New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a gond, hogy Jimmy-ért sztem senki nem fog 1. kört ajánlani, aki így tesz meg is érdemli a sorsát.
Beki
Szezon közben és tenderrel már szerintem sem. Egy második elejét viszont taggel simán, annyiért meg már meg is éri majd

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Az a gond, hogy Jimmy-ért sztem senki nem fog 1. kört ajánlani, aki így tesz meg is érdemli a sorsát.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jaguarst én sem írnám le. A szezon közben a Miami és a Minnesota kiesik nálam, előbbinél azért két korrekt irányító van most ott, plusz a nagypénzes kezdő IR-en, oda nem hiszem hogy vinnének még egyet, és BB sem engedné szerintem riválishoz, ezzel a Jets és a Bills is kieshet. A Vikings lehet még érdekes ettől függetlenül, ha Bradfordnak nem sikerül tovább lépni és Teddy sem tud többet játszani.

A Jags ettől függetlenül szerintem is lehet befutó, ott elég jó képet láthattak róla, Bortles mindent megtesz, hogy ne maradjon a ligában, ott simán benne van, hogy egy top 5-ös második kört bedobjanak érte jövőre, ami már lehet, elég lesz

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
egy top5 LT-t nem engedhetsz ki a piacra, főleg, hogy nem kopogtat mögötte senki a kezdő poziért.Solder-el meg kell egyezni még a szezon közben, hogy ne kerüljünk lépéshátrányba.(főleg ha tényleg nem lehet tag-elni)Ha nem megy akkor a Jimmyért kapott pick-el és a sajáttal mehetünk fel top10 be egy LT prospectért és így semmi hozadéka nem lenne a + picknek.
Szerintem elviszik Jimmy-t a szezon közben, túl sok csapat akar QB-re tankolni és mindig van olyan akinél besül/megsérül az első számú.
@peterk, browns, frisco? aha és még jets, bills, alapból de szerintem a redskins, broncos, cards, jags(sztem ők lesznek akik elviszik, sokat számított az egymás elleni meccsen mutatott forma+ TC nek is virítania kell) , miami , vikings...
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen is akarták vinni, fizettek is volna szépen, csak BB-nek ez kevés volt idén. Mert idén minek adná el? Olcsón van itt, ha van valami Bradyvel, kell nála jobb pótlék? Aligha. Mit kaphattunk volna érte idén? Egy gyenge első kört vagy egy másodikat. Szüksége volt a csapatnak arra, hogy ezt az árat megszerezzük? Szerintem nem, enélkül is nagyon mély a keret, egy 2. körös tehetség nem feltétlenül adna annyit hozzá, mint amennyivel többet ér nekünk ő itt, hogy van, ha szükség lenne rá. Jövőre más lesz a helyzet. Jövőre már drága lenne, akkor nyilván el kell cserélni, mert a két fizetés nem fér meg itt. És lesz trade-partner, ne izgulj
Wyatt
Majd meglátjuk. Szerintem nem fogjátok tagelni őt. Fogadhatunk is. 😊 Ha nyerek, ingyért nekem adod Gordont, ha te nyersz, ingyért a tiéd Arthur Jones. 😀
peterk2005
Úristen, mekkora tét 😀 Nem tudom, hogy nyerni akarok-e vagy veszíteni 😀

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen is akarták vinni, fizettek is volna szépen, csak BB-nek ez kevés volt idén. Mert idén minek adná el? Olcsón van itt, ha van valami Bradyvel, kell nála jobb pótlék? Aligha. Mit kaphattunk volna érte idén? Egy gyenge első kört vagy egy másodikat. Szüksége volt a csapatnak arra, hogy ezt az árat megszerezzük? Szerintem nem, enélkül is nagyon mély a keret, egy 2. körös tehetség nem feltétlenül adna annyit hozzá, mint amennyivel többet ér nekünk ő itt, hogy van, ha szükség lenne rá. Jövőre más lesz a helyzet. Jövőre már drága lenne, akkor nyilván el kell cserélni, mert a két fizetés nem fér meg itt. És lesz trade-partner, ne izgulj
Wyatt
Majd meglátjuk. Szerintem nem fogjátok tagelni őt. Fogadhatunk is. 😊 Ha nyerek, ingyért nekem adod Gordont, ha te nyersz, ingyért a tiéd Arthur Jones. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy tagelésével bőven kérhetünk 1. körös picket is akár vagy kérhetünk többet is. Butler elvesztésével 3. körös kompenzáció nagy valószínűséggel járna, plusz ha nem is cseréljük el JG-t akkor is ott van plusz egy évig biztonsági tartalékként.

