Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Peyton Manning rosszul élte meg az 51. Super Bowlt 😊

 www.youtube.com/watch?v=TDrX9f1c3Qw
ervinator
Óriási arc. Nagyon bírom.
(Játszik a Modern familyben is.)

Egyébként, hogy ne legyek teljesen off. Engem innentől már nagy tragédia nem érhet. Bent vagyunk mi és 3 olyan csapat aki még sosem nyert SB-t és szimpatikusak is.
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Peyton Manning rosszul élte meg az 51. Super Bowlt 😊

 www.youtube.com/watch?v=TDrX9f1c3Qw

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
batyu New England Patriots 630
 www.youtube.com/watch?v=GM2y61pntMM

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Brady? December elejéig én biztos voltam benne. De nem szokott nekünk szerencsét hozni az ő alapszakasz MVP címe.
Burkus
Másik topikban Wyatték már beszéltek róla. Mivel nem volt kiemelkedő ember és/vagy annyira qb központú a liga, hogy nagyon meglepne sok embert ha nem TB kapná.
NB2
Bradynek a karrierjébe “csak” két átoktörès marad. 1. MVP-ként SB-t nyerni
2. SB-t nyerni a Giants ellen

Reméljük az 1.-t idén letudja.
vpi
Én tudok egy harmadikat is. Tom Coughlin csapatát legyőzni a playoffban. Vasárnap lesz alkalma ezt is áttörni.
iktriad
Tom Coughlinnak pedig nem sikerült soha AFC döntőt nyernie 😛
vpi
Látod! Belichicknek bezzeg van NFC bajnoki címe. Ez is mellettünk szól 😛

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Brady? December elejéig én biztos voltam benne. De nem szokott nekünk szerencsét hozni az ő alapszakasz MVP címe.
Burkus
Másik topikban Wyatték már beszéltek róla. Mivel nem volt kiemelkedő ember és/vagy annyira qb központú a liga, hogy nagyon meglepne sok embert ha nem TB kapná.
NB2
Bradynek a karrierjébe “csak” két átoktörès marad. 1. MVP-ként SB-t nyerni
2. SB-t nyerni a Giants ellen

Reméljük az 1.-t idén letudja.
vpi
Én tudok egy harmadikat is. Tom Coughlin csapatát legyőzni a playoffban. Vasárnap lesz alkalma ezt is áttörni.
iktriad
Tom Coughlinnak pedig nem sikerült soha AFC döntőt nyernie 😛

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
A jelenlegi szabályok szerint szabályos fumble-t, csak azt a meccset az akkori szabályok szerint játszották. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on az aktuális témában készült kis anyagot. Talán NFL Network. Akkoriban 4-5 hasonló esetet is ugyanígy ítéltek meg.
Kókusz8
a bíró indoklása teljesen fals volt, klírli fumbli volt az.
gedam
Nem velem, hanem az akkori szabályokkal vitatkozol. Az eset után változtattak.
Kókusz8
Kicsit később volt az... A tuck-rule 2013-ig volt érvényben. (És még akkor is volt 1 csapat, aki az eltörlés ellen szavazott. 😀 Nem, nem a Patriots.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
A jelenlegi szabályok szerint szabályos fumble-t, csak azt a meccset az akkori szabályok szerint játszották. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on az aktuális témában készült kis anyagot. Talán NFL Network. Akkoriban 4-5 hasonló esetet is ugyanígy ítéltek meg.
Kókusz8
a bíró indoklása teljesen fals volt, klírli fumbli volt az.
gedam
Nem velem, hanem az akkori szabályokkal vitatkozol. Az eset után változtattak.
Kókusz8
Az a mosolygó jel az eredeti poszt végén, nem mond semmit? Csak úgy kérdezem. Ha már a szövegből nem esett le, hogy mire gondolt.
Kollega
Az nálam nem látszik... 😀 Mailen látom.
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
A jelenlegi szabályok szerint szabályos fumble-t, csak azt a meccset az akkori szabályok szerint játszották. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on az aktuális témában készült kis anyagot. Talán NFL Network. Akkoriban 4-5 hasonló esetet is ugyanígy ítéltek meg.
Kókusz8
a bíró indoklása teljesen fals volt, klírli fumbli volt az.
gedam
Nem velem, hanem az akkori szabályokkal vitatkozol. Az eset után változtattak.
Kókusz8
Az a mosolygó jel az eredeti poszt végén, nem mond semmit? Csak úgy kérdezem. Ha már a szövegből nem esett le, hogy mire gondolt.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kókusz8 New England Patriots 89
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
A jelenlegi szabályok szerint szabályos fumble-t, csak azt a meccset az akkori szabályok szerint játszották. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on az aktuális témában készült kis anyagot. Talán NFL Network. Akkoriban 4-5 hasonló esetet is ugyanígy ítéltek meg.
Kókusz8
a bíró indoklása teljesen fals volt, klírli fumbli volt az.
gedam
Nem velem, hanem az akkori szabályokkal vitatkozol. Az eset után változtattak.
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
 www.si.com/nfl/2018/01/16/scouting-new-england-patriots-using-steve-belichicks-scouting-manual


