New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
 www.facebook.com/MEMES.of.the.NFL/photos/a.333078710072157.76242.332968243416537/1377283935651624/?type=3&theater
😮

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, jól van, megnyugodtam, megint aljaskodunk
|  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pihenes-helyett-tuzriadoval-hangolt-a-pittsburgh-2548013 |
Wyatt
Súlyos deja vu érzésem van.

Amúgy a rendőrség már letartóztatta a madarat, aki meghúzta a tűzjelző kart. Úgyhogy már csak idő kérdése, hogy bevallja, személyesen Kraft úrtól kapta a megbízást... 😉
Kollega
Affenét. Maga Belichick volt személyesen, csak még nem jöttek rá. Ha meg nem ő volt, akkor rá lesz terhelő a vallomás. Tuti.
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Na, jól van, megnyugodtam, megint aljaskodunk
|  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pihenes-helyett-tuzriadoval-hangolt-a-pittsburgh-2548013 |
Wyatt
Súlyos deja vu érzésem van.

Amúgy a rendőrség már letartóztatta a madarat, aki meghúzta a tűzjelző kart. Úgyhogy már csak idő kérdése, hogy bevallja, személyesen Kraft úrtól kapta a megbízást... 😉

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Bradyt azért, mert nem adta át a telefonját Giselle összes intim fotójával
Burkus
Ez már önmagában 10 meccs, már ne is haragudj...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Na, jól van, megnyugodtam, megint aljaskodunk
|  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pihenes-helyett-tuzriadoval-hangolt-a-pittsburgh-2548013 |
Wyatt
Jön a firealarmgate. Brady és Belichicket már a SB-tól is eltiltják. Még ma, a főcsoportdöntő előtt. Bradyt azért, mert nem adta át a telefonját Giselle összes intim fotójával, hogy megvizsgálják, nem ő telefonált-e, hogy tűz van. A Patriots pedig a franchise értékével egyező összegű büntetést fizet be a ligának.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, jól van, megnyugodtam, megint aljaskodunk
|  www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-pihenes-helyett-tuzriadoval-hangolt-a-pittsburgh-2548013 |

több mint 7 éve
Stephan New England Patriots 49
Jó reggelt mindenkinek, hát, eljött a matchday. Hátha valakinek új. Go Pats!

 www.youtube.com/watch?v=Y_UXicNxFP8
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, most hogy már tudom, hogy éjjelente Goodellnek kell hálát rebegnem, megemlíteném, hogy már nincs hátra 24 óra sem 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár golden Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Sajnos nem sikerült "szakmai" vonalra terelni a topicot.

Kétségtelen, hogy jól és látványosan működik a D-tek, de majd meglátjuk, hogy egy magasabb szintet képviselő irányító mellett is így marad-e. Ennek, ugye a pass rush az alapja, ami nektek jelenleg jó, de szerintem itt nem csak az a kérdés, hogy Vonéknál jobb-e a front 7, hanem, hogy van-e olyan sec hozzá mint Talibék. Szerintem, remélem nincs.


(És igazából tavaly, Denverben a tavalyi O-line-nal is csak egy extra pont/kétpontos miatt kaptunk ki.)
zinedine5
Olyan sec nyilván nincs nálunk, mint Denverben.

De visszatérve az eredeti HSZ-edre, csak annyit akartam jelezni, hogy Brady kiváló Steelers elleni számai mögött azért nagyban az áll, hogy egy gyenge, passrush nélküli, és az egyik legrosszabb secondaryvel rendelkező D volt nálunk 2012-től kezdve. Ebből a 3 jelzőből ma már egyik sem igaz. A sec most sem elit, de nem is rossz. A korábbi években (amikor elit D volt nálunk) pedig a vereségek mellett volt sikerünk is a Pats ellen, vagy Brady nem játszott.

