New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
De. Samuel igenis hibas 😀

Btw tulmisztifikaltad Soldi megjegyzeset, szimplan abban egyeztunk eppen meg, hogy elotte is jok voltunk, a hiszti kirobbanasa ota is azok vagyunk. Semmi olyan nem volt, hogy oruljunk annak hogy annyi buntit kaptunk, hogy meg igy is itt maradtunk. Szimplan megallapitottam hogy a hiperszuper labdak ota sem romlottunk, es ebben soldi is egyetertett
Wyatt
Welker csak azért nem/részben, mert a dobás sem volt jó. Osztott felelősség. 😊 De mint látszik, senki nem felejt...
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen egyetértek. Soha nem azért kapsz ki, mert a bírók mit fújnak. Ez nem a foci ahol egy jogtalan kiállítás a 2. percben rányomja a bélyegét a hátralévő 88 percre. Tudjátok, mit szoktam mondani: Ha elég jó vagy, nyerni fogsz. Van 80-80 támadó és védő snaped, azért mert 3-4-ben tévednek, még nem kell kikapnod. Mert ha elég jó vagy a maradék 156 snapben megnyered a meccset.Soldados
De jó lenne, ha így lenne. 😊 De sajnos a "ha elég jó vagy" csak egy közhely. Ami a gurulós focira is rámondható, hiszen "ha elég jó vagy", akkor 10 emberrel is meg tudod nyerni a meccset.

Ha gurulós fociban arra készültél, hogy 3 csatárral játszol, ehhez állítottad be össze a középpályát, akkor ha kiállítják a csatárodat, át kell állni más felállásra, ahhoz nem biztos, hogy optimális a középpálya. Cserélni kell, de nem biztos, hogy 1 cserével megoldható, nem biztos, hogy fel tudsz hasonló kvalitást felküldeni. stb. Tojásfociban pedig mondjuk első negyedben befújnak két hosszú jogtalan DPI-t ellened, goal line-ról bekapsz 2TD, aztán ki is dobhatod az egész hetes gameplan-t, ha labdatartásra, futásra készültél. És ha éppen a labdatartás, futás a csapat erőssége, a hátrányból játék meg nem az, akkor kb. el is szállhatnak az esélyeid.
peterk2005
Ez nem igaz. A 10 ember olyan hátrányt jelent, ami ledolgozhatatlan. az embetrhátrány egy fizikális korlát.

Az amifociban nincs ilyen. Ugyanúgy ott az egész meccs, hogy ledolgozd a 2 TD-s hátrányod. nincs korláta, hogy egyenlíts, csak az, hogy elég jó vagy-e hozzá. Ugyanis az amifocis bünti nem von következményt a következő playre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Csak magyar idő szerint hétfőn is többet csináljon majd! 😀
Wyatt
Az már alázás lenne, s azt nem szenvedhetem! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Csak magyar idő szerint hétfőn is többet csináljon majd! 😀

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én egyáltalán nem a büntetés miatt hoztam ezt fel. Az a lényeg, hogy ha kikapsz, akkor nem picsogsz, gratulálsz és elismered, hogy jobb volt az ellenfél. Még csak nem is a szurkolókról van szó, mert ők picsoghatnak, az is a dolguk. Viszont soha nem esett ki Kraft, vagy az Öreg száján, hogy azért vertek el minket mert esett, nem esett, hideg volt, meleg volt, magasan volt a stadion, alacsonyan volt a stadion, sertésfejű volt a bíró, de pláne nem, hogy csalt az ellenfél.

Mi mindig azért kapunk ki, mert az ellenfél több játékot csinált meg, mint a mieink. És sohasem Brady a hibás, vagy Gost, vagy annak idején Samuel, amikor nem szedte le az INT-et, vagy Welker, hogy droppolt és ráment a döntő. Mindig a csapat a felelős. Teljes egészében, a szertárostól a tulajdonosig. És ezt én nagyon szeretem ebben a csapatban.
Kollega
Tudom, hogy miért hoztad fel.

