Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilmore mekkorákat védekezett 😮

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sose nézz eredménykövetőt saját meccsen. Ezt egy 6-8 éve mindenkinek el kellett volna már sajátítani, aztán akkor nincs para. Utólag meg max úgyis röhög rajtuk az ember 😀

Én nem Butlert hibáztatom, zseniális elkapás volt

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
 streamable.com/qzz90

Ez.. ez.. ez.. Erre nem találok szavakat. 😀
Hunreeth
lerántás hátulról -> sárga
zinedine5
Hát ami az eredménykövetőben ment tegnap az valami okádék gusztustalan volt. 0-7 után ugye a hatereknek nem úgy alakult a meccs és onnantól végig csaló patriots és köcsög bírók és csak ő miattunk nyertünk. Volt 1-2 véleményes szitu, az OPI szerintem is vicces volt, de az, hogy gyakorlatilag az egész követő ebből állt, az számomra döbbenetes. Szerencsére voltak 1-2 higgadtabb srác akik elismerték, hogy jobbak vagyunk, külön öröm, hogy pittsburghiek voltak. Persze nem a mi trollunk 😀
több mint 8 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 532 — Ajmo Vatreni
 streamable.com/qzz90

Ez.. ez.. ez.. Erre nem találok szavakat. 😀
Hunreeth
lerántás hátulról -> sárga
több mint 8 éve
Hunreeth New England Patriots Michigan Wolverines 105
 streamable.com/qzz90

Ez.. ez.. ez.. Erre nem találok szavakat. 😀
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
védelmünk jobban játszott mint amire előzetesen számítottam, jó volt a futás elleni védekezés és jöttek a sackek is 😊
Jót tett a 2 pihi, egészségesebb lett a csapat azért ez mindenféleképpen meglátszott a játékon.

több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Finoman szólva sem szeretlek titeket, de ez egészen elképesztő. 7 AFC döntő zsinórban. Ehhez csak GRATULÁLNI lehet. Remélem nekünk is sikerül elpicsázni a Jaxet és akkor játszunk jövő héten egy rohadt jó AFC döntőt. 😊

több mint 8 éve
LordTamas New England Patriots 683 — Welker fan for life
2010es szezon volt az utolsó, hogy nem játszottunk AFC döntőt. Ez valami felfoghatatlan statisztika... Fantasztikus ez a franchise.
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
A csapat ma kb. garbage time-ot csinált a komplett második félidőből. Egy playoff meccsen. Toltak 35 pontot válasz nélkül. Hát én tényleg örülök, hogy találtatok a csapatban olyan játékost, akinek a teljesítményével nem vagytok elégedettek!
Kollega
jaj hagyjuk már ezt, a meccs előtt arról megy a diskurzus, hogy engedtessék már meg kijelenteni jobbak vagyunk nem is kicsivel, most meg hatalmas áhítattal kéne tudomásul venni, hogy évek óta az egyik legkönnyebb PO ellenfél ellen magabiztosan győztünk?


igen, kritikus szemmel kell nézni, mert nem a Titans a mérce ennek a csapatnak
majd ha a Steelers/Vikings/Saints/Eagles támadók ellen is csak 1 TD-t enged Butler és garbage time-ot csinálunk a második félidőből, akkor elhiheted egy büdös rossz szavam nem lesz senki felé
de addig Butler totális inkonzisztens játéka számomra aggodalomra ad okot, és nem, nem csak a mai meccs okán, hanem az egész szezonban nyújtott teljesítménye miatt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A csapat ma kb. garbage time-ot csinált a komplett második félidőből. Egy playoff meccsen. Toltak 35 pontot válasz nélkül. Hát én tényleg örülök, hogy találtatok a csapatban olyan játékost, akinek a teljesítményével nem vagytok elégedettek!

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
DL nagyot játszott, a védelem többi része hozta magát
miután rámentünk a nohuddle-re már nem volt megállás, rendesen megbüntettük őket, hogy nem gyakran cserélnek a védelemben


Butlert amúgy én is elővenném blowout ide vagy oda, azért újonc ne verje már meg ennyiszer és akkor ott volt a kamu OPI Deckeren ahol meg nyilván szerencsétlen volt az elcsúszással (de pont ezzel adta el a nemlétező szabálytalanságot), a szezon előrehaladtával egyre jobban örülök, hogy nem kapta meg a #1 CB fizut, tudom egy utolsó szívtelen szemét vagyok 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez ott volt, szép volt srácok 😊

több mint 8 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Szerintem sokan titkon ilyen meccsben reménykedtünk, csak nem mertük kimondani😊
Mondjuk az első 10 perc az elég érdekes volt, fel kellett pörögni a srácoknak.

Ha valami negatívum kell, akkor talán Butler. De azért mert rohadt szőrösszívű vagyok😀
(csak kár, hogy csaltunk és a bírók bennünket toltak)
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Estére se Bőrfej se Giliszta....
ThundersNFL
Mitchel se öltözik be.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Akkor Lewis, White és Bolden? Hmm, azért valamelyiknek örültem volna, bár igazából mostanában Lewis is beviszi közelről, White-ra mehetnek a passzok.
Wyatt
még szerencse, hogy nincs szabálykönyvbe írva a kötelező futás 😀

 twitter.com/jerrythornton1/status/952236862348853248



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor Lewis, White és Bolden? Hmm, azért valamelyiknek örültem volna, bár igazából mostanában Lewis is beviszi közelről, White-ra mehetnek a passzok.

