New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Tudom, hogy nem érdemes, de azért az elmúlt 2-3 napban nézegettem a védelmi statisztikákat.
Mert azt furcsállottam, hogy az agyondicsért Kansas védelem, hogyan is tudta elérni, hogy a Steelers ne jusson be a végzónába, és "csak" FG-kat szerezzen..
Mindenki kiemelte a Főnökök védőfalát, akik irányítókat tüntetnek el, és a méltán híres secondaryt.
Pontzuhatag nem volt a meccsen, bármennyire is erős ez a Killer-Beez csapat. 😉
A statok alapján a Chiesfs védelme idén inkább közepesnél rosszabb volt, mint jó. Futás ellen a 26., passz ellen a 12-ek voltak a ligában. Őszértékelés alapján pedig 23. helyen végeztek.
A mi védelmünk futás ellen 4., passz ellen 18. volt a ligában. Összeségében 8. helyen végeztünk.

Úgy gondolom, hogy a 4. hely futás ellen nem véletlenül jött össze. Véleményem alapján a Branch, Brown,Valentine, Flowers, Hightower, Roberts combo nem enged annyi yardot Bellnek, mint ahogy azt tette a Miami és a Kansas.
Persze alien a csávó, űrszámokat produkál, de szerintem limitálni fogjuk. A secondarynk az elmúlt hat meccsen nagyon jól szerepel. Jobban, mint a Chiefs védelme. BigBen nem akart, és szerintem nem is mert annyit dobálni, mert féltek a labdavesztéstől. Nem akartak kockáztatni.
Úgy gondolom, hogy a mi védelmünk jelenleg erősebb a Chiefs alakulatánál. Limitálni tudjuk majd Bellt, Brownt és BigBent. A védelem az elmúlt 6 hétben nagyon összeállt, nem inognak meg, nagyon akarnak egymásért tenni. Ha be is csúsznak hibák, nincs pánik, próbálnak javítani.

A nagyobb gondot én a mi OL és Pittsburg D-line közötti csatában látom. Mert nekem olybá tűnik, hogy a Steelers év végére nagyon összeállt ezen a fronton. Tuitt, Harrison, Dupree, Timmons, Shazier combo kifejezetten izmos. Elképesztően agresszívak, kifejezetten nagy nyomást tudnak helyezni az irányítóra és viszonylag jól fogják a futást. Az év utolsó harmadában nekik volt a legtöbb sack-jük és irányító siettetésük a ligában. Ha van eszük és csak kicsit lesnek a Texans rejtett blitz hívásaiból, akkor Tom Apót félteni kell. És ennek nem örülök. Mert mindenki tudja, hogy nyomás alatt hogyan játszik. De mondjuk a Steelers mindig is a túlzásba vitt blitzeiről volt híres (Blitzburgh..).
Ennek egyetlen fegyvere a fal mögé, mellé belögybölt labda a slot WR-nek, RB-nek..Ezért is gondolom azt, hogy nagy meccse lesz Juliannak, Lewisnak és White-nak..Mert a LB soruk coverben annyira nem erős. Ha ki tud tartani a falunk 3 másodpercekig, akkor Brady szétszedi a középső és szélső zónákat Hoganékkal. Mert azért Brady nem egy egy Smith..
Ez a Pittsburgh secondary pedig nem annyira erős..Hálistennek..

Biztos jó meccs lesz. Méltó döntő.

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Összességében 55-60% esélyt adnék a Pats győzelemre - a hazai pálya + coaching miatt.

