New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, de ez kb nálunk is megfigyelhető 😊 Amióta rotálni tudjuk a DE-ket, ugyanúgy nőtt szépen nálunk is a sackek száma, csökkent az engedett pontok, yardok száma is, és még akkor is javult az egész egység összképe, és nem is kicsit, ha tényleg nem találkoztunk túl jó támadósorral azóta 😊

Aztán most, hogy mindkét csapat találkozik egy elég jó offense-zel, lehet, hogy mindkettő több pontot és yardot enged bőven, mint mostanában 😊

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár golden Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Jobb szerinted ez a passrush mint a Von Miller vezette Denver D-é?
Burkus
Nehéz kérdés. De szerintem jelenleg semmiképpen sem rosszabb. A Denvernek az egész idényt nézve 4-gyel van több sackje, mint nekünk, de mindezt úgy, hogy mi 13 sackkel álltunk az idény felénél. (Persze nem sackek száma a lényeg, hanem az, hogy állandó nyomást tudunk generálni, de ez is megvan)

De a mondandóm lényege az, hogy 8 meccsen 13 sack vs 8 meccsen 30+ sack olyan markáns különbség, ami nyilvánvaló és egyértelmű különbséget eredményez egy Defense hatékonyságában és eredményeiben. És ez független attól, hogy milyen QB-val találkozik.

De másképpen is megfogalmazom: 11 óta ilyen erős Steelers-védelemmel biztosan nem találkoztatok. (ez persze mindenki másra is igaz 😊 )

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár golden Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Jobb szerinted ez a passrush mint a Von Miller vezette Denver D-é?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár a Golden-Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
zinedine5
Van ebben olyan is, hogy fekszik neki, de van benne olyan is, hogy 12-től mostanáig rebuild volt a Steelers-védelemnél, szóval nem egy veretes D-t kellett megvernie. A jelenlegi kezdő D-nkben 7 játékos az elmúlt 3 draftról van. A 07-11 közötti időszakról meg annyit, hogy a 08-as csúcsra járatott évünkben nem volt Brady, 11-ben pedig bár statisztikailag nem játszott rosszul, de viszonylag simán kikapott a Pats.

Sztem ez a statisztika nem sokat ér jelenleg.
Soldados
Nem követtem ezt így végig, de minden tiszteletem mellett Bradyn kívül nemigen játszottatok komoly, jó és jó formában lévő irányító ellen.
Prescott, Flacco, Eli kb. ez a krém.
zinedine5
De ez a Brady vs Steelers párharcokra nézve nem releváns, hogy mi idén kikkel találkoztunk.

Te múltbéli statisztikát írtál be, ami igaz, s én azt árnyaltam. Ehhez nem sok köze van, hogy idén kikkel találkoztuk. Csak annyi a lényeg, hogy 12 óta egy rebuild zajlott, azaz a számok szépek, csak egy része egy erősen közepes, helyenként gyenge D ellen jött. Amikor jó/elit D-nk volt, akkor a vereségek mellett volt győzelmünk is, vagy Brady nem játszott.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
zinedine5
Van ebben olyan is, hogy fekszik neki, de van benne olyan is, hogy 12-től mostanáig rebuild volt a Steelers-védelemnél, szóval nem egy veretes D-t kellett megvernie. A jelenlegi kezdő D-nkben 7 játékos az elmúlt 3 draftról van. A 07-11 közötti időszakról meg annyit, hogy a 08-as csúcsra járatott évünkben nem volt Brady, 11-ben pedig bár statisztikailag nem játszott rosszul, de viszonylag simán kikapott a Pats.

Sztem ez a statisztika nem sokat ér jelenleg.
Soldados
Nem követtem ezt így végig, de minden tiszteletem mellett Bradyn kívül nemigen játszottatok komoly, jó és jó formában lévő irányító ellen.
Prescott, Flacco, Eli kb. ez a krém.
zinedine5


Mondjuk ti sem !
Isti81
Ez igaz, de most a Brady vs. Steelers D-ről van szó.

(És egyébként látva BB formáját jelenleg ő sem az.)
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
zinedine5
Van ebben olyan is, hogy fekszik neki, de van benne olyan is, hogy 12-től mostanáig rebuild volt a Steelers-védelemnél, szóval nem egy veretes D-t kellett megvernie. A jelenlegi kezdő D-nkben 7 játékos az elmúlt 3 draftról van. A 07-11 közötti időszakról meg annyit, hogy a 08-as csúcsra járatott évünkben nem volt Brady, 11-ben pedig bár statisztikailag nem játszott rosszul, de viszonylag simán kikapott a Pats.

