New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Nem vagyok itt régóta de Sobri már nem tud semmivel meglepni, ezzel sem. 😊 Ezt most támogatom is.
Amúgy teljesen feleslegesnek érzem a vitát mert :
1. Mindenkinek a saját csapata az első és ez igy van jól, nem gondolom hogy gátló tényezőnek kell lennie az önkifejezésben vagy a vélemények kinyilvánitásában annak , hogy mit gondolnak az ellenfél szurkolói, főleg saját topicon belül.
2. Azt eleve, hogy innen utálunk egy csapatot, pár ezer km távolságról erősen túlzónak érzem, de elfogadom. Megkaptam már én is, hogy miképpen lehet számomra a Pats mellett a Raiders is szimpatikus csapat, hiszen ők kint útálják egymást. És ?
3. Az meg hogy dögöljön meg a szomszéd tehene ha már az enyém is megdöglött hozzáállással találkozunk a Pats irányába a többi szurkolótól nem új 😊

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!
Kollega
Hmm. Azért a Steelers minden volt a 70-es évekig, csak sikeres csapat nem, mindenki menekült onnan. (0, azaz nulla PO-győzelem, részvétel is csak egy, kb mai Browns-szint, ahova ugye senki nem akar menni) Az a csapat nem összevásárlásból épült, hanem a draftból és a sajátjaink megtartásából. Ez pedig a free agency bevezetése óta sem változott a csapatnál. A 2004-2011 közötti védelem is így épült fel és ott is megtartottuk a sarokköveket. Szóval nem hinném, hogy a free agency ezen bármit változtatott volna. továbbá a Steelers ma sem számít big market csapatnak.

Amúgy az FA-bevezetése óta is volt a Steelers-nek 4 SB-je 2 győzelemmel.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀
Wyatt
Azt is tegyük hozzá, hogy a Steelers a javát még a fizetési sapka bevezetése előtt nyerte. Ez nem von le semmit az értékéből, csak azért fontos, mert a mi csapatunk akkoriban igencsak a csórók közé tartozott, ellentétben az övékkel. Úgyhogy igen, ideje javítani az arányokon!

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)
Soldados
Az gyönyörű, na ideje lenne javítanunk ezen a rossz mérlegen 😀

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ilyet nem mondtam, de mégis mást se látok a csapatfórumotokban, hogy áldozatnak állítjátok be magatokat, körítve néhol az álszentséggel néhol pedig a nagyképű felsőbbrendűségtudattal.
(Tisztelet a kivételnek!)

Mondjuk ezt tőlük kérdezném inkább, amiért ide is látogattam tulajdonképpen, hogy hogyan latolgatjátok a vasárnapi esélyeket, mik lehetnek a meccs buktatói, győzelmi faktorai....
flzoli
A másodikra később.

Édes szívem! Csak ma kb. nyolc-tíz olyan bejegyzést olvastam - PO-ban egyébként nem érdekelt szurkolótól -, hogy a Peccet mindenképpen verjék meg, a Pecc semmiképpen ne jusson SB-ba.
Az itteni mai termésből melyik volt álszent, felsőbbrendűségtudatú és/vagy áldozatnak beállító?


Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Erről beszéljünk már! Szerinted miért kéne figyelembe vennie bármelyik csapat szurkolójának az ellendrukkerek lelkivilágát?
Elképzelhető, túlzottan konzervatív vagyok. Az is lehet, hogy tévesen értelmezem. De számomra az ellendrukkerségből a kárörvendés vágya sugárzik.
Ha jól értem, azt mondod, hogy vegyem figyelembe a kárörvendésre vágyó lelkivilágát?
(A rosszul értelmezés kockázatát felvállalva): Lófaszt!

Szerkesztette: tomi-tomi

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)
Wyatt
Az lesz az NFL történetében az első csapat, amely 9. alkalommal szerepelhet a Super Bowlon, amelyik megnyeri az AFC-döntőt. 😊 (Ti 4-4-gyel, mi 6-2-vel állunk az SB-ken)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bocsi,
Soldados
ezt előbb még bele akartam írni, így meg olyan, mintha az utolsó részt lájkolnád 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Tény, hogy tiétek az évezred utáni legsikeresebb csapat, de ettől független nem kell ezt állandóan megemlíteni, mert onnantól kezdve visszás lesz.
flzoli
Ha valóban arról lenne szó, hogy ez "állandóan említve van", akkor jogos lenne az ellenérzés. De hát szó sem volt erről, sem itt, sem máshol. Hanem az én hozzászólásomban csupáncsak arra az elharapódzó jelenségre hívtam fel a figyelmet, hogy divat utálni a Patriotst, és divat ellene szurkolni. És ez, mármint a nem valamiért való, hanem az ellen-szurkolás, valahogy olyan "izé" dolog.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arról nem beszélve, hogy a mostani ellenfelünk 2006 óta több bajnoki címet nyert, mint mi 😊 (eddig 😀)

Szerkesztette: Wyatt

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Attól még, hogy zavarja, a tényeket nehéz vitatni. Tényleg elég hosszú ideje ez a csapat a legeredményesebb és tényleg az a papírforma, hogy mi jutunk a döntőbe.

