New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.
somoskovig
Ilyen alapon viszont akkor, amíg a Patriotsban játszik nem lehet soha a legjobb.
Vagy Jerry Rice sem, mert neki meg Montana és Young dobáltak. Garciával már nem hozott olyan számokat, mint korábban (jó, Oaklandben két évig aztán még villant, de azért elmaradt a friscói évektől)

A félig rokkant Benett 701 yardot és 7td-t szerzett (ebből 3-at a Browns ellen egy meccsen)
Gronk teljes idényeiben minimum 1150 yardot tud. A 701 az a 60%-a.

Tény, hogy az egészség problémás. De ahogy korábban írták Gronkot szerintem nem is az elkapásai, hanem a blokkolásai miatt is (komplett TE) emelkedhet ki.

Szerkesztette: Spigo
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
Spigo
Igen, ez árnyalja a megítélését szerintem. Nem mindegy, hogy a rendszer tesz naggyá egy játékost vagy egy játékos a rendszert.

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 103 — Patriots GM
Tehát Gronk legnagyobb hibája, hogy nem szar csapatban játszik...
több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 407
Csórikám olyan szintű fegyver, hogy idén kb. fel sem tűnt a hiánya a rendszer miatt, a félig rokkant Bennett is lehozta a számainak a 80-90%-át, és a támadósor összességében meg se döccent nélküle. Ettől még egy match-up nightmare, kiemelkedő, stb., de Gonzo a liga legalja irányítókkal, több csapatban is pont ugyanazt a kiemelkedő teljesítményt tudta hozni.
somoskovig
Lehet Gonzales mellé tenni, hogy több csapatban/több irányítóval tudta ugyanazt tolni, de amint írták, iszonyat teherbírása volt ill. gondolom arra használták amit nyújtani tudott.
Érdekes lenne egy összehasonlítás, hogy a meccsek/szezonok hány százalékában volt ő célpont, mennyi játékot építettek rá.

Azt se feledjük el, hogy amint írtad Gronk nélkül a rendszer működőképes, viszont pont a tehetsége az, ami miatt képes nagy játékokra, ami miatt megnyújtja a játékot. Hányszor és hányszor hivatkozik ezekre BB, játékosok elemzésénél. Ezért olyan szintű játékos amilyen.
Irányítókkal összehasoníltva olyan mint Rodgers, Wilson vagy Eli, akik átlagos/vesztett játékokból csinálnak nagy játékokat. De mondhattam volna Julio Jonest is, ha máshol nem, az SB-n bemutatta mire képes

Bennett se volt rossz, de sztem a szezon felét igencsak limitáltan hozta le a bokasérülése miatt.
Az SB végén a rádobott labdát, ami majdnem INT lett, szerintem felugorva le tudta volna húzni. Így meg simán lenyomta a védője.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Lehet, hogy Jordant is ezért látom jobbnak, mint LeBron-t.

Az nem azért van,hanem mert MJ a legnagyobb.
Janek
Azért ezzel sokan vitatkoznának. Errefelé (New England) inkább Larry Bird-öt istenítik, de amúgy, a legnagyobb Wilt Chamberlain volt
😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Persze, alapból nem könnyű a különböző korokat összevetni bármilyen listában, ezért sem mondom azt, hogy bármi is nagy hülyeség lenne. De ettől még Gronk A tight end az elmúlt években a ligában, csórikám olyan szintű fegyver, hogy az fantasztikus, ha nem lenne ennyi sérülése és 24 kihagyott meccse, már most állna 80 TD-vel, alig 28 évesen, úgy, hogy a poszt rekordja 111. De igazából nála az a durva, hogy amilyen cseszett jó elkapó, óriási méretű, elképesztő hatókörrel, sebességből agyonveri az összes LB-t, de még néhány DB-t is, azokat meg erőből is. Konkrétan egy emberrel nem tudsz vele mit kezdeni. De ami a durva, hogy emellett még blokkolásban is elképesztő a csóka, egyszerűen túl jó, ráadásul eszméletlen forma is mellé, nem lehet nem imádni. Na és akkor jönnek az ilyen grahames megjegyzések, és nézek, hogy mit tolnak az emberek (kedvencem az volt, hogy milyen számai lennének Grahamnek egy ilyen irányítóval, mintha Breesnél nem lenne még könnyebb nagyobb számokat elérni 😀)
Wyatt
Csórikám olyan szintű fegyver, hogy idén kb. fel sem tűnt a hiánya a rendszer miatt, a félig rokkant Bennett is lehozta a számainak a 80-90%-át, és a támadósor összességében meg se döccent nélküle. Ettől még egy match-up nightmare, kiemelkedő, stb., de Gonzo a liga legalja irányítókkal, több csapatban is pont ugyanazt a kiemelkedő teljesítményt tudta hozni.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 563 — Apu ökölbeszorított keze
Lehet, hogy Jordant is ezért látom jobbnak, mint LeBron-t.