Sztem ez a statisztika nem sokat ér jelenleg.
Soldados
Nem követtem ezt így végig, de minden tiszteletem mellett Bradyn kívül nemigen játszottatok komoly, jó és jó formában lévő irányító ellen.
Prescott, Flacco, Eli kb. ez a krém.
zinedine5


Mondjuk ti sem !
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
zinedine5
Van ebben olyan is, hogy fekszik neki, de van benne olyan is, hogy 12-től mostanáig rebuild volt a Steelers-védelemnél, szóval nem egy veretes D-t kellett megvernie. A jelenlegi kezdő D-nkben 7 játékos az elmúlt 3 draftról van. A 07-11 közötti időszakról meg annyit, hogy a 08-as csúcsra járatott évünkben nem volt Brady, 11-ben pedig bár statisztikailag nem játszott rosszul, de viszonylag simán kikapott a Pats.

Sztem ez a statisztika nem sokat ér jelenleg.
Soldados
Nem követtem ezt így végig, de minden tiszteletem mellett Bradyn kívül nemigen játszottatok komoly, jó és jó formában lévő irányító ellen.
Prescott, Flacco, Eli kb. ez a krém.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
zinedine5
Van ebben olyan is, hogy fekszik neki, de van benne olyan is, hogy 12-től mostanáig rebuild volt a Steelers-védelemnél, szóval nem egy veretes D-t kellett megvernie. A jelenlegi kezdő D-nkben 7 játékos az elmúlt 3 draftról van. A 07-11 közötti időszakról meg annyit, hogy a 08-as csúcsra járatott évünkben nem volt Brady, 11-ben pedig bár statisztikailag nem játszott rosszul, de viszonylag simán kikapott a Pats.

Sztem ez a statisztika nem sokat ér jelenleg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ilyen mutatókkal lehetne akár 6–0 is 😊

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Elnézést, hogy megakasztom az eszmecserét.

 twitter.com/NFLResearch/status/822201215857532929

Nyilván csupán a múltból nem szabad kiindulni, de azért az nem véletlen, ha valakinek ennyire fekszik egy edző, egy ellenfél.

Amennyire nem szeret TB a MileHigh-ra menni, annál jobban érzi a Steelerst és Tomlint.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 334 — dart@freestart.hu
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Természetesen.

Do your job
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Csak nem tudták/akarták érte felelősségre vonni. Burkus
Ez vick esete után megintcsak egy érdekes felvetés, aki a liga egyik, ha nem a legnagyobb sztárja volt mikor lesittelték. Azt miért nem tusolták el ezen logika szerint?
peach
Ray Lewis esetét meg elsimították, pedig az gyilkosság volt. Hörnit viszont lecsukták ugyanezért. Az élet igazságtalan 😊


Burkus
masodjara mar kegyetlensegnek szamit 😊

az NFL nagyon figyel az imazsra, de amig "artatlan" vagy mogottuk all ahogy kell minden erovel/ befolyassal, de kidobnak akarkit 1 perc alatt, ha "bunos" leszel "artatlanbol".
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csak nem tudták/akarták érte felelősségre vonni. Burkus
Ez vick esete után megintcsak egy érdekes felvetés, aki a liga egyik, ha nem a legnagyobb sztárja volt mikor lesittelték. Azt miért nem tusolták el ezen logika szerint?
peach
Ray Lewis esetét meg elsimították, pedig az gyilkosság volt. Hörnit viszont lecsukták ugyanezért. Az élet igazságtalan 😊

Nem arra akartam utalni, hogy a liga tud/akar beleszólni ezekbe az ügyekbe, bár biztos rendkívüli befolyást képvisel és , tud érvényesíteni, tekintettel a tulajdonosok súlyára is az amerikai közéletben. Inkább arra, hogy egyrészt az ügyészség vádmonopóliuma kizárja annak a felelősségre vonását, aki ellen nem emelnek vádat, tehát hiába eredményes a nyomozás, hiába látja az ügyre egyébként illetékes bíró, hogy az illető bűnös lenne, egyszerűen nincs eljárás. (BigBen második ügyében az volt a hír, hogy az ügyészség nem emel vádat, ami arra utalt, hogy a nyomozás amúgy megalapozna legalábbis egy vádemelést.( Az ilyen eseteknek egyébként sok oka van, ideértve legtöbbször a vádalkut vagy a peren kívüli megegyezést. Másrészt arra gondolok, hogy nekem az amerikai jogrendszer működése több mint visszás sokszor, gondolj itt csak a legismertebb ügyre, O. J. Simpson esetére, ahol a nyomozó állítólagos középiskolai rasszista kijelentései szerepet játszhattak a felmentésben, másrészről pedig megtörténhetett az, hogy a felmentő ítélet ellenére a polgári perben de facto kimondták a bűnősségét. (Ez az európai jogrendszerekben törvényi szinten kizárt általában, hogy ti. a bűnösség kérdésében a polgári bíróság a büntető bíróság döntésétől eltérő álláspontot foglaljon el.) De szimplán az is lehet, hogy az ügyészség nem ítélte elégségesnek a bizonyítékokat. (Ezért nem tudott vádat emelni.)

