New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Itt mindenki tudja, hogy csalunk, anélkül bárki tud bajnoki címet nyerni, semmi értelme nem lenne

több mint 7 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
😊
 twitter.com/Earl_Thomas/status/820481349626818560
Wyatt
még szerencse, hogy nem az eszéért fizetik😊
batyu
Mondja az akinek a csoportjában a Rams már évek óta csak vegetál, 49ers is keresi önmagát + a Cards akik nagyon hullámzóak..
ThundersNFL
jó-jó, de mi még ráadásul csalunk is...
ZERO_L
aham most bevalottatok. lol.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
😊
 twitter.com/Earl_Thomas/status/820481349626818560
Wyatt
még szerencse, hogy nem az eszéért fizetik😊
batyu
Mondja az akinek a csoportjában a Rams már évek óta csak vegetál, 49ers is keresi önmagát + a Cards akik nagyon hullámzóak..
ThundersNFL
jó-jó, de mi még ráadásul csalunk is...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
😊
 twitter.com/Earl_Thomas/status/820481349626818560
Wyatt
még szerencse, hogy nem az eszéért fizetik😊
batyu
Mondja az akinek a csoportjában a Rams már évek óta csak vegetál, 49ers is keresi önmagát + a Cards akik nagyon hullámzóak..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Nézve az ismétlést nagyon remélem, hogy Mercilus neve bekerült az Öreg és Caserio noteszébe. Keretünk is van rá és szerintem perfect fit lenne.
Boston
De nem FA.
fodi91
Upsz, igazad van, teljesen elnéztem. Kár...
Boston
Tradelni is lehet... Ha a Texans nem lenne "megáldva" Osweiler 72 millás szerződésével, ideális hely lenne Garoppolonak. Kb. egy jó irányítónyi távolságra vannak attól, hogy jó csapat legyenek.
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nézve az ismétlést nagyon remélem, hogy Mercilus neve bekerült az Öreg és Caserio noteszébe. Keretünk is van rá és szerintem perfect fit lenne.
Boston
De nem FA.
fodi91
Upsz, igazad van, teljesen elnéztem. Kár...

Do your job
több mint 7 éve
fodi91 196
Nézve az ismétlést nagyon remélem, hogy Mercilus neve bekerült az Öreg és Caserio noteszébe. Keretünk is van rá és szerintem perfect fit lenne.
Boston
De nem FA.
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
😊
 twitter.com/Earl_Thomas/status/820481349626818560
Wyatt
még szerencse, hogy nem az eszéért fizetik😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😊
 twitter.com/Earl_Thomas/status/820481349626818560

több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Nézve az ismétlést nagyon remélem, hogy Mercilus neve bekerült az Öreg és Caserio noteszébe. Keretünk is van rá és szerintem perfect fit lenne.

Do your job
több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Kicsit (play)OFF téma de lenne egy kérdésem.
Látva Ryan játékát szerintem neki kinéz egy komolyabb szerződés a piacon. (akár mi is esélyesek lehetünk a megszerzésére látva a pocsék secondarynket meg a Quinn-Pats kapcsolatot).
Van esély arra, hogy az aktív keretbe egyre többször bekerülő Jonathan Jones legyen idővel a helyettese?
Bazzani
szerintem nem, pont ezért draftoltuk tavaly Cyrus Jones-t, aztán hogy Coleman-J.Jones(ő inkább ST királynak néz ki)-C.Jones közül ki fog beválni, azt nehéz most megmondani
de ha mondani kéne valakit akkor nálam C.Jones lenne a nr3/slot CB



