New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Egy kis hiánypótló információ 😀
 www.totalprosports.com/2017/05/22/report-patriots-1st-nfl-team-to-sponsor-gay-bowl-flag-football-event/
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
 twitter.com/AdamSchefter/status/867425145358622722

Gyűlünk WR poszton

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Ninko kapott meg nehany eve, de o konkret emelest asszem, nem ilyen feltetelekhez kotottet. Remelem, megkapja a maxot 😊
Wyatt
Szerintem nincs olyan Pats fan aki ne ebben reménykedne 😉

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ninko kapott meg nehany eve, de o konkret emelest asszem, nem ilyen feltetelekhez kotottet. Remelem, megkapja a maxot 😊

több mint 6 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 432
Látszatra kissé rendhagyó ez a csapattól, de megnézve, hogy az 'emelés' milyen keményen függ a játékidőtől már nem annyira fura. Pl. ha ugyanolyan hamar lesérül mint tavaly akkor egy fillérrel sem keres többet. A módosítás célját, a liga legveszélyesebb 'fegyverének' elégedetten tartását így alacsony rizikófaktorral megtették BBék, hiszen ha Gronk tol egy sérülés mentes All-Pro szezont akkor a legjobban fizetett TE lesz, ellenkező esetben meg felszabadul egy kis cap space-ünk amit át lehet tolni jövőre. Win-win szitunak tűnik ez a gesztus, ami a szerződés lejártakor 3 év múlva komolyan beleszámíthat abba, hogy mennyiért hajlandó maradni Gronk.
Maniac84
Tegyük hozzá, hogy ez csak az idei évre szól, a további két szezonra nem.
Gondolom ha Gronk bírja, akkor jövőre jön ugyanez vagy szerződésmódosítás.

több mint 6 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Látszatra kissé rendhagyó ez a csapattól, de megnézve, hogy az 'emelés' milyen keményen függ a játékidőtől már nem annyira fura. Pl. ha ugyanolyan hamar lesérül mint tavaly akkor egy fillérrel sem keres többet. A módosítás célját, a liga legveszélyesebb 'fegyverének' elégedetten tartását így alacsony rizikófaktorral megtették BBék, hiszen ha Gronk tol egy sérülés mentes All-Pro szezont akkor a legjobban fizetett TE lesz, ellenkező esetben meg felszabadul egy kis cap space-ünk amit át lehet tolni jövőre. Win-win szitunak tűnik ez a gesztus, ami a szerződés lejártakor 3 év múlva komolyan beleszámíthat abba, hogy mennyiért hajlandó maradni Gronk.

több mint 6 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Finom lett Gronk szerzödésének àtaakìtàsa. 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Augusztus 7.-én és 8.-án a Pats és a Jaguars együtt fog készülni.
iktriad
Championship 😊
De ez nem megvolt már? Rémlik, mintha valamelyik WR-eteket már látatlanba le is nyúltuk volna emiatt
Wyatt
Csak tervezet volt. Rashad Greeneért adjatok egy 2. köröst, és deal. 😊
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Augusztus 7.-én és 8.-án a Pats és a Jaguars együtt fog készülni.
iktriad
Championship 😊
De ez nem megvolt már? Rémlik, mintha valamelyik WR-eteket már látatlanba le is nyúltuk volna emiatt

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Augusztus 7.-én és 8.-án a Pats és a Jaguars együtt fog készülni.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
A faszinál "arisztokratább" kinézetű játékos max golfban van.
Kollega

vpi
Jó, itt speciel beférne a Dumb és Dumber-be, de kivétel erősíti a szabályt.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A faszinál "arisztokratább" kinézetű játékos max golfban van.
Kollega

vpi
Khm. Mindezek ellenére zinedine5-nek kell igazat adjak:
 money.cnn.com/2017/05/19/news/companies/tom-brady-aston-martin/

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 602 — Patriot
A faszinál "arisztokratább" kinézetű játékos max golfban van.
Kollega
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 033 — Ajmo Vatreni
Mondjuk ez a nagy haverság a két csapat között viszonylag új keletű. Nem véletlenül vitték ki annak idején a városból a football csapatot. Azelőtt a baseball fanok lenézték a focit. Kimenni egy meccsre a Fenway Parkba az kulturális eseménynek számított. A Patriots meg a prolik, a halászok, a kikötői munkások csapata volt.
Kollega
Változik a világ.

Brady mint a prolik csapatának irányítója. A faszinál "arisztokratább" kinézetű játékos max golfban van.
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Mondjuk ez a nagy haverság a két csapat között viszonylag új keletű. Nem véletlenül vitték ki annak idején a városból a football csapatot. Azelőtt a baseball fanok lenézték a focit. Kimenni egy meccsre a Fenway Parkba az kulturális eseménynek számított. A Patriots meg a prolik, a halászok, a kikötői munkások csapata volt.

