New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Az ar jo, de huzhattunk volna most egy Willist 😊
Wyatt
Túl ésszerű lenne Willis választása, én egy safetyt várok 😊
ervinator
Na hát őt már akkor nem fogjuk 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Az ar jo, de huzhattunk volna most egy Willist 😊
Wyatt
Túl ésszerű lenne Willis választása, én egy safetyt várok 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az ar jo, de huzhattunk volna most egy Willist 😊

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Letradeltünk, várható volt 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 470
A Browns újfent bepróbálkozott Garoppolo-ért.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/19265283/cleveland-browns-again-turned-new-england-patriots-jimmy-garoppolo

Ez is erősíti a gyanút, hogy voltak komoly ajánlatok de BB egyszerűen nem akarja elcserélni.
Maniac84
Nem is baj. Nem is nagyon hittem, hogy elcseréljük. Egyszerűen nem lenne megfelelő utánpótlás TB mögött.
Az meg hogy jövőre mennyit fog érni Juimmy G, BB-t pont nem érdekli.
Esetleg jövőre már lehet cserealap, de kétlem, hacsak nem fejlődik akkorát Brissett.

Benne van az is, hogy hiába TB speckó edzései, azért öregszik ő is. Tavaly nem egy teljes szezon kellett letolnia, úgyhogy az idei lesz a mérvadó, hogy mit bír.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
A Browns újfent bepróbálkozott Garoppolo-ért.
http://www.espn.com/nfl/story/_/id/19265283/cleveland-browns-again-turned-new-england-patriots-jimmy-garoppolo

Ez is erősíti a gyanút, hogy voltak komoly ajánlatok de BB egyszerűen nem akarja elcserélni.

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Most így látva hogyan zajlott az első kör, valaki bánkódik az 1/32 eltradelése miatt?

Talán Njoku-ért fel mehettünk volna (vele is brutál lenne az O#), én igazából Harris-t vagy Charlton-t szerettem volna, de így (számunkra) kihagyhatatlan játékos nem nagyon maradt bent, szóval ebből a szempontból is elég jól néz ki ez a Cooks trade



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Biztos, hogy volt érdeklődő JimmyG-ért, de BB szerintem minimum egy első és egy második kört kért volna érte (vagy még ennél is többet). Nem olyan nagy baj, hogy nálunk van az egyik legjobb backup QB ha visszagondolunk 2008-ra... A roster akkor is bitang erős volt, de TB12 nélkül ez ugye nem számított. 😕
Arra meg, hogy mi lesz jövőre vele, simán benne van a pakliban a franchise tag, BB annak idején Casselre is lazán rávágta. A salary cap is szépen emelkedik, egyelőre jövőre is van helyünk, de nyilván elsősorban trade-t megcélozva kerülne ez már akkor rá.
Maniac84
Szinte biztosra vettem, hogy el fogjuk tradelni az utolsó pillanatban, ezzel a QB draft class-el. Hogy Trubisky 1/2 13 meccsel, Jimmy meg nem kellett senkinek, fel nem foghatom.


Burkus
Nem tudhatjuk, mi zajlott a háttérben, de itt inkább arról lehetett szó, hogy BB idén tényleg nem akarta elcserélni. Halkan megjegyzem, hogy a Browns-nak továbbra sincs QB-ja és jövőre akad pár korai körös pickje. 1 év múlva egy franchise tag-elt JimmyG simán kiköthet még náluk, akkor már nyilván olcsóbbért mint ami idén lehetett az ára (gyengébb tárgyalási pozíció).


Maniac84
Azért szerintem még benne lehet egy, mai 2. kör plusz egy 2018/1 is akár.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Biztos, hogy volt érdeklődő JimmyG-ért, de BB szerintem minimum egy első és egy második kört kért volna érte (vagy még ennél is többet). Nem olyan nagy baj, hogy nálunk van az egyik legjobb backup QB ha visszagondolunk 2008-ra... A roster akkor is bitang erős volt, de TB12 nélkül ez ugye nem számított. 😕
Arra meg, hogy mi lesz jövőre vele, simán benne van a pakliban a franchise tag, BB annak idején Casselre is lazán rávágta. A salary cap is szépen emelkedik, egyelőre jövőre is van helyünk, de nyilván elsősorban trade-t megcélozva kerülne ez már akkor rá.
Maniac84
Szinte biztosra vettem, hogy el fogjuk tradelni az utolsó pillanatban, ezzel a QB draft class-el. Hogy Trubisky 1/2 13 meccsel, Jimmy meg nem kellett senkinek, fel nem foghatom.