egyébként nem hiszem, hogy megtartjuk Ryan-t
ő is tisztában van azzal, az FA piacon mostani szezonja után (főleg a második fele sikerült nagyon jól) meg fogják kínálni nr1 CB fizuval (10M+/év), nekünk ennyit nem fog megérni (Butlert is ügye ki kell tömni) és erősen kétlem, hogy ilyen évi 7-8Mért maradna (én ennyiért tartanám meg)
ZERO_L
Mindjuk aki megkínálja egy cb1 fizúval annak csak gratulálni tudok. Robbanékony de nem elég gyors, hogy szélső cb legyen. Kérdés, hogy mi az ára egy tehetséges de inkonzisztens slot cb nek? Én 5-6köré lőném be. A szokásos sztori lesz, BB ék megkínálják azzal amennyit nekik ér aztán meglátjuk. Ha nem fogadja el akkor nem fog számítani a Quinn-Pats vonal, gyűrűje van oda megy ahol a legtöbbet kapja. Quinn jó szerződéseket kötött eddig , ő sem fogja túlfizetni.
Arrington feeling.
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, csak akkor azt se felejtsük el, hogy a Seahawks elleni meccs utántól számolva azért a mi védelmünk is elég pofás lett. JÓ, Broki nem volt jó, de talán ehhez azért volt köze a védelemnek is 😊Wyatt
Broki a Colts ligautolsó védelme ellen is pont ugyanígy szenvedett 😊 (Hogy változik a világ egyébként. Tavaly időnként kaptam a fejemre a Denver topicban, amikor a győzelmek idején is kritikus voltam vele, aztán amikor elszerződött, fejére fordult a világ. Most én szurkolok kicsit neki, hogy összekapja magát, a Denver fanbase nagy része meg kajánul vigyorog. Amúgy joggal, mert annál is sokkal rosszabb szerencsétlen, mint ami várható volt tőle.) Lényeg a lényeg, hogy a Broki offense elleni teljesítményből sok következtetést nem lehet levonni. Amennyit láttam a meccsből abban az időben fogtátok a Houston futást, ez pozitív, és ennyi elég is volt. A Texans passzjáték önmagát megfogta, oda nem kellett segítség 😀

A másik oldalon viszont ez a Texans egész idényben ezt csinálta. Utálom a stílusukat (a csapatot, stb. nem, csak szimplán a stílust), mert borzasztó nézni, de amit csinálnak az egyébként eredményes. Úgy jó a védelem, hogy mindenféle offense-nek képes szétzilálni a ritmusát, és dogfightba kényszeríteni. Megcsinálták a Colts ellen, a Raiders ellen, és több jó offense ellen is az idényben kb ugyanezt. Szóval az offense oldali "szenvedés" ennek a számlájára is írható. Már, ha 34 pont egy playoff meccsen szenvedésnek jelzőzhető egyáltalán. Mindenesetre a Steelers ellen biztosan nem, a Chiefs ellen - bár az a defense is veszélyes - valószínűleg nem lesz ilyen probléma. Cserébe a Steelers offense biztosan egész más szint. Sőt, az utóbbi időben a Chiefs offense is képes nagy játékokra.

Ettől függetlenül én továbbra is az államat keresgélném, ha az AFC-ből nem a Pats jutna tovább. A Dallas/Falcons már csücskösebb lesz...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
szinte mindenhol ezt a "nagy mellényt" olvasom, mégis ez miben nyilvánult meg? az Ofal teljesítményén? Brady-n?
ZERO_L
Szerintem ez nem tudatos és főleg nem egyértelműen körbeírható.
Egyszerűen fejben nem 100-on vannak ott. Olvassák, hallják az esélyeket és tudat alatt elhiszik, hogy a mez is nyerni fog.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
Kicsit (play)OFF téma de lenne egy kérdésem.
Látva Ryan játékát szerintem neki kinéz egy komolyabb szerződés a piacon. (akár mi is esélyesek lehetünk a megszerzésére látva a pocsék secondarynket meg a Quinn-Pats kapcsolatot).
Van esély arra, hogy az aktív keretbe egyre többször bekerülő Jonathan Jones legyen idővel a helyettese?
Bazzani
szerintem nem, pont ezért draftoltuk tavaly Cyrus Jones-t, aztán hogy Coleman-J.Jones(ő inkább ST királynak néz ki)-C.Jones közül ki fog beválni, azt nehéz most megmondani
de ha mondani kéne valakit akkor nálam C.Jones lenne a nr3/slot CB



egyébként nem hiszem, hogy megtartjuk Ryan-t
ő is tisztában van azzal, az FA piacon mostani szezonja után (főleg a második fele sikerült nagyon jól) meg fogják kínálni nr1 CB fizuval (10M+/év), nekünk ennyit nem fog megérni (Butlert is ügye ki kell tömni) és erősen kétlem, hogy ilyen évi 7-8Mért maradna (én ennyiért tartanám meg)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Kicsit (play)OFF téma de lenne egy kérdésem.
Látva Ryan játékát szerintem neki kinéz egy komolyabb szerződés a piacon. (akár mi is esélyesek lehetünk a megszerzésére látva a pocsék secondarynket meg a Quinn-Pats kapcsolatot).
Van esély arra, hogy az aktív keretbe egyre többször bekerülő Jonathan Jones legyen idővel a helyettese?
Bazzani
Jones elsősorban a ST-ben nyújtott játékával érdemli ki a 46-os kerettagságot.

