New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A def gameplan és egy kis fricska miatt remélem megkínáljuk Harrist egy 1éves prove it szerződéssel. ☺
Jól jönne a rutinja, Mekkelek pedig mehetne a levesbe..
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
aszem ez a téma ki lett maxolva 😀😀

 twitter.com/PatsMilitia/status/870643192387055616



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Akkor találkozunk februárban 😊
 www.origo.hu/sport/trashtalk/20170602-nfl-papiron-maris-bajnok-a-new-england-patriots.html
több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
 fuzovelkifele.com/2017/05/donta-hightower-a-diabeteszre-hivja-fel-a-figyelmet/

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na 100 nap múlva ilyenkor már túl leszünk az első meccsünkön 😊

több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2014%2F0821%2Fmag_NFLpreview016_USAtoday_1296x729.jpg
It may be Danny Amendola vs. Andrew Hawkins for one Patriots roster spot
With five WRs considered locks to make the Patriots' 53-man roster, Danny Amendola and Andrew Hawkins could be vying for the position's final spot.

több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Ez itt nem off?
zinedine5
Most őszintén inkább beszéljünk arról, hogy BB Cyrus Jones-t erőlteti visszahordóként, ami miatt a fél pats tábor idegbajt fog kapni?😊 Nah ugye, hogy inkább másról beszélünk😊

(amúgy már délután be akartam pöttyenteni, hogy mielőtt eldurvulna a szitu, vannak más topikok ahol ezt kibeszélhetjük)
NB2
Cyrussal kapcsolatban bevillan Blount meg HT ekézése... 😀 Ki tudja lehet hogy meglep minket Cyrus egy 6 Td-s szezonnal visszahordásból és 8 intere lesz 50 tacklie és 8FF mellet! 😀 Remény hal meg utoljára
ParadSEC
Nem tiltja semmi, hogy fejlődjön 😊

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ez itt nem off?
zinedine5
Most őszintén inkább beszéljünk arról, hogy BB Cyrus Jones-t erőlteti visszahordóként, ami miatt a fél pats tábor idegbajt fog kapni?😊 Nah ugye, hogy inkább másról beszélünk😊

(amúgy már délután be akartam pöttyenteni, hogy mielőtt eldurvulna a szitu, vannak más topikok ahol ezt kibeszélhetjük)
NB2
Cyrussal kapcsolatban bevillan Blount meg HT ekézése... 😀 Ki tudja lehet hogy meglep minket Cyrus egy 6 Td-s szezonnal visszahordásból és 8 intere lesz 50 tacklie és 8FF mellet! 😀 Remény hal meg utoljára

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Ez itt nem off?
zinedine5
Most őszintén inkább beszéljünk arról, hogy BB Cyrus Jones-t erőlteti visszahordóként, ami miatt a fél pats tábor idegbajt fog kapni?😊 Nah ugye, hogy inkább másról beszélünk😊

(amúgy már délután be akartam pöttyenteni, hogy mielőtt eldurvulna a szitu, vannak más topikok ahol ezt kibeszélhetjük)

Szerkesztette: NB2
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Ez itt nem off?
több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
Amúgy nem érdekel, hogy valaki homoszexuális vagy sem, (de hozzám lehetőség szerint ne közeledjen szexuálisan),
Burkus
Miért közeledne hozzád szexuálisan??? Ezek szerint heteroszexuális nők tömkelege közeledik hozzád így, csak azért mert férfi vagy..attól mert valaki homoszexuális, még nem fog pasikat zaklatni. Komolyan gondol valaki ilyet??
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Villanyborotvát használok. Amúgy nem érdekel, hogy valaki homoszexuális vagy sem, (de hozzám lehetőség szerint ne közeledjen szexuálisan), de nem szeretem a szexuális orintációval való közszereplést, legyen szó felvonulásról vagy sporteseményről. Ez egészséges szemléletű embereknél magánügy.
Burkus
Az ember legszemélyesebb magánügye a hite/vallása. Egy apáca ne vállaljon közszereplést, ne vegyen fel apácaruhát, ne szervezzen magának nyilvános akciót, mert a vallás magánügy? Ugyan, ezt nyilván te sem gondolod. Csak a melegeknél irritál. Ez definíció szerint a homofóbia.

Arról szól egy egészséges civil társadalom, hogy mindenki szabadon eldöntheti, hogy mit és hogyan csinál közösen, közösségben. Fonószakkör, ufókutatás, kártyajóslás, mellrák kampány, anonim alkoholisták, egyházak. rendek, mozgalmak ... vagy éppen melegfutball. Ez legyen a legnagyobb problémánk...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
miért szerinted most melegek nem drukkolnak a csapatnak?
ZERO_L
Nem tudom, mert szerintem ez normál esetben nem szempont. Én rühellem a diszkriminációt. A pozitívat is.

