New England Patriots
75 feliratkozó
több mint 8 éve
Már megtörtént korábban is, hogy decemberben megérkeztünk Miamiba és a játékosoknak rögtön az ugrott be, hogy strandolni jöttek. Aztán mikor rájöttek, hogy meccset kell játszani, már késő lett. Szerencsére a hazai pálya nem lett oda.Nem hiszem, hogy januárban, PO-ban, odahaza, hasonló rövidzárlatot mutatnánk be. De mivel ebben a ligában 1 meccsen bárki jobb lehet bárkinél (kivéve, ha a bárki a Browns), óvatosnak lenni nem árt. Gondolom az edzők a sok interjú között azért egy jó játéktervet is összeraknak szombatra.
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
de ezt inkább olyannak érzem, mintha az Olimpián Usain Bolt azon parázott volna, hogy a selejtezőkből tovább jut-e.VB-n volt, hogy kiugrott és diszkvalifikálták 😀
vpi
több mint 8 éve
Welcome back!Hát... olvasva a hozzászólásokat, értem én, hogy ne igyunk előre a medve bőrére, de ha a Titans meccstől fostok, akkor nem igazán értem mit néztetek szeptember óta.A Miamit decemberben. Ott is mindenki úgy gondolta, hogy kötelező győzelem. De ezen a meccsen tényleg nem nagyon van mitől tartani, ha a matchupokat nézem, csak saját magunkat verhetjük meg. (Ezt gondolta a Kansas is...)
😀
vpi
Burkus
Rég nem látott fórumtárs.
Már hiányoztak a temetői hozzászólások 😉 Nyugi, csak vicceltem, tényleg jó hogy ismét vagy.
Komolyra fordítva: Perszer oda kell koncentrálni, de ha a PO runt nézem, nem ez az a meccs, amin már előre kéne paráznunk.
A Chiefs is saját magát szivatta meg ez ellen a Titans ellen, nem egy komoly kihívó szerintem. Persze be kell menni a ringbe és KO-zni, de ezt inkább olyannak érzem, mintha az Olimpián Usain Bolt azon parázott volna, hogy a selejtezőkből tovább jut-e.
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Hát... olvasva a hozzászólásokat, értem én, hogy ne igyunk előre a medve bőrére, de ha a Titans meccstől fostok, akkor nem igazán értem mit néztetek szeptember óta.A Miamit decemberben. Ott is mindenki úgy gondolta, hogy kötelező győzelem. De ezen a meccsen tényleg nem nagyon van mitől tartani, ha a matchupokat nézem, csak saját magunkat verhetjük meg. (Ezt gondolta a Kansas is...)
😀
vpi
több mint 8 éve
Amikor 4-1-et hoztunk? És meglett a hazai pálya előnye?Hát... olvasva a hozzászólásokat, értem én, hogy ne igyunk előre a medve bőrére, de ha a Titans meccstől fostok, akkor nem igazán értem mit néztetek szeptember óta.Lehet, hogy ők látták a decemberi meccseket is.. 😊
😀
vpi
kyobalu
Hát igen, az elég szörnyű volt 😉
Vagy a Titans 2-3-ára paráztál rá?
Szerkesztette: vpi
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Hát... olvasva a hozzászólásokat, értem én, hogy ne igyunk előre a medve bőrére, de ha a Titans meccstől fostok, akkor nem igazán értem mit néztetek szeptember óta.Lehet, hogy ők látták a decemberi meccseket is.. 😊
😀
vpi
Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
Hát... olvasva a hozzászólásokat, értem én, hogy ne igyunk előre a medve bőrére, de ha a Titans meccstől fostok, akkor nem igazán értem mit néztetek szeptember óta.😀
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Én minden meccstől fosok, de ha a számokat nézzük jobbak vagyunk. Úgy látom eddig, hogy a sok sérültünk felépül, ha Van Noy is játszik, akkor még a védelem is stabilabb lesz, támadók hozzák amit tudnak és ennyi a recept😊
több mint 8 éve
Akkor is jobb szerintem, mint a Kansas. Ott Reid mindig kitalál valamit, ami működik ellenünk. Ő meg Coughlin mindig jól keverik a kártyát.Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...Rég drukkoltam amiatt, hogy egy déli csapat elleni PO meccsen "jó", passzbarát idő legyen. Tudnak futni és futás ellen védekezni - nem feltétlenül állna nekünk jól egy zivataros/hóviharos brusztolás. Mariotával és elkapóival szvsz elbírnánk (mondjuk ha előbbi futkározik...), ahhoz pedig túlságosan sok célpontunk van hogy levédekezzenek.