Az nem azért van,hanem mert MJ a legnagyobb.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
Persze, alapból nem könnyű a különböző korokat összevetni bármilyen listában, ezért sem mondom azt, hogy bármi is nagy hülyeség lenne. De ettől még Gronk A tight end az elmúlt években a ligában, csórikám olyan szintű fegyver, hogy az fantasztikus, ha nem lenne ennyi sérülése és 24 kihagyott meccse, már most állna 80 TD-vel, alig 28 évesen, úgy, hogy a poszt rekordja 111.Wyatt
Gronk Terrell Davisnek a kicsit szerencsésebb kiadása. Davis, ha végig tudott volna tolni egy közel teljes karriert, akkor ma Barry Sanders, Walter Payton, stb. mellett emlegetnék. Így meg a HOF-ba se tud beférni szerencsétlen.
Gronk annyival jobban járt, hogy neki összejött már most kényelmesen a HOF, és az all time rankingsra is azért elég szépen fel tudott kapaszkodni. Abban viszont ő is peches, hogy egy hosszú, egészséges karrierrel Gonzóval lehetne versenyben.

Amúgy meg annyira szubjektív ez, hogy kár is foglalkozni vele. Pár hete láttam valahol egy all time QB listát, ott is ezer hozzászólás, ezer különvélemény, és az jutott eszembe, hogy nem elég, hogy úgy vitatkoznak egymással emberek, hogy a játékosok zömét nem látták, de még az sem egyértelmű, hogy annak lehet reális véleménye, aki látta a régieket és mostaniakat is. Pl. nekem Maradona bőven Messi előtt van, de simán lehet, hogy csak azért, mert Maradona-t még tizenévesként láttam Messit meg felnőttként, és tinédzserként még jobban bele voltam habarodva a sport sztárokba, mint felnőttként. Lehet, hogy Jordant is ezért látom jobbnak, mint LeBron-t.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze, alapból nem könnyű a különböző korokat összevetni bármilyen listában, ezért sem mondom azt, hogy bármi is nagy hülyeség lenne. De ettől még Gronk A tight end az elmúlt években a ligában, csórikám olyan szintű fegyver, hogy az fantasztikus, ha nem lenne ennyi sérülése és 24 kihagyott meccse, már most állna 80 TD-vel, alig 28 évesen, úgy, hogy a poszt rekordja 111. De igazából nála az a durva, hogy amilyen cseszett jó elkapó, óriási méretű, elképesztő hatókörrel, sebességből agyonveri az összes LB-t, de még néhány DB-t is, azokat meg erőből is. Konkrétan egy emberrel nem tudsz vele mit kezdeni. De ami a durva, hogy emellett még blokkolásban is elképesztő a csóka, egyszerűen túl jó, ráadásul eszméletlen forma is mellé, nem lehet nem imádni. Na és akkor jönnek az ilyen grahames megjegyzések, és nézek, hogy mit tolnak az emberek (kedvencem az volt, hogy milyen számai lennének Grahamnek egy ilyen irányítóval, mintha Breesnél nem lenne még könnyebb nagyobb számokat elérni 😀)

