NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

44 feliratkozó

12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
DE várható volt, akit választottak tetszetős, tehát rendben van ez a pick. RB meg Kamara eltiltása miatt kellett, illetve, ha valami nem az eltervezettek szerint fog menni. Lehet lamentálni, hogy mást is húzhattak volna, de szerintem védhrtő ez a pick is.
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Foskey pick tetszik,de ezt a RB picket nem értem mikor itt van Alvin meg Jamaal is. Főleg hogy bőven lett volna más pozícióra húzni,és volt is bent még bőven értelmes játékos.


12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Nem túl sexy pick OL húzni magasan, nekünk nem is nagyon megy (kivétel McCoy, Ramczyk). Hátrébb jobbakat szoktunk találni: Jahri Evans, Carl Nicks, Terron Armstead stb. Lássuk, mi lesz!
Viktoár
Nem ma volt de Jammal Brown 2005 ből sem volt olyan rossz pick 😁
Igazából az utóbbi időben Ruiz nem nagyon jött be egyedül, Peatről nem mondanám hogy nagyon rossz lenne, Penningről meg még korai bármit mondani
kapitnono
Persze, ne mondjunk le Penningről. Meg nem az a lényeg, hogy mennyire tetszetős a pick, hanem hogy beválljon...
12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Nem túl sexy pick OL húzni magasan, nekünk nem is nagyon megy (kivétel McCoy, Ramczyk). Hátrébb jobbakat szoktunk találni: Jahri Evans, Carl Nicks, Terron Armstead stb. Lássuk, mi lesz!
Viktoár
Nem ma volt de Jammal Brown 2005 ből sem volt olyan rossz pick 😁
kapitnono
Nem ma volt. Ő a 3. aki magas körös volt és használható volt. Sajnos sérülések miatt maradt a tankban, többre vihette volna ...
12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Azért a 75. helyen kihúzott Armstead nem volt olyan későn...
empty taxi
3. körben sokszoros Pro Bowlert bármikor, szívesen 😁
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nem túl sexy pick OL húzni magasan, nekünk nem is nagyon megy (kivétel McCoy, Ramczyk). Hátrébb jobbakat szoktunk találni: Jahri Evans, Carl Nicks, Terron Armstead stb. Lássuk, mi lesz!
Viktoár
Nem ma volt de Jammal Brown 2005 ből sem volt olyan rossz pick 😁
Igazából az utóbbi időben Ruiz nem nagyon jött be egyedül, Peatről nem mondanám hogy nagyon rossz lenne, Penningről meg még korai bármit mondani

Szerkesztette: kapitnono


12 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 682 — tracker ember
Azért a 75. helyen kihúzott Armstead nem volt olyan későn...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Nem túl sexy pick OL húzni magasan, nekünk nem is nagyon megy (kivétel McCoy, Ramczyk). Hátrébb jobbakat szoktunk találni: Jahri Evans, Carl Nicks, Terron Armstead stb. Lássuk, mi lesz!
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Én őt akartam vagy Mazi Smith-t. Meglepett, hogy nem valami bődületes baromságot húztunk, mondjuk egy Hookertől vagy Levistől repült volna a tv az ablakon 😀
Legjobbra értékelt HS játékos volt, újonc évében elég jól tolta, második évében sérült volt sajnos, idén viszont kezdett vissza taláni formájához.
Szerintem ha elkerülik a sérülések jó kis játékos lehet, hiányposztra érkezett legalább.
Ma este remélem az OL-t erősítjük, egy G ránk férne szerintem bőven, Peatnek szerintem utolsó éve lesz, és Ruiz sem volt túl biztató hiába mutatott fejlődést.


12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
2. körre DE-t kellene húzni. De mivel Mickey Loomis is azt mondta, hogy mély az idelyi draft QB-ből, ezért nem érne meglepetésként egy QB húzás (Carrnak 4 éves szerződése van, az egy kicsit sok lenne padoztatni egy jó fiatal QB-t) ...
12 hónapja
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 098 — playoffs???
Maradhat 😀
Ne legyünk negatívak, lehet hogy soha többet nem lesz sérült!!!!!
kiváncsi leszek a mai választásra..... Támadót fogunk húzni, szerintem TE vagy QB lesz 😀



12 hónapja
mate93 New Orleans Saints 238
azert teljesen mas a helyzet, mint Payton Turner vagy Davenport eseteben. ok nagyon nyers jatekosok voltak, mig Breseenel tudod, hogy mit kapsz, ha egeszseges tud maradni.

en Breseet mockoltam
hozzank, orulok neki nagyon. az elso kor vegen nem talalsz mar olyan jatekost, akinel nem tudsz felemlegetni valami rizikot. en orulok, hogy nem csereltunk fel - maradtunk a helyunkon es nagy needre jott egy jo jatekos, nagy potenciallal.