Én azt is szeretem még ebben a csapatban, hogy vasárnap több játékot fog megcsinálni, mint a Steelers. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a meccs előtt feltekerték a fűtést az RCA Domeban, mert tudták, hogy a csapatunk fele influenzás. Abból nem lett semmilyen gate, meg semmilyen kivizsgálás se.
Kollega
Miért is lett volna? Az nincs szabályban, hogy hány foknak kell lennie egy csarnokban. A labda nyomása viszont meg van határozva.
Soldados
Engem ez sem zavar, meg az sem, hogy repülőgéphangokat játszottak be (a mesterséges zajfokozásért a Falconst pl jól megbüntették), aztán azt is letojták. A labdaleeresztés sem érdekel, megnyertük a bajnoki címet, azóta is kétszer jutottunk konfdöntőbe, az élet ment tovább. Mondjuk a Ravens és a Colts azóta nem jutott be cserébe a rájátszásba, előbbi pedig nem is zavar túlzottan 😀 | (ellenük annyira nem szokott a PO-ban feküdni a játék) |
Wyatt
Így van, ennyi a történet. Szabálytalan volt a labda. Ez tény. A büntetésen lehet vitázni, mi volt jogos, mi nem, de a szabálytalanság ténye fennállt. Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok.
Soldados
csak azt nem sikerült bebizonyítani, hogy szándékosan eresztették-e le, a határérték alá... ha már tényekről beszélünk
mert arról is szó volt, hogy az előző szezonban nagyon oda fognak erre figyelni és meg fogják vizsgálni, pl a körülmények mennyire befolyásolják a labdákban lévő nyomást, mégse harsogták tele a médiát, hogy cáfolják a "hideg okozta nyomás csökkenés" elméletet

a szabálytalanság(=nem határértékre fújt labdák) ténye meg fennállt más csapatnál is, ők mégis csak egy kis ejnye-bejnyét kaptak
(ha már ügye megint a tények...)


"Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok"

és ennek mégis mi köze van az egészhez???

ez a legnagyobb bullshit az egész üggyel kapcsolatban, amit állandóan szajkóznak más csapat szurkolói és személy szerint már kezd k*rvára elegem lenni belőle
attól mert sikeres a csapat súlyosabb büntetést érdemel vagy emiatt el kéne fogadni a totálisan inkorrekt ítéletet?

sajnos a draft rendszer és a hard cap nem tudja ellensúlyozni BB zsenijét (meg az NFL 1/3-ának a balfaszságát), így miért nem vesszük el minden évben az első kört a patstől és ültetjük ki a kezdő irányítóját az első négy meccsre, valahogy majd megoldják alapon, ha meg nem akkor végre mindenkire érvényes lesz az egekig magasztalt NFL-es fluktuáció

sőőt ne álljunk meg itt, azon csapatok akik zsinórban négyszer megnyerik egymás után a csoportjukat 30M deadmoney-val kezdik az évet, aki zsinórban nyolcszor az meg 60M-val, mert azért gondolni kell a jövőre is, nehogy kialakuljon még egy BB+Pats-hez hasonló házasság, mert az egy személyként rontja el milliók szórakozását
ZERO_L
Nem tudom mi ez a hőbörgés. Ezt írtam: a büntetésen lehet vitatkozni. azon a tényálláson, hogy szabálytalan volt a labda és a szabálytalanságért büntetés jár, azon nem. Egy szóval nem írtam, hogy a mértéke jogos volt.

És a többi szurkolónak pedig abból van elege, hogy a Pats (és szurkolói) áldozati bárány szerepében tetszeleg, miközben a szabálytalanság ténye vitathatatlan.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De. Samuel igenis hibas 😀

Btw tulmisztifikaltad Soldi megjegyzeset, szimplan abban egyeztunk eppen meg, hogy elotte is jok voltunk, a hiszti kirobbanasa ota is azok vagyunk. Semmi olyan nem volt, hogy oruljunk annak hogy annyi buntit kaptunk, hogy meg igy is itt maradtunk. Szimplan megallapitottam hogy a hiperszuper labdak ota sem romlottunk, es ebben soldi is egyetertett

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
...
Bocsánat, azt sem sikerült bizonyítani, hogy milyen értékre felfújt labdákkal kezdtek a meccsen, mivel a bíró azt sem tudta megmondani, hogy melyik műszerrel ellenőrizte.

Továbbá Brady a büntetést az együttműködés hiánya miatt kapta, semmi másért.

_______________________________________________________________________

De ennek az egész szaros bödönnek mi köze van Tomlin pályaszéli balettjéhez, vagy Sanders 2012-es latin fetrengéséhez, vagy a 2000-es salary bűvészkedéshez?

