New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
Én is azt gondolom.
Nagyon kellene Gronktól egy full szezon.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qqzucrpli7kuedgpx8mx
Gil Brandt's 14 greatest NFL tight ends of all time
NFL Media senior analyst and personnel guru Gil Brandt ranks the greatest tight ends in NFL history. Take a look at how they stack up.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldennel egyetértek, ahogy már korábban írtam, Develin biztosan marad, a liga egyik legjobb full backje volt, és hosszabbítottunk is vele

több mint 6 éve
triangle 1 283
Flemingről úgy tudom elképzelni, hogy marad, ha a hátsóbb körös OT pickünk megy PS-be.
McClellin és Van Noy-ból egyik tuti marad, darabra sem lennénk meg ha mindkettő megy, főleg Van Noy-on lennék meglepődve. Freeny előbb repül szerintem.
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Egyébként nézegettem a rostert, és hát, eléggé kiforrottnak tűnik most a csapat. Ha így egy hónappal a TC előtt kellene összeállítani 53 fős depth chartot, akkor nálam az jön ki, hogy max. 3-4 hely az, ami bizonytalan, amúgy 49-50 helyet kb. majdhogynem fixre lehet venni. Idén ugyanis nagyon sokan jöttek FA-ról, és ők szerintem mind maradnak a rosteren.

Szerintem el fogunk búcsúzni Bolden-től (max 5 RB lesz rosteren, és jött két RB FA-ról, meg szerintem Develin marad), Fleming-től (draftoltunk két OT-t), és hát McClellin és Van Noy is menni fog a Harris, Langi (ő lesz szerintem az egyetlen UDFA az ideiek közül a rosteren), Rivers hármas miatt. Rivers szerintem bizonyos play-ekben pedig átveszi Ninko szerepkörét, és csak részében lesz szerintem klasszikus DE. A sebessége ugyanis meg van az OLB poszthoz is, ugyanakkor kérdéses, hogy mennyire tudja elsajátítani azt a posztot ebben a szezonban, ezért Ninko még idén mindenképp maradni fog.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...
Gogo
Azt hittem ez mindenki számára világos és te is csak vicceltél, gondoltam akkor én is... 😛
(Harris jó eséllyel a második számú opció lesz a pöttyös sisakra HT mögött... Az igazi kérdés hogy egyszerre mennyit lesznek majd a pályán, mert egyikük sem a sebességéről híres... Passz szituációkban ez pedig gondot jelenthet és itt nem a 3.-ik és 5+ yardokra gondolok...)
Castleai01
A második számú opció Van Noy.
pass szitukban HT megy gyilkolni, Harris inkább 2 down os lesz futás ellen, Roberts-el váltogatva
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady a legjobb, az ég kék, a fű zöld a víz meg nedves 😊
Mondjuk szerintem tényleg megérdemelte 😊

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Brady lett az első az idei Top 100-as listán 😊

https://i.ytimg.com/vi/EWHQlgUsEsU/maxresdefault.jpg
#1: Tom Brady (QB, Patriots) | Top 100 Players of 2017 | NFL
New England Patriots quarterback Tom Brady comes in at #1 on the list of Top 100 Players of 2017 as voted on by his peers.Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bV...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...
Gogo
Azt hittem ez mindenki számára világos és te is csak vicceltél, gondoltam akkor én is... 😛
(Harris jó eséllyel a második számú opció lesz a pöttyös sisakra HT mögött... Az igazi kérdés hogy egyszerre mennyit lesznek majd a pályán, mert egyikük sem a sebességéről híres... Passz szituációkban ez pedig gondot jelenthet és itt nem a 3.-ik és 5+ yardokra gondolok...)

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már nincs sok hátra, addig is egy kis Julian, Gronk meg a többi lökött 😀
 www.facebook.com/PatriotsVideos/videos/1906062373005462/

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
GOAT who? 😊
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
AFC EAST motto be like

 twitter.com/rslashpatriots/status/877554035481600001



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Albert Breer‏Verified account @AlbertBreer 8m8 minutes ago

New Patriot LB David Harris got a two-year, $5 million deal. Up to $1.75 million in incentives. $1.25 million guaranteed.

Do your job
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
HC PR, óriási meglepetéssel az elején

több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Váljon be, adjunk még egy Jets legendának gyűrűt. 😉

Volt már itt valaki a fórumon aki pedzegette, hogy szívesen látná Harrist nálunk még amikor a fura cut történt. Én nem hiszek annyira ebben, de ne legyen igazam.
Az meg talán nem véletlen, hogy ide igazolt a meglehetősen kései cut után. lol és még minket szoktak kritizálni, hogy szemét módon bánunk a játékosokkal... 😊

Szerkesztette: Maniac84

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Alakul a molekula....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Na mondjuk ide meg pont elkelt az erosites. Es o tenyleg lehet is az a fiatalok melle. Ahogy a szomszedban elvaltak tole, biztos nagy erobedobassal keszul majd ellenuk - playbookert nem hiszem hogy adtunk volna keteves szerzodest, o meg van eleg jo ahhoz, hogy tenyleg szamoljunk vele
Wyatt
nekem az LB sor volt a legnagyobb aggodalmam (már be is volt készítve szezon előzetesre az "egy HT sérüléstől vagyunk a komoly visszaeséstől"), de így.... baromira nehéz lesz belekötni az 53-as keretbe

nem meglepetés, BB már rég óta nagyon kedveli a játékát



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Amióta követem a csapatot nem emlékszem ilyen jó offseasonra. Ez a húzás is remek sztem.(Mekkeleknek lehet h ezzel meleg a pite)

Szerkesztette: kolok1972

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na mondjuk ide meg pont elkelt az erosites. Es o tenyleg lehet is az a fiatalok melle. Ahogy a szomszedban elvaltak tole, biztos nagy erobedobassal keszul majd ellenuk - playbookert nem hiszem hogy adtunk volna keteves szerzodest, o meg van eleg jo ahhoz, hogy tenyleg szamoljunk vele