De az idei évre visszatérve, ha megforgatnánk, akkor bizony a Pats D sem találkozott komoly O-val az elmúlt hetekben. Márpedig most egy elit OL mögött egy elit RB, QB és WR lesz. Itt sem fogadnék nagy összegben a Pats D sikerére, ahogy a fejlődésünk ellenére a Steelers D-re se tennék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Isti81

Topik Hozzászólások
NFL - Csapatfórumok / New England Patriots 21
NFL - Csapatfórumok / New York Giants 8

Isti elsősorban Pats hater, kedvenc csapatot csak azért választott magának, mert úgy érzi a NY Giants logoval még nagyobb flamelést tud előidézni a Pats topikban. Szerintem a magatartása valamilyen szinten következetes. Remélem nagyon boldogtalan lesz a SB után. 😀
kisdef
Ahogy elnézem a hozzászólásait ő nem Pats hater, amikor átjár más topikba mindig hasonlóan értelmeseket mond, majd fel van háborodva ha ez valakinek nem tetszik.
cspeti98
Némítás (nálam már bekapcsolva), csak ne idézgessétek pls 😊
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
| Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz ! |

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. | Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok! |

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
Én sem nagyon értelek, hogy mit is akarsz a 'spygate' üggyel itt most, úgy tűnik, hogy új fiúként felkaptad ezt a new york-i körökben kedvelt kifejezést és aztán vetted magadnak a bátorságot, hogy ítélkezz. Két tényre szeretném felhívni a figyelmed (bár ezt biztosan ismert előtted, hiszen alaposan felkészülve jöttél pálcát törni):

a másik fél edzőjét, jelzéseit megengedett videózni a meccsen, a "súlyos szabályszegés" az volt, hogy ezt a Pats állítólag nem megengedett helyen videózott. Nem véletlen, hogy az ügy kipattanása után adták ki a szabály értelmezését, miszerint "videotaping of any type, including but not limited to taping of an opponent's offensive or defensive signals, is prohibited on the sidelines, in the coaches' booth, in the locker room, or at any other locations accessible to club staff members during the game." (Én már akkor sem értettem, hogy pontosan miért is kell ebből ekkora ügyet csinálni, mert egy meccset kb. 40 kamerával vesznek fel mindenféle szögből, kizárt, hogy ne lehessen a meccs után a közvetítést visszanézve kiolvasni ezeket a jelzéseket - és akkor még nem beszéltem a visszanézésekhez is használt kamerák felvételeiről.) Senki, még az ügyet kirobbantó Mangini sem állította, hogy a Patsnek amúgy ebből bármi előnye lett volna, sőt kifejezetten azt mondta, hogy nem is ügyet csinálni volt célja a jelzéssel. Belichick maga a szabályok téves értelmezésére hivatkozott, amit magam is fenntartással fogadok, bár a fenti értelmezés kibocsátása arra utal, hogy a liga szerint sem volt egyértelmű a szabályozás. Most is az az véleményem, hogy a már akkor túl sikeresnek tartott Patriots franchise lassítása, az egyensúly helyreállítása volt a cél az üggyel.

Belichick a liga 87 éves addigi történetének legsúlyosabb, maximum büntetését kapta, ahogy a Patriots is komoly büntetést kapott a pick elvételével. Mit kellene megköszönni Goodellnek? Hogy nem vett el még 10 picket? Hogy nem szabott ki még kétmillió dollár büntetést a csapatra? Kizárni az én tudomásom szerint nem lehet csapatot a ligából.

Szerintem is hunyó volt a csapat, mégha szerintem értelme sem volt az egésznek. De igen súlyos büntetést kapott, semmi ok nincs rá, hogy Goodellnek vagy másnak hálás legyen azért, hogy "csak" a maximumot kapta büntetésként.

