New England Patriots

75 feliratkozó

több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Úgy érzem ha JMD Friscoba megy, oda Bradyt viszi, nem Garoppolot...

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Akkor már csak a niners van vissza.
Nagy a csend ott.
Nem tudom ki maradt még JMd-n és Shannyn kívűl?
zinedine5
Nagyjából senki.
tomi-tomi
Amennyire én tudom még Kábel a 3. hivatalos jelölt, de jah valszeg JMD és Shanny közül fognak választani.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Akkor már csak a niners van vissza.
Nagy a csend ott.
Nem tudom ki maradt még JMd-n és Shannyn kívűl?
zinedine5
Nagyjából senki.
tomi-tomi
Gondolom először a GM-t szerzik be. Vagy a GM-HC párost egyszerre.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor már csak a niners van vissza.
Nagy a csend ott.
Nem tudom ki maradt még JMd-n és Shannyn kívűl?
zinedine5
Nagyjából senki.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Akkor már csak a niners van vissza.
Nagy a csend ott.
Nem tudom ki maradt még JMd-n és Shannyn kívűl?
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Jónak tűnik ez a hír is:

 twitter.com/NEPD_Loyko/status/819710913662033921
 twitter.com/AdamSchefter/status/819710398916153348
Gogo
Az nfl.com tényként hozza Lynn kinevezését.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Jónak tűnik ez a hír is:

 twitter.com/NEPD_Loyko/status/819710913662033921
 twitter.com/AdamSchefter/status/819710398916153348

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
A szezon negyedéről történő hiányzás, a 117.1-es vs. 112.2-es irányítómutató, a 4944–3554 yard, a 38–28 TD, a 69.9 százalékos pontosság, az 540 pont. Hát, fordított esetben lehet, hogy inkább Ryan számai mellett kardoskodna a nép, ha ő játszana itt, hogy ugyan még mit kellett volna csinálnia a közepesen vacak védelem pihenőhétre juttatása mellett.

Btw, addig jó, amíg lehet másnak adni, az alapszakaszbeli MVP-knek sok babér nem termett, inkább SB-MVP legyen 😊
Wyatt
csak ha kicsit tovább nézünk az egyszerű statokon, akkor (ahogy a cikkben is szerepel) kirajzolódik a különbség

 twitter.com/PFF_Steve/status/817155746412580864



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Hány top10 offense ellen volt meccsünk? (A Cardinalst csak várták oda.)
Burkus
S az elmúlt években hány bottom10 offense/QB tűnt future HoF-nek a Pats védelem ellen? 😊
Most hirtelen a suck for Luck-féle Colts Orlovsky-val az élén jut eszembe, akik kis híján megismételték PM AFCCG come back-jét.

Nem elit védelem, de nehogy már egy 2016-os Texans Off-től fossuk le a bokánkat! 😊
tomi-tomi
tv

Nem ebben a kontextusban merült fel, hanem hogy a csapat tagjai teljesítményének alulértékelése nem függ-e össze azzal, hogy - szerintem - idén az ellenfelek kisebb játékerőt képviseltek mint az elmúlt években. Erre jegyezte meg Kollega, - többrendbeli zajos egyetértés mellett - hogy a Brady vagy Gronk nélküli Patset legyőző ellenfeleinknek sem számít,hogy gyengébb csapatot győztek le. (Amendolát is felsorolta még, amit nem értek még most sem, lévén, hogy Amendola a 2014-es PO kivételével egyetlen egy Bills elleni meccsen tudott meghatározó tényező lenni a Patriotsnál sajnos.) Szerintem ez egyrészt meg nem igaz, elég megnézni a Gronkos és a Gronk nélküli idei statisztikai mutatókat (pedig idén végig halvány volt) és nyilván más Rex Ryannek Brady skalpját a falra tűzni mint Brissettét, másrészt én az MVP cím és az all-pro elismerések vonatkozásában vetettem ezt fel, mert az, hogy idei ellenfelek gyengébbek voltak, a szavazó újságíróknak is nyilván benne volt a fejében, amikor szavaztak.

Ezt a Texanst simán verni kell szerintem is.

