New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.
ervinator
Nekem már nagyon megy a fly route, várom, hogy JMD behívja a playt!
Wyatt
Egy flea flicker, vagy egy fake statue of liberty biztos lesz. Az is megy már?
Kollega
Flea flicker bejött 😀
ervinator
Készültem is!

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Nagyon jó Pats szurkolónak lenni. 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Blount TD után, mikor az egész stadion egy emberként énekli a lekevert Livin' On A Prayer-t

We're half way there...


awwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.
ervinator
Nekem már nagyon megy a fly route, várom, hogy JMD behívja a playt!
Wyatt
Egy flea flicker, vagy egy fake statue of liberty biztos lesz. Az is megy már?
Kollega
Flea flicker bejött 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Bedaráltuk őket, fantasztikus győzelem volt. Nem lesz egyszerű meccs az SB, de Ryannek egy picit új lesz a terep. Az biztos, hogy a PO 2 legjobb csapata játssza az SB-t.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 935 — No es importante
a francba, jövőre nem lesz PO 😥
ZERO_L
vagy duplázás lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Goodell szerintem most eszi a kefét. Mert a SB-on nem tud nem megjelenni és lesz neki nagy ünneplés.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
We are on to Atlanta!
One more!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
a francba, jövőre nem lesz PO 😥



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
de kellett ez a goal-line védekezés, de azért nyugodtabb lennék ha nem jönnének át rajtunk könnyedén (nekem legalábbis úgy tűnik)
NB2
Bellt levették, de Williamset nem tudják és a screenpasszokkal meg a D-Line mögé löbbölt rövidekkel nem tudunk mit kezdeni. Remélem, a félidei elemzés segít.
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
de kellett ez a goal-line védekezés, de azért nyugodtabb lennék ha nem jönnének át rajtunk könnyedén (nekem legalábbis úgy tűnik)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Inaktívok:WR Michael Floyd, OT LaAdrian Waddle, CB Justin Coleman, QB Jacoby Brissett, CB Cyrus Jones, RB D.J. Foster, S J. Richards

Go Patriots!
ervinator
Ezek szerint Hogan és Mitchell van, Floyd meg úgy jár, mint Zach Sudfeld anno. Kár.
Burkus
Két int ment el rajta a múlt meccsen. Mitchell-el talán nagyobb az összhang. Kérdés mennyire bírja a térde. 😉
kyobalu
Azért mondom. Ugyanez volt Sudfelddel. Volt róla két INT, - inkább Bradyé mint az övé - és over.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Brady és Jimmyboy kifutott a pályára tüzelni a közönséget! 😎👊💪

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Inaktívok:WR Michael Floyd, OT LaAdrian Waddle, CB Justin Coleman, QB Jacoby Brissett, CB Cyrus Jones, RB D.J. Foster, S J. Richards

Go Patriots!
ervinator
Ezek szerint Hogan és Mitchell van, Floyd meg úgy jár, mint Zach Sudfeld anno. Kár.
Burkus
Két int ment el rajta a múlt meccsen. Mitchell-el talán nagyobb az összhang. Kérdés mennyire bírja a térde. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Inaktívok:WR Michael Floyd, OT LaAdrian Waddle, CB Justin Coleman, QB Jacoby Brissett, CB Cyrus Jones, RB D.J. Foster, S J. Richards

Go Patriots!
ervinator
Ezek szerint Hogan és Mitchell van, Floyd meg úgy jár, mint Zach Sudfeld anno. Kár.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 604
Inaktívok:WR Michael Floyd, OT LaAdrian Waddle, CB Justin Coleman, QB Jacoby Brissett, CB Cyrus Jones, RB D.J. Foster, S J. Richards

Go Patriots!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀
Wyatt
komolyan szeretnél még egy meglepetést látni ma? 😉
yooker
Megvolt. Nyert Katar. Most mar jojjon a papirforma 😀

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 123 — nabege2@yahoo.com
Nyehh, azért így érthető
"Martellus Bennett, who has really emerged as one of their key weapons at tight end in Rob Gronkowski's absence, the Patriots love his toughness. And the reason is he's been on the injury report with an ankle injury, it's not a sprained ankle. It's actually a cracked bone in his ankle, he's got some bone chips in there," Rapoport said. "I'm told to expect offseason surgery for Martellus Bennett."
Wyatt
Tartok is tőle, hogy az O-nk nem tudja a dolgát tökéletesen tenni a sok sérülés miatt...
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀
Wyatt
komolyan szeretnél még egy meglepetést látni ma? 😉
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nyehh, azért így érthető
"Martellus Bennett, who has really emerged as one of their key weapons at tight end in Rob Gronkowski's absence, the Patriots love his toughness. And the reason is he's been on the injury report with an ankle injury, it's not a sprained ankle. It's actually a cracked bone in his ankle, he's got some bone chips in there," Rapoport said. "I'm told to expect offseason surgery for Martellus Bennett."

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀
Wyatt
ez az egész nap ilyen, kezdve a Boston-Portland OT-s meccsel, majd Emiratesben is történt pár agyzsibbasztó esemény...

hajnalra nem sok energiám maradt
ZERO_L
Akkor egy simább győzelmet kérek neked a fiúktól 😀

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀
Wyatt
ez az egész nap ilyen, kezdve a Boston-Portland OT-s meccsel, majd Emiratesben is történt pár agyzsibbasztó esemény...

hajnalra nem sok energiám maradt



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Na, jól van, megnyugodtam, megint aljaskodunk
|  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pihenes-helyett-tuzriadoval-hangolt-a-pittsburgh-2548013 |
Wyatt
Súlyos deja vu érzésem van.

Amúgy a rendőrség már letartóztatta a madarat, aki meghúzta a tűzjelző kart. Úgyhogy már csak idő kérdése, hogy bevallja, személyesen Kraft úrtól kapta a megbízást... 😉
Kollega
Gondolom tagad és csak annyit lehet bizonyítani, hogy inkább meghúzta a kart, mint nem....😀
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀
Wyatt
Pont erre gondoltam én is 😀
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, a kézis srácok leiskolázták az olimpiai bajnokot, egy extázis már megvolt mára, jöhet még egy 😀