New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Off: sziasztok. nagyon kedves barátomnak szeretnék valamilyen egyedi Pats-es ajándékot szülinapjára. mely oldalakról tudnék rendelni? főleg olyan kellene, amelyik ideér 1 hónap múlva 😊
köszi!
JC6
 www.sportmania.hu/termekek/amerikai_futball-c796/nfl-c872/new_england_patriots-c882/?gclid=Cj0KEQjwo-XIBRCOycL7hsuI_NoBEiQAuS6HtLLVa_yw0FXLMa4PHXs1ESci6YNx0AwqK9pEr7Y-UqQaAnYb8P8HAQ
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Off: sziasztok. nagyon kedves barátomnak szeretnék valamilyen egyedi Pats-es ajándékot szülinapjára. mely oldalakról tudnék rendelni? főleg olyan kellene, amelyik ideér 1 hónap múlva 😊
köszi!
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.
Kollega
Alakuljon csak úgy ahogy az elmúlt szezonban, SB győzelem lett a vége. 😊 Szezon után meg majd egymásnak eshetünk, hogy a hatszoros vagy a háromszoros SB győztes QB-nkal képzeljük el a kövi pár évet. Így az offseason még érdekesebb lenne mint most. 😉
Maniac84
Ha tegyük fel, megnyernénk a bajnokságot idén, akkor az ugye megvan, hogy JG hamarabb lenne háromszoros bajnok, mint Brady annaki dején? Azért az ciki lenne. 😀
Kollega
Van egy ismerősöm, aki hétszeres magyar bajnok vízilabdában, mégis nem túl ismert szakmai berkeken kívül a neve, mert a Csapó-Faragó-Szívós féle nagycsapat tartalék kapusa volt Molnár Endre mögött. Nem hiszem, hogy Garoppolo úgy értékeli, hogy oroszlánrésze volt annak a két gyűrűnek a megszerzésében, ami a kezén csillog és azt sem hiszem, hogy 3x SB padmelegítés olyan opció, amelyért külön bónusz fog járni, ha valaki szerződteti, hogy Brady mellett tanulta a szakmát, azt inkább 😊 Amúgy azt vártam, sőt: meg voltam róla győződve, hogy Belichick eltradeli idén.
Burkus
Azta jószagú! Te ezt komolyan vetted? Amúgy nem ez a kérdés. Nekem az a kérdés, hogy az csak egy nagyon szerencsétlen esés volt, amitől kiment a válla, vagy nem bírja a gyűrődést.
Kollega
Dehogy vettem komolyan. De a felvetést valahol mégis jónak tartottam, mert elég furcsa érzés lehet, hogy mondjuk két meccsel a tarsolyodban három gyűrű van az ujjadon. 😊 Cassell szép karriert futott a backup QB szerepéből, mondjuk neki legalább egy komplett szezon jutott és ő az a játékos, akiről mindig eszembe jut a mondás, hogy az élethez szerencse is kell. A komoly része az észrevételnek a trade-re vonatkozó része volt, szerintem Gerappa jobb és NFL-készebb játékos mint a három első körös QB bármelyike.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.
Kollega
Alakuljon csak úgy ahogy az elmúlt szezonban, SB győzelem lett a vége. 😊 Szezon után meg majd egymásnak eshetünk, hogy a hatszoros vagy a háromszoros SB győztes QB-nkal képzeljük el a kövi pár évet. Így az offseason még érdekesebb lenne mint most. 😉
Maniac84
Ha tegyük fel, megnyernénk a bajnokságot idén, akkor az ugye megvan, hogy JG hamarabb lenne háromszoros bajnok, mint Brady annaki dején? Azért az ciki lenne. 😀
Kollega
Van egy ismerősöm, aki hétszeres magyar bajnok vízilabdában, mégis nem túl ismert szakmai berkeken kívül a neve, mert a Csapó-Faragó-Szívós féle nagycsapat tartalék kapusa volt Molnár Endre mögött. Nem hiszem, hogy Garoppolo úgy értékeli, hogy oroszlánrésze volt annak a két gyűrűnek a megszerzésében, ami a kezén csillog és azt sem hiszem, hogy 3x SB padmelegítés olyan opció, amelyért külön bónusz fog járni, ha valaki szerződteti, hogy Brady mellett tanulta a szakmát, azt inkább 😊 Amúgy azt vártam, sőt: meg voltam róla győződve, hogy Belichick eltradeli idén.
Burkus
Azta jószagú! Te ezt komolyan vetted? Amúgy nem ez a kérdés. Nekem az a kérdés, hogy az csak egy nagyon szerencsétlen esés volt, amitől kiment a válla, vagy nem bírja a gyűrődést.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Nagyon rámentek erre a Madden átokra
 twitter.com/OnlyInBOS/status/863423616897097728



