New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
Burkus
Csak tény kedvéért: nyomozás folyt ellene, de egyszer sem emeltek vádat ellene. Tehát azt állítani, hogy elkövette, elég funny.
Soldados
Azt állítani, hogy a Pats csalt volna a labdákkal vagy hogy Brady tudott róla, szintén elég funny. Mégis sokan teszik ugye... Emellett nekem a személyes véleményem - ha úgy tetszik meggyőződésem - hogy Roethlisberger elkövette mindkétszer. Csak nem tudták/akarták érte felelősségre vonni. De ezen kár vitatkozni, tény, hogy nem történt felelősségrevonás az ügyben. Abban azért egyetértünk - remélem - hogy BigBen nem az a Jedi-szerű jelenség. 😊 Én meg csak asszociáltam a Pittsburgh Post Gazette címlapjára.
Burkus
BB-nél semmi bizonyíték nem volt a törvénysértésre, a labdák viszont le voltak eresztve, ami szabálytalan. :p Ennek ellenére se az nem számít, hogy neked meggyőződésed, hogy megerőszakolta, se az nem számít, hogy nekem is, hogy Brady tudott róla és ezért nem működött együtt. Ezek szubjektív vélemények csak, amelyeket nem lehet alátámasztani. Az objektív tények az első mondatban szerepelnek.

De BB valóban nem egy Jedi-jelenség, nekem mindig olyan, mint egy jóllakott óvodás, bár lehet nagy fénykardja van. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Füszer New England Patriots 45
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
Burkus
Csak tény kedvéért: nyomozás folyt ellene, de egyszer sem emeltek vádat ellene. Tehát azt állítani, hogy elkövette, elég funny.
Soldados
Ennyi erővel inkább bűnös mint nem és irány a sitt pár évre . Viszont az szinte biztos hogy nem erőszakoskodott hanem az a bula akarta levenni !!!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
Burkus
Csak tény kedvéért: nyomozás folyt ellene, de egyszer sem emeltek vádat ellene. Tehát azt állítani, hogy elkövette, elég funny.
Soldados
Azt állítani, hogy a Pats csalt volna a labdákkal vagy hogy Brady tudott róla, szintén elég funny. Mégis sokan teszik ugye... Emellett nekem a személyes véleményem - ha úgy tetszik meggyőződésem - hogy Roethlisberger elkövette mindkétszer. Csak nem tudták/akarták érte felelősségre vonni. De ezen kár vitatkozni, tény, hogy nem történt felelősségrevonás az ügyben. Abban azért egyetértünk - remélem - hogy BigBen nem az a Jedi-szerű jelenség. 😊 Én meg csak asszociáltam a Pittsburgh Post Gazette címlapjára.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
Burkus
Csak tény kedvéért: nyomozás folyt ellene, de egyszer sem emeltek vádat ellene. Tehát azt állítani, hogy elkövette, elég funny.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na jó, de ki az, aki nálunk szabotálta a tökéletes fegyvert, aki aztán átállt a lázadókhoz?
Inkább Blount lehetett volna ott ilyen szerepkörben 😀
Amúgy évek óta ez a szerepkör, Darth Sidious=BB, Vader=Brady, Birodalom=Patriots, úgyhogy igazából azon lepődnék meg, ha ez lenne az első 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ezt bevállaljuk?

Pittsburgh Post-Gazette

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tedy Bruschi will serve as Patriots' honorary captain for Sunday's AFC Championship Game.Adam Schefter
The Patriots are 8-0 in games in which Tedy Bruschi has been honorary captain/part of game-day celebration. He's Sunday's honorary captain.Mike Reiss
ervinator
Lehetne gyakrabban 😀 Meg Dion Lewis társaságában

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.
ervinator
Nekem már nagyon megy a fly route, várom, hogy JMD behívja a playt!
Wyatt
Egy flea flicker, vagy egy fake statue of liberty biztos lesz. Az is megy már?
Kollega
Igazából a double passre gyúrok!

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
És akkor Bruschi tiszteletére:

"We play! That's what we do. We don't talk. We play. You come to Foxborough, it's gonna be snowing. It's gonna be cold. C'mon in here! You wanna say all you want? You wanna change the rules? Change 'em! We still play. And we win. That's what we do."