Nem a játékvezetők által biztosított "hazai pályára" gondolok - lsd. Deflategate, a kis vörös buzi és az NFL érdekében is egy Steelers-es döntő áll. Nem azt mondom, h el fogják csalni a meccset... csak reménykedek benne hogy viszonylag kevés "kétesélyes" helyzet fog felmerülni.
Gyulus
Még el sem kezdődött a meccs...
A legelvakultabb drukkerek a vesztes oldalról úgy is minden kétesélyes szituációt csalásként fognak megélni.
Amúgy meg szerintem minden szurkoló tiszta, külső segítség nélküli győzelmet szeretne a csapatának.
kittli
Én ebben a Goodell féle bírós összeesküvésben amúgy sem hiszek. Csak simán szakmai alapon fogom valószínüleg elküldeni a p*csába a bírókat, ha úgy alakul, természetesen akkor is, ha jogosan ítélnek, de hát innen mást nem tehetek a fiúkért 😊
több mint 7 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Összességében 55-60% esélyt adnék a Pats győzelemre - a hazai pálya + coaching miatt.

Nem a játékvezetők által biztosított "hazai pályára" gondolok - lsd. Deflategate, a kis vörös buzi és az NFL érdekében is egy Steelers-es döntő áll. Nem azt mondom, h el fogják csalni a meccset... csak reménykedek benne hogy viszonylag kevés "kétesélyes" helyzet fog felmerülni.
Gyulus
Még el sem kezdődött a meccs...
A legelvakultabb drukkerek a vesztes oldalról úgy is minden kétesélyes szituációt csalásként fognak megélni.
Amúgy meg szerintem minden szurkoló tiszta, külső segítség nélküli győzelmet szeretne a csapatának.
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Őszintén szólva én a legkomolyabb "mismatchet" edzők terén érzem, az elmúlt meccseken is itt volt talán legjobban érezhető a különbség.

A D szinte biztos arra fog törekedni, hoy Bellt megállítsák. Ebben Roberts >> Van Noy. BTW, állandó rémálmom hogy valamelyik DT-nk kidőlésével tartalék nélkül marad a DL közepe - és akkor oda a rotáció.
Brownt pedig megkapja Butler, gondolom lesz segítsége is időnként (McCourty, Harmon). Szvsz teljesen nem tudjuk megfogni, de akár 80-100 yard is belefér ha többi célpontot jól védekezzük le. A Steelers #2, #3 WR-én, TE-jén sok fog múlni + azon is, hogy ki kergeti Bellt passzvédekezésnél (Ninkot látom pass cov-ban, sikítok!)
BB mindig hangsúlyozza Big Bennél, hogy nem szabad kiengedni a pocketből, gondolom most is figyelni próbálnak erre....

O - jellemzően Gronkkal végeztük ki a Steelers passz védekezését, őt sosem tudták tartani (vagy épp elfelejtettek védekezni rajta 😀). Bennett jó eséllyel csak epizódszereplő lesz a sok sérülésével, Jules PO-formában (szinte tartahatlan) a többiek formája/egészsége kérdéses. Hogan/Mitchell/Dola - mindenkire szükség lesz, nem szeretném még1szer Floydot #2 WR-ként a pályán látni.
Kiv vagyok mi lesz a válaszuk Lewisra/White-ra, elkapóként az LB-ik ellen... talán itt van az a mismatch, ami Gronk miatt kiesett.
Az előző meccshez képest szvsz inkább a fal széléről érkezhet majd nyomás, azt jobban bírjuk mint amikor a fiatal belső hármast teszik próbára.

Összességében 55-60% esélyt adnék a Pats győzelemre - a hazai pálya + coaching miatt.

Nem a játékvezetők által biztosított "hazai pályára" gondolok - lsd. Deflategate, a kis vörös buzi és az NFL érdekében is egy Steelers-es döntő áll. Nem azt mondom, h el fogják csalni a meccset... csak reménykedek benne hogy viszonylag kevés "kétesélyes" helyzet fog felmerülni.
több mint 7 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
A Super Bowlra azért remélem eltolja a képét akkor is, ha bejutunk. 😊
 twitter.com/MikeReiss/status/821386186270838784
kisdef
Azt nagyon szeretném látni, amikor átadja a Lombardit és Brady megköszöni neki a négymeccses pihenőt. "Goodell Úr, Ön nélkül nem maradtam volna egész szezonon át ebben a formában.."