Burkus
milyen pozitív diszkriminációról beszélsz?

Egy bostoni flag foci eseményt SZPONZORÁL egy bostoni amerikai foci egyesület...
Gondolom te azért borotválkozol Wilkonson-nal, mert a Gillette is pozitív diszkriminációt alkalmaz mikor megvette x évre a stadion névhasználati jogát

(ez már a homofóbia egy teljesen új szintje, viccen kívül mondom, lehet érdemes lenne felkeresni egy szakembert)
ZERO_L
Okosabb vagy te ennél, nyilván érted, hogy miről beszélek. Ha nem, először az alapvető fogalmakat tisztázd magadban a diszkrimináció intézményét illetően, bár ezzel az SWJ szemlélettel úgysem lehet érdemben vitatkozni.

Villanyborotvát használok. Amúgy nem érdekel, hogy valaki homoszexuális vagy sem, (de hozzám lehetőség szerint ne közeledjen szexuálisan), de nem szeretem a szexuális orintációval való közszereplést, legyen szó felvonulásról vagy sporteseményről. Ez egészséges szemléletű embereknél magánügy.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
miért szerinted most melegek nem drukkolnak a csapatnak?
ZERO_L
Nem tudom, mert szerintem ez normál esetben nem szempont. Én rühellem a diszkriminációt. A pozitívat is.

Burkus
milyen pozitív diszkriminációról beszélsz?

Egy bostoni flag foci eseményt SZPONZORÁL egy bostoni amerikai foci egyesület...
Gondolom te azért borotválkozol Wilkonson-nal, mert a Gillette is pozitív diszkriminációt alkalmaz mikor megvette x évre a stadion névhasználati jogát

(ez már a homofóbia egy teljesen új szintje, viccen kívül mondom, lehet érdemes lenne felkeresni egy szakembert)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De lehet, hogy hamarosan jön a full rózsaszín/szivárvány szerelés is.
Burkus
Már volt. Nekem tetszett.

 i.dailymail.co.uk/i/pix/2014/10/06/1412586480047_wps_15_The_New_England_Patriots_.jpg
Sobri Jóska
Ez sem full rózsaszín, de igazad van, ez rendben van. 😊 De a srácoknak nem állna jól... Ahogy mondjuk a Lingerie Bowl szerelése sem. 😊
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
Akkor Adios Amigos. Elég sötét gondolkodàs de van ilyen. Ki a szart érdekli milyen mezszinben,börszinben,netàntàn vki a csaparból fingúzó??? Ha meg tàmogatjàk a melegfrontot pont nem érdekel ha nyernek még 3-4 SB-ot?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 381 — #NoStress
De lehet, hogy hamarosan jön a full rózsaszín/szivárvány szerelés is.
Burkus
Már volt. Nekem tetszett.


több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
miért szerinted most melegek nem drukkolnak a csapatnak?
ZERO_L
Nem tudom, mert szerintem ez normál esetben nem szempont. Én rühellem a diszkriminációt. A pozitívat is.

Mondjuk, amikor mellrák hónap van és pld. Gronk meg Edelman rózsaszín cuccokban tündököl, már az is elég degusztáló látvány 😊 De lehet, hogy hamarosan jön a full rózsaszín/szivárvány szerelés is.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
miért szerinted most melegek nem drukkolnak a csapatnak?
ZERO_L
Látod, már @stez is patses 😊)

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
Burkus
miért szerinted most melegek nem drukkolnak a csapatnak?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
NB2
Mégis igaz, amit Bradyról az ellendrukkerek mondanak? 😊 Amúgy nem tudom, hogy ennyire macho sportban minek kellenek ilyenek. Hacsak nem még egy újabb réteg közönség van megcélozva. (Mondjuk ha sikerrel járnak, akkor én távozom.)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy re do draft 1/24-eserol beszelunk! 😀
Amugy inkabb csak Bolden megy szerintem

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 twitter.com/AdamSchefter/status/867425145358622722

Gyűlünk WR poszton
ervinator
Kíváncsi vagyok, hogy Slater jelenleg mennyire "szent tehén".
Leader meg minden de tavaly a ST snap-ek 50%-ban volt csak pályán, az O playekről ne is beszéljünk.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 025 — nabege2@yahoo.com
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
Klaci79
Nincs ki a csapat, bugyibuci? 😀
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/