Szóval én is Jimmyt tagelném.
ervinator
És mit csináltok, ha senki sem viszi el? Kifizettek egy valag pénzt neki a cserepadért?

Idén nem kellett senkinek, pedig volt bőven csapat ahol lett volna helye. Pedig idén gyenge volt a felhozatal QB-ban a drafton. Jövőre viszont kiváló QB class jön, lesz legalább 3 igencsak erős prospect. A Browns, Niners várhatóan úgy fognak végezni, hogy még különösebben ki se kell költekezniük, hogy megcsípjék valamelyiket. És ezek Jimmynél is jobb prospectek, akik még évekig olcsók is lesznek. Jimmynek viszont lejár a rookie contractja, nem lehet olcsón átvenni. Trade esetén picket is kéne adni, és utána meg is kell őt még fizetni. Alsó hangon is 16-18 milla, de inkább több. És nem 1 év prove it, mert azt hülye lenne aláírni. Annál sokkal biztosabb csücsülni itt egy évet a cserepadon - ugyanannyiért -, aztán egy évvel később oda igazolni több évre ahova akar.

Vannak hülye GM-ek, de azért erre rizikózni nem éri meg. Aszondom inkább még idén el kéne tradelni, hátha. Ha nem sikerül, akkor el kell dönteni, hogy ő lesz-e a Brady utód vagy sem. Ha igen, akkor még idény vége előtt meg kell próbálni megegyezni vele valami baráti 2-3 éves contractért. Hátha aláírja. Ha nem, akkor viszont nem éri meg. a rizikót, hogy esetleg ül 1 évet a tagért a padon - ami azért igen húzós -, és utána ugyanúgy ingyért elmegy.
peterk2005
Na, az a baj, hogy az alapgondolatod hibás.

Igen is akarták vinni, fizettek is volna szépen, csak BB-nek ez kevés volt idén. Mert idén minek adná el? Olcsón van itt, ha van valami Bradyvel, kell nála jobb pótlék? Aligha. Mit kaphattunk volna érte idén? Egy gyenge első kört vagy egy másodikat. Szüksége volt a csapatnak arra, hogy ezt az árat megszerezzük? Szerintem nem, enélkül is nagyon mély a keret, egy 2. körös tehetség nem feltétlenül adna annyit hozzá, mint amennyivel többet ér nekünk ő itt, hogy van, ha szükség lenne rá. Jövőre más lesz a helyzet. Jövőre már drága lenne, akkor nyilván el kell cserélni, mert a két fizetés nem fér meg itt. És lesz trade-partner, ne izgulj

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 602 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jimmy tagelésével bőven kérhetünk 1. körös picket is akár vagy kérhetünk többet is. Butler elvesztésével 3. körös kompenzáció nagy valószínűséggel járna, plusz ha nem is cseréljük el JG-t akkor is ott van plusz egy évig biztonsági tartalékként.

Szóval én is Jimmyt tagelném.
ervinator
És mit csináltok, ha senki sem viszi el? Kifizettek egy valag pénzt neki a cserepadért?

Idén nem kellett senkinek, pedig volt bőven csapat ahol lett volna helye. Pedig idén gyenge volt a felhozatal QB-ban a drafton. Jövőre viszont kiváló QB class jön, lesz legalább 3 igencsak erős prospect. A Browns, Niners várhatóan úgy fognak végezni, hogy még különösebben ki se kell költekezniük, hogy megcsípjék valamelyiket. És ezek Jimmynél is jobb prospectek, akik még évekig olcsók is lesznek. Jimmynek viszont lejár a rookie contractja, nem lehet olcsón átvenni. Trade esetén picket is kéne adni, és utána meg is kell őt még fizetni. Alsó hangon is 16-18 milla, de inkább több. És nem 1 év prove it, mert azt hülye lenne aláírni. Annál sokkal biztosabb csücsülni itt egy évet a cserepadon - ugyanannyiért -, aztán egy évvel később oda igazolni több évre ahova akar.