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 058 — nabege2@yahoo.com
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊
Wyatt
Én anélkül is ezen gondolkodom. De azt nem hiszem, hogy egyszerre lenne a kettő, gondolom, mindkettőt a Wembleyben csinálnák. De van rá két éved, hogy eldöntsd, érdekel-e. 😊 Engem nagyon megfogott a Red Sox hangulat és hogy Big Papihoz képest Brady szinte nem is sztár.

A Celtics viszont csúnyán, söpréssel fogja elveszteni a konferenciadöntőt, ahogy a Cavs és James formáját elnézem.
Burkus
Én egyelőre finoman szólva sem értek a lovakhoz (MLB), de egy NFL-meccsel kapcsolva azért lehet kilesnék, ha úgy van. Ezeknél meg úgyis van hét közben is állandóan meccs, kár, hogy lesz annyi eszük, hogy szombati legyen, és úgy tényleg nem lesz egy héten az NFL-lel 😊
Wyatt
Olvasd el a szabályokat - a Wikin lévő leírás angolul kifogástalan, de a magyar is nagyon jó, alapos - és utána nézz meg egy-két filmet. Pld. a "42" nagyon jó film mindenféle szempontból (a háború utáni Amerikáról is), a "Nagy csapat" - Charlie Sheen, Tom Berenger, Wesley Snipes, az éppen még modellkarrierjét befejező Rene Russo - szórakoztató és a sportból sokat megmutat, megmagyarázva azt is, hogy miért őrjöngenek a nézők egy-egy "sima" dobásnál és elkapásnál. (Van két folytatása, azok felejtendők...) A Moneyballt gondolom láttad, de a Lou Gehrig vagy Hank Greenberg életéről szóló filmek is nagyon jók. Rá fogsz kapni az ízére, pláne ha utána elmész egy ballparkba és megnézel egy meccset. A Yankees - Red Sox meg a MLB Real - Barca vagy szerényebben Újpest - Fradi.

 www.rottentomatoes.com/guides/best_baseball_movies/# Itt vannak a legjobbnak tartott baseball filmek.

Én az Eight men out c. filmet láttam, amelyik a Chicago White Sox 1919-es World Series bundájáról szól, akkor fogott meg az egész, de marhára idegesített, hogy nem értettem, ki a shortstop meg az outfielder, ezért inkább megismerkedtem a sporttal.

De térjünk vissza szeretett NFL-ünkhöz, mielőtt kapok a fejemre a szerkesztőktől. 😊
Burkus
És a Fever Pitch hol marad?😊 (bár nem magáról a sportról szól, de én rohadtul bírom meg hát ugye red sox az is...)
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊
Wyatt
Én anélkül is ezen gondolkodom. De azt nem hiszem, hogy egyszerre lenne a kettő, gondolom, mindkettőt a Wembleyben csinálnák. De van rá két éved, hogy eldöntsd, érdekel-e. 😊 Engem nagyon megfogott a Red Sox hangulat és hogy Big Papihoz képest Brady szinte nem is sztár.

A Celtics viszont csúnyán, söpréssel fogja elveszteni a konferenciadöntőt, ahogy a Cavs és James formáját elnézem.
Burkus
Én egyelőre finoman szólva sem értek a lovakhoz (MLB), de egy NFL-meccsel kapcsolva azért lehet kilesnék, ha úgy van. Ezeknél meg úgyis van hét közben is állandóan meccs, kár, hogy lesz annyi eszük, hogy szombati legyen, és úgy tényleg nem lesz egy héten az NFL-lel 😊
Wyatt
Olvasd el a szabályokat - a Wikin lévő leírás angolul kifogástalan, de a magyar is nagyon jó, alapos - és utána nézz meg egy-két filmet. Pld. a "42" nagyon jó film mindenféle szempontból (a háború utáni Amerikáról is), a "Nagy csapat" - Charlie Sheen, Tom Berenger, Wesley Snipes, az éppen még modellkarrierjét befejező Rene Russo - szórakoztató és a sportból sokat megmutat, megmagyarázva azt is, hogy miért őrjöngenek a nézők egy-egy "sima" dobásnál és elkapásnál. (Van két folytatása, azok felejtendők...) A Moneyballt gondolom láttad, de a Lou Gehrig vagy Hank Greenberg életéről szóló filmek is nagyon jók. Rá fogsz kapni az ízére, pláne ha utána elmész egy ballparkba és megnézel egy meccset. A Yankees - Red Sox meg a MLB Real - Barca vagy szerényebben Újpest - Fradi.

 www.rottentomatoes.com/guides/best_baseball_movies/# Itt vannak a legjobbnak tartott baseball filmek.

Én az Eight men out c. filmet láttam, amelyik a Chicago White Sox 1919-es World Series bundájáról szól, akkor fogott meg az egész, de marhára idegesített, hogy nem értettem, ki a shortstop meg az outfielder, ezért inkább megismerkedtem a sporttal.

De térjünk vissza szeretett NFL-ünkhöz, mielőtt kapok a fejemre a szerkesztőktől. 😊
több mint 6 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊
Wyatt
Én anélkül is ezen gondolkodom. De azt nem hiszem, hogy egyszerre lenne a kettő, gondolom, mindkettőt a Wembleyben csinálnák. De van rá két éved, hogy eldöntsd, érdekel-e. 😊 Engem nagyon megfogott a Red Sox hangulat és hogy Big Papihoz képest Brady szinte nem is sztár.

