New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Könnyen lehet, hogy LG az egyik legbénább erőfutó a ligában, azok közül, akik játszanak is. De elég sűrűn nyerünk vele egy-egy Super Bowl-t. Én ezért ragaszkodok hozzá.
Kollega
Wow, ez aztán az érv 😮

Akkor el ne cseréljük Garoppolót, amióta draftoltunk három évből kétszer bajnokok lettünk!

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Könnyen lehet, hogy LG az egyik legbénább erőfutó a ligában, azok közül, akik játszanak is. De elég sűrűn nyerünk vele egy-egy Super Bowl-t. Én ezért ragaszkodok hozzá.

Szerkesztette: Kollega

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Ennek ellenére Revis,Peterson,Lynch triótól engem is kiráz a hideg..Shermantől csak berzenkedem, nekem megfelel a mostani sec. úgy is ha Butler megy, akkor meg királyság van ha marad.
topin
Szerintem:
Revis: szerintem a karrier érdemi részének vége
Sherman: are you mad, bro?
Peterson: diszkont áron egy éves próbára miért ne?
Lynch: egész eddig azt mondta, hogy csak Oakland-ben játszana, ehhez képest Boston a kontinens túloldala, plusz elég kétségesnek tűnik, hogy illeszkedne be (egyébként: The Patriots haven’t considered acquiring Lynch, CSNNE’s Mike Giardi was told Tuesday. ESPN’s Field Yates told XTRA 1360 the Patriots haven’t discussed the currently retired running back./ nesn.com)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
topin New England Patriots 1 956
Amit Blount hozott azt hozta volna kb bármelyik hasonló adottságú futó. L.Murray hatalmas előrelépés lett volna hozzá képest, de az fizetésben már nem stimmelt volna. Ha csak Blount kirakat számait nézzük önmagában, akkor 1000+ yard és 18TD franchise rekord elájulhatunk. De azért, ahogy Wyatt is leírta, ha a számok mögé nézünk, látjuk hogy ez totál átlagos teljesítmény volt. Már egyszer megnéztem, de nem emlékszem pontosan, így lehet tévedek..de az rémlik hogy 14db 3 yardon belüli TD volt és 11db 1yardos. Azért ezt megoldotta volna más is franchise rekorddal és cserébe (és itt ismét Wyattre utalok) mezőnyben sem lett volna kiírva a a snap pillanatában, hogy Blount futás jön. Nem véletlen a sok no gain. Én bírom Blountot, de minimális pénzt ér csak meg, mert a drafton szotyiért találunk ugyanilyen játékost 4-5.körben is akár.

LG meg minek? Thuney egy jó darabig elkaristol ott azt gondolom..

Ennek ellenére Revis,Peterson,Lynch triótól engem is kiráz a hideg..Shermantől csak berzenkedem, nekem megfelel a mostani sec. úgy is ha Butler megy, akkor meg királyság van ha marad. Az offense-t elnézve, nem hiszem, hogy jövőre nagyon aggódni kellene, hogy nem teszünk fel elég pontot a táblára. A védelem meg 17-22 pont körül tart az több mint elég lesz. Nem kell elit D, az elit O mögé. Hozzunk LB,DE,TE,OT posztra jóféle prospecteket akik jövőre akklimatizálódnak, utána meg bekerülnek a csapatba.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Persze ettol meg lehet hasznos valaki, de neki azert nagy elonye, hogy Bradyvel jatszik, igy nem feltetlenul kell vegig 8 emberes front ellen kuzdenie, 5 emberrel folyamatosan a nyakan. O akkor jo, ha van ideje felgyorsulni, mert a meretehez kepest ritka mozgekony tud lenni meg gyors. De allando fenyegetest nem jelent

Ha jott volna Latavius Murray, o kb ugyanezt tudja, a kozeli touchdownokkal egyutt, csereben viszont remekul blokkol es passzjatekba is bevonhato. De o sem lett volna igazan megoldas

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem értek egyet Wyatt-tal.

