New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
triangle 1 283
ajánlom brian baldinger twitterjét mindenkinek, jó kis szösszeneteket tol a tegnapi meccsről:
 twitter.com/BaldyNFL
spoiler:az offense aprított😀
triangle
Ha már az egész twitterjét beajánlottad, jobb lett volna csak azt a linket betenni. Ennyit tweet linktől berosált a tabletemen a chrome 😊
peterk2005
nem tudom mi a rákot csinált az oldal, csak a twitter főoldalának a linkjét másoltam be..
szerk.: ahogy itt a válaszban is látszik

Szerkesztette: triangle
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mindenesetre Ealy kivágva. JEnek pedig gyógyulást!
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
ajánlom brian baldinger twitterjét mindenkinek, jó kis szösszeneteket tol a tegnapi meccsről:
 twitter.com/BaldyNFL
spoiler:az offense aprított😀
triangle
Ha már az egész twitterjét beajánlottad, jobb lett volna csak azt a linket betenni. Ennyit tweet linktől berosált a tabletemen a chrome 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
WR depth/passzjáték szempontjából nem akkora érvágás, viszont a clutch elkapásait nem tudom ki fogja hozni...
a minimális pozitívum, hogy Jules kiesésével már tudunk kalkulálni így van 4 hónapunk felkészülni erre
(ha Gronk megint kiesik a PO-ra, akkor már messze nem olyan félelmetes az offense)


meccsről:
első csapat hozta a tőle elvárható szintet, a backup csapat(főleg a D#) nekem már második meccse nem tetszik, Jimmy is kicsit halványan játszik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Breer szerint complete ACL tear.
Szerintem ez kamu, Edelman kitalalta az egeszet, majd meghamisitja az orvosi jelentest, hatha igy nem adjak el a fenebe.

több mint 6 éve
triangle 1 283
ajánlom brian baldinger twitterjét mindenkinek, jó kis szösszeneteket tol a tegnapi meccsről:
 twitter.com/BaldyNFL
spoiler:az offense aprított😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.
Kollega
Ragyujtjak?
Ne viccelj, passzolt o el ezerszer nagyobb sztarokat vagy „kedvenceket”. Ket hetig menne a hiszti Edelmanert, aztan vege is lenne a tortenetnek.
Stez
Az után az elkapás után, amit a döntőben csinált ezt már nem hiszem.
Kollega
Hagyjuk mar. Egy elkapas nem emeli ki Belichick szamara a tobbiek kozul. Ez uzlet, Belichick pedig ha ugy iteli meg, hogy a csapatnak jot tesz, akkor meghuzza. Ennyi. Es egy pillanatig sem fogja banni.
Stez
Sőőőt!

Ha nincs az elkapás, akkor 2. és 10 van. Na bumm. Van még lehetőség 10 yardot megtenni, bár tény, hogy az ott meg is törte kicsit a Falconst. Ha nincs Butler elkapása a Seattle ellen, akkor simán benne van, hogy kikapunk, mert van még lehetőség egy yardról futni egyet legalább. Na és Butler gyak majdnem el lett paterolva innen az ügynöke miatt, úgy, hogy az elmúlt években alsó hangon top 10-es CB lett.

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.
Kollega
Ragyujtjak?
Ne viccelj, passzolt o el ezerszer nagyobb sztarokat vagy „kedvenceket”. Ket hetig menne a hiszti Edelmanert, aztan vege is lenne a tortenetnek.
Stez
Az után az elkapás után, amit a döntőben csinált ezt már nem hiszem.
Kollega
Hagyjuk mar. Egy elkapas nem emeli ki Belichick szamara a tobbiek kozul. Ez uzlet, Belichick pedig ha ugy iteli meg, hogy a csapatnak jot tesz, akkor meghuzza. Ennyi. Es egy pillanatig sem fogja banni.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.
Kollega
Ragyujtjak?
Ne viccelj, passzolt o el ezerszer nagyobb sztarokat vagy „kedvenceket”. Ket hetig menne a hiszti Edelmanert, aztan vege is lenne a tortenetnek.
Stez
Az után az elkapás után, amit a döntőben csinált ezt már nem hiszem.
Kollega
Ó dehogynem pedig 😊
BB bármit megcsinálhat