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ötös műhold egy igazi Troll kombója....
Eljött az ArmagedTroll

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 133 — no es importante
Na, mi történt? Valaki leszedte egy ban rakétával az eltévedt műholdat?
Gyanús a nagy csend.
HanSolo
vpi olyan jó memét rakott be, hogy szétesett a topic és nem lehetett bele egyes böngészőkön írni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
HanSolo New England Patriots 652
Na, mi történt? Valaki leszedte egy ban rakétával az eltévedt műholdat?
Gyanús a nagy csend.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Off Ilyet én még nem mondtam, még gondolni se nagyon, gondoltam de...

Ötös műholdot nem lehetne kicsit pihenő körüli | bannolt | pályára állítani...???
több mint 8 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Én ezt a fórumot fogom meggyűlölni ha ez így megy tovább.

Do your job
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Amúgy ez már régi vita, amit már itt korábban beszéltünk is. Most nem akartam vitát generálni, hanem csak 5ös Úrnak válaszoltam.
Béke
több mint 8 éve
gedam 6 508
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
A jelenlegi szabályok szerint szabályos fumble-t, csak azt a meccset az akkori szabályok szerint játszották. Ajánlom figyelmedbe a youtube-on az aktuális témában készült kis anyagot. Talán NFL Network. Akkoriban 4-5 hasonló esetet is ugyanígy ítéltek meg.
Kókusz8
a bíró indoklása teljesen fals volt, klírli fumbli volt az.
több mint 8 éve
jr79 New England Patriots 153
ötös műhold
Az olyan nagyképű szurkolók miatt utáljuk, mint amilyen például te vagy.
eaglesmcnabb

Ezt akartam pont írni, hogy valószínűleg azért ennyire erős itt az anti-Pats és anti-Vasas vonal a fórumon, mert ennek a két csapatnak vannak a legtenyérbemászóbb szurkolói ebben a közösségben. Szvsz egy Soldi egyedül többet tett az itteni Steelers utálatért, mint Tomlinék odaát helyben. Ugyanez igaz a Patriotsra és egy-két itteni szurkolójára. Valamiért nem az Ik és a Jax, vagy Toca és a Vikes van a célkeresztben.
Amadeus
Majd ha az említett csapatok is nyernek egy bowlt, feltöltődik a szurkolói bázis, ott is lesz egy-két hasonló delikvens.
Amikor még a régi oldalon voltunk, volt itt egy DOM, GSN, Gyulus, Viito. Aztán ez lett belőle.
Az már más kérdés, hogy egy csapat megítélése során miért a szurkolók kerülnek előtérbe. Pláne honnan jön az utálat egyáltalán egy szurkolónál. Egy szurkoló vagy szurkol egy csapatnak, vagy nem. Legalábbis nálam így működik, de lehet velem van a baj.
Sztyopa
Tényleg viito,te jo Isten ,de rég volt... 😊 Kurvára öregszetek 😊
kolok1972
Pont ugyanez ugrott be!
Dizre! (aki érti a poént, az nagyon öreg) 😀
Helmut Zimmer
A p*csába, nagyon öreg vagyok 😀
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Én azért utálom a Patriots-t mert anno elvették egy szabályos fumble-ünket ellenük, ami miatt ki is kaptunk és elkezdtük a mélyrepülésünket és a Pats meg a felemelkedését. Igaz, hogy a bírót kellene utálnom emiatt, de én a Patriotsra vetítettem ki és innentől kezdve ők a legutáltabb csapat számomra.
Jó a válasz? 😮
Bruce
Jó válasz, mert tartalmaz igazságcsírákat. (Ne legyünk telhetetlenek, a minden ízében helyes válaszok igényével. Olyan nincs.) Szóval nem rossz... Ez valóban gyakori vád, mármint az, hogy "csalnak".
ötös műhold

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 046 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Brady? December elejéig én biztos voltam benne. De nem szokott nekünk szerencsét hozni az ő alapszakasz MVP címe.
Burkus
Másik topikban Wyatték már beszéltek róla. Mivel nem volt kiemelkedő ember és/vagy annyira qb központú a liga, hogy nagyon meglepne sok embert ha nem TB kapná.
NB2
Bradynek a karrierjébe “csak” két átoktörès marad. 1. MVP-ként SB-t nyerni
2. SB-t nyerni a Giants ellen