Szerkesztette: Burkus
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
De mondok még valamit: Az egyéni elismerések a resztlinek szólnak. Az MVP címet nem lehet ujjra húzni, a gyűrűt igen.
Kollega
De azt a gyűrűt amit egy ilyen elismerést követően megmutatkozó reklámértékemelkedés pénzbeli manifesztációja hoz, azt már igen.
És nem is feltétlen Bradynél, de pl. Ryan vagy Carr reklámértékén emelne egy alapszakadsz MVP cím, szóval valóban a SB win a lényeg, de az ilyen egyéni díjak is képviselnek értéket az adott játékos számára.

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hány top10 offense ellen volt meccsünk? (A Cardinalst csak várták oda.)
Burkus
S az elmúlt években hány bottom10 offense/QB tűnt future HoF-nek a Pats védelem ellen? 😊
Most hirtelen a suck for Luck-féle Colts Orlovsky-val az élén jut eszembe, akik kis híján megismételték PM AFCCG come back-jét.

Nem elit védelem, de nehogy már egy 2016-os Texans Off-től fossuk le a bokánkat! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 pbs.twimg.com/media/C1-xGQ8XgAghvaV.jpg

 www.profootballfocus.com/pro-how-tom-brady-has-earned-the-highest-pff-qb-grade-ever-this-season/


de ügye nem legit MVP, mert "jaj, a pats nélküle is hozott 3-1-et", BS...


(magasról tojok az egyéni elismerésre, csak ez az érvelés baromira zavar)
ZERO_L
Pont ezt járt ma a fejemben nekem is. Hogy egy első csapatos játékosunk lenne összesen? Ha meg ennyire sz..ból épül ez a 1st seed vár, akkor miért nem BB az év edzője? Aki simán illesztett be három QB-t a rendszerbe? Valahogy nem stimmel az egész, de teszek rá.

Azt nem tudom, hogy mennyire befolyásolta a szavazást, hogy kivételesen gyengék voltak az ellenfelek idén, aki jó - pld. a Vasasok -, az is gyengébb csapattal állt fel ellenünk.
Burkus
Ha a jó emlékeim nem csalnak a 2003-2004-es évben se sok egyéni elismerést kaptunk. Pedig abban a két szezonban döntöttük meg a veretlen alapszakasz meccsek rekordját és nyertünk két SB-t is. Bár most Ty Law-nak van némi esélye, de le merném fogadni, hogy abból a csapatból 10 éven belül egy se lesz HOF (mert Brady még akkor is játszik majd 😊 ).

Ez az év engem 2003-ra emlékeztet kissé, legalábbis ebben a tekintetben.

De mondok még valamit: Az egyéni elismerések a resztlinek szólnak. Az MVP címet nem lehet ujjra húzni, a gyűrűt igen.

Ami az ellenfeleket illeti: Szerinted melyik ellenfelünk mondta, hogy a gyengébb Pats-szel játszott, amikor nem volt Brady? Vagy az a gyengébb Pats volt, amelyikben nem volt Gronk, vagy Dola?
Kollega
Igazad van, A Pats nem volt gyengébb Brady nélkül, Brisett maradéktalanul pótolta a Bills ellen. Ők is úgy ünnepeltek, mintha Brady győzték volna le. A Steelers ugyanazt a játékerőt képviseli Bigbennel mint Landry Jones vezetése alatt. Jó meglátás. 😉

Nekem a Ravens-Denver meccsek számítottak kvázi értékmérőnek, de addigra a Denver D nem volt formában, mire odaértünk, de az akkor is komoly fegyvertény volt, ezzel az aránnyal. Na meg a Seahawks. De mondd már, hogy a Seattle-ön kívül hány top5 QB ellen játszottunk? (Hogy Wilson idén az-e egyáltalán, nem is tudom.) Hány top10 offense ellen volt meccsünk? (A Cardinalst csak várták oda.)
több mint 7 éve
Kollega New England Patriots 1 750 — We Got Everything
 pbs.twimg.com/media/C1-xGQ8XgAghvaV.jpg

 www.profootballfocus.com/pro-how-tom-brady-has-earned-the-highest-pff-qb-grade-ever-this-season/


de ügye nem legit MVP, mert "jaj, a pats nélküle is hozott 3-1-et", BS...


(magasról tojok az egyéni elismerésre, csak ez az érvelés baromira zavar)
ZERO_L
Pont ezt járt ma a fejemben nekem is. Hogy egy első csapatos játékosunk lenne összesen? Ha meg ennyire sz..ból épül ez a 1st seed vár, akkor miért nem BB az év edzője? Aki simán illesztett be három QB-t a rendszerbe? Valahogy nem stimmel az egész, de teszek rá.