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 600 — The only discipline that lasts, is self discipline
És akkor nem is beszéltünk még arról, hogy van a listán egy-két név, akit legfeljebb a legelvetemültebbek láttak játszani valami régi felvételről.
Kollega
Egy-kettő? Bár így lenne, de jóval kevesebb az sajna. Gonzales, Gronk, Gates, Olsen és Witten. Körülbelül ez az a lista akiket egy mai szurkoló láthatott. Én sajnos már egy "vén f*sz" vagyok, nálam még bejön Sharpe és Winslow, de Winslow-nak is már csak a karrierje legvége, ami nem sok. (Elvileg még Newsome-t is látnom kellett, de neki egy meccsére sem emlékszem 😀)

Amúgy Gonzó első helye szerintem sem kérdés. Ő a tight end-ek Jerry Rice-a, kivételesen hosszú karrierrel, és ezen belül éves lebontásban is agyatlan számokkal. Okozott ő a fénykorában annyi fejfájást az ellenfeleknek, mint Gronk manapság. Winslow-nak csak a végét csíptem el, de el tudom képzelni, hogy jogos a második helye, akkoriban egy isten volt. Voltak olyan elkapási rekordjai amik évtizedekig éltek. Talán olyan is van amit még ma sem döntöttek meg.

Nekem egyébként Shannon Sharpe van kicsit túl hátul, nálam előrébb lenne. Gonzó mellett lényegében ő volt a TE poszt megreformálója. Persze itt jön be az, hogy őt már láttam, az előtte levők közül pedig sokat nem.

(A karrier yard/game és hasonló adatokat óvatosan érdemes hasonlítgatni, hacsak nem egy időben játszottak. A nyolcvanas években amikor a QB-k 3000 yardokat passzoltak, és a TE elsősorban blokkolt, akkor egész mást jelentett egy 1000 yardos szezont tolni, mint manapság amikor 4500 yardokat passzol átlagban egy csapat, és minden évben 2-3 TE eléri az 1000 körüli yardot.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
Szerintem Wyattnek nem azzal volt igazán gondja, hogy az 5. helyre lett rakva, így én sem arra reagáltam. Sokkal inkább azzal volt baja, hogy a cikk alatti kommentekben az 5. helyére azt írták, hogy overrated.

Tony Gonzalez 10 szezonnal többet játszott, mint a még most is aktív Gronk, akinek 7 szezonja van eddig.
TG 254 meccs - Gronk 88 meccs
1325 elkapás - 405 elkapás
15127 yard - 6095 yard
111 TD - 69 TD
11,4 yard per catch- 15 ypc

Érdekesebb megnézni a szezonátlagokat(csak alapszakasz, Gonzalezzel szemben nem lett volna fair beleszámolni a post seasont).
TG 83 elkapás/szezon - Gronk 74 elkapás/szezon
TG 960 yard/szezon - Gronk 1104/szezon
TG 7 TD/szezon - Gronk 12 TD szezon

Amikor a számokat megnéztem, előtte arra számítottam, hogy Gronk a sok sérülése miatt nem lesz ennyire meggyőző. A sérülésből sérülésbe vergődő Gronk a meccset sosem kihagyó Gonzalez ellen, ez az összevetés esélytelen Gronk számára. De ez embertelenül durva. Gronk a kihagyott meccsei ellenére több yardot átlagol szezononként, mint Gonzalez?! WOW!