A leeresztett labdákat illetően pedig csupán annyit, hogy bizonyára látod, hogy minden play előtt a bírók kezében van a labda és ők sem érzékelték a különbséget. Amúgy pedig az időjárási körülmények miatt eleve csökkent a nyomás, ezért nem is lehetett megállapítani, hogy történt-e szabálytalanság. A felfújt labdával pedig 4 TD-t csinált a csapat a második félidőben, szemben az első félidő két TD-jével - komoly előny volt...
Burkus
Több cikket is olvastam, eleget ahhoz, hogy véleményt alkossak és olyan helyen , időben és módszerekkel szereztetek infókat amik szabálytalanok voltak! A mérkőzést közvetítő csatorna biztos bármit videózhat, de ők nem veszik a jeleket az összes játékban gondolom és meccs alatt, után nem adják oda egyik csapatnak sem az összes kamera vágatlan felvételeit, míg a ti embereitek nyilván a jelekre voltak kíváncsiak és csak azt vették és már meccs közben lehetett elemezni. Többször videóztatok más csapat edzésein pályáján és edzésein "álruhában" , alkalmazottakat küldtetek a vendég csapat szállodájába és a szemetesben kotorásztatok. Korábbi Patriots alkalmazottak állították a meccs előtt beosontatok az ellenfél öltözőjébe és elloptátok a játéklistát ez annyira gyakori volt nálatok, hogy egyes edzők kamu listát hagytak az öltözőben. A stadionotokban a rádiófrekvenciák zavarása is nagyon gyakori volt, | tudom az NFL hozza a készülékeket, de azok általában nem elromlanak hanem elég zavarni a frekvenciákat | . A Rams elleni SB előtt is jogtalanul készítettetek felvételeket. Meccseken is voltak felvételek leragasztott Patriots logóval. Lehetne részletezni meccsekre bontva, de szinte az összes csapat érintett volt és mikor kiadta RG a parancsot a bizonyítékok megsemmisítésre a titokszobátokban az egész NFLt is megkímélte egy nagy pertől ami miatt akár a nézők el is fordulhattak volna a sporttól. A többi tulaj is ezért nyelte be viszonylag könnyen az egészet, mert a botrány anyagilag akár jelentősen is hathatott volna az NFL népszerűségére, ha ott nincs megsemmisítés akkor biztos más lenne ma az NFL és a SBra fél perc reklám nem 5millió USD lenne szerintem.

Nem a kizárásra gondoltam , de visszamenőleg elvehették volna a győzelmeket esetleg Bill hosszútávú eltiltása is megtörténhetett volna ha nincs a megsemmisítés! NEm mondom, hogy ezt kellett volna csinálni , sőt ha a foci érdekeit nézem akkor biztos nem , de akár megtörténhetett volna! Szerintem a megsemmisítésért igen. Godell sok döntése hülyeség és a játékoseltiltásoknál sem következetes , de ő csak egy alkalmazott akit a tulajok alkalmaznak az ő érdekeiket tartja szem előtt és az NFL több pénzt hoz mint valaha!

A bírók csak bírók, de egy irányító biztos, hogy megérzi a labdák közt a különbséget, több irányító is mondta, hogy megvan nekik is a kedvenc labdanyomás ez nem véletlen, szerintem ezek az irányítók igenis érzik az ilyen szintű változást , esetleg azt nem tudja, hogy mitől van,de ha már babráltok akkor úgy, hogy neki is jó legyen ez a logikus ! Szerintem nem az a lényeg, hogy ezért nyertetek-e hanem, hogy megtörtént a labdaleeresztés és ez szabálytalan!

Azért írtam, hogy erre a kérdésedre is válaszoljak, mert kíváncsi vagyok , ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki, mert ott bizony nem volt kötelező megsemmisíteni a felvételeket, papírokat stb. és ennek ellenére állandóan szidjátok!

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár golden Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Sajnos nem sikerült "szakmai" vonalra terelni a topicot.

Kétségtelen, hogy jól és látványosan működik a D-tek, de majd meglátjuk, hogy egy magasabb szintet képviselő irányító mellett is így marad-e. Ennek, ugye a pass rush az alapja, ami nektek jelenleg jó, de szerintem itt nem csak az a kérdés, hogy Vonéknál jobb-e a front 7, hanem, hogy van-e olyan sec hozzá mint Talibék. Szerintem, remélem nincs.


(És igazából tavaly, Denverben a tavalyi O-line-nal is csak egy extra pont/kétpontos miatt kaptunk ki.)
zinedine5
Azért kérdeztem én is, hogy hogyan látod a Denverhez képest, mert a Denver meccsen Cannon levette a pályáról Von Millert és Ware sem volt tényező, a Denver secondary pedig jobb szvsz. mint a Vasasé. Abban bízom, hogy Belichick a Broncos védelemhez hasonlóan kezelni fogja az egyébként valóban impresszív számokat produkáló Steelers front7-t, mert mi az elmúlt 10 évben akkor vesztettünk PO meccset, ha Bradyt 3-4 emberes passrush kimozdította a ritmusából és a komfortzónájából, a többi védő meg lefogta a célpontjait.

Most úgy látom, hogy túl sok opció/célpont van a jelenleg Pats offense-ben, hogy azt le lehessen sikeresen fogni, ha az O-fal állja a sarat.