Ha el is megy Ryan (szerintem igen), akkor is itt lesz még Cyrus Jones és Rowe, valamint Coleman is küzdeni fog, mint malac a jégen. Valószínűleg Butler és Rowe lesz a #1 és #2 CB, Cyrus meg a slot CB.

Jonathan a védelemben többnyire a pálya szélén játszott; neki inkább Rowe lesz a konkurencia.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Meg kell emelni a kalapot a Tex D playhívásai előtt. Az első félidőben nagyon meglepte az O-nkat ez a kreatív blitz csomag amit középről kaptunk. Igencsak bemutatták hogy mennyire rutintalan még a belső 3-asunk az ilyen szituációkban. Viszont a második félidei elemzés megtette hatását. Lewisnak jobban kell figyelnie a labdára Bradynek meg le kell nyugodni mert majdnem elgörcsölte ezt a meccset. A D-nk meg hozta azt amit Osi ellen hozni kell. Jó ideggyilkos meccs volt de a lényeg a W.

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Kicsit (play)OFF téma de lenne egy kérdésem.
Látva Ryan játékát szerintem neki kinéz egy komolyabb szerződés a piacon. (akár mi is esélyesek lehetünk a megszerzésére látva a pocsék secondarynket meg a Quinn-Pats kapcsolatot).
Van esély arra, hogy az aktív keretbe egyre többször bekerülő Jonathan Jones legyen idővel a helyettese?
Bazzani
Csak agyalgok, de szerintem a vezetőség elsődleges opcióként a Butler-Ryan kombóval tervez jövőre is. Erről a két emberről biztosan tudják, hogy jó, az "idővel" meg lehet 1-2 év is.

Butler az egyszerűbb, mert RFA lesz, az első körös tender azt hiszem 4 millió.

Ryan 1.8 millióért idén elég kedvezményes, azt meg senki sem tudja szerintem, mennyivel elégedne meg. (Remélhetőleg a Ninkovich-Amendola féle hozzáállás rá is átragadt.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Miért is?
Boston
Szisztéma, amit kitalált működött. A taktika hátránya az volt, hogy Bradynek több idő kellett és így volt ideje a Texans pass rushnak odaérnie hozzá, mert a fal nem tudta lekezelni az inside rusht. De ezek ellen a közép távoli passzok ellen nem tudott mit csinálni a Houston. Edelman 8 elkapás 137 yard, Hogan 4 elkapás 95 yard.

A 2 INT egyébként pont a rövid passzos játékból jött. Az egyiknél Brady túlságosan Floyd elé dobta, míg a másodiknál, ha jól emlékszem Mercilus lépett szépen vissza a zónába és ütött bele Brady labdájába.
ervinator
Nekem egyáltalán nem tűnt hatékonynak ez az O tegnap. Nem működött a futás, nem ültek a rövid passzok, Bennett az elkapásokban teljesen eltűnt. A szokottnál is feszültebb és idegesebb volt mindenki, szerintem azért, mert nem azt játszottuk, amit igazán tudunk, szoktunk. TB sem mozgott otthonosan ebben a játékrendszerben és ez a pontosságán is meglátszott. A Texans zseniálisan védekezett.
Boston
Nem volt annyira hatékony, mint amennyire megszoktuk, de ettől függetlenül nem is volt rossz. Közel 300 passzolt yard és 72 yard futásból nem annyira vállalhatatlan statisztika a liga egyik legjobb védelme ellen ráadásul felraktak 27 pontot is.