NB2
Tegnap egyébként az elejétől kezdve nekik drukkoltam, kitartó, szimpi brigád - jobb lesz vigyázni, itt már nincsenek "tükörsima" meccsek.
Gyulus
Szerintem a PO rutin is sokat fog számítani.
több mint 8 éve
A Titans-védelem pont a passzok ellen tűnik sebezhetőbbnek, bár a két szélről jöhet a nyomás, azzal Brady alapesetben elbírhat. A secondaryben vannak labdamágnesek, főleg kedvenc Ryanem és Byardöm, de ha egynél több labdát nem vesztünk, és szerzünk egyet legalább, akkor jó esélyünk van. A Jaguars megizzaszthatja a Steelerst, de egyelőre inkább azt mondanám, hogy 1-2.-re van esély

több mint 8 éve
Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...Rég drukkoltam amiatt, hogy egy déli csapat elleni PO meccsen "jó", passzbarát idő legyen. Tudnak futni és futás ellen védekezni - nem feltétlenül állna nekünk jól egy zivataros/hóviharos brusztolás. Mariotával és elkapóival szvsz elbírnánk (mondjuk ha előbbi futkározik...), ahhoz pedig túlságosan sok célpontunk van hogy levédekezzenek.
NB2
Tegnap egyébként az elejétől kezdve nekik drukkoltam, kitartó, szimpi brigád - jobb lesz vigyázni, itt már nincsenek "tükörsima" meccsek.
Szerkesztette: Gyulus
több mint 8 éve
Azt mindenki tudja... 😊Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...de hát Logan Ryan kívülről tudja a playbookunkat 😥
NB2
ZERO_L
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 8 éve
Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...jobb ez így, a vasasok meg csak szenvedjenek a jags D ellen...
NB2
több mint 8 éve
Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...de hát Logan Ryan kívülről tudja a playbookunkat 😥
NB2

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
Tennessee. Örülök neki, inkább ők mint a Bills. Ha nem követünk el hibákat ez a meccs tükörsima kell hogy legyen...
több mint 8 éve
Nagyon sokan játszanak rookie szerződéssel mindkét falban. Az offenseben Thuney, Mason, Fleming, Karras, Croston, Waddle? és idevehetjük Andrewst is, mert a teljesítményéhez képest kb. ingyen van. Ráadásul a jövő éviben például nincs benne Solder, mert neki lejár a szerződése év végén. A defenseben Brown, Flowers, Wise, Butler, Grissom, Lee (ő lehet a LB-k közt van), meg Harrison és Branch is elég olcsón van itt. Plusz mindenki 2.-3. napos pick volt vagy UDFA, egyedül Brown 1. körös azok közül, akik rookie szerződéssel vannak a két falban.Wow... Ennyit arról hogy a támadó és a védőfal a lelke minden csapatnak... 😛Nem tuudom mi most a O-D arány a cap-ben.www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/positional/
Kollega
empty taxi
(32. és 27. a kiadási rangsorban...)
Castleai01
Nemsoká meg kell fizetni Masont és Flowerst, az ő szerződésükkel meg egy esetleges Solder és Waddle hosszabbítással azért feljebb kerülünk a rangsorban. Kivéve ha közben kukázunk valaki olcsóbbat a helyükre.
több mint 8 éve
Az a jövő évi - a jelenlegi szerződések alapján, az idei 23. és 29., bár a lényeg ugyanaz.Wow... Ennyit arról hogy a támadó és a védőfal a lelke minden csapatnak... 😛Nem tuudom mi most a O-D arány a cap-ben.www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/positional/
Kollega
empty taxi
(32. és 27. a kiadási rangsorban...)
Castleai01
több mint 8 éve
Wow... Ennyit arról hogy a támadó és a védőfal a lelke minden csapatnak... 😛Nem tuudom mi most a O-D arány a cap-ben.www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/positional/
Kollega
empty taxi
(32. és 27. a kiadási rangsorban...)