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Tedy Bruschi will serve as Patriots' honorary captain for Sunday's AFC Championship Game.Adam Schefter
The Patriots are 8-0 in games in which Tedy Bruschi has been honorary captain/part of game-day celebration. He's Sunday's honorary captain.Mike Reiss

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
#onemore

több mint 7 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Chip Kelly mint OC assistant? 😃
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.
ervinator
Nekem már nagyon megy a fly route, várom, hogy JMD behívja a playt!
Wyatt
Egy flea flicker, vagy egy fake statue of liberty biztos lesz. Az is megy már?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ZERO_L
Kicsit frusztrált vagy. Szúúúszááá... 😉
peach
nézd el, hülyeség allergia
ZERO_L
Ez jó! Mostantól én mondtam! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Djerekek.. Itt egy újabb gyöngyszem...
Legends never die.. 😉


Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
ZERO_L
Kicsit frusztrált vagy. Szúúúszááá... 😉
peach
nézd el, hülyeség allergia



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.
ervinator
Nekem már nagyon megy a fly route, várom, hogy JMD behívja a playt!

több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
ZERO_L
Kicsit frusztrált vagy. Szúúúszááá... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Szerintem meg engedjük már el végre ezt a Deflegatet és koncentráljunk a konferencia döntőre.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Megint Atlantába meg meccset nézni, miközben az AFC két legjobb és legsikeresebb csapata - 16 SB részvétellel és 10 gyűrűvel - csap össze, ahol az elmúlt 15 évből kilencben a két irányító egyike játszott a SB-on.
Burkus
Wow! a rohadt köcsöge még ennek ellenére is inkább kimén a tanyára! Tűrhetetlen!

winston
Ahogy mondod, minket is mögmart egy negyedik körre a goodell. Viszont sztem kb 5 comment született a témában a falcons topicban ahol a legelvetemültebb reakciók kb a "húzzon a picsába" és a "más is csinálja" reakciók voltak. Itt meg...azóta is...egyesek...hát na...
peach
ja, mi két negyed alatt használtunk állítólag(!) nem teljesen határértékre fújt labdákat, ti KÉT SZEZON alatt nyomtátok az extra hangerőt a meccseken...

és ezért tőletek ÖTÖDIK körös picket vettek el, még mielőtt holnap hirtelen top80-as lesz belőle
(ha egy Beasley vagy Neal féle rookiet veszítettetek volna el, megint más lenne a helyzet, de ti vagytok a császárok mert nem sírtatok a szaros 156. pick elvesztése és eggyel kevesebb PS töltelék miatt... jeeeeez)

lehet mi se pofáztunk volna itt évekig, ha normálisan kezeli ezt az NFL és nem a lehető legnagyobb büntetést akarja kiszabni

mára is ki lehet pipálni a "pats szurkolók csak sajnáltatják magukat" böfögés, gratulálok, jár a keksz



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Kansas meccset nézve legalábbis nekem nagyon így tűnt. Nagyon jó, kivételes irányító, de az elmúlt hetekben inkább csak menedzseli a meccseket, nincs jó formában.
Így emiatt lehet egy kicsi fórunk velük szemben. Mert szerintem ellenünk csak FG-okkal nem tudnak nyerni.
kyobalu
Sokadjára hozod fel a Kansas meccset érvként, de ez rossz érv! 😊 Ne indulj ki abból a meccsből, pontosan azért, amit te is leírtál: ellenetek nem lehet csak FG-okkal nyerni. A Kansas ellen viszont lehetett. Az a meccs az egy csodálatos gyömöszkélés volt, ami csak arról szólt, hogy az O ne adja el a labdát, mert a Kansas offense egyedül nem tudja megnyerni a meccset. Az már megint más kérdés, hogy így is sikerült eladni a labdát.

Ellenetek többet fog passzolni BB, lesznek vertikális passzok. Bevállalósabb lesz az O, de nem bevállalós: továbbra is Bell fog sokat futni, viszont BB-től jó pár hosszú passzkísérlet is lesz.
Szokol
Nem csak a Kansas eleni meccsből indulok ki..Tudom, hogy ti azt mondjátok, hogy ez volt a terv és tökéletesen végre lett hajtva, de másodjára néztem vissza a meccset tegnap este és nekem nem úgy tűnt, mintha a pálya utolsó harmadában csak futni szeretnétek, hanem egyszerűen nem jöttek be a RZ játékok, hívások..Nem működött a passzjáték ezen a területen.
Ma olvastam egy cikket a patspulpiton, hogy BigBen az első 10 játékhéten kifejezetten impresszív számokat és jó játékot mutatott a RZ-ban. Azt hiszem 65%-os sikeresség és 11-0 TD-int arányt hozott össze, ami kifejezetten erős mutató.
Aztán jött a szezon második fele az eredményesség a végzónában lement 34,4%-ra, 2 TD 3 INT arányra. A szezon utolsó részében a passer ratingje 25% körül mozgott, ami a legrosszabb volt az NFL irányítók között. Persze mindenki tudja, hogy sérülést szedett össze a 6. héten a Miami ellen, de elvileg egészségügyi problémája, vagy legalábbis jelentés nem volt az állapotáról. Azt tudni, hogy a Miami elleni wildcard meccsen megsérült a bokája és nem teljesen 100%-ban tolta..Persze lehet az eredményességi százalék visszaesésben az is közre játszik, hogy nem volt teljes elkapógárda ebben az időszakban. Van akit eltiltottak, van aki sérült volt, a megsokott WR-ek közül..
De az a kinti szakik szerint is egyértelműen kijelenthető, hogy BigBen teljesítménye visszaesett. Inkább Bellre építitek az utolsó 9 meccsen az O# mukát, mint a passzokra, az irányítóra bíznátok a pontszerzéseket.
Az pedig tény, hogy a Patriots D# ellen 43% esélye van az ellennek, hogy TD-t szerezzen Redzone-ban, mivel ebben viszonylag erősek vagyunk.
Véletlenül sem szeretném BigBen képességeit megkérdőjelezni, mert szerintem a 2. legjobb irányító a konferenciában.
Vasárnap bármi lehet. A két legjobb csapat játssza a döntőt. 😉
De szerintem BigBen sérült, vagy sérüléssel küzd. Csak nem akarják nagy dobra verni..
Attól függetlenül a középső zónánkat, LB sorunkat meg lehet szívatni rendesen a középhosszú passzokkal..
James, Rogers, Heyward-Bay szerintem élni fog ezekben a szituációkban. Tartok is tőlük. 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 267 — a new hope (again)
Megint Atlantába meg meccset nézni, miközben az AFC két legjobb és legsikeresebb csapata - 16 SB részvétellel és 10 gyűrűvel - csap össze, ahol az elmúlt 15 évből kilencben a két irányító egyike játszott a SB-on.
Burkus
Wow! a rohadt köcsöge még ennek ellenére is inkább kimén a tanyára! Tűrhetetlen!