Az ilyen jellegű bűncselekményeknél a jogon kívüli szempontok érvényesülése amúgy is érezhető. Gondolj vissza Tyson ügyére, akit viszont elítéltek erőszakos közösülésért egy olyan tényállással, ami szintén elég kétes volt (közvetett bizonyítékok álltak rendelkezésre oksági láncolat nélkül) és Tysonnak az esküdtszék előtt negatív színben való beállítása alapozta meg az elmarasztalást. Rossz nyelvek pedig arról beszéltek, hogy a sportfogadásokat teljesen tönkretette Tyson regnálása és az ellenfelek esélytelensége, ezért volt szükség arra, hogy eltűnjön a nehézsúlyú box porondjáról.

Vicket illetően nem ismerem a részleteket, de közmegvetés és felháborodás igen széles körű volt, másrészt emlékezetem szerint nem nagyon váltotta be a hozzá fűzött reményeket és ez addigra - 2007-re - mindenki, a Falcons vezetése számára is világos volt, nem vezette a csapatot PO-ba. (Ezzel csak arra akartam utalni, hogy elvi lehetőség és nagyon indok sem volt Vick mentésére.) Ha jól emlékszem, a Falcons rögtön meg is ragadta az alkalmat, hogy visszakérjen tőle 20 millió dollárt.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Csak nem tudták/akarták érte felelősségre vonni. Burkus
Ez vick esete után megintcsak egy érdekes felvetés, aki a liga egyik, ha nem a legnagyobb sztárja volt mikor lesittelték. Azt miért nem tusolták el ezen logika szerint?
peach
a kutyakat nem lehet lefizetni/ peren kivul megegyezni.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A nemi erőszakot kétszer elkövető Roethlisberger mint Jedi lovag. Elég funny.
Burkus
Erre mi szükség? Meccs lesz holnap.
vpi
A reakció arra volt, hogy a pittsburghi újság a Star Wars fonalán haladva a Jó és a Rossz küzdelmeként figurázta ki a holnapi meccset. Erre reagáltam azzal, hogy BigBen mint jóságos Luke Skywalker az ő múltjával (meg amúgy impozáns méretű, inkább falembert formázó személyiségével) elég furcsa képzettársítás nekem, kevéssé is tudnám magam elé képzelni a szerepben. Erre reagált Soldi és váltottunk pár szót, tiszteletben tartva egymás véleményét.

Amúgy Belichick tiszta Uralkodó, amikor, amikor a hoodie kapucniját magára húzva, erről már nem kevés mém is született, az több mint passzent analógia. 😊

Szerinted az én megjegyzésemre nem volt szükség. Szerintem meg a tiedre.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hi srácok. Elég régóta járok ide, néha aktívan, néha csak olvasva a fórumokat. Amit ezen az oldalon szeretek, hogy kicsit szakmaibb több bennfentesség van mint más oldalakon. De a leginkább amit bírok itt, hogy ha valakinek más is a véleménye, ezt képes normális stílusban kifejezni.
Az utóbbi időben sajnos ez kezd megváltozni. Az eredménykövetőben teljesen OK a felfokozott hangulat, de itt már visszafoghatnátok egy kicsit a káromkodásokat, az egymás torkának eséseket.

Más a véleménye, de nem egy utolsó *****************.
Más csapatnak drukkol.... Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb dráma az életben.
vpi
Most akkor megtiltod a Steelers fanoknak, hogy átjárjanak ide? Vagy a mieink oda? Ha a két legnagyobb magyarországi szurkolói csoporttal rendelkező csapat játszik ilyen tétre menő meccset, akkor lesz egy kis duma. Szerintem a trash talk ugyanúgy része a focinak, mint a zebrák. Különben meg, azért mert ilyenkor kicsit szívatjuk egymást, még haverok vagyunk.
Kollega
Szerintem is túlreagálod. Nem olvastam itt trágár kitételeket - a Vasasoknál sem - néhány, Goodellel kapcsolatos megjegyzést kivéve. Az meg bocsánatos bűn.

