Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ha gyűrűt akar egyszer nyerni... 😊 Ott nem nagyon lesz esélye, rövid időn belül biztos nem, nagy csapatépítés vár rájuk és a csoportellenfelek is egyre jobbak. Majd Belichick összehozza neki a Patsnél. 😉
Burkus
Luck nem megy sehova, Belichicknek legyen elég Brady 18+ évig 😊

A csapatépítés megítélése meg elég tricky dolog. Kíváncsi lennék, hogy ki jósolta volna meg tavaly ilyenkor, hogy a Saints idén megnyeri a Falcons, Panthers, Bucs előtt a csoportot? Szerintem a Saints fanokon kívül 100-ból legalább 95 valamelyik másik csapatra szavazott.
peterk2005
Szerintem rossz pelda. Ha van csoport, ami kepes evrol evre borulni, az az NFC South. Plusz Brees. Nem volt ez annyira dobbenetes fordulat szerintem 😊

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ha gyűrűt akar egyszer nyerni... 😊 Ott nem nagyon lesz esélye, rövid időn belül biztos nem, nagy csapatépítés vár rájuk és a csoportellenfelek is egyre jobbak. Majd Belichick összehozza neki a Patsnél. 😉
Burkus
Luck nem megy sehova, Belichicknek legyen elég Brady 18+ évig 😊

A csapatépítés megítélése meg elég tricky dolog. Kíváncsi lennék, hogy ki jósolta volna meg tavaly ilyenkor, hogy a Saints idén megnyeri a Falcons, Panthers, Bucs előtt a csoportot? Szerintem a Saints fanokon kívül 100-ból legalább 95 valamelyik másik csapatra szavazott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
fodi91
Hát igen. Miután lelépett Crennel és Weiss, Tedy pedig kevés híjján meghalt a műtőasztalon, akkor elég gyenge szezonunk volt. Toltunk egy 10-6-ot. Nem lett meg a szabad hétvége és divisional game-n a Denver levert minket, mint a cölöpöt.

Aztán rá egy évvel egy egész TD-vel maradtunk le a Super Bowlról.

De az igazi gyengélkedés ezután jött, amikor hoppá, 16-0 lett az alapszakasz.

Igazi döcögős évek voltak ezek 😀
Kollega
Mivel lassan két éve reálisan fent áll a lehetőség, hogy a szezon végén elviszik mindkét koordinátorainkat így BB-t ismerve nagyon meglepődnék ha nem lenne kész terv a pótlásukra.
gordon
Ez mondjuk jogos.
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
fodi91
Hát igen. Miután lelépett Crennel és Weiss, Tedy pedig kevés híjján meghalt a műtőasztalon, akkor elég gyenge szezonunk volt. Toltunk egy 10-6-ot. Nem lett meg a szabad hétvége és divisional game-n a Denver levert minket, mint a cölöpöt.

Aztán rá egy évvel egy egész TD-vel maradtunk le a Super Bowlról.

De az igazi gyengélkedés ezután jött, amikor hoppá, 16-0 lett az alapszakasz.

Igazi döcögős évek voltak ezek 😀
Kollega
Mivel lassan két éve reálisan fent áll a lehetőség, hogy a szezon végén elviszik mindkét koordinátorainkat így BB-t ismerve nagyon meglepődnék ha nem lenne kész terv a pótlásukra.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Már látom is: Luck jön ide Brady-éra utánra, cserébe megy oda pár skill player, MJD pedig Brisettel épít ott csapatot.
winston
Maurice Jones-Drew? 😊
ervinator
MC Josh Daniels

