New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Ricsi és Sanyi nagyon szerette volna, hogy kipottyanjunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Igen, csak akkor azt se felejtsük el, hogy a Seahawks elleni meccs utántól számolva azért a mi védelmünk is elég pofás lett. JÓ, Broki nem volt jó, de talán ehhez azért volt köze a védelemnek is 😊

Az, hogy ki jön, nekem majd mindegy. A Chiefsről nekem már mindig az a hétfő esti meccs fog eszembe jutni attól tartok 😀 De kb az az utolsó olyan csapat, amelynek a védelmével annyit szenvedhet Brady, mint a Broncos ellen mondjuk (a tegnapi is nehéz volt persze, de azért ennyi +20 yardos passzunk nem is tudom, volt-e, meg az, hogy nem úgy kellett készülnöm egy 3. és 15+ akcióhoz, hogy nulla sansz). Persze, ők meg kevesebb pontot szerezhetnek, mint a Steelers, és akár egy Falcons–Seahawks is lehetne abból a meccsből. Aztán lehet, hogy a Steelers felrajzolna nekünk egy 30 pontot, de cserébe mi még többet. Vagy teljesen megölnék a futást, Bell futkorászna kedvére, mi meg rohangálnánk, hogy meccsben legyünk. Jól megprognosztizáltam, mi 😀 A Steelers ellen amúgy valahogy jobban szokott nekünk menni, mint nekik, egy Brown–Butler ütközet félelmetes lenne megint, meg az is, hogy Bellt hogy tudnánk megállítani. Gronk mocsokmód hiányozna, ő mindig lubickolt a Steelers ellen, úgyhogy nagyon kéne, hogy Bennett teljes értékű legyen,de kb sosem az :/

Ha a Chiefs jönne, szerintem megint lennének olyan hangok, hogy „komoly ellenfél nélkül” toltuk véget az egész évet, a Steelersnek ilyen szempontból talán nagyobb a respektje. De nekem nyolc, jöjjön bárki a Gillette-be, küldjük őket szépen haza egy csinos veréssel, és jöjjön a 7. Super Bowl a Brady-érában 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
szinte mindenhol ezt a "nagy mellényt" olvasom, mégis ez miben nyilvánult meg? az Ofal teljesítményén? Brady-n?
nem voltak ordas nagy dropok, lsd OBJ (vagy akkor a texans elkapóknak is nagy volt a mellényük??), idióta/felelőtlen play hívás
egyedül a return fumble-nél aludtak be kicsit special team tagok, Lewisnak jobban kellett volna vigyáznia, de amikor kiesett a labda, akkor is csak bámészkodott az egyik játékosunk(King), pedig simán összeszedhette volna

a támadók (önmagukhoz képest) gyenge teljesítményét inkább görcsösségre, rozsdásodásra vezetném vissza (ahogy Bennett is fogalmazott), meg természetesen ne vegyük el a texans D# érdemét se, nem a szél fújta össze a statisztikájukat, rendesen megnehezítették az Ofal és Brady dolgát

jövőhéten is biztos lesznek hibák (reméljük nem ennyire nagyok), nem kell minden hiba okát visszavezetni az elbizakodottságra

Én csak az összefoglalót láttam, de ez nekem is feltűnt.
Floydnak nem lehetett jó estéje.
Blount és Bennett mennyire volt használva?

Btw, Develin sztem benyújthatta volna a labdát a TD kísérletnél, de lehet, hogy fogták mindkét kezét.

Szerencsétlen Texans nagyon tökön lőtte magát Oswi szerződésével.
Kérdés így mennyire lesz kedvük az FA játékosoknak maradni illetve másoknak odamenni.
Így nehéz csapatot építeni.
Solymi
Blount nem sokat volt használva, ami mondjuk érthető is volt, mert egyrészt betegséggel küzdött, másrészt pedig Lewis inkább bevonható passzjátékba is és ez működött az alapszakasz meccsen is a Texans ellen.

