New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Reid megette Pat-et nagyjából erről szólt a meccs.
Védelem: egyelőre az újoncok nem érzik a zónahatárokat, nem tudják mikor kell átadni az embert, két nagy játékot szívtunk be belőle. Azzal vertek meg minket amit mi tudunk a legjobban, zónahatárokra bedobott "ütempasszokkal" (via TGA)
HT 5techben pazarlás, liga legjobb blitz-elő LB jének nincs meg a robbanékonysága/megfelelő első lépése és a technikája ehhez.
Támadók:
Amit az első félidőben pass protban nyújtott a fal az biztató a jövőre nézve.
Az, hogy Houston megver bárkit azt tudjuk brutál ez a kansasi front7.
Nem tudtuk játszani a tik-tak játékunkat, kiesett a legfontosabb eleme.
Dola és Hogan sem tudja 5-10 yard alatt megverni annyira az ellenfelét mint Edelman, én kitenném a szélre Hogan-t és megpróbálnám behozni Cooks-ot, neki megvan a kellő kezdősebessége és idővel talán Dorsett is megtanulja az alapjátékokat.
Nekünk van a liga legjobb edzőgárdája , meg fogják oldani, ha kell trade-el ha kell sémaváltással.
Szvsz New Orleans ban még kikapunk de 11-5 el behúzzuk majd a csoportot.
gordon
Saint ellen más meccs lesz teljesen.

Egyrészt a Saint védőfal nem annyira brutál, másrészt a cornerbackek sem annyira erősek (bár Lattimore még sötét ló).
Hogan teljesen eltűnt, mert levette Peters ez viszont nem várható a Saint védelmétől.

Pontháború lesz, amiből általában mi szoktunk jól kijönni. Én inkább látom azt, hogy a mi védelmünk megállítja Breeséket, mint fordítva. Azért ez a védelem önmagában nem rossz és továbbra is tartom, hogy a 4. negyedig azon a 2 nagy játékon kívül egész jól tartották a KC O-t.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Reid megette Pat-et nagyjából erről szólt a meccs.
Védelem: egyelőre az újoncok nem érzik a zónahatárokat, nem tudják mikor kell átadni az embert, két nagy játékot szívtunk be belőle. Azzal vertek meg minket amit mi tudunk a legjobban, zónahatárokra bedobott "ütempasszokkal" (via TGA)
HT 5techben pazarlás, liga legjobb blitz-elő LB jének nincs meg a robbanékonysága/megfelelő első lépése és a technikája ehhez.
Támadók:
Amit az első félidőben pass protban nyújtott a fal az biztató a jövőre nézve.
Az, hogy Houston megver bárkit azt tudjuk brutál ez a kansasi front7.
Nem tudtuk játszani a tik-tak játékunkat, kiesett a legfontosabb eleme.
Dola és Hogan sem tudja 5-10 yard alatt megverni annyira az ellenfelét mint Edelman, én kitenném a szélre Hogan-t és megpróbálnám behozni Cooks-ot, neki megvan a kellő kezdősebessége és idővel talán Dorsett is megtanulja az alapjátékokat.
Nekünk van a liga legjobb edzőgárdája , meg fogják oldani, ha kell trade-el ha kell sémaváltással.
Szvsz New Orleans ban még kikapunk de 11-5 el behúzzuk majd a csoportot.
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Legalább nem járt vezéráldozattal a 19-0 elvesztése.
 twitter.com/RapSheet/status/906160427171594240
kisdef
attól még nem jó jel, hogy már az első hét után úgy kell ügyelni két fontos játékosra mint a hímes tojásra...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Mondjuk miután HT lement, kb. egyedül volt LB a pályán.
A többiek lófaszt sem csinaltak.
zinedine5
Harris játszott 2 snapet, Roberts 9-et. Így nehéz is csinálni valamit.
fodi91
Ha Van Noyt állandóan körvefutották, szerinted mi lett volna Harris-szel?
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez a timing offense ezért nehéz. Amíg nincs click, addig szenvedésnek tűnik. Amikor viszont összeáll, és a rendszer darabjai a helyükre kerülnek, onnantól teljesen más képet fest majd és ez jótékony hatást gyakorol a védelmi gameplanre is.undisputedly
Nekem nem úgy tűnt, hogy a darabok nem álltak még össze, hanem inkább úgy, hogy hiányott darab. Ez a timing offense igényli, hogy legyen több underneath célpont, ez nyitja meg a passzjátékot. Amíg volt Amendola, működött is hatékonyan, idény eleje ide vagy oda. Amikor kiszállt, akkor jött a csikorgás. Brady a goat meg minden, de azért már nem huszonöt éves, az a kraft és pontosság már azért nincs meg, hogy 1-1-be meg double coverage-be a szélső elkapóknak dobáljva nyissa meg a passzjátékot. Kell az underneath célpont. Úgy tűnik sok fog múlni Amendola-n. Ő tudja a Welker/Edelman szerepet, az a kérdés, hogy bírja-e majd fizikailag egész idényben?