Ezekkel fogjuk szívatni magunkat készülődés gyanánt???
tomi-tomi
Én egyáltalán nem a büntetés miatt hoztam ezt fel. Az a lényeg, hogy ha kikapsz, akkor nem picsogsz, gratulálsz és elismered, hogy jobb volt az ellenfél. Még csak nem is a szurkolókról van szó, mert ők picsoghatnak, az is a dolguk. Viszont soha nem esett ki Kraft, vagy az Öreg száján, hogy azért vertek el minket mert esett, nem esett, hideg volt, meleg volt, magasan volt a stadion, alacsonyan volt a stadion, sertésfejű volt a bíró, de pláne nem, hogy csalt az ellenfél.

Mi mindig azért kapunk ki, mert az ellenfél több játékot csinált meg, mint a mieink. És sohasem Brady a hibás, vagy Gost, vagy annak idején Samuel, amikor nem szedte le az INT-et, vagy Welker, hogy droppolt és ráment a döntő. Mindig a csapat a felelős. Teljes egészében, a szertárostól a tulajdonosig. És ezt én nagyon szeretem ebben a csapatban.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a meccs előtt feltekerték a fűtést az RCA Domeban, mert tudták, hogy a csapatunk fele influenzás. Abból nem lett semmilyen gate, meg semmilyen kivizsgálás se.
Kollega
Miért is lett volna? Az nincs szabályban, hogy hány foknak kell lennie egy csarnokban. A labda nyomása viszont meg van határozva.
Soldados
Engem ez sem zavar, meg az sem, hogy repülőgéphangokat játszottak be (a mesterséges zajfokozásért a Falconst pl jól megbüntették), aztán azt is letojták. A labdaleeresztés sem érdekel, megnyertük a bajnoki címet, azóta is kétszer jutottunk konfdöntőbe, az élet ment tovább. Mondjuk a Ravens és a Colts azóta nem jutott be cserébe a rájátszásba, előbbi pedig nem is zavar túlzottan 😀 | (ellenük annyira nem szokott a PO-ban feküdni a játék) |
Wyatt
Így van, ennyi a történet. Szabálytalan volt a labda. Ez tény. A büntetésen lehet vitázni, mi volt jogos, mi nem, de a szabálytalanság ténye fennállt. Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok.
Soldados
csak azt nem sikerült bebizonyítani, hogy szándékosan eresztették-e le, a határérték alá... ha már tényekről beszélünk
ZERO_L
Bocsánat, azt sem sikerült bizonyítani, hogy milyen értékre felfújt labdákkal kezdtek a meccsen, mivel a bíró azt sem tudta megmondani, hogy melyik műszerrel ellenőrizte.

Továbbá Brady a büntetést az együttműködés hiánya miatt kapta, semmi másért.

_______________________________________________________________________

De ennek az egész szaros bödönnek mi köze van Tomlin pályaszéli balettjéhez, vagy Sanders 2012-es latin fetrengéséhez, vagy a 2000-es salary bűvészkedéshez?

Ezekkel fogjuk szívatni magunkat készülődés gyanánt???

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen egyetértek. Soha nem azért kapsz ki, mert a bírók mit fújnak. Ez nem a foci ahol egy jogtalan kiállítás a 2. percben rányomja a bélyegét a hátralévő 88 percre. Tudjátok, mit szoktam mondani: Ha elég jó vagy, nyerni fogsz. Van 80-80 támadó és védő snaped, azért mert 3-4-ben tévednek, még nem kell kikapnod. Mert ha elég jó vagy a maradék 156 snapben megnyered a meccset.Soldados
De jó lenne, ha így lenne. 😊 De sajnos a "ha elég jó vagy" csak egy közhely. Ami a gurulós focira is rámondható, hiszen "ha elég jó vagy", akkor 10 emberrel is meg tudod nyerni a meccset.

