New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gratulálok Gillislie-nek a bajnoki címhez.
Már nekem kellemetlen, hogy milyen hülyék dolgoznak a Billsnél...

több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Jelen állás szerint mennyi draft pickünk van?
ThundersNFL
azt hiszem így állunk:

3/72
3/96
4/131
5/183
6/200
7/239
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Jelen állás szerint mennyi draft pickünk van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Nem egyszer húzott ki bennünket a kakiból, mikor kidőltek az alapemberek ő előkerült mindig és nagy segítség volt a csapatnak! Ha csak az SB-t is nézzük hány olyan játékot oldott meg, ami ha nincs game over! Én is a csapat érdekeit nézem először (jómagam is sokszor leírtam itt, hogy a csapatot szeresd, ne embert!), de itt nem 10 dollárról mondott le. 32 évesen ez igenis megsüvegelendő!
NB2
Az hogy mi volt a múltban az szerencsére nálunk a jövőre nézve nem érdemel semmi kiemelkedő szerződést, mert az megvolt és elmúlt..ha erre alapoznánk, akkor nem paycut lenne hanem fizuemelés..szóval ezt ne hozzuk érvként..ezért kapta nem kevés fizetését, hogy amikor kell megcsinálja a játékokat..megcsinálta! Szupi!

És én pont azt mondom, hogy nem mondott le semmiről, így ezt nem süvegelem meg. Azt igen, ahogy intézte, és azt hogy nálunk szeretne játszani és azt is hogy mindig lehet rá számítani és megdöglik a pályán a csapatért. De ezért ő nem hoz anyagi áldozatot, mert ha nem teszi meg kivágjuk..
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
maximum sejtésünk van róla, mert az utóbbi évek kevesebb szerepkörét egész jól kibírta a teste.

Amendola szeret itt játszani és hajlandó áldozni is azért, hogy itt játszhasson. Tudja jól, hogyha nem ment volna bele a paycutba akkor repül, de ha igazak a hírek akkor a Super Bowl után ő maga ajánlotta fel, hogy nyirbálják meg a fizetését, csak hogy maradhasson.


ervinator
A minimális snapszámból kiindulva, nem bírna sokkal többet..vagy nincs rá szükségünk sokkal többször..

És pontosan ezt írtam, hogy ő tudta hogy repülne, akkor már mennyivel elegánsabb és megnyerőbb ha elébe megy a dolgoknak, főleg ha esetleg az is benne van, hogy még ez esetben is repülhet ha felajánlja..Ez nem azért történt, mert csak a Pats a mottója, hanem mert egy intelligens pali, aki pontosan tudja mennyit ér!

csinálhatta volna ugyanezt vergődve is, ahogy általában szokás ezt intézni a játékosok és ügynökeik körében..és akkor senki nem kedvelné, hiába megy bele háromszor, ha közben meg megy a kötélhúzás, üzengetés stb..ugyanaz lett volna a vége paycut háromszor, mert vélhetően nem kap máshol sem többet és minden évben sikerül egyezségre jutni a nyűglődés végén, mégis más lenne az ember szájíze..Ez csakis az intelligencián múlott, és annak hogy nem hagyta az ügynököt elszabadulni, mint mondjuk Butler..pont ezért nem tudom sajnálni Butlert. Amendola gondolkodik, Butler meg agyatlankodik..
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Amendola vitához 2 dolog.

Egyrészt a mi csapatunkban valóban túlárazott, mert ott van Jules aki potom pénzért tesz többet a csapatért. Ha Jules nem lenne és pláne nem ennyi pénzért, akkor Dola sem lenne igazából túlárazott, pláne, hogy őt eredetileg Welker pótlására hoztuk. Amendola alapvetően egy jó játékos ezt többször bebizonyította nálunk, az, hogy mennyire bírna magasabb terhelést azt nem igazán tudjuk, maximum sejtésünk van róla, mert az utóbbi évek kevesebb szerepkörét egész jól kibírta a teste.

Másrészt pedig lehet, hogy nem kapna ennyi pénzt, cserébe máshol viszont jóval több szerep jutna neki, ami szintén lehet vonzó egy játékos számára, aki már rendelkezik gyűrűvel, lásd Chris Long.

Amendola szeret itt játszani és hajlandó áldozni is azért, hogy itt játszhasson. Tudja jól, hogyha nem ment volna bele a paycutba akkor repül, de ha igazak a hírek akkor a Super Bowl után ő maga ajánlotta fel, hogy nyirbálják meg a fizetését, csak hogy maradhasson.

