New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Lucien roster helyenek orulok, tavaly ota drukkoltam neki.
több mint 6 éve
fodi91 196
TE Hollister rosteren.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Mit gondoltok, van esély rá, hogy Brissett meccset/meccseket hozzon nekünk? Nincs olyan coaching körülötte és nincs Gronk meg jó futójáték, de egyébként pofás az offenseünk. Vagy mondjuk inkább úgy, az offense miatt aggódok kevésbé... 😀
Meglepne mondjuk ha kezdene jövő héten. De ha Scottyboy ergyán tolja akkor simán bedobhatjuk.
Borbinho
Engem is meglepne, ha Brisett lehozna egy győztes meccset idén, főleg ismerve a Colts edzőit és azért emlékezzünk vissza tavaly a Texans csúnyán megverte magát azon a meccsen.

Én az SF ellenit mondanám ha pénzt kéne valamelyikre tennem, de arra már Luck csak visszatér, még a Browns elleni adná magát, de én most a CLE-ben tényleg látom a "jó" teljesítményt(6-7 győzelemmel) esetleg ha nem állnak össze az év elejére akkor őket elkaphatjátok week 3-ra Brisettel, addigra már be lehet gyakorolni az alap dolgokat és azért nem fakezűekkel kell összeszoknia, az ütést meg ő bírja azzal nem lesz gond 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
polo62 New England Patriots 22
Így azért érdekes a helyzet, mert akkor jövőre ebből QB-draft lesz megint. Lehet, hogy úgy voltunk vele, hogy Brissett szerződésének a végéig úgyis tolja Brady, úgyhogy megint kell majd, WR meg elfér egy
Wyatt
szerintem ez pont hogy Jimmy maradását vetíti előre. TB akármennyire extra, 40 fölött nem hiszem, hogy az öreg 2-3 évre előre merne vele tervezni, míg az esetleges backupot kellően felépíti.
polo62
És hogyan? Bradynek még van szerződése, nagyon nem úgy tűnik, hogy vissza akarna vonulni. Kivágod Bradyt? Na BB tényleg mindent megcsinálhat, de azért talán ezt még ő sem 😀 Kettejük fizuja nem fér bele a sapiba. Ha tényleg maradna még Brady, akkor Garoppolónak kell mennie. Brissett elcserélésével jövőre QB-draft a második napon, aztán hajrá.


Mit gondoltok, van esély rá, hogy Brissett meccset/meccseket hozzon nekünk? Nincs olyan coaching körülötte és nincs Gronk meg jó futójáték, de egyébként pofás az offenseünk. Vagy mondjuk inkább úgy, az offense miatt aggódok kevésbé... 😀
Meglepne mondjuk ha kezdene jövő héten. De ha Scottyboy ergyán tolja akkor simán bedobhatjuk.
Borbinho
Szerintem ő neki még kellene egy-két év tanulás, jelenleg messze van a kezdő szinttől. De mondom, ez szerintem. A részetekről annyira nem értem ezt a dolgot, Luck mögé mondjuk évekre jó lehet még cserének, Dorsett meg waive lett volna valszeg
Wyatt
nekem valamiért nagyon az az érzésem, hogy ez lesz a 12es utolsó hadjárata. nem szeretném, ha így lenne, de szerintem Giseletől is egy jelzés volt az agyrázkódás dolog, és BB most tényleg mindent rá akar kihegyezni, hogy egy nagyon sokoldalú és kiismerhetetlen offense-el még utoljára robbantson egy nagyot. még egyszer mondom remélem nem lesz igazam, de már a draft után az volt az érzésem, hogy Garoppolo nem véletlenül maradt.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk lenne valami diszkrét bája az agilis, de nem igazán gyors fehér WR-ek után felállni Cooksszal és Dorsett-tel, 4.33-as és 4.28-as sebességgel. Ott azért lehet egy kis speeddifi 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így azért érdekes a helyzet, mert akkor jövőre ebből QB-draft lesz megint. Lehet, hogy úgy voltunk vele, hogy Brissett szerződésének a végéig úgyis tolja Brady, úgyhogy megint kell majd, WR meg elfér egy
Wyatt
szerintem ez pont hogy Jimmy maradását vetíti előre. TB akármennyire extra, 40 fölött nem hiszem, hogy az öreg 2-3 évre előre merne vele tervezni, míg az esetleges backupot kellően felépíti.
polo62
És hogyan? Bradynek még van szerződése, nagyon nem úgy tűnik, hogy vissza akarna vonulni. Kivágod Bradyt? Na BB tényleg mindent megcsinálhat, de azért talán ezt még ő sem 😀 Kettejük fizuja nem fér bele a sapiba. Ha tényleg maradna még Brady, akkor Garoppolónak kell mennie. Brissett elcserélésével jövőre QB-draft a második napon, aztán hajrá.