Ennél sokkal durvább hangú trash talk sokszor volt már, a Kóc fanok például nagyon be tudnak indulni (és a másik oldal sem szokott adós maradni. 😊 )
Burkus
Na a Colts kapcsán nekem inkább az rémlik, hogy mindig mentél megmondani nekik a frankót, ami nyilván szimpatikus 😀

A Ravensnél viszont tényleg van egy-két nagyon elvetemült emberke

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hi srácok. Elég régóta járok ide, néha aktívan, néha csak olvasva a fórumokat. Amit ezen az oldalon szeretek, hogy kicsit szakmaibb több bennfentesség van mint más oldalakon. De a leginkább amit bírok itt, hogy ha valakinek más is a véleménye, ezt képes normális stílusban kifejezni.
Az utóbbi időben sajnos ez kezd megváltozni. Az eredménykövetőben teljesen OK a felfokozott hangulat, de itt már visszafoghatnátok egy kicsit a káromkodásokat, az egymás torkának eséseket.

Más a véleménye, de nem egy utolsó *****************.
Más csapatnak drukkol.... Kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb dráma az életben.
vpi
Most akkor megtiltod a Steelers fanoknak, hogy átjárjanak ide? Vagy a mieink oda? Ha a két legnagyobb magyarországi szurkolói csoporttal rendelkező csapat játszik ilyen tétre menő meccset, akkor lesz egy kis duma. Szerintem a trash talk ugyanúgy része a focinak, mint a zebrák. Különben meg, azért mert ilyenkor kicsit szívatjuk egymást, még haverok vagyunk.
Kollega
Szerintem is túlreagálod. Nem olvastam itt trágár kitételeket - a Vasasoknál sem - néhány, Goodellel kapcsolatos megjegyzést kivéve. Az meg bocsánatos bűn.

Ennél sokkal durvább hangú trash talk sokszor volt már, a Kóc fanok például nagyon be tudnak indulni (és a másik oldal sem szokott adós maradni. 😊 )
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Ott lenyegeben beismeresben voltunk, okoska😊
A ket ugy megitelese azert messze nem ugyanolyan. Ettol fuggetlenul akkor sem volt tulzottan nepszeru.

Szerkesztette: Gyulus
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk akkor Super Bolwt jatszottunk vegul. Most a ketto egyszerre nem megy majd 😀 igaz azt az SB-t elbuktuk, ugyhogy nyerjunk most ellenetek es a dontoben is 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ha már szóba került a Star Wars és a filmes párhuzamok, akkor hozok egyet én is. Ebből kiderül, hogy nekünk is van ám gonosz szerepünk, ami jól áll. 😊 Szeretném megjegyezni, hogy ez nem a mostani meccsre készült, hanem a 2011-es alapszakaszmeccsünkre, de azóta is a kedvenc előzetesem.

 www.youtube.com/watch?v=3B6ynC34QxA
Soldados
Ez tényleg jó kis videó volt, de ha jól emlékszem a meccs már nem volt ilyen vicces 😕

Közben megnéztem, mégis az volt Steelers W volt.
Isti81
Általában nem viccesek a Pats elleni meccsek, de 2011-ben pont elvertük őket. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Na ha már szóba került a Star Wars és a filmes párhuzamok, akkor hozok egyet én is. Ebből kiderül, hogy nekünk is van ám gonosz szerepünk, ami jól áll. 😊 Szeretném megjegyezni, hogy ez nem a mostani meccsre készült, hanem a 2011-es alapszakaszmeccsünkre, de azóta is a kedvenc előzetesem.

 www.youtube.com/watch?v=3B6ynC34QxA
Soldados
Ez tényleg jó kis videó volt, de ha jól emlékszem a meccs már nem volt ilyen vicces 😕

Közben megnéztem, mégis az volt Steelers W volt.

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ha már szóba került a Star Wars és a filmes párhuzamok, akkor hozok egyet én is. Ebből kiderül, hogy nekünk is van ám gonosz szerepünk, ami jól áll. 😊 Szeretném megjegyezni, hogy ez nem a mostani meccsre készült, hanem a 2011-es alapszakaszmeccsünkre, de azóta is a kedvenc előzetesem.



The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???