Szóval bazi nagy respect Dolának, nekem pedig ideje lenne beszerezni egy Amendola mezt.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 030 — nabege2@yahoo.com
egyébként van új futónk, köszönünk mindent Blount!
 twitter.com/AdamSchefter/status/856597753069174786
ZERO_L
a 2. meccs után Giliszta lesz itt belőle😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
mondjuk pont nem a mostani paycutról van szó, hanem HÁROM egymás utániról

de akkor mutass pár játékost, aki képes belemenni két egymás követő playcutba, úgy hogy a szerződése hossza nem változik
ZERO_L
melyik paycut volt az amikor nem lett volna kirakva, és vélhetően számottevően többet kapott volna máshol? Ez a lojalitás mellett, azt is mutatja hogy Amendola nincs elveszve, ha gondolkodni kell. Nincsenek olyan agymenései, hogy márpedig ő nagy manit megkapná máshol is..pontosan és logikusan betudta lőni a helyét a piacot, ellentétben a többi játékossal. Nem hiszem hogy bármelyik paycutnál vesztett volna anyagilag..hiszen ha cutolják, se tudott volna a szerződésénél előnyösebbet kötni sehol. Ettől még ezt lehet csak úgy nézni, hogy Amendola mindent feláldoz a Patsért és lemond a pénzről ezért..csak ez nem igaz, mert nem mond le semmiről. Kivágtuk volna ha nem megy bele, belement, mert így is ugyanannyi a pénze mintha másik csapatban keresné meg. Így meg akkor van annyi esze, hogy nem megy el máshova ha egyszer itt szeret játszani. Ráadásul ezekkel a gesztusokkal igazán megnyerővé válik, de azért ne tegyünk úgy mintha lemondott volna bármiről is. Egy baszottul túlárazott dealből engedett 3x, úgy hogy közben máshol sem kapott volna többet. Tehát pénzről nem mondott le..csak volt annyira intelligens, hogy felmérje ezt és akkor már annál a csapatnál játszik ahol szeret lenni, a sok agyhalott piachajhász meg ezért koppan többnyire, mert nem képesek felmérni reálisan a helyzetüket.

Szeretem Amendolát..örülök, hogy ennyire észnél van és marad idén is!
topin
ezt senki nem tudhatja, így az egész ebből kiindult okfejtés szerintem totális tévútra visz

rajtunk kívül van még 31 csapat amiből legalább van 10 ahol évről évre érdekesebbnél érdekesebb szerződéseket kötnek, plusz lehetne sorolni a túlárazott WR-ket (pl Austin pl mire kapta azt a rakat pénzt?)


egyébként van új futónk, köszönünk mindent Blount!
 twitter.com/AdamSchefter/status/856597753069174786



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nem szeretek az off-season vitatkozásba belefolyni, de azért itt igenis kijár egy rohadt nagy köszi Dannynek. Nem egyszer húzott ki bennünket a kakiból, mikor kidőltek az alapemberek ő előkerült mindig és nagy segítség volt a csapatnak! Ha csak az SB-t is nézzük hány olyan játékot oldott meg, ami ha nincs game over! Én is a csapat érdekeit nézem először (jómagam is sokszor leírtam itt, hogy a csapatot szeresd, ne embert!), de itt nem 10 dollárról mondott le. 32 évesen ez igenis megsüvegelendő!
NB2
Mindkettőtőknek igaza van, nincs vita köztetek 😊 Dola lojális és reális döntést hozott. Okos srác, nem csalódtunk benne. És ami fontos, láthatóan Brady is bízik benne, nehéz szitukban különösen. Szerintem mindenki örül, hogy a fedélzeten maradt, mert szinte biztos volt, hogy a korábbi fizetésével ő lesz a racionális döntések - cut - áldozata.

Dúskálunk a jó elkapókban.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 030 — nabege2@yahoo.com
Nem szeretek az off-season vitatkozásba belefolyni, de azért itt igenis kijár egy rohadt nagy köszi Dannynek. Nem egyszer húzott ki bennünket a kakiból, mikor kidőltek az alapemberek ő előkerült mindig és nagy segítség volt a csapatnak! Ha csak az SB-t is nézzük hány olyan játékot oldott meg, ami ha nincs game over! Én is a csapat érdekeit nézem először (jómagam is sokszor leírtam itt, hogy a csapatot szeresd, ne embert!), de itt nem 10 dollárról mondott le. 32 évesen ez igenis megsüvegelendő!
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
mondjuk pont nem a mostani paycutról van szó, hanem HÁROM egymás utániról

