New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cyrus pont olyan hasznalhatatlan, mint az elozo szezonban. Teljesen menthetetlen a jatek minden szegmenseben
Carr viszont ha nem vigyáz, még a végén rostert fog

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
állítólag hajnalban a ZS csapattal fogunk felállni, szóval mindenki készítse maga mellé a roster 😊
ZERO_L
Ideális szintű kihívás a Jags kezdőinek....
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért legalább egy-két érdekes ember lehetne, ha már ennyit várok és éjszakázok 😀
De legfeljebb majd Langiéknak szurkolok

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
állítólag hajnalban a ZS csapattal fogunk felállni, szóval mindenki készítse maga mellé a roster 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gostkowskinak lefőtt a kávé?
 twitter.com/NewEnglandRev/status/895638084548792320

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én már tegnap sajnálkoztam is, hogy jövőre újra kell festeni majd a farokrészt 😕


Wyatt
Plusz a csillagok a Pats felirat felett. Ott még van bőven hely, de a vezérsíkkal úgy járunk, mint a stadionnal: Át kell építeni, hogy legyen hely 😊

De viccen kívül: Korábban a JetBlue fizetett azért, hogy a csapat hivatalos szállítója legyen. Meg is lepődtem, amikor a döntőre a Delta vitte a csapatot. Úgy látszik inkább vett Kraft úr két repülőt, minthogy valaki szponzor legyen.
Kollega
humorosabb oldalról közelíve:
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
BigVince is aláírta az utolsó szerződését

 twitter.com/steve_hewitt/status/895318981682184194
ZERO_L
Ha troll lennék, most azt kérdezném, hogy akkor innentől kábeltévére se szerződhet?
De nem vagyok troll és nagyon örülök neki, hogy egy ilyen ikonikus játékos Patriótaként vonulhat vissza!

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
BigVince is aláírta az utolsó szerződését

 twitter.com/steve_hewitt/status/895318981682184194



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Azt a flyovert majd nézzétek meg, amikor a két gép kötelékben tiszteleg az új zászló előtt a nyitómeccsen!

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én már tegnap sajnálkoztam is, hogy jövőre újra kell festeni majd a farokrészt 😕


Wyatt
Plusz a csillagok a Pats felirat felett. Ott még van bőven hely, de a vezérsíkkal úgy járunk, mint a stadionnal: Át kell építeni, hogy legyen hely 😊

De viccen kívül: Korábban a JetBlue fizetett azért, hogy a csapat hivatalos szállítója legyen. Meg is lepődtem, amikor a döntőre a Delta vitte a csapatot. Úgy látszik inkább vett Kraft úr két repülőt, minthogy valaki szponzor legyen.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Még összecsalunk párat, amíg Brady aktív, aztán majd a kövi irányítóval is, nehogy megszakadjon a szép hagyomány

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Én már tegnap sajnálkoztam is, hogy jövőre újra kell festeni majd a farokrészt 😕

Wyatt
Szted Goodell hányat fog elvenni csalásért? 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én már tegnap sajnálkoztam is, hogy jövőre újra kell festeni majd a farokrészt 😕



Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
NFL csapatok közül elsőként vettünk két 767-es gépet, amivel lehet majd meccsekre utazgatni

a szurkolók már találtak is egy találó nevet:



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma is írtam a tegnapi közös edzésről a Jax topikban, benne jó néhány infóval szeretett csapatotokról is.

És köszönet a sok-sok likeért a tegnapi miatt! Igazán rendes tőletek!

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 362 — situational football
aszem így kell sikeresen eladni egy route-t /o\

 twitter.com/ZackCoxNESN/status/894929645438722048



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Cooks nem nagyon akar leállni az egykezesekkel 😊 Ugyan ezen a twitter profilon van egy klassz videó Mitchellről is ahogy Jean-Baptiste-t küldi el szotyiért, az sem rossz.

 twitter.com/ZackCoxNESN/status/894928696922034177
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 096 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags topikban írtam egy jó hosszú összefoglalót az 1. közös edzésről csapatain között, ajánlom minden kedves Pats fan figyelmébe, mert jócskán van benne infói a bostoniakról is!
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Wilfork is visszavonult, stílusosan 😊

 twitter.com/wilfork75/status/894604103455657984
winston
Reméljük egy meccsnapra szóló szerződéssel Patriótaként!

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Wilfork is visszavonult, stílusosan 😊

 twitter.com/wilfork75/status/894604103455657984

Szerkesztette: winston
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Oké, felkészülés, oké, nem volt rajta túl nagy védekezés, de az elkapás azért 😀
 twitter.com/JDeDonato23/status/894584650256883713
Wyatt
Azt eddig is tudtuk, hogy Randy Moss sebességét nagyjából tudja Cooks, de ilyen egykezes elkapásokra nem számítottam előzetesen tőle. Persze Moss kivételes játékos volt, korai hasonlítgatni még hozzá, de azért elég korrekt kis "első körös pick"-nek tűnik Cooks. 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oké, felkészülés, oké, nem volt rajta túl nagy védekezés, de az elkapás azért 😀
 twitter.com/JDeDonato23/status/894584650256883713

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
 www.espn.com/nfl/story/_/id/20222434/tom-brady-40th-birthday-stories-never-heard-nfl-2017-new-england-patriots

Pár sztori Tommyról 😊
ervinator
Felrakták pats.hu-ra, azt kell mondjam, hogy elismerem TB kvalitásait, de nem szeretnék vele együtt dolgozni😊
Sok esély nincs rá amúgy😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért nem semmi, hogy ennyi idősen is elit valaki egy fizikai sportban 😊
|  www.nemzetisport.hu/nfl/ma-40-eves-az-nfl-legsikeresebb-iranyitoja-de-hol-van-meg-a-vege-2584517 |

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0801%2Fbrady_ts_16x9.jpg
Tom Brady at 40: Stories you've never heard
Locker room pranks. Beer-chugging contests. Pickup hoops scuffles. Board-game bets. Tom Brady's close confidants ring in the QB's 40th birthday with stories that have shaped his life.


Pár sztori Tommyról 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"