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.
Kollega
Ragyujtjak?
Ne viccelj, passzolt o el ezerszer nagyobb sztarokat vagy „kedvenceket”. Ket hetig menne a hiszti Edelmanert, aztan vege is lenne a tortenetnek.
Stez
Az után az elkapás után, amit a döntőben csinált ezt már nem hiszem.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.
Kollega
Ragyujtjak?
Ne viccelj, passzolt o el ezerszer nagyobb sztarokat vagy „kedvenceket”. Ket hetig menne a hiszti Edelmanert, aztan vege is lenne a tortenetnek.

több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Belichick lehet akármilyen, lehetnek akármilyen eredményei, de ha az idei döntő után csak úgy elcseréli Edelmant, akkor rágyújtják a házát. De én nem gondolom, hogy ez történne. Vagy visszatér és játszik, vagy visszavonul Pats mezben, ahogy egy helyi hősnek, mint ő kijár.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Én is visszatértem ACL-szakadás után. Wyattéknek éjszakai focin akkora gólt basztam, hogy azóta sem emlékszem rá, olyan részeg voltam.

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk tény, hogy annyira nem kapkodtak érte. De az is, hogy nem egy Welker. Mert ő több annál 😊
Na jó, főleg a fontos meccsen nem a dropja marad meg az emberben, hanem a TD-passza, vagy lehetetlen elkapásai, vagy ahogy 3. és 14-re kinyírta Kancellár, de megtartotta.

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én tisztelem és becsülöm ezt a csávót, szvsz elpusztíthatatlan, mint egy csótány - jó értelemben. Ha ő nem tér vissza, akkor senki.
Pari
Ugyanaz a típus fejben mint Welker volt, ő is visszajött ACL-ből. Igaz ő azért 1-2 évvel fiatalabb volt amikor neki történt.