Tony Gonzaleznek négy 1000 yard feletti szezonja volt, Gronknak már most három összejött. Gonzaleznek két olyan szezonja volt, ahol legalább 10 TD-t kapott el, Gronknak ilyenből öt van.
A play off statok még inkább Gronk felé billentenék a mérleg nyelvét, de mivel Gonzalez csupán 7 meccset játszott a play offban, így ezt nem venném figyelembe.
Gonzalez egy move the chain típusú TE volt, aki nem tudta úgy megnyújtani a pályát, mint Gronk, de cserébe a csapata kapott egy elpusztíthatatlan játékost, aki mindig a csapata rendelkezésére állt, és nagyon megbízható célpont volt. Lehet elfogult vagyok, de nekem Gronk azért még a sérülései ellenére is dominánsabbnak tűnik, de távol álljon tőlem elvitatni Gonzalez érdemeit, zseniális játékos volt. A listán jelen pillanatban a megfelelő ember van az élen, de ha Gronk folytatja azt, amit eddig, akkor a sok sérülése ellenére is nagyon sok kategóriában a számok alapján is ő lesz a legjobb.
kisdef
Szép dolog a statisztika, csak az maradt ki belőle, hogy gronk végig a liga egyik, ha nem a legjobb csapatában toljta/tolja és tom brady dobált neki mindig is.Míg gonzo 11 évet nyomott le a chiefsben ahol a legjobb irányító ez idő alatt a leszálló ágban lévő trent green volt. Emellett így hirtelen fejből egy játékost sem tudnék mondani kansasből aki faktor tudott volna még lenni tartósan ez idő alatt. Nem vitatom természetesen gronk érdemeit, leendő hof, a liga egyik legjobb játékosa. Csak a kivastagított részre szaladt fel a szemöldököm, azt picit erősnek éreztem.
peach
Gronk egy szörnyeteg, aki ha egészséges, megoldhatatlan gond a védelmeknek. Erre értettem a domináns jelzőt, szerintem még TE ennyi álmatlan éjszakát sosem okozott az aktuális ellenfél DC-nak. Gonzalez pedig egy Iron Man, aki a csapata minden támadó drivejában megbízható faktor volt. Nagyon eltérő játékosok, de ha a csapatodban van a két player közül valamelyik, akkor az a poszt nagyon erős.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
Szerintem Wyattnek nem azzal volt igazán gondja, hogy az 5. helyre lett rakva, így én sem arra reagáltam. Sokkal inkább azzal volt baja, hogy a cikk alatti kommentekben az 5. helyére azt írták, hogy overrated.

Tony Gonzalez 10 szezonnal többet játszott, mint a még most is aktív Gronk, akinek 7 szezonja van eddig.
TG 254 meccs - Gronk 88 meccs
1325 elkapás - 405 elkapás
15127 yard - 6095 yard
111 TD - 69 TD
11,4 yard per catch- 15 ypc

Érdekesebb megnézni a szezonátlagokat(csak alapszakasz, Gonzalezzel szemben nem lett volna fair beleszámolni a post seasont).
TG 83 elkapás/szezon - Gronk 74 elkapás/szezon
TG 960 yard/szezon - Gronk 1104/szezon
TG 7 TD/szezon - Gronk 12 TD szezon

Amikor a számokat megnéztem, előtte arra számítottam, hogy Gronk a sok sérülése miatt nem lesz ennyire meggyőző. A sérülésből sérülésbe vergődő Gronk a meccset sosem kihagyó Gonzalez ellen, ez az összevetés esélytelen Gronk számára. De ez embertelenül durva. Gronk a kihagyott meccsei ellenére több yardot átlagol szezononként, mint Gonzalez?! WOW!

Tony Gonzaleznek négy 1000 yard feletti szezonja volt, Gronknak már most három összejött. Gonzaleznek két olyan szezonja volt, ahol legalább 10 TD-t kapott el, Gronknak ilyenből öt van.
A play off statok még inkább Gronk felé billentenék a mérleg nyelvét, de mivel Gonzalez csupán 7 meccset játszott a play offban, így ezt nem venném figyelembe.
Gonzalez egy move the chain típusú TE volt, aki nem tudta úgy megnyújtani a pályát, mint Gronk, de cserébe a csapata kapott egy elpusztíthatatlan játékost, aki mindig a csapata rendelkezésére állt, és nagyon megbízható célpont volt. Lehet elfogult vagyok, de nekem Gronk azért még a sérülései ellenére is dominánsabbnak tűnik, de távol álljon tőlem elvitatni Gonzalez érdemeit, zseniális játékos volt. A listán jelen pillanatban a megfelelő ember van az élen, de ha Gronk folytatja azt, amit eddig, akkor a sok sérülése ellenére is nagyon sok kategóriában a számok alapján is ő lesz a legjobb.
kisdef
Szép dolog a statisztika, csak az maradt ki belőle, hogy gronk végig a liga egyik, ha nem a legjobb csapatában toljta/tolja és tom brady dobált neki mindig is.Míg gonzo 11 évet nyomott le a chiefsben ahol a legjobb irányító ez idő alatt a leszálló ágban lévő trent green volt. Emellett így hirtelen fejből egy játékost sem tudnék mondani kansasből aki faktor tudott volna még lenni tartósan ez idő alatt. Nem vitatom természetesen gronk érdemeit, leendő hof, a liga egyik legjobb játékosa. Csak a kivastagított részre szaladt fel a szemöldököm, azt picit erősnek éreztem.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
Szerintem Wyattnek nem azzal volt igazán gondja, hogy az 5. helyre lett rakva, így én sem arra reagáltam. Sokkal inkább azzal volt baja, hogy a cikk alatti kommentekben az 5. helyére azt írták, hogy overrated.