Mi az, amit egy területszerző játékban egy futótól elvárnánk (fontossági sorrend szerintem):
1., Hozzon pontokat. Ebben LGB tavalyi éve nemcsakhogy karrierév, hanem franchise-év is volt.
2., Hozzon yard-okat, szerezzen területet. Ebben van/volt jobb futó, de azért 1000y fölé jutni a liga eleje...
3., Jelentsen bármikor fenyegetést, hogy a D ne tudja, milyen játék jön. Ezt rövidyardos szitukban hozta LGB tavaly.
4., Blokkoljon a passzjátékoknál, védje a QB-t. Ebben sem kiemelkedő, de nem is rossz LGB. Erre nem találtam statisztikát.
5., Screenben tudjon elkapni. Ebben LGB átlagos, vagy átlag alatti gyakorisággal használjuk, mert van nála a csapatok belül sokkal jobb (2).

Igen, értem, hogy jó lenne egy olyan futó, aki meccsenként 5 y/c átlaggal fut 120-150 yardot, a PO-ban stabilan hozza ugyanezt a teljesítményt MINDEN meccsen, de az már csalás lenne, nem?
Attila Pál
Mehh
1. Oke, bevitte a touchdownokat rendben
2. Jo, 300 futasbol atment 1000 fole. Nem tapsolok, de oke
3. Na ez a kurva nagy baj. Semmi fenyegetest nem jelent 😕 ha fent van Blount gyakorlatilag fix, hogy o fog futni
4. Mert blokkolasban meg mindig inkabb gyenge, mint nem
5. Elkapasban meg hasznalhatatlan gyakorlatilag

Ezzel inkabb megerositettel, hogy nagyon jo indulattal 5/1.5

több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Nem értek egyet Wyatt-tal.

Mi az, amit egy területszerző játékban egy futótól elvárnánk (fontossági sorrend szerintem):
1., Hozzon pontokat. Ebben LGB tavalyi éve nemcsakhogy karrierév, hanem franchise-év is volt.
2., Hozzon yard-okat, szerezzen területet. Ebben van/volt jobb futó, de azért 1000y fölé jutni a liga eleje...
3., Jelentsen bármikor fenyegetést, hogy a D ne tudja, milyen játék jön. Ezt rövidyardos szitukban hozta LGB tavaly.
4., Blokkoljon a passzjátékoknál, védje a QB-t. Ebben sem kiemelkedő, de nem is rossz LGB. Erre nem találtam statisztikát.
5., Screenben tudjon elkapni. Ebben LGB átlagos, vagy átlag alatti gyakorisággal használjuk, mert van nála a csapatok belül sokkal jobb (2).

Igen, értem, hogy jó lenne egy olyan futó, aki meccsenként 5 y/c átlaggal fut 120-150 yardot, a PO-ban stabilan hozza ugyanezt a teljesítményt MINDEN meccsen, de az már csalás lenne, nem?
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Abszolút egyetértek Wyattel.

Blount szimpatikus jómunkás ember, aki egy zacskó szotyiért is maradna valószínűleg, de nem hiába nincs neki piaca a karrier év után sem. És amikor arról beszélünk, hogy Bradyt tehermentesíteni akarjuk, akkor nem Blount a megfelelő ember rá, ez kiderült az utóbbi években, ahol a futójátékunk, mint olyan nem létezett a rájátszásban. Persze az 1-2 yardos TD-k szépek Blounttól és ugye azokat is meg kell oldani valahogy (erre a szerepre egyébként tökéletes), de másra nem.

Egyébként felőlem maradhatna a csapatban, pont az ilyen rövid yardos szituációkra, viszont úgy meg már kezdene kicsit sok futó lenni a rosteren. Aztán, lehet, hogy nem fogunk nála jobb opciót találni és marad minden ugyanaz, mint eddig.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játékjoga ugye még a Seahwks-é? Ha vissza akar térni, akkor vagy Seattle, vagy ki kell vásárolni, ugye?
Kollega
Odaadják csomagban Shermannel, jön még AP is, hogy legyen tehermentesítő. Meg Revis, akinek feltámasztjuk a karrierjét
Wyatt
Most ezen lehet szórakozni, csak épp nem erre voltam kíváncsi. Asszem bepróbáltunk az évek alatt vagy másfél tucat ilyen-olyan veteránt, és közülük igazán nagyot csak Moss alkotott, egy jó részük meg teljesen használhatatlan volt. Ha érdekel, nem gondolom, hogy bármi szükségünk lenne Lynchre, Sörmenre meg még annyire se.
Szerintem egy jó Butlerre van szükségünk, van meg egy jó LG-re. Őket szeretném látni Pats mezben szeptemberben!
Kollega
Hámegnesértődjnekemazé
Igen, a Seahawksé a joga, volt ott mostanában többször is téma, meg az Oakland topicjában is.
Sherman simán jöhet, de én is jobban örülnék Butler maradásának.