Vannak hülye GM-ek, de azért erre rizikózni nem éri meg. Aszondom inkább még idén el kéne tradelni, hátha. Ha nem sikerül, akkor el kell dönteni, hogy ő lesz-e a Brady utód vagy sem. Ha igen, akkor még idény vége előtt meg kell próbálni megegyezni vele valami baráti 2-3 éves contractért. Hátha aláírja. Ha nem, akkor viszont nem éri meg. a rizikót, hogy esetleg ül 1 évet a tagért a padon - ami azért igen húzós -, és utána ugyanúgy ingyért elmegy.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
fodi91 196
Solder-ral kapcsolatban nekem valamiért az rémlik, hogy nem is lehet tagelni úgyhogy ő alapból kiesik.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem is. Solderrel lesz hosszú távú megegyezés, vagy elengedjük. A tag értéke sok itt. Butler még kérdéses lehet, és az egy év RFA+egy év tag kombinációval azért összességében jó áron lenne nálunk.

Én is amellett érvelnék inkább, hogy Jimmy kapjon egy taget, cseréljük el valami jó kis pickért vagy emberért, Butler kapjon egy 3 év 30 millát, és hadd szóljon

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
Ha úgy alakul kit tagelnél?
Solder, Jimmy, esetleg egy pro bowler szezon után Butler?
gordon
Szerintem függ attól, hogy kivel mi a tervünk.
Solderrel szerintem meg fogunk egyébként egyezni, de ha nem, akkor sem őt tagelném.

Ha Butlert tageljük, akkor a cél a megegyezés lehet, mert annak nem sok értelmét látnám, hogy tag + csere, miközben elveszítjük Jimmyt.

Jimmy tagelésével bőven kérhetünk 1. körös picket is akár vagy kérhetünk többet is. Butler elvesztésével 3. körös kompenzáció nagy valószínűséggel járna, plusz ha nem is cseréljük el JG-t akkor is ott van plusz egy évig biztonsági tartalékként.

Szóval én is Jimmyt tagelném.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
ha mindenkit kibasznánk aki hibázik akkor nem lenne ember a rosteren 😊
majd videóznak sokat...

Btw Jimmy ért egy elkeseredett csapat zsíros picket fog adni októberben..
gordon
egy elkeseredett csapat sem fog 10-12 meccsért olyan ajánlatot az asztalra dobni, amit BB akárcsak fontolóra is venne. ha a draft előtt nem adta, akkor szerintem szezon közben biztos nem fogja.
polo62
Sztem pedig pont azért ültetjük Tomit , hogy Jimmy esetleges jó játékával felverjük az árát.
Eddig jó. Az utóbbi két évben az első körben draftolt irányítók közül csak Wentzben van akkora potenciál , mint Jimmyben.
Meglátjuk.
gordon
annyira komplett most az idei egység, hogy ezt a csapatot akár Jimmy is a SB-ba tudná vezetni (szerintem Brissett még kevés ehhez)
nem hiszem, hogy BB megkockáztatná a szezon közben, hogy esetleges Brady IR-rel a mostani hatalmas előnyünk minimálisra csökkenjen a riválisokkal szemben, csak akkor tudok elképzelni cserét, ha az magatartási okok indokolják

bold: Jimmy-t tageljük jövőre és úgy passzoljuk el az offseason-ben
ZERO_L
Ha úgy alakul kit tagelnél?
Solder, Jimmy, esetleg egy pro bowler szezon után Butler?
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ikszdé

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bold=papírforma mostanában? 😀
(vagy csak nekem lenne az, mert kb fél éve én is ezt írtam)

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 364 — situational football
ha mindenkit kibasznánk aki hibázik akkor nem lenne ember a rosteren 😊
majd videóznak sokat...