Reméljük az 1.-t idén letudja.
vpi
Én tudok egy harmadikat is. Tom Coughlin csapatát legyőzni a playoffban. Vasárnap lesz alkalma ezt is áttörni.
több mint 8 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ötös műhold
Az olyan nagyképű szurkolók miatt utáljuk, mint amilyen például te vagy.
eaglesmcnabb

Ezt akartam pont írni, hogy valószínűleg azért ennyire erős itt az anti-Pats és anti-Vasas vonal a fórumon, mert ennek a két csapatnak vannak a legtenyérbemászóbb szurkolói ebben a közösségben. Szvsz egy Soldi egyedül többet tett az itteni Steelers utálatért, mint Tomlinék odaát helyben. Ugyanez igaz a Patriotsra és egy-két itteni szurkolójára. Valamiért nem az Ik és a Jax, vagy Toca és a Vikes van a célkeresztben.
Amadeus
Majd ha az említett csapatok is nyernek egy bowlt, feltöltődik a szurkolói bázis, ott is lesz egy-két hasonló delikvens.
Amikor még a régi oldalon voltunk, volt itt egy DOM, GSN, Gyulus, Viito. Aztán ez lett belőle.
Az már más kérdés, hogy egy csapat megítélése során miért a szurkolók kerülnek előtérbe. Pláne honnan jön az utálat egyáltalán egy szurkolónál. Egy szurkoló vagy szurkol egy csapatnak, vagy nem. Legalábbis nálam így működik, de lehet velem van a baj.
Sztyopa
Tényleg viito,te jo Isten ,de rég volt... 😊 Kurvára öregszetek 😊
kolok1972
Pont ugyanez ugrott be!
Dizre! (aki érti a poént, az nagyon öreg) 😀
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Brady? December elejéig én biztos voltam benne. De nem szokott nekünk szerencsét hozni az ő alapszakasz MVP címe.
Burkus
Másik topikban Wyatték már beszéltek róla. Mivel nem volt kiemelkedő ember és/vagy annyira qb központú a liga, hogy nagyon meglepne sok embert ha nem TB kapná.
NB2
Bradynek a karrierjébe “csak” két átoktörès marad. 1. MVP-ként SB-t nyerni
2. SB-t nyerni a Giants ellen

Reméljük az 1.-t idén letudja.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 3 122 — Pats fan
ötös műhold
Az olyan nagyképű szurkolók miatt utáljuk, mint amilyen például te vagy.
eaglesmcnabb

Ezt akartam pont írni, hogy valószínűleg azért ennyire erős itt az anti-Pats és anti-Vasas vonal a fórumon, mert ennek a két csapatnak vannak a legtenyérbemászóbb szurkolói ebben a közösségben. Szvsz egy Soldi egyedül többet tett az itteni Steelers utálatért, mint Tomlinék odaát helyben. Ugyanez igaz a Patriotsra és egy-két itteni szurkolójára. Valamiért nem az Ik és a Jax, vagy Toca és a Vikes van a célkeresztben.
Amadeus
Majd ha az említett csapatok is nyernek egy bowlt, feltöltődik a szurkolói bázis, ott is lesz egy-két hasonló delikvens.
Amikor még a régi oldalon voltunk, volt itt egy DOM, GSN, Gyulus, Viito. Aztán ez lett belőle.
Az már más kérdés, hogy egy csapat megítélése során miért a szurkolók kerülnek előtérbe. Pláne honnan jön az utálat egyáltalán egy szurkolónál. Egy szurkoló vagy szurkol egy csapatnak, vagy nem. Legalábbis nálam így működik, de lehet velem van a baj.
Sztyopa
Tényleg viito,te jo Isten ,de rég volt... 😊 Kurvára öregszetek 😊

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
Törölhetnénk már végre ezt a rengeteg trollkodást?
Kollega
Jelents fel, öcsi! 😉
ötös műhold
Juhé! Lett egy bátyám! Vágytam erre 😊
Kollega
Nekünk meg lett egy Kollegánk 😁

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Szerintetek ki lesz az alapszakasz MVP? Brady? December elejéig én biztos voltam benne. De nem szokott nekünk szerencsét hozni az ő alapszakasz MVP címe.
Burkus
Másik topikban Wyatték már beszéltek róla. Mivel nem volt kiemelkedő ember és/vagy annyira qb központú a liga, hogy nagyon meglepne sok embert ha nem TB kapná.