Jó LG? Ott van Thuney 😛

Én nem látom, hogy mi ez az oltári szerelem Blount irányában (de komolyan, most melyik fontos meccsen nem volt okádék gyenge? Nem nem kiemelkedő, hanem szimplán nem kurva gyenge?)
A mostani rájátszás értékelhetetlen, a 2014-es idényben a Ravens elleni és a Super Bowl értékelhetetlen, a 2013-as idényben a Broncos elleni értékelhetetlen, ééés ennyi.

Oké, a Coltsot kétszer szépen szétfutotta. Az tényleg szép volt. Mondjuk Jonas Gray is futott 200 yardot meg 4 TD-t, aki előtte és azóta összesen nem futott kb ennyi a pályafutása során.

Karrieréve volt, sikerült 3.9-es átlaggal megtennie. A 18 TD gyönyörű, de ezek többsége azért egy ekkora testű futónál inkább a kötelező kategóriába estek.

Ebben a szezonban, ami jó meccse volt, a 49ers (aka a liga leggyengébb futás elleni védelme) elleni 19/124 6.5 (közte egy 44 yardossal), a Houston elleni 24/105 4.4 (egy 41 yardos TD-vel meg még egy hatpontos, ez tényleg fontos volt legalább), meg nagy duzzogva a Miami elleni 29/123 4.2. A Steelers ellen meg tolt egy anomáliát, az tényleg pazar volt 😊 Kár, hogy a rájátszásban megint nyoma nem volt ennek. Én abszolút nem bánkódnék, ha lassan megköszönnénk neki az eddigieket, és próbálnánk keresni valakit, akiben van potenciál arra, hogy valóban jó futó legyen. De olcsóért felőlem persze maradjon, legalább sok fantasy pontot szerez jövőre is

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Preseason menetrend:
vs. Jaguars
at Houston
at Detroit
és óriási meglepetésre:
vs. Giants

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A játékjoga ugye még a Seahwks-é? Ha vissza akar térni, akkor vagy Seattle, vagy ki kell vásárolni, ugye?
Kollega
Odaadják csomagban Shermannel, jön még AP is, hogy legyen tehermentesítő. Meg Revis, akinek feltámasztjuk a karrierjét
Wyatt
Most ezen lehet szórakozni, csak épp nem erre voltam kíváncsi. Asszem bepróbáltunk az évek alatt vagy másfél tucat ilyen-olyan veteránt, és közülük igazán nagyot csak Moss alkotott, egy jó részük meg teljesen használhatatlan volt. Ha érdekel, nem gondolom, hogy bármi szükségünk lenne Lynchre, Sörmenre meg még annyire se.
Szerintem egy jó Butlerre van szükségünk, van meg egy jó LG-re. Őket szeretném látni Pats mezben szeptemberben!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A játékjoga ugye még a Seahwks-é? Ha vissza akar térni, akkor vagy Seattle, vagy ki kell vásárolni, ugye?
Kollega
Odaadják csomagban Shermannel, jön még AP is, hogy legyen tehermentesítő. Meg Revis, akinek feltámasztjuk a karrierjét

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
A játékjoga ugye még a Seahwks-é? Ha vissza akar térni, akkor vagy Seattle, vagy ki kell vásárolni, ugye?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
 lockerdome.com/tombradysego/6170047341152321/9695790625122068

