New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Menjetek Jacksonville-szurkolonak inkabb, Bortleseknek jobb a merlege. 8-))
Sobri is Jax-fan!

több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
majd visszatér Ninko és HT megy eredeti helyére...
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Az nekem is nagyon nagy kérdés,hogy mennyire jó ötlet ez,hogy HT a fal szélén álljon fel.Tudom,hogy tavaly a szezon vége felé is gyakran játszott ott,de számomra kérdéses,hogy ott-e a hatékonyabb vagy sem.Arról nem beszélve hogy ott sokkal nagyobb a zúzda is, mint a példa mutatja.Attól félek ,hogy ez ilyen kényszer megoldás,mivel TF-en kívül nincs normális DE-nk.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Ez a Marsh, Richards, Van Noy trio nem kezdő szint.
zinedine5
Hát sok vizet nem zavartak...eddig is x-re tettem a New Orleans elleni jövő hetet nektek, de, ha Szmisz Sanyika karrier meccset nyom, akkor Brees mit csinál majd otthon...
Chargers LT
500 yardot....
ThundersNFL
1 félidő alatt 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
HT-ról valami infó? Mennyire komoly a sérülése?

Cassius Marsht szegény ember Bruce Irvinjének szántuk (DE--> DE/LB), de kiegészítő rotációs embernél nem vitte többre nálunk sem. Kíváncsi vagyok, hogy mit tud kihozni belőle BB, ha rendesen megtanulta már a D# schémákat.

Amúgy week5 előtt felesleges aggódni, mindig ezt csináljátok. BB 5 hét alatt kielemzi a rendszer szintű hibákat és kipofozza azt. Elég az O#-nak összeállnia, hogy a D# is jobbnak látszódjon.

Ez a timing offense ezért nehéz. Amíg nincs click, addig szenvedésnek tűnik. Amikor viszont összeáll, és a rendszer darabjai a helyükre kerülnek, onnantól teljesen más képet fest majd és ez jótékony hatást gyakorol a védelmi gameplanre is.

HT kiesése lenne a nagy érvágás.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 597 — Patriot
Na hát túl vagyunk ezen a meccsen.

Az nagyon látszik, hogy Brady játszópajtás nélkül maradt. Edelman IR, Hogant teljesen levette a pályáról Peters ( 1 elkapás C'mon man) Gronkot is végig duplázták.

Cooks rommá égette Mitchellt, de amikor nagyon kellett volna, hogy megcsinálja a játékot, akkor mindig beleakadt Mitchell keze a labdába.
Dola sérüléséig jó volt, de ha ő is hosszabb távon kiszáll akkor nagyon nehéz helyzetben lesz az offense.
Whiteot a második félidőben valamiért mellőztük.

Az látszott, hogy Brady nagyon próbálta volna a hosszúakat megdobni, sajnos többnyire pontatlanul vagy Hogan nem tudott elszakadni Peterstől.

A védelem HT kieséséig egyébként nem volt rossz. Engedtünk 2 nagy játékot, ami rossz fényt vet főleg a secondaryre, de amúgy nem volt olyan rossz, mint amennyire az eredmény kinéz. Viszont HT kiesése után a teljes zűrzavar.

Flowers viszont fasza volt, kár, hogy senki sem tudott felnőni mellé pass rushban.
ervinator
Alapvetően egyetértek, de szerintem HT sem volt jó. Nem érzi (még) ezt a DE pozíciót úgy tünt.