Azt nem tudom, hogy mennyire befolyásolta a szavazást, hogy kivételesen gyengék voltak az ellenfelek idén, aki jó - pld. a Vasasok -, az is gyengébb csapattal állt fel ellenünk.
Burkus
Ha a jó emlékeim nem csalnak a 2003-2004-es évben se sok egyéni elismerést kaptunk. Pedig abban a két szezonban döntöttük meg a veretlen alapszakasz meccsek rekordját és nyertünk két SB-t is. Bár most Ty Law-nak van némi esélye, de le merném fogadni, hogy abból a csapatból 10 éven belül egy se lesz HOF (mert Brady még akkor is játszik majd 😊 ).

Ez az év engem 2003-ra emlékeztet kissé, legalábbis ebben a tekintetben.

De mondok még valamit: Az egyéni elismerések a resztlinek szólnak. Az MVP címet nem lehet ujjra húzni, a gyűrűt igen.

Ami az ellenfeleket illeti: Szerinted melyik ellenfelünk mondta, hogy a gyengébb Pats-szel játszott, amikor nem volt Brady? Vagy az a gyengébb Pats volt, amelyikben nem volt Gronk, vagy Dola?

We are all PATRIOTS!
több mint 7 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 824 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
 pbs.twimg.com/media/C1-xGQ8XgAghvaV.jpg

 www.profootballfocus.com/pro-how-tom-brady-has-earned-the-highest-pff-qb-grade-ever-this-season/


de ügye nem legit MVP, mert "jaj, a pats nélküle is hozott 3-1-et", BS...


(magasról tojok az egyéni elismerésre, csak ez az érvelés baromira zavar)
ZERO_L
Pont ezt járt ma a fejemben nekem is. Hogy egy első csapatos játékosunk lenne összesen? Ha meg ennyire sz..ból épül ez a 1st seed vár, akkor miért nem BB az év edzője? Aki simán illesztett be három QB-t a rendszerbe? Valahogy nem stimmel az egész, de teszek rá.

Azt nem tudom, hogy mennyire befolyásolta a szavazást, hogy kivételesen gyengék voltak az ellenfelek idén, aki jó - pld. a Vasasok -, az is gyengébb csapattal állt fel ellenünk.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A szezon negyedéről történő hiányzás, a 117.1-es vs. 112.2-es irányítómutató, a 4944–3554 yard, a 38–28 TD, a 69.9 százalékos pontosság, az 540 pont. Hát, fordított esetben lehet, hogy inkább Ryan számai mellett kardoskodna a nép, ha ő játszana itt, hogy ugyan még mit kellett volna csinálnia a közepesen vacak védelem pihenőhétre juttatása mellett.

Btw, addig jó, amíg lehet másnak adni, az alapszakaszbeli MVP-knek sok babér nem termett, inkább SB-MVP legyen 😊

több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football


 www.profootballfocus.com/pro-how-tom-brady-has-earned-the-highest-pff-qb-grade-ever-this-season/


de ügye nem legit MVP, mert "jaj, a pats nélküle is hozott 3-1-et", BS...


(magasról tojok az egyéni elismerésre, csak ez az érvelés baromira zavar)



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Patricia mély benyomást tett a Chargersre, így visszahívják egy 2. körös beszélgetésre is.
Kérdés, hogy mikor lesz egyáltalán ideje rá 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
ZERO_L New England Patriots 4 368 — situational football
ez a stat megvolt?

 twitter.com/evansilva/status/819369506313269251



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 7 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
És kit húznánk mi mondjuk 1/2-re?
Pár tipp?
Vagy a szokásos letrade?
Sobri Jóska
Belichicket ismerve egy 5. körre várt safetyt 😉
Boston
Hát igen, longsnapper már van 😊
vpi
sosem rest az öres versenyhelyzetet teremteni. punter is már rég volt megversenyeztetve 😊
szerintem tuti letrade lenne. első körben meg jönne pass rusher.
több mint 7 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 587 — Patriot
És kit húznánk mi mondjuk 1/2-re?
Pár tipp?
Vagy a szokásos letrade?
Sobri Jóska
Belichicket ismerve egy 5. körre várt safetyt 😉
Boston
Hát igen, longsnapper már van 😊
több mint 7 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
És kit húznánk mi mondjuk 1/2-re?
Pár tipp?
Vagy a szokásos letrade?
Sobri Jóska
Belichicket ismerve egy 5. körre várt safetyt 😉