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Azért Brady helyében én vigyáznék. A Chiefs ellen kezdi a szezont, pont mint amikor


Kampman
Kösz...
ParadSEC
Ez már mindenkinek eszébe jutott... 😕
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.
Kollega
Alakuljon csak úgy ahogy az elmúlt szezonban, SB győzelem lett a vége. 😊 Szezon után meg majd egymásnak eshetünk, hogy a hatszoros vagy a háromszoros SB győztes QB-nkal képzeljük el a kövi pár évet. Így az offseason még érdekesebb lenne mint most. 😉
Maniac84
Ha tegyük fel, megnyernénk a bajnokságot idén, akkor az ugye megvan, hogy JG hamarabb lenne háromszoros bajnok, mint Brady annaki dején? Azért az ciki lenne. 😀
Kollega
Van egy ismerősöm, aki hétszeres magyar bajnok vízilabdában, mégis nem túl ismert szakmai berkeken kívül a neve, mert a Csapó-Faragó-Szívós féle nagycsapat tartalék kapusa volt Molnár Endre mögött. Nem hiszem, hogy Garoppolo úgy értékeli, hogy oroszlánrésze volt annak a két gyűrűnek a megszerzésében, ami a kezén csillog és azt sem hiszem, hogy 3x SB padmelegítés olyan opció, amelyért külön bónusz fog járni, ha valaki szerződteti, hogy Brady mellett tanulta a szakmát, azt inkább 😊 Amúgy azt vártam, sőt: meg voltam róla győződve, hogy Belichick eltradeli idén.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Azért Brady helyében én vigyáznék. A Chiefs ellen kezdi a szezont, pont mint amikor


Kampman
Kösz...

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Azért Brady helyében én vigyáznék. A Chiefs ellen kezdi a szezont, pont mint amikor

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.
Kollega
Alakuljon csak úgy ahogy az elmúlt szezonban, SB győzelem lett a vége. 😊 Szezon után meg majd egymásnak eshetünk, hogy a hatszoros vagy a háromszoros SB győztes QB-nkal képzeljük el a kövi pár évet. Így az offseason még érdekesebb lenne mint most. 😉
Maniac84
Ha tegyük fel, megnyernénk a bajnokságot idén, akkor az ugye megvan, hogy JG hamarabb lenne háromszoros bajnok, mint Brady annaki dején? Azért az ciki lenne. 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 600 — Patriot
ezért nem lett tradelve Jimmy... BB-nek az EA-nél is vannak kémei
ZERO_L
 twitter.com/adamschefter/status/863155539068559360
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.
Kollega
Alakuljon csak úgy ahogy az elmúlt szezonban, SB győzelem lett a vége. 😊 Szezon után meg majd egymásnak eshetünk, hogy a hatszoros vagy a háromszoros SB győztes QB-nkal képzeljük el a kövi pár évet. Így az offseason még érdekesebb lenne mint most. 😉

Szerkesztette: Maniac84

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
This marks the first time in Madden's nearly 30-year history that teammates have been on the cover in back-to-back years.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
G.O.A.T. Edition. De olyan se volt még szerintem (majd egy nagyobb szakértő megcáfol), hogy két egymást követő évben ugyanannak a csapatnak egy tagja kerüljön fel.