Hoganről tudtok valamit? (Az utolsó, amit olvastam, hogy elég látványosan sántikál az öltözőben. Ő is nagyon kellene.)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár golden Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Sajnos nem sikerült "szakmai" vonalra terelni a topicot.

Kétségtelen, hogy jól és látványosan működik a D-tek, de majd meglátjuk, hogy egy magasabb szintet képviselő irányító mellett is így marad-e. Ennek, ugye a pass rush az alapja, ami nektek jelenleg jó, de szerintem itt nem csak az a kérdés, hogy Vonéknál jobb-e a front 7, hanem, hogy van-e olyan sec hozzá mint Talibék. Szerintem, remélem nincs.


(És igazából tavaly, Denverben a tavalyi O-line-nal is csak egy extra pont/kétpontos miatt kaptunk ki.)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz !

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok!

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
A világ legudvariasabb eladójához betér egy vevő:
- Kérek egy kiló mákot és egy kiló porcukrot!
Az eladó villámgyorsan leméri, átadja:
-Tessék parancsolni, köszönjük a vásárlást!
Mire a vevő:
-Le tudná darálni a mákot, mákos tésztához lesz.
-Hogyne, semmi akadálya!
Az eladó újra becsomagolja a mákot. A vevő indul kifelé, hirtelen megfordul:
- Össze tudná keverni a mákot a porcukorral, hogy otthon a feleségemnek ezzel már ne kelljen vesződnie?
-Mi sem természetesebb! Köszönjük a vásárlást!
A vevő már éppen kilépne az üzletből, amikor visszatér a pulthoz:
-Most jutott eszembe! Ma az anyósom főz és ő a mákot és a porcukrot külön-külön szokta kínálni. Meg tudná tenni, hogy szétválogatja a mákot és a porcukrot?
Az eladónak egy pillanatra felszalad a szemöldöke, majd ezt válaszolja:
-Igazán sajnálom, de a mák és a porcukor szétválogatásának technikáját nem ismerem pontosan. De hátramegyek a Főnök Úrhoz és megkérdezem tőle.
Alig telik el egy perc már jön is vissza a világ legudvariasabb eladója:
-El nem tudom mondani, hogy mennyire röstellem, de a Főnök Úr sem ismeri a mák és a porcukor szétválogatásának technikáját. Emiatt abban is megállapodtunk, hogy mindketten elmehetünk a kurva anyánkba. Nem tartana Ön is velünk?!

"Remélem elégedett vagy a válasszal!"

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Isti81

Topik Hozzászólások
NFL - Csapatfórumok / New England Patriots 21
NFL - Csapatfórumok / New York Giants 8

Isti elsősorban Pats hater, kedvenc csapatot csak azért választott magának, mert úgy érzi a NY Giants logoval még nagyobb flamelést tud előidézni a Pats topikban. Szerintem a magatartása valamilyen szinten következetes. Remélem nagyon boldogtalan lesz a SB után. 😀
kisdef
Ahogy elnézem a hozzászólásait ő nem Pats hater, amikor átjár más topikba mindig hasonlóan értelmeseket mond, majd fel van háborodva ha ez valakinek nem tetszik.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
| Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz ! |

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. | Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok! |

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
Én sem nagyon értelek, hogy mit is akarsz a 'spygate' üggyel itt most, úgy tűnik, hogy új fiúként felkaptad ezt a new york-i körökben kedvelt kifejezést és aztán vetted magadnak a bátorságot, hogy ítélkezz. Két tényre szeretném felhívni a figyelmed (bár ezt biztosan ismert előtted, hiszen alaposan felkészülve jöttél pálcát törni):