NB2, nincs itt min megsértődni. Ismeritek Belichick-et mindannyian. Welker, Wilfork, stb. Az öreg nem szívbajos az ilyesmivel, ha úgy gondolja hogy van egy fiatalabb csávó akivel pótolni tudja, akkor Edelmannek a tegnapi volt az utolsó meccse Bostonban. És akkor lehet, hogy általában is, mert tudom, hogy mekkora kedvenc, de őszintén szólva ő azért nem egy Wilfork vagy Welker. Nem hiszem, hogy kapkodnának utána a ligában, ha itt nem kell Belichicknek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni
triangle
Nem akarok vészmadárkodni, de ha ott nem szakadt el valami akkor sehol.
Mondjuk ez a csapat nélküle is zseniális. Nem látom, hogy ki tudná megverni.
Bazzani
Nem vészmadárkodsz, szinte tuti biztos szakadás. Itt a lehetőség, hogy Dola lenyomjon egy teljes szezont.
A Pats verésre van bőven jelentkező. 😊
tomi-tomi
Borzasztóan sajnálom JE 11 sérülését,mert Welker után a kedvenc játékosom,de ha van WR corps amelyiknek el kell tudni viselnie a kiesését,akkor ez az!
kolok1972
Tíz perce azon filóztam, hogy hogyan fogalmazzam meg ezt cizelláltan, hogy ne legyen sértődés😊 Az egyik kedvenc játékosom nekem is, de idén olyan szintű a wr állomány, hogy talán ez most nem okoz olyan orbitális nagy gondot. Persze ezek után már ne sérüljön meg senki😊
NB2
JE biztos, hogy visszatér, már a műtét után ott fog űzni-hajtani mindenkit az oldalvonal mellett.
Idén visszament volna a "helyére" slotba, sztem Dola, Carr és White osztozik majd a snapjein. Az RB corps telített, White pedig iszonyatosan sokat fejlődött az utóbbi évben és megvan TBvel a kémia is.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni
triangle
Nem akarok vészmadárkodni, de ha ott nem szakadt el valami akkor sehol.
Mondjuk ez a csapat nélküle is zseniális. Nem látom, hogy ki tudná megverni.
Bazzani
Nem vészmadárkodsz, szinte tuti biztos szakadás. Itt a lehetőség, hogy Dola lenyomjon egy teljes szezont.
A Pats verésre van bőven jelentkező. 😊
tomi-tomi
Borzasztóan sajnálom JE 11 sérülését,mert Welker után a kedvenc játékosom,de ha van WR corps amelyiknek el kell tudni viselnie a kiesését,akkor ez az!
kolok1972
Tíz perce azon filóztam, hogy hogyan fogalmazzam meg ezt cizelláltan, hogy ne legyen sértődés😊 Az egyik kedvenc játékosom nekem is, de idén olyan szintű a wr állomány, hogy talán ez most nem okoz olyan orbitális nagy gondot. Persze ezek után már ne sérüljön meg senki😊
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
na hát ahogy várható volt ACL szakadás lesz, holnap még MRI hogy megerősítse. 32 éves lesz mikor visszatér ebből, szegény srác megint kap az élettől nem kis szembeszelet..
triangle
Rettentően sajnálom, mert nagyon szeretem a játékát és az egyéniségét!
Egyébként azon sem csodálkoznék, ha visszavonulna, hiszen szinte mindent elért amit szertett volna.
Kérdés, hogy mennyire motivált még, mert egy ACL szakadás után pont az megy nehezen, ami az erőssége... 😕
Egon
Én tisztelem és becsülöm ezt a csávót, szvsz elpusztíthatatlan, mint egy csótány - jó értelemben. Ha ő nem tér vissza, akkor senki.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni
triangle
Nem akarok vészmadárkodni, de ha ott nem szakadt el valami akkor sehol.
Mondjuk ez a csapat nélküle is zseniális. Nem látom, hogy ki tudná megverni.
Bazzani
Nem vészmadárkodsz, szinte tuti biztos szakadás. Itt a lehetőség, hogy Dola lenyomjon egy teljes szezont.
A Pats verésre van bőven jelentkező. 😊
tomi-tomi
Borzasztóan sajnálom JE 11 sérülését,mert Welker után a kedvenc játékosom,de ha van WR corps amelyiknek el kell tudni viselnie a kiesését,akkor ez az!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 108 — Saints GM
na hát ahogy várható volt ACL szakadás lesz, holnap még MRI hogy megerősítse. 32 éves lesz mikor visszatér ebből, szegény srác megint kap az élettől nem kis szembeszelet..
triangle
Rettentően sajnálom, mert nagyon szeretem a játékát és az egyéniségét!
Egyébként azon sem csodálkoznék, ha visszavonulna, hiszen szinte mindent elért amit szertett volna.
Kérdés, hogy mennyire motivált még, mert egy ACL szakadás után pont az megy nehezen, ami az erőssége... 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
triangle 1 283
na hát ahogy várható volt ACL szakadás lesz, holnap még MRI hogy megerősítse. 32 éves lesz mikor visszatér ebből, szegény srác megint kap az élettől nem kis szembeszelet..
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni
triangle
Nem akarok vészmadárkodni, de ha ott nem szakadt el valami akkor sehol.
Mondjuk ez a csapat nélküle is zseniális. Nem látom, hogy ki tudná megverni.
Bazzani
Nem vészmadárkodsz, szinte tuti biztos szakadás. Itt a lehetőség, hogy Dola lenyomjon egy teljes szezont.
A Pats verésre van bőven jelentkező. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni
triangle
Nem akarok vészmadárkodni, de ha ott nem szakadt el valami akkor sehol.
Mondjuk ez a csapat nélküle is zseniális. Nem látom, hogy ki tudná megverni.

több mint 6 éve
triangle 1 283
és akkor ima az ACL istenekhez Edelmanért...
nagyon szarul néz ki a visszajátszáson, az összes twitterdoki acl szakadást sejt...amúgy a kezdő offense megállíthatatlan volt nélküle is, öröm lesz nézni

Szerkesztette: triangle
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
😀 szép lehet ha igaz ez az Ealy trade. 😀
ParadSEC
Én nem sajnálnám Ealyt ha megy,mert 1) ha nem akar itt játszani,nem kötelező, 2) nálunk még szerintem igazán semmit nem mutatott,de ki a tosz fog DE-t jatszani. A variaciokat ismerem,csak sztem egyik sem megoldás.Pánik mondjuk nincs,tavaly sem a betonkemény PR-sal nyertünk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.