A Celtics viszont csúnyán, söpréssel fogja elveszteni a konferenciadöntőt, ahogy a Cavs és James formáját elnézem.
Burkus
Egyáltalán nem biztos. A Tottenham stadionban is szeretnének NFL meccset rendezni. A jegyeladás szempontjából jó lenne, ha ugyanazon a héten lenne, mondjuk péntekes, vagy csütörtökön. Egy csomó plusz szállodai éjszakát is jelentene. Biztos sokan megnéznék mind a kettőt.

Egyébként meg, ha mindkét csapat utazik, úgy lenne igazságos, ha két meccset játszanának.

Ha megvalósul, én megpályázom az utazást. A Red Sox előkelő helyen van a bakancslistámon. Sőt, tulajdonképpen már lelekes is vagyok 😊 Kár, hogy Big Papi Ortizt már nem látjuk játszani! De kiegyezek Ramirezzel és Pedroiaval 😊

We are all PATRIOTS!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊
Wyatt
Én anélkül is ezen gondolkodom. De azt nem hiszem, hogy egyszerre lenne a kettő, gondolom, mindkettőt a Wembleyben csinálnák. De van rá két éved, hogy eldöntsd, érdekel-e. 😊 Engem nagyon megfogott a Red Sox hangulat és hogy Big Papihoz képest Brady szinte nem is sztár.

A Celtics viszont csúnyán, söpréssel fogja elveszteni a konferenciadöntőt, ahogy a Cavs és James formáját elnézem.
Burkus
Én egyelőre finoman szólva sem értek a lovakhoz (MLB), de egy NFL-meccsel kapcsolva azért lehet kilesnék, ha úgy van. Ezeknél meg úgyis van hét közben is állandóan meccs, kár, hogy lesz annyi eszük, hogy szombati legyen, és úgy tényleg nem lesz egy héten az NFL-lel 😊

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊
Wyatt
Én anélkül is ezen gondolkodom. De azt nem hiszem, hogy egyszerre lenne a kettő, gondolom, mindkettőt a Wembleyben csinálnák. De van rá két éved, hogy eldöntsd, érdekel-e. 😊 Engem nagyon megfogott a Red Sox hangulat és hogy Big Papihoz képest Brady szinte nem is sztár.

A Celtics viszont csúnyán, söpréssel fogja elveszteni a konferenciadöntőt, ahogy a Cavs és James formáját elnézem.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha az egyik NFL-meccs hetére raknák, még lehet, ki is lesnék rá 😊

több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000809910/article/agent-tom-brady-not-diagnosed-with-concussion-in-16

Foglalkoznak a témával...
Burkus
most komolyan ezen fogsz rugózni az offseason-ben?
Sherman ügy után bármilyen eltiltás nevetség tárgyává tenné a ligát (ha már most nem az)

de ha mégis jön egy újabb witch hunt, so what? Jimmy felveri az árát, Tomi meg pihen a PO-ra, fine by me
ZERO_L
Offseason, ráérek, miért ne? Legalább NFL.

Azt sem gondoltam, hogy a deflatgateben végül Bradyt fogják elmeszelni. Most nem hiszem, hogy bármi következménye lesz az ügynek (legalábbis remélem), mert az asszony otthoni fecsegése talán mégsem alap bármire, vizsgálni meg utólag reménytelen. De tartok tőle, hogy Goodell bármilyen kis verébszarra ráugrik, csak hogy a Patset csesztesse, a tavalyi történet a jól sikerült Lombardi átadással biztos hogy megfekszi a gyomrát. Inkább az volt a bajom a megszólalással, hogy megint valami "cheat", valami szabályszerűtlenség,i ha úgy tetszik sportszerűtlenségi ügy tapad a csapat nevéhez és ennek a megszólalásnak semmi értelme nem volt.

2019-ben Red Sox - Yankees meccset akarnak rendezni Londonban. Lemaradtam róla a Fenway Parkban, legalább közelebb is meg lehet nézni. 😊
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
de ha mégis jön egy újabb witch hunt, so what? Jimmy felveri az árát, Tomi meg pihen a PO-ra, fine by me
ZERO_L
A jövő évi első körös draftpick elvételét kifelejtetted a felsorolásból.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000809910/article/agent-tom-brady-not-diagnosed-with-concussion-in-16

Foglalkoznak a témával...
Burkus
most komolyan ezen fogsz rugózni az offseason-ben?
Sherman ügy után bármilyen eltiltás nevetség tárgyává tenné a ligát (ha már most nem az)

de ha mégis jön egy újabb witch hunt, so what? Jimmy felveri az árát, Tomi meg pihen a PO-ra, fine by me



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Valszeg volt, de hátha új valakinek
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000809390/article/five-best-offseasons-of-2017-patriots-browns-lead-the-pack
Wyatt
A Colts 4. helye meglepett.