a másik fél edzőjét, jelzéseit megengedett videózni a meccsen, a "súlyos szabályszegés" az volt, hogy ezt a Pats állítólag nem megengedett helyen videózott. Nem véletlen, hogy az ügy kipattanása után adták ki a szabály értelmezését, miszerint "videotaping of any type, including but not limited to taping of an opponent's offensive or defensive signals, is prohibited on the sidelines, in the coaches' booth, in the locker room, or at any other locations accessible to club staff members during the game." (Én már akkor sem értettem, hogy pontosan miért is kell ebből ekkora ügyet csinálni, mert egy meccset kb. 40 kamerával vesznek fel mindenféle szögből, kizárt, hogy ne lehessen a meccs után a közvetítést visszanézve kiolvasni ezeket a jelzéseket - és akkor még nem beszéltem a visszanézésekhez is használt kamerák felvételeiről.) Senki, még az ügyet kirobbantó Mangini sem állította, hogy a Patsnek amúgy ebből bármi előnye lett volna, sőt kifejezetten azt mondta, hogy nem is ügyet csinálni volt célja a jelzéssel. Belichick maga a szabályok téves értelmezésére hivatkozott, amit magam is fenntartással fogadok, bár a fenti értelmezés kibocsátása arra utal, hogy a liga szerint sem volt egyértelmű a szabályozás. Most is az az véleményem, hogy a már akkor túl sikeresnek tartott Patriots franchise lassítása, az egyensúly helyreállítása volt a cél az üggyel.

Belichick a liga 87 éves addigi történetének legsúlyosabb, maximum büntetését kapta, ahogy a Patriots is komoly büntetést kapott a pick elvételével. Mit kellene megköszönni Goodellnek? Hogy nem vett el még 10 picket? Hogy nem szabott ki még kétmillió dollár büntetést a csapatra? Kizárni az én tudomásom szerint nem lehet csapatot a ligából.

Szerintem is hunyó volt a csapat, mégha szerintem értelme sem volt az egésznek. De igen súlyos büntetést kapott, semmi ok nincs rá, hogy Goodellnek vagy másnak hálás legyen azért, hogy "csak" a maximumot kapta büntetésként.

A leeresztett labdákat illetően pedig csupán annyit, hogy bizonyára látod, hogy minden play előtt a bírók kezében van a labda és ők sem érzékelték a különbséget. Amúgy pedig az időjárási körülmények miatt eleve csökkent a nyomás, ezért nem is lehetett megállapítani, hogy történt-e szabálytalanság. A felfújt labdával pedig 4 TD-t csinált a csapat a második félidőben, szemben az első félidő két TD-jével - komoly előny volt...

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Isti81

Topik Hozzászólások
NFL - Csapatfórumok / New England Patriots 21
NFL - Csapatfórumok / New York Giants 8

Isti elsősorban Pats hater, kedvenc csapatot csak azért választott magának, mert úgy érzi a NY Giants logoval még nagyobb flamelést tud előidézni a Pats topikban. Szerintem a magatartása valamilyen szinten következetes. Remélem nagyon boldogtalan lesz a SB után. 😀
kisdef
Ez bizony így van , csak akkor magyarázd már el, hogyha ez lenne a célom akkor miért járok erre ilyen "gyakran".

Ja azt elfelejtetted leírni, hogy én két csapatnak szurkolok a Giantsnek és annak aki épp a Patssel játszik 😥
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz !

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok!

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
És mit tett értünk a drága jó Roger azon kívül, hogy megbüntetett minket (teljesen jogosan), amiért hálásnak kéne lennünk neki?
cspeti98
Semmit 😉
Isti81
Ezért megérte ideböfögnöd 😀 gondolkoztam rajta, hogy reagálok a deflategates megjegyzésedre is, de úgy néz ki jobban tettem, hogy megspóroltam azokat a karaktereket.

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz !

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok!

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
És mit tett értünk a drága jó Roger azon kívül, hogy megbüntetett minket (teljesen jogosan), amiért hálásnak kéne lennünk neki?
cspeti98
Semmit 😉
több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Isti81

Topik Hozzászólások
NFL - Csapatfórumok / New England Patriots 21
NFL - Csapatfórumok / New York Giants 8

Isti elsősorban Pats hater, kedvenc csapatot csak azért választott magának, mert úgy érzi a NY Giants logoval még nagyobb flamelést tud előidézni a Pats topikban. Szerintem a magatartása valamilyen szinten következetes. Remélem nagyon boldogtalan lesz a SB után. 😀

Szerkesztette: kd13
több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz !

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok!

Remélem elégedett vagy a válasszal!
Isti81
És mit tett értünk a drága jó Roger azon kívül, hogy megbüntetett minket (teljesen jogosan), amiért hálásnak kéne lennünk neki?

több mint 7 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Csak arra lennék kíváncsi, hogy azok akik Goodellt ekézik a deflategate miatt azok, a spygate után is ennyire gyűlölték őt???
Isti81
Baszki, december eleje óta Giants szurkolóként ez az első dolog, ami az eszedbe jut az NFL kapcsán?