Ha gurulós fociban arra készültél, hogy 3 csatárral játszol, ehhez állítottad be össze a középpályát, akkor ha kiállítják a csatárodat, át kell állni más felállásra, ahhoz nem biztos, hogy optimális a középpálya. Cserélni kell, de nem biztos, hogy 1 cserével megoldható, nem biztos, hogy fel tudsz hasonló kvalitást felküldeni. stb. Tojásfociban pedig mondjuk első negyedben befújnak két hosszú jogtalan DPI-t ellened, goal line-ról bekapsz 2TD, aztán ki is dobhatod az egész hetes gameplan-t, ha labdatartásra, futásra készültél. És ha éppen a labdatartás, futás a csapat erőssége, a hátrányból játék meg nem az, akkor kb. el is szállhatnak az esélyeid.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 373 — situational football
a meccs előtt feltekerték a fűtést az RCA Domeban, mert tudták, hogy a csapatunk fele influenzás. Abból nem lett semmilyen gate, meg semmilyen kivizsgálás se.
Kollega
Miért is lett volna? Az nincs szabályban, hogy hány foknak kell lennie egy csarnokban. A labda nyomása viszont meg van határozva.
Soldados
Engem ez sem zavar, meg az sem, hogy repülőgéphangokat játszottak be (a mesterséges zajfokozásért a Falconst pl jól megbüntették), aztán azt is letojták. A labdaleeresztés sem érdekel, megnyertük a bajnoki címet, azóta is kétszer jutottunk konfdöntőbe, az élet ment tovább. Mondjuk a Ravens és a Colts azóta nem jutott be cserébe a rájátszásba, előbbi pedig nem is zavar túlzottan 😀 | (ellenük annyira nem szokott a PO-ban feküdni a játék) |
Wyatt
Így van, ennyi a történet. Szabálytalan volt a labda. Ez tény. A büntetésen lehet vitázni, mi volt jogos, mi nem, de a szabálytalanság ténye fennállt. Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok.
Soldados
csak azt nem sikerült bebizonyítani, hogy szándékosan eresztették-e le, a határérték alá... ha már tényekről beszélünk
mert arról is szó volt, hogy az előző szezonban nagyon oda fognak erre figyelni és meg fogják vizsgálni, pl a körülmények mennyire befolyásolják a labdákban lévő nyomást, mégse harsogták tele a médiát, hogy cáfolják a "hideg okozta nyomás csökkenés" elméletet

a szabálytalanság(=nem határértékre fújt labdák) ténye meg fennállt más csapatnál is, ők mégis csak egy kis ejnye-bejnyét kaptak
(ha már ügye megint a tények...)


"Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok"

és ennek mégis mi köze van az egészhez???

ez a legnagyobb bullshit az egész üggyel kapcsolatban, amit állandóan szajkóznak más csapat szurkolói és személy szerint már kezd k*rvára elegem lenni belőle
attól mert sikeres a csapat súlyosabb büntetést érdemel vagy emiatt el kéne fogadni a totálisan inkorrekt ítéletet?

sajnos a draft rendszer és a hard cap nem tudja ellensúlyozni BB zsenijét (meg az NFL 1/3-ának a balfaszságát), így miért nem vesszük el minden évben az első kört a patstől és ültetjük ki a kezdő irányítóját az első négy meccsre, valahogy majd megoldják alapon, ha meg nem akkor végre mindenkire érvényes lesz az egekig magasztalt NFL-es fluktuáció

sőőt ne álljunk meg itt, azon csapatok akik zsinórban négyszer megnyerik egymás után a csoportjukat 30M deadmoney-val kezdik az évet, aki zsinórban nyolcszor az meg 60M-val, mert azért gondolni kell a jövőre is, nehogy kialakuljon még egy BB+Pats-hez hasonló házasság, mert az egy személyként rontja el milliók szórakozását



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
A mai sérült lista szerint kis híján a fél Steelers beteg és nem edzett.
Most kellene felfűteni a stadiont, mint a Colts 2006-ban.

Csak viccelek. Bár, mi vagyunk a csalók...
Kollega
Ennyi, ha hideg kansasi esőben kell játszani 1 nappal a vasárnapi ellenfél meccse után 😉
Amúgy ha érdekes a dolog, akkor egyik ma nem edző játékos sem komoly, de fő az elővigyázatosság.
Klaci79
Letojom. Kötve hiszem, hogy ebből használható előnyünk lenne. De ez nekik egyel több napjuk van, ez "ojjan" szánalmas.

Ez a poszt inkább annak szólt, hogy 2006-ban, amikor 24 pontról jött fel a Colts az AFC döntőn, azt pletykálták, hogy a meccs előtt feltekerték a fűtést az RCA Domeban, mert tudták, hogy a csapatunk fele influenzás. Abból nem lett semmilyen gate, meg semmilyen kivizsgálás se. De legalább annyira szánalmas lett volna erre fogni a vereséget, mint arra, hogy valaki leeresztette a labdát.