És remélem, külön sereg fog figyelni a Pats részéről mindenre az AFC-döntőn, mielőtt gyorsan kreálnak egy deflategate II-t.
Burkus
Nem hiányzik szerintem egyik csapatnak sem és a szurkolóiknak sem a meccsről. Én inkább annak örülnék, ha J. Harrison állna az emelvényen és ő osztaná ki azt a ........-t😊. De egye fene, ha Brady ezt így előadja, akkor megbocsájtok neki, amiért esetleg megver minket a hétvégi meccsen.

Steelers fan
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
a DAL-GB meccsen vágtak be egy statot, de nagyon rövid ideig, hogy a pats a meccsek kb 13 v 16%-ban volt hátrányban
természetesen toronymagasan vezettük a listát😊
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
hestegmázlistaBrady

 twitter.com/NFLResearch/status/821196152049582080

Szerkesztette: ZERO_L



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Goodell's annual pay has been cut $12.5 million since 2012.
- 2012 pay: $44.2 million
- 2013 pay: $35 million
- 2014 pay: $34.1 million
- 2015 pay $31.7 million
Goodell has been commissioner since 2006. The NFL has paid Goodell $205.8 million since 2008 -- the time frame for which data is available.

Értékarányosnak tűnik a teljesítménnyel.
Burkus
szóval frontloaded szerződés... de mikor lesz Free Agent?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Goodell's annual pay has been cut $12.5 million since 2012.
- 2012 pay: $44.2 million
- 2013 pay: $35 million
- 2014 pay: $34.1 million
- 2015 pay $31.7 million
Goodell has been commissioner since 2006. The NFL has paid Goodell $205.8 million since 2008 -- the time frame for which data is available.

Értékarányosnak tűnik a teljesítménnyel.
Burkus
Ez komoly ? Jézusom...

több mint 7 éve
cspeti98 New England Patriots UCF Knights 466
Goodell's annual pay has been cut $12.5 million since 2012.
- 2012 pay: $44.2 million
- 2013 pay: $35 million
- 2014 pay: $34.1 million
- 2015 pay $31.7 million
Goodell has been commissioner since 2006. The NFL has paid Goodell $205.8 million since 2008 -- the time frame for which data is available.

Értékarányosnak tűnik a teljesítménnyel.
Burkus
2008 óta nagyjából 205,8 millióval kapott többet, mint amennyit érdemelne.

több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Goodell's annual pay has been cut $12.5 million since 2012.
- 2012 pay: $44.2 million
- 2013 pay: $35 million
- 2014 pay: $34.1 million
- 2015 pay $31.7 million
Goodell has been commissioner since 2006. The NFL has paid Goodell $205.8 million since 2008 -- the time frame for which data is available.

Értékarányosnak tűnik a teljesítménnyel.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A Super Bowlra azért remélem eltolja a képét akkor is, ha bejutunk. 😊
 twitter.com/MikeReiss/status/821386186270838784
kisdef
Azt nagyon szeretném látni, amikor átadja a Lombardit és Brady megköszöni neki a négymeccses pihenőt. "Goodell Úr, Ön nélkül nem maradtam volna egész szezonon át ebben a formában.."

És remélem, külön sereg fog figyelni a Pats részéről mindenre az AFC-döntőn, mielőtt gyorsan kreálnak egy deflategate II-t.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk ez sem rossz 😊
 www.instagram.com/p/BPWJxaigPn8/

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
haha

 www.instagram.com/p/BPRckD6hfip/
winston
Ez hatalmas 😀

több mint 7 éve
kd13 New England Patriots 139 — kisdef@citromail.hu
A Super Bowlra azért remélem eltolja a képét akkor is, ha bejutunk. 😊
 twitter.com/MikeReiss/status/821386186270838784
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
haha