40. helyen johet egy BPA. en D line vagy O line picket varok ide. a D linet nem kell magyarazni, a tamadofalban meg nem fogjuk lehivni Cesar Ruiz 5. eves opciojat, Peatnek meg az utolso eve kovetkezik a Saintsben. Ramczyk terde mar gyakorlatilag egy nagy kerdojel, Penninget pedig meg nem lattuk elesben.
szerintem az alom egy jo edge rusher lenne (hello Keion White), de nem lennek szomoru egy tamado falemberrel sem (illetve szerintem egy WR sem kizart itt, akkor sem dolnek a kardomba)
Levist nem szeretnem, en bizok Carrban, probaljunk kore jo csapatot epiteni inkabb
12 hónapja
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Sérülékeny védőfalember, hoztuk az első körös kötelezőt 🤣

12 hónapja
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Több mock írta hozzánk - ritka, hogy ennyire mainstreamet húzzunk, szóval ez valami új 😊

Jó értelemben unalmas pick volt, már-már biztonsági. Igazából QB-t (talán kicsit RB-t) leszámítva nincs olyan pick, amire pozíció alapján húznám a szám, nyilván a konkrét játékos ronthat a képen. Amit szeretnék, az OL depth és egy TE, de ha a D-be jön bármilyen pozíció, arra sem tudok rosszat mondani szerintem.

12 hónapja
nemethbence55 New Orleans Saints LSU Tigers 419
Ez a pick tetszik, félek a sérüléstől, de bízzunk a legjobbakban. Engem most jobban mozgat a második körös pick, hogy ott merre indulunk el, sztem WR ráér 3. körben is, OL-be a jelenlegi szerződések miatt is fölösleges lenne ennyire magasan húzni mélységbe. Sztem vagy maradunk a DL-nél, akár szélre akár középre vagy én elgondolkodnék valamelyik QB-n, nyilván a csapatok tudnak valamit Lewis-ról, hogy ennyire kicsúszott, de ott van Hooker is és szerintem amíg nincs újonc QB addig ebből a cap helyzetből se fogunk kijönni és most lenne egy lehetőség, hogy Green bay way-be tanuljon Carr mögött valaki. A win-now miatt kétlem a QB picket, de nekem tetszene azért.

Szerkesztette: nemethbence55
12 hónapja
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Majdnem.
Kivételesen nem volt trade up.
DL végülis eltaláltam 😊
Myles Murphyt meg elvitte eggyel előttünk a Bengals ...
Bryan Bresee-ről vélemény?
Viktoár
Idén semmit nem foglalkoztam előzetesen a draft-tal, NCAA-t pedig nem nézek, de az álmoskönyvek szerint a Saints és egy prospect összefüggésében nem jó előjel, ha már az élő draftműsor közvetítésének néhány percében is kb. ötször hangzik el a "if he can stay healthy" kifejezés...
Amit olvastam hirtelen:
- Originally a 5-star recruit from HS
- ACC Defensive Rookie of the Year honors in 2020
- injuries in 2021 and had his season ended after just four games with a torn ACL
- played through tragedy in 2022, logging snaps in 10 games amid the tragic loss of his younger sister, Ella.
Draftolásakor is rá emlékezett az egész család...
Erős karakternek tűnik, és egy ilyen névvel New Orleans-ban mindenképpen instant kedvenc lesz idén 😉
12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Majdnem.
Kivételesen nem volt trade up.
DL végülis eltaláltam 😊
Myles Murphyt meg elvitte eggyel előttünk a Bengals ...
Bryan Bresee-ről vélemény?
12 hónapja
Viktoár New Orleans Saints 268
Trade up DL, de inkább szkás szerint DE. Mondjuk Myles Murphy.
12 hónapja
adam77 New Orleans Saints 633
d line, tight end, o line, rb, wr.. valami ilyesmi sorrendben jöhet
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Nekem csak tegnap jött ez a tipp, Keion White.
Ki mit tippel estére? Nagyon nagy a csend 😁
kapitnono
zacknorb
Nem rossz, remélem a DL be húzunk ott azért elég komoly hiány van DE vagy akár DT poszton.
Viszont igazából megtippelni nem tudom melyik posztra húzunk, igazából cb meg qb kívül minden posztra ránk férne az erősítés


12 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 627 — Kinek mit intézett a kormánya
Nekem csak tegnap jött ez a tipp, Keion White.
Ki mit tippel estére? Nagyon nagy a csend 😁
kapitnono


Szerkesztette: zacknorb
12 hónapja
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ki mit tippel estére? Nagyon nagy a csend 😁


több mint 1 éve
Viktoár New Orleans Saints 268
Aláírnám az NFC South csoport győzelmi predikcióit. Aszerint megnyerjük 😀
több mint 1 éve
Viktoár New Orleans Saints 268
Bryan Edwards a házban. Mondjuk ő inkább wr3/4 de létszámnak megteszi.

MT, Olave, Shaheed, Edwards, Tre’Quan Smith, Keith Kirkwood, Kirk Merritt, Kawaan Baker. Darabra megvagyunk.
MC12
semmire nem jó a csávó
peach
abból az egy elkapásából él. Viszont, Carr szereti = rosteren lesz.
Amadeus von Dollárbaloldal
De milyen jól! Eddig keresett 3 millió dollárt. Valószínűleg az egyik legmagasabb elkapás/dollár arany ez 😊
MC12
Hátha nincs guaranteed része és akkor regular seasonig ki lehet tenni ...
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 821
Evans lesz Strief utódja az OL edzői gárdában!