Bennett sem volt nagyon bevonva, ami nála viszont aggasztóbb szerintem, hogy lassan minden mérkőzésen lent marad kisebb-nagyobb időre és bár mindig visszatér, de nem lenne jó elveszíteni őt. Már csak 2 meccset kell kibírnod Marty 😊
ervinator
Ja, azt figyeltem régóta, hogy nagyon limitálják a játékát.
Azért az a boka ill. vállsérülés amit anno elszenvedett komolyabb dolog lehet, mert azóta ilyen.
Solymi
a passzjátékban...
blokkolásban viszont nagy a szerepe, szinte minden héten 80%-ban fent van a támadó snapekben

lehet ez most a prioritás a vélhetően nem 100% állapota miatt és ezért nem futtatnak annyi route-t vele, mint anno Gronkkal (de lehet stattal ezt majd vki cáfolja)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Volford New England Patriots Boston College Eagles 363 — New England Patriots fan--- West Ham United supporter---
Összességében sokkal izgalmasabb meccs volt mint azt sokan várták,emelem a kalapom a Texans előtt, ha nem Broki irányitott volna náluk, komolyabb gondokat okoztak volna biztos, viszont számomra mindig pozitiv amikor egy csapat igy harcol, megérdemlik a dicséretet. Azon filózok, hogy ki lenne jobb ellenfél nekünk az AFC döntőben, ( apropó, új rekord ), a vasas vagy a főnökök, de nem tudok okos lenni, talán egy paraszthajszálnyival a Chiefs.

Örülök Lewis előrelépésének, sokat segithet az AFC döntőben is ha megkapja ezt a szerepet, lesz egy plussz opciónk, persze az egészséges Blount hiányzott. Falnak ettől jobbat kell nyújtania, he lett volna egy JJ a Texansban, meggyőződésem hogy kikapunk, szóval lesz dolga Scarnecchiának. Hogan egyre megbizhatóbb és ami számomra felemelő az az , hogy a ''kiégett'' vezetőnk ( amúgy elegem van már ebből ) mennyire higgadtan vár még mindig az utolsó pillanatig a dobással, tudván, hogy meg lesz ütve, de nem kapod és bevállalja.Persze néha túl is vállalja magát és kockáztat de amig ez nem veszik el, nem kell aggódnunk, mert formában van látszik, a két INT ellenére is, hiszen volt vagy nyolc ( nem tudom pontosan ) 20 plussz yardos passza.

Alig várom a jövő hétvégét! 😀

több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Én csak az összefoglalót láttam, de ez nekem is feltűnt.
Floydnak nem lehetett jó estéje.
Blount és Bennett mennyire volt használva?

Btw, Develin sztem benyújthatta volna a labdát a TD kísérletnél, de lehet, hogy fogták mindkét kezét.

Szerencsétlen Texans nagyon tökön lőtte magát Oswi szerződésével.
Kérdés így mennyire lesz kedvük az FA játékosoknak maradni illetve másoknak odamenni.
Így nehéz csapatot építeni.
Solymi
Blount nem sokat volt használva, ami mondjuk érthető is volt, mert egyrészt betegséggel küzdött, másrészt pedig Lewis inkább bevonható passzjátékba is és ez működött az alapszakasz meccsen is a Texans ellen.

Bennett sem volt nagyon bevonva, ami nála viszont aggasztóbb szerintem, hogy lassan minden mérkőzésen lent marad kisebb-nagyobb időre és bár mindig visszatér, de nem lenne jó elveszíteni őt. Már csak 2 meccset kell kibírnod Marty 😊
ervinator
Ja, azt figyeltem régóta, hogy nagyon limitálják a játékát.
Azért az a boka ill. vállsérülés amit anno elszenvedett komolyabb dolog lehet, mert azóta ilyen.

Remélem Amendola marad, mégha kevesebb fizuért is. Kemény játékos, labdabiztos, jó a helyzetfelismerő képessége és nagy játékokra képes. Elképzelhető, hogy Floyd nem csak a tudása, de a nyomásgenerálás miatt is van itt.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Én csak az összefoglalót láttam, de ez nekem is feltűnt.
Floydnak nem lehetett jó estéje.
Blount és Bennett mennyire volt használva?

