New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Szeptember 6.-án jön ki az év két legjobban várt filmje






"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Megszerezzük vajon Sheldont ha már russher hiányunk van?
ParadSEC
Mondjuk nem tudom, mennyire kéne őt ilyen szerepkörben játszani, de egy belső pass rushra karmolnám 😀
Egye fene, LE lehet, Guyjal rotálva
Wyatt
Szemet gyönyörködtetö lenne. Butler,Branch,Brown, Sheldon tengely hmmmm. Lenne súly meg nyomàs 😀.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megszerezzük vajon Sheldont ha már russher hiányunk van?
ParadSEC
Mondjuk nem tudom, mennyire kéne őt ilyen szerepkörben játszani, de egy belső pass rushra karmolnám 😀
Egye fene, LE lehet, Guyjal rotálva

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Megszerezzük vajon Sheldont ha már russher hiányunk van?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
könnyű csoport, they said

 twitter.com/PatriotsSB49/status/902957495525806080



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez a vidi nem rossz 😊
 www.nfl.com/videos/arizona-cardinals/0ap3000000836750/The-highest-paid-player-for-every-team-in-2017

több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
és nyilván mostantól egy pats szurkolónak sem kell aggódnia, amíg a csapat csak 25 pontos hátrányban van... de azért sokszor ne játsszuk ezt el 😉
ZERO_L
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1588171834562832/?type=3&theater
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
és nyilván mostantól egy pats szurkolónak sem kell aggódnia, amíg a csapat csak 25 pontos hátrányban van... de azért sokszor ne játsszuk ezt el 😉
ZERO_L
Azért nem jellemző ránk 😀
Most hirtelen ami eszembe jut, hogy nagy égésnek indult, az a Bills elleni 0–21-es kezdés, a Broncos elleni 0–24, meg a Super Bowl. Közös bennük, hogy beírtam a szopásnál, hogy szerintem nyerni fogunk 😀

Na jó nem, ott volt a Frisco elleni is, amit végül nem sikerült megfordítani, csak nem illett az analógiába. És persze emlékszem én a Chiefsre is. De mondjuk ha hatévente jön egy olyan meccs, amin az elejétől a végéig offon vagyunk, és így nagyon kikapunk, az azért még talán belefér 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
és nyilván mostantól egy pats szurkolónak sem kell aggódnia, amíg a csapat csak 25 pontos hátrányban van... de azért sokszor ne játsszuk ezt el 😉



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nulla esély, és igazából meg is vagyunk bőven. De ha Hadenre rárepülnénk, nem lennék szomorú 😀
Wyatt
a fennmaradó 16 milliós capspace-t inkább fordítsuk passrushra
ZERO_L
Nekem az is jó, ha 2014-hez hasonlóan megint azzal nyerünk, hogy pass rush nincs nagyon, csak hiába van 10 másodperce Rodgersnek, akkor is inkább kidobja a labdát, mert nulla az elszakadás 😊
De Hadenre nulla esélyt látok 😊

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Nulla esély, és igazából meg is vagyunk bőven. De ha Hadenre rárepülnénk, nem lennék szomorú 😀
Wyatt
a fennmaradó 16 milliós capspace-t inkább fordítsuk passrushra



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nulla esély, és igazából meg is vagyunk bőven. De ha Hadenre rárepülnénk, nem lennék szomorú 😀

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És legalább ennyire jelentéktelen hír, hogy Jerod Mayo felesége lájkolt az Instagramon 😀
Mára elfogyott az érdektelen infó

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valamelyik GM-játékban anno behúztam 😊

több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Itt a megmentő.

https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0829%2Fr250624_1296x729_16-9.jpg
Patriots' trade for LB Marquis Flowers shows club's priority on special teams
The deal for Marquis Flowers won't make many headlines, but it's an important move for the Patriots.


Egyértelmű: Mindkét oldalon egy Flowers totál összezavarja az ellen O-falát.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Julian Edelman:

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Nagyot fogott az öreg Butlerral. Jó nézni ahogy betolja az Ofalat

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
are you sure? 😊
 thesociallit.com/wp-content/uploads/2017/01/poison-garden-4_362x362_acf_cropped.jpg
ZERO_L

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
are you sure? 😊
 thesociallit.com/wp-content/uploads/2017/01/poison-garden-4_362x362_acf_cropped.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
de miért nem tradeltük? többen is bejelentkeztek érte waiveren.
winston
ingyért én is elhoztam volna, úgy is fel kell ásni a hátsó kertet...
ZERO_L
Hol van kertetek? Mert a nagyjából 204 341 339 forintért én esküszöm vállalom, hogy egy évig felásom. De ha kell, a feléért is, mert ma akciós

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
de miért nem tradeltük? többen is bejelentkeztek érte waiveren.
winston
ingyért én is elhoztam volna, úgy is fel kell ásni a hátsó kertet...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
de miért nem tradeltük? többen is bejelentkeztek érte waiveren.
winston
Akartuk, de nem volt hozzá partner.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
de miért nem tradeltük? többen is bejelentkeztek érte waiveren.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ennyit arról, hogy Rivera szerint állat lesz a rendszerünkben.. 🙂
Trade szagot érzek😀
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ealy volt nincs....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018