winston
Ahogy mondod, minket is mögmart egy negyedik körre a goodell. Viszont sztem kb 5 comment született a témában a falcons topicban ahol a legelvetemültebb reakciók kb a "húzzon a picsába" és a "más is csinálja" reakciók voltak. Itt meg...azóta is...egyesek...hát na...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Kansas meccset nézve legalábbis nekem nagyon így tűnt. Nagyon jó, kivételes irányító, de az elmúlt hetekben inkább csak menedzseli a meccseket, nincs jó formában.
Így emiatt lehet egy kicsi fórunk velük szemben. Mert szerintem ellenünk csak FG-okkal nem tudnak nyerni.
kyobalu
Sokadjára hozod fel a Kansas meccset érvként, de ez rossz érv! 😊 Ne indulj ki abból a meccsből, pontosan azért, amit te is leírtál: ellenetek nem lehet csak FG-okkal nyerni. A Kansas ellen viszont lehetett. Az a meccs az egy csodálatos gyömöszkélés volt, ami csak arról szólt, hogy az O ne adja el a labdát, mert a Kansas offense egyedül nem tudja megnyerni a meccset. Az már megint más kérdés, hogy így is sikerült eladni a labdát.

Ellenetek többet fog passzolni BB, lesznek vertikális passzok. Bevállalósabb lesz az O, de nem bevállalós: továbbra is Bell fog sokat futni, viszont BB-től jó pár hosszú passzkísérlet is lesz.
több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
A weei.com-on van egy kifejezetten jó cikk arról, hogyan is tud a mi védelmünk idomulni a Steelers robbanékony "fegyvereihez".
Hightower és DMC jókat nyilatkoztak az ügy kapcsán. A legfontosabb szó talán ami a vasárnapi meccsel kapcsolatos az a türelem és higgadtság. Nem szabad kapkodniuk. Főleg Bell kapcsán. Mert tudják, hogy mennyire türelmes és mennyire jól tud élni a második szándékban létrehozott lehetőségekben. Egy 2-3 yardos játékból simán tud csinálni 10-1 yardos futásokat is. De egyben meg is jegyezték, hogy azért mert mindenki Bell-re és Brown-ra, a két legnagyobb fegyverre figyel és őket szajkózza a sajtó, nagyon oda kell figyelniük a kiegészítő emberekre. DMC szerint Heyward-Bay-re kifejezetten oda kell figyelniük, mert nagy játékokra képes, ha üresen hagyják..
Az ilyen cikkek után látszik, hogy a játékosok 5000x többet tudnak nálunk, fotelszurkolóktól a fociról, és nagyon is tudják mi a dolguk, mire kell figyelniük.
Ami a vasárnap hajnallal kapcsolatban kicsi reményekkel tölt el, hogy a Patriots RedZone védelme a 3. volt idén a ligában. A 8 meccs óta nem futottak ellenünk TD-t. Amennyiben tudjuk minimálisan limitálni Bellt,akkor BigBen rá lesz kényszerítve a passzjátékra. Ott pedig véleményem alapján hibázni fog. BigBen az elmúlt meccseken szenved a RedZone-ban. Látványosan Bellre akarják áttolni a feladatot, hogy oldja meg az ügyet.
Kansas meccset nézve legalábbis nekem nagyon így tűnt. Nagyon jó, kivételes irányító, de az elmúlt hetekben inkább csak menedzseli a meccseket, nincs jó formában.
Így emiatt lehet egy kicsi fórunk velük szemben. Mert szerintem ellenünk csak FG-okkal nem tudnak nyerni.

Ward egy paraszt.. 😉