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/15876689_1382360815140711_2780823571327352832_n.jpg?stp=c182.0.547.547a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=PX30hxKCWU8Q7kNvgELLp32&_nc_oc=Adg8pzTXsX8jd4COIBaiXhKTOLrAiQAlfbUrjJ_PpEdxx1IdMq6hLvq-gmFodsVZNns&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfDetmy29EJlJEIUYjL0jMvD9x7HTEAfjL1JHy8poSzhrA&oe=66370887
Boston Sports Addicts on Instagram: "What a stud #Patriots"
1,448 likes, 42 comments - bostonsportsaddicts on January 14, 2017: "What a stud #Patriots".
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Butlernek kell fognia Brownt, mert Patricia nem kap több ingyen pizzát a Papa John's-tól 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Idézz már tőlem ilyet légy szíves!
gabokocka
Empty ezt írta:
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Erre Te közvetlenül utána:
Én sem érzem ezt lefutottnak, olyan 55-45 a Patsnek, de csak a hazai pálya miatt, ellenkező esetben fordítva lenne. Big Bennek kell szintet lépni az eddigiekhez képest, mert csak Bell nem fogja megnyerni, de erre simán képes is.
gabokocka
Az egyik topikban, amikor BigBen gyengébb vasárnapi szerepléséről van szó, akkor valid érv, hogy "]egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz". A másikban, ahol a Pats két hónappal ezelőtti vereség a téma, ott pedig ez nem merül fel Benned. Sőt, egyetértő "én sem" felütéssel kezded a saját esélylatolgatásodat.

Mindegy.
tomi-tomi
Te paranoiás vagy. Semmit nem reagáltam a Seahawks meccsre, már nem is emlékszem rá, és bármilyen meglepő, fingom sincs a Pats és a Steelers SoS-járól. Pusztán empty azon felvetésének adtam igazat, hogy nem lefutott meccs, nálam icsak a hazai pálya miatt esélyesebb a Pats, különben két hasonló képességű csapat játszik majd.

De akkor hogy helyre álljon a lelki békéd, a Pats a toronymagas esélyes, 10-ből 10-szer nyerne, Big Ben és a Steelers szar, 50-0 lesz a vége és a végén még Goodell is lemond és ad öt első körös picket a Patriotsnak.

Peace.
gabokocka
Akkor légyszíves szedd össze magad 😀
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Te paranoiás vagy.
gabokocka
És gyönyörű!

Bravó!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Nem értelek. Egyértelműen a NE az esélyes. Miért baj, ha valaki megpróbál olyan matchupot találni, ami miatt érdemes megnézni, hogy tiporjátok el a Steelers-t.
Klaci79
Tényleg nem erre gondoltam. Elnézést kérek, mert félreérthető voltam.

Nem várok eltiprást. Szerintem minden Steelers szurkolónak az a dolga, hogy keresse a Steelers erősségeit és a Pats gyengeségeit. (Ráadásul szerintem csak kijött, hogy az AFC két legjobb csapata fog játszani vasárnap.) De amikor néhányan abba az irányba kezdenek elindulni, hogy a Pats 14 győzelme az ellenfeleken/szerencsén/tudjaatököm min múlott, akkor számomra elszáll a vita/eszmecsere öröme.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 798 — Keep pounding
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Idézz már tőlem ilyet légy szíves!
gabokocka
Empty ezt írta:
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Erre Te közvetlenül utána:
Én sem érzem ezt lefutottnak, olyan 55-45 a Patsnek, de csak a hazai pálya miatt, ellenkező esetben fordítva lenne. Big Bennek kell szintet lépni az eddigiekhez képest, mert csak Bell nem fogja megnyerni, de erre simán képes is.
gabokocka
Az egyik topikban, amikor BigBen gyengébb vasárnapi szerepléséről van szó, akkor valid érv, hogy "]egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz". A másikban, ahol a Pats két hónappal ezelőtti vereség a téma, ott pedig ez nem merül fel Benned. Sőt, egyetértő "én sem" felütéssel kezded a saját esélylatolgatásodat.

Mindegy.
tomi-tomi
Te paranoiás vagy. Semmit nem reagáltam a Seahawks meccsre, már nem is emlékszem rá, és bármilyen meglepő, fingom sincs a Pats és a Steelers SoS-járól. Pusztán empty azon felvetésének adtam igazat, hogy nem lefutott meccs, nálam icsak a hazai pálya miatt esélyesebb a Pats, különben két hasonló képességű csapat játszik majd.

