New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
patriots.hu/upload/1716.jpgLoptam. 😊
Szerkesztette: Bruschi85


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 8 éve
1 Jags játékos nektek fog szurkolni 2 hét múlva. több mint 8 éve
Az ESPN cikke úgy néz ki megint igaznak bizonyult!Hogy nem a Giants lesz a bajnok?
Isti81

több mint 8 éve
Az ESPN cikke úgy néz ki megint igaznak bizonyult!
több mint 8 éve
megint becsokiztam...nem vicces, én becsokiztamNe mááár, miért lőttél le ekkora poént 😀Nézd meg a tweet dátumát 😉twitter.com/DoughertyDrew/status/652567544222449664Wtf?
| bocs 😉 |
ZERO_L
ThundersNFL
empty taxi
Chargers LT
batyu
élesítem a két hét múlva esedékes szabimat😊
több mint 8 éve
Ja... hát, idén is felérhetett volna a közös dalolásra 😊Ez méééég a tavalyiiiii! 😊)))Ez megint bejött a konfdöntőnBazz, Gronk már ott állt Bon Jovi mellett, civilben... :S
www.youtube.com/watch?v=DPawXU8Infw
Wyatt
Nagyon remélem, hogy pár nap alatt kiheveri a dolgot.
Gyulus
Wyatt
több mint 8 éve
Akkor én is: respect Gilmore-nak.
több mint 8 éve
Ez méééég a tavalyiiiii! 😊)))Ez megint bejött a konfdöntőnBazz, Gronk már ott állt Bon Jovi mellett, civilben... :S
www.youtube.com/watch?v=DPawXU8Infw
Wyatt
Nagyon remélem, hogy pár nap alatt kiheveri a dolgot.
Gyulus