Azért annyi igazság alapja kell legyen a dolognak, hogy a lázzal járó betegség mindenképpen legyengíti fizikailag az embert, ennek épp lehetett némi köze a második félidő leolvadásához. De igazából senki se próbálta erre fogni a vereséget.
Kollega
Nem volt véletlen a 😉 jel a mondat végén, az irónia hangsúlyozására 😊

Majd meglátjuk. Ha ma edzenek, akkor semmi komoly, csak egy kis pihenő. Nem olvastam, hogy valaki komolyabban beteg lenne. Csak hát ugye a szerdai edzést még ki lehet hagyni, lehet egyet pihenni. Nyilván nem James Harrisonnak 😀
Klaci79
Nem hiszem, hogy Athén után ezen fogunk összeveszni 😉

Páran voltak a listán non football relateddel is. Ők lehet, hogy kaptak egy nap extra pihenőt. Akik illnessel voltak fenn, azok valószínűleg lázasak lehettek, mert azzal nem nagyon enged az orvos edzeni (kivéve Harrison 😀). Ahogy írtam, nem számítok ebből előnyre, de azért figyelni kell a listát.
Kollega
Athén....a régi szép idők....te jó ég, már ennyi ideje ismerlek 😀 1999 ha jól emlékszem
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a bolgot, de most rászántam magam, hogy én is leírjam a véleményem.
Egy másik csapat fórumán olvastam egy elmélkedést miszerint Rodgers kb. 5playből él, Brady szintén zenész.
...
GO PATS!
Sinci
Welcome!

Azért azt szögezzük le, hogy aki írta azt az "elmélkedést", alapszinten sincs tisztában azzal, hogy mit is csinál egy irányító. De gondolom ez itt azért egyértelmű.
Kollega
Üdv Sinci!

Kolléga,
ha talán nem lett volna egyértelmű eddig, a citált részben le is írtam. 😊
Btw tényleg komolyan gondolom.

Sinci,
kreatívan használják a saját erősségeiket, kreatívan keverik a taktikai lépéseket, a játékokat. Ebben (is!) kiemelkedő a Pats Off.

Szoktam néha nézegetni a 2001-2004 közötti meccseket. Gyanúsan sokszor kell leellenőriznem, hogy ezek tényleg tizenéves felvételek, vagy az éppen múlt heti meccset nézem. Lehet, hogy költői túlzással éltem a 4-5 említésével, de szvsz nincs tíznél több alapjáték, amit üzemszerűen használunk - 15-16 éve.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem akarom szítani a tüzet, de Tomlin nyilatkozta valahol a héten, hogy reméli, hogy most rendben lesz a Steelers kommunikációs csatornája és nem lesznek gondok vele. Mert a Gillette-ben fura módon "mindig" gondok vannak ezzel.
Erre tájékoztatták, hogy a rádió kommunikációért nem a Patriots a felelős, hanem az NFL. 😉
Ezeket a dolgokat sosem fogom érteni..
Hol sírtunk mi bárhol is, hogy recseg a rádió, a mi tabletjeinket miért nem lehet használni, túl meleg van, vagy túl hangos, túl puhák, vagy túl kemények a labdák?
Ezek kifogások..És ha már meccs előtt elkezdik, akkor nem nagyon várható majd más meccs után sem.
Bármi is legyen a vége..
A labda leeresztősdis botrányban az egyik Colts játékos foglalta össze legjobban az egészet. Ha jól emlékszem akkor Jakcson mondta: "Ha golflabdákkal, vagy szappan golyókkal játszottak volna a meccsen, akkor is agyonvertek volna minket. Ekkora volt a csapatok közötti különbség. "
John Harbaugh bácsi ilyet soha nem fog mondani. 😉
kyobalu
A másik oldala ennek, hogy nem baj az, ha az ellenfél edzője már négy nappal a meccs előtt elkezdi magyarázni a várható vereséget, elkezd kifogásokat keresni. Egy ilyen nyilatkozat az önbizalom hiányáról tanúskodik (erre nyilván meg is van minden oka az elmúlt évek eredményeinek ismeretében, én is a coachingot tartom az egyik legnagyobb előnyünknek) és ezt a játékosai is nyilván érzékelik ezt. Az csak nekünk jó, ha a másik vezér bizonytalan és ez még ki is derül. A Brown-féle kiszivárgott motivációs speechet hallgatva is az volt a benyomásom, hogy Tomlin nemcsak a srácokat, de önmagát is biztatja.
Burkus
Sok mindent mondanék Tomlinra, de azt nem hogy önbizalomhiányos lenne, vagy valaha is kifogásokat keresne. 😉