de akkor mutass pár játékost, aki képes belemenni két egymás követő playcutba, úgy hogy a szerződése hossza nem változik
ZERO_L
melyik paycut volt az amikor nem lett volna kirakva, és vélhetően számottevően többet kapott volna máshol? Ez a lojalitás mellett, azt is mutatja hogy Amendola nincs elveszve, ha gondolkodni kell. Nincsenek olyan agymenései, hogy márpedig ő nagy manit megkapná máshol is..pontosan és logikusan betudta lőni a helyét a piacot, ellentétben a többi játékossal. Nem hiszem hogy bármelyik paycutnál vesztett volna anyagilag..hiszen ha cutolják, se tudott volna a szerződésénél előnyösebbet kötni sehol. Ettől még ezt lehet csak úgy nézni, hogy Amendola mindent feláldoz a Patsért és lemond a pénzről ezért..csak ez nem igaz, mert nem mond le semmiről. Kivágtuk volna ha nem megy bele, belement, mert így is ugyanannyi a pénze mintha másik csapatban keresné meg. Így meg akkor van annyi esze, hogy nem megy el máshova ha egyszer itt szeret játszani. Ráadásul ezekkel a gesztusokkal igazán megnyerővé válik, de azért ne tegyünk úgy mintha lemondott volna bármiről is. Egy baszottul túlárazott dealből engedett 3x, úgy hogy közben máshol sem kapott volna többet. Tehát pénzről nem mondott le..csak volt annyira intelligens, hogy felmérje ezt és akkor már annál a csapatnál játszik ahol szeret lenni, a sok agyhalott piachajhász meg ezért koppan többnyire, mert nem képesek felmérni reálisan a helyzetüket.

Szeretem Amendolát..örülök, hogy ennyire észnél van és marad idén is!
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Dola azon kevés játékosok közé tartozik, akiknek fontosabb a siker mint a megkereshető pénz mennyisége
ZERO_L
Azért idén nem nagyon kapott volna többet sehol sem..szóval ez kevésbé volt lemondás a pénzről. Ha meg nagyjából ennyit kaphat, akkor azt miért tenné máshol zsebre? Szóval ez kb borítékolható volt..
topin
mondjuk pont nem a mostani paycutról van szó, hanem HÁROM egymás utániról

de akkor mutass pár játékost, aki képes belemenni két egymás követő playcutba, úgy hogy a szerződése hossza nem változik



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Dola azon kevés játékosok közé tartozik, akiknek fontosabb a siker mint a megkereshető pénz mennyisége
ZERO_L
Azért idén nem nagyon kapott volna többet sehol sem..szóval ez kevésbé volt lemondás a pénzről. Ha meg nagyjából ennyit kaphat, akkor azt miért tenné máshol zsebre? Szóval ez kb borítékolható volt..
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Dola azon kevés játékosok közé tartozik, akiknek fontosabb a siker mint a megkereshető pénz mennyisége

 twitter.com/patscap/status/856551322304335872

és talán ezen játékosok között is a szűk elit tagja

 twitter.com/patscap/status/856551829093724161

+ emellett nem a vizes fiú szerepet tölti be.... nem lehet róla elégszer elismerően beszélni, max respect



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
triangle 1 283
#Saints & Butler have a multi-year deal agreed to, pending trade. At this point, trade appears unlikely from all sides.Ian Rapoport
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Patriots waived OG Tre' Jackson.

Ez azért nem kicsit meglepő számomra... 😮
Castleai01
úgy látszik akkor nem sikerült olyan jól a felépülés, annyira nem meglepő
ZERO_L
Igazolódik a feltételezés:
 twitter.com/DougKyed/status/855521774414573568

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Rendelhető a 3 Games to Glory V.

Remélem hamarosan küldi nekem Joe bácsi Ámerikából!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Olvastam egy olyan feltevést, hogy azzal, hogy tartott az újratárgyalása Hernandez ügyének (Odin Lloyd gyilkosság), a(z) | amerikai | jog szerint ártatlanként halt meg. Gondolom ez ilyen minimális kiskapu. Viszont az a lényege a feltevésnek, hogy így nem szegte meg a szerződését és jogosult lenne a maradék 15M $-ra a Patstől, amit így a kislánya megkaphatna.

Összességében nekem eléggé zavaros, illetve a Pats ha jól emlékszem már a vádemelés előtt (során?) kirakta.
Valaki aki ért a szerződésekhez ilyen szinten illetve a joghoz, az meg tudná mondani, hogy lehet ennek bármi alapja?
Borbinho
Egyáltalán nem vagyok jogi szakértő, de ez alapján a Boston Globe-os cikk alapján valószínűleg egy fillért sem kap az örökös a csapattól:
https://www.bostonglobe.com/sports/patriots/2017/04/20/aaron-hernandez-estate-not-likely-collect-more-money-from-patriots/q1lDGaTyyElNoSBAHwSgJM/story.html

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Olvastam egy olyan feltevést, hogy azzal, hogy tartott az újratárgyalása Hernandez ügyének (Odin Lloyd gyilkosság), a(z) | amerikai | jog szerint ártatlanként halt meg. Gondolom ez ilyen minimális kiskapu. Viszont az a lényege a feltevésnek, hogy így nem szegte meg a szerződését és jogosult lenne a maradék 15M $-ra a Patstől, amit így a kislánya megkaphatna.