több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Estére se Bőrfej se Giliszta....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És sajnos bőven láttunk arra példát, hogy ilyen szépen eszik az órát ellenünk mostanában... De remélhetőleg, a red zone-ban cserében csak FG-k lesznek (de legalábbis túlsúlyban), és akkor jobbak az esélyeink.

több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
persze esélyesek vagyunk, de attól még fázni lehet azért a Titans féle futójátétól főleg ha 8,5 percig tolnak egy driveot 😀
de hozni kell amit hozni kell és nem lehet gond 😊

több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Áll bele a másikba a hóhér ☺
Esélyesek vagyunk, de ne vegyük már készpénznek továbbjutást
ThundersNFL
Azt nem kell persze, de mondjuk a szurkoló akár még annak is veheti, csak a csapat ne vegye annak 😀

De annak tényleg nem biztos, hogy sok értelme lenne, hogy ha most nem fullosan egészséges, akkor erőltessük, mert a papírforma szerint már csak nehezebb meccseink lehetnek, és annak nincs értelme, hogy egy sokkal súlyosabb sérülést kockáztassunk. Aztán lehet, hogy nem áll fent nála ennek a veszélye, akkor játsszon csak persze. De önmagában még a pihentetése nem jelentené azt, hogy lenézzük az ellenfelet

több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Áll bele a másikba a hóhér ☺
Esélyesek vagyunk, de ne vegyük már készpénznek továbbjutást

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A lényeg, hogy Branch jó lenne, ha tényleg visszatérne, mondjuk inkább elég a jövő hétre, minthogy most rásérüljön.
vpi
Jövőhét? Baszki még Titans jön és először nyerjünk vhogy utána majd meglátjuk mi lesz...
ThundersNFL
Én mondjuk nem tudom, miért kell „beleállni” a másikba ezért. Én is inkább pihentetném Mitchellt, max picit játszatnám, hogy szokja a légkört, aztán a későbbiekre legyen használható.

Ezt a meccset igenis Branch nélkül is hozni kell, ő azért nem egy Brady, hogy rajta múljon a csapat sikeressége. Ha kikapunk, vele is kikapnánk, ha nyerünk, nélküle is nyerünk. Vele sem volt annyival jobb ez a futás elleni védekezés. Sokat tud hozzáadni, jól is jönne a Titans futójátéka ellen, de ezt a meccset nekünk vele vagy nélküle hozni kell.

Ez nem jelenti azt, hogy én, vagy bárki lenézné a Titanst. De nekünk amennyire tudom a bajnoki cím a cél.

Ha a Titans ellen nem merjük kimondani, hogy esélyesek vagyunk, akkor ki ellen szabad? Vagy ha itt valaki azt mondja, hogy nyernünk kell, akkor jinx és kiesünk? Szerencsére a játékosokon múlik majd 😊

több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 598 — JAFL Tampa GM
nfl com-ról:

"Fun fact ... or not (depending on your leaning): Patriots running backs recorded 957 receiving yards this season, second-most in the NFL. The Titans allowed 967 receiving yards to opposing RBs, most in the NFL."
több mint 8 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 278 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
A lényeg, hogy Branch jó lenne, ha tényleg visszatérne, mondjuk inkább elég a jövő hétre, minthogy most rásérüljön.
vpi
Jövőhét? Baszki még Titans jön és először nyerjünk vhogy utána majd meglátjuk mi lesz...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Akkor végre ismét elérkezett a kedvenc évszakunk
 www.youtube.com/watch?v=c0gZdgcZ5B0

Általánosságban én kicsit tartok a védelmünktől. Egyszerűen nem látom magam előtt, hogy 3 egymást követő meccsen ne csússzon be egy totál wtf game, ahol az O#nek fel kell tennie 35+ pontot, márpedig a rájátszásban egyre erősebb ellenfelek/védelmek ellen, ez egyre nehezebb lesz. Lehet kishitű vagyok, de nem hiszek abban, hogy Van Noy olyan hatalmas upgrade-t jelentene, amivel meg tudnánk közelíteni a tavalyi PO védelmünket. Sec-et sem nagyon tudom hova tenni, jó nevekből áll de egyszerűen nincs meg az a shutdown érzet, jó lenne ha PO-ban ez összeállna, mert egyénileg voltak már rá példák, de csapatszinten még nem jött ki igazán belőlük.
A támadó oldalt nem féltem, ha Gronk nem sérül le akkor JMD-nek van elég fegyvere (még Mitchell és ki tudja milyen állapotban lévő Hogan nélkül is), hogy masszív pontokat tudjunk feltenni.
A tavalyi (közel) tökéletes balanszhoz képest, most úgy érzem megint az O#-en fog múlni a végső siker és amint náluk beesik egy váratlan sérülés/rossz nap, akkor nekünk ott lesz a végállomás


mai meccsről:
jó kis erőpróba lesz főleg a D#-nek, ha arra képtelenek vagyunk, hogy megállítsuk a futást és zsebben tartsuk Mariotat, akkor tényleg semmi keresnivalónk a PO későbbi szakaszaiban, ha meg levegőben vernek meg akkor meg azért (+az ráadásul még extra kínos is lenne)
Támadásban az első félidőben szerintem nem fogjuk agyonhasználni Gronkot, max 1-2 labdát adunk neki (főleg a RZ-ban feldobni rá), megnézve nélküle, futásokkal, rövid passzokkal, talán Cooks felé 1-2 hosszúval, mire megyünk és ha ez nem lesz elég, döntetlen a meccs vagy hátrányban leszünk akkor második félidőben Gronkot eleresztjük
de lehet csak az mondatja velem, hogy nagyon féltem a srácot


végére egy kis nosztalgia 😀



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/