Előre jelzett egy problémát, hogy figyeljenek rá oda az illetékesek, mert ezzel rendre gond van Rókalyukban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem akarom szítani a tüzet, de Tomlin nyilatkozta valahol a héten, hogy reméli, hogy most rendben lesz a Steelers kommunikációs csatornája és nem lesznek gondok vele. Mert a Gillette-ben fura módon "mindig" gondok vannak ezzel.
Erre tájékoztatták, hogy a rádió kommunikációért nem a Patriots a felelős, hanem az NFL. 😉
Ezeket a dolgokat sosem fogom érteni..
Hol sírtunk mi bárhol is, hogy recseg a rádió, a mi tabletjeinket miért nem lehet használni, túl meleg van, vagy túl hangos, túl puhák, vagy túl kemények a labdák?
Ezek kifogások..És ha már meccs előtt elkezdik, akkor nem nagyon várható majd más meccs után sem.
Bármi is legyen a vége..
A labda leeresztősdis botrányban az egyik Colts játékos foglalta össze legjobban az egészet. Ha jól emlékszem akkor Jakcson mondta: "Ha golflabdákkal, vagy szappan golyókkal játszottak volna a meccsen, akkor is agyonvertek volna minket. Ekkora volt a csapatok közötti különbség. "
John Harbaugh bácsi ilyet soha nem fog mondani. 😉
kyobalu
Valszeg Tomlin előre üzent, hogy most ne legyen ilyen (a korábban tapasztaltak alapján). Utólag soha semmilyen körülmények között nem keres kifogásokat a vereségre. Ő egyszerűen nem ilyen. Mint ahogy ugyebár nem is a meccsek után mondta, hogy jajj azért kaptunk ki, mert nem volt jó a rádió, hanem inkább most az újabb meccs előtt szólt, hogy erre figyeljenek az illetékesek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Feljött már ez a téma a napokban, meg pár ember "burkoltan" utal is rá, de felejtsük már el ezt, hogy majd a játékvezetők biztosan ellenünk fújnak mert Goodell bácsi nem kedvel minket.

Régóta nem kedvel minket, ehhez képest csak sikerült a Super Bowlt is behúzni és azóta se emlékszem olyan mérkőzésre, ahol azért kaptunk volna ki, mert el volt csalva.

Nyilván ha kikapnánk rálehet majd minden fogni arra a 3 elmaradt holdingra meg 1 be nem fújt DPI-re, de nem hiszem, hogy ezen fog múlni.

Ne akarjunk már előre önbeteljesítő jóslatokat 😊
ervinator
Teljesen egyetértek. Soha nem azért kapsz ki, mert a bírók mit fújnak. Ez nem a foci ahol egy jogtalan kiállítás a 2. percben rányomja a bélyegét a hátralévő 88 percre.

Tudjátok, mit szoktam mondani: Ha elég jó vagy, nyerni fogsz. Van 80-80 támadó és védő snaped, azért mert 3-4-ben tévednek, még nem kell kikapnod. Mert ha elég jó vagy a maradék 156 snapben megnyered a meccset.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a meccs előtt feltekerték a fűtést az RCA Domeban, mert tudták, hogy a csapatunk fele influenzás. Abból nem lett semmilyen gate, meg semmilyen kivizsgálás se.
Kollega
Miért is lett volna? Az nincs szabályban, hogy hány foknak kell lennie egy csarnokban. A labda nyomása viszont meg van határozva.
Soldados
Engem ez sem zavar, meg az sem, hogy repülőgéphangokat játszottak be (a mesterséges zajfokozásért a Falconst pl jól megbüntették), aztán azt is letojták. A labdaleeresztés sem érdekel, megnyertük a bajnoki címet, azóta is kétszer jutottunk konfdöntőbe, az élet ment tovább. Mondjuk a Ravens és a Colts azóta nem jutott be cserébe a rájátszásba, előbbi pedig nem is zavar túlzottan 😀 | (ellenük annyira nem szokott a PO-ban feküdni a játék) |
Wyatt
Így van, ennyi a történet. Szabálytalan volt a labda. Ez tény. A büntetésen lehet vitázni, mi volt jogos, mi nem, de a szabálytalanság ténye fennállt. Ti pedig így is ugyanolyan topcsapat maradtatok.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
No offense, csak tomi és Helmut közös elmélkedését olvastam éppen az irányítók elsődleges olvasásának átalakulásáról és érdekesnek találtam.
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Bocs, de ez öngól volt. Nem gondolom, hogy tomi-tomi ne ismerné a Pats játékát😊
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
Igen, a teljes Hawks tigriscsíkozza a gatyát.