Lynch in New England?
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
Hatalmas probléma merült fel a stadiont illetően. A 4 bajnoki zászló mellé nem fér el az ötödik, újra kell tervezni a dizájnt. 😊 Remélem ezúttal jobban előre gondolkodnak mint a stadion átadásakor. 😊😊😊
http://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0407%2Fr197681_1296x729_16%2D9.jpg&w=570
Maniac84
Elöbb utóbb elgondolkodnak a post-it méretü zászlókon 😊
több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Hatalmas probléma merült fel a stadiont illetően. A 4 bajnoki zászló mellé nem fér el az ötödik, újra kell tervezni a dizájnt. 😊 Remélem ezúttal jobban előre gondolkodnak mint a stadion átadásakor. 😊😊😊
http://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2017%2F0407%2Fr197681_1296x729_16%2D9.jpg&w=570

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 2008-as draft újratervezve. Igazából tökre semmi jelentősége nem lenne, de az 1/24-nél kicsit megakadtam 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000798202/article/2008-nfl-draft-doover-matt-ryan-joe-flacco-rise-to-the-top
Wyatt
A tizediknél semmi?
Gogo
Mi lenne? DRC simán megérné 😊

több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
A 2008-as draft újratervezve. Igazából tökre semmi jelentősége nem lenne, de az 1/24-nél kicsit megakadtam 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000798202/article/2008-nfl-draft-doover-matt-ryan-joe-flacco-rise-to-the-top
Wyatt
A tizediknél semmi?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Ha ez lenne az indok, akkor azt mondom oké 😀
Na de egy ST-ász 1/24-re 😀 😀
Wyatt
Nézd, ahhoz képest ahol BB ezeket szokta húzni csak 1 körös reach 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha ez lenne az indok, akkor azt mondom oké 😀
Na de egy ST-ász 1/24-re 😀 😀

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A 2008-as draft újratervezve. Igazából tökre semmi jelentősége nem lenne, de az 1/24-nél kicsit megakadtam 😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000798202/article/2008-nfl-draft-doover-matt-ryan-joe-flacco-rise-to-the-top
Wyatt
Azért mert mi nem tudjuk használni, lehet, hogy máshol elit wr lehetett volna belőle😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A 2008-as draft újratervezve. Igazából tökre semmi jelentősége nem lenne, de az 1/24-nél kicsit megakadtam 😀
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ss7c6beilcvfoqut8ufr
2008 NFL Draft do-over: Matt Ryan, Joe Flacco rise to the top
Knowing what we know now, is there any way Matt Ryan isn't taken first overall in the 2008 NFL Draft? How far would Jake Long fall? Gil Brandt takes a stab at redrafting an interesting class.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Volt egy friss riport, hogy meg mindig erdeklodunk iranta, es ha megy Butler, akkor o johet. Mondjuk durva lenne
Wyatt
kb a fél liga odaadná majd érte az első körét, szóval nem lenne olcsó és a hawks kb baszik majd rá, hogy sherman hová szeretne menni,
gordon
Majd Carroll ad egy kis ex-hometown discountot a régi szép idők emlékére. 😊
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Morcos leszek ha az öreg megszerzi Shermant... Megint költségbe verem magam a mezvásárlás miatt. 😀
ParadSEC
Na akkor lenne ám itt igazán parasztlázadás, nem csak 1-2 kósza fecske jönne át ide lefutottnak titulálni a szezont...
Egyébként én úgy olvastam, hogy csak puhatolozó beszélgetés volt és végül nem is lett több belőle. A média csak most kezdte felfújni az egészet, mert Caroll megerősítette, hogy megtörtént.
Persze ettől még simán kitelik BB-től, hogy amit esetleg behúz Butlerért a Saints-től azt rögtön bedobja Sherman-ért. 😊
Maniac84
Mondjuk a saints helyében én inkább odaadnám azt a picket Shermanért , mint Butlerért.
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Volt egy friss riport, hogy meg mindig erdeklodunk iranta, es ha megy Butler, akkor o johet. Mondjuk durva lenne
Wyatt
kb a fél liga odaadná majd érte az első körét, szóval nem lenne olcsó és a hawks kb baszik majd rá, hogy sherman hová szeretne menni,