Összességében nekem eléggé zavaros, illetve a Pats ha jól emlékszem már a vádemelés előtt (során?) kirakta.
Valaki aki ért a szerződésekhez ilyen szinten illetve a joghoz, az meg tudná mondani, hogy lehet ennek bármi alapja?
Borbinho
A letartoztatásakor lett kivágva.
Valóban jogilag ártatlan(ná vált).
Legfeljebb a még nem folyósított aláírási garantáltra lehet jogosult. (A Pats nem szokta egyszerre utalni, Hernandeznél is ez volt a helyzet.)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Olvastam egy olyan feltevést, hogy azzal, hogy tartott az újratárgyalása Hernandez ügyének (Odin Lloyd gyilkosság), a(z) | amerikai | jog szerint ártatlanként halt meg. Gondolom ez ilyen minimális kiskapu. Viszont az a lényege a feltevésnek, hogy így nem szegte meg a szerződését és jogosult lenne a maradék 15M $-ra a Patstől, amit így a kislánya megkaphatna.

Összességében nekem eléggé zavaros, illetve a Pats ha jól emlékszem már a vádemelés előtt (során?) kirakta.
Valaki aki ért a szerződésekhez ilyen szinten illetve a joghoz, az meg tudná mondani, hogy lehet ennek bármi alapja?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
A végén az a hatból öt csoportmeccs elég érdekes. Egyetlen pozítívuma ennek, hogy jó eséllyel majd mind az 5 kényelmesen nézhető esti 7es meccs lesz. 😊

Szerkesztette: Maniac84

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Parádés bazdmeg
9-15. héten egy darab nyomorult hazai meccs, az is a Miami ellen. Akkor marad a PO... 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
combos a kezdés, NFC-t hamar letudjuk, ráadásul a Bucs ellen TNF

a nyolcadik héten a Clippers ellen akár a practice squad is pályára léphetne

annak mondjuk nem tudom mi értelme van, hogy az utolsó 6 fordulóra betesznek 5 csoportmeccset, én alapból semmi értelmét nem látom mire jó az ha három héten belül összeeresztik ugyanazokat a csapatokat

 pbs.twimg.com/media/C94oKGUVoAE3-rb.jpg



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
miért nem a SB visszavágó?

 twitter.com/jeffphowe/status/855099949368975361
ZERO_L
Sajnos ez egy ideje már fixnek tűnik. Rivera panaszkodott, hogy milyen szar, hogy 7 hónapig próbálták elfelejteni az SB-t, erre egyből azzal kezdtek a bajnok otthonában, és a drámai vereség milyen szar volt nekik a szezon elején, teljesen megfogta őket. Na, ezért nem jön hozzánk a Falcons, kb az egyetlen érdekes párosítás a szezonban (na jó, még Breesék jöhettek volna...)
Wyatt
Végül is mindegy, valakinek szembe kell majd jönnie velünk a SB-ban és aztán sz@r lesz neki a 7 hónapig. 😉 Nem lenne egyszerűbb ezen a Falconsnak most túlesni?
Burkus
Hát a Panthersnek ez a szezonjába került. Ha hihetünk ennek a dolognak, szerintem túl van színezve. Mindenesetre ellenezték, hogy így legyen az idénynyitó, pedig én adtam volna. De egy december közepi Pats–Falcons is adná, még lehet, ki is lesnék rá 😀

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
miért nem a SB visszavágó?

 twitter.com/jeffphowe/status/855099949368975361
ZERO_L
Sajnos ez egy ideje már fixnek tűnik. Rivera panaszkodott, hogy milyen szar, hogy 7 hónapig próbálták elfelejteni az SB-t, erre egyből azzal kezdtek a bajnok otthonában, és a drámai vereség milyen szar volt nekik a szezon elején, teljesen megfogta őket. Na, ezért nem jön hozzánk a Falcons, kb az egyetlen érdekes párosítás a szezonban (na jó, még Breesék jöhettek volna...)
Wyatt
Végül is mindegy, valakinek szembe kell majd jönnie velünk a SB-ban és aztán sz@r lesz neki a 7 hónapig. 😉 Nem lenne egyszerűbb ezen a Falconsnak most túlesni?