Megint cikkeznek arról, hogy Sherman szívesen lenne Patrióta.
Burkus
Nem tudhatjuk, mi zajlott a háttérben, de itt inkább arról lehetett szó, hogy BB idén tényleg nem akarta elcserélni. Halkan megjegyzem, hogy a Browns-nak továbbra sincs QB-ja és jövőre akad pár korai körös pickje. 1 év múlva egy franchise tag-elt JimmyG simán kiköthet még náluk, akkor már nyilván olcsóbbért mint ami idén lehetett az ára (gyengébb tárgyalási pozíció).

Apropó Browns, meglepően józanul tolták idén az első kört, szerintem jó irányba indultak el végre. A 49-ersnél meg Lynch is szépen bemutatkozott GM-ként a Bears kirablásával. 😊

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Biztos, hogy volt érdeklődő JimmyG-ért, de BB szerintem minimum egy első és egy második kört kért volna érte (vagy még ennél is többet). Nem olyan nagy baj, hogy nálunk van az egyik legjobb backup QB ha visszagondolunk 2008-ra... A roster akkor is bitang erős volt, de TB12 nélkül ez ugye nem számított. 😕
Arra meg, hogy mi lesz jövőre vele, simán benne van a pakliban a franchise tag, BB annak idején Casselre is lazán rávágta. A salary cap is szépen emelkedik, egyelőre jövőre is van helyünk, de nyilván elsősorban trade-t megcélozva kerülne ez már akkor rá.
Maniac84
Szinte biztosra vettem, hogy el fogjuk tradelni az utolsó pillanatban, ezzel a QB draft class-el. Hogy Trubisky 1/2 13 meccsel, Jimmy meg nem kellett senkinek, fel nem foghatom.

Megint cikkeznek arról, hogy Sherman szívesen lenne Patrióta.
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Biztos, hogy volt érdeklődő JimmyG-ért, de BB szerintem minimum egy korai első és egy második kört kért volna érte (vagy még ennél is többet). Nem olyan nagy baj, hogy nálunk van az egyik legjobb backup QB ha visszagondolunk 2008-ra... A roster akkor is bitang erős volt, de TB12 nélkül ez ugye nem számított. 😕
Arra meg, hogy mi lesz jövőre vele, simán benne van a pakliban a franchise tag, BB annak idején Casselre is lazán rávágta. A salary cap is szépen emelkedik, egyelőre jövőre is van helyünk, de nyilván elsősorban trade-t megcélozva kerülne ez már akkor rá.

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
hát nem tudom, amikor a "régen nem látott gyenge QB class"-ért hárman is feltradelnek az első körben(67 óta ez még sosem történt meg...), akkor szerintem nem a vevői hajlandóság hiányáról van szó

én inkább úgy vélem, hogy BB olyan magas árat szabott neki, ami kvázi már óriási nagy lehúzásnak számít,
ZERO_L
Igen. Tényleg az 1/1-et kérhette. 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
hát nem tudom, amikor a "régen nem látott gyenge QB class"-ért hárman is feltradelnek az első körben(67 óta ez még sosem történt meg...), akkor szerintem nem a vevői hajlandóság hiányáról van szó

én inkább úgy vélem, hogy BB olyan magas árat szabott neki, ami kvázi már óriási nagy lehúzásnak számít, kíváncsi vagyok szezon végén mit csinálunk vele



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem 2 ok amiért eddig nem vitték el Jimmyt.