Tony Gonzalez 10 szezonnal többet játszott, mint a még most is aktív Gronk, akinek 7 szezonja van eddig.
TG 254 meccs - Gronk 88 meccs
1325 elkapás - 405 elkapás
15127 yard - 6095 yard
111 TD - 69 TD
11,4 yard per catch- 15 ypc

Érdekesebb megnézni a szezonátlagokat(csak alapszakasz, Gonzalezzel szemben nem lett volna fair beleszámolni a post seasont).
TG 83 elkapás/szezon - Gronk 74 elkapás/szezon
TG 960 yard/szezon - Gronk 1104/szezon
TG 7 TD/szezon - Gronk 12 TD szezon

Amikor a számokat megnéztem, előtte arra számítottam, hogy Gronk a sok sérülése miatt nem lesz ennyire meggyőző. A sérülésből sérülésbe vergődő Gronk a meccset sosem kihagyó Gonzalez ellen, ez az összevetés esélytelen Gronk számára. De ez embertelenül durva. Gronk a kihagyott meccsei ellenére több yardot átlagol szezononként, mint Gonzalez?! WOW!

Tony Gonzaleznek négy 1000 yard feletti szezonja volt, Gronknak már most három összejött. Gonzaleznek két olyan szezonja volt, ahol legalább 10 TD-t kapott el, Gronknak ilyenből öt van.
A play off statok még inkább Gronk felé billentenék a mérleg nyelvét, de mivel Gonzalez csupán 7 meccset játszott a play offban, így ezt nem venném figyelembe.
Gonzalez egy move the chain típusú TE volt, aki nem tudta úgy megnyújtani a pályát, mint Gronk, de cserébe a csapata kapott egy elpusztíthatatlan játékost, aki mindig a csapata rendelkezésére állt, és nagyon megbízható célpont volt. Lehet elfogult vagyok, de nekem Gronk azért még a sérülései ellenére is dominánsabbnak tűnik, de távol álljon tőlem elvitatni Gonzalez érdemeit, zseniális játékos volt. A listán jelen pillanatban a megfelelő ember van az élen, de ha Gronk folytatja azt, amit eddig, akkor a sok sérülése ellenére is nagyon sok kategóriában a számok alapján is ő lesz a legjobb.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
És akkor nem is beszéltünk még arról, hogy van a listán egy-két név, akit legfeljebb a legelvetemültebbek láttak játszani valami régi felvételről.

Nekem biztosan nincs meg a tudásom, hogy megmondjam, reális-e a lista.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...
peach
Én is azt gondolom.
Nagyon kellene Gronktól egy full szezon.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 258 — a new hope (again)
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
kisdef
Tony Gonzales who? Vagy Antonio Gates?

Amúgy gondolom a sok sérülése és az ezek által sok kihagyott meccs miatt csúszhatott az 5. helyig...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
 www.nfl.com/photoessays/0ap3000000816049
Wyatt
Haters gonna hate. GOAT edző, GOAT QB, és még akkor nálunk nyomja az NFL történetének legdominánsabb TE-je is, ez már sok néhány embernek. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nfl.com csinalt egy all time listat a tight endekrol.