Btw, Develin sztem benyújthatta volna a labdát a TD kísérletnél, de lehet, hogy fogták mindkét kezét.

Szerencsétlen Texans nagyon tökön lőtte magát Oswi szerződésével.
Kérdés így mennyire lesz kedvük az FA játékosoknak maradni illetve másoknak odamenni.
Így nehéz csapatot építeni.
Solymi
Blount nem sokat volt használva, ami mondjuk érthető is volt, mert egyrészt betegséggel küzdött, másrészt pedig Lewis inkább bevonható passzjátékba is és ez működött az alapszakasz meccsen is a Texans ellen.

Bennett sem volt nagyon bevonva, ami nála viszont aggasztóbb szerintem, hogy lassan minden mérkőzésen lent marad kisebb-nagyobb időre és bár mindig visszatér, de nem lenne jó elveszíteni őt. Már csak 2 meccset kell kibírnod Marty 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 426
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Sztem ugyanazt akartak, csak nem mukodott a Texans vedelme miatt (ami pont erre is van kitalalva). Igy jatszotta Tomi azt ami ment.
ulpianus
Már a 2. driveban elkezdtük ezeket passzolni, amiből aztán TD is lett. Kezdődött egy deep passzal Hoganra, amiből DPI lett, majd egy közép távoli Hogannak vonal mellé, aztán jött a screen Lewisnak, amiből TD lett.

Nekem végig az volt az érzésem, hogy a közép távoli szélső zónákat támadjuk, eredményesen.
ervinator
Én csak az összefoglalót láttam, de ez nekem is feltűnt.
Floydnak nem lehetett jó estéje.
Blount és Bennett mennyire volt használva?

Btw, Develin sztem benyújthatta volna a labdát a TD kísérletnél, de lehet, hogy fogták mindkét kezét.

Szerencsétlen Texans nagyon tökön lőtte magát Oswi szerződésével.
Kérdés így mennyire lesz kedvük az FA játékosoknak maradni illetve másoknak odamenni.
Így nehéz csapatot építeni.

több mint 7 éve
Maniac84 New England Patriots 591
Megvan a W, más nem nagyon számít. (Nem potyára vettem ki a szabit 23.-ára 😊 )
A szerencsétlenkedést is letudtuk, aminek kapcsán tutira emelt hangú értekezletek lesznek a heti felkészülés során, így nem fogják egyhamar elfelejteni ezt a srácok. Ritkán játszunk két balf@szkodós meccset egymás után, úgyhogy ez jó jel is az AFC döntőre.

A Texans D-nek viszont kijár a respect, simán contender lehetnének egy jobb irányítóval, de ebben a Brokiban láthatólag nincs ennél több, még a backup szintet is csak súrolja.

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Sztem ugyanazt akartak, csak nem mukodott a Texans vedelme miatt (ami pont erre is van kitalalva). Igy jatszotta Tomi azt ami ment.
ulpianus
Már a 2. driveban elkezdtük ezeket passzolni, amiből aztán TD is lett. Kezdődött egy deep passzal Hoganra, amiből DPI lett, majd egy közép távoli Hogannak vonal mellé, aztán jött a screen Lewisnak, amiből TD lett.

Nekem végig az volt az érzésem, hogy a közép távoli szélső zónákat támadjuk, eredményesen.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Logan Ryan a szezon elején nem a helyén (slot) játszott, hanem CB2-ként, mert még nem volt Rowe. A vonal mellett valóban többször "megégett", de amint visszakerült slotba kiteljesedett a játéka. Sőt, immár passrusher-ként is alkalmazzuk😊
több mint 7 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Logan Ryan ahhoz képest, hogy milyen pocsék formában kezdte a szezont, azért itt a szezon második felére nagyon összekapta magát, jól játszott tegnap ahogy a Pats D is. 😊

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Sztem ugyanazt akartak, csak nem mukodott a Texans vedelme miatt (ami pont erre is van kitalalva). Igy jatszotta Tomi azt ami ment.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Miért is?
Boston
Szisztéma, amit kitalált működött. A taktika hátránya az volt, hogy Bradynek több idő kellett és így volt ideje a Texans pass rushnak odaérnie hozzá, mert a fal nem tudta lekezelni az inside rusht. De ezek ellen a közép távoli passzok ellen nem tudott mit csinálni a Houston. Edelman 8 elkapás 137 yard, Hogan 4 elkapás 95 yard.

