
LordTamas
Úgy legyen. Biztos voltam benne, hogy LB-t húzunk, mégpedig viszonylag magasan, mert ha HT megsérül - amire többször volt példa, - Van Noyt, Roberts és MekElek ligaátlag alatti szintet fog jelenteni.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ertekre ez is nagyon jo, most mar a melysegre sem lehet panasz, 4/4 jo pick, a tobbin meg jo jatekos jott, nem is kell sokat huzogatni 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
ezt az utolsó OT picket nem láttam jönni 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Ezt azért idebiggyesztem 😊
 twitter.com/BenVolin/status/858371772282003462
ervinator
Mióta elkezdtek b*sztatni a deflategate miatt, és tuti tökéletesre fújt labdával játszunk, nyertünk 3-ból 2 superbowlt. A spygate után nyomtuk a 16-0-t. Remélem Bill bácsi már töri valamiben a fejét... 😊
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 124 — nabege2@yahoo.com
Tuti nem BB draftol 😊 Tök "logikátlan"😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
 twitter.com/NEPD_Loyko/status/858373189847724032



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Tetszik, Ninko szép lassan kikophat a rotációból. Nagy kedvenc volt és marad is, de már látványos a visszaesés nála.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Ezt azért idebiggyesztem 😊
 twitter.com/BenVolin/status/858371772282003462

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teljesen jo ez igy, LB van meg jo 😊