1. Fosweiler után óvatosabbak lettek a GM-ek
2. Jimmy sérülése... ha mind a 4 meccsen kezdő lett volna és 4-0-al kezdünk akkor nagyobb eséllyel elvitték volna

Így marad egy minőségi back up QB-nk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 873
Azért megnéztem volna, hogy milyen ajánlatok voltak az asztalon Jimmyért, amikor két csapat is két első kört áldozott a kiszemelt Qb-ért.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Nézve hol mentek ki a WR-ek, BB elég nagy mágus, hogy az 1/32-vel elhozta Cooksot.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
 www.facebook.com/patriotsdiehardfans/photos/a.899069213477910.1073741829.894998000551698/1437643336287159/?type=3&theater

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
bold: ha ma hajnalban nem is, de holnap elcsencseljük Butlert
ZERO_L
És mire csencseljük el? 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
bold: ha ma hajnalban nem is, de holnap elcsencseljük Butlert
ZERO_L
Tehát még ma? És az első körben? 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
bold: ha ma hajnalban nem is, de holnap elcsencseljük Butlert



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Langi érdekes felvetés, őt aztán tényleg nem lehet tudni hol megy ki. A gyenge szezonja szépen levitte az értékét, persze inkább kívűl játszott idén, tavaly belül jó volt. Ez mondjuk felveti azt a kérdést is, hogy mennyire használható rugalmasan.

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Nekem is tetszik a Wyatt által vázolt forgatóköny, de én bármelyik pickhez odatenném zárójelbe, hogy Harvey Langi (tényleg fogalmam sincs, hol megy ki, annyi helyen láttam már). Állítólag tavaly ha jött volna a draftra és lett volna első körünk, akkor őt hoztuk volna. Ha ez igaz, akkor meglepne, ha nem húznánk be.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Nem mock, inkább én kiket húznék:
3/72: Sidney Jones, CB (Washington)/Fabian Moreau, CB (UCLA)
3/96: George Kittle, TE (Iowa)/Jake Butt, TE (Michigan)
4/131: Trey Hendrickson, DE (Florida Atlantic)
5/183: Ryan Switzer, WR (North Carolina)
6/200: Jordan Evans, LB (Oklahoma)/Blair Brown, LB (Ohio)/Dylan Cole, LB (Missouri State)
7/239: legjobb elérhető ember, de mondjuk legyen Jon Toth, C (Kentucky)
Wyatt
A két harmadik és a negyedik körös pickeddel én is nagyon elégedett lennék. A CB-k jó felvetés, idén aztán tényleg megengedhetjük ezt a luxust magunknak, szóval miért ne? Mondjuk ha az egyik harmadik helyett egy swing tackle jönne azt sem bánnám, Flemingtől fázok egy picit, de igazság szerint nem is látok nála jobbat az első pickünktől lefelé, hátha BB és Scar igen. 😉
Az RB-inket tekintve nem tűnik logikus húzásnak de én 5.-re nagyon szívesen nálunk látnám James Conner-t ha lecsúszik addig, nagyon nagy potenciál van benne. Jelenleg úgy tűnik, hogy Lewis-szal nem tervezünk hosszú távon, ő esetleg elpasszolható hátsó körösért és akkor máris lenne hely a srácnak a rosteren. Ennek persze így nagy realitása nincsen, de hátha. 😊
A 6. körre LB simán, nevek biztos jók, annyira nem vágom a college footballt, hogy ezt tudjam 😉

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem sem fért el 53-on még egy WR, de valahogy csak megoldanánk 😊
OL jöhet feljebb persze, de inkább csak akkor húznék, ha ott BPA valaki

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
tetszenek a "kiket szeretnék" rovat (Jones-t nagyon szeretném ha lecsúszna hozzánk), talán csak a DE-TE picket cserélném fel, persze kérdés kik közül lehet választani, viszont Ryan Switzer (vagy bármilyen WR) 53-as roster helyét nem nagyon látom, baromi jó slot elkapó és én is nagyon szívesen látnám nálunk, de Cooks érkezésével (+ Dola maradásával) egyszerűen nem maradt hely

3 QB, (min) 5 RB mellé egyszerűen nem fér be 6 WR mellé egy hetedik, akkor már inkább egy OL-re lőném el ezt a cetlit



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/