több mint 8 éve
Ez megint bejött a konfdöntőnBazz, Gronk már ott állt Bon Jovi mellett, civilben... :S
www.youtube.com/watch?v=DPawXU8Infw
Wyatt
Nagyon remélem, hogy pár nap alatt kiheveri a dolgot.
több mint 8 éve
azért ezt baromi nehéz lehetett leírni😉Gilmore megérte.vártam😀
zinedine5
NB2
több mint 8 éve
Danke, remélhetően jótékony kihatással lesz a pillanatnyi szünet.Ennyire nincs jó a másik két NFC-s védelem, mint a Jaguárok. Az első két negyed bitang volt. A félidei elemzés meg briliáns, legalább kétszer meg kell még nézni a meccset, hogy mit is alakítottak át a védelemben.
(szerk.: abban speciel nem is reménykedtem, hogy az 1-2 érintett kerüljön lekapcsolásra és a többiek normálisan folytassák a diszkurzust)
Azon gondolkozom, hogy a legutóbbi két bajnokcsapat vajon hogyan vette volna a mai akadályt.
Valószínűleg simább meccs lett volna, 7-10 pontos győzelem, kevesebb ősz hajszál.
Bárki is legyen az ellenfél az SB-n, konzisztensebb O teljesítményre lenne szükség (nomeg több pontra), mert ebből a D-ből kétlem hogy ennél többet ki lehetne hozni.
1 meccsen mondjuk bármi megtörténhet.
Gyulus
Van valahol olyan statisztika, ami az első és a második félidő összevetését engedi?
több mint 8 éve
Gilmore megérte.
több mint 8 éve
#TB 54. kámbekje 11.!! PO#Playoff Dola
#Gilmore
#Matty P D#
#NotDone
😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 8 éve
Danke, remélhetően jótékony kihatással lesz a pillanatnyi szünet.(szerk.: abban speciel nem is reménykedtem, hogy az 1-2 érintett kerüljön lekapcsolásra és a többiek normálisan folytassák a diszkurzust)
Azon gondolkozom, hogy a legutóbbi két bajnokcsapat vajon hogyan vette volna a mai akadályt.
Valószínűleg simább meccs lett volna, 7-10 pontos győzelem, kevesebb ősz hajszál.
Bárki is legyen az ellenfél az SB-n, konzisztensebb O teljesítményre lenne szükség (nomeg több pontra), mert ebből a D-ből kétlem hogy ennél többet ki lehetne hozni.
1 meccsen mondjuk bármi megtörténhet.
Szerkesztette: Gyulus
több mint 8 éve
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijétSonka! Nem banhammer kell ide, fel kellene nőnie néhány fórumtársak.
amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 8 éve
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijétAkkor jó lett volna, ha az egész eredménykövetőt lezárjátok a meccs alatt...
amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
több mint 8 éve
www.nfl.com/m/share?p=%2Fvideos%2Fnfl-game-highlights%2F0ap3000000908849%2FJaguars-vs-Patriots-highlights-AFC-Championship-GameA 19 perces összefoglaló, ha valaki újra akarja élni most rögtön 😊
több mint 8 éve
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijéta döntéssel nem értek olyan szempontból, hogy ezzel bennünket is büntetsz
amint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
shawnka
talán annyi engedtessék már meg nekünk,- ha már az eredménykövetőben is full haterkedés megy-hogy a saját topikunkban örülhessünk már a győzelmünknek
de tényleg remélem lenyugodtak a kedélyek, mi meg várjuk az ellenfélt
(azt mondjuk nem értem, hogy miért kapcsolta el a sporttv az ünneplést és a kupaátadást)
több mint 8 éve
Amúgy annyira rákészült a Jags Gronk levédekezésére, hogy a kiesése után azt se tudták hol vannak szinte.ebben szerintem teljesen igazad van, úgy vettem észre Bradynek vannak ilyen heppjei főleg Edelmannal és Gronkkal
Oké ez így meredek, de szerintem ha ő a pályán marad nem lett volna meg a fordítás, túlságosan rá koncentrált volna Brady.
flzoli
több mint 8 éve
Köszi.Az ilyen szurkerek nyugodtan benézhetnek ebbe a topikba. Normális írás, ha nem ijednek meg az edzők, nincs annyi sérülés és egy picivel jobb irányítótok lenne, akkor lehetne 2-3 év múlva dinasty-ról beszélni.Gondolom az zavarja a fórumtársakat, hogy ti itt kinyilatkoztatjátok a tutit, hogy mekkora zseniális elemzés, meg hogy Gronkot szándékosan kiütik, meg az egyéb bullshit és teljesen hidegen hagynak titeket a tények. Az, hogy kritikus helyzetben, amikor megtörhetett volna a PAts, valahogy mindig jött egy kamu zászló, egy fölösleges belefújás vagy éppen 3 büdösnagy holding elengedése zsinórban. De ja, biztos ez is az kurvajó elemzés miatt van.Azért ha a bírókon múlt volna, akkor nem lett volna az utolsó negyedben 5-6 driveunk arra, hogy 1 TD-t összehozzunk.
Sebii
A Steelers ellen sikerültek az ilyen driveok, ma nem.
Ennyivel jobb a Pats D, és a mögötte lévő agyak.
Ha minket, Jax-fanokat nem zavar a játékvezetés pár apró hibája, akkor téged se kell, hogy zavarjon. 😉
Remélem, Ramseyt megkérdezik, hogy most hogy is van az a garantált SB győzelem...Elnézte a naptárt.
Burkus
Sobri Jóska
Hunreeth
Majd jövök többet.
Sőt, a SB-ban is a Patsnek drukkolok. 😊
több mint 8 éve
remélem sikerült mindenkinek elszívni a doboz cigijétamint személyeskedés lesz megint jön a kalapács
több mint 8 éve
Az ilyen szurkerek nyugodtan benézhetnek ebbe a topikba. Normális írás, ha nem ijednek meg az edzők, nincs annyi sérülés és egy picivel jobb irányítótok lenne, akkor lehetne 2-3 év múlva dinasty-ról beszélni.Gondolom az zavarja a fórumtársakat, hogy ti itt kinyilatkoztatjátok a tutit, hogy mekkora zseniális elemzés, meg hogy Gronkot szándékosan kiütik, meg az egyéb bullshit és teljesen hidegen hagynak titeket a tények. Az, hogy kritikus helyzetben, amikor megtörhetett volna a PAts, valahogy mindig jött egy kamu zászló, egy fölösleges belefújás vagy éppen 3 büdösnagy holding elengedése zsinórban. De ja, biztos ez is az kurvajó elemzés miatt van.Azért ha a bírókon múlt volna, akkor nem lett volna az utolsó negyedben 5-6 driveunk arra, hogy 1 TD-t összehozzunk.
Sebii
A Steelers ellen sikerültek az ilyen driveok, ma nem.
Ennyivel jobb a Pats D, és a mögötte lévő agyak.
Ha minket, Jax-fanokat nem zavar a játékvezetés pár apró hibája, akkor téged se kell, hogy zavarjon. 😉
Remélem, Ramseyt megkérdezik, hogy most hogy is van az a garantált SB győzelem...Elnézte a naptárt.
Burkus
Sobri Jóska