Na most az egy dolog, hogy Gronkot az 5. helyre sikerult csak rakni, de a legtobb zseni szerint ezzel durvan overrated, sot meg olyan vicces emberke is volt, aki Graham nevet odadobta egy TE-listara. Na mindegy, akit erdekel a teljes lista:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/qqzucrpli7kuedgpx8mx
Gil Brandt's 14 greatest NFL tight ends of all time
NFL Media senior analyst and personnel guru Gil Brandt ranks the greatest tight ends in NFL history. Take a look at how they stack up.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Boldennel egyetértek, ahogy már korábban írtam, Develin biztosan marad, a liga egyik legjobb full backje volt, és hosszabbítottunk is vele

több mint 6 éve
triangle 1 283
Flemingről úgy tudom elképzelni, hogy marad, ha a hátsóbb körös OT pickünk megy PS-be.
McClellin és Van Noy-ból egyik tuti marad, darabra sem lennénk meg ha mindkettő megy, főleg Van Noy-on lennék meglepődve. Freeny előbb repül szerintem.
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Egyébként nézegettem a rostert, és hát, eléggé kiforrottnak tűnik most a csapat. Ha így egy hónappal a TC előtt kellene összeállítani 53 fős depth chartot, akkor nálam az jön ki, hogy max. 3-4 hely az, ami bizonytalan, amúgy 49-50 helyet kb. majdhogynem fixre lehet venni. Idén ugyanis nagyon sokan jöttek FA-ról, és ők szerintem mind maradnak a rosteren.

Szerintem el fogunk búcsúzni Bolden-től (max 5 RB lesz rosteren, és jött két RB FA-ról, meg szerintem Develin marad), Fleming-től (draftoltunk két OT-t), és hát McClellin és Van Noy is menni fog a Harris, Langi (ő lesz szerintem az egyetlen UDFA az ideiek közül a rosteren), Rivers hármas miatt. Rivers szerintem bizonyos play-ekben pedig átveszi Ninko szerepkörét, és csak részében lesz szerintem klasszikus DE. A sebessége ugyanis meg van az OLB poszthoz is, ugyanakkor kérdéses, hogy mennyire tudja elsajátítani azt a posztot ebben a szezonban, ezért Ninko még idén mindenképp maradni fog.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...
Gogo
Azt hittem ez mindenki számára világos és te is csak vicceltél, gondoltam akkor én is... 😛
(Harris jó eséllyel a második számú opció lesz a pöttyös sisakra HT mögött... Az igazi kérdés hogy egyszerre mennyit lesznek majd a pályán, mert egyikük sem a sebességéről híres... Passz szituációkban ez pedig gondot jelenthet és itt nem a 3.-ik és 5+ yardokra gondolok...)
Castleai01
A második számú opció Van Noy.
pass szitukban HT megy gyilkolni, Harris inkább 2 down os lesz futás ellen, Roberts-el váltogatva
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady a legjobb, az ég kék, a fű zöld a víz meg nedves 😊
Mondjuk szerintem tényleg megérdemelte 😊

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Brady lett az első az idei Top 100-as listán 😊

https://i.ytimg.com/vi/EWHQlgUsEsU/maxresdefault.jpg
#1: Tom Brady (QB, Patriots) | Top 100 Players of 2017 | NFL
New England Patriots quarterback Tom Brady comes in at #1 on the list of Top 100 Players of 2017 as voted on by his peers.Subscribe to NFL: http://j.mp/1L0bV...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
David Harrisé lesz az 51-es mez. Remélem, inkább a Mayo-, semmint a Mingo-vonulatot követi 😊
Wyatt
Zöld pöttyös sisak is jár a mezhez?
Gogo
Mingo-nak nem járt.... 😊
Castleai01
Wyatt pont nem azt a pályaívet szeretné látni a kettő közül...
Gogo
Azt hittem ez mindenki számára világos és te is csak vicceltél, gondoltam akkor én is... 😛
(Harris jó eséllyel a második számú opció lesz a pöttyös sisakra HT mögött... Az igazi kérdés hogy egyszerre mennyit lesznek majd a pályán, mert egyikük sem a sebességéről híres... Passz szituációkban ez pedig gondot jelenthet és itt nem a 3.-ik és 5+ yardokra gondolok...)

Szerkesztette: Castleai01

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