Ja, és meglepett, hogy a RB passzokból kevés volt. 4 elkapás 40 yardért összesen, amikor tele van a roster alkalmas játékosokkal, és még Amendola sincs egy idő után? McDaniels még nyaralt a héten....

A védelem ennél csak jobb lehet, az minden bizonnyal össze is fog állni. Mert össze szokott. 😀 De azért a körábbi évekhez képest én érzek egy kis talent űrt a front7-ben. Hightower rendben van, de a többi azért nem Mayo, Collins, C. Jones, Wilfork satöbbi. A sec papíron rendben lenne, de hiába a kiváló játékosok, a Pats védelme sose arra épült, hogy a secondary egyedül játssza majd a svájci reteszt. Kell, kellett a front7 segítsége is, amelyik legalább időnként megmogyorózgatja a QB-t.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
fodi91 196
Mondjuk miután HT lement, kb. egyedül volt LB a pályán.
A többiek lófaszt sem csinaltak.
zinedine5
Harris játszott 2 snapet, Roberts 9-et. Így nehéz is csinálni valamit.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Mondjuk miután HT lement, kb. egyedül volt LB a pályán.
A többiek lófaszt sem csinaltak.
több mint 6 éve
Castleai01 New England Patriots 1 531 — Patriots fan
Jó üzleti döntés, most van a legalacsonyabban az értéke... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Patriots signed OLB Kyle Van Noy to a two-year contract extension.
Klaci79
Dögöljek meg ha értem...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Patriots signed OLB Kyle Van Noy to a two-year contract extension.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
szarok bele 19-0-ba

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Legalább nem járt vezéráldozattal a 19-0 elvesztése.
 twitter.com/RapSheet/status/906160427171594240
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azèrt nem kell vèszharangot kongatni.FViktor93
Szerintem johetne Garoppolo most, hogy ez a szezon elment a Patriotsnak. Ti mit vartok Jimmytol, el tudja feledtetni ezt a kinos Brady-fele lekoszonest?
Stez
Jaj ne már, Iktriad már a meccs során beküldte volna Brissettet futkorászni, úgyhogy a szezon ott ment el, hogy elcseréltük hozzátok
Wyatt
Nem, igazabol ott, akit kaptatok erte. x-D

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azèrt nem kell vèszharangot kongatni.FViktor93
Szerintem johetne Garoppolo most, hogy ez a szezon elment a Patriotsnak. Ti mit vartok Jimmytol, el tudja feledtetni ezt a kinos Brady-fele lekoszonest?
Stez
Jaj ne már, Iktriad már a meccs során beküldte volna Brissettet futkorászni, úgyhogy a szezon ott ment el, hogy elcseréltük hozzátok

több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azèrt nem kell vèszharangot kongatni.FViktor93
Szerintem johetne Garoppolo most, hogy ez a szezon elment a Patriotsnak. Ti mit vartok Jimmytol, el tudja feledtetni ezt a kinos Brady-fele lekoszonest?