Szerkesztette: winston
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Már látom is: Luck jön ide Brady-éra utánra, cserébe megy oda pár skill player, MJD pedig Brisettel épít ott csapatot.
winston
Hát ha gyűrűt akar egyszer nyerni... 😊 Ott nem nagyon lesz esélye, rövid időn belül biztos nem, nagy csapatépítés vár rájuk és a csoportellenfelek is egyre jobbak. Majd Belichick összehozza neki a Patsnél. 😉
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 097
Már látom is: Luck jön ide Brady-éra utánra, cserébe megy oda pár skill player, MJD pedig Brisettel épít ott csapatot.
winston
Maurice Jones-Drew? 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Már látom is: Luck jön ide Brady-éra utánra, cserébe megy oda pár skill player, MJD pedig Brisettel épít ott csapatot.
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
...Azt olvastam, hogy a Colts vezetés az elmúlt egy évben sokat tett a feszült Colts-Pats viszony enyhítéséért is. (Bár nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondolhattak, de van min javítani, különösen a deflategate óta.) Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a...
Burkus
A Colts csoportrivális volt. Szerinted? Az egyik legrégebbi rivalizálás. Talán még régebbi, mint a NY-iakkal.
Kollega
Szerintem az enyhülésre gondolt.
vpi
Most, hogy mondod, igazad lehet! Megkövetem!
Minden esetre a franc tudja, én sohasem fogom őket tisztelni, kicsit se.
Kollega
Én sem. Jobban örültem volna, ha a Titanshez megy. Ha mást nem, a deflategate-et,a 45:7 nevetséges magyarázatát nem feledi a Pats fan. 😊 (Meg a túlfűtött csarnokot és más eseteket.) A hírmorzsa csak annyit tartalmazott, hogy a Colts vezetés közeledni próbált az elmúlt évben, tehát a JMD projekt hosszabb múltra tekintő koncepció. (Most olvastam, hogy Ballard is lassan egy éve fűzi JMD-t.)
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a bevállalt ütésekben mint anno Vick.Burkus
Gondolod, hogy Jacoby Brissett kedvéért JMD aláírt volna Indy-be?
peterk2005
Luckról idén is azt mondták, játszik. Egy percet sem játszott. És ha fog, megint meg fog sérülni, az injury prone ennyi eset után már nagyon magas. Ne legyen igazam, egyik játékosnak sem kívánok sérülést, de ezt a fiút tönkretette az okos játékospolitika. Persze ez csak az én szubjektív meglátásom.
Brissettből JMD többet tud valószínűleg kihozni, mint Pagano tette, végül is ö draftolta.
több mint 8 éve
Csabiii New England Patriots 198
Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a bevállalt ütésekben mint anno Vick.Burkus
Gondolod, hogy Jacoby Brissett kedvéért JMD aláírt volna Indy-be?
peterk2005
Gondolod, hogy JMD aláírt Indy-be? 😛
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a bevállalt ütésekben mint anno Vick.Burkus
Gondolod, hogy Jacoby Brissett kedvéért JMD aláírt volna Indy-be?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Matty P magyarázza mi volt pontosan a Butler INT-nél

 twitter.com/JamesALight/status/949705972821479431

 twitter.com/JamesALight/status/949706861200265222

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...Azt olvastam, hogy a Colts vezetés az elmúlt egy évben sokat tett a feszült Colts-Pats viszony enyhítéséért is. (Bár nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondolhattak, de van min javítani, különösen a deflategate óta.) Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a...
Burkus
A Colts csoportrivális volt. Szerinted? Az egyik legrégebbi rivalizálás. Talán még régebbi, mint a NY-iakkal.
Kollega
Szerintem az enyhülésre gondolt.
vpi
Most, hogy mondod, igazad lehet! Megkövetem!
Minden esetre a franc tudja, én sohasem fogom őket tisztelni, kicsit se.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
...Azt olvastam, hogy a Colts vezetés az elmúlt egy évben sokat tett a feszült Colts-Pats viszony enyhítéséért is. (Bár nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondolhattak, de van min javítani, különösen a deflategate óta.) Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a...
Burkus
A Colts csoportrivális volt. Szerinted? Az egyik legrégebbi rivalizálás. Talán még régebbi, mint a NY-iakkal.
Kollega
Szerintem az enyhülésre gondolt.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...Azt olvastam, hogy a Colts vezetés az elmúlt egy évben sokat tett a feszült Colts-Pats viszony enyhítéséért is. (Bár nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondolhattak, de van min javítani, különösen a deflategate óta.) Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a...
Burkus
A Colts csoportrivális volt. Szerinted? Az egyik legrégebbi rivalizálás. Talán még régebbi, mint a NY-iakkal.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Nem „hallgattad” itt évekig, hogy BB szétforgácsolja magát, kellene jó koordinátor, hogy megint bajnokok lehessünk etc.
Wyatt
De. Csak én nem értek hozzá. Még az is lehet, hogy tényleg. Kétségtelenül nem lehetett jó, hogy évente jöttek-mentek az emberek.
Csak én nem érzem, hogy ez annyira döcögős lett volna. Egészen biztos, hogy 29 másik csapat szurkolói szivesen cseréltek volna ezzel. Talán a Steelers nem, és talán a Colts fanok sem pont ezeket az éveket irigylik.