Btw Jimmy ért egy elkeseredett csapat zsíros picket fog adni októberben..
gordon
egy elkeseredett csapat sem fog 10-12 meccsért olyan ajánlatot az asztalra dobni, amit BB akárcsak fontolóra is venne. ha a draft előtt nem adta, akkor szerintem szezon közben biztos nem fogja.
polo62
Sztem pedig pont azért ültetjük Tomit , hogy Jimmy esetleges jó játékával felverjük az árát.
Eddig jó. Az utóbbi két évben az első körben draftolt irányítók közül csak Wentzben van akkora potenciál , mint Jimmyben.
Meglátjuk.
gordon
annyira komplett most az idei egység, hogy ezt a csapatot akár Jimmy is a SB-ba tudná vezetni (szerintem Brissett még kevés ehhez)
nem hiszem, hogy BB megkockáztatná a szezon közben, hogy esetleges Brady IR-rel a mostani hatalmas előnyünk minimálisra csökkenjen a riválisokkal szemben, csak akkor tudok elképzelni cserét, ha az magatartási okok indokolják

bold: Jimmy-t tageljük jövőre és úgy passzoljuk el az offseason-ben



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hat ez komoly. Ugy tunik, a Jets utan a Bills is eldobta a szezont, persze Matthews lehet jobb, mint Watkins, de azert Gilmore es Darby egy offseason alatt durva veszteseg. Jo sok pick lesz ott amugy. A Dolphinsnak kellene meg valamit csinalnia, de ezt mar mondani sem merem, miutan kiesett a kezdo iranyito es most a linebacker is az evre..
Wyatt
Valahol jogos amit csinálnak.
Kicsit olyan feelingem van mint amit pár nyugati csapat csinál az NBA-ben.
Amíg a Golden State ilyen erős addig felesleges rövid távra erőlködni. Lásd Dallas, ott Cuban le is nyilatkozta ezt.
Ugyanez van most itt is. A Pats verhetetlen, kb most oda lehetne nekik adni a bajnoki címet. Én a veretlen szezont sem adnám túl nagy oddsra.
Ellenben most elég jónak néz ki a QB felhozatal. A Jets alanyi jogon míg a Bills több picket beáldozva lehet ott a top3-an.
Én Bradyben még 2-3 remek évet látok és a csapat is erre az időszakra van kihegyezve.
Utánna viszont eljöhet ennek a két csapatnak is az ideje. Mondjuk amilyen balfaszkodások mennek náluk szerintem ez a tankolósdi sem sikerül majd tökéletesre.

több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Hat ez komoly. Ugy tunik, a Jets utan a Bills is eldobta a szezont, persze Matthews lehet jobb, mint Watkins, de azert Gilmore es Darby egy offseason alatt durva veszteseg. Jo sok pick lesz ott amugy. A Dolphinsnak kellene meg valamit csinalnia, de ezt mar mondani sem merem, miutan kiesett a kezdo iranyito es most a linebacker is az evre..
Wyatt
érdekes amit csinálnak.
Kérdés mit lép a jets...
Janek
Nem hiszem, hogy alul tudnának tankolni minket.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Hat ez komoly. Ugy tunik, a Jets utan a Bills is eldobta a szezont, persze Matthews lehet jobb, mint Watkins, de azert Gilmore es Darby egy offseason alatt durva veszteseg. Jo sok pick lesz ott amugy. A Dolphinsnak kellene meg valamit csinalnia, de ezt mar mondani sem merem, miutan kiesett a kezdo iranyito es most a linebacker is az evre..
Wyatt
érdekes amit csinálnak.
Kérdés mit lép a jets...

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hat ez komoly. Ugy tunik, a Jets utan a Bills is eldobta a szezont, persze Matthews lehet jobb, mint Watkins, de azert Gilmore es Darby egy offseason alatt durva veszteseg. Jo sok pick lesz ott amugy. A Dolphinsnak kellene meg valamit csinalnia, de ezt mar mondani sem merem, miutan kiesett a kezdo iranyito es most a linebacker is az evre..

több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
ha mindenkit kibasznánk aki hibázik akkor nem lenne ember a rosteren 😊
majd videóznak sokat...