De akkor hogy helyre álljon a lelki békéd, a Pats a toronymagas esélyes, 10-ből 10-szer nyerne, Big Ben és a Steelers szar, 50-0 lesz a vége és a végén még Goodell is lemond és ad öt első körös picket a Patriotsnak.

Peace.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Idézz már tőlem ilyet légy szíves!
gabokocka
Empty ezt írta:
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Erre Te közvetlenül utána:
Én sem érzem ezt lefutottnak, olyan 55-45 a Patsnek, de csak a hazai pálya miatt, ellenkező esetben fordítva lenne. Big Bennek kell szintet lépni az eddigiekhez képest, mert csak Bell nem fogja megnyerni, de erre simán képes is.
gabokocka
Az egyik topikban, amikor BigBen gyengébb vasárnapi szerepléséről van szó, akkor valid érv, hogy "]egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz". A másikban, ahol a Pats két hónappal ezelőtti vereség a téma, ott pedig ez nem merül fel Benned. Sőt, egyetértő "én sem" felütéssel kezded a saját esélylatolgatásodat.

Mindegy.
tomi-tomi
Nagyon komoly szövegértelmezési problémáid vannak. gabo írásában egyetlen szó sincs korábbi meccsekről. Ő csak arra vonatkozóan fejezte ki egyetértését, hogy nem tartja lefutottnak a meccset... Egyetlen szót sem ejt a Seahawks-meccsről vagy a Pats és a Steelers korábbi ellenfeleiről.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Idézz már tőlem ilyet légy szíves!
gabokocka
Empty ezt írta:
Azt sokan elegánsan kifelejtik a Pats-cel kapcsolatban, hogy eddig a szezonban egyetlen egyszer játszottak top10 QB ellen Russell Wilson személyében, azon a meccsen ki is kaptak.
empty taxi
Erre Te közvetlenül utána:
Én sem érzem ezt lefutottnak, olyan 55-45 a Patsnek, de csak a hazai pálya miatt, ellenkező esetben fordítva lenne. Big Bennek kell szintet lépni az eddigiekhez képest, mert csak Bell nem fogja megnyerni, de erre simán képes is.
gabokocka
Az egyik topikban, amikor BigBen gyengébb vasárnapi szerepléséről van szó, akkor valid érv, hogy "]egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz". A másikban, ahol a Pats két hónappal ezelőtti vereség a téma, ott pedig ez nem merül fel Benned. Sőt, egyetértő "én sem" felütéssel kezded a saját esélylatolgatásodat.

Mindegy.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Imitheking New England Patriots 1 872
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Nem értelek. Egyértelműen a NE az esélyes. Miért baj, ha valaki megpróbál olyan matchupot találni, ami miatt érdemes megnézni, hogy tiporjátok el a Steelers-t.
Klaci79
Szerintem ezzel nincs is semmi gond es tenyleg tok jo volna a matchupokrol beszelgetni. De mikor lefitymaloan bebofogik, hogy a Brady visszaterese ota 13-bol 12 megnyert meccs annak koszonheto, hogy gyengek voltak az ellenfelek, na, az folbasz. Erdemes lenne megnezni SOS alapjan, hogy mely csapatok nem tudtak ez a Pats utan csinalni...lenne nehany, gyanitom.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Semmi jelentősége nincs, egyik meccsnek sincs köze a most vasárnapihoz.
gabokocka
A Steelers topikban éppen most vezetitek le a Pats-Hawks meccsből, hogy miért nem annyira esélyes a Pats. 😊
tomi-tomi
Nem értelek. Egyértelműen a NE az esélyes. Miért baj, ha valaki megpróbál olyan matchupot találni, ami miatt érdemes megnézni, hogy tiporjátok el a Steelers-t.
Klaci79
Nem erre gondolt a költő 😊