Pánikra nincs ok, legalább a 19-0-ás hype-ból kiszálltunk (bár titkon én is arra számítottam 😉)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ez a Marsh, Richards, Van Noy trio nem kezdő szint.
zinedine5
Hát sok vizet nem zavartak...eddig is x-re tettem a New Orleans elleni jövő hetet nektek, de, ha Szmisz Sanyika karrier meccset nyom, akkor Brees mit csinál majd otthon...
Chargers LT
500 yardot....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Ez a Marsh, Richards, Van Noy trio nem kezdő szint.
zinedine5
Hát sok vizet nem zavartak...eddig is x-re tettem a New Orleans elleni jövő hetet nektek, de, ha Szmisz Sanyika karrier meccset nyom, akkor Brees mit csinál majd otthon...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
A videó szobában amit kapnak BB-től azt nem tudom hova teszik...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Brady kiégett. Mehet a tankolás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Csak próbálunk beilleszkedni az AFC East styleba 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Nem hiszem hogy pánik gombot kell nyomni..
Az első félidőben kifejezetten mi irányítottunk a meccset vállalható játékkal. Szépen fogtuk a futásukat, néha egy-egy-egy rövidebb passzt bekaptunk..
A félideji edzői elemző munka lett pocsék..
Az O# kicsit kényelmesre vette. Látszott, hogy Dola kiesése megütötte kicsit Bradyt, addig viszonylag vállalhatóan játszott..Dola hozta Julian munkáját és számait. Pánik lett amikor kiesett..Gronk sem az igazi még. Darabos, egyáltalán nem dinamikus. De hülye húzásokat hozott JMD is. Hogan slot szerepköre nem fog bejönni.Széleken kell játszatni, vagy középen hosszú route-okon. Giliszta, Cooks, Burkhead kifejezetten impresszíven, jól játszott. Rájuk lehet építeni, jobban bevonni őket a játékba.
Bradyt meg fel kell rázni,elő kell venni a tökét. Kicsit félvállról vette az O# a mai meccset. Nekem nagymellénynek tűnt picit.
A D# ami a nagyobb gond..
Első félidőben elkaristoltak, viszonylag nagyobb nyomást is helyeztek Smithre, fogták a futást. De második félidőre HT kidőlése után először kicsit összezavarodtak a srácok, majd a két nagyon csúnyán benyelt secondary munka után, minden ment a levesbe..Kapkodás, hülyébbnél hülyébb megoldások tömkelege.. Látszik, hogy Flowers mellé a a másik oldalra nagyon kellene egy edge rusher..HT egészsége a LB sor jövője..Mert mögötte nagy az űr..Gilmore pedig remélem összeszedi magát, mert ez nagyon kevés volt egy 70 misis játékostól.
Idő kell mindenkinek, össze kell szoknia a csapatnak.
De otthon kapni, első meccsen egy ekkora zakót akkor is égés kategória..
42 pontot senkitől nem kapott a Patriots a BB érában.
Remélem hasonló hatása lesz a csapat teljesítményére, mint az utolsó Chiefs zakó. A D#-t rendbe kell tenni, mert idén lényegesen jobb támadósorok ellen fog játszani ez védelem.. Pl. Saints..Fel kell kötni a gatyát, rendbe kell tenni a fejeket..

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 623 — Rise My Nation!
Brady kiégett. Mehet a tankolás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ano92
Egyértelműen lefőtt neki a kávé, ideje lenne a cserén gondolkodni és tovább lépni!
több mint 6 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Kraft is kiégett...

Sending out an S.O.S
több mint 6 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Brady kiégett. Mehet a tankolás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

több mint 6 éve
Spigo New England Patriots 1 105 — Patriots GM
Gilmore kapott egy valag pénzt erre jött a nagy büdös semmi....
ThundersNFL
Részben egyet értek Veled, mert a Tyreek Hill TD-nél szerintem hibázott, azonban azon kívül szerintem jól játszott. Eleve keveset mert Smith felé dobálni, és ha ment is labda arra, akkor azt megoldotta.
Guggenheim
Nem tudom csapattarsi szeretetbol e vagy nem de McCourty azt nyilatkozta hogy a Hill td az o sara. Neki kellett volna segitseget nyujtania Hill es Gilmore felett
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Gilmore kapott egy valag pénzt erre jött a nagy büdös semmi....
ThundersNFL
Részben egyet értek Veled, mert a Tyreek Hill TD-nél szerintem hibázott, azonban azon kívül szerintem jól játszott. Eleve keveset mert Smith felé dobálni, és ha ment is labda arra, akkor azt megoldotta.
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Na hát túl vagyunk ezen a meccsen.

Az nagyon látszik, hogy Brady játszópajtás nélkül maradt. Edelman IR, Hogant teljesen levette a pályáról Peters ( 1 elkapás C'mon man) Gronkot is végig duplázták.

Cooks rommá égette Mitchellt, de amikor nagyon kellett volna, hogy megcsinálja a játékot, akkor mindig beleakadt Mitchell keze a labdába.
Dola sérüléséig jó volt, de ha ő is hosszabb távon kiszáll akkor nagyon nehéz helyzetben lesz az offense.
Whiteot a második félidőben valamiért mellőztük.

Az látszott, hogy Brady nagyon próbálta volna a hosszúakat megdobni, sajnos többnyire pontatlanul vagy Hogan nem tudott elszakadni Peterstől.

A védelem HT kieséséig egyébként nem volt rossz. Engedtünk 2 nagy játékot, ami rossz fényt vet főleg a secondaryre, de amúgy nem volt olyan rossz, mint amennyire az eredmény kinéz. Viszont HT kiesése után a teljes zűrzavar.

Flowers viszont fasza volt, kár, hogy senki sem tudott felnőni mellé pass rushban.
ervinator
Az hogy társ nélkül maradt,vagy hogy rosszul használtuk a társakat sztem nem uaz. Nem maradt társ nélkül,csak durván outcoacholtak minket. Előfordul az ilyen ,mindenkinek (edzőknek ,játékosoknak egyaránt) jobb teljesítményt kell nyújtani.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Gilmore kapott egy valag pénzt erre jött a nagy büdös semmi....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Guggenheim 38
Túlgondoltuk, túlbonyolítottuk, túltoltuk.

FG-távolságon belül, 10-7-es állásnál 4&valahánynak nekimenni bődületes hiba. Kicsit úgy éreztem, hogy ott nagyképűek voltunk, és az volt az, amikor fordult a momentum.