Btw Jimmy ért egy elkeseredett csapat zsíros picket fog adni októberben..
gordon
egy elkeseredett csapat sem fog 10-12 meccsért olyan ajánlatot az asztalra dobni, amit BB akárcsak fontolóra is venne. ha a draft előtt nem adta, akkor szerintem szezon közben biztos nem fogja.
polo62
Sztem pedig pont azért ültetjük Tomit , hogy Jimmy esetleges jó játékával felverjük az árát.
Eddig jó. Az utóbbi két évben az első körben draftolt irányítók közül csak Wentzben van akkora potenciál , mint Jimmyben.
Meglátjuk.
több mint 6 éve
polo62 New England Patriots 22
ha mindenkit kibasznánk aki hibázik akkor nem lenne ember a rosteren 😊
majd videóznak sokat...

Btw Jimmy ért egy elkeseredett csapat zsíros picket fog adni októberben..
gordon
egy elkeseredett csapat sem fog 10-12 meccsért olyan ajánlatot az asztalra dobni, amit BB akárcsak fontolóra is venne. ha a draft előtt nem adta, akkor szerintem szezon közben biztos nem fogja.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cyrus a pályán akkor garantálva van a Patricia facepalm
ThundersNFL
Jajj, azt a gifet valaki szerezze meg nekem 😀
 twitter.com/JackHughesy33/status/895817009908391936
Wyatt
 twitter.com/ByKevinDillon/status/895819057362071552?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fnesn.com%2F2017%2F08%2Fpatriots-defensive-lapse-leads-to-epic-reaction-from-matt-patricia%2F
Borbinho
Köszi 😀 Mondjuk az NFL-nél is meglepődtek, mert jól be is írták, hogy 20–17, azért 97 yardos mezőnygólnak erős lett volna. De sajna javították 😕

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Cyrus a pályán akkor garantálva van a Patricia facepalm
ThundersNFL
Jajj, azt a gifet valaki szerezze meg nekem 😀
 twitter.com/JackHughesy33/status/895817009908391936
Wyatt
 twitter.com/ByKevinDillon/status/895819057362071552?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fnesn.com%2F2017%2F08%2Fpatriots-defensive-lapse-leads-to-epic-reaction-from-matt-patricia%2F

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
ha mindenkit kibasznánk aki hibázik akkor nem lenne ember a rosteren 😊
majd videóznak sokat...

Btw Jimmy ért egy elkeseredett csapat zsíros picket fog adni októberben..
gordon
Ne viccelj már... Cyrust tavaly az tartotta rosteren, hogy 2. körös volt. Amennyi fumble meg szerencsétlen megmozdulás kötődött hozzá, de még Amendola is megsérült amiatt, hogy be kellett mennie helyett PR-be... De ez egy dolog, új szezon, új remények.

De ember... Kaptunk róla egy 97 yardos TD-t, egy 42 yardos TD-t (persze a safetyk is érdekesek itt, de azért na), gyakorlatilag nem volt jó megmozdulása a meccsen, illetve hát annyi, hogy labdát nem adott el, mert nem volt olyan visszahordása sem, ami pozitívra jött volna ki, vagy háromszor is a 15-ösig sem jutott el vele. Ez nem az, mintha valakinek lenne egy rossz meccse, és a halál faszára kívánná az ember, pláne PS-ben, ahol semmi tétje nincs. Egyszerűen Cyrusnak még jó megmozdulása nem volt nálunk, visszahordóként nincs nagy értéke, védőként pedig értékelhetetlen volt tavaly is, amikor odakerült, de tegnap meg aztán főleg.

Carr meg Hollister viszont ügyes 😊
Wyatt
Ráadásul mindkét TD-nél pofátlanul megverte az elkapója.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cyrus a pályán akkor garantálva van a Patricia facepalm
ThundersNFL
Jajj, azt a gifet valaki szerezze meg nekem 😀
 twitter.com/JackHughesy33/status/895817009908391936