"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 8 éve
Nem tuudom mi most a O-D arány a cap-ben.www.spotrac.com/nfl/new-england-patriots/positional/
Kollega

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
😉
több mint 8 éve
én nem látom ennyire tragikusnak a helyzetet, persze két fantasztikus koordinátort veszítünk majd el, de amíg Belichick-Ernie Adams-Nick Caserio hármas(és az ő rendszerük) itt van nem tudom elképzelni, hogy a koordinátor helyettesítés olyan hatalmas probléma legyenaz simán benne van, hogy az elején majd döcögős lesz a kezdés
BB a védelembe baromi sokat be tud segíteni, ha az elején kicsit túl nagy lenne a cipő a DC-nek, a támadó oldalban meg brutálisan sok van, ezt láttuk a Detroiti előszezonmeccs első negyedében (persze arra sincs garancia, hogy a Brady-Cooks-Edelman-Gronk négyes egyszerre huzamosabb ideig kibírja sérülések nélkül)
akkora kóklert meg csak nem fognak kinevezni aki ebből a támadóegységből nem tud top O#-t feltenni a pályára

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 8 éve
nem azt állítom, hogy MP jobb DC, mint JMD OC, hanem hogy HC-nak alkalmasabb. Karizmatikusabb személyiség, okosabb, gondolom, rakétamérnökként, jobban átlátja a rendszereket. A HC egy topmenedzser állás inkább.
több mint 8 éve
Nem tuudom mi most a O-D arány a cap-ben. De ennek lehet azért szerepe abban, hogy van egy solid, de azért nem domináns védelmünk, meg van egy bomba offense-ünk. Ehhez azért több kell a Brady varázslatnál. Van ott még egy-két kiemelkedően teljesítő játékos.A következtetésünk más, de az alapokat hasonlóan látjuk. Én úgy gondolom, hogy a támadóknál most jobb lenne az állandóság a stábban. A védelem még építésre szorul, itt kevesebb gondot jelent, ha egy másik jó szakember veszi át.
Még egy: Ha nem lett volna világos, én úgy gondolom, hogy Hoyer most azt a mozgásteret jelenti a csapatnak, hogy nem muszáj adott esetben felfele tradelnünk és komoly rookie fizetést adnunk egy QB-nak. Hozhatunk valakit, aki 1-2 év alatt, Brady oktatásával, nyugodtan átveheti a helyét. Ha pedig bármilyen okból be kell ugrani, azt gondolom, hogy egy megfelelő playbookkal és ezekkel a csapattársakkal, vele ugyanúgy el lehet jutni akármeddig.
Személyesen nekem Hoyer az egyik kedvenc játékosom a ligában, ezért örültem, hogy visszajött. Annak idején láttam őt élőben is játszani. A képességei nyilván nem egy HOF várományosé, de hatalmas küzdő. A mentalitása kiemelkedő.
We are all PATRIOTS!
több mint 8 éve
Hoyer már 33 éves lesz idén, nem 26, és valahogy nem látom bele, hogy egy JMD kaliber érkezésével berobbanna úgy igazán 36-37 éves koráraazt én sem hiszem hogy Brady hosszútávú pótlása lenne, de 1-2 évre szerintem nem rossz megoldás
Wyatt
több mint 8 éve
A magam részéről MP-t tartom jobb szakembernek a két csapatrész edzői közül. Viszont az ő távozása pillanatnyilag kevesebb gondot okozna a csapatnak, mint ha JMD távozik. Úgy vélem ugyanis, hogy ha megmarad a folyamatosság a támdóknál, tehét McDaniels hívja a játékokat, Scarnecchia foglalkozik a támadó fallal, továbbá visszatérnek a sérültek, akkor ez a csapat képes bármeddig eljutni akkor is, ha a labda mögött esetleg nem Brady, hanem Hoyer áll.Hoyer szerintem sem annyira tragikus irányító mint sokan hiszik, de kell neki egy normális támadósor, ha Brady kiesne valami okból, de maradna Gronk, Edelman, Lewis+Burkhead+White, egy Scar edzette támadófal és McDaniels mint OC én nem vágnám fel az ereimet, nyilván gyengülnénk, de még mindig az AFC top 5 csapat maradnánk
Ezért most biztos le fogtok hülyézni, de én meg úgy gondolom, hogy ez a csapatrész bomba erős. Hoyer pedig jelenleg sokkal, sokkal jobb irányító, mint Brady volt 2001-ben. De még a 2003-as Bradynél is talán.
Tehát, ha bármilyen okból szükség lesz a váltásra az irányító poszton, fontos lenne, hogy a csapatrész körül más tekintetben folyamatosság legyen. Ezáltal a csapat nyugodtan kereshet a drafton olyan irányítót, akiben van potenciál, de megkaphatja azt az időt, amíg felkészül az NFL tempójára.
Ha mind a két edző elhagyja a csapatot, akkor megszívtuk. Az olyan plusz terhet rak Belichickre a sideline-on, amire meccsek mentek rá annak idején is, amikor Weiss és Crennel húzott el egyszerre.
Kollega