A D#-nek nem volt egészséges game plan-je. Oké, én értem, hogy Hill-t és Kelcet limitáltuk (leszámítva Hill 75+ yardos elkapását), de ezen kívül nem láttam azt, hogy mégis, mi is a terv erre a meccsre. A legkevésbé sem tűnt tudatos csapategységnek a D#, hanem mindenki kb. azt hozta, amit tud. De van hogy a saját tudásod meg más csapattársad tudása nem ad ki egy egységet. Ott volt pl. McCourty. Zseniális play-ei voltak, legalább három. Kelce-n két drive stop tackel-t csinált. És mégis kevés volt. Mindenkinek volt egy, azaz 1 nagy pillanata a D#-ben, de nem állt össze egy egységgé még a defense, mert a sok-sok 1 nem adott ki egy egészet.

Az O#-nál meg kb. ötleteltünk, hogy ez meg az bejött, akkor kb. ennek meg annak is be kell jönnie. Pl. a 4. negyedben Burkhead-et bebombáztuk egy középső futásba nulla yardért. De az csak figyelemelterelés volt, mert a következőben Burkhead off tackle running play, és lett belőle vagy 8-10 yard gain. Ez a két play így egymás után egy jó ötlet volt, és ilyen, egy-két-három tudatosan megtervezett play-ből még volt a meccsen vagy 6-7 darab. De ez önmagában nem ad ki két-három drive-ot, és ez nem nyer meccset. És ezen kívül abszolút ötlettelenek voltunk, fogalmam sincs, hogy JM hogyan akarta megnyerni ezt a meccset. Egyszerűen nem láttam, hogy mire is szeretne fókuszálni. Ma balfasz volt sokszor, neki se volt egy egészséges game plan-je, vagy azt túl korán feladta.

Sok meccs van még hátra, sok mindent ki kell találni, de szerintem a szezon második felére // rájátszás kezdetére fog kb. összeállni az egyes csapategységek, addig még viszont rengeteg munka vár ránk. Ámde az összes edző a fedélzeten, szóval a legkevésbé sem aggódom, hogy összeáll-e a csapat.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Hát ezt megszoptuk rendesen

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Na hát túl vagyunk ezen a meccsen.

Az nagyon látszik, hogy Brady játszópajtás nélkül maradt. Edelman IR, Hogant teljesen levette a pályáról Peters ( 1 elkapás C'mon man) Gronkot is végig duplázták.

Cooks rommá égette Mitchellt, de amikor nagyon kellett volna, hogy megcsinálja a játékot, akkor mindig beleakadt Mitchell keze a labdába.
Dola sérüléséig jó volt, de ha ő is hosszabb távon kiszáll akkor nagyon nehéz helyzetben lesz az offense.
Whiteot a második félidőben valamiért mellőztük.

Az látszott, hogy Brady nagyon próbálta volna a hosszúakat megdobni, sajnos többnyire pontatlanul vagy Hogan nem tudott elszakadni Peterstől.

A védelem HT kieséséig egyébként nem volt rossz. Engedtünk 2 nagy játékot, ami rossz fényt vet főleg a secondaryre, de amúgy nem volt olyan rossz, mint amennyire az eredmény kinéz. Viszont HT kiesése után a teljes zűrzavar.

Flowers viszont fasza volt, kár, hogy senki sem tudott felnőni mellé pass rushban.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
ez k... gyenge teljesítmény volt, a védelem MVP-t csinált Alex Smithből asszem ezzel mindent elmondtunk, mi lesz itt Bress ellen?
nem is baj ha 1-2 nagy sallerrel kezdjük az évet, legalább mindenki a helyére kerül

korán előttük a brainfart gamet, talán idén kettő is belefér, van 4 hónapunk rendbe rakni ezt a védelmet



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Nagyon ideny eleji a forma, ami meg nem is zavarna, de ez a sok serult...mindegy, innen csak felfele.

Viszont Pats meccset ezentul csak gamepassen. Ricsi egy oriasi ripacs, folyamatosan karog egyik vagy masik csapatnal, ha az hatranyba kerul, meg egy picit sokat mr.obviouskodik.
több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Brady: Több akvokádó
Front 7: Sokkal de sokkal több steak
Secondary: Van egyáltalán? (kár beléjük a kaja)
Steam: Mehet a koktél mert ők jók voltak kivéve azt a 2 elba..ott kicker ütés egymásután...
Bill és Patrica+ McDönci: Sarokba velük kukoricán térdepelni mert az öreg rozmár lesz.patta őket gyűrűstől mindenestül.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a 2 futójátékos drive mi volt?
Hozzá se szagol a front7

És fel is adták. Szêp
zinedine5
Ez egy ilyen nap volt. Próbáltunk dolgokat, három negyedig mondjuk úgy, ahogy alakult is, de ez ma kevés volt