A 2 INT egyébként pont a rövid passzos játékból jött. Az egyiknél Brady túlságosan Floyd elé dobta, míg a másodiknál, ha jól emlékszem Mercilus lépett szépen vissza a zónába és ütött bele Brady labdájába.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.
ervinator
Miért is?

Do your job
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Érdekes volt látni, hogy teljesen más játékot játszottunk az Offenseben, mint amit egyébként játszani szoktunk. Rövid passzos játékunkat szinte nem is vettük elő és csak a középtávoli zónákba passzolt Brady, főleg Hogant és Edelmant keresve.

Ez egyébként zseniális elemzés volt JMD-től.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 031 — Ajmo Vatreni
Azért a meccs nem forgott veszélyben egy percig sem.

Nyilvánvalóan nem koncentráltak 100 %-ig. Ezzel nehéz mit kezdeni. Annyival voltak esélyesebbek, hogy ez fejben megzavarta őket.

A két csapat közti különbséget jól mutatja, hogy így is csak 16 pontot kaptunk, amiből 13-at két int és egy fumble után. Mind a háromnál fg távon belül vesztettünk labdát btw.

Természetesen ez nem fog beleférni az AFC döntőben, de oda szerintem nem is megyünk ekkora mellénnyel.
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egy pillanatig nem éreztem veszélyben a győzelmet, pont Osweiler miatt, nagyon nagy homály volt szerencsénkre.
több mint 7 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Csúnyán mondva egy Osweilerrel jobbak voltunk

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Remélhetően ezzel letudtuk a szerencsétlenkedést az idei rájátszásban, a továbbiakban tutira nem fér bele.
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
Még jó, hogy ez sima volt, ahogy igértétek. Mit is képzeltem azzal a felesleges aggódással, hiszen a Texans nem lehet nekünk ellenfél.
Kollega
senki nem ígért semmit... arról volt szó, kis túlzással, hogy ha ettől a Texanstól (főleg a nulla O#ük miatt) sikerült volna kikapni, akkor BB-TB meg az egész stáb inkább vonuljon vissza, mert a D#üket leszámítva hatalmas a szakadék a két csapat között

önmagunkhoz képest nem játszottunk jól, de ahogy a Ravens ellen belefértek az idióta eladott labdák, most is simán felálltunk, a második félidőben teljesen összeszedte magát a társaság, ez szerintem mutatja a csapat erejét
(ha meg hibázol akkor meg leszel büntetve, ez azért nem újdonság az amerikai fociban, főleg ha a saját 30 yardosodnál csinálod)

és jövőhéten ez a teljesítmény, pont egy nagy kövér L-hez lesz elég, ezt tudják jól a játékosok is... lesz fejmosás hétfőn ne aggódj



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 374 — situational football
KÖSZÖNÜNK MINDENT BABY VINCE!!!

 twitter.com/jeffphowe/status/820507576320356352





"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk egy pillanatig nem voltunk hatranyban. Nem jatszottunk jol, de igy sem volt para. Letudtuk a labdaveszteseket is remelem 😊

több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
Még jó, hogy ez sima volt, ahogy igértétek. Mit is képzeltem azzal a felesleges aggódással, hiszen a Texans nem lehet nekünk ellenfél.

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jo volt ez. Letudtuk a labdaveszteseket, inkabb itt, mint a jovo heten 😊
Wyatt
Most begyakoroltuk a labdavesztéseket, jövő héten még jobban fog menni. 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jo volt ez. Letudtuk a labdaveszteseket, inkabb itt, mint a jovo heten 😊