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
JMD pont a Coltshoz... 😕 Nem baj, legalább egyre több helyen lesz Belichick-bébi. (Nekem még Vrabel is az, bár nem volt edző BB mellett.) Azt olvastam, hogy a Colts vezetés az elmúlt egy évben sokat tett a feszült Colts-Pats viszony enyhítéséért is. (Bár nem tudom, hogy itt konkrétan mire gondolhattak, de van min javítani, különösen a deflategate óta.) Amúgy én nem hiszem, hogy Luckot össze lehet rakni úgy, hogy ne legyen porcelán, ő ugyanúgy elkopott a bevállalt ütésekben mint anno Vick. De sok szerencsét neki, szurkoltam már akkor is, amikor Denver HC volt.

Gronk, Flowers és Gilmore a top10 játékosok között a hétvégén. Gilmore beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Meglep, hogy Brady nem került be a top10be.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem „hallgattad” itt évekig, hogy BB szétforgácsolja magát, kellene jó koordinátor, hogy megint bajnokok lehessünk etc.

több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
fodi91
Hát igen. Miután lelépett Crennel és Weiss, Tedy pedig kevés híjján meghalt a műtőasztalon, akkor elég gyenge szezonunk volt. Toltunk egy 10-6-ot. Nem lett meg a szabad hétvége és divisional game-n a Denver levert minket, mint a cölöpöt.

Aztán rá egy évvel egy egész TD-vel maradtunk le a Super Bowlról.

De az igazi gyengélkedés ezután jött, amikor hoppá, 16-0 lett az alapszakasz.

Igazi döcögős évek voltak ezek 😀

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
fodi91
Én nem parázok, csak nem látom ki lenne a következő lehetőség. Flores nekem egyértelmű, de utána szakadék.
zinedine5
Szerintem Brendan Daly DL edző a következő jelölt.

több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
fodi91
Én nem parázok, csak nem látom ki lenne a következő lehetőség. Flores nekem egyértelmű, de utána szakadék.
több mint 8 éve
fodi91 196
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.
Wyatt
Persze és én is parázok a két koordinátor elvesztése miatt (főleg Patrica) miatt, de azért lássuk be, hogy pont arra az időszakra esett, hogy a keret is gyengébb volt, hogy mi miatt lett végül döcögős (gyengébb keret, épkézlább koordinátorok hiánya) azt nem lehet tudni. De pl.: 2011-ben is amikor nem volt DC-nk és félelmetes milyen nevek alkották a D-t összejött egy SB részvétel.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?
peterk2005
Hát, azért volt néhány döcögős év, amikor nem nagyon volt megfelelő koordinátor-helyzet.

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 24 967 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, úgy néz ki, senki sem ment már meg minket Patricia és JMD távozásától. Akkor még egy gyűrűt nekik a Patriots színeiben ebben a szezonban 😊
Wyatt
Ez még azért várható.
Azonban aggasztó, hogy a Cards még nem írt alá senkivel. Ugye ott Flores is volt meghallgatáson. Ha ő is menne, akkor aztán fogalmam sincs mi lenne.
zinedine5
Mi lenne? Marad Brady és Belichick. A többi nem teljesen mindegy?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)