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért ez nem semmi stat:
Patriots suffer first home loss when leading after three quarters in the Tom Brady era. Patriots were previously 105-0 in those games
Klaci79
Tegnap szakadtam, amikor mondták, hogy a Pats mérlege valami 90–1 otthon, amikor legalább 10 ponttal vezetett a meccsen. Az egyetlen vereség az Eagles elleni 2015-ös meccs. Írtam Márknak, hogy bazdmeg, az volt az egyetlen meccs, amin Amerikában kint voltam élőben, aztán ott szakadtunk rajta meccs közben 😀

több mint 6 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Azèrt nem kell vèszharangot kongatni. Ez egy borzasztó màsodik fèlidő volt. Offense oldalon nem hiszem, hogy gond lesz. Van bőven potenciàl bennük.
A vèdelem viszont... Egy közepes QB jàtszott all pro formàban ellenünk, ès nem igazàn làtom, hogy hol lehetne javulni. Bàr tavaly is így festett november körül a csapat, ès emlèkszünk mi lett. A szerencse, hogy a csoport idèn gyenge, az meglesz, így elèg ha a playoffra összeàllnak a dolgok.
Ès persze azt se hagyjuk ki, hogy egy erős Chiefstől kaptunk ki, nàlam ők titkos esèlyesek egy nagy menetelèsre.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Van Noy nem kezdő szint.
zinedine5
Na nálunk ezt hozta még rosszabb kiadásban. Ha igazán komoly szerep hárul rá akkor baj van.
Bazzani
+ Budimosó és van baj..
ThundersNFL
Vele nem volt baj. Jól dolgozott a ST-ben.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Ez a Van Noy nem kezdő szint.
zinedine5
Na nálunk ezt hozta még rosszabb kiadásban. Ha igazán komoly szerep hárul rá akkor baj van.
Bazzani
+ Budimosó és van baj..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 814 — !SuPeR6BoWL!
Gronk hibája 😊 nélküle 11-0... 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Azért ez nem semmi stat:
Patriots suffer first home loss when leading after three quarters in the Tom Brady era. Patriots were previously 105-0 in those games
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért valahol sorsszerű, hogy kikaptunk.
Lewiszal az első 18 meccset megnyertük, most a mérlegünk vele 18–1... 😊

több mint 6 éve
Egon bá New England Patriots 1 110 — Saints GM
Ezért nem értettem az előzetes hypeolást!
Az OK, hogy játszhatott volna jobban az offense, de felraksz otthon 28 pontot és sanszod nincs a győzelemre??? WTF
Még az O-nál el tudom képzelni, hogy összeszedik magukat, összeszoknak és pöpec lesz, de a D-nél már a preseason meccseket is látszott, hogy nagyon nagy baj van 😕

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Az nekem is nagyon nagy kérdés,hogy mennyire jó ötlet ez,hogy HT a fal szélén álljon fel.Tudom,hogy tavaly a szezon vége felé is gyakran játszott ott,de számomra kérdéses,hogy ott-e a hatékonyabb vagy sem.Arról nem beszélve hogy ott sokkal nagyobb a zúzda is, mint a példa mutatja.Attól félek ,hogy ez ilyen kényszer megoldás,mivel TF-en kívül nincs normális DE-nk.
kolok1972
Látható, hogy így HT nélkül, meg normális LB-nk nincs.
Az első félidőben párszor ott volt Wise, a másodikba meg jött Marsh. (Még nem láttam pontosana snap countot, de úgy tünt.) Miért?
Richards mit keresett a pályán 2. LB-ként?

Az O látványosan összeomlott a 2 félidőben, de főleg az utolsó 20 percben, nyilván az sem segített a D-n.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a Van Noy nem kezdő szint.
zinedine5
Na nálunk ezt hozta még rosszabb kiadásban. Ha igazán komoly szerep hárul rá akkor baj van.