Itt boldogítasz minket a balfék benyögéseiddel, miközben a csapatod PO-ba jutását majd kiesését szóra sem méltattad?

Mindettől függetlenül, gondolatkísérletként komolyan véve a kérdésed, mit szeretnél megtudni tulajdonképpen?
tomi-tomi
| Te az jut először az eszembe, de kár, hogy OBJ és Shepard a RZban elejtették a labdát és a bíróknak, miért kellett olyan durván belenyúlni a meccsbe, na örülhetsz gondolom erre voltál kíváncsi! Reméljük, hogy hétfő reggeltől nektek is offseason lesz ! |

Most van időm írogatni akkor nem volt, inkább meccseket néztem, már ha egyáltalán van valami közöd hozzá , hogy mikor és mit írok! Ha nem érted a kérdést akkor fuss neki még egyszer. | Annyi a lényeg szerintem ha én Pats szurkoló lennék a spygate után amit értetek tett Roger kb bármit elnéznék neki , nemhogy a jogos büntetéseket. TB nem tudott róla mi, hogy leeresztik a lasztit kezébe veszi dob párat és biztos vagyok benne érzi a különbséget. Más sportban a csapattól elvették volna a győzelmeket, pl f1 Mclaren 2007es akciója, vagy amit a Renault csinált Szingapúrban és utána a komoly határozatlan idejű eltiltások szerintem könnyen megúsztátok! |

Remélem elégedett vagy a válasszal!

Szerkesztette: Isti81
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
kit érdekel ez a fingreszelés, mikor nem Höri fogja közvetíteni a | második | legfontosabb meccsünket a szezonban...




"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De ha már szóba hoztad a jelenlegi Defense-ünket, akkor szót ejtek róla. Az idény közbeni előrelépése a passrushban rejlik nagyrészt. (Kisebbrészt a rookie-k csapatba kerülésének és a fiatalok fejlődésének köszönhető, bár a Golden-Sean Davis csere SS poszton nem elhanyagolható minőségi javulást hozott, egyúttal tovább növelte a playmaker abilityt) A szezon feléig 4 OLB-t rotáltak, de Dupree nélkül, aki az IR-en csücsült. Na most a Steelers tökutolsó volt sackekben. Aztán Dupree visszatért az IR-ről, Harrisont pedig full time kezdőnek nevezték ki mellé. Azóta ligaelsők vagyunk sackekben. A védelmünk természetesen ennek megfelelően sokkal jobb számokat hoz. (Nem mindegy, hogy 8 meccsen 13, vagy 31 sacket hozol össze) Nyilván nem mindegy milyen O és QB ellen játszol, de a passrush ilyen mértékű javulása teljesen nyilvánvaló, ami magától értetődően azt is eredményezi, hogy az egész D sokkal jobb. És ez akkor is igaz, ha igazán komoly O-val nem találkoztunk a 9 meccs alatt.

Szóval a Defense előre lépése megkérdőjelezhetetlen nemcsak az idény elejéhez képest, hanem korábbi szezonokhoz képest is, ahol szintén jórészt a passrush hiányával küzdöttünk a 12-15 közötti átépítő években.
Soldados
Ohh, és még egy apróság. Mit okoz a passrush? Nagyon egyszerű, jelenleg nekünk van a leghosszabb labdaszerzési sorozatunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, de ez kb nálunk is megfigyelhető 😊 Amióta rotálni tudjuk a DE-ket, ugyanúgy nőtt szépen nálunk is a sackek száma, csökkent az engedett pontok, yardok száma is, és még akkor is javult az egész egység összképe, és nem is kicsit, ha tényleg nem találkoztunk túl jó támadósorral azóta 😊

Aztán most, hogy mindkét csapat találkozik egy elég jó offense-zel, lehet, hogy mindkettő több pontot és yardot enged bőven, mint mostanában 😊
Wyatt
Ez valószínű. Szerintem mindkét csapat eléri a 20 pontot, és az fog nyerni, amelyiknek a 25 is meglesz.

De ettől még a két Defense sokat javult, hogy most esetleg több yardot és pontot enged majd egy elit O ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!