Mit gondoltok, van esély rá, hogy Brissett meccset/meccseket hozzon nekünk? Nincs olyan coaching körülötte és nincs Gronk meg jó futójáték, de egyébként pofás az offenseünk. Vagy mondjuk inkább úgy, az offense miatt aggódok kevésbé... 😀
Meglepne mondjuk ha kezdene jövő héten. De ha Scottyboy ergyán tolja akkor simán bedobhatjuk.
Borbinho
Szerintem ő neki még kellene egy-két év tanulás, jelenleg messze van a kezdő szinttől. De mondom, ez szerintem. A részetekről annyira nem értem ezt a dolgot, Luck mögé mondjuk évekre jó lehet még cserének, Dorsett meg waive lett volna valszeg

több mint 6 éve
polo62 New England Patriots 22
Így azért érdekes a helyzet, mert akkor jövőre ebből QB-draft lesz megint. Lehet, hogy úgy voltunk vele, hogy Brissett szerződésének a végéig úgyis tolja Brady, úgyhogy megint kell majd, WR meg elfér egy
Wyatt
szerintem ez pont hogy Jimmy maradását vetíti előre. TB akármennyire extra, 40 fölött nem hiszem, hogy az öreg 2-3 évre előre merne vele tervezni, míg az esetleges backupot kellően felépíti.
több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Mit gondoltok, van esély rá, hogy Brissett meccset/meccseket hozzon nekünk? Nincs olyan coaching körülötte és nincs Gronk meg jó futójáték, de egyébként pofás az offenseünk. Vagy mondjuk inkább úgy, az offense miatt aggódok kevésbé... 😀
Meglepne mondjuk ha kezdene jövő héten. De ha Scottyboy ergyán tolja akkor simán bedobhatjuk.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Így azért érdekes a helyzet, mert akkor jövőre ebből QB-draft lesz megint. Lehet, hogy úgy voltunk vele, hogy Brissett szerződésének a végéig úgyis tolja Brady, úgyhogy megint kell majd, WR meg elfér egy

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez viszont JGnak jó hír.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aztamindenit 😮
Hát ezt nem láttam most jönni

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gondolom amint megkapja a playbookot, másnap már vissza is vonul 😀
ZERO_L
Mennyi időt kell tölteni a csapatnál, hogy megkapd a gyűrűt?

több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
gondolom amint megkapja a playbookot, másnap már vissza is vonul 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
The Patriots are trading QB Jacoby Brissett to the Colts for WR Phillip Dorsett, league source tells ESPN.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ki ez Budimosó?
ThundersNFL
Gratulálok Johnson Bademosinak a bajnoki címéhez.
Bazzani
ST-m kívül használható vmire?
ParadSEC
ST-ben hatalmas ász.
Amikor pályán volt mindig azt éreztem, hogy ott van a WR nyakán de mégsem tudja levédekezni a passzt.
De nálatok tuti HoF-er lesz belőle.

@AdamSchefter: Lions receiving a 6th-round pick in 2019 from the Patriots in exchange for DB Johnson Bademosi, per source.
Bazzani
Akkor nálunk a helye 😉

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ki ez Budimosó?
ThundersNFL
Gratulálok Johnson Bademosinak a bajnoki címéhez.
Bazzani
ST-m kívül használható vmire?
ParadSEC
ST-ben hatalmas ász.
Amikor pályán volt mindig azt éreztem, hogy ott van a WR nyakán de mégsem tudja levédekezni a passzt.
De nálatok tuti HoF-er lesz belőle.

@AdamSchefter: Lions receiving a 6th-round pick in 2019 from the Patriots in exchange for DB Johnson Bademosi, per source.
Bazzani
Köszi az infot, Butler 3.0 nevelünk belőle.... vagy nem

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ki ez Budimosó?
ThundersNFL
Gratulálok Johnson Bademosinak a bajnoki címéhez.
Bazzani
ST-m kívül használható vmire?
ParadSEC
ST-ben hatalmas ász.
Amikor pályán volt mindig azt éreztem, hogy ott van a WR nyakán de mégsem tudja levédekezni a passzt.
De nálatok tuti HoF-er lesz belőle.

@AdamSchefter: Lions receiving a 6th-round pick in 2019 from the Patriots in exchange for DB Johnson Bademosi, per source.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ki ez Budimosó?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Gratulálok Johnson Bademosinak a bajnoki címéhez.
Bazzani
ST-m kívül használható vmire?

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Johnson Bademosinak a bajnoki címéhez.

több mint 6 éve
topin New England Patriots 1 956
csak én láttam többet Coleman-ben?
ZERO_L
Én nem rajongtam érte, nálam ez kedvező fogadtatásra találó lépés volt.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
csak én láttam többet Coleman-ben?
szerintem egy rotációs játékos simán lehetett volna, gondolom BB-ék már a szezon közbeni trade-kre készülnek, de számomra akkor is furcsa



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kellenek ezek a felvételek BB-nek, majd a bevált játékosoknak ezeket a felvételeket fogja mutogatni 1-1 jó meccsük után 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
PS vagy sem, amikor én ezt a Hollister gyereket látom, mindig meggyőz. Tegyük csak fel 3. tight endnek
Azért a két play alatt kapott 14 pontért biztosan lelkes lesz BB 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Empty Taxiéknak különösen ajánlott 😉