Rodgers kb. 4-5 játékból él, Brady szintén zenész.
Ryan-t idén nem láttam annyiszor. Ebben is egyetértünk.

Hú, ha tudnád, én mennyire bele vagyok zúgva az írásaidba! Még az ősfórumon Bostonról írt esszéd volt az első randi. 😊

Konferencia döntős csapatok által a védelemre költött összeg caphez viszonyított aránya:

Atlanta: 29%
Pats: 34%
Steelers: 38,7%
GB: 48%
www.spotrac.com/nfl/positional/defense/

Persze ezt torzítja, hogy a draft pickek értéke nincs beleszámolva, az erőforrás allokálás nem csak a salaryt jelenti, hanem a draft értéket is, sok a rookie stb, de általánnoságban úgy érzem, hogy az NFL jelenlegi ökoszisztémája mellett hiba az offensen, főleg annak lelkén, az offensie lineon spórolni.

Szóval azonos játéklehetőség mellett, ST-t nem számolva, egy csaparat erőssége 50:50 az O és D között.
De ha az O a szabályok miatt a játékerő 65%-át adhatja, a védelem pedig 35%-ot, hiba akkor 50:50 százalékban vagy D orientáltan elhelyezni a capet.
undisputedly
Undi,
ezek a számok valahol természetesek a végeredmény ismeretében, illetve azt bizonyítják, hogy fennmaradó részt hatékonyan fordítják a saját erősségeikre. (Hawks-Broncos-Texans--Giants támadókra jut 35,5-42,5%.)

_______________________________________________________________

Szóval, én nem értek a focihoz; nem tudom sportszakmai szempontból elemezni a változást. Illetve, hogy van-e egyáltalán Watzlavick-ék által definiált másodrendű változás.

Én úgy érzem nincs, inga kilengést érzékelek. 2001-2007-2011-2015. Mindannyiszor a gyengé(bb)nek tartott csapat győzött, mindannyiszor a védelmével és az éppen, hogy elég támadóival.

Látom, hogy szűk skillset tökéletes drillezésével sikeres egy támadóalakulat. Azt is látom, azonban, hogy - talán éppen a szűkítés miatt - elit védelmek szét tudják kapni. A Hawks kapcsán az felmerült bennem, hogy talán a védelmek hibahatára sokkal kisebb. Ld. idei sérüléshullám, vagy akár Lane és Avril kiesése a SB-on.

Szerkesztette: tomi-tomi
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a bolgot, de most rászántam magam, hogy én is leírjam a véleményem.
Egy másik csapat fórumán olvastam egy elmélkedést miszerint Rodgers kb. 5playből él, Brady szintén zenész.
...
GO PATS!
Sinci
Welcome!

Azért azt szögezzük le, hogy aki írta azt az "elmélkedést", alapszinten sincs tisztában azzal, hogy mit is csinál egy irányító. De gondolom ez itt azért egyértelmű.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Sinci New England Patriots 3
Üdv itt 😊
Remélem a finomság végén Pats-játékos kezébe kerül azért majd a labda 😀
Wyatt
Alap 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Üdv itt 😊
Remélem a finomság végén Pats-játékos kezébe kerül azért majd a labda 😀

több mint 7 éve
Sinci New England Patriots 3
Sziasztok!
Eddig csak olvasgattam a bolgot, de most rászántam magam, hogy én is leírjam a véleményem.
Egy másik csapat fórumán olvastam egy elmélkedést miszerint Rodgers kb. 5playből él, Brady szintén zenész. Hát nem tudom ki mióta követi figyelemmel a Patset, de azért hogy a Pats támadóegysége nem kreatív, azt nem merném állítani. Azért mert idén még semmi pluszot nem mutattunk, az azért lehet mert nem kellett. De szerintem ha hétvégén szükség lesz rá, megint előhúzunk valami finomságot.
GO PATS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Colts meg a Ravens mint a két, ügyben érintett csapat van ott. És mint írtam, a Ravensnek örülök, hogy nem kell velük játszanunk PO-ban 😊