Viszont az elvitathatatlan szerintem, hogy JMD nagyon jól észrevette, hol sebezhető a Texans és tudatosan támadtuk azokat a zónákat.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Miért is?
Boston
Szisztéma, amit kitalált működött. A taktika hátránya az volt, hogy Bradynek több idő kellett és így volt ideje a Texans pass rushnak odaérnie hozzá, mert a fal nem tudta lekezelni az inside rusht. De ezek ellen a közép távoli passzok ellen nem tudott mit csinálni a Houston. Edelman 8 elkapás 137 yard, Hogan 4 elkapás 95 yard.

A 2 INT egyébként pont a rövid passzos játékból jött. Az egyiknél Brady túlságosan Floyd elé dobta, míg a másodiknál, ha jól emlékszem Mercilus lépett szépen vissza a zónába és ütött bele Brady labdájába.
ervinator
Nekem egyáltalán nem tűnt hatékonynak ez az O tegnap. Nem működött a futás, nem ültek a rövid passzok, Bennett az elkapásokban teljesen eltűnt. A szokottnál is feszültebb és idegesebb volt mindenki, szerintem azért, mert nem azt játszottuk, amit igazán tudunk, szoktunk. TB sem mozgott otthonosan ebben a játékrendszerben és ez a pontosságán is meglátszott. A Texans zseniálisan védekezett.

Do your job
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Ricsi és Sanyi nagyon szerette volna, hogy kipottyanjunk
ThundersNFL
Már ne haragudj, de ez hülyeség! Sok mindennel lehet Őket vádolni, de pont részrehajlással nem. Nem is értem a különböző fórumokon az ilyen jellegű hsz-eket. Gyakorlatilag már majd minden csapat drukkerei részéről hangzott már el ilyen, ebből is látszik, hogy nem igaz.
batyu
Én sem éreztem ki a közvetítésből ilyet. Sőt, nekem inkább az jött le, hogy szerintük is tökmindegy mit csinál a Texans, úgyis a Pats nyer.
több mint 7 éve
batyu New England Patriots 630
Ricsi és Sanyi nagyon szerette volna, hogy kipottyanjunk
ThundersNFL
Már ne haragudj, de ez hülyeség! Sok mindennel lehet Őket vádolni, de pont részrehajlással nem. Nem is értem a különböző fórumokon az ilyen jellegű hsz-eket. Gyakorlatilag már majd minden csapat drukkerei részéről hangzott már el ilyen, ebből is látszik, hogy nem igaz.

több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kicsit (play)OFF téma de lenne egy kérdésem.
Látva Ryan játékát szerintem neki kinéz egy komolyabb szerződés a piacon. (akár mi is esélyesek lehetünk a megszerzésére látva a pocsék secondarynket meg a Quinn-Pats kapcsolatot).
Van esély arra, hogy az aktív keretbe egyre többször bekerülő Jonathan Jones legyen idővel a helyettese?

több mint 7 éve
ötös műhold New England Patriots 305
Én, maximalista lévén, mindig bosszankodom az ilyen "tökéletlen" meccseken. Másfelől meg, belátom, megértem, hogy hibáznak, ellenfél is van a pályán, nem stimmelhet minden. Engem ami a legjobban zavar (általában), az az, ha nem látom az elszántságot, nem küzd a csapat, nem teszi oda magát. Rosszul lehet játszani, és a labda természetesen össze-vissza pattog... de ha nem akarnak küzdeni, az menthetetlen, kimagyarázhatatlan. Szerencsére itt most erről nem volt szó, és a nem túl tökéletes játék nem emiatt volt. Hanem szerintem amiatt, hogy ezt a meccset előzetesen fejben egy kicsit már a csapat is leírta magában. Egy dolog elméletben tudni azt, hogy bár tényleg mi vagyunk a legjobbak (összességében, és hosszú távon tényleg), de egy ki-ki meccsen bármi történhet, tehát senkit nem szabad leírni, és más dolog ezt nem csak elhinni, hanem ennek megfelelően is viselkedni. Tehát nem csak szavakban, és elméletileg kell tisztelni az ellenfelet (merthogy úgy illik), hanem a gyakorlatban is úgy tenni. Talán most ez hibádzott kissé, miszerint ezt a meccset már majdnem mindenki előre elkönyvelte. Remélhetőleg a következőnek nagyobb odafigyeléssel fognak nekifutni.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem csak azt, hogy szoros legyen. Semlegesként azért uncsi lehet már a sztori 😊

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ricsi és Sanyi nagyon szerette volna, hogy kipottyanjunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018