Do your job
több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
És kit húznánk mi mondjuk 1/2-re?
Pár tipp?
Vagy a szokásos letrade?
Sobri Jóska
Ha adnának. (és ez egy elég nagy HA), akkor letrade az első tipp. A második egy premier pass rusher.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
És kit húznánk mi mondjuk 1/2-re?
Pár tipp?
Vagy a szokásos letrade?

több mint 7 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Jimmy trade-del kapcsolatban, akkor a titkos esélyesemet a Jags-t végleg ki lehet húzni...

hajnalban Watson | erősen bejelentkezett a top5-re | , ezért a Browns, 49ers, Bears hármasból | egy tuti kihullik | és akkor marad pár csapat akinek jól jönne hosszútávon, de kétlem, hogy komoly picket áldoznának rá (Jets, Bills, Cards, Saints)

a lényeg, hogy nem lesz túl nagy tülekedés érte, franchise QB lesérüléséért meg azért nem szívesen szorít az ember 😕
ZERO_L
Nehogy már kitaláld, hogy a Browns az 1/1-et odaadja JG-ért! Pont ez a hármas nem fog menni a tradeért, mert olyan magas pickkel hozhatnak draftról is egyet. Olyat, amelyiknek még nem volt sérült a válla például.

Nálam a Broncos jöhet szóba mint partner, ha az első körért a játékos mellé adunk mondjuk még egy3-4-et, esetleg egy kevésbé használt játékost.
Kollega
Meglepne, ha az első 3 helyen irányító menne el, annyira azért nem erős ez a class. Watson bejelentkezett az 1/1-ért szerintem, Mögötte viszont érdekes lehet, hogy kinek mi a terve.

Ha JMD megy Friscoba, akkor még azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy 1/2 ért odaadjuk Jimmyt + a 2. körös pickünket.

Viszont könnyen lehet, hogy első kört senki sem akar adni és elpasszoljuk egy 2. kör eleji pickért.

Utóbbi esetben inkább az a kérdés számomra, hogy a bent maradó irányítók közül kiket fognak még elvinni az első kör elején. De a Jimmytrade szerintem már a draft előtt végbemegy, ha lesz.
ervinator
1/elejét senki nem fog adni. Valószerűbb egy 1/2-ről hátratrade, pickgyűjtés és egy 1/10-1/20 között pick tradelése.
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Jimmy trade-del kapcsolatban, akkor a titkos esélyesemet a Jags-t végleg ki lehet húzni...

hajnalban Watson | erősen bejelentkezett a top5-re | , ezért a Browns, 49ers, Bears hármasból | egy tuti kihullik | és akkor marad pár csapat akinek jól jönne hosszútávon, de kétlem, hogy komoly picket áldoznának rá (Jets, Bills, Cards, Saints)

a lényeg, hogy nem lesz túl nagy tülekedés érte, franchise QB lesérüléséért meg azért nem szívesen szorít az ember 😕
ZERO_L
Nehogy már kitaláld, hogy a Browns az 1/1-et odaadja JG-ért! Pont ez a hármas nem fog menni a tradeért, mert olyan magas pickkel hozhatnak draftról is egyet. Olyat, amelyiknek még nem volt sérült a válla például.

Nálam a Broncos jöhet szóba mint partner, ha az első körért a játékos mellé adunk mondjuk még egy3-4-et, esetleg egy kevésbé használt játékost.
Kollega
Meglepne, ha az első 3 helyen irányító menne el, annyira azért nem erős ez a class. Watson bejelentkezett az 1/1-ért szerintem, Mögötte viszont érdekes lehet, hogy kinek mi a terve.

Ha JMD megy Friscoba, akkor még azt sem tartom teljesen kizártnak, hogy 1/2 ért odaadjuk Jimmyt + a 2. körös pickünket.

Viszont könnyen lehet, hogy első kört senki sem akar adni és elpasszoljuk egy 2. kör eleji pickért.

Utóbbi esetben inkább az a kérdés számomra, hogy a bent maradó irányítók közül kiket fognak még elvinni az első kör elején. De a Jimmytrade szerintem már a draft előtt végbemegy, ha lesz.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"