Az átokkal összefüggésben, emlékezzünk meg, hogy Gronk nem játszhatott a szezon második felében sérülés miatt.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ezért nem lett tradelve Jimmy... BB-nek az EA-nél is vannak kémei



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
Na bazz... Brady lesz (?) a Madden NFL borítóján...  www.facebook.com/TomBrady/?hc_ref=NEWSFEED

Lőttek a szezonnak 😊
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire
ParadSEC
BB-t ismerve még ő fizet, hogy itt játszhasson 😊
gordon
Illetve üzenet Butler ügynökenek is.
Sinisa
Mindenesetre Andrews ügynöke értelmesebb Butler-énál és felérte ésszel, hogy jövőre is a csapat lett volna előnyös helyzetben a tender lehetősége miatt. Ennyiért a csapatnak is jó és Andrews-nak is megvan az anyagi biztonság.

több mint 6 éve
Sinisa New England Patriots 2 790 — Gràcies Pep!
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire
ParadSEC
BB-t ismerve még ő fizet, hogy itt játszhasson 😊
gordon
Illetve üzenet Butler ügynökenek is.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire
ParadSEC
BB-t ismerve még ő fizet, hogy itt játszhasson 😊
gordon
Nagyjából. 😊
3 év - 9 millió Rapaport szerint.
tomi-tomi
Az egy 20 milliós sztenderdnek hangzik 😀

több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire
ParadSEC
BB-t ismerve még ő fizet, hogy itt játszhasson 😊
gordon
Nagyjából. 😊
3 év - 9 millió Rapaport szerint.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire
ParadSEC
BB-t ismerve még ő fizet, hogy itt játszhasson 😊
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Andrews pipa. kíváncsi vagyok a hosszabítás részleteire

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 430
Elég jól sikerült megerősíteni a bajnok csapatot, szóval borítékolható az egész szezonos hype, legalább addig amíg nem jön az első vereségünk.
Én viszont nem az igazolásokban látom a back2back realitását, hanem a két koordinátor megtartásában. Évek óta elit szinten végzik a munkájukat, nem egy kiugró évről beszélünk és a csillagok szerencsétlen állása esetén lehet már mindkettő HC lenne.
ZERO_L
Na igen, erről sokan megfeledkeznek, hogy nem csak a játékosokból áll a csapat, hanem az edzőkből és a többi háttérmunkát végző emberekből. Ha ez nincs meg illetve nem képes a játékosokra szabni a gameplant vagy betanítani nekik, akkor a játékos nem lesz képes megnyerni a meccset.

Hány meg hány tehetséges játékos illetve csapat nem jutott ilyenek (meg a GM és a tulaj) miatt még az SB közelébe se...

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Elég jól sikerült megerősíteni a bajnok csapatot, szóval borítékolható az egész szezonos hype, legalább addig amíg nem jön az első vereségünk.
Én viszont nem az igazolásokban látom a back2back realitását, hanem a két koordinátor megtartásában. Évek óta elit szinten végzik a munkájukat, nem egy kiugró évről beszélünk és a csillagok szerencsétlen állása esetén lehet már mindkettő HC lenne.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A nagy pangás ellen, az nfl.com-on a mi támadósorunkat tartják a legjobbnak  www.nfl.com/news/story/0ap3000000807725/article/nfls-top-10-offenses-in-2017-pats-steelers-look-scary
Wyatt
Hasonló kérdéseket feszegetnek itt is.

www.nfl.com/videos/nfl-videos/0ap3000000807581/Schrager-Patriots-could-be-best-team-ever-on-paper?campaign=fb-nf-sf77960515-sf77960515&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Nagyobb a hype, mint 2007-ben volt.