De nyugodj meg, találsz itt épp elég szurkolót, aki pontosan tudja, hogy a múlt dicsőségéből nem lehet megnyerni a következő meccset, a papírformáknak meg az szokott lenni a sorsuk, hogy megdőlnek.
Kollega
Még mielőtt ebbe nagyon belemennénk, én ki is szállnék ebből a parttalan vitából. Tény, hogy tiétek az évezred utáni legsikeresebb csapat, de ettől független nem kell ezt állandóan megemlíteni, mert onnantól kezdve visszás lesz. Olyan piti dolog, és egyből másképp viszonyulnak az emberek az alapjában véve igaz dolgokhoz is.
De lehet akkor csak én látom ezt.

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Igen, igazad van! Ilyen szavak csak egy Pats drukker szájából hangzik el, más drukkerek ilyet soha sem mondanának, írnának le...
batyu
Ilyet nem mondtam, de mégis mást se látok a csapatfórumotokban, hogy áldozatnak állítjátok be magatokat, körítve néhol az álszentséggel néhol pedig a nagyképű felsőbbrendűségtudattal.
(Tisztelet a kivételnek!)

Mondjuk ezt tőlük kérdezném inkább, amiért ide is látogattam tulajdonképpen, hogy hogyan latolgatjátok a vasárnapi esélyeket, mik lehetnek a meccs buktatói, győzelmi faktorai....

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Attól még, hogy zavarja, a tényeket nehéz vitatni. Tényleg elég hosszú ideje ez a csapat a legeredményesebb és tényleg az a papírforma, hogy mi jutunk a döntőbe.

De nyugodj meg, találsz itt épp elég szurkolót, aki pontosan tudja, hogy a múlt dicsőségéből nem lehet megnyerni a következő meccset, a papírformáknak meg az szokott lenni a sorsuk, hogy megdőlnek.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Tudod, ő legalább a saját csapatának szurkol, nem egy másik ellen.
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.
Sobri Jóska
Jogos. Elírtam. Sorry.
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....
flzoli
Igen, igazad van! Ilyen szavak csak egy Pats drukker szájából hangzik el, más drukkerek ilyet soha sem mondanának, írnának le...

Szerkesztette: batyu

több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
ötös műhold
Még mielőtt túlgondolnád, kivastagítottam azokat a szavakat, amik esetleg (de tényleg csak esetleg, a lelkileg törékeny ellendrukkereket zavarhatja).....

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.
Sobri Jóska
Latin nyelvtan náci! 😊
tomi-tomi
Te is elírtad:
Latin lover bácsi.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.
Sobri Jóska
Latin nyelvtan náci! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.
Sobri Jóska
És ha örökbe akarja fogadni a korábbi angol válogatott támadót? Ugye, hogy erre nem gondoltál
Wyatt
De, felmerült.
De a mérleg nyelve a javítás felé billent.

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.
Sobri Jóska
És ha örökbe akarja fogadni a korábbi angol válogatott támadót? Ugye, hogy erre nem gondoltál

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Patriots are now 15-0 in games in which Dion Lewis is active.
Wyatt
Nem tudtad? Egy hete ezzel van tele minden. 😊
Tessék jobban követni a csapatot ezekben a vészterhes időkben (szarul játszva győztünk 18 ponttal)!
tomi-tomi
Na ez valahogy eddig átszaladt a rostán, amikor ilyen szoros meccseket játszunk, ahol ilyen kevesen múlt a Dolphins és a Texans elleni győzelem is!
Wyatt
Sose izgulj amíg a Pats szekerét zebrák húzzák és Godell a kocsis😉
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Gary Lineker mondása jut eszembe a fociról és a németekről, persze megfelelően adoptálva.
Burkus
Adaptálva.

több mint 7 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Ahogy bele-beleolvasgatok más tocsikokba, feltűnő a Patriotssal szembeni ellenszenv. (Persze tudom, hogy miért van: kellemetlen nekik, hogy már hosszú ideje a Pats a legjobb csapat.) A negyeddöntők most vesztes csapatainak szurkolói ha valamiben, akkor abban megegyeznek hogy "most már akkor csak azt kívánom" - mondják a győztesnek -, hogy verjétek meg a Patriotst.
Én meg akkor most már azt kívánom, hogy legyen meg a papírforma. És lehetőleg nagy pont-különbséggel.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Patriots are now 15-0 in games in which Dion Lewis is active.
Wyatt
Nem tudtad? Egy hete ezzel van tele minden. 😊
Tessék jobban követni a csapatot ezekben a vészterhes időkben (szarul játszva győztünk 18 ponttal)!
tomi-tomi
Na ez valahogy eddig átszaladt a rostán, amikor ilyen szoros meccseket játszunk, ahol ilyen kevesen múlt a Dolphins és a Texans elleni győzelem is!

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000775186/article/exeagles-lb-fire-whoever-traded-me-for-dion-lewis persze, vicces, meg minden, de amin jobban megakadt a szemem az a végén a stat:

Patriots are now 15-0 in games in which Dion Lewis is active.
Wyatt
Az igen 😊


btw jön Bell, mi pedig a 8. forduló óta nem kaptunk futott TD-t..